Kendi ellerinizle çiçekler için hazır olun

Kendi ellerinizle çiçekler için hazır olun. Ana malzemeler, kendi ellerinizle çiçek standı yapmak için master class

Yeni çiçeklerle süslenmeyen bir evi ya da özel bir planı hayal etmek zordur.

Evde tezahürat yaparlar, havayı arındırır ve atmosferi canlandırırlar.

Yerden tasarruf etmek ya da saksı bileşimi oluşturmak için, sahipler çiçek tezgahları kullanıyorlar.

Ne yazık ki, mağazalarda ucuz değiller ve her zaman değil, kendine göre bir şeyler bulabilirsin.

Bununla birlikte, bir çıkış yolu var ve çok basit - kendi ellerinizle çiçek duruyor.

Kapalı bitkiler: rolleri ve fonksiyonları

Oda çiçekleri odanın dekorunda birçok kişi tarafından kullanılır; çünkü bunlar kesinlikle her iç mekana tazelik verebilir. Buna ek olarak, insan vücudu üzerinde çok olumlu bir etkisi var, havasını ve psikolojik durumunu arttırıyorlar, ayrıca odadaki oksijeni mükemmel şekilde temizliyorlar. Halk tıbbında birçok kapalı çiçek aktif olarak kullanılmaktadır.

Çoğu insan görünüşlerinde ilk etapta kendileri için çiçekler seçmesine rağmen, doğa bize kendine özgü özellikleri ve nitelikleri olan her biri kapalı bitki çeşitleri vermiştir. Evde bir dekor unsuru olarak çiçeğin uygulanması, bunların birer canlı olduğunu unutmamalı ve özellikle sulama ve aydınlatma için özel bakıma ihtiyaç duyuyorlar.

Evde her zaman uyum ve güzelliğin hakim olmasını sağlamak için çiçekler için harika jardiniere (Fransız Jardinier standından raf) yararlanabilirsiniz. Ve bunları hiç satın almanıza, biraz çaba harcamanıza ve zamanlamanıza gerek yok - kendi ellerinizle yapılmış orijinal bir çiçek standınız olacak.

1

Çiçek tezgâhları birkaç çeşidi vardır, bunlardan en popüler olanı analiz ederiz:

dövme. Bu stantlardaki çiçekler çok şık ve çekici görünüyor. Bu tip tezgahlar çok şık görünüyor, oldukça güvenilir ve dayanıklıdır, ancak herkes bunu yapamaz;

odun. Bu seçenek diğerlerine göre daha sık bulunabilir. Ucuzdurlar ve neredeyse her iç mekana sığabilirler, ayrıca kendilerini zorlaştırmazlar. Üretimleri için, panolar, bazı doğal malzemeler (örneğin, dalları olan bir parça), sunta vb. Yapacaktır. Ahşabın ürününü daha cazip hale getirmek için, verniklenmelidir;

maden. Dövülmüş olanlar gibi metal ürünleri, kesit alanı 25 mm olan metal kapların ahşap saksılara konacağı kombine (metal / ahşap) destekler haricinde, bağımsız olarak imalatı çok zordur. Metal standlara ihtiyacınız varsa, bitmiş ürünler satın almanız gerekecek;

kombine takımlar. Bu çiçek standları birkaç farklı cisimden oluşan bir kompozisyon. Bu sürümde hiçbir sınırlama ve kısıtlama yoktur, hepsi tamamen hayal gücünüze bağlıdır.

Kendi ellerinizle çiçekler için hazır olun

Aslında, kendi elinizle bir çiçek standı yapmak o kadar zor değil. Dikkatli olduğunuzda, doğaçtan gelen malzemelerden yapılmış çiçek standının çok ilginç bir versiyonunu sunuyoruz.

ahşap tahtalar (hazır ev rafları gibi hazır veya satın alabilirsiniz);

seramik kaplar (4 adet);

fırça ile boyayın;

1. Çiçeği olabildiğince dayanıklı tutmak için, saksı kenarından ahşap bir taban üzerine bir çıkıntı (1-2 cm) yapılması önerilir. Bunu yapmak için, bir seramik kap alabilir ve geniş taraftan ahşap bir tahta üzerine geçebilirsiniz. Bundan sonra, sağ kare ölçmek gerekir, hepsi 4 adet gerekir.

2. Daha sonra, iç testerenin yerini belirlemeniz gerekir. Bunu yapmak için, daha önce çizilmiş olan daireye göre 2 cm daha küçük bir çapa sahip dairesel bir karton desenini kesip tüm kare tahtaların ortasında daire şeklinde çizmeniz gerekiyor.

3. Bundan sonra, iç kısımları kesmeniz gerekiyor. Kare parçayı düzgün bir şekilde sabitleyin, orta delikte bir matkap yapın, bu arada bir jig testeresi aracılığıyla ahşabı işlemek gereklidir. Belirli sınırların ötesine geçmemeye özen gösterin.

4. Ardından her seviyedeki inşaatları desteklemek için gereken halat için delik açın. Sondaj yerleri, karelerin her birinde aynı yerde bulundukları şekilde açıkça işaretlenmelidir.

5. Bundan sonra, destekleme halatı da dahil olmak üzere ev yapımı standımızı süslüyoruz. Bizim tercihimiz iç mekanlarda maksimum doğallığı varsayar, bu nedenle en uygun koyu mavi akriliktir.

6. Daha sonra, tasarımımızı topluyoruz ve ne kadar hazırlanacağımızı belirlemek için renklerin yüksekliğini ölçüyoruz. Montaj yukarıdan başlamalı, dört halatın her biri bir metal halkaya sabitlenmiş ve ilk karenin deliğine geçmelidir. Tabanda düğümleri ördük ve seviyeyi ayarladık.

7. Diğer standlarla aynı şeyi yapın. Düğüm ayarlamasını yaparız, çalışmalarımızı mükemmelleştiririz. Alt düğümleri düğümlemek, ilave ipi çıkarın. Hepsi bu, standımız hazır!

Yukarıda tarif edilen, kendi kendine yapılan bir stand oluşturmak için kullanılan varyant, dikey yapıyla yerden tasarruf etmeyi mümkün kılacağından küçük boyutlara sahip bir daireye tam uyacaktır.

Sonuç olarak, böyle bir yazı yapmak hiç de zor değildir, zaten kendiniz görünme fırsatınız olduğu gibi eklemek isterim, gereken tek şey biraz zaman ve hayal gücüdür.

© 2012-2018 "Kadın Hakları". Malzemeleri kopyalarken - kaynağa bir bağlantı gerekiyor!

Portalın genel yayın yönetmeni: Ekaterina Danilova

E-posta: [email protected]

Yazı işleri ofisi: +7 (965) 405 64 18

Kendi ellerinizle çiçekler için nasıl stand hazırlanır

Dairenin iç kısmında, çiçek standı, pencere kenarındaki alanı daha da optimize etmenin yanı sıra, pencere kenarının alanını karşılayabilecek daha fazla saksı barındıracak ve yeşil bitkilerin güzelliğini vurgulamak için ilginç bir dekor haline gelecek. İlginç bir şekilde, yaz sezonunda gördüğümüz ve kullandığımız, kendi elleriyle bahçe için oldukça başarılı bir şekilde kullanılabilecek birçok şehir evi bulunmaktadır. Bu, kendinden yapılı ahşap standlar ve eski şeylerin yaratıcı kullanımı için de geçerlidir.

Bölgedeki destek çeşitleri

Genellikle kullanılan zemin, masa veya duvar ürünleri. Farklı boyut ve şekillere sahip olabilirler, bu nedenle her evin sahibi daha uygun bir seçenek seçebilir. Bu tür ürünleri seçerken evde veya sokakta hangisinin daha uygun olacağına karar vermek gerekir:

Metalden çiçekler için duvara monte edilir, evin içine monte edilir. Bu tür ürünler küçük olduğundan, her ev için uygun. Dar koridorlarda bile boşluk bırakmadan yerleştirilebilirler. Çoğu zaman, bu gibi malzemeler duvarlarda boşluklarla doludur. Yeterli derecede cazip görünümlü, daha zarif görünen çiçekler için dövme destekleri.

Masaüstü. Onları yüklemek için ek mobilyalar satın almanız gerekir. Raf, masa ve masaları içerebilir. Bu ürünler sadece geniş odalara yerleştirilmelidir. Bu kuralı ihmal ederseniz, oda bir oturma odasından ziyade bir çiçek bahçesi gibi olacaktır.

Zemin. Benzer fincanlar diğer adlandırılmış türlerden daha iyice görünüyorlar. İç mekanların bağımsız öğeleridir ve ek öğelerin yerini gerektirmezler. Onların özelliği, satın almadan önce dikkate alınması gereken büyük boyuttur.

Bahçe ve bahçe hakkında taze makaleler

Sokak metal çiçekler için duruyor. Bu tür tasarımlar, sitenin tasarımının tamamlandığı tarzı temel alarak seçilir.

Çiçek sapları için malzemeler

Dövme stantlar oluştururken, aşağıdaki malzemeler ve boşluklar kullanılır:

Kare çubuklar. Bunlardan klasik iç mekanlarla birleştirilen zemin standları yaratılmıştır.

Yuvarlak çubuklar karmaşık tasarım ürünleri üretmek için kullanılır. Daha zarif ve romantik bir iç mekanda dekore edilmiş odalar için uygun görünüyorlar.

Kalın tel. Bu malzeme hafif duvar tasarımları oluşturmak için kullanılır. Zarif görünürler ve farklı stillerde idam edilebilirler. Genellikle tellerden stantlar karmaşık desenlerle üretilir.

Dekoratif elementler. Bunlar, yaprakları, metal böcekleri, topları ve spiralleri içerir ve bu da standı daha çekici hale getirir.

İsterseniz, örneğin kuş yuvası biçiminde yapılan standart dışı tasarımları bulabilirsiniz.

Diğer makalelerimizi okumanızı öneririz

Ağaç dallarından çiçek almak için kendi elleriyle durun

Her zaman ahşap bir standa bak. Ekolojik olarak temiz materyal doğayla ilişkilendirilir, bu nedenle özellikle tercih edilir. Her zamanki ağaç dallarından böyle bir nesne yapmaya çalışın. Küçük bir pima, şık bir bez, düğümsüz pürüzsüz dallar, silindir şeklindeki herhangi bir kapasite, sicim ve tutkal tabancası alın. Diğer eylemlerin sırası şöyledir:

 • Kesici dalları aynı uzunlukta olacak şekilde keser ve yükseklikleri birkaç santimetre ile seçilen kapasitenin yüksekliğini aşar.
 • Kalın bir sicim kesiğini kesin ve bir sıra ahşap kütükler halinde istifleyin. Sicim, dalların üst kenarından 3 santimetre mesafede olacak şekilde konumlandırılır. Her bir element üzerinde çok güçlü bir düğüm yapmak yeterlidir.
 • İşi yaparken parçaların birbirine ne kadar çok bağlanacağını anlamak için dalları konteynerlere periyodik olarak uygulamak önerilir - iş parçasının genişliği konteynırın kapasitesine eşit olmalıdır. Üst sıra tamamlandıktan sonra işlemi tekrarlayın ve alt sırayı bağlayın, tüm detayları takın.
 • Daha sonra kutuyu alıp çuval bezi ile sarın. Kumaş parçasının alt kısmı tabanın altına sarılır ve bir tutkal tabancasıyla silindirin altına yapıştırılır.
 • Nihai aşama, silindiri bağlı dallarla sarmak ve onları sicim ile tutturmaktır. Sonuç, çok özgün bir çiçek standı.

Kendi elleriyle saksılar için duvar askıları

Herhangi bir odada, duvara monte edilen asılı bir sürümü yerleştirebilirsiniz. Çiçekler için, çeşitli ürün tiplerinin yerleştirilebileceği bir pencere pervazı kullanılır. Bunlar genellikle ahşap, plastikten yapılmış düz yapılardır. Jakarlı sarmaşık güzel görünüyor. Bayanlar kendiniz nasil durmakla ilgileniyorlar. Sonuçta, yalnızca aileyi ve konukları, dairenin ideal siparişiyle memnun etmekle kalmayıp aynı zamanda orijinal dekoruyla sürpriz yapmak isteyeceksiniz. Evde kendi elleriyle çiçek standları yapılabilir.

Bu dekor oluşturmak için temel malzemeler bir ağaç, bir ip olacaktır. Aşağıdaki malzemeler ve araçlar gerekir:

 • ahşap raf veya sıradan tahta;
 • halat ortalama kalınlığı;
 • Farklı renklerde kap;
 • matkap;
 • yapboz;
 • boya.

Böyle bir çerçeve pencere koymak istemiyorum iyi çiçek bakacağız. ürünün gücünü bir kare şekline sahiptirler Tahta bağlıdır. Pot geniş yan kuruluna koyarak ve 2 santimetre artarak, dışarı çekmek ve bir kare çizin edilir. Bu yüzden kesip kareler taban büyüklüğü gibi birçok tencere dekoratif standı karşılamak olsun. İç çap kesme tabanı kap çevrelediği en az 2 cm.

Bizim diğer makaleleri okuyarak tavsiye

bir kap içine sokulduğu Şablon daha sonra delikten testereyle. Bir matkap kare tabanının köşelerinde çalışmalarının Bu aşamadan sonra halatlar için delikler yapmak. Ahşap parça ve halat farklı renklerde boyanabilir. Montaj bitki yüksekliği göz önüne alınarak gerçekleştirilir. halka ip 4 boyunca geçirilir ve birinci kadran içindeki açıklıklar içine uzanan bir. Aşağıdaki düğüm ve biz halatlar tüm üsleri üzerinde düzeltene kadar çalışmaya devam. ürünün içinde tencere yerleştirmek kalır ve duvara monte, kapalı bitkiler için hazırdır. Bitkiler yeterli ışık olacaktır yer seçmek daha iyidir.

Kendi elleriyle çiçekler için Zemin Standı

evinde bir kişiyi çevreleyen her şey, sıcaklık ve konfor sunmalıdır. Odayı dolduracak Tüm işler genellikle belirli bilgiler için taşımaktadırlar. Bu bilgiler sadece olumlu oldu tutmak için çaba gerekir. Kapalı bitkiler sadece iyi bir kişi etkilemez ancak onun sağlığı için de yararlı değildir. kendi elleriyle yapılan bitki için bir orijinal standı, evin ekstra konfor ve uyumu vermek yardımcı olacaktır.

İnsan yaşamında kapalı bitkilerin rolü

Birçok kişi oda dekor içinde saksı bitkileri kullanın. başka bir şey gibi bitkiler, hatta en gri iç canlandırabilir. Ama, kapalı bitkiler hakkında konuşurken, insan vücudu üzerindeki yararlı etkileri hakkında söylenemez. Sonuçta, uzun bazı bitkiler tıbbi özellikleri vardır ve sağlık ve insanın psikolojik durumuna yararlı olduğuna düşünülmüştür. Çoğu kapalı bitkiler güvenle halk hekimliğinde kullanılır. Ve onlar zarar ve beladan evi temizlemek mümkün olduğuna inanılmaktadır. Ayrıca tesislerinde içine mükemmel temiz oksijen, hatta küçük miktarlarda, saksı bitkileri kanıtladı. Doğada, kapalı bitkilerin birçok türü vardır. Her bitki kendine özgü niteliklere sahiptir. Ama çoğu insan, olduğu gibi, görünüşte renkler seçin. Odanın dekor renkleri kullanırken bu canlıların özel dikkat gerektiğini hatırlamak önemlidir. En önemlisi - aydınlatma ve sulama. (. Fransız Jardiniere dan - sepet, kitaplık, Standı) ve iç uyum içinde galip sırayla, özgün çiçek kutuları kullanması gereken çiçekler için. Sen dekor bu unsuru satın almanız gerekir. tüm beklentileri aşan olabilir, kendi elleriyle yapılmış, çiçekler için durun.

Stand için malzeme seçmek için, dikkatle iç odanın tarzını incelemek gerekir. Prensip olarak, bir çiçek şey olabilir elleriyle ayakta yapılan, daha önemlisi, odadaki iyi görünmek zorunda. O alır alanının yanı sıra üzerine yerleştirilecek renk sayısını hesaplamak için önemlidir. Bitki çok katlı seçeneği seçmek çok daha iyi ise. Bir çiçek biri ise: bu durumda, standı yeterince zarif formunu seçilmelidir. Altlıkları türleri çeşitli vardır. Çoğu zaman, plastik, demir, tel, çubuk, ahşap, iplik ve sıradışı nesnelerin üretimi için kullanılır. Çiçek kutuları pencere pervazına yerleştirilen zemin, asma, olabilir ve duvar üzerine yapılabilir. Genellikle Oymacılık, mozaik veya boya kullanılarak dekore edilmiştir. Ayrıca ahşap ve metal birleştirme, örneğin doğrudan çeşitli imalat seçeneği birleştirir. İsteğe bağlı olarak en özgün savunmamızı yapmak için özel bir yetenek. Durumda yaklaşım ruhun önemlidir.

Zemin standları türlerin geniş bir çeşitlilik var. Bu yüksek ve alçak, geniş ve dar dairede yatak şeklinde, merdiven, çok katmanlı raflarda şeklinde gelir. Bunlar çiçek kutuları - her oda için en yaygın seçenek. Bunlar, bu raflar çoğu, örneğin ahşap, metal, plastik gibi güçlü malzemelerden yapılmış olan, oldukça kolaydır. Onlar da herhangi iç bakmak ve mükemmel herhangi bir tasarım tamamlayacak. Orijinal çiçek standı almak için, zemin yapısı beklenmedik bir nesnenin yapılabilir. Zemin zhardinerok tasarımında yönleri çeşitli kullanın. Tabii ki, herhangi bir çiçekçide ve özel ağlar çeşitli seçenekler bulabilirsiniz. Bu tür tasarımlarda avantajları çok pratik ve konforlu olmasıdır. Ve sırayla olumlu açık tasarım odanın genel tarzında çerçeveli olmalıdır çiçek için Standı baktım etmek. En basit tasarım zemin standı - bacak üzerinde alçak yuvarlak parça. Bu kendi başına yapmak çok basit. Herhangi esnek bir malzeme (sunta, ahşap, plastik) çalışması gerekecek. Bu taban çapı yaklaşık 20 cm olmalıdır için bu kararlı durmak önemlidir idi. bacakların uzunluğu çiçek kutuları istenilen yüksekliğine bağlı olarak, herhangi biri olabilir. araçlar gerekli olan parçaların birleştirilmesi için olukları testere için. bunların tutturma azından özel bir yapıştırıcı kullanmak gereklidir.

İç ağacının unsurları hakim ise, o zaman en iyi seçenek ahşaptan yapılmış çiçekler için destek olacaktır. herhangi bir tasarım ve doğallığı doğallık getirmek zhardinerok böyle modeller rağmen. Onlar mükemmel bitkisel kompozisyonlar ile birleştirilir. Ahşap çiçek, bir pencere pervazına yerleştirilir ve aynı zamanda kısmen duvara gömülü olabilir, anlamına gelir veya asma kat olabilir. uzmanlık olarak depolar genellikle işlenmemiş ahşaptan yapılmış bir tavır sunuyoruz. Bu nedenle doğal zihin, şimdi ağaç yaşayan evde büyüyen bir duygu. En yaygın tahta destekler veya tahtaları özel parçadan oluşur. Bir raf, merdiven, çok fonksiyonlu tablolar: Bunlar çeşitli biçimlerde var. tek yer istenmeyen konumlandırma dekor bu tür - balkon eşikleri. Fazla nem, kısa vadeli çalışmasına yol açabilir bir ağaç yapısı için kötüdür. Böyle çiçek kutuları üretimi için en kolay seçeneklerden biri - merdiveni. Onun oluşturma ahşap kaburgalar, tutkal ya da çivi biraz gerektiriyordu. Tüm öğeler kaliteli mühür olmalıdır. İş sırasında bir saat maksimum alır. Temel yapı hazır olduğunda, istenilen renkte vernik veya boya açılmalıdır. renkli merdiven çok ilginç görünüyor.

Çoğu zaman, saksı bitkileri bir pencere pervazına yerleştirilir. Evde temizlik amacıyla - çok pratik değildir. Bu nedenle, pencere üzerinde desteklerin çeşitli türleri vardır. En sık kullanılan cila ile kaplanmıştır plastik veya ahşaptan yapılmış yassı yapılar bulunmaktadır. Ama çok daha orijinal bir görünüm sahte ürünler olduğunu. Bunlar en sıradışı görünüyor. Onlar aynı anda ayrı ayrı çiçek, yanı sıra çok sayıda tencere için yapılır. Çiçek pervazına metalden yapılmıştır ve bir uzun dikdörtgen kutu şekline sahip olarak üretilmektedir. Bu çiçek kutuları avantajları bile en dar eşiğinden için uygun olmasıdır. Her şeyden önce, o yer kazandırır. çiçek saksıları çok sayıda cennet çiçek yatağının tür garantiler. Genelde değil gerekli pencere üzerinde özel dekoratif standını kullanmak. Moda trendi - küçük şeyler dekore çiçekli bir pencere pervazına: kitaplar, kayıtlar, oyuncaklar. ev ve konfor ile ilişkili kesinlikle herhangi bir öğe Suit. Belki mahzende pencere üzerinde kendi standı ile gelip. Daha küçük tencere mükemmel Jardiniere için, üzüm dokunmuş. Temel yapısı, bir çubuk veya bir katı telden oluşur. Prout temel ürün olacak, iyi (bir yuvarlak tahta sopa kullanabilirsiniz) ağır tabanına tutturulmuş olması gerekir. Ayrıca, ayrı bir "vetki9raquo takmak için gereklidir; ve kaotik bir şekilde tüm sarmaşığı süsleyin. Her bir saksıda altından başlayarak gerekli oplesti vardır. İlk tur teli sabitlemek için gereklidir. Bu yapının birleştirilmesi için sadece kalır.

saksı bitkileri için stand dövme demir kullanılarak da gerçekleştirilebilir. Bu seçenek belki de en güzel ve sıradışı biridir. Sadece böyle bakımda en dayanıklı ve iddiasız durmak olduğunu söylemek istiyorum. Bu modeller gücünü ve ajur açıklığını birleştirmek kolaydır. Buna ek olarak, çeşitli uygulama: konsol, raflar, dolaplar, kule, spiral ve diğerleri. tüm ürünler arasında özellikle sahte balkonnitsy vurgulamak istiyoruz. iç Bu zarif kısmı herhangi veranda veya ilahi bir çiçek bahçesinde bir balkon yapabilirsiniz. Dövme ürünleri de duvarlarda, tencere şeklinde özgün bir bakışla üzerine yerleştirilen, pencerelerin tasarımında kullanılabilir. Genellikle bu çiçek kutuları ve diğer malzemeler ile birleştirir. Çoğu zaman sahte bardak altlıkları sipariş olun. biçimsel görüntüleri ve yazıtlardan basit soyutlamalardan ve bitiş: Ürün seçenekleri çok farklı olabilir. bu çerçevelerin tek dezavantajı - yüksek maliyet. Biz çiçek kutuları kendi ellerinizle yapmak kolay olduğunu söyleyemeyiz. Buna rağmen, metal cihazı büküm, bir kurma gereklidir oluşturmak için kullanılır. bir taslak başlatmak için gereklidir. ortada birbirine bağlanmış üç bacaktan oluşan, basit bir tasarım dikkate almak. Her üç parça aynı olmalıdır, bu nedenle çok dikkatli Tüm ölçümleri yapmak için gerekir. küçük kalınlıkta metal en iyi şekilde kullanılması için. çubukların çapı tüm ürünün şıklığı bağlıdır.

çok yeterli oda çiçek saksıları, bu en uygun seçenek katmanlı stand. Çiçekler için Yüksek destek sadece uzay büyük miktarda tasarruf değil, aynı zamanda aynı anda tencere maksimum koymak yapabiliyor. Yüksek çiçek kutuları genellikle zemin bulunmaktadır. Böyle önemli ürün stabilitesi ve uygun konaklama için. Tipik olarak, bu standları odanın köşesinde yer almaktadır. En çok çeşitli kullanılır. Çok orijinal bir görünüm yüksek çiçek kutuları dövme. Onlar herhangi bir iç zerafet ve hassasiyet tamamlayacak. Çok olağandışı düzeyli ahşap yüksek raf bak. Çoğu zaman, onlar Balkon ve loggias yerleştirilir. Onların avantajı ev bitkileri için kase büyük bir sayıdır. Bir tür evinde çiçekleri, örneğin, çok renkli menekşeler, seçenek en uygun çiçek kutuları yüksek olursa. elleri ile stand en başarılı varyant üretimi için - jardiniere asılı. ip, ahşap raf, metal halkalar, seramik tencere ve bazı araçlar: onun üretim ihtiyacı için. Raf birkaç kare parçalar halinde kesilmiş olması gerekir. Grev pota alt çapının her kısmında (artı birkaç milimetre gereklidir) ve bir yapboz tarafından, gördüm etmek. Meydanın her köşesinde ip bir delik açmak için gereklidir. Bir sonraki adım, - yapısının monte edilmesi. Başlangıçta, tüm çiçek kutuları uzunluğunu, hem de tencere arasındaki mesafeyi belirlemek gerekir. Bütün yapı bağlı olacaktır dantel, iç tonda düzenlenebilir. nodüller ipe tüm ayrıntıları düzeltmek için gerekli yardım ve hazır jardiniere zaman.

oda mobilya tarafından zorla en fazla ise, cam değil orada çiçekler açılımı daha opsiyonu iyi bir yer yoktur. Şeffaf tasarımı kesinlikle irilik iç yük değil, büyük tencere dayanabilir. Bu tür zhardinerok için cam bir renk beriltmektedir. Şeffaf camlar örneğin siyah cam ürün geometrisini vurgular ağırlıksız standı ve yoktur. plastik, ahşap ve metal ürünleri: Bu raflar, her zaman diğer malzemeler ile kombinasyon halinde gerçekleştirilir. Eh pencere boşluğuna yerleştirilen tasarım, bak. Bu çiçekli bitkilerle dolu küçük tencere kullanmak en iyisidir. Eh, kendi elleriyle en basit tasarım ile böyle çiçek kutuları üretimi için - raflarda. çalışma için, yapısal cam (tercihen 6 mm) 'in birkaç yaprak gerekir ve yatak kılavuz. ihtiyaç yamaçları biraz delik yapmak ve yapısını düzeltmek için. İş sırasında bir saatten fazla sürer ve etkisi sadece çarpıcı!

Giderek, iç mekan bitkileri açık kafe veya sadece sokakları süslemek için kullandık. Bu, çeşitli nedenlerden için yapılır: toprakta bitki, iç dekorasyon ve estetik değeri yöntemini iniş imkansızlığını. Ne yazık ki, tüm dükkanlar benzer bir aksesuarı bulabilirsiniz. Ama sipariş altında kolayca yapılabilir. Demir - imalatı için en pratik materyal. Sokağın takdirde konaklamanın bu koşullarda en dayanıklı olanıdır. Ama aynı zamanda, diğer maddelerin üretimi için kullanılır. Taş çiçek kutuları Çok orijinal bir bakış. Sokaklarda için çiçeklikler iki kategoriye ayrılır: Sabit ve portatif. Böyle dekorasyon manzara kayıtsız kimseyi bırakmayacak.

Çiçekler için Çiçek kutuları - güvenle deneyebilirsiniz iç detay. kendi elleriyle yapılan sıradışı bir görünüm duracak odası verin. işe gelmek bir fantezi - Böyle bir yapıyı üretmek için mutlaka bir ana, en önemli şey olamaz. Yani hangi sadece sahibi bağlıdır, durmak yapılacaktır. Beklenmedik ürünün temeli, elleriyle çiçek standı, özgün ve benzersiz olsun emin büyüktür olasılığıdır. Jardiniere da sahibini sadece uzayın karakterini taşır, ancak gerekir. Daha sonra sonuç sadece çarpıcı. Kendi elleriyle çiçekler için Standı - çok kolay!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 2 =