Kısa jaluzi

Panjur "mini"

Son zamanlarda haddelenmiş "mini" perde artık Meraklısına oldular ve en yaygın modellerden biri olarak görünmektedir. Onların popülerlik sırrı nedir? katta klasik perdeler ile karşılaştırıldığında, bunlar pencere yer boşaltmak, pencere boşluğuna çok daha az yer kaplar. Bu, her santimetre altın bir serbest ağırlığı küçük daireler için de geçerlidir. Buna ek olarak, "Mini" modeli, yani diğer önemli nitelikleri, bir dizi vardır:

 • Küçük ebatlı,
 • Kolay kurulum;
 • kendi kendini kilitleme mekanizması vasıtası ile iner / doku yükselir;
 • parantez kanat bağlanmış, böylece duvar açma ihtiyacını edilir;
 • sabitleme dizi kapalı konumda görünür olmayan yüzden kumaş, storlar;
 • tasarım sistemi güvenilirlik sağlar profil takviye içerir.

Bazı durumlarda, bir "mini" sistemi ile jaluzi alakalı olacak? Birinci aşırı hacimli bir tasarım kullanımı ki burada dar tek-penceredir. Mini güneşlikler güzelce pencere açıklığı tamamlayacak ve acılık daireye konfor getirmek ve paylaşmak. Böyle panjur odanın içine girmek kolay olacak şekilde renk ve dokuda geniş bir yelpazede ile, sadece, duvar kağıdı veya mobilyaların altında kumaşı almak olacaktır.

Eğer pencere çerçevesi odaklanmak istiyorsanız, oda daha neşeli hale getirecek büyük bir parlak resmi ile perdeleri tercih edebilirsiniz. Bu nedenle, sadece perdeler kullanılarak sıradan mutfak tasarımı canlandırmak ve kendini neşelendirebilirsin.

Kurulumu başlatmadan önce, ürünün boyutu ve eksiksiz olduğunu kontrol etmek gerekiyor. Tamlığı seçilen değişiklik bağlıdır. Böylece gitmeli komple pencere açma stor perdeler içinde:

başlamak için, platformlar ile bağlantılı hala parantez parçalarını toplamak gerekir. Montajdan sonra, pencere ve tutkal yastığı uygun bir hale. Pencere çerçevesi, daha önce aseton ile yağı alınmış olmalıdır.

Sonra kör bir web alt pozisyonda kalır şekilde alt kaburgalar için manyetik klipleri yüklemek istiyorum. Ancak, ürünün yüksekliği belirtilen yüksekliğini geçmemesi gerektiğini unutmayın.

Son aşama perdeleri montaj - sınırlayıcı kontrol devresi ile pencerede perdeleri sabitleme montajı. Şimdi güncellenmiş pencereyi keyfini!

1

bilgi kopyalama Sadece kaynak doğrudan ve endeksli atfen izin verilir

Modern Mini güneşlikler: seçimi ve montajı

Stor perde herhangi küçük bir oda süslemeleri: onlar bile küçük bir oda Laconic Mini güneşlikler kapasitesini artırabilirsiniz - küçük daireler ve küçük pencereli odalarda sahipleri için gerçek Bul. kurulum, duvarlarda yer kaplıyor bir pencere pervazına açık bırakmadan plastik pencerelerde doğrudan yapılır gibi bir prim alan her ekstra santimetre, böyle tasarımlar yanı yerden tasarruf zaman.

Kör mini Uygulamanın özellikleri

Silindir perdeler hareket mili ve kürekler, küçük boyutlu, kompakt bir tasarıma sahiptir. Bu basit sistem iç dekor ayrı bir unsuru olarak monte edilebilir ve geleneksel perdeler ile eşleştirilmiş.

Oldukça sık, mutfak, tüm daire küçük oda: Her santimetre önemlidir odaları, stor perde idealdir

Ayrı küçük boyut uygunsuz bir hantal aksesuarları seçmek için durumlarda kullanılır kör:

 • tek penceresinde;
 • Dar mekanlarda;
 • Mutfakta, nerede mantıksız uzun perdeleri asmak için;
 • Balkon ve loggias üzerinde.

uzun perdeler ile düet mini boyutu güneşin daha pahalı kumaş içinde yanan kaydetmek için yardımcı olacaktır kör ediyor. Bu set daha rahat ve panjur ile birlikte daha uyumlu görünüyor. O daha iyi ev ortamı uyuyor ve böyle bir yapı daha basit bakımı. Bu jaluzi gibi çok toz gitmiyor ve hiçbir sorun ezilmiş ve kırık plakaları gibi vardır. kaburgalar aksine ek olarak, modern, mini panjur, ışık iletmez.

mini Kumaş storlar güneş ışığından korunması farklı bir seviyede bulunur.

Mümkün olduğunca matlaşı- için neredeyse şeffaf bir şeyler alabilirsiniz:

 1. Şeffaf kumaş ince bir ağırlıksız perde ile birleştirilir;
 2. Şeffaf kumaş etiketli "dimaut" gölgeleme işlevi yerine ve sıcaktan korunmuş olur. Böyle perdeler balkonlarda, kış bahçesi ve seralar için kullanılan ve sundurma asmak edilir;
 3. Odaya tam karanlık sağlamak istiyorsanız (karanlık odada, bir projektör, hastane), o zaman özel bir kumaş gereklidir - bilinç kaybına. Tamamen bloke güneş ışığı odanın penetrasyonu.

Odanızın yeterli ışık alır İsterseniz, bir yarı saydam perde seçmek için arzu edilir

Şaft monte esnek yeterince tasarlanmış, yüzden bir daha berrak değiştirmek veya iç tasarım için daha uygun renk değiştirmek mini güneşlikler, güneş kremi kumaş değiştirilmesi çok kolaydır.

Nasıl Mini güneşlikler silindir mekanizmalarının bir yükleme gerçekleşecek

Mini panjur sayısız avantajları ile birlikte kurulum kolaylığı gibi böyle değerli bir varlık var.

Özel bir tasarımla:

 • Perde yükseltilmiş ve basit kendi kendine kilitlenen mekanizma tarafından aşağı indirilebilir;
 • dize kilitleme vasıtasıyla pencereye yakın komşu kumaş;
 • Parantezler klipler ile bağlı ve pencere kanadı üzerinde kilitler, böylece duvar delmek için gerek yoktur edilir.

Geliştirilmiş tasarım plastik pencere çerçevesinin profilinde ek delikler açmak gerektirmez.

stor perde pratikliği ve montaj kolaylığı birleştirir: onarımlar tecrübeli olmayan insanlar bile, onlar yüklemek mümkün olacak

kurulumu için basit bir dizi adım gerçekleştirmeniz gerekir:

 1. parantez çift taraflı bant kullanılarak çerçeveye sabitlenir.
 2. Ön debriyaj boşluk temizlenecek.
 3. Parantez üzerinde hareket edebilen mil tutucular eklenmiş.
 4. bez perde ile milin her iki tarafında sahiplerini koydu.
 5. bir pinyon Bir yandan zincir mekanizmasının başak monte edilebilir.

Bitmiş yapı pencere kanadı sabitlenir.

Eğer doğruldu pozisyonda gölgede gerekiyorsa dizesi için ayarlanır gerici dibinde sabitlendi.

penceresinde panjurları nasıl yüklenir (video)

Inspire tarafından Çevre dostu çözüm

Modern piyasa panjur üreticileri ile doludur ve ürün yelpazesi geniş yeterlidir. Çek firması Inspire ait dikkate değer bir ürün. Bu ürünün yüksek fiyat perdeler doğal malzemelerden yapılmış olmasına dayanmaktadır. Nedeniyle çevre dostu ve iyi kalite, onlar tüm dünyada müşterileri ile çok popülerdir.

şirket kendi mini panjur oluşturulması sırasında hayatımızın bu yönü dikkat almıştır Ilham: Günümüz dünyasında çevre hepimizin hayatında önemli bir rol oynar

Seri «Mini» en çeşitli renk paletinde mevcut karartma perde, bu nedenle belirli bir tasarım altında doğru gölge seçmek çok kolay. Buna ek olarak, onların ısıya dayanıklı ve ışık geçirmez niteliklere sahip benzemektedir.

camın her türlü Perdeler Delfa

pencereler hem de kapılar: Belarus-Alman ortak girişimi Delfa nişler ve cam her türlü serisi «Mini» kör veren edilmiştir. düşük kayış germe bağlı storlar telli dahil edilmiştir. Bu tasarım penceresi açık olduğunda, havalandırma modunda perdeleri kullanmanızı sağlar.

Her zaman küçük bir bedel malların düşük kalitede bir işaretidir: Bu kanıtı şirketi Delfa gelen perdeler vardır

Üreticiye göre, sertifikalı malzemeler güneşte solmaz uzun süre kumaş ve kumaşın renk haslığı garanti.

ucuz bir polyester - Bu malzemenin bileşimde olduğu gibi, ekonomik bir seçenektir. Kumaş ışık sağlar, ancak ısıyı korur.

mini panjur ruloyu (video) nasıl değiştirilir?

"Mini" parlak güneş ışığından binayı koruma fonksiyonu, hem de yardımıyla mükemmel bir iş bir dizi Panjur sıcak yaz günlerinde yüksek sıcaklıklara karşı korur. mekanizması sabitleme 15 dakikadan fazla sürer. Uzun bir hantal perdeler için tam teşekküllü bir yedek olmak, ama aynı zamanda onlarla birlikte düet harika görünecek.

Şık Mini güneşlikler: 4 Yolları Kullanımı

Perdeler - Geleneksel perdeleri pratik ve fonksiyonel bir alternatif, orijinal izin de olağan perdeler standart sürümünü değiştirebilir Stor Perde Modern mini'yi açma, pencere süslemeleri. Bu boş alan her santimetre altın neredeyse ağırlığı küçük daireler için mükemmel bir seçenektir. Bu tasarımın özelliği kendi montaj plastik pencereler için sadece gerçekleştirilir gerçeğinde yatmaktadır.

Nasıl mini panjur rulo yüklemesidir

Aşağıdaki yöntemlerden herhangi plastik pencerelerde doğrudan yapılan stor perdeler Mini montajı.

yani panjurları monte etmek beş ana yolu vardır:

 • çerçeve veya kanat vidalar vasıtası ile;
 • çift ​​taraflı bant üzerinde;
 • özel menteşeli plastik parantez ile;
 • Metal destekleri üzerine monte edilmiştir;
 • Pencerenin yüzeyinde Yüklü.

doğrudan pencere yüzeyinde Kurulum en zor seçenektir. sabitleme için ayarlanan ek özel unsurlar olmalıdır. Düzgün kurulumu yapılan, pencerenin yüzeyine oturan bir uyumu sağlamak mümkündür.

güneşlikler takma özellikle zor değil ve kendi başlarına yapılabilir

Görev uzmanlarının katılımı olmadan bağımsız ele alınabilir, böylece mini bir silindir-panjur takma yeterince basittir.

Şık perde rulo Mini Inspire

Böyle bir aralık arasında, herkes istenilen seçeneği seçebilmesi Mini vals güneşlikler de, farklı üreticiler tarafından temsil edilir. Özel önem Çek üretici Inspire ürünleri olmalıdır. Böyle perdeleri nispeten yüksek maliyetli rağmen talep yaygın bulunmaktadır. Nedeniyle yüksek çevre dostu ve kaliteli rulo mini panjur için her evin içine mükemmel uyum ve herhangi bir oda için uygundur. Seri Mini güneşlikler birçok farklı renk paleti mevcuttur, nedenle iç tasarım tarafından oluşturulan istenen tonu almak çok kolaydır.

Buna ek olarak, onların çok karlı saydam ve ısıya dayanıklı özellikleri ile karakterize edilir.

Güzel mini jaluzi Delfa rulo

Belarus-Alman ortak girişim Delfa modern yüksek kaliteli perdeleri Mini serisinin üretim yapan.

Panjur Delfa kolayca yeni pencerelerde monte edilebilir, mükemmel mukavemet özellikleri vardır

Onlar her tür için mükemmeldir:

Bu mini silindir panjur ile dahil düşük kayış germe özel şeritler bulunmaktadır. Böyle bir kullanıcı dostu bir tasarım mümkün tam perdeleri uygulamak ve havalandırma modu ve tamamen açık pencerede kolaylaştırır.

Bu mini panjur makul bir fiyat var, ama onlar iyi kalitede. sıkı kalite sertifikalı malzemelerinin kullanımı yoluyla, bu perdeler kadar uzun kumaş parlak renkler korur, kumaşın solmaya karşı oldukça dayanıklıdırlar.

Mini güneşlikler kumaş üretimi için kullanılan iyi ışık ileten, ama ısı muhafaza unutulmamalıdır.

mini panjur nasıl seçilir

Eğer küçük bir pencere açıklığı veya her yaprak kapanış düzenlemek gerekiyorsa Kompakt rulo sistemi kullanılmaktadır.

Stor perde karartma tamamen sessiz bir uyku tutarak oda sıcaklığında üzerinde kontrol sağlayarak, ışık kapak

ortam ışığının ve odanın iç seviyesine bağlı olarak seçilir:

mini güneşlikler seçerken kabul edilir ve pencerenin boyutunu edilmelidir. Bu tür perde en büyük boyutu yükseklik genişlik 1.5 m 1,8 m'dir.

seçme güneşlikler bu parametrelere dikkat etmek gerektiğinde şaft böylece dokuya kendisi genişliğinden biraz daha fazla genişliği.

mini panjur optimum boyutunu seçerken korniş yaprağı üzerine yerleştirilmesi gereken düşünmelisiniz ve kumaşın serbest dolaşımı pencere kolu engel olmamalıdır. Nedeniyle farklı renklerde yapılmış plastik bağlantı parçaları, iyi renk pencere kanatlar ile kombine edilebilir olmasından.

300 farklı dizinlere bir örnek olduğundan doku önerilen lider üreticilerinden çeşitli, çok büyük. Önerilen kumaş düz ve çizimler olabilir.

panjurlar için bakım oldukça basittir: zaman için yeterli bir zaman bir elektrik süpürgesi ile toz kaldırmak olan

Bu grupların her biri, ayrılır:

Şeffaf perdeler yavaşça dokusunun kendisinin yoğunluğuna bağlıdır seviye karartma güneş ışığı, dağıt. Dim Çıkış kauçuklanmış kumaş alt varlığı güneş ışığı sadece% 10 geçer nedeniyle. Siyah-out odasında tam bir bilinç kaybı oluşturmak için yardımcı olur.

desen ve tasarım çok varyasyon olduğundan bağımsız olarak üslup çözümlerin oldukça herhangi bir oda için mini güneşlikler almak için yeteneği var.

Mini panjur en yeni gelişmelerden biri kumaş iki şaftlar etrafında geçirilen karakterize tasarım "Zebra" dir. Gizli saydam ve opak şeritler vardır gerçeğinde yatmaktadır. Odada bu bantları birleştirerek zaman karanlık olur ve sapmalar olması halinde - ışık almak başlar.

mini güneşlikler Özellikleri

Kısa storlar büyüklüğü ve montaj sistemleri ilkesine geleneksel bir çoklu perdeleri farklıdır. Buna ek olarak, oldukça iyi bir değere sahip. Bu ürünlerin özelliği sayesinde pervazına serbest bırakmak için, hem de kanat tamamen her pozisyonda rahatlıkla açılabilir böyle bir konumda web monte etmek olun.

stor benzersiz montaj sistem sayesinde küçük mutfaklar için çok önemli tamamen ücretsiz denizlik, izin

oluşturmak için bu ürünler oldukça geleneksel malzemeler kullanılır, ancak bir sistem kendi tasarım özellikleri vardır. Bütün resimler bu ürünlerin işlem işletimini kolaylaştırmak için kompakt kılavuzları bulunmaktadır.

Kompakt Mini vals panjur standart ve büyük pencereler tasarımı için sığmaz.

Avantajları ve mini panjur dezavantajları

toplarken haddeleme mini panjur avantaj ve dezavantajları dikkat etmek gerekir.

bu tür özelliklerin avantajları arasında olduğu tespit edilebilir:

 • Küçük boyutu ve üretim kolaylığı;
 • Şık bir tarzda pencereyi düzenlemek mümkündür;
 • dokuların bir çok çeşitli.

Buna ek olarak, faydaları kurulum kolaylığı, kullanım kolaylığı pencere perdeleri açmak sayılabilir. Kumaşlar derece dayanıklı ve bunlar minimum bakım gerektirir. tasarım temizlemek için yumuşak başlıklı bir mini panjur rulo elektrikli süpürge işlemek için yeterlidir. Ayrıca, periyodik nemli bir bezle silin gerekir. oluşturmak için bu tür yapıların herhangi bir yıl sürecek dayanıklı malzemeler kullanılmaktadır. nem ve yangına karşı oldukça dayanıklı özel yüzey işlemleri perde kullanımı sayesinde, ve uzun bir süre boyunca kendi güzel renklerini korurlar.

Kaset panjurlar (video)

eksiklikleri arasında haddeleme mini güneşlikler sadece plastik pencerelerde montaj için kullanıldığını tespit edilebilir. Onlar sadece küçük pencerelerde kullanılabilir.

İç (fotoğrafın) içinde Merdane mini panjur

Dikkat, sadece bugün!

© 2017, Vseobalkone.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

70 + = 78