Kendi elleri fotoğraf ile ülkedeki çardak Kayıt

Bu yaz yazlık milleri yapma

sitede Gazebo - rekreasyon alanı, bir tür, bir bahçe sahibinin inşaat hayal göstermek ve hafif bahçe yapımı hakkında kendi fikirlerini getirebilir. Tasarımlar çardaklar, kural olarak, uygulamak ve kendi elleri milleri keyfi herhangi hostesi tasarlamak için zor değildir.

nerede sitesinde gazebo yerleştirmek için seçin ve gazebo bina teknolojisi eğitimi, çalışmaya başlayabilir. Bu sayfada sunulan kendi elleriyle, Photo temizleme milleri tasarım fikirleri çeşitli yönlendirmek için yardımcı olacaktır.

Ülkede Pavyonların aygıtı: maxi ve mini

Nasıl gazebo olmadan bahçede yapabilirsiniz! Bu "küçük ev" kısmen önemlisi açıldı ve olabilir - onlar her mevsim ve her türlü hava koşulunda kullanılabilecek bir çatı ve duvarlar olmadığından!

Kulübeleri bahçe gerekli bahçesinde bir gazebo en az birinin nedenle, rahatlık verir. farklı boyutlarda olduğu için Ancak genel olarak, iki, ve üç tane olabilir. Belki (8-10 kişi) büyük ve küçük cihaz milleri yazlık maksi ve mini, yani (1-2 kişi).

Bir arsa üzerinde böyle bir gazebo gibi bir nesne, farkedilmeden asla söylemeliyim. Maxi veya mini balkon hemen stilini ayarlar, böylece onun seçimi ve tasarımı düşünceli tedavi edilmelidir.

Birçok desenleri ile ilişkili milleri genellikle en olağan standart form milleri kullanılır. Ama seçeneği "herkes gibi" - En iyi seçenek değildir. Bahçe mobilyaları - orijinal yazarın taraçayı düzenlemek zor değil bu yüzden değil bir ev, bir balkon, herhangi fantezi ve o kadar çok değildir malzemeleri uygulamak.

sitede kullanılan dekor uyarınca Olağandışı tasarım, özgün bitirmek, - ve gazebo mükemmel bahçeye uygun. Her durumda, çardak (veya çardak) - Bahçenin kompozisyon parçasıdır ve bu yüzden tarzı bahçe tarzına uyması gerektiğini ve malzemeler "tekrarlanan" ya da zaten bahçede başka yerde kullanılan malzeme ile uyum içinde olmalıdır.

Nerede ve arsa üzerinde gazebo yerleştirmek nasıl

fotoğrafta görülebileceği gibi, çardaklar en güzel görünümü açılır bulunur.

1

Hakim rüzgar yönü ve soğuk nokta bölgesinde gazebo yüklemek için gerekli değildir.

Ön bahçe alanı açık alanları, veranda, bu bölgede monte edilebilir gazebo sağlamazsa.

en muhteşem tüm uygun yerlerin - podyum, kürsü üzerinde, ya da sadece sitenin en yüksek noktasında.

Eğer arsa üzerinde bir çardak olduğu önce, bu noktada yolları ve aktif hareketi ile hiçbir alanları karışmayız düşünüyorum.

arzu Pergolalar Ekonomik kullanım amacı yerlerin yakınında yer.

İnşaat bahçesi (yaz) kameriye

Pergolalar mutlaka çatı ve duvarlar ve var. Kural olarak, fishnet olarak onun duvarlarını,: Ancak, çardaklar tasarım maksimum doğa ile temas sağlar.

onlar büyük açıklıklar ile değiştirilir - Çardak da plug-in kapıları ve pencereleri yok. Çatı orada değil sağlam, yerine - yaprak ve çiçek "yeşil" bir çatı ile sonuçlanan dikey peyzaj, için kafes yapıları: Geçici kullanım için sitede pavyonlar biri tamamen açık olabilir.

Çok zor bir gazebo vermek için gerekli değildir. çardak çevresindeyse ve bir masanın ortasına bir tezgah veya taşınabilir bahçe mobilya seti olabilir. bir kişi masaya çardak katlama olabilir. olamaz keyfi keyfi Formu balkon, bir "mini ev" olduğu için! Dolayısıyla dalgalı balkon veya "amebopodobnaya" - bu pek mümkün değildir. seçenekler birçok formları vardır, ama hepsi bir geometrik doğru yol açar. Ama çoğu bahçıvan olarak, "Han'ın Çadır" olmak gerekli değildir.

Yapı villa milleri bir dönüş merdiven ile, üçgen ve sekizgen ve spiral olabilir. Ayrı "bölgeleri" oluşan, aynı zamanda iyi bir araya formu bakınız.

Arka duvar ile Carport - bu da çardağın bir türüdür.

Evinizin satırı istemi planlama ve mimarlık bahçesinde gazebo şekil ver. Ve bir banliyö milleri önemli dekor yaparken. Aynı Örneğin, planı gazebo dairesel demek, mimari tarzı klasikleri için kullanılan ve edilebilir. Sadece farklı malzemeler ve detaylarıyla kullanmak gerekir. Kendiniz için tercih gazebo boyutu, kullanım amacına göre değişir. Bahçe mobilyaları 1 kişi ve büyük bir şirket için olabilir. Bu dinlenme herhangi parçalar için aynı kuralı çalışır: o daha aksi takdirde SNP bu zemin alanı biraz daha büyük proje alanına daha iyidir.

Bahçe Pavilion - Bu aynı dacha üzerine balkon, ama daha kapalıdır. Bahçe Pavilion - küçük, zarif yazlık, bütün özelliklere sahip tam bir ev. O katı duvarlar, çatı emniyete sahiptir, pencereler ve kapılar vardır. pavyon ve büyük gazebo boyutu ve o fazla işlevleri vardır: bir misafirhane olarak hizmet edebilir, bu bahçede bir şömine düzenlemek mümkündür, sen su geri getirebilir. İsterseniz Kısacası, bahçe pavyonunda, yaz aylarında yaşayabilir. Ama, tabii, bazı durumlar dışında, bu ısıtma uygun değildi.

Yaz milleri hafif yapı

Bir streç yaz milleri hafif yapı var - onlar ekonomik ve orijinal. Bu tür yapılar tespit edilebilir ve daha sonra çerçeve gazebo bir temel yüklenir veya sitede concreted ve duvarlar ve su geçirmez kumaş tavan yaz ve kış kaldırıldı yıla yayılmıştır. Ayrıca hafif inşaat balkon katlanabilir olabilir ve o zaman sadece hazırlanan sitede koydu. Böyle bir cihaz çardak avantajları vardır: ekonomi ek olarak, farklı dokuları çekerek, "sahne" değiştirebilir.

Ülkede inşaat teknolojisi gazebo

İnşaat teknolojisi milleri - klasik. Bunlar temel üzerine olmalıdır: şerit veya çubuk (irilik ve imkanları boyutuna bağlı olarak).

Ancak, vakıf sermaye yapısı şekilde derin olarak masif ve olmayabilir. Eğer hazır gazebo alırsanız vakıf her durumda gerekli, ve kapanır. o üreticiye yüklenmez, ilk temeli hazırlamak ve balkon satın yüklemeniz gerekir. Kat milleri farklı olabilir: o ahşap döşeme ve herhangi bir "sert" döşeme olabilir. En iyi seçenek - "ilginç" Vibradökme.

Ama aslında, bu mutlaka inşa etmek değildir: uzman firmalar da özgün var aralarında çeşitli köşkler, tüm dizinleri tekliflerin çok büyük bir sayı şimdi var. Ve özellikle güzel olanı, bireysel proje üzerinde bir gazebo sipariş etmek mümkündür. Zor değil, doğru teknik çizimler yapmak gerekmez. Sadece, bitirir, malzemeler üzerine karar vermek, gazebo görünümüyle ilgili çizmek ve açıkça tarif etmek iç düzenlemesi gerekir. Ayrıca, fotoğrafları ve sizin gibi ve motifleri "kendi" sürümü almak için pavyonlar fotoğraflarını toplayabilir. fikirler ve materyaller çardaklarla açık tanımı onun yapımını emanet bu profesyoneller için gereklidir.

gazebo Özelleştirilmiş versiyonu daima kendini inşa daha pahalı değildir. Malzemeler artık her durumda, canım, büyük şirketlerin yaptığı gibi, belki de tam da ihtiyacınız bitirme malzemeleri bulamazsınız ya bazıları çok pahalıya mal olacağını, toplu satın alma işlemi gerçekleştiremez. Kalite sorunu da önemli, yeni malzemeler anlamamız gerekir edilir. Ayrıca, çardak inşa etmek zorunda kalacak ve çevreden, özellikle ahşap malzemelerin korunması karar vermek. Yani, özel firmaların yapıldığı gibi, yapamayacağınız: özel ekipman gerektirmektedir. Örneğin, çürümeye karşı ahşap işlem basıncı altında ortaya çıkmaktadır. inşa etmek veya sipariş etmek: Bir karar vermeden önce Yani düşünüyorum. Herhangi bir durumda, daha iyi ön gazebo ve küçük, daha teneke sipariş ve müdahalesi sever, özellikle kendi inşa.

İnşaat malzemeleri çardaklar: ahşap

ahşap, tuğla, polikarbonat - kendiniz için inşa edersen, çardaklarla için uygun ve uygun malzemeyi seçmek. modern bahçe stilleri için uygun hatta plastik veya cam!

Ağaç - Klasik çardaklar yapımı için malzeme ve farklı stilleri ile birleştirdi. Önemli olan, görünüm bir gazebo, mimari tasarım olacağını.

ülke sitesinde gazebo inşaatı için malzemeler: tuğla

gazebo yapımı için bir diğer yapı malzemeleri - ev ve diğer binaları alanı tuğla bunun yapılırsa bir tuğla, bu özellikle önemlidir. Sadece o açılması fikrine uymak için gerekli, bu yüzden bir ağacın ile tuğlaları birleştirmek için en iyisidir.

gazebo için İnşaat malzemeleri: polikarbonat

Polikarbonat - çardaklarla için yeni bir yapı malzemesi. Ama bunlar kolayca ve incelikle, alışılmadık balkon bulunmaktadır. Tipik olarak, duvar ahşaptan yapılmış, ve çatı - Polikarbonat veya ahşap sadece destek ayağı ve düşük tamponlar ve çatı yapılır - Polikarbonat. polikarbonat gazebo çok sayıda bir sera gibi olabilir riski vardır gibi, birleştirmek her şekilde daha iyidir.

o zaman kesilmiş olarak kullanılmaz gazebo inşaatı için ne olursa olsun malzeme, bu önemlidir: ne renk boya, hangi sıva ve dekoratif unsurlar.

(Fotoğraflarla) ülkede ve bahçede milleri yapma

Gazebo - birlik doğa eleman ve onun için en iyi dekorasyon - canlı bitkiler: çalılar, ağaçlar, çiçekler, dikey bahçe.

birlikte parlak Yıllıkları sınırında ve çerçeveli süs çalıları ile clematis kullanılan milleri, hanımeli Perfoliate, sefası, tatlı bezelye tasarımında, In - chubushnika, lila, Weigel, üç kanatlı badem. Cap balkon dekoratif çakıl "yola" ileri doğal taş ve dikim ile dekore edilebilir. Ama bu klasik, temel yaklaşımdır.

Genel olarak, ülkedeki pavyonlar fikirleri tasarımı çok geniş. , Doğaçlama korkmayın inşa ve malzemeleri birleştirmek için farklı yollar kullanmak.

yapıların bu tür olağandışı bitirme malzemeleri kullanmayı deneyin. benzersiz bir tasarım almak için bir şans var.

Bahçede bir pergola yaparken "perili ev", saz çatı, bir av köşkü ya da küçük bir "villa" ile bir kulübe altında bahçe köşk stilize.

bahçe pavyonu çatısına mini bahçe veya çim düzenleyin.

çardak düzeyli çatıyı olun. Diferansiyel çatı stres düzeyleri, çeşitli çatı malzemeleri veya farklı "desen" istifleme nedeniyle olabilir.

(Fotoğraflarla) kendi elleriyle yaz pavyonlar yapma

Farklı çap çardak boruların yapımında kullanın. Özellikle "fütüristik" milleri yapımında bu orijinal yaklaşım.

Onun merdiveni lider ile yüksek temele bir gazebo düzenleyin ve ahşap oymalar süsleyin.

fotoğraf işleme milleri gösterildiği gibi, sütunlar üzerine bir "asılı" inşaat sağlayabilir. Evin bir yamaçta ise bu seçenek idealdir.

gazebo için alışılmadık pozisyon Taşıyıcı sütunlar: Bunlar dikey ve eğik yok. Bu olağanüstü bir hafiflik ve tasarım algı dinamiklerini verir.

çardak opsiyonel gölgelik veya tente, kanopilerden tüm sisteme dışarı kurmak, bunlar da unconventionally düzenlenebilir - bir açıda.

çekme malzemesinin rengi gazebo kurulacağı kaldırım sitenin renk, kombine edilecektir Güzel, tansiyon gazebo bakacağız.

Eğer özel bir şey istiyorsanız, ender güzellikte bir çardak yapabilir - "canlı". Ama zaman ve sabır ister. Bu bir çadır ya da deniz kabuğu andırır, tasarım kendisi formda basit, küçük bir çardak ve genç ve esnek söğüt dallarının kalıyor. hüner işi köklendirme uyarıcılar ile toprağa bunları aşılamaya sonra serbest bırakılmalıdır dallarının alt ucundan dalları kesme ve hemen ardından gerektiğidir. dalları kök salması ve büyüyen başlattığınızda Bir süre sonra, "çardak" yavaş yavaş yeşilliklerle kaplıdır.

ülke pavyonda fotoğraf kaydını Lütfen dikkat: çardak tasarımı özellikle güzel ise, değil bu güzelliği engellemeye! akılda yere en güzel yapı elemanları ve yerleri kullanarak dikey bahçe bırakın.

Basit inşaat askıya süslemeleri milleri süslemeleri: saman ve rattan, seramik figürleri kontrplak hasır. Buna ek olarak, çardak asılı halatlar, zincirler, rüzgar ahenge, boncuk perde ile dekore edilebilir.

Bir saksı ile "pencere" - balkon tarz panelleri süsleyin.

konteynerleri ve tencere asılı cephe gazebo dekore edin.

Ayak balkon kozalaklı ve yükseltilmiş çiçek yatak, taş kompozisyonları, bitki ve bahçe aksesuarları konusu kombinasyonları süsleyin.

Arbor sizin de güzeldir, özellikle kuyu etrafında inşa edilebilir. Aynı zamanda iyi çatı olacak.

Ülkede gazebo özgün tasarım

Ülkede gazebo özgün tasarım

vermek Arbor sadece dekoratif bir unsur kısmını değil temsil eder. Bu dinlenme rahat bir yerdir ve bu yüzden sadece pratik bir tasarıma değil aynı zamanda çekici bir görünüme sahip olmamalıdır. gazebo her türlü yapımında önemli bir aşama olan dekorasyon olduğunu. Özel tarzı villa balkon arkadaşlar ve aile ile vakit geçirmek için rahat bir alan yaratacaktır.

gazebo özgün tasarım

Villa gazebo özgün bir görünüm oluşturmak için, inşaat ve dekorasyon fikirleri çeşitli kullanabilirsiniz. Her şeyden önce, sizin balkon inşaat planlama ve tasarım aşamasında oluşturulur alışılmadık şekli veya yapısı farklı olabilir. onun inşaat olağandışı veya doğaçlama malzemeler için, benzersiz bir tasarım sıradışı tarzı kullanılabilir alacak sayede.

çerçevesiz cam ile Yuvarlak gazebo

elleri ile çardak süslemek için nasıl

Siteniz zaten bir çardak vardır, ancak bunu daha özgün olmak için, dekoratif unsurları çeşitli bu amaçla kullanılabilir.

Bugüne kadar, en popüler gibi elleriyle çardaklar, dekorasyon gibi varyantları şunlardır:

 • taze çiçekler ve bitkiler ile Dekorasyon - Eğer "binaları yaşayan" ve belirgin görünüşünü güzelleştirmek etkisini oluşturmanıza olanak sağlar; tencerelerde bitkiler için kullanılabilir bitkiler ve çiçekler tırmanma çeşitli dekorasyon için;

taze çiçekler ile dekore Gazebo,

Bahçe mobilyaları, dekore bez

Gazebo, oymalarla süslenmiş

Fotoğraflar ve videolar için içeride güzel iç oluştur

dış çardaklar dekorasyon ek olarak, kapalı yüksek konfor seviyesini sağlamak için çok önemlidir.

Bir gazebo içinde güzel iç oluştur

Bu amaçla internette dekorasyon fikirleri kullanarak çeşitli, gazebo için güzel ve sıradışı iç oluşturabilir. Web'de böylece gazebo içindeki orijinal iç yaratılması için fotoğraf ve video talimatların bir sürü bulabilirsiniz. Bu amaçla, çiçek kullanılan kendi elleriyle çeşitli dekoratif öğeler ve süsler, satın alınabilir.

Art Nouveau tarzında gazebo iç

Yüksek teknoloji tarzında gazebo iç

Provence tarzında gazebo iç

Özellikle dikkat gazebo rahat bir atmosfer yaratmak için önemli bir madde olduğunu mobilya, dikkat edilmelidir. bahçe çardaklarla mobilya sürece çekici bir görünüme sahiptir ve yeterince rahat olarak, kendi eliyle satın alınan veya yapılabilir. Bundan başka, mobilya da özel yöntemler ve cilalar ile kaplanarak çevresel etkilere karşı korunabilir.

Kendi el mobilya yapımı

perdeler, tablolar, halılar ve kilimler, çiçekler, vazolar ve diğer dekoratif eşyalar: Böyle dekoratif elementler gibi pavyonunda iç mekan dekorasyon için kullanılabilir. Buna ek olarak, orijinal efekt gazebo iç aydınlatma çeşitli kullanılarak elde edilebilir. Bu alışılmadık aplikler, masa lambaları ya da büyük, devasa avize sıradışı tarzı olabilir.

çardak perdeleri Dekorasyon

çardak resimlerini Dekorasyon

çardak yemekleri Dekorasyon

Yapımı yıllık tırmanma bitkiler (üzüm)

Hiçbir şey canlı bitkilerin yardımıyla gazebo dekorasyon gibi çarpıcı bir estetik etki yaratabilir.

çardak sicim bitkiler Dekorasyon

Onlar bir gazebo çekiciliği eklemek yanı sıra ekstra konfor oluşturmasını sağlar. Bu amaçla, bitkiler ve çiçekler tırmanma çeşitli kullanılabilir, ancak, asma çardaklı çok popülerdir. üzüm de çeşitli inşaat elemanları clasping, geliştirilir, çünkü bu tür bir bitki, pavyonlar dekorasyon için oldukça elverişli bir seçenektir. Buna ek olarak, sonbaharda, ayrıca olgun üzüm boynuzları keyfini çıkarabilir.

Çatı çardaklar üzüm Dekorasyon

Ancak, çardağı süslemek için yıllık tırmanma bitkiler kullanmak için, belirli tasarım kurallarına uymalıdır. Her şeyden önce, üzüm çünkü büyüyecek kaynaklanıyor bitkinin büyümesi olarak, duvarın yapımında arka planda dikilmelidir. Dalları ve bitkilerin dalları kravat önemlidir. Hesaba ışık seven bitkiler çekmek için de gereklidir.

gazebo etrafında üzüm dikim projesi

kornelazayuschuyu sarmaşığı temsil İdeal dikey Parthenocissus dekorasyon milleri. o zaman görece kısa bir süre içinde 20 metre büyüklüğe ulaşması böylece bitki, oldukça hızlı gelişir.

Günümüzde çeşitli değişkenlik pavyonlar çok sayıda vardır. Ancak, ayrı standart tasarımlardan bahçe ve ülke milleri de inşaat ve görünüm alışılmadık türünü seçebilirsiniz. gazebo yapımında Her sahibi tasarımı bile şok görünümü, farklı ve sıradışı yapmak için de geniş ve rahat, ama oldu sadece istiyor.

ülke pavyonlar sıradışı çeşitleri arasında standart olmayan bir yapı malzemelerinden oluşturulan tasarım ayırt edilebilir:

plastik şişelerden Bahçe mobilyaları

palet Gazebo

Bahçe mobilyaları samandan yapılmış

ağaç kütükler Chatter

Ayrıca, yaz milleri sıradışı şekli ve tasarım özellikleri farklı olabilir. Bu açık balkon, pavyon, çardak, mantar, saman tarzı tesis köşkü ve diğer özgün tasarım fikirleri oluşturulan cam, mobilya, yuvarlak bir balkon olabilir. alışılmadık bir türü üretiminin planlanmasında dikkate alınması gereken en önemli şey - onun pratiklik olduğunu. O yaz ikamet gazebo unutma - olduğu, her şeyden önce, bir yerde dinlenmek için. Sonuç olarak, onun tasarım rahatlama için yeterli alan olmalıdır içeride kullanıma uygun olmalıdır ve.

Ülkede gazebo özgün tasarım: - bahçede, çok yıllık sarmaşıklar (üzüm) tasarımı, sıradışı gazebo fotoğraflar, video nasıl kendi iç elleriyle çardak süslemek için

Nasıl onun dacha de gazebo süslemek için - Dekorasyon Fikirler

Bahçe mobilyaları - bu yapıyı sayede tek başına kolay olduğu can yağmur ve doğrudan güneş ışığı, dinlenme ve yoldaşlık için tasarlanmış gelen barınak. görsel ayarlamak ve uzay süslemek izin bu binanın tescil belirli kurallar vardır. Dekorasyon, mimarisine yapısı, malzeme ve konumu türünü bağlıdır. gazebo süslemeleri ve kısaca peyzaj yapısına uyacak şekilde nasıl Tasarım ipuçları, hızlı siteyi dönüştürmeye yardımcı olur.

Mimari özellikleri ve farklı türlerde pavyonlar dekorasyon üslup yönleri

Ana kriter tercihini dekorasyon sahipleri, ana bina ve dış üslup özellikleri toprakları donatmak. Görev - her şey şansa bırakılmaz edildiği tek bir tutarlı kompozisyon oluşturmak için.

Açık tip yapılar için tasarım ilkeleri

içeride açık gazebo süslemek için nasıl anlamaya, bunun sadece bölge donatmak için almak istiyorum tam olarak ne karar vermek gereklidir, zor değildir. kafesli yan duvar inşaatlar, yağmur, yeşillik sonra toz yalnızca katta yalan olmaz, aynı zamanda döşeme levhasının arasındaki tıkayabilir. İç estetik rahatsız etmemek için Bu nedenle, boya ve koruyucu ekipman içeren zemin için, malzeme, yüksek aşınma direnci, aynı zamanda, karşılık gelen renk ile sadece seçilmelidir.

açık alanda içini Şekillendirme, onu aşırı ve basit ve kolay konfigürasyon öğeleri kullanmak en iyisidir. Yani, çevresinde yerleştirilen banklar, küçük bir alanda maksimum kişi sayısına yerleştirmek için yardımcı olacaktır. Ve ahşap veya rattan yapılmış bahçe mobilyaları, kolaylık ve konfor hissi yaratacaktır. Onun dacha de gazebo süslemek için nasıl başarılı varyantları biri olan fotoğrafta gösterilmiştir.

Perdeler - Kamu rekreasyon alanlarının dekorasyon için bir kazan-kazan. Onlar destek sütunlarına tavan kirişleri bağlanır ve sabitlenir. Perdeler velcro, kanca, ya da doğrudan destek yapıları şeritlerine bağlı vasıtasıyla birbirine bağlanabilir.

Yani çay yerleştirmek, örneğin, ek alan olarak süs tasarım eşikleri konusu ekleyerek veya eşyaları hizmet vererek mümkün küçük bir çalışma alanı oluşturmak için kullanılabilir. doğaçlama eşikleri altında tutturulur kompozisyon yardım çiçekli bitkiler, parlak ve zengin renkler olun.

Başkalaşım uzay kapılı köşk

istenirse elektrik olabilir ve bir "rahat yazlık", ve su temini - kapalı tipte inşaatı. Sınırlı bir alanda keskin köşeler belli sıkıntı getirir çünkü küçük bir odada, iyi yuvarlak masa bakacağız. Tablo - Bu sadece o toplar için bir yer değil, aynı zamanda iç önemli bir unsuru değildir. Bir masa örtüsü ile kaplı bir masanın üzerinde duran, kır çiçekleri ile Vazo, binayı donatmak için bir süs olur.

Eğer bir kanepe veya sandalye üzerinde dağıtmaya, yumuşak yastıklar kullanarak konfor biraz eklemek gerekir böylece içeride kullanılacak beri mobilya, daha rahat olabilir. Olası alan pratik ve son derece rahat deri Poufs donatmak için. fotoğrafta gösterilen kapalı bir gazebo, düzenlemek için nasıl ilginç bir örneği. Unutmayın ki duvarda asılı resminin renk paleti ile uyum içinde iç öğeler ve aksesuar renkleri.

Bir masa örtüsü ve birkaç yastık yastık tek renk olacaksa Renk kapalı o zaman sadece kompozisyonun bütünlüğünü vurgulamak olacaktır, örneğin örtüşmelidir. Bir renk değil, aynı zamanda onun sıcaklığını sadece göz önüne almalıyız.

Saydam klasik ya da roman güneşlikler sınırlandırmadan, uzay izole etmek, ancak yoğun doku, diğer taraftan, görsel kapalı alanı azaltmak edebiliyoruz. Expand ve can beyaz veya hafif grimsi-mavimsi tavan ışık yapımını doldurmak bu bu tip düşük katlı binaların tasarımında kullanılan klasik bir tekniktir.

iç tasarım stiline inşaatın etkisi

Her alanda belli tasarım özellikleri ve renkleri vardır. Çatı üzerinden yukarı kaldırdı geleneksel Çince olmadan doku veya tahta olmayan bir ülke tarzı, hayal etmek zordur. mimarinin Sadece yapısı, aynı zamanda en küçük nüansları nesne stili hakkında bize ve özünü ortaya çıkarmak için edebiliyoruz.

ahşap binalar Dekorasyon

Bir bardan Tatil ahşap ev ormanlık yakın olarak harika görünüyor ve güzel bahçenin veya rockeries fonunda. evin yanında bir rekreasyon alanı oluşturmak için bu kadar iyi seçenek ülke ve rustik bir yönde inşaat tasarımlar olacaktır. Bu tür yapıların oluşturulması Geleneksel malzemeler bir ağaçtır.

Rustik tasarımı genellikle kaba hemen hemen pürüzlü çubuklarının kullanılmasını içerir, ilkel motifleri ile karakterize edilir. ülkedeki elleri ile çardak resmileştirmek amacıyla, bu tür yosun kaplı liken, kayalar, ahşap kupa, mantar demetleri ile kaplı ağaç dalları gibi bir bozulmamış, doğal yüzeyli malzemeler, gerek: hepsi mükemmel doğallık veren iç tamamlıyor.

Ülke rustik tarzı olarak kabul edilir. tahrik biraz özensiz çivi ekleyerek çeşitlendirilmiş bir panoları nedeniyle olabilir kırsal konuları getirin. dekor ilginç bir eleman tablo veya duvar stilize fenerler asılı bir gaz lambası olabilir. ülke yönünde bir ayırt edici özelliği - basitlik.

Bu yaz yazlık Doğu Masalı

doğu tarzı Binalar - parlak ve konuşma. Çin ve Asya tarzında hafif yapılar, oldukça şık. dekorasyon setinin konudaki çeşitler. Örneğin, Çin konularda ile karakterize edilir:

 • siyah ve kırmızı renk;
 • Geleneksel kağıt fenerleri genellikle kırmızı;
 • Bireysel dekor unsurları, hem de duvarlar, mobilya ve aksesuarları süslemek için süs eşyası olarak kullanılabilecek bir ejderha ile Semboller;
 • bodur, proje doğasında: düşük bir tablo ve bir sandalyenin olmaması;
 • altın püskül ile ya onsuz boyut saten yastık küçük;
 • kompozisyonun bir parçası çay töreni için ayarlanır.

bir Asya tarzı bir gazebo yaparken birkaç kurallara uymalıdır:

 • sessiz renkler;
 • deneklerin az sayıda;
 • stilize etnik mobilya;
 • orkide veya zambak açık tonlar gibi hafif kompozisyon bu tarz özgü narin dekorasyon olurlar.

kayalık bahçe yakınlık oryantal tarzda binalar için mükemmel bir yer.

Nouveau - fantezi bir uçuş. Sen kompozisyonu yapmak için parlak renkler korkulacak değil, farklı şekil ve dokular ile deneme yapabilirsiniz. Hatta örneğin, içeride taraçayı süslemek için nasıl ilginç bir çözüm, eğreti bir bar organize olacak, geleneksel inşaat yükseltebilirsiniz. Bunu yapmak için, çardağın bir ucunu dolayısıyla bina içindeki kullanım alanını tasarrufu çubuğunun altında aktif hale getirilebilir. 30-40 cm genişliğinde gerekecektir fotoğraf kurulu olduğu gibi kendi elleri bir dinlenme alanı çizmek için. Bu güvenli vidalarla tutturulmuş ve bar için tezgah hazır olması gerekir.

özel bir atmosfer yaratmayı amaçlamaktadır yaratıcı sürecini, - iç rekreasyon alanları Dolum. fikirlerini uygulamak için korkmayın: Yaratıcı olun ve renkler, şekiller, dokular ve malzemeler ile deneme. Herhangi bir sorunuz varsa, kurallara göre ülkedeki gazebo süslemek için nasıl tasarımcılar, bakınız.

Eğer banliyö alanının toprakları, en iyilerinden biri donatmak için ağaç dikimi ve çalılar sadece, aynı zamanda estetik değildir istiyorum. ayrıca

Evin etrafını donatılması, sahiplerini her zaman sıcak aylarda gibi bir gazebo alanı ayırmaya çalışın. ayrıca

arsa veya ülkeye üzerine inşa Pergola, hızlı yetişkinler ve çocuklar geri kalanı için favori bir yer haline geliyor. ayrıca

bahçesi, öğle sıcağından kaçıp ailesiyle akşam geçirmek için bir yer olacağından emin. ayrıca

gazebo inşaatı planlarken, banliyö alanlarında sahipleri kaçınılmaz çatı için malzeme seçerek meydan karşı karşıya gelecek. çatı ürünlerinin Üreticileri. ayrıca

Bir şirin küçük ev, sen, bir öğle yemeği düzenlemek arkadaşlar veya postu ile oturabilir - yazlık Gazebo. ayrıca

Birçok ev sahibi ve tatilcilerin kendi ülkesinde, bir gazebo üzerine inşa etmek isteyen. Bu bina (genellikle ahşap), ayrıca Çardak denilen ,. ayrıca

daha da fikirleri:

Mart ayında mükemmel durumda bahçenizi tutmak için, bu ay mevsimlik işlerde mı bahsedeyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = 4