koridor Art Nouveau

modernite ile bir toplantı: Art Nouveau tarzında salonu dekore nasıl

Koridor - Evinizin kartı. O onun ana en önemli izlenim ve iç geri kalanı için sesi ayarlar, ilk oluşturur. Transit ve temsili - -% 100 gerçekleştirilmiştir Bu, oda durum ana işlevi şekilde olması gerektiği anlamına gelir. Şimdi, modern tarzı salon için en popüler tasarımları biridir. Bu doğrultuda gerçek ev pratiklik ve sanat, konfor ve estetik, işlevsellik, rahatlık ve konfor en şaşırtıcı kombinasyon. Ama burada en ilginç şey: nispeten küçük bir bütçe dışında, güzel, pratik ve fonksiyonel iç koridor Nouveau oluşturmak, iki şey gerektirir. Elbette, elleri olağan çifti çalışmak, kendi hayal gücü ve.

özellikleri düzgünlüğü ve çizgilerin akışkanlığını yanı sıra böyle devam etnik sanayi ile süslemeler bolluğu iken Art Nouveau ana özelliği, doğal ve yapay dekorasyon malzemelerinin ücretsiz kombinasyonudur. motifler.

fotoğrafın koridorda Art Nouveau

Modern diğer iç stilleri gibi değil. Bu çoğu durumda ferahlık farklılık yok salonlarının dekorasyonu için idealdir yöntemler bir dizi içerir. Bu tarz parlak renkler ve dinamiklerini seviyor ve bitirme ve genel renk düzeni seçiminde herhangi bir kısıtlama koyar. Ancak, bazı kanunlar ve hala o:

Modern tarzda dekore salonu, her detay kendi özgün işlevlerini gerçekleştirmek için vardır ve fitments liste sadece en gerekli içerir.

Fonksiyonellik ve sanat akımının ödemesiz

  1. Savurganlık ve doğayla bağlantı

Modern değil hoş simetri, düz çizgiler ve açısal formları yapar. İçinde doğal nedenlerle hiçbir tekdüzelik ve hassas gözlenen eğilim olur.

1

Doğal Art Nouveau motifleri

  1. iç zenginliği

Art Nouveau tarzında iç kompozisyon temel unsurları zengin tamamlanmalıdır. boncuk gelen dekoratif çerçeve, yaldızlı kumaş döşeme, duvar resimleri veya mozaikler, nakış ve süs eşyaları deri ekler, vitray camlar, aynalar - Bu ayrıntılardan biri yetenekli yeterince net bir şekilde koridorda tarzı varlığını gösterir.

Elite Art Nouveau iç koridor

  1. mekansal özgürlük

Modernizmin tutum dekore salonu, için aydınlatma renk kompozisyonu ve mobilyalar, boşluk hissi vermelidir. Art Nouveau, sıkışık rahatsız veya standart olmayan düzeni odalar için harika bir çözüm olduğunu ve bunun yöntemlerini gizlemek veya ikincisi dezavantajları telafi nedeni budur.

Art Nouveau tarzında salonda boşluk duygusu

Art Nouveau tarzında salonu malzemeleri

Art Nouveau tarzında başarıyla hatta birbirine aykırı malzemeleri bir araya getirir. stil sırrı yumuşak ve yumuşak geçişler, zarif çizgileri ve dekorasyon ve organizasyon koşullarında yakınlık duygusu bir yaratmaktır.

Nouveau böylece iç aşırı katılık kaçınarak, her zaman deneyler ve fantezilere açıktır. Bu tarzda salon oda tasarımında karmaşıklık bütünlük duygusu korumaktır. Size kartonpiyer ulaşmasını sağlar. GCR yapılara sahip durumun teknik elemanlar görünmesinin edileceği tarafından karakteristik Nouveau şekli ve yapısı oluşturabilir, ve plan kusurları tamamen farklı bir ışık görünür.

Bu tarzda koridorlar dekorasyonu için kullanılan en popüler malzemeler arasında şunlardır:

Modern dansta çok cazip görünüyor. portmanto yer kaplaması olarak değil, aynı zamanda terbiye için bir baz malzemesi olarak sadece kullanılabilir. Bir olağandışı rahat ve en önemlisi, pratik ve dayanıklı iç mekan yaratacaktır benzersiz dokuları ve renkleri ile işleme değişen derecelerde ahşap kombinasyonu.

kazandığmız tasarımı ile oturma odasında ağaç

  1. cam

modernlik olarak malzemenin ana işlevi, kontrast oluşturmaktır estetik temel mobilyalar vurgular. istediğiniz gibi Ancak, bunu kullanabilirsiniz -. vb Cam mobilya, vitray ekler, bölümleri, salon daha rahat hale getirecek bir stil ve atmosfer duygusunu artıracaktır.

koridorda Cam ve ahşap

  1. maden

Bu iç belirli ayrıntıları üzerinde yumuşak geçişler ve aksan sağlayarak modernizmin zorunlu niteliktir. Mükemmel ağacı, ama iyi görünüyor ve yüzeyler diğer türleri ile kombinasyon halinde.

Metalik aksesuarları ile Art Nouveau tarzında Giriş holü

  1. tekstil

Bu sınırlı bir ölçüde ve perdeler, döşemelik ve dekoratif aksesuarlar vurgulamak şeklinde kullanılır iç işlevi yerine getirir.

tekstil paspas - konfor koridorda bağlıyor

Renk iç genel ruh halini belirler. Modern tarzda koridor İdeal ışık tonları, görsel uzayın genişlemesi olduğu temel etkisi vardır.

koridor fotoğrafta Art Nouveau tarzında Renk çözümleri

Modern türlü iç renkte kullanılabilir. stilin sadece durum - onlar okumak kadar yumuşak olmalıdır. Ölçülen ve pürüzsüz renk kompozisyonu senin koridor barış, düzen ve konfor ortamı dolduracaktır.

Aşağıdaki algoritma ile yönlendirilmelidir odası için bir renk seçin:

Salonun iç arka plan rengi iç genel eğilimi yansıtıyor. Bu durumda, renk ikincisi aktif unsurların hakimiyeti tahsis edilmelidir. daha verimli bir ifadesi için alan ve hafif maksimum gerekir, bu nedenle modernliğin temel tonları kum, krem, keten, şeftali, beyaz ve akuamarin vardır.

ancak farklı tonları ile aynı renk kullanımı - kolay yöntem hafif arka plan ve aktif renk süslemeleri bir kombinasyonudur. bir ortamda senin koridor limon kremalı hakim Örneğin, güneş sarısı ya şeftali renkleri onunla birlikte iyi bakacağız. Bu nedenle, aktif bir renk elemanları yerleştirilmiş her ikisi, minimalist kuralları (berrak bir geometri parçaları) ve klasik madde (ayırma renk bölgeleri ile kademesiz derece).

Art Nouveau tarzında salonun iç Aktif renk ekler

  1. Ek tarzı renk yapısını güvenliğini

Renk doku Art Nouveau hole bitirmek için kullanılan malzemelerin rolünü vurgulamak gerekir. Dokusal uçlar olarak canlı ve ifade olmalıdır. Sonuçta, ana görevi topluluğu arka plan rengi ve aktif tasarım mantıksal tamamlanmasıdır.

Renk doku art nouveau koridor

modernitenin bu aydınlatma sadece dekoratif özellikleri elemanlar çok önemlidir, ama aynı zamanda iç temel fikri, hem de yerleştirme ve hafif akış yönlendirme yöntemi ile bunların uyumluluğu.

fonksiyonel ve dekoratif - doluydu Art Nouveau tarzında salonu tasarlamak için, ışık iki tür gerekir. İkincisi tezat ve gizleme planlama eksiklikleri yumuşatma durumun belirli öğelerini, vurgulamak gereklidir.

Ana koridor aydınlatma ve dekoratif Art Nouveau

Fonksiyonel aydınlatma üç çeşit olduğunu:

duvar veya zemin lambaları bir ana ışık ve spot yaratmak için özel bir tasarımla mükemmel. Son söylenenin temel görevi nedeniyle oda yansıyarak salon alanı bazı bölümlerini vurgulamak için olduğu dikkat çekicidir. Bu da kaplama tezat başvurmadan, oda bölgeye aktarmak kullanılabileceği anlamına gelir.

Duvar ve tavan koridor aydınlatma

çoğu durumda arka plan aydınlatma görevinde bir tavan avize gibi davranır. Bu oda gölgeler ve karanlık köşeler bırakır boğuk ortam ışığı, vermelidir. Görev aydınlatma fonksiyonel alanları oluşturmak için gerekli. Böylece, koridorda ayakkabılar için giyim, dolap veya kabine için bir askı üzerinde yönlendirilmiş bir parlak ışık ekstra konfor yaratmak ve genel durum pratikliği vurgulamak olacaktır.

koridorda mobilya Gizli aydınlatma

aşağıdaki gibi yerleştirilmelidir odasında Art Nouveau aydınlatma kurallarına göre:

  1. Ana ışık kaynağı tavanın ortasında monte edilir. Tavan lambaları Koridor Art Nouveau
  2. Fonksiyonel aydınlatma sadece koridorda çevre üzerinde gözlerin üzerinde yerleştirilmelidir. koridorda Fonksiyonel aydınlatma
  3. koridorda çevre üzerinde diz seviyesinin altında yerleştirilen arka plan ışığı için aletler (koyu köşeleri ortadan kaldırmak için) ya da onlara mobilya öğeleri veya planlama izole alanlar çerçeve. Arka plan aydınlatmalı giriş holü

koridorda Dekorasyon ve mobilyalar

Koridor - Transit oda. Burada, kapı evinizin diğer odalarında daha büyük olacak, ama bu kolayca açık kemer geçişler aracılığıyla giderilir.

daha zor bir özgürlük alanı Gereksinimleri tarzını koridor vermek için. En iyi seçenek yapılı-dolap veya çok fonksiyonlu sistemde giysi, ayakkabı ve aksesuar saklamak için. Bu çözüm serbest bölgeyi kurtarmak ve genel tasarımı ile aydınlık dekoratif aksanı sunulmasına yardımcı olacaktır.

Modern tarzda Fonksiyonlu gardırop koridor

Genel olarak, mobilya temel tasarım fikri uymalıdır. Ama onun seçimi zevkinize tamamen bağlıdır ve konfor için talep eder. Sadece koridorda aynada mobilya gerekli öğeler (ayna), masa, sandalye veya tabure listesine dahil etmeyi unutmayın.

Mobilya temizleme temelde klasik olabilir - asimetrik şekiller, ahşap cephelerde ve dantel aksesuarlarla mükemmel modernist estetiği stres. Ama stil şık şekiller ve parlak renklere sahip modern mobilya varlığını engellemez, kendi mantıksal sonucuna toplam kompozisyon için duvarların dekor ve zemin ile eşleşecek şekilde seçilir.

modern bir tarzda bir koridorun Modüler duvar

yaparken salon pratik tarafı hakkında unutmamalıyız. lateks boya veya yıkanabilir duvar kağıdı, dekoratif taş ya da tahta yüzeylerde Duvar tasarımı. Tavan herhangi bir tasarım olabilir - süspansiyon, gerginlik, düzeyli, vb buna tek koşul - aydınlatma ekipmanlarının yetkili yerleştirme. salonunda zemine bitişik oda kaplamanın bir devamıdır. Ancak, su geçirmez laminat parke veya fayans yapılabilir pratiklik nedenlerle - Önemli olan bir yumuşak renk geçişleri gözlemliyoruz.

koridorda kat: fayans ve laminat

Nouveau - mükemmel bir çözüm son moda trendleri doğrultusunda, bir iç koridor oluşturmak için. şekiller ve renkler, sıradışı zıtlıkların ve ayrıntılı olarak münhasır durumun özgünlük sadece prezentabl, ama gerçekten rahat değil, ne olursa olsun boyut ve düzen, herhangi bir odayı yapabilirsiniz. Bu hayal kaptırmak sadece kalır ve çok yakında salon senin dairenin ana süslemeleri biri olacak.

Art Nouveau tarzında Giriş holü - tasarım, mobilya tasarımı seçenekleri (60 fotoğraf)

Birçok bildiği gibi o öncelikle konuk gelmek özen ön oda, çünkü, giriş, daire orijinal karttır.

tescil fazla önem vermemelisiniz ev sahiplerinin arasında bir kanı olsa da, öyle değil.

Öte yandan Profesyonel tasarımcılar salon tescil süreci en önemlilerinden biri olduğuna inanıyoruz, bu nedenle gerekli ilginin verilmelidir.

Bugüne kadar, tasarımcılar ilginç üslup bir çok çözüme önerilmiştir. Ama en popüler Art Nouveau tarzının keyfini devam ediyor.

Son birkaç yılda, Art Nouveau tarzında giriş salonu o çoğu ev sahibi tarafından kullanılacak şekilde popüler hale gelmiştir.

Bu stil, özellikle kez ayak uydurmak tercih eder, ancak gereksiz ince ayrıntılarla oda aşırı olmayanlar için sevilir.

Art Nouveau tarzında karakteristik özellikleri

Başka bir tarzda olduğu gibi, Art Nouveau o ayırmalıdır birkaç farklı ayırt edici özelliklere sahiptir. Bize daha ayrıntılı olarak ele alalım:

Nouveau doğasında mekansal özgürlük, yanı sıra çok sayıda diğer stilleri olsa da, bunu başaracak yöntemi temelden farklıdır. akıllıca alan eksikliği gizleyen bu amaç doğru seçilmiş aydınlatma, için, görsel parametrelerini düzeltir.

koridor Modern kullanılan iç her unsuru, kendi amacı vardır. Bu nedenle, bu tarzda dekore herhangi odası, yüksek pratiklik ve akılcılık ile ayırt.

Eğer dekorasyon için nouveau, salon, aynı zamanda başka bir oda sadece kullanmayı planlıyorsanız, simetriyi terk etmeye hazır olmalıdır. Stil açısallığını ve düz çizgiler acı vermedi.

Art Nouveau tarzında bir giriş holü tasarımı yapma veya başka bir oda sadece insan yapımı malzemeler, aynı zamanda doğal kullanılmalıdır zaman.

Parlak ve gösterişli renkler itibaren stil ölçülü renk paleti doğasında olduğunun görünümünde vermek zorunda. Toprak, ahşap tonlarında hakim hiçbir zıtlıklar vardır.

tavan yaparak, bu stil için herhangi bir yüzeyi parlak kullanmak kesinlikle kabul edilemez unutmamalıyız. Tavanları kullanacağız, yani onlar buzlu dikkatli ol.

Bu kardeşler, aynı zamanda çok düzeyli bir yapı sadece kullanılabilir. Ancak, bunların renk paleti çok parlak olmamalıdır. krem, kum, limon, beyaz: pastel paleti ile ilgili, daha yatıştırıcı renkleri tercih edin.

Çeşitli çizimler veya fotoğraf baskı yardımıyla asma tavan süslemeleri istiyorsanız, son derece titiz seçimi dikkate almalıdır.

Çizimde sonra tamamen odanın tasarımı ile uyum içinde olmalıdır. fotoğrafın dikkatinize sunulur Art Nouveau tarzında, içinde salon, sen nötr renklerde çiçek desenleri ile süslenmiş olduğu kullanıldı asma tavan göreceksiniz.

Bu desen çok zarif ve nazik görünüyor. Daha Charm Oda eklemek istiyorsanız, bu çözümü kullanmaktan çekinmeyin Yani.

Benzer bir tarzda dekore salon tasarımı, özel LED aydınlatmalı kullanımını içerir. Işık karartılır nedeniyle yardımıyla, bazı gizemin iç ekleyin.

Nedeniyle odasında olan mobilya ve aksesuarların bütün bu seti daha şık görünecektir. Eğer bir mozaik kaplamaya sahip gerilmiş kanvas kullanmak Ama eğer, tercih gizli aydınlatma verilmelidir.

Çok daha uyumlu bakacağız ve genel konsepti rahatsız etmez. Herhangi bir nedenle gizli bir aydınlatma kullanamıyorsanız Bu durumda, birkaç küçük lambalar veya demirbaşlar olsun.

Sonuçta, modern lobi Nouveau mutlaka spot ile donatılacaktır zorunda değildir. herhangi ışıklar kullanmak caiz mi, istisnalar nedeniyle aşırı bulkiness tek kat lambalar vardır.

Mobilya modaya Art Nouveau Hol için belirlenen

koridorda için mobilya seçerken, her zaman seçim prensibi biraz farklı olduğunu unutmayın. Bu salon bir daha mütevazı boyutuna sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

Sorumlu bir seçim yaklaşmak ve Art Nouveau salonu mobilyaları olmalıdır çünkü, ilk favori satın almak acele etmeyin bu nedenle gereklidir:

Ferah. Küçük bir mobilya seti şeylerin yeterli sayıda saklamak mümkün değildir mit, uzun çoktan tarihe. Mobilya doğru modellenmiş ve çok bölgeli depolama ile donatılmıştır, bu nedenle, daha fazla şeyler onu tutabilir.

Kompakt. Mümkün olduğunca kompakt ise bile çok dar koridor için, uygun mobilya seçebilirsiniz. Sonuçta, her zaman değil büyük modeller, pratik ve rahattır.

Fonksiyonel. Eğer herhangi bir mobilya seti satın aldığınızda, her zaman çok fonksiyonlu nasıl olabilir dikkat edin. Aynı şekilde işlevsel olmalıdır koridor banklar Nouveau, için de geçerlidir.

Bu mobilya simetrik çizgiler olmamalı unutmayın. Modern tarzda binaların tescili için ahşap tonlarında yürütülen asimetrik mobilya seçilmelidir ve ayna tasarımı ile donatılmıştır.

Sonuçta, bir ayna oda daha geniş yapmak ve küçük bir antre için bir çıkış yolu olduğunu görsel olarak yapabilirsiniz.

Modern iç Modern koridorlar

Tepe Nouveau popülerlik XIX-XX yüzyıllarda geldi, ama unutulmuş iç tasarım bu üslup yön için olduğu anlamına gelmez. Böyle dekorasyonu Modern evlerde oldukça sık görülmektedir. özgünlük ve teklik aşkları. tarzı çok yönlü ve herhangi binanın dekorasyonu için uygundur. Modern tarzda bile mütevazı lobi geçmek Yüksek sanatsal yetenek, oturma odası veya mutfak gibi değil. onun küçük bir alanda ve düşük ışıkta rağmen iç gibi, koridorda tekrar üretileceği, her zaman bir ses ve fonksiyonellik ve güzellik ile kombine rahat estetiği çekiyor.

Art Nouveau tarzında salonda fonksiyonel raflar

modernitenin özelliğidir? Her şeyden önce, ulusal ve bitki motifleri unsurları ile dekor tasarımlarını taşıyan özel bir sanatsal dekoratif kaplama. Bu koridorda, keskin kenarlara ve hassas bir geometriye görmez, çünkü düzgün akışı ve yuvarlak hatları lehine modernlik. Bazen Kavisli kuğu boynu benziyorsun.

"Onların sınırlı alan her zaman çok az şey karşılamak mümkün de bu yüzden Art Nouveau tarzında gitti kolay fonksiyonel ve mükemmel ergonomi vardır"

Koridorlar evlerinin tam teşekküllü bir parçası olarak ele alınır ve aynı zamanda, odanın geri kalanıyla aynı huşu ile süslemek gerekir By sonra bunların geçiş dramatik zıt ve evin ana parçası şok edecek aynı tarzda süslemeler yapmaya çalışıyoruz. Bütün yaşam alanı mülkiyet parlak ve neizbity koridorlar modern bir tarzda bitecek bakmak ol. tarzı merkezi ilkelerinin Çünkü - mekansal kapsamı, durum mobilya aşırı gerekli değildir. Sonuç olarak, tüm kolaylık, rahatlık ve pratiklik veren modern ve çok fonksiyonlu bir alan olsun.

Modern tarzda koridorda siyah beyaz fayans

Materyaller ve yapılar kurulmuş ve salonda kullanılan, irade sadece yüksek kaliteli, uzun hizmet ömrü için tasarlanmıştır. Aşınma dirençli mobilya temiz tutmak kolay olacaktır. Bu temizlik üzerinde çok fazla zaman harcamak değil sağlayacaktır. Üslup yönü uygun ve bir geçmiş dönemin yerleşik küçük dairelerin koridorlarda olacağını dikkate değer olduğunu ve geniş daireler modern. Onların sınırlı alan her zaman çok az şey karşılamak mümkün yüzden Art Nouveau tarzında Koridorlar, kolay, işlevsel ve mükemmel ergonomi bulunmaktadır.

Modern Mobilya koridor boşluğu bakmak

koridorda mobilya ana unsurlarından görünebilir:

Art Nouveau tarzında mobilya tasarımı

durum ve ferahlık kıtlığı çağdaşlarının arzusu salona sadece gerekli öğeleri vermek için izin verir. Biri yeterli dolap ve dışkı ile ayna ve birisi bir asma kat ve bir elbise askısı kullanır. modernitenin özellikler klasik hem de çağdaş eğilimlerin taraftarları, sizin için her zaman en uygun çözümü bulmak böylece, deneme edelim. Güvenle etnik çiçek desenleri birleştirmek ve minimalizm popüler asimetrik çizgilerle ekodekorov edebilirsiniz. Bu karışım mod iç daha ölçülü ve onlara özel bir incelik verir hale getirir. küçük alanlara, henüz yuvarlak şekillerle rahat mobilyalar için. Bu koridorda insanlar, sessizce köşesine isabet korkusu olmadan hareket sağlayacaktır.

Art Nouveau tarzında Koridorlar: terbiyesinin inceliği

modern tarzın bitirme malzemeleri de sınırlı değildir. Koridorun dekor böylece eşit derecede iyi, modern metal, plastik, cam, ahşap, duvar kağıdı, kumaş veya dekoratif sıva kullanabilirsiniz. Önemli olan pürüzsüz dalgalı hatlar geçti malzemelerin doku ve üzerlerinde yapılan çizim, bükülmüş spiral taklit ve bu alan için böyle tipik şıklık katlanmış isabet olmasıdır.

renkli duvar resimleri beyaz renkte Art Nouveau tarzında salonun iç boyama eklemek

Art Nouveau belirli bir renk sadık çok önemlidir. modern tarzda spektrumunda sadece sessiz tonları, farklı kompleks özelliklere sahip. Bu olabilir:

Art Nouveau tarzında koridorlar duvarlarının alt kısmı sıklıkla parke tonda olması gereken ahşap paneller çıkarmak. Bunların üstünde hanedan veya büyük çiçek desenli duvar kağıdı tutkal. Sen işini kolaylaştıracak ve ilgili baskılar ile süslü tablolar ve Şam kumaşları ile dekoratif sıva altında duvarları kapsayabilir.

Art Nouveau tarzında salonda kırmızı siyah ve beyaz kombinasyonu

bir klişe duvarları üzerine yerleştirilir, bu iç alakalı sadece bitkisel süsler, ancak orijinal alçı kabartmalar, karmaşık kavisli şekli. duvar ve tipik spiraller tarzı veya Yunan menderes ile seramik görünebilir. Bu arada, ahşap paneller koridorları ve tavanlarda tarafından dekore edilebilir.

koridorlar kapılar varsa, o telif hakkı veya halk sanatı rengini iletmek bitkisel bileşimler içerir vitraylar onların basit sıradan cam sır değil akılcı ve renkli. Vitray genel olarak mükemmel modernliğin özünü yorumlamak. Bu tarz giriş olmadan tüm çekiciliğini kaybeder. Bu oda hiçbir gereksiz Buna ek olarak, vitray ekleme parçaların bulunması, koridor, aydınlatma şiddetini arttırır. ısrarla renkli cam aracılığıyla kendi yolunu seçmek Sunrays, büyü atmosfer koridorlar Nouveau imalar koydu.

alışılmadık bir çözüm: Art Nouveau tarzında büyük yuvarlak tonları ile asılı lambaları bir dizi

Başka ne koridorlar iç özelliğidir, onların uzay imar var. Bu aydınlatma yardımıyla, hem de paylaşım zıt fayans ya da parke zemin ile yapılabilir.

dekoratif elementin ana yön bir aynadır. Onlar kaynaklanıyor ya da zarif kadın başları iç içe çiçek görüntülerle oyulmuş süslü çerçeve kaplı Modernite. ayna civarında oval göğüs, küçük boyutları görünebilir. Eh, maun ve bronz parçaları ile süslenmiş olup olmadığını. geniş giriş holü, Art Nouveau tarzında kanepe kanepe koymak oldukça mümkündür. Buna ek olarak, o sadece durumu süslemeleri, bu yüzden hala oturmak çok rahattır.

Art Nouveau tarzında bir salonda dekor unsuru olarak ayna

Başka bir estetik eleman kazandığmız iç donatım, rafine formu duruyor. İdeal olarak, çeşitli olmalıdır. Örneğin, vitray ekler ile sahte çerçeve ve tonları ile bir avize çiçek tomurcuklarının kavisli sapları üzerinde asılı şeklindeki apliklerden bir çift tamamlayıcı nitelikte olmalıdır. Bu lambalar aynanın yakın monte edilebilir. Ayrıca böyle bir modern iç spot aydınlatma tamamen görünebilir.

Giriş salonu büyük bir evin içine yol açar ve kendi topraklarında bir merdiven varsa, ikincisi de dekor modern ile de dışlanmış görünmüyordu böylece düzenlemek için çalışmalısınız. dövme elemanları yardımcı olacaktır merdiven korkulukları ve yürüyüşlerde genel tarzı haline sığdır. İkinci katta oturma odalarında, koridor kapısından görüldüğü takdirde, o zaman kemerli açıklıklar şeklinde daha iyidir.

Art Nouveau tarzında salonda duvarlar dekorasyon resimlerinde

Art Nouveau tarzında Koridorlar - genel olarak evle ilgili benzersiz bir izlenim yaratmak yardımcı olmak için harika bir çözümdür. iç Benzersiz ve oldukça ciddi eksiklik işleri yüksek maliyetli olmakla birlikte, profesyonel olarak meseleye yaklaşmak çalışırsanız, sonuç tüm beklentileri aşacak. Teselli Bonus modernite her alakalı olduğunu gerçektir, koridorlar o kadar sık ​​değişiklikler beklenmemektedir.

Fotoğraf Galeri - modern tarzda lobi:

Sigara dokuma duvar kağıdı - Herhangi bir oda için mükemmel bir çözüm!

Başka ne kontrol edilir?

© 2018 · İzinsiz kopyalama malzemeleri yasaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 6