Küçük elektrikli konveksiyon fırını

konveksiyon ve ızgara ile minipech Seçimi: ipuçları, üst üreticiler, yorumlar

konveksiyon ve ızgara ile Minipech kokulu kek, iştah açıcı fırında et pişirmek ve sadece hazır yemek ısınmak için evde veya yazlık kullanımı kolaydır modern, kompakt bir cihazdır. Bu yazıda, mini fırın, ana karakteristiklerini yanı sıra iyi üreticilerinden sıralamasını seçmek daha iyi ne olduğuna bakacağız. Bu cihazların yorum sahipleri - müşterilere yardımcı olmak.

seçimini etkileyen Teknik özellikler

Aynı zamanda oldukça yetenekli Mini fırın fırın ve mikrodalga değiştirin. kızılötesi ışınlar, bu pişiren, patates kızartması, kurur ve defrost kullanma.

 1. Boyutu küçük fırın, litre cinsinden ölçülür hacmine göre belirlenir ve 8,5-40 l olabilir. Hangi seçim için operasyonun amaçlanan frekansı ve gıda hazırlanır kimin için insanların sayısına bağlıdır.

Uyarı! 4 kişilik bir aile için iyi 21 litre mini fırın kapasitesini gelebilir. Büyük bir şirkette sık ziyafetler sevenler için, cihaz daha gerekecektir.

2. Güç Göstergesi Mini fırın elbette onun maliyetidir, pişirme süresi, işlevsellik, güç tüketimi miktarını etkiler ve. Güç ve cihaz ile ilgili kavramların kapsamı. daha güçlü fırın, daha Büyüklüğü:

 • ocak 10 litrelik 650-800 W bir kapasiteye sahip;
 • ocak 20 litre 1700-1900 W sahiptirler;
 • 30'dan fazla l fırın 2000-2200 watt kapasitesine sahiptir.

Mini fırın bekleyebileceğinizi getirmedi kullanmak için, evdeki kablo dayanabilir yük miktarını satın alırken dikkate almak tavsiye edilir.

3. Özelliği, iç kaplamanın kalite fırının ömrünü etkiler. en iyi seçenek «Durastone» kaplama mekanik hasar, yüksek sıcaklıklara ve deterjanlara maruz karşı geliştirilmiş dirence sahip olan fırın kullanmaktır.

4. kapı olabilir:

 • bu fırın kapısı olarak boyunca açık olduğu, katlanması;
 • mikrodalga kapı tarafına açıktır taraf.

Fonksiyonellik, tercihini etkileyen

1. Isıtma elemanlarının kalitesi ve miktarı.

1

kuvars ısıtma elemanlarının varlığı daha hızlı mini fırın ısıtabilir. ısıtma elemanlarının sayısına bağlı olarak, çeşitli modlarda çalışabilir:

 • İki ısıtma elemanları kullanılarak bir elektrikli fırın gibi - et, balık, sebze, pastacı pişirmeye izin veren diğer altta üstündeki birini;
 • Bir ızgara olarak, üst tarafta yer alan bir ısıtma elemanı kullanılarak. Bu mod et, kümes hayvanları, sebze pişirme sırasında bir çıtır altın kahverengi ulaşmasını sağlar;
 • narin döngüsü, sadece alt ısıtma elemanının ısıtılması sırasında kullanarak çeşitli hamur işleri pişirmek için izin verir.

2. konveksiyon mevcudiyeti, aynı zamanda, iki yemekler pişirme tek bir ısıtma elemanı ile küçük fırınlarda pişirme süresini azaltır ve modları çeşitli destek sağlar. Bu seçenek, kek, kuru mantar, meyve ve sebzeler pişirmek için, pişirmeye olanak verir.

3. Cihaz, döner anahtar ya da dokunmatik panel ile kontrol edilebilir.

İpucu! Manuel düzenlemeden daha uygun fiyatlı ve daha kolay olan Fırınlar kullanmak.

4. Bazı işlemler mutfakta mini fırının daha optimum kullanımı için izin verir:

 • Defrost fonksiyonu size zaman kazandıracaktır. Normal ve derin - İki farklı modda temsil edilebilir.
 • ısıtma fonksiyonu elektrik minimum miktarda harcama, tabak ısınmak için izin verir.
 • Otomatik kapanma fonksiyonu yanan yemeğin korur.
 • depolama programlarının işlevi birinin düzenli hazırlanması ve aynı yemeklerinde talep olacaktır.

5. fırının işlemini kolaylaştırmak ek cihazlar ve elemanları bulunmaktadır:

 • kafes ve teleskopik - tepsileri yönlendirir. teleskopik rayların Durumu tava kullanımı kolay bir biçimde kapıların açılmasıyla ortaya atılan izin ve yanma riskini önler;
 • Kapı kilidi fonksiyonu çocuk merakı korunma olarak görev yapacak;
 • "Soğuk kapı" yanıklardan kaydetmek;
 • Kayan tabla takımı kırıntısı varlığı temizleme işlemini kolaylaştırır;
 • ışık fonksiyonu kapıyı açmadan pişirme işlemini kontrol etmesini sağlar;
 • Dönen bir şiş varlığı eşit her tarafta keskin oluşturan, et, kümes hayvanları, balık, fırında olacak;
 • Zamanlayıcı fonksiyonu fırını kapatmak, otomatik olarak pişirme sonu ses sinyalini bildirir ya da;
 • termostat işlevi uygun pişirme sıcaklığı yemekler ayarlamak için olanak sağlar.

Ek özellikler ve aksesuarları mini fırının kullanımını kolaylaştırmak için, aynı zamanda metal detektörü fonksiyonunun kendi kendini temizleme fonksiyonunu bloke anahtarlama cihazı içermektedir, elektromangal mini fırın dönüş sağlayan çıkarılabilir bir kapak, varlığı, lazanya tavuk ve et kaseti kalıbı pişirme elektrik jeneratörü varlığı pişirme, ızgara standı için kaydırmak.

Onlar hakkında popüler modelleri ve değerlendirme İnceleme

fiyat ve yüksek kalite optimal kombinasyonu bazı markalar yıllardır mutfak için ev aletleri popülerlik sıralamasında üst alanlarını işgal yapar. Bunlar arasında:

küçük ölçekli modeller arasında en popüler şunlardır:

 • Rommelsbacher BG 950 Speedy
 • Panasonic NT-GT1WTQ
 • Delta dl-009r

Irina, Moskova. "Ben çok, mini fırın Panasonic NT-GT1WTQ kullanın. Küçük: 268 mmx310 mmx410 mm kızaklı kırıntı tepsisi, zamanlayıcı, sıcaklık göstergesi, çabuk hazırlanan ve mükemmel temiz vardır. Ben tavsiye ederim. "

popüler orta boy modeller arasında:

Elena, Voronej. "Yemek yapmayı seviyorum, bu yüzden mini fırının şüphesiz alış meselesi varken. Aynı zamanda geniş ve bütçesi istedim çünkü, soba Supra MTS-210 seçti. Benim 20 litre ve boyutları 285h420h295 mm ve gücü 1300 W, ağırlığı yaklaşık 5 kg, dört pişirme modları arasında bir hacme sahiptir. Dahil Rusça bir ızgara, tava, şiş, maşa, ayrıntılı talimatıdır. "

büyük boyutlu modeller arasında popüler:

Tatiana Ufa. "Ben yazlık fırın yerine kullanılacak mini fırın Rolsen KW-3026, var. Gizli tasarım - mat siyah, metalik, iyi o villalarda mutfak içine sığar. paket zamanlayıcı, konveksiyon, orada ızgara, şiş, tava içerir. Tek dezavantajı - Kapı ve vücut ısısı. Bunun için mükemmel hazırlar ve çok takdir ediyorum. "

Tamamen birkaç aletleri yerini alabilir Mini Fırın kullanışlı mutfak gadget. sağlanan ipuçları kullanarak, kolayca devaysa mutfak ve her gün sevdiklerini ev lezzetli memnun etmek en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz.

ile Minipech dahili ızgara ve konveksiyon: nasıl seçileceği ana özellikleri

operasyon ve kapsamı prensibi

Görünüş bir mikrodalga konveksiyon fırını benzer. Ancak, cihazların işleyişi tamamen farklı ilkesine sahip ve çeşitli sorunları çözmek için. Dikkate fırın mikrodalga fırın kullanarak çalışır. Bu seçenek, bir üniforma konveksiyon pişirme ve pişirme elde sağlar.

Aslında, küçük konveksiyon fırını bilinen bir fırın için bir alternatiftir. Bu durumda, cihaz taşıma ve fazla yer almazlar kolay küçük boyut vardır. Genellikle böyle bir fırın yazlık veya ülke evde kullanılmak üzere seçilir. Çoğu zaman, böyle bir cihaz evde fırının tam yedek olur.

hızlı çözdürme ve yemeklerin ısıtma

üreticileri tarafından sunulan modellerin çeşitli seçme, şu parametrelere dikkat etmek önemlidir:

 1. büyüklüğü;
 2. güç;
 3. iç;
 4. modları;
 5. yönetim ilkesi;
 6. kapı açma türü;
 7. ek fonksiyonlar;
 8. ek donanım.

fırın boyutları litre cinsinden ölçülür. Standart parametreler - 8.5 ila 40 litre arasında. dikkate planlanan yükü ve uygulamayı almalı, hacmini belirleyin. Bu durumda, küçük bir fırın, 12.5 litreye, az miktarda yiyecek, pişirme imalatını ısıtılması için idealdir. orta ve büyük boyutlarda fırınlar kompleks yemekleri pişirme, yüksek dereceli kullanım için uygundur. ve cihazın büyüklüğü itibaren aynı anda hazırlanan yemekler sayısına bağlıdır. Büyük fırın gıda paralel aşçı büyük miktarlarda sağlar.

Konsey. 2-3 kişilik bir aile için 12 litreye soba yukarı yaklaşacaktır. 4-6 kişi için 20 litre ve üzeri fırın seçmek daha iyidir.

Bu parametre bir öncekine bağlıdır. Çeşitli modeller 650 2200 watt arasında kapasite ile donatılmıştır. boyutuna ilişkin olarak, şuna benzer:

 • 650 ile 800 W - 10 ul;
 • 1700 1900 Watt - 20 litre;
 • 2000 Watt - 30 litre veya daha fazladır.

Parametre ısınma ve dolayısıyla pişirme hızını etkiler. Aynı zamanda, daha güçlü fırın ve daha pahalıdır.

mikrodalga fırın ve fırın değiştirilmesi kolay Mini fırın

iç fırın kaplama tabakasının ana kriterler bu etkilere dirençli olmalıdır:

Maksimum «Durastone» işaretleme kaplama arasında belirtilen ihtiyaçları karşılamaktadır.

Olasılıklar, mini sobalar ölçüde modların sayısına göre belirlenir. daha kolay, daha ve daha hızlı farklı yemekler pişirebilirsiniz. İşlevi, ısıtma elemanları (bir ya da iki) yanı sıra bu gibi türlerinin varlığına sayısına bağlıdır:

 • Mangal - üst ısıtma elemanından çalışma, et, pizza, pişirme pişirme kızartma için kullanılır;
 • Elektrik fırınlı - modu üst ve alt ısıtma elemanlarının kullanımını içerir. Bu balık, et, sebze pişirmek için kullanılır;
 • hassas - Alt aktif elemanı olan bir mod, pişirme kümes hayvanları, şekerleme için uygundur.

Özel ilgi çeşitli modlarıyla birleştirilebilir konveksiyon işlevini verilir. Dahili fan hızlı ve etkin bir pişirme sağlayan, homojen bir şekilde ısıtılmasını sağlar. En büyük alaka bu seçenek bir ısıtma elemanı ile fırınların içindir.

Bazı modellerde iki farklı yemekler paralel hazırlanması için konveksiyon farklı modlar eklemenize olanak tanır. Bu seçenek kavurma sebze, kurutulmuş meyve, çilek, mantar, hem de pişirme şekerleme için mükemmeldir.

fırın modellerinin Yönetim tipi mekanik veya elektronik olabilir. İlk durumda, cihazın çalışması, döner anahtar yönetilir. Bu tür fırınlar Düşük maliyet ve kullanım kolaylığı için en yaygın olanlarıdır.

dokunmadan parmak yardımıyla dokunmatik modellerini ayarlanması. Bu panel çok pratik ve kolay temizlenir. Bununla birlikte, bu tür fırınlar daha pahalıdır.

Mekanik kontrol modelleri ucuzdur

Bazı modellerde aşağıya doğru açılan bir kapı ile donatılmıştır. Bu ilke kullanımı kolaydır ve geleneksel bir fırın benzer. Eğer yükseklik üzerine yüklemeyi planlıyorsanız, ocak seçmeyin - bu pratik kullanımda çok uygun değildir. kapı açma alternatif bir düzenlemesi - mikrodalga fırınlarda olduğu gibi, 180 0.

Temel özellikleri ve modlarına ek olarak, farklı model bu seçeneklerden donatılabilir:

 • Isıtma - Isıtma elektrik minimum maliyetle hazır yemekler sağlar;
 • defrost - Bu karakteristik önemli ölçüde artırır fonksiyonel fırın. Düzenli ve derin - Bazı modellerde defrost iki düzeyleri vardır. İkinci seçenek daha hızlı ve uygun maliyetli olduğu;
 • Otomatik Kapanma - overcooking ve gıda yanmaması için faydalı ve pratik bir seçenek. Otomatik devre, belirli bir düzeye kadar ulaşan ısı oluşur;
 • Ayarları kaydetmek - çeşitli yemekler hazırlanması için gerekli çeşitli seçenekler ayarlarını "hatırlamak" için izin verir.

temel elemanlar ve seçeneklerine ek olarak, konveksiyon fırını donatılmış ve ek seçenekler edilebilir. kafes ve teleskopik - Yani, aksi erişmenin iki yolu vardır. İlk seçenek yakılarak elde olasılığını dışlamaz kendiliğinden açılan tepsi kapsar. İkinci seçenek - kapı açıldığında daha modern, otomatik ızgaralar genişletme sağlar.

çıkarılabilir tepsiye varlığı hızla ve kolayca kalanlar toplamak ve fırın temizlemek için verir. Entegre aydınlatma pişirme işlemini izlemek için yararlıdır. Timer pişirme süresini kontrol etmenizi sağlar. alt bip bazıları ve bazı - belirli bir süre sonra fırını kapatın. Buna ek olarak, kullanışlı seçenekler olabilir böyle:

 • termostat;
 • kendini temizleyen;
 • dedektörü - blok aletleri veya metal mutfak varsa fırının işletilmesi;
 • Çıkarılabilir üst kısmı - ızgarada Fırını açmak sağlar;
 • Ek formları ve palet.

mikrodalga veya fırında harika bir alternatif - Eğer konveksiyon ve ızgara ile bu cihaz optimum modeli Mini fırın seçebilirsiniz dikkate danışmanlık ve rehberlik almak.

Belki ilgilenen

Herhangi bir marka TV'ye bir konsol nasıl seçilir

Haier TV: Özellikler, Özellikler, anketler.

ev için Buhar paspas: nasıl seçebilir ve inceleme modelleri için.

Çamaşır makineleri Genel Bakış: otomatik ve yarı-otomatik.

modellerin Blenderler Redmond açıklama, yorum, yorumlar

Elektrikli Süpürgeler Alman şirketi "Karcher", onların özellikleri ve.

Nasıl bir elektrik süpürgesi markası Thomas seçmek için

Samsung Elektrikli Süpürge şirketi (Samsung): ne ödeme.

VK Biz

 • Il nasıl seçilir yazmak ve evde mükemmel bir kaş şeklini yapmak
 • Ian ev PC için UPS nasıl seçilir yazmak için
 • Anastasia şık yüksek kaliteli Pöstekimi nasıl seçilir yazmak için: tavsiye, tavsiyeler, kurallar,

Editörün seçimi

 • Popüler Aramalar

  ViborProst.ru sitesine doğrudan bağlantılar yerleştirirken malzemelerin Copyright © 2015 Kopyalama izin verilir

  Haftanın en ilginç makaleler ve yorumlar

  Bültenimizi her Cuma alın!

  * İstediğiniz zaman bu bülteni aboneliğini iptal edebilir

  konveksiyon 2017 ile en iyi üç masaüstü mini fırınlar genel bakış

  Ekipman üreticileri, ürünlerini sürekli geliştirmek için çalışıyoruz. Kompakt elektrikli fırınların geliştiricileri bir istisna vardır. çabaları sayesinde bugünün pazar birden fazla işletim modları için optimum büyüklük, basit bir işlem ve destekle birçok modelleri vardır. çünkü belirli bir modelin işlevselliği artan rekabet, son kez en dikkat, alıcılar arasındaki popülerlik bağlıdır.

  konveksiyon Simfer M4572 ile Mini fırın

  Bu konveksiyon ile temsilcimiz Topa 3 En İyi masaüstü mini fırınlar 2017 yılı en geniştir. Bu birim o hala belli dezavantajları rağmen, sahibi lezzetli yemekler çeşitli hazırlamak için izin verecektir. Önce Ama her şey.

  1. teslimat. mini fırın dışında, standart bir kümesi içerir: (derin ve yuvarlak) iki pişirmeyi, krom kafes, garanti. Kural olarak, garanti süresi 12 aydır.

  Rusya'da Fiyat Simfer M4572 - 9630 ruble.

  Bu model, kompakt fırın ailesinin değerli bir temsilcisidir. O özelliklere sağlam bir set, güzel tasarım ve kullanım kolaylığı vardır. Aynı zamanda, bu cihazın maliyeti oldukça kabul edilebilir.

  1. Tasarım ve ekipmanlar. Mini fırın Delonghi EO 20792 biraz tehlikeli şekil ver. Duvarlarında üç tarafta dikdörtgenin form var, ama ön kısmı hafifçe ona bir yamuk gibi yapar üstündeki daraltılır. Saf siyah - ana gövde rengi koyu gri, ama ön duvarı. Menteşeli kapı uygun bir gümüş açmak için kolu ve yakın ile donatılmıştır. cam kapıdan çoğu, bu nedenle pişirme sürecine göz kulak olabilir. kapının sağ üç dönen kontroller yer almaktadır. Standı modeli stabilite sağlar. Bu cihazların boyutları - 265h490h385 mm. Cihaz 7,7 kg ağırlığındadır. mini kamera fırın Delonghi EO biriminde 20.792 önceki modele belirgin gerisinde. Burada, kamera sadece 20 litre yüklenir. Bununla birlikte, hacim eksikliği işlevselliği ile telafi edilir. fırın hariç paket, kavurma için ızgara içeren sap ve pişirme ile şiş.

  Rusya'da Fiyat Delonghi EO 20792-17 490 ruble. Aşağıdaki videoda fırın hakkında daha fazla bilgi:

  Belki de bu konveksiyon ile Topa 3 En İyi masaüstü mini fırınlar 2017 yıl en çok yönlü üyesidir. Büyük aileler ve iflah olmaz bir bekar ikisi için idealdir. fırın yönlülük sırrı nedir? öğrenelim.

  1. Seçenekler bu model standarttır. Birlikte farklı dillerde bir ızgara, tava, şiş ve kılavuzları alacak fırın sahibi ile.

  Rusya'da Fiyat Rolsen KW-2626HP - 7500 ruble dan.

  Yorumlar (0)

  © 2013-2018 Tehnoobzor - Yeni elektronik, yüksek teknoloji tüm dünyada haber, hem de kavramların bakış.

  Genel cryptocurrency, gerçek zamanlı ve Madencilik ders programları.

  Kullanılması malzemeler Tehnoobzor zorunlu sitesine başvuru!

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  − 1 = 1