kendi elleriyle parçacığı Örümcekağı

Nasıl bir iplik dekoratif örümcek ağı yapmak için?

parçacığı dekoratif bir örümcek ağı yapmak için, önce o örümcek ağlarını askıda olan bir yeri seçmelidir. Eğer bir yerde karar sonra, uçları çivi ile tespit edilmelidir, altı dizeleri almak gerekir. resim iplik konumlandırmak için nasıl gösterir. Ardından, diğer iplik almak (aşağıda gösterilen) bir döngü ile sabit iplik ekleyin ve bu iş parçacığı bir web yuvarlak örgü gerekeceğini.

Bu amaçla, her bir iş parçacığı etrafında düğüm birleştirmek için çember sonunda çalışan iplik sarmak gerekir.

Sonra, sadece yaklaşık 10 santimetre geri çekilmeye önceki yuvarlak ihtiyaçtan, bir sonraki turda olun. Ve böylece eksenel iplik bitmeyecek kadar üzerinde çevreleri dönmeye devam ediyor.

örümcekler çıkan Web'de dekoratif yapıştırılmış olabilir.

1

Halloween tatil büyük bir üç boyutlu, tam uzunlukta ağ-yapı geleneksel lifler ve iplikler yapılabilir. Bu amaç için saplamalar 8 duvara ve örülü iplik streç arasında sürülür. Sonra fotoğrafta olduğu gibi her iş parçacığı bir ip bağlayarak çevrelerin bir taşıma ağı ile örmeye başlarlar. Daireler herhangi bir sayı olabilir.

Biraz örümcek gerekiyorsa, şenlikli masayı için örneğin, geleneksel şube ve iplik veya iplik sağ renkten bunu. İşte adım sihirbazı sınıfı tarafından adımdır.

Halloween bir parti için Dönenceler yuvarlak olmak zorunda değildir. Bu zemine tablodan büyük bir üçgen örümcek ağı görünüyor.

Cum verovochek ilişkilendirmek birlikte ve masada bant ile sabitleyin. Bundan başka, diğer uçları verovochek birbirinden aynı mesafede kat bantla bağlayın. Kordonlar kravat geçer.

elle ipliğin bir doku üretmek Video ana sınıfı.

elleri ile Cadılar Bayramı Web: hızlı ve kolay bir tatil için evi dekore nasıl

Cadılar Bayramı bile ilk kez İrlanda ve İskoçya'nın eski Keltler için görünen bir tatil vardır. Diyor 31 Ekim Azizler Günü arife ve bir kural olarak, bu Japonya, Güney Kore, Singapur, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelerde kutlanır. Ama yirminci yüzyılın sonlarından beri, birçok diğer Avrupa ülkeleri ve eski Sovyet cumhuriyetlerinde bu günü kutlamak başladı. Bu günde, birçok korkutucu kostümler giyen ve elleriyle Cadılar Bayramı evlerini ve ofisler web süsleyin.

İşte kağıt gibi farklı teknikler kullanılarak elleriyle bir tatil için bazı web üretim seçenekleri vardır.

Nasıl Cadılar Bayramı için dekorasyon duvar için büyük bir örümcek ağı yapmak

Aşağıdaki dolgu malzemeleri ihtiyaç ipin büyük web oluşturmak için:

  • Çift taraflı bant;
  • gri veya siyah bir dize;
  • Web dekorasyon için (plastik veya başka bir malzemeden) Örümcek.

Gerekli tüm malzeme ve araçları hazırladıktan sonra dekoratif dişin kasvetli kumaş imalatı başlatın. o ne olacağı boyut ve bunlar iplik gidecek nasıl - manipülasyon başlamadan önce dikkatlice senin web nasıl görüneceği konusunda düşünüyorum. Buna dayanarak, çift taraflı yapışkan bant küçük parçalar duvarına sopa - parçaların çok ihtiyacımız var.

İlk merkezine (direkt hat) dan yönde gitmek ve sonra bir daire örümcek ağı gitmek iplik sopa başlayacak iplik parçaları yapıştırıcı. İstenirse, senin büyük kuruntu üzerinde bir oyuncak örümcek ekleyin.

gazlı bez Örümcek Web: texte

iç dekorasyon ve her zamanki gazlı bez için uygundur. tıbbi gazlı bez parçası uygun boyutunu kesin. o keyfi uzatmak başlayın. Sen hatta bazen kumaş delik yapabilirsiniz. Bu web iyi rastgele asılı paçavra olarak görülüyor. Odanın tek öğeleri sarmak mümkündür. her renkte kumaş boya, istenirse. Eğer kompozisyon boyama parçalarını altını çizmek izin verilen tüm kullanılan gazlı bez, boya vazgeçerseniz fırça ile uygulanacak.

İsteğe bağlı olarak yalnızca iç dekor bu unsuru kullanın. Tamamlayıcı örümcek ağları uyacak ya da bazı küçük aksesuarlar olabilir. Bir dekorasyon kolaydır oluşturun. Her boncuk gibi, seçilen ürünün yapılmış ne malzeme bağlıdır. tatil için hazırlamak için yeterli zaman varsa, hatta cam özel boyalar boyayabilirsiniz. Sen elin veya bir şablon kullanarak çizebilirsiniz. istenirse sadece deri üzerinde bir örümcek ağı çizebilirsiniz. işlemeli kumaş düzenlemesinde çok kötü bakacağız. tekstil boyaları unutma, elbiselerinize görüntüyü koymak için izin verir.

iplikten oluşturulan Web: Fikir ve üretim açıklama

Bir duvara veya zemine dekore etmek istiyorsanız, en iyi seçenek Gossamer dokunmuş olur. Bir iş parçacığı gerekir oluşturmak için, kalınlığı bitmiş süslemeleri büyüklüğüne bağlıdır.

kolaylık sağlamak için, kağıt keyfi tilki üzerinde bir çizim. temelleri ile başlayın. Bunu yapmak için, eşit uzunlukta birkaç diş kesimleri alır. İlk iki aracı tersine. uygun bir yol Secure - fit Raptiye, iğne, tel veya çift taraflı bant. Sonra sadece kesişim noktasında her kimse yoktu ki dikkat ederek kalan cilt sıkın ve tam ortada segmentleri bağlar. Bu aşamada bir yıldız gibi Halloween örümcek anda. Şimdi örümcek ağı kendisi dokuma başlayabilirsiniz: spiral yönde hareket eden, o iplik kılavuzu bağlamak gereklidir. Aşırı sıkılaştırma kaçının. Yarım kalan bırakın veya onlara başka devrim düzeltmek - karar.

Eğer pencereleri, iç malzeme ya da dolabın bir web sarmak istiyorsanız, ince iplik bobinleri bir çift alacaktır. Keyfi varolan nesnenin etrafına sarın. Sen sarkma önleyebilir ve sıkı sıkı koza oluşturabilir. Beyaz veya gri renkteki ipliklerle bu hileyi bakmak ilginç olacaktır. Bir örümcek ağı kirli tozlu renk Kendini boyamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için uygun bir şekilde kuru siyah boya, bir çözelti içerisinde iplik emmek ve daha sonra bobin sarma geçin. ağ-yapının esnekliği ve direnç PVA yapıştırıcı ile emprenye edilmiş olan iplik yapılabilir vermek için. Ama bu dekorasyon vakıf bileşimini bulaşma olabilir unutmayın. İdeal olarak bu tablo tek sofra ve şişe işlenmesi için uygundur.

İşte elleriyle bir tatil için ağın oluşturulmasını gösteren bazı video bulunmaktadır. Mutlu görüntüleme!

kendi elleriyle parçacığı Örümcekağı

kendi elleriyle web: Bir örümcek ağı nasıl yapılır

korkunç ve henüz inanılmaz neşeli tatil yaklaşımıyla - Halloween, burada da sadece yurtdışında giderek daha popüler hale, ancak tema taraflara evin dekorasyonunda ihtiyaç vardır.

Bu yazıda, haber portalı «Vtemu.by» sonradan tarzında yaklaşan Cadılar Bayramı partisi için oda dekorasyon için mükemmel bir konu olacak kendi elleriyle, Web'de yapmaya sizin için birkaç olmayan karmaşık ana sınıfı hazırlamıştır.

kendi elleriyle Örümcek Web

Kendi elleriyle Örümcekağı "Dreamcatcher": Seçenek 1

Bitmiş iş, "Dreamcatcher" web, sen tavandan sarkan pencerelerde veya kapı asın.

Eğer gerekir imal edilmesi için: çember (veya herhangi bir daire), kalın beyaz bir iplik; Büyük düğmeler.

çember üzerinde beyaz ipliğin bir ağını örer (bkz. Fotoğraf).

Daha sonra dairenin kenarlarına ipliğin uzunluğu boyunca birkaç eşit segmentleri bağlanır. dizisindeki her bir dişin karşıt uçları büyük düğmeleri ve bir düğüm atın. Sizin örümcek hazır. size el yapımı küçük örümcekler bitmiş web süsleyin.

2. Seçenek: Kendi elleriyle tahta sopalarla üzerine Örümcekağı

Olağandışı ve basit kesmek tatil Cadılar Bayramı için ev iç harika dekorasyon olacaktır.

tahta sopalarla (dondurma buzlu şeker), beyaz iplik, akrilik boya (isteğe bağlı): imalatı için gerekli olacaktır.

Üç ahşap sopa çapraz katlayın ve kalın beyaz iplik yardımıyla bu pozisyonda güvenli. Şimdi Web'de (bkz. Fotoğraf) dokuma başlayabilir. Eğer ahşap sopa başlamak istiyorsanız akrilik boya ile boyanabilir.

3. Seçenek: Kendi elleriyle Web

tatil Cadılar Bayramı iç için mükemmel bir dekorasyon. Bu ana sınıfını kullanarak büyük boyutta web yapabilirsiniz. malzeme kağıt veya plastik torba (örneğin, çöp torbası) kullanılabilir.

Malzeme bölge seçilen katlayın ve (. fotoğraf) istenilen desen kesti.

4. Seçenek: Kendi elleriyle sayfa ağının

Hacim ve muafiyetler dakika yapabilir çekici örümcek.

iş için kağıdı ve makas gerekli.

Kağıt akordeon katlayın.

Sonra (. Fotoğrafa bakınız) desen kesti.

Her web bir kesip desenle iki akordeon oluşur. yapıştırıcı veya çift taraflı bant yardımıyla birbirine bağlayın. Bitmiş işi yayın ve ince ipliklerle asın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

9 + 1 =