kreş Fotoğraf Duvar Kağıdı

kızlar resim için kreş için duvar kağıdı - renkler ve dokular seçimi

Çocuk odası gelişimi ve kişilik oluşumunda çok önemli bir rol oynar tasarlayın. Hangi çocuk daha da lezzet ve yaratıcılıklarını geliştirmek için, ev onun etrafında görür. kim bir çocuğun güzel her şey için sevgi telkin edilmelidir onları sevmez, çünkü bu, kızlar için özellikle doğrudur. Bu nedenle, kızlar için iç tasarım odaları gelişimini başlayarak özel rol duvar kağıdı verilmelidir. Evet, evet, o kadar. Sonuçta, bizim duvarların tasarım odasının temel atmosferini belirlemesidir.

Çocuğun yaşına göre başlıca seçilen kızlar için kreş, içinde duvar kağıdı. bebekler ve kızlar en fazla 3 yaşında için, nötr renkler, bej veya soluk pembe süt tercih edebilirsiniz. Bunlar net hatları olmadan, kendini renkli ve ince bir desen olabilir.

yaş 3 ila 6 yıl temelde değişmez çocuklar için Renkli duvar kağıtları. bej, süt, krema, pembe, yeşil ve turkuaz: Aynı zamanda parlak renkler ve tonları hakim olmalıdır. Eğer birkaç renk birleştirebilirsiniz. Ayrıca herhangi bir koyu veya doymuş renk kağıdı. Onlar "itme" ve sıkıca çocuk sinir sistemini baskılayarak değildi. İyi oda çiçek desenli tonu duvar kağıdı ayarlayacaktır.

İpucu! 3-6 yaş arası kızlar genelde çizimin çok sever. Odanın duvarlarının onu biri için ücretsiz ve onun çizimlere asılı. Serginin çeşit olun. Genellikle çocukları seviyorum!

10-12 Haziran yaş arasında duvar kağıdı bazı masal karakterlerinin resimlerini içerebilir. Ya çocuk odası duvarları biri peri masalı çeşit ayrılacaktır. Bu durumda, yardım duvar kağıtları alabilirsiniz.

genç kızlar için duvar kağıtları zaten dikkate kendi tat alarak bir çocuk odası almak gerekir. ön duygularına Orada gelmiştir. Genellikle 12-15 yaş arasında, kızlar çok agresif. Hormonlar bir rol oynamaktadır. Oda sessiz ve huzurlu Bu nedenle daha iyidir. Duvar kağıdı Bu durumda verilen bazı ipuçları, çevre ile, parlak olmalıdır.

1

kreş için bir duvar kağıdı seçerken en önemli faktör de ekolojik olduğunu. Bu nedenle, seçim dikkatlice duvar kağıdı üretim yöntem ve bileşimi çalışmalıyım. Bugüne kadar duvar kağıdı başlıca türleri şunlardır:

Kağıt - en "basit" ve kullanılabilir duvar kağıtları. Kolayca satın alabilirsiniz ve duvar kreş üzerine yapıştırın.

İpucu! gibi duvar kağıdı bazı çeşitleri, yıkanabilir, dokunmamış yani paspaslar ve, "nefes" yok, havayı kaçırmamak ve bir "nefes" duvarları vermeyin. kreş, bu tür duvar kağıdı satın almak daha iyi değil!

Sıvı ve cam elyaf - bu şekilde duvar kaplamaları, iyi bir kalite elde edildiği bir kağıt bazlı duvar almak için bir çok modern bir şekilde.

Neyse, kızlar için Çocuk odası için duvar kağıdı tasarım gereksinimleri ve metresi odanın isteklerini karşılaması gerekir!

Çocuk duvar kağıdı

Her ebeveyn çocuğunuzun konforlu, şık ve orijinal oda için oluşturmak için çaba göstermektedir. Bu durumda İlgi çok mobilya ve tekstil seçimi ödenir. Ancak, iç çocuk odası organizasyonu duvar dekorasyonu daha az rol oynar. senin soyun kişisel alan için mükemmel Ne çocuk duvar kağıdı olacak mı? Bizim makalede bu hakkında daha fazlası.

yapı

duvar kağıdı birçok çeşidi arasında yapıldıkları malzeme kendi sınıflandırmasını ayırmalı.

 • Kağıt. herkese tanıdık en basit duvar kağıdı,. Ama bu nedenle ucuz bitirme malzemesi - kısa ömürlü.
 • Post. Ayrıca olarak bilinen "boya duvar kağıdı." Bugün en çok orta fiyatlı ve yüksek performansa sahip, ilgili tür kaplama malzemesi talep edilir.

 • Akrilik. Fiyat ve dayanıklılık için bu duvar kağıtları kağıt ve dokunmamış arasındadır. Onlar yumuşak bir bezle temizlenebilir, ancak nem duramaz.

 • Tekstil. Pahalı ama çok kaliteli. Bir yatak odası için mükemmel. çocuklar iyi kadife bakacağız yılında, duvar keten veya ipek tür hissetti.
 • Sıvı. En genç türler. Bunların avantajı, sıvı duvar, sadece belirli bir renk iç ayarlamak için yardımcı değil, aynı zamanda çok çeşitli topografya oluşturmak için olmasıdır.

 • Fiberglas. duvar ana avantajları, cam elyaflar kullanılarak üretilen kimyasal işleme yöntemleri için direncin, direnç söz edilebilir, ve buna rağmen duvar yüzeyi üzerinde mantar ve diğer mikroorganizmalar görünümünü karşı koruma sağlar.

 • Duvar. Çoğu zaman, baskı neden bu kağıt duvar kağıdı,. Ama gelişmiş teknoloji ile yapılan daha pahalı versiyonları vardır.
 • Doğal. Henüz ülkemizde popülerlik kazanmaya zamanım olmadı Yakası,. Duvar kağıdı dış tabakası - farklı bitki türleri. bambu gibi deneyebileceğiniz İç kreş,. meşe kabuğundan yapılır Mantar seçenekleri, aynı zamanda çok uygun olacaktır.

 • Kuvars. Çok dayanıklı, temizleme ve boyama mükellef. Yüksek performanslı ortalama ve ilgili fiyat. Eğer bir yetişkin çocuk için bir oda yapmak Ama eğer bu seçeneğe uygulayabilirsiniz.

 • Vinil. Yıkanabilir duvar kağıdı ortalama fiyat kategorisidir. Çocukların dekorasyon için değil tipik bir seçenek. Ancak, bu duvar kağıtları bir çocuk için yatak odası tasarımı çeşitli projeler bulunmaktadır.
 • Kendinden yapışkanlı. Çoğu zaman, iç belirli alanlarda yeniden canlandırılması için orijinal baskılar fotoğraf duvar kağıtları ya da varyantlar bu tür.

 • Parlayan. çocuk odası için bir sık ​​seçim. Bu duvar kağıdı tamamen normal gün ışığında görünen desenlerin üstüne fosfor tabakası uygulanır ve geceleri karanlıkta, oda hoş bir ışık yanar. Ayrıca, tasarımcılar sürpriz bu duvar kağıtları yapmayı çok: hayır günlük seri görünmüyorsa veya planın sadece bir parçasıdır ve geceleri, belirgin devamı resimli hikayeler olur benzersiz bir gece manzara gözler önüne serilir.

Çocuğun, onun zevklerine ve tercihlerine iç tarzı, hem de sağlık çocuklar için uygun olan renk ve malzeme seçimi özelliklerini yaşı ve cinsiyet: hesap birçok faktör dikkate almak gereklidir.

Sadece birkaç öneriler öğrenmemiz gerekiyor - Doğru çocuk duvar kağıdı kolaydır seçin. Çoğu zaman duvar veya tavan için kullanılan duvar kağıdı. yüzeylerin bu tür her biri için incelik kendi seçim var.

Tavan çocuk yatak odaları "giyinmiş" sadece iyi değil duvar kağıdı en yoğun ve dayanıklı seçenekleri seçmek gerekir odası, bu bölümü bitirmek, ancak gerekirse de, tüm kusurları (eşitsizlik) gizlemek için. tavan kaplama bugün Sık sıvı duvar kağıdı, hem de dokuma olmayan ve vinil. Tavana için basit duvar kağıdı - bu arkaizm bir tür: uzun zamandır bu konuda daha etkili bu pozisyonlarla analogları kağıt büyükbaba itti.

çocuk yatak odalarının dikey yüzeyler için kesinlikle duvar kağıdı herhangi bir sürümünü uygun olacaktır. Her çeşit - Ucuz gelen lüks - renk ve stil çözümleri geniş bir alanda bugün sunulmuştur.

yaratıcılık için orijinal modeli

duvarlar için çocuk yatak odası duvar kağıdı tasarımında iki amaçla birini hizmet edebilir: ya da iç tamamen estetik kısmı veya odada en ergonomi için bir araçtır. İlk durumda, duvar kağıdı seçimi, büyük ölçüde iç, baskın renkler ve benzeri faktörlerin tarzına bağlıdır. İkinci bir düzenlemede, lider rolü ebeveynlerin çocuk duvarlarda sahip kullanışlı fonksiyonlar kümesi tarafından oynanır.

Böylece, son yıllarda çizim için tasarlanmış giderek daha popüler duvar kağıdı haline. Bunlar duvarların yüzeyi boyunca uzanan büyük bir boya gibidir ve Çocuk sanatsal için sonsuz imkanlar sağlar.

çocuk - tek başına ve ebeveynlerin şirkette ikisi de -, zevkinize bu duvar kağıtları süslemeleri boya ile bunu yapabilir, boya kalemleri, kalem ucu keçe - en kısa sürede gönlünüzce olarak.

Manyetik duvar kağıdı - odasından duvarlarında çocuğun yaratıcı potansiyelinin gerçekleştirilmesi için diğer bir seçenek. Böyle bir yüzey çocuk hemen hemen her gün çevrelerindeki kendi yeni tasarım oluşturmak sağlayacaktır. büyük çocuk için, böyle bir duvar - iş alanı düzenlemek için yeteneği: belirgin yerlerde hatırlatmalar post notları, programınızı manyetik yüzeyine tutturulmuş ve sadece komik resim veya figürleri, mıknatıslar saklayın.

 • Bebek. Bir çocuğa iki temel istihdam yaşına doğum yana ve yukarı uyuyor. çocuk odaları için o zaman basit bir prensip ile donatılmıştır Çünkü: bebek orada rahat olduğunu, o kalan bir devlet kalır ve tatlı uyku olabilir. Bu amaçlar düz duvar kağıdı sessiz sesleri vardır. İzin verilen ve iki renkli çözüm: dikey bir şerit veya baskı (çok sık ve orta ölçekli değil) olabilir.

 • 2-5 yıl. Bu yaşta, yeni bir kütle bir çocuğun ömrü: açılışı, hobiler. Bütün bunlar onun odanın iç yansıtılmalıdır. Örneğin, duvarların birinde iyi Photowall güzel masal manzara kullanarak görünebilir. Ve belki de o favori çizgi film karakterlerine sahip kendinden yapışkanlı aplike olacaktır.

 • 5-7 yıl. Bu duvarların çekme veya manyetik yüzey için yararlı bir duvar kağıdı olabilir bu dönemde. Bebek zaten aktif olarak okul için hazırlanıyor başlıyor bu devirde, yaratıcı patlamaları ile bilişsel emeğin huzursuz kombinasyonu gereklidir. Öte yandan, sen durum kolayca değişen tatları ve büyüyen çocuğun ihtiyaçlarına adapte olabilir bu dönemde çocukların daha tarafsız sesi içini ayarlayabilirsiniz.

 • yaş ve üstü 8-12 yıl. Odanın dönüşüm süreci ile güvenle çocuğu bağlamak edilebilir. Renk ve kendini almaya oldukça istekli yatak odanın bebek için duvar kağıdı deseni. Bu ebeveynler daha iyi çocuğun tatları ve menfaatlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, nihai karar yetişkinlere özen. Doğru renk ve baskı nasıl seçileceği hakkında bilgi için, üzerinde öğrenecektir.

çok değil çocuk odasında bazı renklerin kullanımı ile ilgili Yasaklar. Zehirli tonları, ayrıca kabul edilemez ve koyu tonları (siyah, kahverengi) ve bu heyecanlandırmak ve bebeği, renk (örneğin kırmızı) rahatsız edebilir çığlık önlemek için gereklidir.

En tasarım fikirlerinde çocuksu ve kız gibi üzerinde duvar renginin açık bir bölünme var. Yani, küçük prensesler için yatak odası iç mor daha yaygın pembe, açık yeşil, sarı, turuncu duvar kağıdı vardır. mavi hakim erkekler, koyu mavi, gri tonları odalarda ise.

yeşil, gri, sarı - - erkekler ve kızlar için uygun renkler - Ancak, son yıllarda unisex tarzında iç organizasyon için bir eğilim vardı giderek çocuklar için duvar kağıdı oluşturmak için kullanılır hale gelmiş.

İpucu! kreş için bir renk düzeni seçerken, kardinal noktaları ile ilgili olarak konumunu göz önünde bulundurun. iyi aydınlatılmış bir oda için, güney tarafında en uygun soğuk renkleri yer. Çocuğun yatak odası kötü aydınlatılmış kuzey kesiminde yer alıyorsa, duvarların tasarımı sıcak renkler katılmalıdır.

renkleri olduğu gibi, baskılar tasarımcılar bugün giderek evrenseldir kağıdı. Ya seks için uygun ve her yaş için olabilir.

Bu dekoratif tekniği klasik çağrılabilir. çizgili Patterns, bir kafes, hem de diğer geometrik şekiller farklı tarzlarda iç kısımlarında bulunabilir. duvarların Bu tür bir kaplama, bir çocuk olarak kayıt ve bir yetişkin için oda uygun olabilir.

Daha çocuk ile ilgili sorunlar. En popüler baskılar - küçük kuşlarla çiçekler ve ağaçlar, baykuş, hem de duvar kağıdı: Genç hayalperestler için yatak duvarlarında en orijinal ve sevimli flora ve fauna konulu hikayeleri bulabilirsiniz.

kızlar için Yapımı odası

kızların durumun denekte, daha uzmanlaşmış iç dönen balonlar, kelebekler ve sevimli mühürler ile duvar kağıdı sürümlerini eklemek istiyorum. Değil bir gencin çiçekte odasına romantik desenlerin duvarlarında düşünmeyi reddetmeyecektir. Ve tabii ki, daha genç yaşta her kızın "Disney" den Pamuk prenses veya favori çizgi film karakterleri ile duvar kağıdı düşlüyor.

erkekler için olduğu gibi, bunlardan herhangi birinin daha küçük yaş dinozorlar ile duvar kağıdı ile mutluluk olacaktır. Onlar antik gizemli hayvanların duyduğu hayranlığı yansıtır ve heyecanlı oyunlar için harika bir zemin oluşturmak. Yaşlı adamlar böyle bir tuğla altında duvar kağıtları gibi daha tarafsız bir şeyi, yaklaşacaktır.

Farklı cinsten çocuklar için yatak odasında duvarları Dekorasyon

Onlar bir oğlan ve bir kız yaşadığı odanın tescili için, bir uzlaşma bulmalıyız. Belki mükemmel bir çözüm düz duvar kağıdı veya klasik desenleri (hücre, şerit) ile seçenekleri olacaktır. 12 yaş altı çocuklar iç, içinde bitki motifleri ile heyecan ve aşağıda açıklandığı gibi eski erkekler ve kızlar için, minimalizm veya stillerinden birini uygun olacaktır.

Duvar kağıdı yardımıyla iç tema ifade edebilir. Bazen duvarları bitirmek durumun yönünü belirler ve mobilya ve ev mobilyası oldukça nötr olabilir. çocuk odaları tasarımında en popüler stillerini göz önünde bulundurun.

kavramı çocuk odası böyle bir tasarım yanlış, sıkıcı olacağı. Bu tarz parlak, ferahlatıcı iç için fırsat çok verir.

Dikey çizgili, hücre (Vichy ya tartan) çiçek baskı (küçük hem de büyük desenler), mümkün bile Çinli motif: Çocuk yatak odasında bir klasik oluşturmak için, karakteristik desenleri ile duvar kağıdı kullanmak gerekir.

yetişkin klasik içeriden temel fark - bu, ölçülü ama sulu, yoğun renk. bej, hardal sarısı, somon, lavanta-gri, mavi veya pembe kuvars - Varyasyonları kreş klasik iç karakteristik paleti.

Bu stil klasik eğilimin çeşitlerinin biri olarak, bu diğer değil Rus "Shabby chic" de denir. Scuffed ile - Onun karakteristik özellikler Yaşlı etki unsurları çağrılabilir. Bu tasarımda Duvar kağıdı ya tekrarlar veya sedasız ton iç tamamlayan bir renk kaplaması tercih vermelidir nedenle nötr bir arka plan olarak hizmet etmelidir.

Önemli bir fark perişan şık diğer stillerden kumaşları kullanılarak açık aksan yaratmaktır.

o artırabilir böylece çocuğun böyle yönetiminin (örneğin kızlar için) planlanan kullanımı ise: Ana tekstil desen duvar kağıdı üzerine tekrarlanmalıdır. Sadece o renkler ve baskılar katı renkli korkunç isyan olmamalı - Böyle yöntemleri yalnızca tek renkli iç gömülü ılımlı iyidirler.

bir deniz tarzında Çocuk odası alaka asla kaybetmeyeceğiz. kırmızı, koyu, beyaz, mavi ve koyu kahverengi - - Hangi renklerin klasik haline gelen erkek ve kız ikisi için. iç duvar kağıdı (el tekerlekleri veya çapa ile, gemilerin skeçleri) baskılar temalı edilebilir, ya da sadece deniz paleti karşılık gelebilir. renk stilini birleştiren Dikey çizgili, - bir oda duvar kağıdı tasarımında en yaygın çözüm.

deniz tarzı ayrı bir tür olarak, "korsan" çocuk iç seçebilirsiniz. Her öznitelik tasarımında varlığının neden olduğu korsan başvurusudur. korsanlar veya bunların ekipman (kafatası ve çapraz kemikler, ünlü korsan şapka ile Eyepatch) unsurları şeklinde baskılar ile duvar kağıdı oda yaramaz genç bir çocuk tasarımı için mükemmel bir temel olacaktır.

bu hoş, yumuşak renkler ve doğal malzemeler taşır, çünkü bu, çok rahat ve doğal tarzıdır. Bu iç kesinlikle herhangi bir yaştaki bir çocuk ruhu üzerindeki olumlu etkisidir. Bu ülke tarzı sık sık çocuğunun odasının dekorasyon için ebeveynler tarafından seçilir nedeni budur.

Renkler ve baskılar ülke duvar kağıdının oluşturulmasında kullanılan - genellikle vahşi bir cihaz. Hayvanları - Çoğu zaman en azından çiçek motifleri kullanılmıştır. kır evi tarzında duvar kağıdı önemli bir özelliği bir oda tasarımında iki farklı baskılar kullanılmasıdır. Yani, duvarın ortasında zeminden orada bir model olmakla birlikte tavana duvarın ortasından - diğer. Bu çeşitli baskıların birleşme özel frenlemek yapıştırılmış 'de, aynı zamanda tek renkli olabilir veya toplam bileşimin altında uygun bir düzene sahip olabilir.

Bir önceki stili çok benzer: ülke - İl - Provence, rustik. daha serin - Bunları karşılaştırmak Ancak, bu ülke daha sıcak ve Provence olduğunu göz yakalar. Kendi ayırt edici özellikleri ve temel renkler - pastel (mavi, lila, pembe), hem de temel renkler (beyaz, bej, gri), zeytin ve hardal sarısı.

Bu tarz bir kartvizit - duvar kağıdı olarak ve tekstil, hatta mobilya alakalı erkeklerde, ünlü görüntü. Ayrıca Provence görüntü birdcages, Eyfel Kulesi doğasında, deniz deneklerin (yıldızlı, kabukları vb. N.) ait lekeler izin verilir. karşılamak ve popüler ekose motifleri Can. Çoğu zaman, Vichy bu deseni.

duvarlar için nadir ince dikey şeritler ile önceden belirlenmiş renk veya kaplamada monokrom duvar kağıdı seçerseniz Odası Provence stili daha evrensel olabilir.

O özellikle böyle iç ve duvar kağıdı açıklamak bile gerek yok gençler ilgi vardır. Bu konut çok "yetişkin" mobilya, yüzden ondan tüm "alt" aksan dışlamak için önemlidir. Ve tabii ki, işin çoğunu sağ duygudurum kaplama duvarları yapar oluşturun.

Düz duvar kağıdı veya geometrik soyut desen çeşitliliği ile: çocuk odası tasarımında bu stili uygulamak için iki seçenek vardır.

(- üç en azından) renk seçimi düz duvar kağıdı üzerine düştü, iki bir arada gerekir. Örneğin, sarı ve kadmiyum açık gri ton. Ayrıca, basit geometrik şekillere duvarlarında düzenlenmiş özet ile yüksek teknoloji tarzında bir iki renkli iç oluşturmak için "resim altındaki" beyaz duvar kağıdı kullanabilirsiniz.

yüksek teknoloji gelince yüksek teknoloji malzemelerinin kombinasyonu ile karakterizedir, bu tarzda odalar oluşturmak için başka bir çözüm - metal ya da ahşap bir yüzey taklit kağıdı. benzer bir malzemeden yapılmış mobilya elemanları ile bağlantılı olarak belirli bir deneğin bir iç modeller.

Genç ve orta ergenlik için mantar duvar kağıdı ile bir yüksek teknoloji tarzında bir oda donatabilirsiniz. Ve yaşlı uygun ve son derece yenilikçi fikirler için - örneğin, metal duvar kaplamaları.

Gençler için bir diğer büyük stili. Onun karakteristik özellikleri açık alan, duvarların hafif ve yüzeyi pürüzlü bir sürü vardır. Ancak, son özellik - Çocuk odası için değil en yararlı şey. en iyi çözüm tuğla duvar ya da işlenmemiş dokusu ile 3D-duvar kağıdı kullanarak simülasyon olacaktır.

Dokulu duvar kağıtları da bu amaç için iyidir. daha modern pazar aynı konuda farklı simülasyonların büyük bir seçim sunar. Bu diziler veya taş karolar, açık karo, arduvaz ve diğer benzeri malzemelerin doku olabilir.

tam olarak çocuğun iç sıvı duvar nasıl kullanılacağına dair bir örnektir. denge saygı ve hiçbir patchwork yoktur Burada ve renklerin çeşitli, her ne kadar. Burada ve bu malzemenin gösteri duvarlarının ilginç bir doku oluşturmak mümkündür.

İki kız romantik iç güzelce duvar kağıdı, Pestryaev kelebekler, parlak tekstil ve nötr mobilyalar birleştirir. Bu eğitim dersleri için ideal koşulları ve yaramaz oyunlar yarattı.

Yeni doğmuş için ideal bir yatak odası. orijinali yenerek doğrudan beşik üzerinde duvara, alanı, ama müdahaleci değil. tüm endişeler ve endişelerden gizleyerek sanki uygulamalarla Ağacı dikkatle bebek eğilimindedir. Fikir, sıvı duvar kağıdı vasıtasıyla iki uygulanmaktadır, ya da boyanabilir ve özel etiket (ya da kalıpları) düzenlemede, flizelinovoj kullanmak olabilir.

evrensel iç büyük bir örnek: boyama duvar kağıdı ve mobilya arasında bir denge cinsiyetten ve her yaştan hem çocukların konaklama için bu oda uygun hale, 12 yaşında başlayan. Sen mobilya ve dekoratif elemanlar değiştirebilir ve denge hala aranan özellikler: olarak, bir yandan, tasarım, duvar kağıdı çok göze çarpan dokunma, diğer taraftan, kesinlikle nötr arka plan vardır.

Genç bir çocuk için bu oda, ilk bakışta, her ne kadar, o ve kasvetli sadece mükemmel uyuyor. Karmaşık baskı ile duvar kağıdı tamamen asi gençlik iç dünyası ile uyumlu, ve durumun olumlu tonu mobilya birkaç parlak parçaları olun.

Nazik Provence, hangi, tabii ki, kızlar desen çeşitli biri iç birleştirebilirsiniz çekilme. Yani bu odada - Sonraki parlak ve kendi kendine yeten süs ile duvar kağıdı için uyum içinde yaşamak nasıl bir gösteri.

seçiminde önemli nüanslar, aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Tüm hakları 14+, saklıdır

Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

Çocuk odaları için duvar kağıdı (70 fotoğraf)

 • Çocukluk - Onun fiziksel kabuk, aynı zamanda doğa, davranış ve tatları sadece oluşmuş bu süre boyunca her kişinin hayatında önemli bir dönem. Bu nedenle, çocuk onun büyürken çoğunu geçirdiği odasında, her şeyi renklerine kullanılan malzemelerden, mükemmel olması gerekir. Bugün çocuğunuz için güzel ve rahat bir tasarım oluşturmak için, bir çocuk odası için uygun duvar kağıdını nasıl seçileceği hakkında söyle.

  Modern iç mekanlara mevcuttur duvar kağıdı geniş bir yelpazede, küçük yalınayak anne tasarımın çeşitli, aynı zamanda adını sadece dumbfound olabilir. dikkate küçük ayrıntıları almak için bir çocuğun ihtiyacı için duvar kağıdı seçerken, oturma odası için uygun olan bir malzeme gibi bir çocuğun odasında uygunsuz olabilir. Biz, öncelikle ikinci olarak çocuklar için güvenli ve hangi iyi bazı belirledik - Eğer iç düzenlemede yardımcı olur.

  Eski Sovyetler Birliği dairelerin duvarlarını sıvalı geleneksel kağıt duvar kağıdı, önlemek için gerekli değildir. Onların tasarım çok daha fazla küçük çiçekler bıraktı ve hatta bugün gündeme yüzeyleri karşılamak mümkündür.

  Önemli olan o çocuğun sağlığına zarar vermez doğal, çevre dostu malzeme olmasıdır. Duvarlar "nefes." böylece Dahası, hava geçirgen olan

  Kağıt duvar kağıdı en ucuz ve yapıştırma çok kolaydır: bir kaç yıl sonra, genç efendi değişim tadı tamamen iç yeniden modellemek zorunda kalacak zaman endişe etmeye gerek yoktur. Bu nedenle, bağıl kırılganlık (değil en fazla 5 yıl) büyük bir dezavantaj gibi görünmüyor.

  çocuğun kalem açıklayacağım ilham nöbeti ise, durulama görüntü çalışmaz böylece Kağıt duvar kağıdı, korkuyor nem vardır. Ama hiç pişman "sanat" mühür sonra, birkaç yıl boyunca onları yakalayın.

  Başka bir şey - tela. Basitçe gücünü, Çocuk odası için en önemli artış tekstil lifleri, eklenmesiyle, bu kağıt koyun. Onlar daha pahalıdır, ama uzun bir hizmet sürecek - 10 yıla kadar.

  Dokumasız duvar mekanik gerilime karşı daha dirençli olan ve havanın kolayca yapıştırılmış ve çabuk kurur geçebilir. Çocukların (ve vinil duvar kağıdı) için tavsiye edilmez vinil tabakası olmadan çevre dostu ürünler kabul edilir.

  Bunlar küçük çatlaklar ve düzensizlikler gibi küçük yüzey kusurları gizlemek edebiliyoruz. Aynı zamanda duvar kağıdı bu tür genellikle 5-10 kez yapılabilir boyama, için alınır. Yeni renk her yıl - çocuklar için ideal.

  Lüks kumaş duvar kağıdı, mükemmel buna böyle güzelliği takdir edebilecektir olduğu bir çağda mukim olduğu, özellikle klasik tarzda Çocuk odası için uygundur. Çok daha pahalı sentetik çeşitleri daha olacaktır ipek yüzeyi: Bununla birlikte, maliyeti kağıt ya da dokunmamış bir alt tabakaya malzemeden değişebilir.

  Tekstil türleri sağlığı için güvenlidir ama dikkatli bakım ve kuru temizleme gerektirir. kiri temizlemek için yumuşak bir bez ya da yürümek için bir elektrikli süpürge kullanmak daha iyidir. aralık, zarif bir desen ile tek renkli varyantları veya kaplama ile karşılaştı. rafine tadı ile kızlar için iyi bir seçim.

  dekoratif sıva anımsatan ve bu nedenle onlar alışılmadık ve çarpıcı tasarımlar yaratmak için kullanılabilir sıvı duvar kağıdı türüne göre.

  Çocuğunuz meraklı zarar vermez zararsız yapıştırıcı - Onlar selüloz içerirler. Sıvı duvarında farklı bir görünüm için, aynı zamanda, çeşitli ince lifler, pullar ve doğal boyalar ilave edildi. yapıştırılması eklemler kalması veya eklem ve ses yalıtımı yüksek düzeyde huzursuz uyku ana tutacak olmadığında.

  bebek onun bir parçası olacak olsa bile Belki Bebek odası tarzı ve büyük bir rol oynamaz, ancak evinizin iç sadece yarar. en popüler seçimler için duvar kağıdı seçin çalışalım.

  modern bir tarzda bir çocuk için Duvar Kağıtları

  tasarım trendleri kurallarına birlikte, self-renkli seçenekler, kaplamalar, özlü desen veya ikisinin bir kombinasyonuna tercih vermek daha iyidir. Mükemmel modern tarzda işlevsellik ve pratikliği takdir çünkü, güçlü, dayanıklı dokunmamış çeşitleri uygun. Sıvı duvar kağıdı da oldukça uygun bakacağız böylece Ancak, deneyler için geniş bir alan sunuyor.

  Klasik tarzda bir çocuk için Duvar Kağıtları

  Daha önce de lüks doku iç süslemeleri olacak klasik ideal tekstil duvar için, söz. Geleneğe hassas bağlılık mantıklı değil de Ama eğer uygun bir desenle her türlü mümkündür. Bu modern bir yorumunu tercih edenler için kızlar, daha şiddetli "hücre" veya erkekler için "şerit", ya da belki sade yüzey için hassas bir çiçek desenleri olabilir.

  Provence tarzında bir çocuk için Duvar Kağıtları

  Bu iç ışık ve açık alan seviyorum küçük rüya kızlar için idealdir. Küçük "Çiçek" tamamlayacak boyalı beyaz ahşap mobilyalar ve pastel renkler doğru atmosferi yaratacak. Eğer duvarların dayanıklılık konusunda endişeli değilseniz, kağıt duvar kağıdı için durdurmak mümkündür.

  pop art tarzında bir çocuk için Duvar Kağıtları

  çizgi roman, çizgi filmler ve pop kültürünün diğer yönlerine kayıtsız değildir yaratıcı insanlar gibi aydınlık ve şık pop sanatı. popüler karakterler ile bir çocuğun farklı, renkli süs veya duvar kağıtları için bir duvar kağıdı seçin. Bu durumda, önemli olan dengelenmiş arsa nötr renkler abartmak değil.

  uzaydan tema bir çocuk için Duvar Kağıtları

  Tabii ki, zaman değişti, ama bugün bile biri haline astronotların hayal çocukları bulabilirsiniz. Bakım veliler kreş iç kısmında küçük bir boşluk "icar" gerçeklik haline arzu çevirmek için kısmen vardır. duvar dekorasyonu yardımıyla bunu başarmak için en kolay yolu, kozmik alanlarda gerçekçi görüntülerle iyi duvar kağıtları bugün çok popülerdir. Bu çözüm en erkekleri uygun olacaktır, ancak kızlar için, çok güzel bir desen ile duvar kağıdı bulabilirsiniz.

  bebek için Renk duvar kağıdı: ne seçilir?

  Bu renk insan aklını etkilediği bir sır değil, ama onların şekillenmemiş lezzetler ile hassas çocuklar için renkli bittikten seçimi önemli bir an olabilir.

  diğer kombinasyonlar için yeterli hayal yok çünkü Beyaz değil seçilir. Basitçe, o odayı dolduran hedefi için mükemmel bir zemin olduğunu, herhangi bir renk ile harika görünüyor, ama aynı zamanda olumlu bile en aktif çocuğa yatıştırıcı, çocuğun zihni etkiler. Çocuk odası için bu duvar kağıtları kendinden renkli ya da kaliteli bir desen ile süslenmiş olabilir.

  bir genç veya Provence tarzı haline uyacak bir genç kız için iyi bir seçenek. Bu, çok doğal, kolay ve taze görünüyor hafif ahşap ile kombine edilebilir. Duvar kağıdı bu tonu bile yetişkin çocuk tekrar tekrar dönmek istiyorum hangi rahat bir atmosfer yaratacaktır.

  Geleneksel olarak, bir kızın renk, yumuşak tonları kendi kadınlık ve dostu geliştirmek için rafine, hassas tabiata yanı sıra yardım uyacak. basmakalıp iç "prenses" önlemek için, nötr mobilyalar ile bir çocuk için pembe duvar kağıtları birleştirmek veya bunun bir renk desenle bitirme seçmek için tavsiye edilir.

  toplum tamamen çocuksu mavi renk olarak kabul, ama olsa da pastel mavi mükemmel kızlar için kreş sığabilir. Bu düşünce düşündüğünü verilen cennette ve deniz dalmış gibi, rahatlama, huzur, rüya ruh verir. Bu pencere güneye bakan odalarda iyi görünüyor.

  Yeşil - çocuklarının akademik performansını artırmak isteyen ebeveynler için bir nimettir. hayatı ve doğayı seven insanlar bu tonu. Psikologlar özellikle çalışma alanında kreş yeşil duvar kağıdı kullanımı dumanlar konsantre yardımcı ve beyin aktivitesini aktive söylüyorlar. Ancak, son derece aktif bireyler için pastel versiyonlarını tercih etmelisiniz.

  Küçük bir çocuğun odası için duvar kağıtları

  Duvar kağıdı seçimi odanın büyüklüğüne az bağımlı değil. Bu rakam küçükse, bunun yerine mutlak estetiğin, ilk etapta daha pratik bir amaca koymak, değer. Neyse ki, yer için uygun seçeneği seçerek, sadece "ezme duvarların" etkisini önlemek olamaz, ama aynı zamanda onları biraz genişletmek için.

  İlk kural - "hayır" karanlık gölgeler. Bunlar görsel olarak çok iç sınırlıdır. Belki biri odası alanı rahat bir duygu düşünüyor ama geniş ve aydınlık bir odaya göre daha rahat bir şey yoktur.

  aynı büyük çizimlere için de geçerlidir. unutmak için küçük bir çocuğun daha iyi Mural Hakkında, dahası, onlar pek mobilya fark edilebilir olacaktır. Küçük resim olmadan yalnızca kapağı kullanılmasının sakıncası yoktur. Ayrıca yardımcı olacaktır odanın alanını artırmak ve çizgili - dikey veya yatay.

  kreş duvar kağıdı birleştiren

  Çocuk odası tasarımı çeşitlendirmek için, birbirleriyle veya diğer bitirme seçenekleri ile duvar kağıdı birkaç çeşit kullanabilirsiniz. En popüler çözüm - diğer katlarda bir tarafta ve düz duvar kağıtları birleştirir. Bu kağıt, dokunmamış duvar kağıdı, boyalı duvar veya dekoratif sıva yapılabilir. Burada kural dengeleme - nötr parlak.

  Klasik bir ortamda tekstil duvar ahşap lambri ile kombine edilebilir - bu otantik bir atmosfer yaratacaktır.

  kombinasyonun farklı versiyonları da pratik bir amaca hizmet edebilir. Örneğin, çocuk yaratıcı çalışma yapan veya aktif olarak vakit geçirmek olduğunu odasında - Temizlemeye yatkın olan güçlü duvar kağıtları, pokleit olabilir; ve alan uyku parlak desenli ekonomik kağıt göz satın almak.

  kreş için duvar kağıdı - fotoğraf

  Eğer renk ve stilleri türlü gezinmek ne biliyorsanız heyecan verici bir deneyim dönüşebilir Çocuk odası için duvar kağıdı seçme. Daha parlak fikirler - fotoğraf koleksiyonumuz. İlham alın!

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  78 + = 86