kendi elleriyle doğal malzemelerden Sonbahar kompozisyon

doğal malzeme bileşimi: ev konforunda elleriyle yaratmak

Bazı insanlar için, Fırtınabaşı'nda sonbahar günleri diğerleri için yaratıcı olmak ve doğal malzemenin olağanüstü kompozisyon oluşturmak için mükemmel bir zaman, yılın kasvetli ve üzücü bir zamandır. Size iç sıradışı odakları yaratmak için kendi elleriyle güzel kompozisyonlar oluşturmak için birkaç yeni fikirler öğrenmek sunuyoruz.

sonbahar eşiğinde zaman: Soğuk yağmurlar dökün, sen donuk gri gökyüzü ve bulutlar, kolayca Eylül Ekim veya Kasım ayında umutsuzluk ve depresyon içine düşebilir görebilirsiniz. Ancak, altın sonbahar da renk ve sonbahar hediyeler büyük bir kargaşa olduğunu. Bütün bu doğal malzemeler sonbahar konulu son derece güzel kompozisyonlar oluşturmak için kullanılabilir. Eğer elleriyle sıcak ve rahat bir ruh hali yaratmak için, bir battaniye sarılmış, Weathertop soğuk sonbahar akşamları çalışmak için Önceden gerekli tüm malzemeyi hazırlayabilirsiniz.

doğal malzemelerden parlak sonbahar kompozisyonlar oluşturmak için meyve bitkileri mükemmel çeşitliliği, kurutulmuş veya taze çiçek ve otlar, meyveler, ağaçlar ve çalılar yaprakları, fındık, çam kozalakları, meşe palamudu, kestane ve bulabileceğiniz diğer doğal malzemeden çiçekli dallarıdır. Özellikle dikkat çekici ve parlak sulu turuncu kabak bileşimlerinde bakacağız.

kompozisyonlar oluştururken bahçe kabaklar kullanılması: fikirler ve ipuçları

Onun bahçe dekorasyon kabaklar kullanarak, parlak ve zıt kompozisyon oluşturmak çok kolay. Böyle bir doğal malzeme bir kabak "shlyapki9raquo kesilmesi gerekir çalışmak için; ve hamuru çıkarmak. Çoğu zaman, kabak kendi elleriyle sonbahar canlı kompozisyonlar için tencere ve vazo yapmak.

İşte doğal malzemelerin sonbahar kompozisyonlar oluşturmak için turuncu güzellikleri kullanmanın bazı fikirler:

 1. Bir tencereye kadife çiçeği, asters veya gerbera içinde kabak koyun. yerde parlak kırmızı elma, sarı meyve ayva ve yeşil dolmalık biber civarında. Kırmızı dağ kül Komple sonbahar kompozisyonu demet.
 2. Kabak turuncu çizgileri, ya da herhangi bir süsleme kahverengi bir zemin üzerine koymak, örneğin, sıradan guaj kullanılarak renkli ve kurumaya boya elde edilebilir. Üst vernik, çatlaklar görünmeye değil sırayla. Orijinal turuncu gerbera, kırmızı cüce dahlias veya kasımpatı bakacağız - yapının içinde taze çiçekler olan bir bardak ya da su ile kavanoz ve yerde koyabilirsiniz.
 3. Ayrıca, bir sepet şeklinde kabak kesebilir, tamamen herhangi meyve ve çilek doldurun. Elma ve armut, ayva, şerbetçiotu, alıç çilek ve diğer meyveler akçaağaç yaprağı, çiçeği meşe palamudu veya kurutulmuş otlar ile süslenmiş, bir kabak sepet içinde tel veya ahşap şiş ve yere sinirli olması gerekir.
 4. Çizgili armut şeklinde balkabağı sonbahar renkleri, dallar ve yapraklar gibi küçük vazo kullanılabilir. tencerelerde Çiçekler odaları ve evinizin koridorda sıcaklık ve konfor katacak balkabağı.
 5. Dekoratif küçük balkabağı ayrıca mum olarak kullanılabilir. Onlar Evinizde sıcaklık ve uyum romantik bir atmosfer yaratır. Şamdanlar böğürtlen, kızılcık, alıç, üvez ve kartopu demet dal ile dekore edebilirsiniz.
 6. Sonbahar bileşimler için bir bahçe balkabağı delikler etkisi yaratarak, delinmiş veya küçük deliklerden kesilebilir. Özellikle de bu şamdanlar içinde bakacağız.

Doğal malzemelerden yapılmış parçaların Kayıt Kuralları

Ne zaman birkaç basit kuralları takip etmelidir iç için bir kompozisyon oluşturmak:

1
 1. Eğer çiçek ve dallar takabilece¤iniz bir düz plaka ya da (taze çiçekler) baz vaha olarak kullanılan bir vazo, polistiren ya da herhangi bir başka yoğun bir malzemeden, bir sonbahar bileşimi oluşturmak edin.
 2. yapıştırılması yaprak anda, yaya olarak değil, aynı zamanda yaprağın alt kısmında sadece yapıştırıcı uygulanır. Bu yüzden düzeltilecektir.
 3. Bu unsurlarla sinirli tahta şiş veya tel alırsak - Olması gereken bir dağ kül, meşe palamudu, çam kozalakları, fındık, kuşburnu ve böylece, genel olarak, o küflü büyümek etmezse ilk gününde hasarlı kasa.
 4. sivri ve çim kuru bıçak kullanmayın unutmayın.
 5. Böyle kabak veya kabak gibi doğal sepet içine sıvı dökmeyin, bir tencereye veya kavanoza koyun.

Bizim makaleyi okuduktan sonra biz sunulan konu üzerine birkaç ilginç video ile tanıtmak düşündürmektedir. Sizden Bu video klipte kendi elleriyle yaratılış ve doğal kompozisyonların Kayıt fikirleri bir araya gelecek. Bizim teklif edilen malzeme sizin için yararlı olacağını umuyoruz. senin çalışmayı tadını çıkarın!

kendi elleriyle doğal malzemelerden Sonbahar kompozisyon

 • Oyaların en popüler türleri
 • aplike ahtapot Örme: fotoğraflar ile adım adım talimatları
 • Kendi elleriyle 14 Şubat'ta Valentine: Üst - Ana sınıflarının 100 En iyi fikirler
 • Kendi elleriyle Anahtarlık "Köpek". Fotoğraflı Adım Usta Sınıfı Adım
 • çocuklu Kış el sanatları. renkli kağıt "Kardan adam mailler": Master Class

Kendi elleriyle Sonbahar kompozisyon Böyle zanaat bakarak, parlak renkler, sıcaklık ve konfor ile evinizi doldurun canlandırıcı hep seveceğim ve güneş hala parlıyor ve ağaçlar sıcak renkleri sararmış yapraklarla parıldıyorlar zaman sıcak sonbahar günleri hatırlar.

Eğer parlak renkleri iç getirmek istiyorsanız doğa zaten sizin için yapılır çünkü Aslında, bir şey icat etmek gerekmez, sadece sorunun doğal malzemeler toplandı nasıl kendileri için karar vermeniz gerekir: ağaçlarının kestane, koni, renkli yapraklar, ince dallar, meyveler, çilek, hatta ağaç kabuğu - sizin için yararlı tüm ev iç dekorasyon için el sanatları "Sonbahar kendi elleri" yapmaya karar verirseniz.

Kendi elleriyle Sonbahar kompozisyon

size güzel almak istiyorsanız biz size ilk malzeme, dikkat etmek kendi elleriyle doğal malzemelerin Sonbahar kompozisyonu, Bu kabak, onun meyveleri dekoratif ve çeşitlidir çünkü. Eğer dekoratif balkabağı minyatür boyutu varsa sulu, parlak meyve baktığımızda, masa süslemeleri için, kafasına sadece kokulu ev yapımı tarifler, aynı zamanda bazı ilginç fikirler tırmanmaya, onlar elleriyle sonbahar çelenk eklenebilir. Ve çok kolay bir tel vasıtası ile tabana monte edilir.

Kıvırcık ve sebze bileşimi bile kolayca başlayanlar yürütmek, bu çok meyve, gerçek bir mücevher olduğunu. Örneğin, masanın ortasındaki küçük meyveli tykvochki genişletebilir veya iki katmanlı bir çanak koymak cam vazo, koyun ve benzersiz bir rahatlama el sanatları oluştururken, farklı renkler, çizgili ve globular, yıldız ve hatta pupyrchatye ait kabaklar birleştirebilirsiniz. Böyle dekoratif podelochku olarak da, örneğin, taze çiçekler eklemek mükemmel dahlias, hydrangeas sığacak bir dal üzerinde ardıç meyve ekleyebilirsiniz.

Davetlileri karşılamaya hazır alıyorsanız, bir tarzda süslemek ve festival tablo, bazı çeşitleri uzatılmış meyve şeklinde sunulmaktadır ve bu nedenle örneğin, şişeler için orijinal bir tutucu yapabilir, şaraplar ve küçük çiçek çelenk yapabilirsiniz ve bu dekoratif davayı çerçeveye bırakır.

Ellerinizle Sonbahar çiçek aranjman

Bu "tykvennaya9raquo sevdiyseniz; Ellerinizle Sonbahar çiçek aranjman, Bu çok basit yapmak ve bu kısa bir süre görmek eminiz, ama güzel bir buket yapmak değil, aynı zamanda uzun vadeli depolama sağlamak için de önemlidir.

Biz sebze, çürüme ve küf bozulmaya eğiliminde olduğunu biliyoruz, sık sık belirli sebze uzun süreli depolama adresinden buzdolabında bu gördük ve kabak istisna değildir. Ana görevlerinden biri: o uzun süre saklanır, böylece bunun için temiz sadece gereklidir, meyve hazırlamak değil, aynı zamanda düzgün kuruması için.

Her iki canlı buket için ve Herbaryum için idealdir en basit vazo, bu pürüzsüz yumurta şeklinde kabak. Eğer yaratıcı süreci başlamadan önce bu kurudu ve üstüne yattı, böylece kuru bir yerde bir süre meyve bırakın. Öncelikle (plodonozhnoy ile) üst kesmek zorunda. Sonra duvarların bütünlüğünü etkileyemez böylece temiz tohum kısmını ve et mümkün olan en büyük miktarda kaşık. esas olarak duvara bütün hamuru bodur için, bulaşık yıkama için kullanılan bir sert metal fırça kullanılabilir. kavite temizlenir sonra, iyi havalandırılmış sıcak yere konulmalıdır. Ne zaman "sosud9raquo; içinde hazır olacak, dış yüzeye meşgul gereklidir. Birincisi, ilave boya önce yağdan arındırmak için alkole batırılmış tamponchikom bir pamuk ile silinmelidir.

Boyama için iki tabaka halinde uygulanmalıdır beyaz akrilik boya, kullanacaktır. izinli sonra kurumaya. Boya kuruduğunda, size "sostarivshuyusya9raquo olsun, böylece ince zımpara yüzeyinde yürümek gerekiyor; gri desenli vazo. bir vazo içinde aynı şekilde, herhangi bir şekilde buket konabilir ve mum kullanılabilecek küçük tykvochki dekore edilebilir.

Kendi elleriyle Çocuk sonbahar kompozisyonu

Tipik olarak, ne zaman yoğun bir anne dikiş, onlar pisliği yanlışlıkla olabilir, çocuklar her zaman yaratıcı süreç büyük ilgi gösterir, ancak genellikle anneler çocukları nedeniyle pahalı malzemelerden yaratıcı olmak için izin vermeyin. Bu durumda, size hizmete sonraki fikir almak, özellikle turuncu meyve ile çalışan çok ilginç olacak çünkü onların çocukları, yaratıcı olmak getirmek için özgür hissedebilirsiniz.

Ama geri ünlü çocuk masalı gibi bir kabak yapılacak taşımalar için: Eğer uğursuz "tykvennaya9raquo olacak oturma odanızda hem zaman, Cadılar Bayramı'nda çocuk odasında koyabilirsiniz bir güneş arabası; kafası.

Kendi elleriyle Sonbahar kompozisyon: Fotoğraf

Sonuçta, koç bir pencere olmalı, ve hala keskin bir ince bıçak kullanarak, herhangi bir desen gerçekleştirebilir; Dahası, bitkisel ihtiyaçlarını "risunok9raquo yapılacak. önceden kaplanmış konturunda düzgün elemanları kesilir.

Sonbaharın Kompozisyon ellerinizle bırakır

Çocuklar böyle bir panel yapmak için bunları sorarsanız, yaratıcı süreç ilgi göstermeye eminiz - Sonbaharın kompozisyon ellerinizle bırakır. bazı rakamlar biz dökülmüş yapraklar döşeli bir düşüş clearings, bir resim yaratacak çeşitli yapraklardan yayılır olmayacak çünkü bu, geleneksel bir aplike gibi değildir.

çok güzel bir almak için Sonbaharın kompozisyon Elleriniz, fotoğrafları ile yaprakları Zaten tabanına yaprakları tutkal nasıl biliyorum çünkü sana ders, yararlı değildir, bu sadece bir PVA tutkal gerektirir. Ancak, çalışmak ve mutlaka geniş yaprakları, ajur kadar toplamak için gereklidir.

Eğer ana sınıfı gibi mi? Arkadaşıma Gönder - Aşağıdaki düğmelerden tıklayın:

 • anaokulu için elleriyle el sanatları Fall: fotoğraflar ile ilk 10
 • Biz kendi elleriyle sonbahar malzemelerin el sanatları yapmak
 • yaprakların Bouquet - çocuklar ve yetişkinler için güzel kesmek
 • sebze yapılan el sanatları Güz. En orijinal ana sınıfları
 • Herkes için alışılmadık fikirler: Makaleler sonbahar malzemelerden yapılmış!
 • Kendi elleriyle El Sanatları "Sonbahar": fotoğraflar ile ana sınıfları
 • kabak El Sanatları: En iyi fikirler ve master sınıfları
 • Okulda el sanatları Fall: fotoğraflar ile iyi fikirler
 • kuru yapraklar mamuller. adım atölye adım
 • elleriyle Sonbahar çelenk: adım mikron

 • Yeni Yıl için karton Güzel sanatları
 • Kendi elleriyle 14 Şubat'ta Valentine: Üst - Ana sınıflarının 100 En iyi fikirler
 • elleriyle tespih. adım atölye adım
 • Kendi elleriyle Anahtarlık "Köpek". Fotoğraflı Adım Usta Sınıfı Adım
 • Kendi elleriyle 2019 yılında El Sanatları. Yılın Sembol - bir domuz, domuz yavrusu. adım fotoğrafları adım ile 100 fikirler
 • kızlar için Crochet etekler. TOP - fotoğraflar, şemalar ve açıklamalarla 20 fikir
 • Güzel model konuşmacı: Petek. TOP - örgü + açıklama için 10 fikir
 • Kendi elleriyle "Pandora" Bilezik: adım kılavuz adım
 • Özellikle farklı türde bebek için kıyafet örgü
 • Kendi elleriyle kağıt ürünleri: fotoğraflarla TOP -10 fikirler

Malzemelerin yeniden yazdırma yalnızca yayıncının yazılı izni ile izin verilir!

Ailenin Bir avuç

anneler ve büyükanneleri için Sitesi - aile kazıkların bekçisi

Kategoriler

 • 8 Mart (11)
 • Genel (4)
 • Takı kendi elleri (4)
 • Sevgililer Günü (8)
 • pişirme ve kabartma (7)
 • örme çocuk (2)
 • Ev için örme (5)
 • kendisi örme (2)
 • örgü (1)
 • örgü (3)
 • eşikte Misafirler (1)
 • dağ el (23)
 • dağ yapı (24),
 • Doğum (3)
 • Çocuk iletişim (1)
 • Dekorasyon (26)
 • yürüyüşe Oyun (1)
 • şık giyinmeyi (46)
 • boya tırnak (tırnak sanatı) (23)
 • Yeni Yıl (41)
 • omlet ve quiches (6)
 • Hediyeler (9)
 • Kağıt ürünleri (19)
 • kumaştan yapılmış ürünleri (4)
 • doğal malzeme (23)
 • İş ve İş (1)
 • tamir (1)
 • bahçe ve park (1)
 • salata (1)
 • Düğün (9)
 • Biz çizin öğretmek (3)
 • dikiş bebekler (1)
 • dikmek çocuklar (2)
 • Ev için dikmek (5)
 • reklam birimi 1

  yardım çocuklar

  Sonbahar KOMPOZİSYON eller - 28 foto-zanaat fikirler.

  Tünaydın - biz devam İç dekorasyon için sonbahar tema el sanatları. Ve biz kompozisyonlar ve aydınlatma armatürleri hakkında bugün konuşacağım kabak... zarif çiçek-meyveli kompozisyonların hasır sepetler ile... çok güzel sonbaharda yapmak için ellerini sahip olabilirler nasıl Şeffaf vazo uygulama aşaması... ve şarkıların geniş bir koleksiyona verecek mumlarla şamdanlar ve sonbaharda tarzında dekore. Kısacası sonbaharda bir düğün süslemeleri, evde bir sonbahar atmosferi yaratmak için pek çok ilginç iç tasarım kavramları olacaktır.

  Sonbahar kompozisyon - kabak el sanatları ile.

  Kabak - Sonbahar o söylenebilir SEMBOL. Ve iç dekorasyon için kabak el sanatları çok farklı olabilir. onlar PVA tutkal oturmak yoksa sen onları bitki ... (sarı sonbahar yaprakları ile beyaz kabak üzerinde yapıştırabilirsiniz akrilik lake üzerindeSadece onlara boya koymak - -) ... Ya da yaprakları üzerinde sopa ve kabak SHTAPM AS Bochin ... ve kabak kabuğu kalıntıları eklemek Baskı levha.

  Yoksa kabak üzerine oyma yapabilirsiniz. Bir kalem kontur etrafında kesti ... bir bıçakla kesilmiş fazla kontur - - kabak bağlı bu ... sonbahar yaprağı yapmak için (aşağıda solda fotoğraf olarak) kabak güzel bir oyma deseni olsun - derisini temizlemek ve döngü içinde.

  Masanın üzerinde birkaç kabaklar koymak ve Yemiş çalılar şubelerini oplesti edebilirsiniz ...

  Yoksa kabak güzel lambaları yapmak olabilir. Sadece duvarlar vardı - Bunu yapmak için ... sen kesip bu dilim aracılığıyla ... alt kısmı (yatak tabanı) 'de kabak kesmek ve tüm kabak hamuru kaldırmak gerekir.

  Sonra ihtiyacımız yuvarlak delikler kesmek - iyi olduğunu - bu kullanmak en iyisidir metalik boru ince duvarlar ve keskin çekiçle. (Biz Kabak ve kabak biz kırmaya gidiyoruz onun yanında, üzerinde durmalıdır ... içine sokmak yani tüp) - İÇ Bochin kabak için bir metal boru bir testere kesmek koymak. Ve burada Bochin demir boru koyarak - ve bir çekiç vurmak (veya kuvvetli presler) - ve boru petek kabak tarafında keskin kenarları (sadece çerez kesiciler petek haddelenmiş hamur gibi).

  Desenler kendi takdirine bağlı olarak seçebilir ... Farklı çaplarda boruları alırsak - elde ettiğimiz ve farklı boyutlarda açıklıklar.

  Eğer yatak minyatür dekoratif kabak büyüdü ise - bunlardan bazıları (aşağıda resmi olarak) venochnuyu koni ve parlak şeritler asters ile güzel bir kompozisyon yapabilirsiniz.

  kabak kurdele bağlamak için hiçbir elverişli kuyruk ise - bir metal kulağı ile kabak inşaat dübel sürücü ... ya da sadece bir döngü uzun çivinin içine eğildi mümkündür

  Bu tür bükülmüş bir saplama elde etmek için - İlk kurulunda 1 santimetre götürmek gerekir - ve sonra çarpık bir açıyla bir çekiçle vurmak - bükük çivilemek - ve sonra kartından çıkarın ve s kurdeleler bağlıyor için metal yakalayacaktır tykvochki açıyla götürmek.

  Daha burada yapılabilir bir çelenk küçük balkabağı ve patisonchikov (aşağıdaki fotoğraf) den.

  Bu çelenk tabi İçin yüksük (Oldukça güçlü) - hacmi için kenarına can bir daire içinde kuru dallar tutturmak - kendi tel primatyvaya.

  Ve sonra aynı tel ve priladit kabak. Bunu yapmak için, Her meyve bir delik için gerekli olan - (bir düğme gibi) delikten bir Bochin - telin için çıkış deliği 3-7 cm tel giriş deliği olmuştur.

  böyle bir "gizli dehlizleri" almak için - sadece gerek kabak bükülmüş çivi bir delik yapmak... bir kemer şeklinde tırnak bükülmüş - kabak girecek - ve hemen olacak bir sonraki giriş deliğine. Ve düğmeler gibi bu KULAK olsun. onu biz kulak tel prodenem ve kabak bir mantar gibi üzerine sinirli dönecek - ve temelini venochnoy bağlantılı olabilir.

  Eğer küçük çocuklar ve anaokulu veya okulda bir sonbahar kesmek istiyorsanız, o zaman ben yazımın "davet Çocukların el sanatları 85 fotoğraf balkabağı - bahçe ve okul için. "

  Sonbahar bileşimi - çöpe.

  katılabilir sonbahar el sanatları ve sıradan hasır sepetler içini araya getirmeyi başarmıştır.

  sepet İçinde sonbahar buket yapabilirsiniz. (Bu bir sünger benzeri yeşil kil bir malzeme benzerdir) çiçekçi dükkanı "vaha" Satın - "vaha sünger" bir çiçek sopa ve bu nemi besleyen hafta solmaz

  Ya Yapabileceğiniz KURU bileşim Bir sepet içinde düzenlenmesi sonbahar çiçek - ve hatta farklı boyutlarda üç sepet alıp onları güzel yapmak koni sonbahar piramit, kalça, kuru süs çimleri, adaçayı ve çam sprigs kadifemsi gül yaprakları.

  sepetinize eski ve yıpranmış ve mahalle aktif meşe meyve ise - meşe palamudu sen çevirebilirsiniz ... Kol tutkal tabancası Ve tüm sepet karo (DIY mağazalarında Satılan 3 veya 5 $ değerinde) Yapıştırılan organları ve şapka meşe palamudu. Aşağıdaki fotoğrafta kadar güzel sonbahar kesmek alın.

  HEDİYE Sonbahar plaka - iç bileşim gibi.

  Yoksa hile ve özellikle kolay değil meyve ve parke güzel kapta açık döşeme yapmak. Parlaklık için Pumpkins can ovmak parafin (Bir mum ile yay) ve daha sonra kuru bir bezle cila parlak parlaklık için ..

  Parlak hurma meyve ve Bahçe adaçayı gümüş kadife yaprağı... ya da aynı kadife gri yapraklar diğer bitki var - gibi Stachys, cineraria - Onlar kuru sonbahar buketleri ve düzenlemeler çok güzel bir görünüm vardır.

  Ve çok çanak meyve kompozisyonları yapılmış olabilir (Yarım yatay) kabaklar kesti.

  Sen küçük balkabağı, bahçe çiçekleri ve tohum şemsiyeler bitkilerden sonbahar kompozisyonu yapabilirsiniz.

  Ama daha ilginç düşünüyorum ... ve küçük yapabilirsiniz yaratıcılık şaheseri meyvesi ... Her zamanki pembe armut straziki (tezgahlarda satılan konvansiyonel tutkal macunlar ... arkalarında hızla ve kolayca yapıştırın gelen yapışkan bir yüzeye sahip sopa. Bu arada bu doğada düğün süslemeleri için iyi masa dekorasyonu görünüyor.

  Sanat bileşim - Doğal ve bitkisel malzeme elde edildi.

  Sen güzel yapabilirsiniz sonbahar ekibany taşlar, odun ve kuru çiçekler.

  Sen oyulmuş kabaklar bu sonbaharda kompozisyonunu yapabilir ... huş güdük ve oyuncak ren geyiği ile. sehpa üzerinde koyun ve sizin ve çocukları ile göze hitap edelim ... onları bu rahat oynamak için izin Kabak ev ... çocuklar için büyük bir zevktir. Ve bu arada çocukların kendileri içi boş sukabağından bu kompozisyonların üretilmesi katılabilir - onları bir ev donatmak için nasıl karar versin

  Ve, hediye dükkanında satın alabilirsiniz küçük süs kuşları ... kartonpiyer ve tüylerinden yapılmış dan - onlar gerçek gibi görünüyor. Ve sonbahar yaprakları, meyveler ve levrek üzerinde oturan kuşlar güzel bir kompozisyon yapmak için. Böyle bir el yapımı makale çocuklarda Katılım mutlu olacaktır. Ben çok detaylı duyuyorum ve çocuklarının ellerinde olarak ve bir kuş alanı yapmak adım adım makalede açıklanan "Çocuklar için Sonbahar El Sanatları (okul ve bahçe) - en iyi 15 ana sınıfı"

  Ve yaşlı yanındaki kuş geçiyor evi ile güzel bir kompozisyon ... sonbahar sonbahar kuru dal buket ve güzel bir asma koymak için bir sehpa olabilir.

  Yoksa sonbahar ekibanu yapabilir - güzel bir tepside kuru ot, dallar, güller, elma, çiçekleri ve çok yıllık bitkiler tomurcukları sıralarını düzenlemek. pembe tomurcukları için uzun taze kalır - onlar sünger "vaha" batırılmış gölet parçaları sopa olabilir.

  Sonbahar Kaplama - masa süslemeleri doğal malzemelerden yapılmış.

  Ve sen ... toplu ekibany yapmak her biri farklı doğal malzemenin tahıl ... kestane, meşe palamudu, sapları dökmek birkaç şeffaf damarları alabilir. Eğer bir mum ekleyebilirsiniz şey.

  Onlar kuru çiçekler uzun ömürlü dökmek ... özellikle güzel kalça ve haşhaş korobchki Bak.

  Cam güzel ve surround sonbahar yaprakları oyma bile bechevochkoy kravat.

  toplam kompozisyonun boyutu amacı, doğal malzeme ve uygun bir cam kaplar miktarına bağlıdır.

  genel bileşimine tonda koni ... yaprakların güzel salkımları ve mumlar bir vazoda sonbahar şubesi bulunan ... ve Kaplama - Ve sadece bir küçük şirin masa ayarını yapabilirsiniz. Harika hala sonbahar böyledir ve bir resim ister hayatı.

  Burada çiçek ve otlar sonbahar buketi ile küçük kaplarda örnek nasypok olduğunu.

  SONBAHAR PAINTINGS - dan yapraklar, meşe palamudu, dal, vb

  Hala doğal malzemelerin duvar kompozisyonunu yapabilir ... Bu olabilir tsinovochnye paneller

  veya hacimli resimler aydınlık bir cila (fotoğrafın altında) ile ıslatılmış yaprakların renkli.

  Sen yaprak kuruması ve bunu takabilirsiniz iki cam arasındaki - bir kare altında.

  İç dekorasyon için mum bileşim ile sonbahar.

  sonbahar bileşimi tablo dekore edileceği gibi mumlar tykvochek ... ya elmalar. Akşam, bu salıncak mum alevi de sallanan, her renk tonları parlamayı ışıltı bizim hala ışık sonbahar yaşam sanatı aydınlatma, verecek.

  Veya burada böyle sonbahar mum bu boş gözlük yapılabilir. gözlük yaprakları, meyveleri sprigs kravat ve varsa iple bağladılar. Çok güzel.

  Ne sonbahar dekorasyon mum için çok fikir buldum ... biliyorum - ayrı bir makale var ve burada kendisine bir bağlantı sağladığını ... "Mumlarla Sonbahar kompozisyon - güzel fikirlerin 28 fotoğraf"

  Ve evinizin sonbahar dekorasyonu diğer makaleleri var ...

  Hem de farklı doğal malzemelerden yeni el sanatları üzerine yazı dizisi olarak.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 6 = 1