Koridorda bir ayakkabı kutusu bulunan bir Osmanlı

Koridorda ayakkabı kutusu ile bir Osmanlı seçiyoruz

Tam bir iç mekan yaratmayı mümkün kılan küçük şeylerin bir sır değil. Genelde koridorlar düzenlenirken modern insanlar, ayakkabı kutusu bulunan uygun ve şık bir Osmanlı seçerler. Bu tür ürünler fonksiyoneldir ve aynı zamanda çok az yer kaplarlar. Başlıca özelliklerini düşünelim.

Koridordaki Osmanlı her daire için şık bir seçenek haline gelecektir.

Bu mobilya aksan olarak kullanılabilir.

Onların başlıca olumlu yönlerini ele alalım:

 • Sıkılık. Genellikle modern ottomalardan küçük boyutlar bulunur. Böyle şık ürünler, küçük bir koridorda bile kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu ek alana sahip olmayanların ilgisini çekecektir.
 • Geniş model yelpazesi. Modern tasarımcılar çok sayıda model üretirler. Aralarında beğeneceğiniz olanları seçebilirsiniz. Sadece oda stili konseptine uyan ürünleri satın almaya değer olduğunu unutmayın. Sipariş vermek için mütevazi klasik seçenekleri veya olağandışı puflar seçebilirsiniz.
 • Kullanım kolaylığı. Böyle bir Osmanlı koridorda bulunuyorsa siz ve misafirleriniz rahatça giyinebilir veya dinlenebilir. Ürüne önemli öğeler de koyabilirsiniz - örneğin, bir çanta veya evrak çantası. Fonksiyon kutusu ayakkabılarınızı saklamanıza izin verecektir. Alanı kurtaracaksın.
 • Kullanılabilirlik. Herhangi bir mobilya mağazasında ürün satın alabilirsiniz. Kendini iyi ispatlamış olan tanınmış şirketleri seçmenin daha iyi olduğunu unutmayın. Böylece bir sahte satın almaktan kaçınabilirsiniz.
 • Uygun fiyata. Modellerin maliyeti değişir. Oldukça düşük bir maliyetle satın alınabilecek mallar var, ancak çok iyi olmayabilirler. Ayrıca daha güzel pahalı modeller de satın alabilirsiniz. Her şey, tercihlerinize ve finansal olanaklarınıza bağlı olacaktır.
 • Şık bir düzen. Orijinal Osmanlı odanın stilini vurgulamaya yardımcı olacaktır. Stil konseptine uygun ürünleri seçebilirsiniz.
 • Ruh hali iyi. Rahatlığın ve kolaylığın yanı sıra ürünün güzelliği sizi olumlu bir şekilde ayarlamanıza yardımcı olacaktır. Kapının önünden estetik bir zevk alırsınız.

Modern üreticiler, koridor için yastıklı dışkıların en ilginç sürümlerini ayakkabı kutusu ile sunuyor.

Herhangi bir mobilya için en önemli şart yüksek kalitedir.

Ancak o zaman ürün mümkün olduğunca uzun sürecek. Ana türleri düşünün:

 • Dövme. Dövülmüş parçalar hâlâ alakalı ve talep halindedir. Enfes metal kıvırcıkları ile ayırt edilirler. Bu gibi mobilyalar çok uzun sürebilir, dayanıklı ve güvenilirdir.

Pouf'ün klasik yuvarlak versiyonu var, koltuk kumaşta döşenmiştir. Herhangi bir duruma mükemmel uyum sağlar. Bir kare veya dikdörtgen koltuklu benzer ürünler var. Dövme yardımı ile kolay, "ağırlıksız" mobilyalar yaratılır. Ayakkabıları koymak için alt kısımda özel bölmeler var. Böylece eşyalarınızı düzenleyebilir ve alanı koruyabilirsiniz.

 • Deri. Daha az popüler olan deri veya deri modeller. Böyle yumuşak bir Osmanlı, en zorlu müşterileri bile memnun edecektir. Modern teknolojiler, bu türden değişkenlerin en ilginç tasarımlarını gerçekleştirmeye izin verir.

Klasik katı malları seçebilir veya koridoru mükemmel şekilde tamamlayan alışılmadık bir şey satın alabilirsiniz. Yuvarlak ve kare şekiller geleneksel. Talep edilirler ve herhangi bir koridora mükemmel uyum sağlarlar.

1

Fonksiyonel mobilyaların ayakkabı kutusu değil, tekerleklerin yanı sıra katlanır bir koltuk da bulunabilir. Modelleri organik olarak iç mekana sığdırmak için en sıradışı renk kombinasyonlarını seçebilirsiniz. Parlak renkler, olağandışı dokular, evinizi daha orijinal yapmanıza yardımcı olacaktır.

 • Ahşaptan. Ahşap modeller hâlâ birinci sırada. Ahşap, sizin ve tüm aileniz için güvenli, sağlam, güvenilir, çevre dostu bir materyaldir. Deneyimli tasarımcılar farklı desenler kullanmayı teklif ederler, en sıradışı modelleri yaratırlar. Örneğin, klasik seçenekleri beğenenler için pahalı ahşaplardan ve yüksek kaliteli döşeme ilginç püf noktaları var. Uygun bir tasarım, duruma tam bir görünüm vermeye yardımcı olacaktır.

Orijinal raflı modelleri çok rahat ve kullanışlı bir standla satın alabilirsiniz. Elbette, ayakkabı koymak daha uygun olacaktır. Bu ürünü keyifle seveceksiniz. Ahşap ruffles rattan modelleri içerir.

Dışarıda, oldukça kırılgan görünüyorlar, ancak gerçekte onlar çok dayanıklı (uygun çalışma ile) olduklarını kanıtlıyorlar.

Tüm puflar aşağıdaki türlere ayrılabilir:

 • Kaldırım taşı. Bu seçenek, çekmeceli veya çekmeceli dikdörtgen biçimli bir puf kompozisyonudur. En dar versiyonlar bile oldukça ferah olacaktır. Orada yalnızca ayakkabıları değil, aynı zamanda diğer öğeleri de saklayabilirsiniz. Karnenizde eşyaları, el çantalarını veya telefonları koyabilirsiniz.

 • Sırt dayamalı çarşaf. Sırt dayamalı Osmanlı minyatür bir sandalye olacaktır. Orada rahatlıkla yerleşip telefonda konuşabilir, en sevdiğiniz dergiye bakabilirsiniz. Sadece rahatlık ve rahat hissedeceksiniz. Sırtlı şık yastıklı dışkı herhangi bir koridora sığar. Döşeme kalıpları çok çeşitlidir.

 • Bir Osmanlı kanepesi. Bir ayakkabı kutusu ile koridordaki küçük bir tezgah eşyalarını düzenlemenize yardımcı olacaktır. Rahat bir yüzeye oturup giyecek ve giyinip rahatlayabilirsiniz.

Ahşap bacaklarla şık modeller, pahalı klasik döşeme, iç mekanda şık bir nesne haline gelecektir. Basit, net çizgilerle şık görünüm ve modeller. Onlara bir komidin takabilirsiniz. Deri döşeme sayesinde çok ilginç bir iç mekan yaratabilirsiniz.

 • Askılı bir Osmanlı. Bu seçenekler oldukça ilginç ve özgün. En olağandışı tasarımcı ürünleri satın alabilirsiniz. Örneğin, sahte seçenekler tek bir stil oluşturur. Alt katta ayakkabı bölmeleri var.

Yapıyı kutular ve kutular içeren bir çerçeveyle tamamlayabilirsiniz. Askı sayesinde kıyafetler sorunsuzca asılabilir.

İlginç bir seçenek de var, nişe bir askılı puf yerleştirildiğinde. Oldukça pratik ve ilginç görünüyor.

Sadece standart modeller yok. Aşağıdaki ürün formlarıyla karşılaşılmıştır:

 • Üçgen. Bu açısal varyasyonlar küçük koridorlarda uygun olacaktır. Köşeleri meşgul etmeye, alanın en iyi şekilde organize edilmesine yardımcı olacaklar. En basit tasarım bile oldukça şık ve çekici görünecektir. Menteşeli kapak sayesinde gerekli tüm aksesuarları saklayabilirsiniz.

İşlevsellik birçok kullanıcıyı beğenmektir.

 • Yuvarlak. Bu varyanttaki yumuşak döşemeler dövme çerçeveyle iyi birleşecektir. Birçok modern firma çok ilginç seçenekler sunmaktadır.

Modern üreticiler, farklı stillere karşılık gelen ilginç fikirleri kullanmanızı önerir. Ana düşünün:

 • Klasik. Bu seçenek birçok kişi tarafından tercih edilir. Klasik modeller herhangi bir koridora en iyi şekilde oturur ve sorunsuz ayakkabı depolamanıza olanak tanır. Stilin özellikleri, değerli ahşap türlerinden modellerin üretilmesini içerir. Böylece lüks bir iç mekan yaratacaksın.
 • Hi-tech. Bu seçenekler modern iç mekanlar için mükemmeldir. Özgün özellikler arasında şekillerin titizliği ve özlülüğü bulunur. Dekoratif elementler parlak krom parçalar veya yüzeyler, kavisli bacaklar olabilir.
 • Eko. Bu modeller her yıl popülerlik kazanıyor. Bu puflar bambu, üzüm, rattandan oluşacaktır. Dokuma puf, herhangi bir koridora mükemmel şekilde uyuyor.
 • Etnik. Bu tür modeller folklor öğeleri ile ayırt edilir. Böyle eski moda bir Osmanlı, bir dağ dağ evi veya bir Rus kulübesinin tadını yeniden yaratacaktır.

Koridorunuzu yerleştirmek için, farklı şekil ve boyutlara sahip standart veya olağandışı ürünleri seçebilirsiniz. Evinizin genel kompozisyonunu düşünün.

Eve girerken gördüğümüz ilk şey koridor. Kuşkusuz, koridor dikkatimizi çekiyor. Her şeyin ne kadar doğru, şık ve güzelce düzenlendiği konusunda konukların daha fazla izlenimi bağlı olacaktır. Ayakkabı kutusuyla birlikte kullanışlı bir Osmanlı bayisi, sorunsuz ayakkabı yerleştirmekle kalmaz aynı zamanda zor bir iş gününden sonra rahatlamanızı sağlar.

Mobilyaların doğru renk tonlarını seçmek, kompozisyonun eksiksiz görünmesi için gereklidir.

Işık tonlarını kullanmak daha iyi, odayı görsel olarak genişletip pozitif ve hafif olmasını sağlıyorlar. Örneğin, pahalı malzemeyi taklit eden döşemede eko-cilt kullanabilirsiniz. Bu durumda, model yüksek performans özellikleri ile karakterize edilecektir.

Orijinal dövme ürünlerini seçebilirsiniz. Görsel olarak odanın daha geniş olmasını sağlayacaklardır. Bu tür ürünleri seçerken, mobilyaların işlevselliğine dikkat etmeye değer. Ayakkabı kutusu bulunan bir kaide, yerden tasarruf etmenizi ve eşyalarınızı yerleştirmenize yardımcı olacaktır.

Kasiyere geçmek için (istediğiniz seçeneği satın alın), mobilyaları dikkatle inceleyin. Hiçbir kusur ve hoş olmayan bir koku olmamalıdır. Malların tüm unsurlarının, kuvvetinin ve güvenilirliğinin çalışma mekanizmasını kontrol ettiğinizden emin olun.

İnternetteki sayısız inceleme arasında, ürünün yüksek kalitesinden bahsedenler var. Çoğu alıcı, ayakkabı kutusu ile şık ve kompakt modeller almayı tercih ediyor. Burada ayakkabı ve diğer önemli şeyler koyabilirsiniz.

Demokratik fiyat, önünüzdeki her alıcı için bir moda modeli satın almanızı sağlar. Her şey tercihlerinize ve yeteneklerinize bağlı olacaktır.

Şimdi, yastıklı dışkıların temel modellerini bir ayakkabı kutusu ile değerlendirdiniz ve ideal olacak olanı seçebilirsiniz. Unutmayın ki sadece güvenilen mağazalardaki ürünleri satın almanız gerekir. Böylece kendinizi sahtecilikten koruyabilirsiniz. Her bir satın alımın yalnızca olumlu duygular yayınlamasına izin verin.

Buna ek olarak, koridorda yastıklı dışkıların varlığı hakkında aşağıdaki videoya bakın

Tüm hakları saklıdır, 14+

Site materyalinin kopyalanması yalnızca sitemize aktif bir bağlantı kurarsanız mümkündür.

salonda Puf: ayrıntılarda konfor

Osmanlı koridorda - büyük dekorasyon öğesi, aynı zamanda obuvanii Hall'da vazgeçilmez öğesi sadece bu öncelikle misafirlerinizi görülür odasıdır. Bu oda ev ve onun ana genel görüşüne bağlıdır onları geliştirecek ilk izlenim olduğunu. Her sahibi böylece herkesi şaşırtacak mümkün olacak benzersiz bir iç mekan oluşturan çalışırken, salonun tasarımı yaratıcı bir yaklaşımla aramaktadır. Ve giriş holü tasarımı geldi, sahibi tür ilk çekmeceli dolap veya göğüs olarak genel mobilya düşünmeye başlar ve sadece sonunda böyle bir pouf gibi küçük mobilya seçimlerinde, geçin. osmanlı temel özelliklerinden biridir çünkü bu, bir hatadır.

Osmanlı koridorda: fırsatlar ve uygulamaları

homoseksüel satın - koridora yeni bir şey getirmek veya yenilemek için bir arzu vardı. Onun temel görevi olarak kabul edilir. Ve ilginç bir model türü veya renk, yeni renklerle iç ışıltı tarafından. Şu anda, Ikea mobilya mağazası, farklı çap, boy açıklık ait ucuz ponponları yelpazesi sunabilmektedir. Sadece mükemmel bir roll-out bir puf oluşturulan veya eşya gözü ile Osmanlı Nikolaev bir mobilya fabrikası bulunuyor. Fantezi tasarımcılar sadece kalıplaşmış yıkıcı gücünü sallamak olabilir.

Bu mobilya mucize sizin koridorda sığamaz olduğuna şüphe yoktur. Tam tersine, evrensel Osmanlılar ve kesinlikle herhangi isterdi değil hangi kazanmak.

Neden bu kadar? Puf kendine özgü sahip olduğu ve her tarzına uyar. Eğer minimalizm ile koridorda klasik tarzda tasarlanmış ottoman, set Örneğin, tür Öte yandan sanat nesnesini bulacaksınız.

Salonda Osmanlı kesinlikle herhangi bir iç gitmek mümkün olacak

Başka bir yadsınamaz olumlu bir kalite puf, kaotik düzenleme olasılığıdır. Her bir aile üyesi çeşitli yerlerde kullanmak uygun olacaktır olarak değil o, belirli bir yerde seçmelisiniz. O haklı obuvnitsa orada köşedeki veya ayakkabı için en olağan raf yakın yerini alıyor. Kuşkusuz, zarif ferforje raf deri osmanlı yanında bakacağız.

Pozitif bir yönü olarak kabul edilir ve puf tasarım malzemelerin çeşitli çok farklı olduğunu edilebilir. Bir daire, kare, silindir, sıraları, dışkıda belirlenen yumuşak odun olabilir. Sadece çıplak ya da kumaş kare altında gizli ile oluşturulur ve bu özelliklerin kabartmam bütün bir liste değildir. Bu nedenle, zengin çeşitliliğe kadar her istemci bazı puf zevki.

Ayakkabı 3 temel modeller için saklama bölmesi ile koridor ottoman Seçimi

durumlarda küçük boyutlu giriş holü, yerleşik kutusuyla sedirler uygun bir anda düşecek nerede. Onlar sadece dışkı işlevini gerçekleştirebilir, aynı zamanda, ayakkabılar için sözde bagajı ek depolama sağlamak mümkün olacaktır. mobilya mağazalarının ürün yelpazesine bu noktada bölmesi olan Poufs üç tip görebilirsiniz.

ayakkabılar için saklama bölmesi ile Osmanlı kişisel eşyalarını saklamak için elverişli izin

 1. deri döşeme puf-dolap. Bu ürün sayesinde zengin akla alıcılar arasında çok popüler. daha bir parlak gibidir Cilt kesinlikle çikolata veya inci gibi tonları parlak kırmızı her renk olabilir. Ve kavisli biçimde yapılır bacaklar, sadece o lüks ekleyin. Form yastıklı dışkı dairesel veya kare olabilir. Yükselen koltuk altında aksesuar için depolama alanıdır;
 2. bir çekmece sahip modeller. kutu küçük bir boyutu vardır, ama iyi gerekli tüm aksesuarları içerdiğinden maalesef bu osmanlı, ayakkabı depolanması için uygun değildir;
 3. Puf-dışkı. Bu düzenleme, bir katlama koltuğu bulunmaktadır. ayakkabı veya bir çift bot depolamak için temel kullanım durumları içinde geçersizdir.

Bu ponponları konfor ve düzeni takdir alışık pratik insanları takdir edeceklerdir.

dışkı oturma Kriterleri ve ipuçları ile giriş holü

Ne olursa olsun mobilya belli faktörlere bağlı olabilir, belli seçim kriterleri vardır, ev satın almaz. klasik ölçütler, onlar zevke ve müşterinin isteklerine eklenir vardır. Sadece hep birlikte birleştirerek, sen mükemmel bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu sonucu elde etmek amacıyla, klasik kriterler içinde olanları anlamak için gereklidir.

İlk puf yapılmış olan bir malzemedir. bu ayrıntıya ilk etapta dikkat ve toplam iç renk veya diğer parametreleri ayarlamak için gerekli olduğu için değil gerekir. Cevap çok basit. Osmanlı kötü hava, kirli ayakkabı veya bir şemsiye kirli çok kolaydır, bu nedenle malzeme yıkamak için kolay olmalıdır.

dışkı oturma ile tam salonu, seçme, her şeyden önce, düşünün, malzeme hangi yapıldığı

Fark ikinci şey doğru renk ve şekildir. ponponları seçimi sadece şaşırtıcı, ama sadece size koridorda yenilemek ve ona özgünlük bir dokunuş ekleyebilirsiniz, doğru şekli seçin.

Ve son ama en az bu işlevsellik. Bugüne kadar, tasarımcılar ek özelliklere sahip modeller pouf geniş bir yelpazede geliştirdik. Örneğin, yukarıda yazılmış kabarık kutu dışında, bir nefesle Dresser vardır.

Bir yastıklı dışkı seçerken, onun araca dikkat etmek çok önemlidir. Puf - koridor için uygun bir aksesuardır, çok sert ne de yumuşak olmamalıdır. Yay sistemi çözümdür.

koridorda Osmanlı ile Gardrop: koltuğun altına boşluğu doldurmak

çeşitli öğeleri saklamak için ek bir dolap - Çok sık görünüşte küçük, şirin yastıklı dışkıda sürpriz bulunabilir. Normalde bu soyunma koltuğun altında gizlidir ve bazen tarafındadır. Ek depolama istemem çünkü alım hiç şüphe yoktur.

 • Dergi ve gazeteler;
 • Dışarıya çıkmayı için Küçük Çocuk Oyuncakları;
 • Döküntüler, hatta koruma;
 • çeşitli ayakkabı;
 • Bakım Tesisleri.

Osmanlı ile Dolap - mobilya fonksiyonlu ve kullanıcı dostu bir parça

Bu tür depolama olarak kendi dezavantajları vardır. örnek kabarık kapak için aksi takdirde açmak çok zor olacak, güçlü bir baskı olmamalıdır. Ancak, bu özel durum için tasarımcılar yan çekmeceli Poufs geliştirdik.

elleriyle koridorda ottoman yapma

Bunun üzerinde pouf koltuk çok yumuşak veya sert olmamalıdır belirtildi. Ellerinde ile, bacak ve arka varlığıyla, sandalyeyle sedirler çeşitli oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak, onun büyüklüğünü kullanabilirsiniz. Her hayal ve örneklerin fotoğrafları dönüm bağlıdır.

Kendi osmanlı kullanılarak yapılabilir:

koridor ottoman olun her mümkün: Önemli olan - başlangıçta tasarım düşünmek

Bir osmanlı ahşap kutular beceri bir çok gerekmez yapmak için. , Mağaza türlerinin kutularını satın aralarında bir daire içinde bağlamak için yeterli. ahşap yüzey boya süsleyin ve yumuşak koltuğun üstüne yerleştirilmelidir. İsteğe bağlı olarak, mobilya tekerlekleri altına ekleyebilirsiniz.

Plastik şişelerin bir homoseksüel oluşturmada basitlik aşağı değildir. Bu durumda, bu şişeler, bir daire bant içinde bir araya getirilmiştir. Her yeni daire yapışkan bant, yeni bir tabakasıyla sarılmalıdır. Böyle bir puf yaratma pozitif tarafını ayırın, bir köşeye olarak yapılabilir olmasıdır. rahatça üstünde ve altında oturmak karton tabanını bağlamak için Pufe belirleyin. Daha sonra, köpük gelen bezle döşemeli yumuşak koltuk ve puf olduğunu. Bu biraz puf ve yumuşak olur.

lastikler ve kontrplak Osmanlı oluşturma, bu daha karmaşıktır. Bu durumda, her zaman kaba erkeksi gücü değil, aynı zamanda önerilen malzemeler ile çalışma yeteneği sadece gereklidir.

Ne koridor osmanlı olur (video)

Özetle, biz bu aşamada, tasarımcılar durdurmak ve yeni ve gelişmiş bir sedirler yaratmadı söyleyebiliriz. Örneğin bugün mobilya mağazalarında sizi mobilya içine inşa edilebilir modellerini görebilirsiniz. Yeni özellikler yalnızca kazanmak vardır bundan Pufu işlevselliği ve ev sahipleri ekleyin. Eğer kendi ellerini anımsama arzusunu varsa, ancak, her zaman benzersiz bir model ottoman oluşturabilirsiniz. Önemli olan arzu ve bunun için bir yeri her zaman bulunabilir.

koridorda Osmanlı (50 fotoğraf): tasarım, amaç, fırsatlar

şekil ve döşeme çeşitli mucizevi koridor rahatınızı olabilecek bir modeli tercih edebilirsiniz

minyatür banket anımsatan bir tasarım üzerine koridorda Osmanlı. Bir sırt ve kol dayama, oturan (kişi başı) kompakt, direnç yokluğu - Bu tasarımın basit ve çok yönlüdür. Bu pek modifiye ve popüler ve aranan yüzyıllardır mobilyasının kalır osmanlı verir.

Başlangıçta, mobil ve kompakt mobilya bağışlanmış yerleştirildi - cesur kolayca dinlenme için onun nefes nefese dans partneri yer bulabiliriz. Ya meraklı gözlerden uzak çekilmek.

yarı dairesel sedir soluk bej renginde gibi çok ince bir bayan saçaklı

Zamanla, boudoirs, yatak odaları, oturma odaları ve çocuk odalarında sedirler hantal koltuklar, sandalyeler ve Osmanlılar için layık bir vekil olma özelliğini taşıyordu. Bir ultra modern dehliz onlar neredeyse tek seçenek haline geldi. Bu durumda, sedirler birçok üstün "oda" muadillerinin işlevsellik ve kullanılabilirlik üzerine koridorda.

yansıtılmış cephesi ile bu osmanlı mevsimlik ayakkabı bir kısmını saklamak için uygundur

Salonda Osmanlı: pratikliği ve rahatlığı bir arada nasıl

küçük bir alanda, yük ve yüksek trafik derecesi - üç faktör ile karakterize koridorda geri kalanından. Sırasıyla, ve içindeki mobilya bu şartları yerine getirmelidir, bu nedenle standart mobilya koridorda bir osmanlı biraz yüksek farklıdır. Çoğu model 40-45 cm'lik bir yüksekliği aşmaması fakat derinlik ve genişlik ölçüleri önemli ölçüde değişebilir. Örneğin, bir çok kompakt bir yumuşak puflar koridor satın alabilir - 30-40 cm derinliğe ve nefes şeklinde cm 50-60 kadar bir genişliği olan oldukça değişik olabilir -. klasik dikdörtgen ya da yuvarlak, oval ya da yarı-daire şekilli de. Tasarım modeli koridor osmanlı dar alanda en uygun şekilde bir geometrik daha karmaşık şekillere sahip ve tasarım kriterlerini karşılayabilir.

varoluş rahat bir osmanlı yollarla için yapım Kolay ve serbest dolaşımı,

koridorda Osmanlı oda daha rahat ve aynı zamanda pratik yapmak. ailenin kalanı geciktirmek bekleyin, / elbise ayakkabı çıkarmak ondan tozu fırça veya temizleyin, torbayı - osmanlı bu operasyonlar daha kolay ve daha keyifli hale getirecek.

Osmanlı klasik sürümünde - destek bacakları ve koltuk ve modern tasarıma sahip bir çerçeve şekil ve varyantları sunar:

 • osmanlı-box - formunun en basit sürümü - bir kutu, bir yaslanma koltuğu - depolama alanı. Eğer yatırım böylece şeyler, örneğin,,, ancak, yeterince büyük bir hacme göre ofset olan, çürümeye ayakkabıları ile birkaç kutu söndürmeden yok çünkü çok pratik değildir

onun ilahi renk ve yumuşaklığı ile dekoratif bir etek sürpriz misafirler ile kadifeden yapılmış Mavi osmanlı çalışma gününün sonunda sahiplerini memnun edecek

Küçük bir pembe renk kabarır, ince narin ve eşsiz bir ortam koridor olun

 • Silindirik footstools - Mobil ayakları üzerinde (tekerlek üzerinde) ya da bir destek olmadan olabilir. tambura benzer şekilde, yumuşak silindirler pürüzsüz iç angularity, ama parlak renkler ile muhteşem bir parçası olabilir onun

Yuvarlak puf, kadife kumaşın namlu gösterişsiz şekilde zorlanmadan her koridorda uygundur

 • bordür-osmanlı - farklı şeyler depolanması için - kombinasyonu uygun oturma ve böylece masa örtüsü altında, fonksiyon tablosu ve tabure birleştirerek geleneksel tablolar, etkisi genellikle (açık dalı bir seçenek olarak) bir geri çekilebilir raf yerleştirilir. Buna ek olarak, bir stand-Osmanlı ve masa saati altında stand, çiçek veya bir telefonun bir vazo olarak çalıştırılabilir. yelpaze şeklinde delik veya sallanan mekanizması ile - bir koltuk ayrıca ayakkabı rafı, bir kapı düzenlenebilir altında

Farklı bir çok şey koyacağız Fonksiyonel nesne,

Tumba osmanlı ayakkabı sadece değil, aynı zamanda birçok nesne ve şeylerin saklanması için kapsayıcı olarak, rahatça oturabilir uygun bir yer olarak kullanılmaz

 • pratiklik ve rahatlık kaideleri -pufika kesik versiyonunun bir kombinasyonundan, yan tablo olmadan - saklama bölmesi ile sedir. Çekmeceler (raf) doğrudan koltuk döşeme altında bulunur. Rahat oturmak ve yeterli hacim yararlı şeyler her türlü depolamak için. Ancak, bunların çok işlevsellik estetik etkilemez - onlar zarif ve çekici

Böyle ayrıntılar gibi kolayca böyle bir geniş osmanlı uyum içinde: tuşları, eldiven, dergi, ayakkabı boyası

 • pufik- tezgahı - çekmece olmadan biraz düşük dışkı, ayakkabılar için bir rafa sahiptir
 • puflar köşesi - önemsiz olmayan bir yaklaşım, bir sorun kullanımına izin verir, küçük açısal bölge kullanılır. Yeterince toplu depolama sistemini alma olanağıyla - Böyle bir yaklaşımın avantajlarından biri. birlikte geniş bir yumuşak yuva meydana üçgen nefes bir dizi - Osmanlıca bir seçenek olarak üçgen yapılır

Köşe iç koridora harika uyum poof

İpucu! Sert koltuklar yüzey çok daha rahat olacağı için çıkarılabilir yumuşak yastıklar, teşekkür ile telafi edilebilir.

depolama için Sepetler güzel bir yanı yastıklı dışkı vardır - onlar rasyonel yardımcı küçük yer salonu geçirecek

koridorda Osmanlı: üslup özellikleri

: Uzun süre her stil özelliklerine adapte, modernize edilerek geliştirildi popüler ve evrensel mobilya, - Osmanlı

 • Klasik - heykel ahşap ayaklı puf, deri, zengin kumaşlar yontma ve perçin ile dekore. koltuk tabanı - süslü, yaldızlı kolları bir osmanlı gelişmiş özelliklerinden ve çekicilik katacak. Mevcut bitiş fildişi, sanat mobilya işin içine faydacı öğeleri bu osmanlı
 • Barok - Doğal ahşap taban, koltuklar - süet veya kadife zengin bir dekora çerçeve
 • eko-tasarım - nötr desenli yeterince büyük çıkarılabilir bir yastıkla osmanlı rattan veya asma

kolayca aktarımı sağlayan Hafif ve kompakt osmanlı,

 • Hi-tech - çelik taban, krom bacak yayı, koltuk - sentetik deri

yay şeklinde krom ayaklı Osmanlı herhangi koridorda prestij katacak

 • Minimalizm - dekorasyon, kopmuş sanki pürüzsüz minimum, yüzey düzlemine dik açılarla kesin yakınsama. Bazen uygun tonu döşemesini seçerek, parlak desenli olarak osmanlı kullanılmaktadır

Uyumlu ve kolay osmanlı - koridorda fazla yer almaz, ancak açıkça iç genel arka planı üzerinde belirgin olacaktır

 • etnik - osmanlı küp, ayaksız, deri midilli veya inek yontulmuş

Bir hayvan baskı ile küp şeklinde Şık puf çok, yumuşak kompakt ve kolay

Modern bir tarzda tasarlanmış iç, genellikle tek biçimli Poufs kullanma - konveks veya yükseltilmiş yan parçalar ile -, yuvarlak, kare, silindir, düzleştirilmiş.

toplayıp veya elleriyle koridorda bir Osmanlı yapmak isteyen, göz ardı edilemez bir kaç özellik vardır. Hepsi doğrudan ileri montaj yerine ilişkilidir - salonu:

 • hacim - osmanlı çok büyük olmamalı, öyle - önemli, ama yine alt mobilya öğesi. koridorda yastıklı dışkı varlığı konforlu hale ama bunu karmaşık hale getirmeden, hareket için yer ayırın

Deri sedirler koridorda bazı formalite ve sağlam temeller ancak iç pahalı bakmak ve sağlam olacaktır

 • stil - Ortak koridor tasarım konsepti karşılamaktadır. hi-tech Klasikten - - basitçe modellerin seçimi seçme seçeneği o kadar büyüktür

misafir geldiğinde unconventionally büyük kabarık ilave oturma yeri olabilir

 • Malzeme - ışıkla döşemeli mobilya oldukça karanlık bir koridorda bakmak avantajlıdır. operasyonun yoğunluğu, osmanlı sık sık kıyafet çıkarmadan, oturacak - Ama önemli "ama" var. Artı - ayakkabılar sık ​​temasın. Ayrıca, dış toz ve kir vestibül giren. Bu nedenle, ya da ışık, (kolayca yıkanıp aşınmaya dirençli ve / temizlenir uygundur deri veya deri) koyu olmayan boyama süs seçin veya çıkarılabilir bir kapak olan bir model üzerinde durdurmak

Klasik salonda osmanlı kavisli ahşap bacakları ve bir tek renkli kumaş döşeme bakmak iyi olurdu

 • Depolama Sistemi - Eğer kurtaracak ne ve ne kadar karar

İpucu! yastıklı tabureler koridorda zemin etkileyen seçin - laminat parke mekanik strese karşı çok duyarlıdır için, sağlam bir alt ile, örneğin, ayaksız bir Osmanlı seçmek gereklidir. Halı (halı) silindir paten uygun model ve fayans için - kısıtlamalar sahte temelinde modeller dışında, az.

Evin girişinde zaten ilginç bir tasarıma sahip lüks beyaz sedirler misafirler üzerinde kalıcı bir etki yaratacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 6 =