Kendi elleriyle kağıt anneme Günümüze

Kendi elleriyle Hediye anne bile bir çocuğu yapabilirsiniz

Her çocuk için acı bir soru - annem için bir hediye seçimi. Bir çocuğun değerli kumbara olsa bile, bebek annemi memnun edecek bir hediye seçmek zordur. Bu durumda, çocukların genellikle iyi farkındadır Papa, yardım için açmak - ilk etapta annem için, akrabaların dikkat etmek önemlidir. Satın eklem hediye oldukça basit, ama sevgi ve kendi elleriyle yapılmış daha iyi bir hediye ifade bakım. hediyeler hakkında parlak bir fikir her zaman akla gelmeyen doğru anda olduğu gibi, aşağıdaki fotoğrafta listelenen seçeneklerden birini kullanabilirsiniz.

küçüğünden annem için hediyeler

Okul çağındaki çocukların inisiyatif ve kendi oluşturursanız, okul öncesi ya da çocukların baba ile tamircilik gereklidir. Yetişkin katılımın ihtiyacı büyüktür, çocuk ve daha küçük.

En kolay ve en yaygın hediye - bir kart çizim veya uygulama, ama nasıl bebek çizmek bilmiyor bile, anne kendi elleriyle hediye yapılır? kartların üretimi için sadece parmak boyaları satın - onlar çocuklara zararsız ve iyi avuç içi ile yıkanır bulunmaktadır.

avuç istenen gölgesinde bir A4 daha küçük kağıt tabaka (küçük bir kart bebek avuç içi izi terk etmek zor olacak ve çevresinde leke yoktur), boya alın ve kağıt kalem koyar.

Bir parmak çocuk kalır (ya da kendinizi) birkaç aksan eklemek ve kart hazır. çizimlerin Varyantlar aşağıdaki fotoğrafta bulabilir ve kendi hayal gösterebilir.

Kuru çizim ikiye katlanır ve iç bütün ailesini tebrik yazma.

tebrikler takmak ve grudnichka edebilirsiniz. hediyelerin üretimi için fotoğraf için ve el ve ayakların bir döküm yapmak sağlayan modelleme bir sürü, için güzel bir çerçeve satın almanız gerekir. Sen Papa'ya bir gösterim yapmak zorunda. aile değil büyük çocuklar ise O, bir döküm hazırlayacak.

1

Buradan yapabilirsiniz Yaratıcı babalar fotoğraflar için üç kare bir kolaj düşürdü.

her annenin duygusal olduğu için, yıllardır bu hediyeyi değerini kaybetmez.

resim çerçevesi eklenen ve kitlelerin çalışma çocukların daha yaşlı simülasyonu için yapılabilir.

4 yaşındaki çocuk yapabilir Hediyeler

Dört yaşındayken, çocuklar genellikle zaten kil, makas ve tutkal, böylece güzel dekore çeşitli uygulamalar ve oyun hamuru el sanatları nasıl işleneceğini biliyor edilir - (hediyeler genellikle 8 th Mart anaokulunda yapmak bunlar) anne için iyi bir hediye seçeneği.

Bir çocuk yapabilirsiniz:

 • Aplike kağıt;
 • parçacığı Aplike;
 • kumaş ve düğme Aplike;
 • Vazo, resim çerçevesi veya krupnosharikovogo kil panel;
 • kağıttan yapılmış Çiçekler;
 • Sıradan bankaların bir kase.

her zaman doğru sırayla, vb parçalarının yapışması değil - bir çocuğun çalışmayla Baba basitçe katılmak ve gerektiğinde yardımcı, iyi kendini idare

makasla çalışmak çok daha kolay - imalat için uygulamalar kör uç ve kauçuk yüzeyi ile çocuk orta ölçekli makas al. Renkli kağıt iyi kalitede olmalıdır.

Çocuk henüz karmaşık şekiller kesmek için öğrenmedi ettiyse, aplike çiçek seçmek için tavsiye edilir.

Bu uygulama için bir daire merkezi kesilmiş ve orta kalmış. Daha sonra yavaş yavaş kesilmiş ve zift yapıştırılmış (bunlar gerek çekilmemiş makbuzları şeklinde herhangi bir şekle sahip zift kesilebilir). Benzer şekilde, kesme ve diğer renkleri yapıştırılır ve daha sonra - (bunlar olabilir ve kalem ya da keçe uçlu kalem ile çizmek) sap ve yaprak.

Bebek ise ince kesikler herhangi bir konuda anne-aplike resim için yapılabilir.

Bütün kadınların çiçek seviyorum beri, aşağıdaki fotoğrafta listelenen seçeneklerden birini yapmak için çocuğunuzu sunabilir.

Kağıdın aplike yapın ve bebekle olabilir, nasıl kesmek bilmeden - renkli kağıt çocuk sadece parçalar halinde gözyaşı, ancak tutkal gerekecektir.

Oldukça orijinal hediye - farklı uzunluklarda yün iplikleri yapılır uygulama. kolay seçenek - Annemin portresi. Bu tür uygulamalar için sadece yumuşak oyuncaklar sopa iki (elbise kişi için ve için) kumaş parçaları, iplik saç rengi altında ve göz yapıştırıcı gerekir.

Ağız, küpe çizmek ve iki yüzük bir portresini süslemek için keçeli kalem olabilir.

Bu çok çeşitli Shaggy bu konuda oluşmuş zverushki görünüyor. kalın kağıt çizilen konturunda Bu tür uygulamalar için, ince istenen rengi iplik doğranmış ve model bol bir tutkal ile kaplandı, (burada Papa denemek için gerekli olabilir). Şimdi sadece kıyılmış iplik yapıştırıcı tabakası ve parmak döngü ortasında iplik aşağı küçük bir iğne serpin gerekir. Çalışma iyice kuruması gerekir ve daha sonra ekstra koşul içermeyen levha sıyrılmaya.

Konuları "fiş" halinde kesilmiş ve ayrılmamak olamaz.

Bu tür uygulamalar için, kumaş, yapıştırıcı, düğme ve makas küçük parçalar gerekir. Ayrıca dekoratif elementler çeşitli kullanabilirsiniz. kumaş üzerinde hatlarını çizmek için - çocuk belli bir imaj ve sadece bir şarkı seçmişse, bir desen yapmak yardımcı olmak için gereklidir. Bebek bir iğne ve iplik, baba, dost koşullarda değilse büyükanne ya da çocukların kenar dikişi üzerinde kumaşın kenarına işlemek için yardıma ihtiyacım var. Eğer bu mümkün değilse, kenarlar duş iyi değil, yapıştırıcı ile yuvarlak hale getirilmiş olması gerekir. Çocuğun Ayrıntılar kesip kendini yapıştırın ve yer düğmeleri düzeni ve dekor kalem bebek doğru dokuda parçaları yerleştirilir unutulmamalıdır ucu keçe olabilir.

Zaten Düğme dikmek bilen O çocuklar, onlar sopa yerine kumaş dikmek olabilir.

krupnosharikovogo hamuru fotoğraf veya paneller için Vazo, çerçeveler

Bu çalışmalar için, gliserol (tedavi edilebilir ve burada pastel tonlar) göre kaba kil elde gerekir. O güvende ve bebekler için rahattır.

vazolar üretimi için normal bir kağıt bardak, kil kavanozlar ve de püre özü almak - jel boylu boyunca düzgün biçimde dağıtılmalıdır. Yavaş yavaş, biz kil fincan tohumlarını koyup bir gün için bırakın - bu süre içinde kil sertleşmesine olmalıdır.

Benzer şekilde, bir aile fotoğraf veya çocuğun bir fotoğrafta eklenebilir fotoğraf çerçeveleri, süsleyin.

Bu çamurdan yapılmış ve herhangi bir rakam olabilir. Böyle el sanatları mükemmel iç canlandırmak.

İzlemek ve paneller, ama daha iyi bir ince taneli kil seçmek yapmak için iyi olacak.

Öneri: cam ve plastik yüzeylerin işlenmesi için gliserol omurgası üzerinde kil kullanmayın - toplar yavaş yavaş yüzey geride kalır. önce tamamlamalıdır iş gliserol kurur - kötü parçalar birbirine yapıştırıldığı kurudu.

Tüm annelerin renklere kayıtsız değildir ve tüm çocukların bir demet biliyoruz - geleneksel bir hediye herhangi bir fırsat için anneme etmek. Böyle bir hediye tek dezavantajı - kırılganlığı. Kağıt bir buket çiçek - Ama aynı zamanda geleneksel ve orijinal hediye bir anne yapabilirsiniz. Bu el sanatları yapılabilir:

Hacim (iyi krep kağıt çiçek nokta);

 • Quilling sanat kullanarak;
 • origami tekniği olarak.

gül Kraliyet buket makas, yapıştırıcı, tel, boncuk ve çiçek sapı için yeşil kurdele veya iplik ile inşaat kağıttan yapılabilir.

Kırmızı ya da beyaz bir kağıt parçası eşit kareler halinde bölünmelidir. Büyük bir çiçek yapmak istiyorsanız, kare oldukça büyük olmalıdır. Her meydanda bir spiral çizmek ve hatlarında kaleme kağıdı kesti.

çıkıntı kenarlar ve çiçek yapıştırıcının temel düzeltmek bandın elde edilen rulo kenar kıvrımı yana. kenarından birkaç santimetre geri adım, yeşil tel iplik veya şerit sarılmış ve uçları yapıştırıcı fiksasyonu için işlem vardır. gül merkezinden telin serbest ucu parçacığı ve döngüler formunda üzerine koymak boncuk eğilir. Gül hazır!

rozet Şema imalatı, aşağıda betimlenen içerir.

Etkili bakmak ve zambak buketi olacak.

El origami teknikleri ve özellikle gayretli ve daha genç bir yaşta, 6 yıllık bir çocuğu yapabilirsiniz.

origami Tutarlılık önemli olduğundan, bu teknikle çiçek nasıl video, bak.

quilling tekniği çiçek sepet okul çağındaki çocukların yapabilirsiniz.

vitray vazo için bir dar boynu ile boya ve sıradan cam kavanoz gerekir. Papa sürecinde en genç sanatçı bakmak zorunda kalacak, ama bebek çiçekler kendini çizmek mümkün olacak.

kıyısında kesinlikle herhangi bir resmi çizebilirsiniz - Papa taze çiçekler ile kombine böyle orijinal bir hediye, herhangi anne memnun edecektir.

Okul çağındaki bir çocuğu yapabilir bir hediye

Okul yaşı ve zaten çocukların becerilerinin yana, el sanatları çok farklı olabilir. Bir çocuk elleriyle yapabilirsiniz:

 • Takı (kolye, küpe, bilezik, broş);
 • vazo;
 • torba;
 • süs eşyası çeşitli.

hediye olarak annem, bunu yapabilirsiniz Takı, çok fazla asla:

 • Bilezik tanecikler, lifler ya da elastik şeritler;
 • sıradışı malzemelerin Orijinal bilezikler;
 • Kolye, gerdanlık, küpe ve halkalar polimer kilden.

Genellikle ucuz takı hızlı ve kolay eşsiz bir ürüne dönüştürülebilir - sadece renkli bir iplik kullanarak, boncuk sıradan bir metal veya plastik bilezik sarmak zorundayız.

 • parçacığı ve boncuklardan oluşan basit bir bilezik

  kordlar büyük boncukların örgü içinde Dokuma, bu mümkün ve boncuk becerileri yokluğunda harika bilezik yapmak.

  Bu bilezik için iplik ipi, deri dantel, geniş ilginç düğmeleri ve makas gerekli. dantel döngünün sonunda bir düğme, dantel örgülü ipliklerinin altında yapılır ve döngünün karşı ucunda renkli takılır.

  alışılmadık malzemelerden yapılmış Bilezikler

  tahta sopalarla mamuller birçok bilinen, ancak bu malzeme orijinal bilezik üretimi için uygun olması, herkes bilir edilir. bilezik için gerekir:

  • Ahşap çubukları;
  • kap çapı, ellerin boyutu ile çakışmaktadır;
  • Akrilik boyalar.

  Sopalar esneklik elde etmek, suda yaklaşık bir gün boyunca yatmak gerekir (veya 15 dakika kaynatılır olabilir -. Sonra daha koyu bir gölge haline).

  Sonra yavaşça bir kaseye koyun.

  çubuklar tamamen kuru hale geldiğinde, yerinden çekip boya.

  bilezik, plastik bir şişe ve bez yapılabilir. Bu eserler özel beceri gerektirmeyen - halka herhangi kalınlık ve yara iplik kesilir şişeden, dantel veya kumaş üzerine yapıştırılır.

  takı ihtiyacı imalatı için:

  • Polimer kili;
  • Akut kırtasiye bıçağın
  • Özel hadde pim veya bir metal boru;
  • kürdan;
  • yığınlar;
  • Aksesuarlar (yüzük, tokalar, vs. bazlar).

  Plastik, yumuşamış kesilmiş ve araçları yardımı ile dışarı sarılır. Lepim ürün parçaları (delikler yapmak boncuk, vs.). Fırında Boncuk Düz şekil, bu seramik arzu edilir, ve yuvarlak taneler bir kürdan dizilerek folyoya sopa olmalıdır.

  İpucu: Plastik ilk defa pişirin, küçük bir parça üzerinde pratik. Daha iyi fırında diğer türler - Cook plastik Polonyalı üretimini olabilir.

  Bundan bir hediye olarak kil ve diğer el sanatları oluşturabilirsiniz:

  • Şamdanlar;
  • takılar;
  • Fotoğraf çerçeveleri;
  • Figürler ve komik figürler.

  plastik şişe vazolar kolay bunu yapmak için - yeterince üst kesip ateşte şişe sıcak ve sonra bunu bir şekil vermek. Çocuk sıcak plastik tarafından Yanabilirsiniz çünkü böyle eserler yapma, yetişkinlerin varlığını gerektirir.

  plastik vitray boyalar boyanabilir - Çin tarzında bir kase olsun.

  anne verebilir Kızlar kendi çantasını boyadı.

  Çocuklar, çok yiyecek kesmek için boyalı tahta vererek onların mum sanatsal yeteneklerini memnun edebilir.

  İzlemek iyi olması ve yanma için cihaz kullanarak oluşturduğu bir desen ile bir tahta olacaktır.

  çocuk tarafından yapılan herhangi bir el sanatları, sadece annesini memnun değil, aynı zamanda çocuklarda yaratıcılık geliştirmeye yardımcı olmak.

  • anne doğum günü: kendi elleriyle neler yapılabileceğini
  • anne vermek Ne - ilginç seçenekler
  • Annem 55 yıl: nasıl doğru hediyeyi seçmek için?
  • Ne 1000 veya 500 ruble Anneye doğum verebilir - Seçenekler

  Çok ilginç ve eğlenceli

  Merhaba, annem haftada doğum günü. Ona bir şiir yazdım, ama yine de kendi elleriyle bir şeyler yapın. Para çok azdır. Lütfen yardım edin.

  ama olamaz sopalarla gelen?

  Farklı biri yarışmalar oluşturabilir

  Çubukla tavsiye için çok teşekkür ederim

  Evet sınıf ama yapmak çok zordur ve anne için el sanatları el sanatları yapmak zorunda ve ile geldi ve neden bu zanaat mı? Ve aynen böyle anne hem de kesmek! Ole Ole gadast neyi baa baa baa. .

  Sposibo çok komik oldu

  Eh onu sevdim

  A sınıfı, zor ama pravdo büküm sakıncası Chgo anneler için bir olduğunu

  Nasıl elleriyle anneme bir hediye hazırlamak için. anneler günü için fikirler zanaat.

  Anneler Günü tüm dünyada kutlanmaktadır. Annemin tür sözler söylemek istiyorum bu gün, bir şölen ve iyi bir ruh hali yaratmak! Ama anne için en hoş bir sürpriz - kendi elleriyle yapılmış bir hediyedir. Eğer kendilerini yağmurlama fikrini, biraz hayal edin.

  Bu ihtiyacınız olacak için Örneğin, siz, ailesinin bir resim ile bir mum yapabiliriz:

  Sonra adım fotoğrafları adım bkz.

  Başka bir fikir - favori insanların resmini çekmek daha önce size, ancak ellerinde onlar anneme vermek bir fotoğraf ile çerçeve düzenlenen böylece.

  Bir tabak dekore edebilirsiniz. akrilik boya uygulanan bir kalıp modeli üzerinden kenarında.

  Koyu keten peçeteler da dekore edebilir olma. Bunu yapmak için, ucunda silgi, kürdan ağartma maddesi veya herhangi bir sıvı ağartıcı ile kalem alır. Fotoğrafta görülen desen nasıl uygulanır.

  İlginçtir dizüstü boya ile bir şablondan boyalı ve dekoratif kurdeleler ile süslü görünüyor.

  Sıradan bir beyaz tahta, fotoğraf ve annem isteklerine ekleyebilirsiniz.

  En kolay yolu zincirine bir kolye yapmak. Takım elbise ve denizden getirilen kabukları ve quilling yapılmış eşyalar ve çeşitli boncuklar.

  Ve orada mutfak aletleri, tahta kaşık ve spatula arasındadır, ve sonra biz kalemler bunları renklendirmek, onları "canlı" bir görünüm verebilir eğer.

  Aile fotoğraf albümü - mükemmel bir hediye. Bunun için bir karton el sanatları gerekecektir. iki katman akordeon katlayın ve fotoğraflar için pencereleri kesti.

  Toplu kartpostal yapmak zor değildir. En önemlisi, düzgünce bıçak kağıt çizim veya bir mektup kesti.

  fotoğrafın 11'de Değil fantezi, ama çok dokunaklı hediye, kolaylaştırmak için.

  Tırnak ve iplik Kalbi - duvarlarını süslüyor.

  Ve kulonchik favori fotoğraf koyabilirsiniz.

  Bir hediye zaten satın aldı ve kendiniz dekore edildiğinde.

  boya Aşağı avuç içi ve fincan ve ardından görüntüyü düzeltmek için çivi seçin.

  Dondurma için çubuklar toplayın, onlar el sanatları için size hizmet verecektir.

  Boya sonra ellerini yıkamak için acele etmeyin, onlardan bir demet yapın.

  Kendi elleriyle kağıt anneme Günümüze

  Çok üzgünüz, ancak istekleri otomatik benzer IP adresi yapılmış. Bu nedenle, geçici arama erişimi engellemek zorundayız.

  Aramaya devam etmek için, metin kutusuna resimdeki karakterleri girin ve "Otpravit9raquo tıklayın;.

  Tarayıcınız çerezleri devre dışı bırakılır. Yandex hatırlıyorum ve gelecekte doğru tespit etmek mümkün olmayacaktır. Çerezleri etkinleştirmek için, Yardım sayfamızdaki önerilere uyun.

  Belki otomatik sorgular size ait olmayan ve diğer kullanıcıların sizinle biri IP adresi de ağa bağlanma. Sen seni hatırlar ve bu IP gelen diğer üyeleri ayırt edilebilir, bundan sonra form içine karakterleri girmek için bir zamana ihtiyaç duyarlar. Bu durumda, CAPTCHA bulunan sayfa uzun süre sizi rahatsız etmeyecektir.

  Belki tarayıcınızın arama otomatik sorgular tanımlayabilirsiniz eklentiler yüklü. Bu durumda, biz bunları devre dışı bırakmanızı öneriyoruz.

  Bilgisayarınızın, bir virüs programı ile enfekte bilgi toplamak için kullanabilir olması da mümkündür. Belki Sistemi virüslere karşı kontrol etmelidir.

  Herhangi bir sorun varsa veya destek ekibimize bir soru sormak isterseniz, geri bildirim formunu kullanın.

  otomatikleştirilmiş sorgular gerçekten bilgisayarınızdan gelir ve bu konuda biliyorsanız, biz özellikle bu amaç hizmet Yandex.XML için geliştirilen kullanarak önerilir (örneğin, bu tür istekleri göndermek aktivite Yandex sıralamak gerekir).

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  92 − = 84