kızlar için odada duvar kağıdı

kızlar resim için kreş için duvar kağıdı - renkler ve dokular seçimi

Çocuk odası gelişimi ve kişilik oluşumunda çok önemli bir rol oynar tasarlayın. Hangi çocuk daha da lezzet ve yaratıcılıklarını geliştirmek için, ev onun etrafında görür. kim bir çocuğun güzel her şey için sevgi telkin edilmelidir onları sevmez, çünkü bu, kızlar için özellikle doğrudur. Bu nedenle, kızlar için iç tasarım odaları gelişimini başlayarak özel rol duvar kağıdı verilmelidir. Evet, evet, o kadar. Sonuçta, bizim duvarların tasarım odasının temel atmosferini belirlemesidir.

Çocuğun yaşına göre başlıca seçilen kızlar için kreş, içinde duvar kağıdı. bebekler ve kızlar en fazla 3 yaşında için, nötr renkler, bej veya soluk pembe süt tercih edebilirsiniz. Bunlar net hatları olmadan, kendini renkli ve ince bir desen olabilir.

yaş 3 ila 6 yıl temelde değişmez çocuklar için Renkli duvar kağıtları. bej, süt, krema, pembe, yeşil ve turkuaz: Aynı zamanda parlak renkler ve tonları hakim olmalıdır. Eğer birkaç renk birleştirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir koyu veya doymuş renk kağıdı. Onlar "itme" ve sıkıca çocuk sinir sistemini baskılayarak değildi. İyi oda çiçek desenli tonu duvar kağıdı ayarlayacaktır.

İpucu! 3-6 yaş arası kızlar genelde çizimin çok sever. Odanın duvarlarının onu biri için ücretsiz ve onun çizimlere asılı. Serginin çeşit olun. Genellikle çocukları seviyorum!

10-12 Haziran yaş arasında duvar kağıdı bazı masal karakterlerinin resimlerini içerebilir. Ya çocuk odası duvarları biri peri masalı çeşit ayrılacaktır. Bu durumda, yardım duvar kağıtları alabilirsiniz.

genç kızlar için duvar kağıtları zaten dikkate kendi tat alarak bir çocuk odası almak gerekir. ön duygularına Orada gelmiştir. Genellikle 12-15 yaş arasında, kızlar çok agresif. Hormonlar bir rol oynamaktadır. Oda sessiz ve huzurlu Bu nedenle daha iyidir. Duvar kağıdı Bu durumda verilen bazı ipuçları, çevre ile, parlak olmalıdır.

1

kreş için bir duvar kağıdı seçerken en önemli faktör de ekolojik olduğunu. Bu nedenle, seçim dikkatlice duvar kağıdı üretim yöntem ve bileşimi çalışmalıyım. Bugüne kadar duvar kağıdı başlıca türleri şunlardır:

Kağıt - en "basit" ve kullanılabilir duvar kağıtları. Kolayca satın alabilirsiniz ve duvar kreş üzerine yapıştırın.

İpucu! gibi duvar kağıdı bazı çeşitleri, yıkanabilir, dokunmamış yani paspaslar ve, "nefes" yok, havayı kaçırmamak ve bir "nefes" duvarları vermeyin. kreş, bu tür duvar kağıdı satın almak daha iyi değil!

Sıvı ve cam elyaf - bu şekilde duvar kaplamaları, iyi bir kalite elde edildiği bir kağıt bazlı duvar almak için bir çok modern bir şekilde.

Neyse, kızlar için Çocuk odası için duvar kağıdı tasarım gereksinimleri ve metresi odanın isteklerini karşılaması gerekir!

kızlar için Trendy çocuk duvar kağıdı: iç süslemeleri

kızlar için çocuk odası çoğunlukla, çevre dostu, her şeyden önce, güvenli olmalıdır kreş duvarlar için pembe Kapak duvar kağıdı kullanılır ise. Bu, en az bir nefes duvar kağıdı gerektiği anlamına gelir. Ve tabii ki, çocuk genç, pratik ihtiyaç kreş için duvar kağıdı olarak.

kızlar için kreş Duvar kağıdı: ne tür seçmek

Önemli olan tasarım, aynı zamanda çevre dostu duvar kağıdı ibaret değildir. Geniş seçiminde Doğuda için basit ipuçlarını kullanın.

duvar kağıdı farklı türlerdeki Güvenlik:

 • kâğıt. Dikkat hava alabilir, zararlı maddeler izole değildir. Tabii ki, duvar kağıdı gücü sorgulanabilir, ama bir iki katmanı alırsak, o zaman bu sorunu çözecektir.
 • Dokuma olmayan duvar. Ayrıca güvenlidir, ancak alt kağıt pahasına.
 • vinil duvar. onlar sağlığa zararlı olan mit, nedenle gidermek zor olduğu potansiyel alıcıların kafasında kökleşmiş. yaktığında Bununla birlikte, zararlı maddelerin Duvarlar için vinil duvar kağıtları sadece yayarlar. Tabii ki, bu yüksek kaliteli vinil duvar kağıdı ve Çinlilerin değil ucuz bir taklidi gelince.
 • doğal duvar kağıdı. örnek, bambu veya rattan duvar kağıdı için, tabii ki, bunlar çok pahalıdır, ancak çoğu çevre dostu. Ayrıca, malzeme, yanıcı olmayan yapmak ve kalıp ya da küf korkmuyoruz özel trenler, ile kaplıdır.
 • tekstil duvar kağıdı. Onlar izole edilmez onlar öylesine zararlı maddelere ilişkin olarak, ancak duvarların yüzeyinde çocuğu nefes alacak çok toz, birikecektir.

Kağıt duvar kağıdı zararlı yabancı maddeleri içermez, bu nedenle çocuk odaları için idealdir

Kısacası, orada bir seçimdir, ama çok dikkatli seçmek gerekir. Örneğin, modern çocuk odasında duvar kağıdı kabartmalı. toz birikmesine için verimli bir zemin ve temiz ve hatta onları çok uygun değil çok sık gelmiş vakumlama - O yüzden onları seçer, ancak bunlar değil, görünüyor.

kızlar için çocuk duvar kağıdı (video) için seçenekler

Bir genç kız için bir odada duvar kağıdı

Parlaklık ve parlaklık - Kreş içinde duvar kağıdı seçin akla gelen ilk şey. Ama diğer kanunlar genç odasında çalışır.

Bu duvar kağıtları münhasıran çocuk baskılar olmak gerekmez, pembe duvarlar ve çiçek baskılar gibi sıradan çözümleri kaçınmaya çalışın.

Bir genç kız için odada yumuşak tonlarda iyi duvar kağıdı seçmek için

genç odası duvarlarının dekorasyonuna Olası çözümler:

 1. Odada kızlar 12 yıl Onlar hala son derece girly, narin motifleri iz, ancak bunlar daha ziyade çocuğun tercih konularda daha hassas yaşta bunu işaret etmelidir. Bütün çiçekler farklı olduğunda çiçek baskı tasarımlı aydınlık pürüzsüz duvar kağıdı, bugün çok popülerdir.
 2. Odada kızlar 14 yaş Bunları yapıştırmak tek duvar ile, hikayesi ile duvar kağıdı kullanabilirsiniz. Örneğin, üç duvar açık renkli nötr duvar kağıdı ile kaplanmıştır ve bütün yüzeyi üzerinde bir model ile dördüncü duvarı kağıdı - örneğin Eiffel Kulesi image.
 3. parlak parçalarıyla duvar kağıdı Hala çocuk odasında ikna fakat bu fragmanlar müdahaleci olmak değil edilecektir.

Duvar dekor genç odası önemlidir, zaman büyüyen bebeğin harcıyor ettiği arka plandır. Parlak, renkli duvar kağıtları, onun lastik olacaktır. dekorasyon olmadan veya ayrıca çocuk engellediğini küçük dekorasyonu ile Beyaz duvarlar, yalnızlık hissi neden olur.

erkekler ve kızlar için kreş duvar kağıdı

oda heteroseksüel çocuklar bitişik olursa, bir uzlaşma gereklidir. Hala bir masal ve büyü dünyayı algıladıkları çocuklar için, komik resimler ile duvar kağıdı alabilir. Örneğin, kuzular ile düz beyaz duvar kağıdı. Onlar sevimli bakmak ve kız ve erkek de seviyorum.

mavi, mavi ve deniz yeşili - kreş duvarlar kız gibi renklerle serpiştirildiği Maiden tarafının bir bölümü, ve gençlik değişmeden özelliklere sahip parti erkek olabilir. Ancak genel arka plan aynı ayrılmak istenmektedir.

Çocuklar ve çocuk nerede yaşamış ve kızların odasına için eşit derecede uygun olan renk ve desenler vardır.

Odanın ve erkek ve kız yaşıyorsanız, o zaman ikisi de izlemeyi seviyorum, çizgi film karakterleri görüntülerle duvar kağıdı tercih edebilirsiniz

bebek için Nötr renkler:

 • Nazik zeytin. Bir çocuğun odası 7 yılda mükemmel görünecek sessiz renktir, ve odalardaki çocuğa 10 yıl.
 • Sarı, hafif limon. Büyük bir odada Güneş duvar kağıdı her şeyden kreş mobilya gibi çok sayıda yapmazlar, uygun bakacağız.
 • Pastel renkler. Bu yüzden hep herhangi bir odada ve herhangi görüntüleri de inandırıcı görünür, ama çocuklar sıkıcı olabilir için, örneğin vinil çıkartmalar ek duvar dekor gerektirir.
 • Yumuşak mavi. erkekler en kısa sürede, bu rengi almayın. ilginç çocuk odası etkileyen dahil, ona yendiği Bugün, tasarımcılar çeşitli seçenekler sunar.

Ama önemli olan renk, baskı, çizim, desen değil. Bu ek dekor gerekli olmayabilir duvar için çok önemli bir zamandır.

Bugün yazma, çizim ve duvar kağıdı tasarımı içerir. kızlar için oda yatak odalı, seçmek, örneğin, bir ormanda duvar kağıdı sovushkami bir dalı üzerinde oturan. Üstelik, orman kendisi grafiksel, parlak ve arka plan değil, sovushki ve evlerinin parlak ve eğlenceli.

bezelye Çocuk duvar kağıdı çocuk odası bir canlı gür ve büyük hale herhangi bir odada hoparlörleri katacak

şerit ve tüm öfke. kızın odasına için, mor tonlarda çizgili duvar kağıdı alabilir. Dikey çubuk düşük duvarlar için iyidir. Ancak, duvar kağıdı ile böyle süslemeleri sadece bir veya iki duvar olabilir, ancak odanın üzerine yapıştırmak istiyorsanız - şerit soluk olmalıdır.

Gibi belirli konuların moda, yukarıda belirtilen - örneğin, Paris tarzını. Bu renk duvar kağıtları kızın odası ve tek renkli duvar dekor olarak olabilir. Siyah-beyaz-duvar kağıdı ve onlara mor detayları ile başka ilginç bir seçenek. moda üç renk bu kombinasyonu.

Çocuk odasında duvar kağıdı seçme hakkında ipuçları (video)

kızın odasında duvarlar için duvar kağıdı seçme, alaka kaybetmiş basit çözümler kaçının. uzay kızı vurgulamak ilginç çizimleri, motifler, romantik ve neizbity ilginç seçenek vardır.

kızlar için odada duvar kağıdı

Genç bir bayan için Çocuk odası bebeğin yaşına ve zevklere uygun olacak şekilde. Ama ayrı rejenerasyon bu bariz ölçütlerden girly yatak dikkate diğer faktörler bir dizi almalıdır. biz malzemeleri bitirme hakkında konuşursak, daha sonra duvarlar için en iyi seçenek duvar kağıdı haline gelir. kız için odaya doğru duvar kağıdını nasıl seçileceği hakkında, okumaya devam edin.

renk, doku ve bunların yapımında kullanılan malzemelerin büyük bir aralıkta piyasaya Modern duvar kağıdı, çok çeşitlidir. kızlar için çocuk odaları duvarlarında bir kaplama seçerken son nokta en önemlisidir. Çoğu zaman ebeveynler popüler geleneksel malzemelerden birini seçin.

Duvar kağıdı Bu tür ucuz belirtmektedir. Modern kağıt duvar kağıdı ileri yenilikçi teknolojilere imal ve yine de en uygun fiyatlarla sahipleri piyasada bugün edilmektedir vardır. onarım maliyeti planlanan eğer Bir yandan, bu iyidir.

Öte yandan, duvar kağıdı yapıştırma önce pürüzsüz bir yüzeye sahip duvarlar ve hiçbir kusurları sahip olduğundan emin olmak gerekir. Aksi takdirde, uyum sağlamak zorunda kalacak ve bu da ek maliyet ve zaman gerektirir.

Başka bir dezavantajı kağıt duvar kağıdı kısa ömrü çağrılabilir: bunlar zararlı sıcaklık aşırı yüksek nem etkiler. Kağıt duvar kağıdı soyar bu faktörlerin etkisi altında, rengini ve estetik nitelikleri kaybeder.

Bu kendi kendine uygulama için yanı sıra duvarlar boyama yapıştırma için uygun modern bir duvar kağıdı vardır. Çocuklar için seçim yapma konusunda bu dekoratif malzemelerin önemli bir avantajı genç organizmalar tabanı için çevresel olarak temiz ve güvenlidir.

Polar - çok sayıda dış etkenlere karşı dayanıklı selüloz özel bir türü. İdeal seçenek - Uzun bir süre, dokunmamış duvar kağıdı için tamir etmek istiyorsanız.

fiberglas duvar yapısına ekleme bile daha dayanıklı kaplama malzemesi almasını sağlar. Bu duvar kağıtları sadece çocuk sağlığı için güvenli bir oda oluşturmak için yukarıda anlatılan çeşitleri daha dayanıklı, aynı zamanda daha faydalı ve hatta gereklidir.

Duvar kağıdı temel avantajı kendi yapısı tamamen duvar altında duvarlarda kalıp görünümünü değil, aynı zamanda orada zararlı mikroorganizmaların üremesini ortadan kaldırmak mümkün kılan bir gerçektir. Net bir dezavantaj oldukça yüksek fiyat çağrılabilir.

Belki de bu salonda en doğal ve temiz bir ortam oluşturmak için en iyi malzemedir. Mantar duvar kağıdı - bu renkli doğal renkler, yüksek yalıtım ve mükemmel performans var.

Onların olumlu özelliklerine göre, bu madde bir öncekine benzer, ancak olası renk ve kaybetme sayısına göre bunu kazanır - ses yalıtımı için. Bir kızın odası için mükemmel - Bambu dayanıklı ve çok güzel bir malzemedir.

duvar dekorasyonu Bu tip bir kişiselleştirilmiş, özel tasarım oluşturmak için büyük bir fırsat, kız ile çok popüler. Genç bir bayan, çağdaş üreticileri bir hizmet sunuyoruz hazır seçeneklerden zengin ürün yelpazesine arasında hangisi rakam seçebilir gerçeği yanında, popülerlik ivme kazanıyor: istek üzerine ayrı ayrı görüntüleri yazdırırken.

videoda - duvar kağıdı türlerini seçme hakkında Biraz daha yararlı bilgiler.

iç tasarım birçok trendleri arasında kreş kız odası için fazla uygun bulunmaktadır. belirli bir yaş için uygundur - Bazıları bazıları oldukça çok yönlüdür.

Bu odada her yaştaki kızlar harika bir atmosfer yaratacak bu seçeneklerden biridir.

Bu tarzda duvar kağıdı pastel tonları ilişkisi bulunan, bunlar kendiliğinden renkli olamaz - Net bir simetrik deseni ile karakterize, genellikle geometrik desenler bazı türüdür.

Belli bir azamet iç tipik Klasik stili: dört direkli yatak, oyma mobilya, lüks çarşaflar. yüceltildiği ve tuğrası her türlü - Bu nedenle, duvar kağıdı İmparatorluğu veya Barok desenler olabilir.

Bu çok tartışmalı tarzındadır ve hatta farklı ülkelerde kendi yöntemleriyle yorumlamak. Bizim de - modern tarzda İçişleri klasik çok benzer, ancak kendine özgü özellikleri ve farklılıkları vardır. Bu tarzda duvar kağıdı kendinden renkli veya çiçek baskı ile olabilir. daha az sıklıkla Orada başka desenler de vardır, ama. Genelde, stil duvar ve dekor ana unsurların sessiz sesleri ile karakterizedir, derin ve zengin tonlar mobilya sadece birkaç adet iç olma riski vardır.

Stil adı kendisi için konuşur: Bu alanda ruh doğasında yolcuları ve uzak toprakların hayalperestler yaratır.

Bu tarz yılında sübjektif ilkesine oluşturulur, hiçbir açık yasalar var: o adada bir gemi, açık denizde bir teknede, olma duyguydu.

Çoğu zaman, belirgin renkleri oluşturmak için kullanılır: her tonu beyaz, kırmızı, mavi ve lacivert, kahverengi. Oda deniz tarzında duvar kağıdı kendinden renkli olabilir ve tematik bir desende olabilir: çizgili, çapa, direksiyon, dalgalar ve benzerleri.

pretentiousness - Bu stil İngiliz ilgili temel klişe yansıtır. Böyle bir iç bağlılık Birleşik Krallık sakinleri ünlüdür gelenekler, takip edilebilir. Ama bu bu tarz küçük bir kız için odasında yer olmadığı anlamına gelmez.

iç tasarım bu eğilimin Karakteristik özellikleri çok uygun genç metresi yatak odası olduğunu. Aralarında - tekstil yardımı ile uzay dekoru. İngiliz tarzı odalar hep yastık, perde bir sürü ve battaniye her türlü önemli bir rol oynamaktadır.

Duvar kağıtları eşleşen veya tekstil aralığı ile zıt, kendinden renkli olabilir. Bir oda ana renk şeması - pastel veya yumuşak sıcak tonları, minderler ve parlak bir desen yoksa perdeler, bu duvar kağıdı üzerine uygundur.

kızlar için romantik rüya tarzı. Bu doğrultuda, ana özelliklerinden biri hafiflik, kullanım kolaylığı çağrılabilir, bir odada çok hafif olmalıdır. Odaların mimari özellikleri yeterli doğal ışık vermeyin eğer, duvar kağıdı oda daha aydınlatma yapmak yardımcı olacaktır. Bu nedenle çoğu zaman bir beyaz kaplama veya çözelti solgun aralığında renk kullanılmış.

Pembe mor ve hatta Provence tarzında uygun Biyeli, fırfırlı, güzel desenlerde - diğerlerinden daha fazla bu tarz olarak, "girly" renkler için çiçekler için bir yer vardır. Bu iç ufak bir prenses için mükemmel tarzıdır.

Romanın adına halkın ulusal özelliklerine ilişkin bir başka eğilim.

İskandinav tarzında bir oda o doğasında minimalizm olduğunu çok gizli. Bu odadan serin İskandinav ülkeleri nefes, ama yine de çok rahat.

açık gri tonları, uçuk mavi, krem, açık bej, beyaz, sütlü: Duvar kağıtları burada kendini renkli olmalıdır, renk seçimi zengin değil.

kızlar odası için seyrek seçim. Muhtemelen astronotları büyük bir bilim adamı olmayı genç hevesli doğa ve yüksek teknoloji rüya tarafından tercih edilir ve. Bu seçenek küçük olanlar için değildir ve gençler için daha fazlası.

Renkler: Gri, hatta metalik temel ölçek tüm derin ve zengin tonları: yeşil, sarı, mavi. Burada, diğer biçimlerde daha fazla bir odada iki ya da üç farklı duvar kaplamaları birleştiren yatay şeritler bulunmaktadır. Başka bir deyişle, duvar kağıdı en yaygın kullanılan iki çeşit iç kısmında: bunlar zıt renkte ya da kendinden renkli olanlar, ikincisi ise - desen vardır.

çocuk odası paleti aynı zamanda bu onun metresi sever renkler, ama güvenli ve hatta çocuğun ruh sağlığı gösterilen olanlar sadece doludur. Ebeveynler için en popüler seçenekleri kazara değildir.

Bu renk yaygın "girly" olarak kabul edilmektedir aslında yanı sıra, o kreş kalmak nedenlerle bir yeri vardır.

Psikologlar uzun bulduk: pembe sakin tonları sağlıklı uyku getirici ve çocukta iyimserlik duygusu teşvik, tüm anksiyete kovmak ve bebek dinlenmek, ona güven duygusu verir.

Ancak, pembe oda daha ilkokul sonuna kadar doğumdan itibaren kız çocuklarına uygun bilmenizi isteriz. Sonra bu aralığı çok odanın oturan dinlenmek yapabiliyor ve karmaşık okul dersleri odaklanmayı vermeyin ve bir genç kız olarak ve tüm tamamen bu rengi inkar başlayabilir.

bu renk çok yönlü biri çağrılabilir kağıdı. Bunlar alakalı ve her yaştaki kızlar tarafından sevilen vardır. Bu renk romantik ve gizemli ve büyülü hem çağrılabilir. Bu gizemin bu etkinin yaratıcı bireyler gösterilir olduğunu.

İpucu! duygusal iç açısından iyi dengeli oluşturmak için, süt ve bej tonlarının leylak duvar elemanları ile kız için oda kullanın. Bunlar tekstil veya mobilya ifade edilebilir. Böyle bir kontrast kombinasyon sağ duygudurum uzay kreş ayarlayacaktır.

Duvar kağıdı sarı her yaş için değil, aynı zamanda her iki cinsten çocuklar için değil, çok yönlü. Tabii ki, pastel veya derin zengin ama sessiz kullanmak caizdir. Bu özel renk psikologların avantajları arasında büyüyen bir organizmanın zihinsel yetenekleri üzerindeki etkileri ayırt: Sarı zihinsel aktiviteyi uyarır.

zümrüt, zeytin, nane, kivi ve diğerleri: kreş duvar kağıdı birçok yeşil tonlarında açıktır. Bunlardan sadece bir seçildi önemlidir. Kız çok uygun zümrüt yeşili veya nane olduğunu. Bunlar, rahatlatıcı, yatıştırıcı olan çocuğun görme üzerinde iyi bir etkisi vardır. Duvar kağıdı yeşil her yaştan çocuklara sıcaklık, yaz, konfor ve güven duygusu verir.

Odanın renklerde Duvar tasarım sakinlerine tazelik, hafiflik ve kullanım kolaylığı hissi verir. Çoğu anne ikinci seçeneği tercih rağmen Mavi renk, bu seçenek kız ve erkek çocuklar için iyi bir duvar kağıdı, çocuğun duygusal arka planını azaltmaya birebir. Çocuk odasında baskın renk mavi olur lütfen Çocuklara sağlıklı bir uyku garantilidir ve ruh hali, hayır o tehdit etmedi.

Önemli bir çocuk iç bileşeni ve özellikle kızlar için odasında - uzayın bireysellik vurgulamak orijinal desenleri ve ilginç çözümleri.

Özet geometrik şekiller

Lekeli, elmas, kafes, şerit - tüm bu genellikle çocuklarda görülür. Çok az, ama değil gençler - Bu duvar kağıtları orta yaştaki çocuklar için seçilirler. hücre ve şerit halinde, bu kural çalışmıyor rağmen - Şu modelleri tüm yaş grupları için evrensel olarak kabul edilir.

o Provence iç veya İngiliz tarzı klasiklerine gelince, kızlar için yatak odasında duvar kağıdı üzerine bu baskı yapmak mümkündür.

Bu seçeneği tercih Daha genç bir insan. seçim Küçük hanım bu duvar kağıtları düşerse onlar odasında duvarların bütün yüzeyini kaplayacak Ama hepsinden önce düşünmelisiniz. Bu model çok çabuk sıkıcı ve sıkılmış olabilir, bu nedenle kalbinde sadece bir parçası duvar kağıdı duvar çıkarmaya çalışın ve nötr en iyi şekilde mantıklı.

Ama desen müdahaleci olmayabilir. Aksine, tüylü dünyasının temsilcilerinin katılımıyla nedenleri çocuklara üzerinde işlem çok faydalıdır. Bu iç ve uyarır yaratıcılık ve hayal kurma ve sakin bir kız duygusu.

Daha sakin ve bitkilerin duvar kağıdı resimleri ile duvarları kapak aldığınız doğal iç: sadece değil çiçekleri can, aynı zamanda çim, çalılar, ağaçlar. Varyantlar, nerede, görüntülerde bulunan florası aynı kuşlar ve sevimli hayvanlardır birlikte - mühürler, tilki ve diğerleri.

modern iç özel baskı ile dekore modellerle giderek daha yaygın mahalle düz duvar kağıdı vardır. Bu çok yaratıcı bir yaklaşımdır. Sen zeminden orta bazı duvar olduğunda yatay ayırma duvarı kullanın ama orta tabana pencerelerden olabilir - diğer. Genellikle kavşakta onlara özel sınırını bağlar.

Başka bir seçenek - duvar alternatif şeritler için. renkte benzer seçilen duvar kağıdı, pek kontrast ve çizimler değil çok sık ve akılda kalıcı yoksa bu yapılabilir. Duvar kağıdı kombinasyonu sık resepsiyonu bir veya daha fazla alanda ikinci duvar kağıdı katıldı duvarlar, temel fon oldu olduğunu.

oda ile her şey yeni doğmuş bebek için açık: kırıntıları kalıcı uyku için elverişli bir ortam gerekir. Bebeğin aktivite arttığında 2-3 yıl içinde, bu yatıştırıcı bir atmosfer hala geçerlidir. Ve 4-5 yıl, tüm iyi kızlar için sessiz ve minimalist iç çağında. Ancak, son aşama odasına pereobustroystve gelecekte dikkate alınabilir özelliklerini ve çocuğun hobiler, sıraladı.

Yukarıda belirtildiği gibi, bu yaşta izin pembe duvar kağıdı vardır. Bu düzenleme, orijinal baskı ile mono veya kaplama olabilir. kız duvar kağıtları istiyorsa, daha iyi bir veya iki yıl içinde alaka kaybetmez bir görüntü seçin.

tasarım oyunlara daha istihdama daha atılabilir odasına ortamında duvarları oluşturmak gerekir böylece Bu yaşta, kız, benim çalışmalarına yoğunlaşmak için biraz daha zor olması gerekir. Örneğin, sarı duvar kağıdı doğru ruh ayarlar.

değişiklikler ergenlik ile ilişkili bir zamanda, sonuçta genç insanı "hizmet", o daha 'yetişkin' dekor ihtiyacı var. Ama yine de izin renklere bağlı kalmalıdır. Bir daha titiz bir tasarım yardım düz duvar kağıdı ve klasik ya da modern tarzda tekniklerini (modern) yaratmak.

Kalite, modern duvar kağıdı onlara duvarlar ve tavan kaplamaları için çok yönlü malzemeleri yapar. en iyi çözüm tüm yüzeyler için aynı malzeme türü seçmektir. Bunun bir istisnası, belki, bambu veya mantar duvar kağıdı ile sadece durum olacaktır - onlar tavanda çok alakalı değildir.

Nasıl rulo sayısını hesaplamak için?

Hesaba oda, tavan yüksekliğinin alanı ve rulo genişliğini ve metre olarak duvar kağıtları sayısını almak gereklidir. Bu sayılar bilindiği zaman, birkaç hesaplamalar alacaktır.

 1. rulonun genişliğine bölünmesiyle odada (tüm duvar uzunlukları toplamı) çevre. Bu kreş tescili için gerekli duvar kaç şeritler hesaplamasına olanak sağlar.
 2. tavanın yükseklik bölü silindirinin uzunluğu. Bu yüzden rulo başına kaç panelleri bilecek.
 3. tek bir rulo elde edilen bantların sayısı bölü toplam tüm oda işlemek için gerekli panel sayısı,. Bu İhtiyacınız duvar kaç rulo öğrenmek için izin verecektir.

Sadece kaba kurallar - Bir kız için bir çocuğun odası dekore etmek için bu kuralların tümü. Ebeveynler ve sadece hayal kapsamı ile sınırlıdır yaratıcılık için her zaman oda, onların çocukları. Muhteşem örnekler - aşağıda fotoğrafta.

Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz fotoğraf duvar kağıtları ile kızlar için örnek tasarım oda.

Tüm hakları 14+, saklıdır

Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 1