Kızılötesi Lehimleme İstasyonu

Ne kızılötesi lehimleme istasyonudur ve ne değil mi?

Tüm yeni ve yeni teknoloji, daha "prodvinutaya9raquo her yıl dünyaya görünür olmasına rağmen; teknik özellikleri, buna sonsuza olacağı anlamına gelmez. Er ya da geç, herhangi bir mekanizma bir arızaya gelir. Ve böylece olursa olsun öğe olabilir ne kadar güvenilir, mümkün başarısızlık karşı sigortalanır değildir. Onarım temel araç için Benzer bir teknik, bir lehim demirdir. Bugün özel kızılötesi lehim istasyonu ne olduğuna bakacağız ve ne yapabileceğini.

Kuvars veya seramik bir osilatör mekanizmasının tasarımında ana ısıtma elemanı olarak da kullanılabilir. Bu durumda, cihaz her iki tip hızlı ve etkin bir lehim metal sağlar. Bu arada, kızılötesi lehim aletin ısıtma oranı bir dereceye kadar değiştirilebilmektedir. Bu nedenle, özel bir kumanda sayesinde bileşik (lehim) olacaktır, özellikle metalden tipi için en uygun sıcaklık aralığını seçebilir.

En popüler türü ısıtma bu tip kızılötesi radyasyon, aktive edilmiş odaklanmış ışını ile kızıl ötesi lehimleme istasyonu olduğu not edilmelidir. Çoğu zaman, bu cihazların tasarımı birlikte pano ya da başka kurucu elemanlarının yerel ısıtma sağlayan iki bölümden oluşur. Sonuç olarak, lehim asgari bir zaman maliyeti çok kaliteli bir bağlantı alabilirsiniz.

Yukarıda da belirtildiği gibi, bir kızılötesi lehimleme istasyonu aynı veya kuvars seramik olabilir. Bunların her birinin özelliklerini anlamak için, biz daha ayrıntılı olarak her iki tür düşünün.

basit tasarımı sayesinde Seramik kızılötesi lehimleme istasyonu (dahil Achi IR6000) yüksek güvenilirlik, dayanıklılık ve mukavemet ile karakterize edilir. Böylece lehim çalışma sıcaklığına tüm cihazı ısıtmak için 10 dakikadan daha fazla harcama gerekmektedir. Böyle istasyonlarında sık sık düz veya içi boş yayıcı kullanılmaktadır. ikinci tip, böylece hızlı bir şekilde, damlatıcının çalışma yüzeyinin daha büyük bir ısıtma vardır lehimleme yapar ve arzu edilen sıcaklığa kadar ısıtılır. Ancak, bu cihazların maliyeti olmayan dijital teknolojinin tamir yapan herkes için uygun hale getirmektedir.

Kuvars kızılötesi lehimleme istasyonu olarak, bunların yüksek kırılganlık rağmen yüksek bir ısıtma oranına sahiptir. Zaten 30 saniye içinde yayıcı işletim sıcaklığına parlıyor.

Endüstriyel veya ev yapımı kızılötesi lehim istasyonu üzerinde ve cihazın kapalı sık sık geçiş vardır aralıklı süreçlerle sıklıkla kullanılır. Seramik aynı mekanizmalar üzerinde sık açma-kapama karşı daha hassas olduğu ve operasyonun kurallarına uymayı yoksa anında ters gidebilir.

MC-kontrollü Kızılötesi Lehimleme İstasyonu. Kurmak!

Bu kış oldu ve görünüşte nedeniyle güneş ışığı eksikliği ben ızdırap saldırısına uğradı. Her zamanki şey. Ama bu sefer bir şey değiştirmeye karar verdi. Bildiğiniz gibi, en iyi yolu gevşemeye - faydalı ve arzu şey yaratmak için. Mesleğim - herhangi bir dijital parçaları onarmak. Neden kızılötesi lehim istasyonu toplamıyoruz?

1. nispeten basit bir cihaz.

1

ATMEGA üzerinde "beyinleri" 2.

halojen göre 3. Alt ısıtıcı 1000 watt'a lambaları.

5. Üst ısıtıcı noktası ısıtma ve yüksekliği merkezleme için üç boyutta hareket edebilir olmalıdır.

mahfaza bir kalın metal levha çıkarılabilir üst kapağa sahiptir. gövdesine göre lambanın uzunluğunu tahmin, ben "Burada, rüyalarımın balıktır." fark Kapak pencere lambalar için kesip. arka duvar Sovyet ses amp kapağından kesip bir örgü, yerini ( "Vega" gibi görünüyor).

Çözelti bulunmuştur. yakalayıcı At ve canavar çalışıyor! Bu yaşlı cam pencerelerden merkez direğin bir kesit görünümüdür. İki dikey ve yatay raylar olarak kullanılan parçalar ve başka zaten boyunca kesilmiş bir parçasını - kılavuzunu hareket edecek koşucu olarak, vb. koşucu hareket elemanları sıradan cıvataları "beş" üstlenirken. Vidalar bir bütün avuç gitti.

ısıtıcıya ek olarak kutu, ve de bir fan. Ben en becerikli bulundu (5000 rev. / Min ve belki daha fazla). O sadece lehim yaparken dumanlar çekmesi gerektiğinden ve sadece nefes ve burun boğaz gıdıkladı koydu sonra. havalandırma ile bağlı olan oluklu boru için en sabit meme. Nozul yolu, bilgisayar kasasından.

Buna ek olarak, ısıtıcının üst hizalamak için gereken bir geçiş çubuğu oluşturmak için gerekliydi.

Şema İR lehim istasyonu kontrol birimi

Bu yüzden Internet'in bitmiş sürümü arayın. Bu denetleyicileri için ben programlama bitirdikten çünkü AVR bunu istedi. Uzun zamandır arıyordu. Ben lehim istasyonları adanmış bütün kolları için "Radiokote" ve "havya" eğitimi aldı.

Bu düzenlemeye durdu.

Bu yeterli işlevselliği ve tekrarlamak kolaydır. Her iki kanal aynıdır. Değişen tek şey - yerine MOC3023 MOC3063 put, çünkü Bu çip Sıfır üzerinden geçiş kontrol etmek için, bu nedenle ağ daha az parazit bulunmaktadır. Şu yaklaşık 3,000 ısıtma güç tüketiminin watt ve bu önemli.

herhangi bir sorun fazla. Dikkatli olun, başlattığınızda zaman ayırın!

Kurul montaj ve IR lehim istasyonu

Öyle ki uzay stabilizatör 5 için planlanan, ancak güç kaynağı almaya hazır olduğundan, bir yerde kalmak.

Kim PP web diğer seçenekleri bulmak mümkün olacak.

Yapısal olarak, yönetim üç kurullarında gerçekleştirdi. tek göstergeler ve düğmeler üzerinde 70 mm x 100 mm boyutlarındaki iki panoları ikinci bulunan tüm düşük akım elektronik olduğunu.

bir deste kağıt İşlenmemiş böylece onların boyutları ve özelleştirilmiş tarafından Çin'de çekildi. Ücret aralarında üst üste, birbirine mührü olarak - trenler.

aşağıdaki gibi vücudun içinde her şey düzenlenmiştir:

Yani okuma daha doğru olduğunu ve aşırı ısınma olmaz. Bir arkadaşımın uzmanları tamircileri adresinden casusluk.

anahtar üzerinden iki sensör.

İşte alt ısıtma eseridir.

Özellikle biraz ısıttı ya ısınma sırasında kamera yanar.

Üstten 230 derecelik ikinci çip atış ortağı, yonga iyi oynadı. İkinci çip süresi yaklaşık 6 dakika sürdü.

İstasyon konut neredeyse sıcaktır. Isıtmalı çıkarılabilir üst kapak. Bunun folyo kenarlarında yapıştırılan düşünüyorum. Konut eller yakmayın dışında kritik değildir.

deneyim gösterdiği gibi Önce bunun yüksek olmayan kırk dereceden kullanım 15 dakika sonra sıcaklık, gereksiz, işlerin içine ilave fanlar yüklemeye düşündüm ama.

dosyalar

#&660; spl.zip | 47.46 Kb Dosya 51 kez indirildi.

Başka bir seçenek de lamba yakın ısıl devri ile ortaya çıkar, ama kanıtlar bozulmasına neden olur ısıtılmış cam ampul, etkileyecektir vardır.

elleriyle Kızılötesi Lehimleme İstasyonu

Er ya da geç, radyo tamircisi önce remodelers modern elektronik cihaz, kızılötesi lehim istasyonu satın alma bir soru var. Gereklilik nedeniyle topluca Modern elemanlar kısacası "toynak atar" gerçeğine olgunlaştığı, üreticiler yanı sıra küçük şeyler ve büyük ölçekli entegre devreler burnu lehine esnek bulguları feragat. Bu süreç uzun bir süredir devam ediyor.

Bu fiş muhafazası BGA olarak adlandırılır - Top ızgara dizisi, sadece koymak - topları dizisi. Bu gibi çipsler monte edilir ve bir temassız şekilde lehim çıkarıldıktan.

Genelde, söz konusu yakın .. Hazır profesyonel kızılötesi istasyonları fahiş fiyatlar var ve ucuz 1000 - 2000 yeşil yetersiz işlevsellik, daha kısa dopilivat hala var. Şahsen benim için, kızılötesi lehim istasyonu - Bu Kendinizi ve ihtiyaçlarınıza toplayabilir araçtır. Evet, itiraf, zamanla maliyetler vardır. IR yöntemli montaj istasyonlarına gelip Ama eğer gerekli sonuç ve yaratıcı memnuniyet olacaktır. Yani, ben 250x250 mm ölçülerinde panoları ile çalışacağını, kendim için sıraladı. Lehimleme Ana tv ve bilgisayar video kartları, belki Tablet PC.

Yani, kirli levha ve 4 ayak eski daktilo gelen tabanının geleceğe cıvatalı eski asma kapısına, başladı.

Yaklaşık hesaplamalar kullanılarak Temeli 400h390 mm döndü. Sonra ısıtıcılar, PID denetleyicilerin boyutuna göre bir düzen hesaplamak için gerekliydi. Böyle basit bir "flomasternym" yöntemi ben onun gelecekteki kızılötesi lehimleme istasyonu yüksekliğini ve konik ön panel açısını belirlenen:

Sonra iskelet üstlenmek zorunda. Her şey basittir - Gelecekteki Lehimleme İstasyonu, ölçülü ilişkilendirmek tasarımına göre alüminyum köşeleri eğilme. Garaja git ve DVD ve Vidic vücutta gömülü baş sayfasında. Eh ben dışarı atmayın - Bunun yararlı olacağını biliyorum. Onların bir ev inşa edecek, göreceksiniz den 🙂 trafik sıkışıklığı ve dondurma bile sopalarla bira kutuları binadan dışarı alın!

Kısacası, astar ekipmandan kapak daha düşünmek daha iyi değil. Sac ucuz değildir.

Biz yapışmaz tavada arayışı içinde dükkanlar çalıştırın. Pişirme IR yayıcıların büyüklüğüne ve bunların sayılarına göre seçmek gerekir. Ben küçük bir şerit metre ile alışverişe gitti ve alt tarafı ve derinlik ölçülür. satıcıların soruların türüne - uygunsuz pasta boyutları benim ahlaki ve etik ilkelere uygun olmayan algının genel uyumu ihlal cevapları "Neden kesinlikle boyutları belirtilen Eğer kek".

Uraaa! İlk paket sarılmış ve özellikle önemlidir zapchastyuliny: Dökümü da basit değildir PID değerlerini (Ne korkunç bir kelime): Oransal-integral-türev kontrolör. Genel olarak, biz onların yapılandırma ve operasyonla anlıyoruz.

Daha fazla kalay. Sadece her şeyin düzgün ve sağlam çıktı nedenle, DVD-Yukov daha kapaklarla ter kendiniz için yapmak zorundaydı. Garaj - ayarladıktan sonra bütün duvarları arka duvarı ve resim hakkında soğutucu altında, ön istenen PID yıllardan için delikler kesmek gerekir. Sonuç - Bizim IR lehimleme istasyonunun bir ara sürümü bu gibi görünmeye başladı:

o yönetmek zorundadır katı hal röleleri, çalışmak için tasarlanmış olduğundan REX C-100 (alt ısıtıcı) önceden ısıtmak için tasarlanmış kontrolör test ettikten sonra, o, o benim tasarımım rework istasyonu için gerçekten uygun olmadığı ortaya çıktı. Ben konsepti dahilinde değiştirebilir zorunda kaldı.

Uraaa! Parsel Çin'den geldi. Şimdi sıra kızılötesi lehimleme istasyonu yapımı için en temel zenginliği olmuştur. Yani - 3 80x80 mm üst ve alt radyatör 60h240 mm'dir. ve katı hal rölesi 40A bir çift ve 25 amper almak, ama her zaman stokta ile her şeyi yapmaya çalışın ve fiyat onlar çok farklı değildir olabilir ..

Gözler korkar ancak eller yapıyoruz. radyatöre bir pişirme tesisatı tverdotelok üzerinde radyatör kurulumundan sonra, bir soğutucu tarafından soğutulur ve bütün olanları bağlayan az çok benzer bir şeydir - Ben sonuçta Neler var o tahıl ... o eski atasözünü yanı sıra tavuk unutmamaya çalış kızılötesi lehim istasyonu.

ÖN ISITMA ile uğraşırken sona geliyor başlar ve ilk testler ısıtma sıcaklığı beklemeye yapılmış ve güvenli bir şekilde üst kızılötesi yayıcılar geçebilirsiniz histeresizi. Onunla çalışmak Başlangıçta beklenenden daha fazla oldu. Birkaç yapıcı çözümler düşünülebilir, ama yine de pratikte daha başarılı bulundu ben somutlaşan son seçenek olduğu ortaya çıktı.

kafatası ısıtma gerektiren başka bir görev - kart tutmak için bir tablo yapın. Hatta bükülmemesi ısıtıldığında binmeye baskılı devre kartını tutma - bir dizi koşul karşılamak için gereklidir. Buna ek olarak, sol ve sağ zaten sabitlenmiş ücreti taşımak fırsatı buldu. tahta ısıtıldı genişlediğinde için, tahta gibi güçlü olması Kelepçe ve küçük bir gevşeklik verir. Peki, sadece masada çeşitli büyüklüklerde panoları düzeltmek gerekir. Henüz tam olarak dodelanny tablo (panosu için hiçbir mandal)

Bu yüzden test zamanı, Montaj elemanı, cips ve lehim alaşımları farklı türleri için termo uygun bulunuyor. Sonbahar 2014 sırasında bilgisayar grafik kartları iyi bir miktar restore ve televizyon Ana pansiyon olmuştur

lehim istasyonu tamamlanmış ve kendini kanıtlamış gibi görünüyor olmasına rağmen, aslında bir kaç önemli şeyler yoksun: Birincisi, iyi, hafif veya esnek gövdeli el feneri, İkinci ı üçüncüsü lehim sonra tahta üfleme ve başlangıçta ben alt ısıtıcılar için bir seçici yapmak istedi ..

mecliste birçok küçük şeyler, sorunlar ve çıkmazlar vardı, çünkü Tabii ki, istediğiniz her şeyi yazmadım. Ama tasarımı tüm süreç videoya ve şimdi tam teşekküllü bir eğitim videosu geçerli:

Kuvars kristali, veda etme zamanı gelmiştir ...

Arıza LCD TV'ler №1

Mükemmel Andryukha! lehimlerken Video olacak?

Yakında düşünüyorum ... bunu hemen getirecek ciddi bir şeyler onarmak için nasıl!

Merhaba Andrew, herkese senin eğitim videoları çok net ve ilginç olması,

2015 yılında ve onu taze ?, şimdiden teşekkürler satın almaya / indirme şey olarak mümkündür.

Yakışıklı. Süper istasyonu. Hep sabır andryuha gıpta ... o onların Video kurtarmak tüm çıkıyorum.

Sözlerin için ve bir test sürüşü için size Max ederiz.

İyi günler. İstasyona tasarımı gibi. Aynı sipariş parçaları yükseltmek istiyoruz. Üst ısıtıcı montajı ve ayarı PID kontrolörleri ile ilgili bazı sorular vardır. posta yoluyla size başvurun. adresim [email protected] teşekkürler

Evet. Çok ilginç! Ben de benzer bir şey yaratmaktır düşünüyordum ama fiyatları çok hazır kusayutsya.Molodets vardır.

Etkilendim. Nasıl açık üreten hakkında?

Neden olmasın ... bu mümkün, sadece çantayı bırakmak gerekir. Genel olarak, üreticilerin zaten eksik. fiyat rekabet varsa, ... Kısacası, üretim kapasitesini ziyade el islerini ihtiyaç kalitesini ve miktarını almak zorunda.

Saygı ve uvazhuha, devam et uzun tasarımlarınızı takip etmekte, tamir çok faydalıdır, teşekkür ederim.

Andrew merhaba dost süper ama termometre ve üst ısıtıcı sürücü ve bir soğutucu ve güçlü lamba ve lazer lazer pozisyoneri eklersiniz lazer pointer ve yönetim kurulu sahibinden alınabilir ama sonra profesyonel olarak ben istasyonu sevdim nerede bilgisayar ve otomatik lehim robotu kontrol

İlk yazar, fabrikadan çok yardımcı oldu o 5 5 deşarj grubuyla fabrikada bir mikrodalga fırın remontirovat.buduchi elektrikçi gibi kullanıyor var uzun zamandır çok teşekkürler ve bazı parça mikrodalga, başarısızlık farklıdır tamir firmasında çalıştı sol henüz hiç somodelnoy kaynak değiştirerek magnetron yükseltmek onların delikli-through kondensatory.tolkovy adam saygı!

Andrew, beni, ne kadar para, çünkü (tercihen ABD Doları) olduğu şimdi aynı durumda sizin PS inşa etmek için tüm malzemeleri (bileşenler) harcandığını lütfen söyle oran atlar ve Çin'de sen USD için, komplektuhu satın düşünüyorum.

4 Isıtıcı (üst ve alt), herkes için 17 $

$ 9.50 için TTR 2 adet

Çift PID ler (opsiyonel) $ 81

Her durumda, karlı, hatta mevcut döviz kuru

İyi günler, montaj talimatları [email protected] verin

Günün İyi zaman. RS410 ve bir TTP bağlı? ya da bir şekilde değişmiş?

Hayır, hiçbir şey değiştirmez. Biz erişim PC410 «MANTIK» sadece tverdotelok için var.

Bracho Ben PID reh100 lapmpy gologenki 9sht gerekli olanın 3 katı hal rölesi w 1500 ve nasıl tüm kravat PC410 var söyle

Yazar adam, ama bana neden iki PID kontrolör için belli değil? ve çok buna bağlantı şeması olup olmadığını bilmek ve halojen lambalar için gitmek ister ?? tüm internet arandı ve bilgi mantıklı hepsi sadece göstermek gerekmez (ı yaptığını) ve bunun gibi yok ...

Termostola için bir baş için.

İyi günler. süper çözüm. pide değiştirilmiş denetlediği gelenlerin sorumlusu olduğu (düğmeleri) söyle

Kafa nasıl monte edildiğini açık değildir. Resimler bir göz

Neredeyse Achi IR6000 gibi. Yazar adam.

İyi günler, istemi. REX C100 açıklaması maksimum yük 750W işaret olarak, bu 3 alt radyatör duracak? teşekkür ederim.

O röle ve doğrudan aracılığıyla yönetir.

ısıtıcıların boyutları öğrenilebilir? Veya Ali atıfta.

görevlisi tarafından! Sana [email protected] adresini kullanınız PID düzenleyiciler fazla ayrıntı gereken bilmek istiyorum

Ben çıkışları en azından elinde, ne olabileceğine şeklinde en azından mail mümkün olursa .. bkz PC410 pc-410..Shemu REX c-100 ve Altec bağlanmak için kullanılır acaba ..

220V (1,2) için kullanılan rex100 2 O karmaşık bir şey, termokupl (9,10) için iki çıkış ve röle bulunmamaktadır H2O (3.4)

Hatta aklında sadece molodets.Titanicheskaya rabota.Moi fikirler mütevazı bir görünüme sahiptir. tavan henüz operasyon amplifikatörü Vektör 2 x 100 bulunan ve kabine baz (boyutlarda karar ve alüminyum soğutucular bir daire içinde uygun, gereksiz olmayacaktır. uzun süre beklemek alt ısıtıcılar olduğu tuda.Edinstvennoe hücresel -kishki tamir için hazır bir istasyonu bulunmaktadır senin fikrin sadece bir çıkmaz oldu .Bez ... çok teşekkür ederim.

Aynı üst ısıtıcı. Dava daha ayrıntılı olarak bunun için yapılmıştır merak ediyorum.

Ve açıklayabilir? O size sağlam 100 ile yerine rölenin bağlantısını değiştirmek için gerekli olan bu. şimdiden teşekkürler

Böylece direğin yanından dışarı atabilir eğer İstemi, shemka sahiptir.

Çok ilginç bir tasarım. Bazı fikirler zaten gelecekteki IR payalki için baktı. teşekkür ederiz.

Ama yine de bir kaç sorum daha var:

üst ve alt ısıtıcıların 1) İstemi güç?

2) Bu kurşunsuz lehimleme için yeterli mi?

3) alt ısıtma ne mesafeden en payaemuyu ücret yerleştirilmiş olabilir?

4) PID alt ısıtma için bir ısı ölçümünü alır burada mı? O ama neyle, ısı ölçer ile açıktır? Şekilde üst ya da ayrı ayrı PID ile aynı. biri, nasıl iki PIDam sağa birini bağlanır? yüklü ve nasıl kartın alt ile temas olduğu bu ikisi, varsa?

Yazar, yararlı bir yazı için size hildren 3 alt ısıtıcı katıldı böyle bir soru çok teşekkür ederim, ve altta shemku olsun tüm UTB? (burada [email protected] sonrası) bağladılar olarak

Eh serin oldu, bitmiş, nasıl alt ısıtma bağlamak ve Altec PC410 nasıl bağlamak için çok ilginç da? lipidlerin 2 2 röle hariç başka bir şey gerekli olduğunu ve bunu teşekkür [email protected] posta mümkün olup olmadığını değişmiş C100 orada pnredelyvali söyledi

Bilgi yazar teşekkürler.

Tüm bu bağlantı şemasını bilmek istiyorum, ben çok minnettar olacaktır.

Merhaba sevgili Geliştirici kızılötesi istasyon, bir video koymak veya bize benimle Mail göndermek. Ben gibi toplamak istiyorum.

Sana bir fotoğraf raporu göndermek için aynı toplanan garanti.

Çok güzel. Ben bütün cihazın konunun fiyatını öğrenmek istiyorum? Maliyetleri?

Ben takuyu.Uvazhayu yapmak da istiyoruz.

where to buy bileşenlerin listesini ve söyle

Benim hesabıma göre dışarı

1000 alt kontrol

4000 üst kontrol

5000 trifle, bir üç ayaklı, vs.

kendi elleriyle Infrakarasnaya lehim istasyonu. - 8 Haziran 2014 - Bilgi Portalı onarım dizüstü bilgisayarlar

Pişirme neprigarny (teflon ftoroplast4) Eğer kızartma olmadan hiçbir şey ve içeriğini sahip tehlikelidir - son derece zararlı gazlar standı. Eğer kuşlar yaşamak, özellikle sıradan metal veya seramik atın. wiki üzerinde daha fazla okuyun.

Yazar elektronku üzerinde tercihen ... peşin ... teşekkürler pozhalsta modeli PID ve elektrik devresini tüm podklyucheeno .ogromnoe anlatmak

Ama burada yapamam. tüm faydalı)

değişiklik REX C100 neydi söylesene?

Belki başka PID ile değiştirmek mantıklı?

Tehdit Sayılan bugün 26,02,2016

4 radyatör, iki röle ve PID'ler 11650 ruble geldi.

Mümkünse, yazı yanıtlayın.

Serin istasyonu oldu.

Lanet şimdi seni bağlantı şemasını ve model kullanılan parçalar alabilirsiniz, bu hayal etmek istiyorum. şimdiden teşekkür ederiz.

Herkes öyle görmek istiyorum düşünüyorum, ama prensipte postayla içinde ölmek daha iyi olurdu.

ister bir PC410 anahtarlama arasında anahtarlama devresi ve açıklama gibi önceki kişi olarak aynı istek, REX100 değilse o zaman termo okumak ve iyi bir lehim istasyonu ve onun gibi termo hakkında Kullandığınız iletişim modülü, daha mutlu rex100 nasıl ellerin çok iki kat ilginç. Fabrika fiyatları fahiş anda. Ben cevap için yalvarıyorum.

kendi elleriyle Infrakarasnaya lehim istasyonu. - 8 Haziran 2014 - Bilgi Portalı onarım dizüstü bilgisayarlar

Ve bağlantı şeması RS410 ve C100 görebilir?

Ve oralarda Rex100 içinde müdahalesi ediyoruz. hiçbir şeye ihtiyacı yok Orada yeniden modellemek. Test edilmiş ve 1000 defa çalışır.

İnsanlar iyi, PC410 üzerinde indirme talimatları almak - bağlantıyı orada boyadı. Eğer geyik kontrolöre bağlanamıyor 6 teller Genel olarak, bir kısmını da dizüstü bilgisayarlar ve lehim istasyonu onarım

Bazı versiyonlarda Rex100 gerçekten gerekli değişiklikler ise: hiçbir kaçış SSR kontrolü yoktur, yapabileceği tek şey gerilimi kravat oldu Rex100 cihazı, harici bir katı hal rölesi röle açılır. Eh, hayır, gazetede bu konuda söylenecek ve herhangi bir gerçek devrenin yol açmamıştır gereklidir ..

Bu yaklaşımla, muntazam olmayan bir ısıtma vardır olarak uygulanan seramik eğer elde Değerli ev yapımı sadece Çin, bu ev yapımı inşaat gerçeğine bitmiş bir ürünü satın almak için daha kolaydır, sadece yazmak için sanki serin PID kontrolörleri, bu esneklik yok değil kopus.Kak bitmiş modülü.

Selamlar! Ve satanlara referanslar için sorabilir veya doğrudan bir kit sipariş etmek? [email protected]

Çok minnettar olacaktır, ben böyle bir şey yükseltmek istiyorum ... Teşekkür ederiz!

Nispeten basit ve ilginç. Bütün arka itme, eski yatay Kampa Hewlett vücuduna sahip. PID sıcaklık kontrolörü ve alınan ve ısıtıcılar tozhe.v ilkesi, her şey açık, ama, .zaranee ... teşekkür ederim atmak lütfen Eğer bağlantı şemasını ... görmek istedim.

değil daha zor skinte belgeleri makul bir [email protected] dahilinde gayet minnettar olacağım lütfen eğer fiyat konusunda tükürme Lanet yorgun

Harika kavram! Bu arada - bu iki yaylar, video ya da değil bir bağlantı oldu ve çok görmek istiyorum =))

tırmandı Zdravstvuyte.Ya yukarıdaki gibi diyagram RS410 bağlantısı ve 100.Vyshlete pozhaluysta.Ves Inet İLE itiraz için bir istek ile size hiçbir nichego.Spasibo yazmak için

Sadece, bir RAM veya IR101.05 olarak, istasyon için normal bir kontrolör alacaktı. Çin Rex cips öldürdü

Yönetici. olası montaj talimatları tasarımını verilen? şimdiden teşekkürler

Selamlar! Bir elektrik devre şeması vardır?

onlar birbirlerini anlamak ve her PC gördü olur birbirleriyle ilişkilendirmek Sevgili, kablolama rex-c100 ve PC410 atmak için çekinmeyin. şimdiden teşekkür ederiz.

) Günlük İyi, sen istasyonun video inşa edebilirsiniz?) [email protected]

Merhaba Olası bir montaj talimatlar bu tasarım göndermek için? şimdiden teşekkür ederiz.

Bu tip istasyon serin arka ışığını sipariş çok iyi o çalışma alanını aydınlatan, bu yüzden obzorchik: https://youtu.be/bDXP_TpF188

yazara çok teşekkürler.

onlar bağlantılıdır olarak, kablolama rex-c100 ve PC410 verin. şimdiden teşekkür ederiz.

Merhaba, istasyon devresinde lütfen

Proje ölü görünüyor ve ne yazık ...

PID'ler bunun yerine tehnostation veya LDZ gelen istasyon için özel bir denetleyici alacaktı. Şahsen istasyonu IR101.06 kullanın. çok memnun

Andrei, merhaba. Orada tuzaklar ve dopilivat gerekiyorsa elde IR101.06 doğru eğilmiş, Bence bu işin içinde kendini gösterir nasıl anlatmak istiyoruz?

Ben laptop tamir için ağırlıklı olarak kullanırlar. Ben kendimiz için kullanmak, ama bazen hiçbir lehim istasyonu bulunmaktadır hizmetinden bir işi alır. hiçbir şey dopilivat olduğu gibi İstasyon kullanımı, her şey gayet iyi çalışıyor. istasyonu için topları ile ek vakum cımbız ve şablonlar aldı. gerisi benim bütün oldu. Akı yol çok istasyonun sitesinden bir reçete ile yapmak.

para ödenen, ders gönderilmez! Sahtekarlar! ahize de postada harflerle yanıt vermiyor !!

Bir PC'ye bağlı olarak Sevgili, kablolama rex-c100 ve PC410 atmak için çekinmeyin. şimdiden teşekkür ederiz.

Şimdi aynı samopal- üst ısıtıcı plaka Al tabakalarını tadını ... fonksiyonel protsa.Poluchilos Çinli fener + mika + Nikrom ve pervane: köpek lehim de samopaly yediler, ama ilk tüp 99m ve saç kurutma makinesi dibinde toplanan söylemek değil. 4 mm, mika altında, tost makinesi daha mika iki izolasyon ısıtıcılar ve toplandı. bir taban plakası olarak. Ucuza (sadece mika satın almak zorunda) ve ayrılması ve dokunmatik modüllerini çıkarmak için ve ön ısıtma gibi bir ayırıcı olarak kullanarak. Üzerinde yüklü İnce ısıtıcı AT Eksi tek soğur medlenno.Korpus Rex-100 Kontrol

Yorum ekleyin Cevabı iptal

© 2018 mikrodalga tamiri, DVD, LCD, kendi elleriyle LCD TV'ler.

Tasarım ve Destek: GoodwinPress.ru

Eğer güncellemeleri almak ister misiniz?

Yeni yayınları kaçırmayın abone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

88 − = 81