kendi elleriyle afişi

duvar iç üzerinde posterler ve resimler

daire iç herhangi oda benzersiz bir görüntü veren duvarda kusursuz güzel ve orijinal tablolar ve posterler uygun. Sanatın pahalı eserleri hepsi değil göze, sonra resim ve afiş çeşitli kişisel estetik tercihlerden yola, çok uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

En önemlisi, duvara bir poster seçerken hatırlamak gerektiğini, seçilen görüntü Tarzı ve renklerin yazışma odasında kullandı. Bugüne kadar, mağazalar, mobilya ve sanat galerileri her zevke ve bütçeye uygun duvar resimleri, resim ve posterler her türlü Varış noktası.

dekorasyonun son dokunuşu

odaya bir bitmiş ve estetik bakışı vermek için, genel iç uyması çeşitli ilginç afiş, resim ve afiş duvarlarında yerleştirilmelidir. Poster - Bir tuval taklit kalın veya fotoğraf kağıdı, gazete kağıdı, üzerinde parlak bir görüntü. seçeneklerin Onların üretim süreci, hızlı, basit ve çok geniş yelpazesi. İstenirse, hatta kendi elleriyle bir poster yapmak deneyebilirsiniz, eşsiz bir görünüm verecektir odanın iç için orijinal ve seçkin bir çözümdür.

Birçok yönden, özel afişler pahalı tablolar ve reprodüksiyon aşağı değildir. Onlar gözler için çekim merkezi bir tür olma, dikkat vurgulamak ve kek çok kiraz, kompozisyon son dokunuş olur.

Bir web seçerken önemli bir husus da askıda kalacaktır odası, boyutudur. Ölçek, renk ve desen resimlerinde düzgün eşleşmesi gerekir. Büyük odalarda küçük birkaç parça, bazen muhteşem büyük tasarım afişleri bakın - merkezi bir bez oluşan küçük kompozisyon ve birkaç resim etrafında ortak bir arsa ile birleşmiş.

elleriyle odanın Dekor (video)

yüksek teknoloji idam Poster yaşayan, normalde soyut modeliyle veya foto-shirt seçilen. binanın minimalist tasarımı herhangi bir kırmızı elemanı ile siyah ve beyaz afişler İçişleri mükemmel uyum. Mucha tarzında, film yıldızları veya posterlerin resimlerle iyi uyum Artpostery. Burada asıl mesele arzu ve sahibinin sanatsal tadı. İyi bir seçim tuval, kimin moda çağdaş sanatçı yazarın bir kopyası olabilir.

1

klasik ve Provence tarzında dekore pastel renklerle yürütülen doğal manzaralar ile uygun kompozisyon, bir salonu için iç mekan ile uyum karıştırır. Özel olarak yaşlı çerçevesinde çiçek aranjmanları görüntüsü ile iyi bağbozumu posterleri Bak.

Mutfak ailesinin tüm üyeleri, kendi dekorasyon her birinin rahat bir atmosfer ve zevk yaratmaktır çok zaman harcamak gerçeği göz önüne alındığında. Popüler Bugün en modern, ışıltılı metalik cila aletleri ile dolu şık beyaz mutfak, sen sebze ve meyve resimleri ile birkaç parlak noktalar renklendirebilirsiniz.

iyi birçok kişi tarafından sevilen Ülke tarzı, eski mutfak eşyaları, kahve çekirdekleri veya parlak biber demet resimleri ile klasik bir poster süsleyin. İstenirse, bu afiş yapay bu geçmiş hayatında bir resmi olduğunu tam izlenim yaratmak için bekletilebilir.

Galeri: duvara poster (25 fotoğraf)

çocuk odaları nasıl yapılır, bu kendilerini sahiplerini söylemek mümkün en iyisidir. popüler çizgi romanın Favori çizgi film karakterleri ve kahramanlar, tabii ki, dairelerin en genç sakinlerine hitap edecek. Daha büyük çocuklar ünlü pop ve rock sanatçılarının fotoğrafları, spor yarış arabalarının görüntüleri, fantastik konulara iç posterlerimizi seviyorum.

Her durumda, kendi elleriyle yapılan mobilya konut bireysellik ve özgünlük bir parça verecek

Nazik kızlık Alan, pastel renklerde dekore edilmiş ve antika bebek ve sevimli evcil hayvanların görüntüleri ile bağbozumu posterleri süslüyor. Mükemmel çözüm güzelce eşleşti çerçevesinde çocukların fotoğraflarını genişlemiş duvarlarda yayınlayacaklar.

Hangi hikaye öncelikle gerekir seçilmiş o çocuk odaları stilini ve renklerini maçları takip edilir. Genç yaşta çevreleyen uzayın doğru estetik algı gelen çocuklarda geliştirilmesi, veliler bir uyum içinde geliştirilen bir kişiliğe oluştururlar.

Kendi elleri oluşturun

Bir kişinin yaratıcı hayal göstermek ve elleriyle duvara bir poster oluşturmak için karar verdiyse, bunu yapmak için bazı ipuçları da sundu:

 1. Yapmak veya deposunda bir tahta veya plastik çerçeve boyutunu almak için tavsiye edilir.
 2. , Renkli bir yazıcıda seçilen görüntüyü yazdırın veya çerçeve üzerinde germek için güzel bir malzeme kullanın. Onun eski afişi piyasada satın eski afişler, yapılabilir.
 3. bir yapıştırıcı ya da özel bir zımba kapatma veya açık cam bırakarak çerçeveye görüntü takın.

Bu cam gerekli boyut ile çerçeveyi alacak kurutulmuş çiçekler, kuşlar, tüyler, deniz kabukları ve daha fazlası. N. kullanarak, kendi elleriyle afişleri yapmak hakkında birkaç kelime. Cam altında hafif ağır kağıda rasgele bir bileşim içinde seçilmiş nesnelerin düzenlemek için gereklidir. Eğer taslak veya çizim yeteneği varsa, bir yazıt yapmak veya bir kolaj resim ekleme yapabilir.

En son çekme ayrı parçalar halinde bölünmüş olan popülerlik modüler paneller, kazanma. Bu hayal gücü ve kompozit çözümleri için çok yer açılır.

Her durumda, kendi elleriyle yapılan mobilya konut bireysellik ve özgünlük bir parça verecek.

Her zamankinden eklem ağrısı oldu mu? Ve birinci elden ne bilmiyorum:

 • yetersizlik rahat ve kolay bir hareket;
 • veya egzersiz sonrası ağrı;
 • merdiven inip gidiş rahatsızlık;
 • eklem şişmesi iltihabı;
 • nahoş krizi kendi başlarına değil ek bileşeni;
 • eklemlerde mantıksız ve dayanılmaz ağrılar.

Lütfen soruya cevap verin, iyisin? Eğer tahammül acı bu tür var mı? Ne kadar para zaten etkisiz tedavi "sızan" var? Bu bitirme zamanı! Katılıyor musunuz? Bugün doktor eklemlerde ağrı, artrit ve artroz tedavisinde kurtulmanın sırlarını ifşa ettiği Profesör Dikul ile özel bir röportaj, yayımlamak.

Dikkat, sadece bugün!

Yorumlar

Resim veya poster - hemen hemen her oturma odası için harika bir çözüm. Örneğin, ben boyutunda orta boyama bir duvara yatak odasında asılı ve mükemmel mevcut iç tamamlar. Odaya doğrudan aynı salonda asılı veya olmasına rağmen. Önemli olan mükemmel odanın tasarımına uyması ve uygun bakacağız bir resim almak için.

afiş ve modüler resimler, aslında, iyi hepsi bir ama - Hala onlardan süslemek gerekiyordu odasına çok talep ediyorlar. Ben oda ortalama büyüklüğü değilim - teorik olarak, hatta klozet kapağını dekore edebilir! - ama sadece tasarım: Böyle "vurgu" şeyler sadece tek renk duvarda iyi görünecektir (wallpapered değil, boyanabilir). olacak "nekrasivenko" Tek renkli duvarlar, çoğu insan, henüz korkmuyoruz var. Bu yüzden çıkıyor - Posterler şey satın ve asmak, ama etkisi aynı değildir.

Mükemmel bir çözüm Tesco oda afiş görüntüleri bir mozaik gibi geliyor bana. Eh, tabii ki posterlerin favori müzisyenler, aktörler, vb. oturma odası gelince, oda genellikle sadece iç yığılmayı, resimlerin bir zenginliği ile bezenmiştir, çok nadir durumlarda olduğunu. oturma odası için yeterince büyük-resim veya birkaç ancak aynı tarzda yapılmış.

duvarlarda standart afişleri yerine 14 orijinal yollar

Bahar seferde hepsini istiyorum. genellikle evde bazı temel değişiklikler üzerinde gücü ne de fırsat ne değildir. Ama taze notlar etrafında uzayda ilave edersen çaba ve para minimum kullanabilirsiniz.

AdMe.ru Evden güncellemek ve kış afişleri can sıkıcı kurtulmak asgari maliyetle yardımcı olacak birkaç basit yollar buldular.

Duvarda Bunu yapmak için, gerek yok bir roket bilim adamı olmak. Geçen tatili, boya, tutkal ve ülkeden bir dalı gelen Olağan çakıl doğru ruh hali sıkıcı duvar oluşturmak için. Bu çözüm, tüm duvarlar için kullanılan ve bunun küçük bir kısmı için yapılabilir.

yaratıcılık için tahtalar

Basit mantar pano yardım kreş veya ofis alanı yeniden canlandırmak. Onlar dergiler, uygulamalar, el sanatları ve hediyelik eşya fotoğrafları, kupürleri ekleyebilir. Her şey kalbin burada arzuları ve büyük görünecek ve kolayca ruh haline bağlı olarak değiştirdi.

Bu aynı zamanda, ek aydınlatma, sadece dekorasyon değil. özel bant veya bir Noel çelenk bir kutu çalıştırın. Düzgün kaplamanın yüzeyini işaretlerseniz, hatta karmaşık bir desen yapmak mümkündür.

Böyle bir hale getirmek için, size araç ve becerileri en az gerekir. Kol mobilya zımba, renkli düğmeler, sanat mağazası ve bir odaya dönüştürmek için bir arzusu subframes - ve sonuç kesinlikle farklı olacaktır.

Birlikte çocuklu herhangi en sıradan duvar süslemeleri olacak origami yapmak için öğrenebilirsiniz. Böyle küçük kağıt yükleme ve değiştirmek kolaydır ve nasıl sizin kanepe ve odaya bir genç yukarıdaki duvar dekore edebilirsiniz. vinçler çift taraflı bant, yapışkan bantlar ve ipler kullanarak yapabilirsiniz takın.

Ekle duygular gerçek çiçek ve bitki resimleri kullanarak olabilir. Sen Bahçe malları bir mağazada gereken her şeyi satın, kendi başlarına bunu deneyebilirsiniz. Ya dikey bahçe profesyonelleri bir bitmiş resim sipariş edin.

Beyaz mutfak duvar ahşap kesme tahtası canlandırmak. Bunlar renk, boya kendinden renkli boya olabilir ya Oymacılık teknik dekore edebilirsiniz.

Sıkıcı duvarların bir kompozisyon merkez olabilir şekil ve renk çeşitli izleyin. Sadece birkaç saat, stil eşleşen - ve odayı çok farklı bir hale gelecektir. Sen seferinde arkadaşları ve yakınları yaşadıkları bu şehirler alarak, farklı zamanlarda bütün saatleri ayarlayabilirsiniz. Bu fikir ofisleri ve çalışma alanları için uygundur.

Modern bir iç Klasik

Mat duvar klasik tavan rozet kullanılarak dekore edilebilir. Farklı geometrik bileşimleri ve çizimler oluşturmak için yardımcı olacaktır. Bu daha hafif bir poliüretan ve sıvı rozet olarak kullanılabilir. Bunlar dekoratif unsurlar sadece vurgulayarak bir duvar rengi veya doku ekleyerek boyanabilir.

Hazır iç çıkartmalar - Hızlı ve kolay versiyonları duvar yenileyin. Seçenek olarak ise, her hangi bir patern, bağımsız bir şekilde kendi kendine yapışan bir sacdan imal edilebilir.

kutunun iç lezzet ekleyin ve duvar boyası barut boya kullanarak. Böyle bir yüzey mesajları bırakın ve çizebilirsiniz. Ancak, ıslak odalarda "ibaresi ile birlikte plaket üzerinde" resminin daha güvenilir yöntemleri kullanmak daha iyidir.

nakış nasıl bilenler için harika bir fikir. kendi elleriyle yapılan nakış çerçeve üzerinde çeşitli nakış, sıkıcı bir duvar daha eğlenceli ve özgün yapacaktır.

favori ipek eşarp itibaren bir duvar afişi için mükemmel bir alternatif almak kolay. Bir çerçeve veya bir sedyeye bir eşarp asmak ve cam altında bir çerçeve üzerinde gerilmiş olabilir.

Bu canlı resim yapmak çok kolaydır. Bir favori fotoğraf veya poster yazdırma ve kağıt çiçekler ve yapıştırıcı ile dekore yeter. çiçekler yaşıyoruz eğer, böyle dekorasyon sadece üç boyutlu, ancak baharın kokusunu bakmayacak.

LiveInternetLiveInternet

-Kategoriler

 • Dachnye bilgelik (21)
 • Zagadochnaya Doğa (6)
 • Görseller (0)
 • Sesli kitaplar (2)
 • Videolar (16)
 • Konut (288)
 • Kesme (67)
 • Mobilya (41)
 • Ev ve bahçe için El Sanatları (63)
 • Yastıklar, yorgan, battaniye (87)
 • İnşaat, Tamir, Tasarım (14)
 • Nakış (19)
 • Örgü (513)
 • Örme çiçekler (51)
 • Şapkalar, eşarplar, tamamladı, Cape (110)
 • Çocuklar için (83)
 • Ceket, yelek üst, gömlek (103)
 • Dergiler örgü (11)
 • Paspas, peçete, masa örtüsü, yastık (22)
 • Asil sınıfları, devreler, teknikler, desen (93)
 • Çorap, spor ayakkabıları, patik, eldiven (38)
 • Elbiseler, etekler (29)
 • Dekupaj (1023)
 • şişeler, vazo (42)
 • Oymacılık için resimler (103)
 • malzemeler (44)
 • Çeşitli (192)
 • Plakalar (23)
 • donatım (78)
 • tabut (70)
 • Çocuklar (104)
 • İngilizce (6)
 • Pitoresk, Resimler (111)
 • Noel ve Yeni Yıl (21)
 • Afrika (5)
 • Yuvarlak, kadranlar (1)
 • Vintage resimler (16)
 • Şehir ve köy (9)
 • Bebek (9)
 • Sutyenler (10)
 • Evcil (15)
 • Hindistan (2)
 • Çin (4)
 • erkek (2)
 • Doğa (10)
 • Kuşlar (3)
 • Periler, elfler. (6)
 • Fantezi (4)
 • Çiçek ve meyveler (6)
 • Japonya (11)
 • Sanat (46)
 • Bilgisayar (63)
 • Internet üzerinde işlem (15)
 • Güzellik (167)
 • El Bakımı (12)
 • Saç Bakımı (47)
 • Cilt Bakımı (84)
 • Vücut bakımı (19)
 • Pişirme (275)
 • kek Dekorasyon (18)
 • Pastalar (14)
 • Sıkışma, meyve kompostosu (6)
 • İkinci ders (29)
 • Pasta (47)
 • Tatlı (20)
 • Lokmalar (30)
 • İçecek (5)
 • İlk ders (3)
 • Salata (15)
 • Tatlı hamur (80),
 • Kışın üzerinde Turşu (15)
 • Soslar (3)
 • Modelleme (407)
 • Alçı (53)
 • Plastik, polimer kil (171)
 • Tuz hamur (106)
 • Soğuk Porselen (159)
 • Lir (36)
 • Tıp ve sağlık (56)
 • Benim (5)
 • Müzik (13)
 • Yapımı dergi (49)
 • Yararlı ipuçları (21)
 • Tatiller (194)
 • Şubat 23 (1)
 • 8 Mart (6)
 • Sevgililer Günü (25)
 • Yeni Yıl, Noel (68)
 • Easter (57)
 • Hediyeler (36)
 • Düğün (7)
 • Boyama (67)
 • Noktadan-noktaya (15)
 • Vitray boya (11)
 • Boyalı taşlar (13)
 • Boyama Doku kumaş boyama (6)
 • Sanat boyama (15)
 • El (1372)
 • Boncuk (15)
 • Süsleme (315)
 • çamaşır renklerinin Kanzashi (180)
 • Bebekler ve Oyuncak (101)
 • Macrame (1)
 • Pape sanat (30)
 • Kağıt ürünleri (227)
 • kahve El Sanatları (27)
 • Yamalı (5)
 • Mumlar (5)
 • Budama (107)
 • Mücevher Aksesuar (79)
 • Veteriner (10)
 • yumurta kabukları - iş! (29)
 • Torbalar (48)
 • Şablonlar, desen (19)
 • Resimler (24)
 • Photoshop (47)
 • Dikiş (335)
 • Çocuklar (46)
 • Değişim (35)
 • Bu interessno (46)

-e-mail ile abone

güzel afiş, resim nasıl yapılır

posterlerin yaratılması için malzemeler ve aletler:

Kağıt 10 x 15 cm, 16 yaprak;

Levha köpük levha veya polistiren;

Yazıcı kağıt;

1. tasarımın seçimi ile bir poster başlar oluşturun. Photoshop'ta sevdim resmi açın. Bazen görüntünün kontrastını artırmak için yararlıdır.

3.Sdelayte 16 yeni katmanlar. araç ile "Dikdörtgen seçim» (kayan yazı aracı) sol üst alt resmin kontur iz. Açılır menüde tahsisi sağ tıklayın ve "yeni bir katman» kopyala (kopyası yoluyla katmanı) seçin. Geri kalan 15 fragmanları ile aynı prosedürü tekrarlayın. Her bir sayı, tabaka karışıklığı önlemek için, (1 ve 16 arasında bir sayı ile bir isim atama).

10 * 15 cm yeni belge boyutunu 4.Sozdayte. 16 parçaya bölünmüştür resmin üzerine getirin. "Pencere Seç - Organize - Yatay» (pencere - düzenlemek - kiremit). Şimdi, aynı pencerede, hemen iki belgeyi görebilirsiniz. araç ile "Ok" yeni bir belge üzerinde ilk katman sürükleyin. "Düzenle Seç - (Ctrl + T) - (serbest dönüşümü düzenleme) veya tıklama Ücretsiz» Transform. boş belge üzerinde tamamen uygun olacak şekilde görüntüyü gerin. Ortaya çıkan görüntü kaydetme. Diğer 15 katmanlarla aynı işlemi tekrarlayın.

5. Fotoğrafı yazdırın. Her katman şimdi 10 * 15 cm ayrı görüntü boyutu sizi kaydedilir., Düz kağıt üzerine tüm görüntüleri yazdırabilirsiniz, her şeyin doğru yapıldığını kontrol onları kesip tutkal bandı için.

8. genleşmiş polistiren, köpük levha veya bu amaç için uygun olan herhangi bir başka malzemeden bir levha üzerine yerleştirin. parçaları arasında boşluklar bırakmak gerekir ve substratın boyutunu seçerken dikkate alınması gerekmektedir. baz rengi herhangi biri olabilir, ama (bizce) en avantajlı siyah görünüyor. substrat üzerinde parçaları yapıştırmak önce, onların sınırlarını işaretlemek için arzu edilir. Bunu yapmak için, gönye, cetvel ve kalem kullanın. sınırları çok şişman işaretle gerekli değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 2 =