kuşlarla Duvar Kağıdı

iç kuşlarla Duvar Kağıdı

2016 10 Mart tarihinde

Kuşların görüntü ile duvar kağıdı - son yılların trendlerinden birini. Bu resim ünlü markaların duvar kağıdı koleksiyonları çoğunda ortaya çıktı. genel temasına rağmen, nadiren hem kuşlarla duvar kağıdı. Bunlar, örneğin, geometrik desenler içeren örnekler kadar çeşitlidir. Küçük ve büyük kuşlar, siyah-beyaz ve renkli, tanıdık ve egzotik kuşlar ... bazen kendilerini, ancak daha sık onlar ağaçlar, çiçekler ve bulutların resimlerinde eşlik ediyor. bol, kuşkusuz seçin.

Kuşlar bahar ve yaz sembolize eder. Bu duvar kağıtları evine modernizasyon ve refah ile ilgili neşeli bir ruh getirmek edebiliyoruz.

Duvar Cole & Son Kolibriler

Dernek içerideki serin bahar ve hafiflik vermek. Bir yaz temalı duvar kağıdı açıkça yaz parkı veya bahçede hakim atmosfere bir görünüş yaratmak. Bu yararlı benzerlikler, serinletici iç ve pozitif duygulara ayarlar. kuş desenleri ile duvar kağıdı psikolojik ayrıca sadece fiziksel dinlenmek planlanan, ancak odaların dekorasyonu, mükemmel olmasının nedeni budur.

kuşlar ve bugün fiili çevresel nedenleri iç etkinleştirmek için kullanılır ile duvar kağıdı.

Genellikle, bir botanik tema çok popüler. Bu eğilim çeşitli tarzlarda yansıtılır - özlü İskandinav klasik moderne.

Kuşların Görüntü yatak odası, oturma odası, mutfak, oturma odası ve banyodan dahi dahil tüm alanlarda uygundur. Sonuçta, gelişen bahçeye mümkün benzerlik olarak asla gereksiz tazelik duygusu.

1

Duvar kağıdı: Cole & Oğlu Fornasetti II Uccelli. Yatak odası Tasarım: Ekaterina Kozlova

Schumacher tarafından A-Heyecan Duvar kağıdı duvar kağıdı

Aşırı renklilik önlemek önemlidir. duvar çok parlak ve aktifse de birçok çiçek mevcut ise, - malzeme iyi bir tek renkli veya ölçülü yüzey ile birleştirerek, küçük dozlarda kullanılır.

Schumacher tarafından Duvar Kağıtları Kuşlar ve Kelebekler

İstisna çocuğun odası olabilir - biraz daha parlak raznotsvetya izin verilir.

Schumacher tarafından A-Heyecan Duvar kağıdı duvar kağıdı

İlgili bitki bileşeni olmayan ve tavana kuşlarla duvar kağıdı. Belki de bu kararın destekçiler vardır, ama bazen iç ana vurgulamak olan tavana yapıştırılmış duvar kağıdı, düz gizli kalmak kurtulur olduğunu.

uygulama ve önerilere ilişkin örnekler

Böyle Perişan şıklığının, provence ve klasik İngilizce gibi tarzlarda bağbozumu tasarımın karakteristik kuşlarla duvar kağıdı. Burada en iyi şey de renkli duvar kağıdı içeren görselleri sadece kuşları, ancak renkler (a la chinoiserie) uygun. Tüylü duvar kağıdı ile bağbozumu iç odanın tüm duvarları bitirmek için kullanılır, çok sayıda kullanılabilir.

Laura Ashley tarafından Beyaz Off Duvar Kağıdı Mavi Kuşlar

Eğer taze ve serin ile odanızı dolduracak istiyorsanız, "soğuk" arka plan (mavi, gri, açık yeşil) üzerinde bulunan kuşlarla duvar kağıdını seçin. Duvar kağıdı çok şatafatlı bakmak zorunda değildir. Tam tersine, onların tasarım sakin ve özlü olduğunu arzu edilir. Bu tür bir düzenleme, yatak için özellikle başarılı bir tasarım - apre sayesinde, tesis artar ve hava ile doldurur. Sonuç gevşeme ve kolay bir uyku için elverişli huzurlu bir atmosfer olduğunu.

Duvar kağıdı Bahçe Kuşlar Louise Vücut

"Kuşlar" duvar kağıdı bir bahar ya da yaz havası oluşturmak için yardımcı olacaktır. bir yıl iç kısmında iken paleti kullanılarak oluşturulur. Özellikle yeşil ve sarı doymuş renkler, - baharında aralık yaz için pastel tonlar içerir. renk eşleme ile duvar kağıdı birleştirin ve evde güzel havanın tadını.

Kuşlar da seksi notlar içine sokulması için kullanılabilir. Bunu yapmak için, kuğu ve flamingolar, beyaz ve pembe hem görüntü ile duvar kağıdı uygun.

kuşlarla Tek renkli duvar kağıdı Avrupa minimalizm veya modern klasik tarzında ciddiyetsizlik romantik iç bir dokunuş ekleyin. Nötr duvar kağıdı seçilen yönde çerçevesinde kalmak için izin tuvalin toplam nakavt etmez.

Duvar kağıdı Cavern Ev Blackbird Duvar Kağıdı

Ancak, seçim ve mevcut durum için parlak ölçüde şey olabilir. Örneğin, bir nötr kökenli duvar kağıdı ve büyük kuşlar rengi doymuş. Döşeme rakam ifade aksanı olur.

Julia Rothman tarafından Wallpaper Daydream Wallpaper Sunshine

kuşlarla duvar kağıdı ekomotivami ile iç kullanışlı olacaktır. renkli ve eğlenceli pek uygun bir şey. Daha iyi renk ve ayrıntı minimum sessiz duvar kağıdı üzerinde kalmak için. Ancak, ağaç ve yeşillik imajı zarar veremezler. ekolojik bir tarzda oda yapma, ahşap deseni, doğal malzemeler, dokuma ürünleri ile duvarlara kuşlar birleştirir.

Duvar Cole & Oğlu Tropik Kuşlar

çok teşekkür ederiz! Her zaman ilgi ile senin yazı okudum! Onarım tamamlanmış olmasına rağmen çok kadara), benimsemek tercih edilecektir

duvarlarda hayvani baskılar ve kuşlar: 70 + doğa iç fikirler ilham

Konu animalism Provence ve ülkenin tarzında son derece uygundur

Bildiğimiz gibi, moda bizim yeni dönen kuşların iç tekrarlanır, döngüsel olduğunu. 2017-2018 trendi - kuşlarla desenli duvar kağıdı. Kaprisli renk, inanılmaz uçuş yolu ve bir kanat açıklığı - tüm bu uzun insanlığın yüzyıllar hayran o güzel çalışmalarında sanatçılar ilham verdi.

İskandinav tarzı minimalist dekor yatak odası duvarı

Baskı odasında olumlu bir atmosfer yaratır

Kuşların Çizim mükemmel üslup aksanı

Hafiflik, ağırlıklarından - minimalist için seçim

giysiler için kuş hayat dekore yemekler, halı, kumaş görüntüleri. Bugün, tasarımcılar egzotik motifler tüm iç atılmak için sunuyoruz. Genel fikrine rağmen - şarkıcılarından lider elemanı onların farklı yaşam alanı olarak birbirine nadiren benzer olarak kuşlar resim. Her olay bireysel olup surroundings - vb çiçekler, bulutlar, ağaçlar, en güzel fikirler düşünün ..

Doğanın Juicy renkler kreş çok yakışacak

baharın habercisi olmasa bile neredeyse hiçbir kuş, sıcaklık ve yeni ve olumlu habercisi şeyin bir sembolü olarak kabul edilir. iyi bir ruh ve pozitif duygular içinde - böyle rakamlarla Duvar Kağıtları, daire ve evlerin sahipleri yaz bahçesinde, hafiflik, serinlik iç atmosfer kazandırır.

Banyoda duvarların Dekorasyon dinlenmek için ayarlar

Kuş süs eşyaları ve psikologlar bu tür doğal temalar tam bir fiziksel ve zihinsel rahatlama sağlamak, hem de olumlu değişikliklere uyum teyit öneriyoruz.

Kuşların görüntülerle Duvar kağıdı üç tipe ayrılır:

 1. stilize - Basitlik vurgu, şematik çizimler, kuşların çoğu bile hatları vardır. Resimde ana şey tür bireyler ve parlak renkler ve kuşların hareketi değildir - bunlar yüzebilir veya şube hatta güzel bir bağbozumu kafes oturup, uçarlar.
 2. gerçekçi - nesneleri ve bunların habitatlarının, doğada mevcut olan yüksek benzerlik. Her detay için dikkat ödenir dikkatlice her tüy ve yaprak çizgi çalıştı.
 3. chinoiserie - Bu alışılmadık kelime Doğu'dan bize gelir ve Ortaçağ Çin sanatının unsurlarının dekor kullanılır. Bir kez Fransa'da parlak egzotik şeyler için büyük bir moda olmuştur ve terim anlamıyla "kitayschina" olarak Fransız argo den çevrilmiştir. Böyle duvar kağıdı anahtarı - kuşların renkli egzotik türler ve en az egzotik oryantal çevresi.

Muhteşem duvar kağıtları herhangi bir odayı dekore edecek

Özel salon dizaynı

Stiller ve oda. Nasıl düzgün iç uyması için?

kuşlarla Duvar kağıdı her üslup yönünü uymaz. Onlar loft, yüksek Teke, grunge kesinlikle alakasız olacak ama uyum İngiliz tarzı, provence, ülke ve eko-tasarım sığar.

Odalarda ile ilgili olarak, kuşlar olabilir hatta banyoda, gittiğiniz her yere "içeri", ama en iyisi onlar oturma odası, yatak odası ve çocuk odasında hissediyorum. En azından onlar bir kır evinde rahat hissediyorum. Önemli olan - Bizimle lider tasarımcıları paylaşmaya istekli uyumluluk birkaç basit kurala, takip etmek.

bebek odası duvarlarında tasarımında Botanik tema

Ne yönde, seçerdin kuşların görüntüleri, kombine, doğru renkler ve diğer elemanları maç için yardımcı olacak birkaç önemli noktaları bilmek önemlidir.

Odaya serinlik hissi oluşturmak ve taze ile doldurmak planlıyorsanız, gri, mavi veya yeşil arka plan ışığı tonlarında sakin kuş seçin. Bu durumda, duvar renkli, istenen özlü ve sakin etkisi olmamalıdır. Bu teknik en uygun yatak şudur: görsel hava ile doldurulmuş sanki artırır ve uykuda ve iyi bir dinlenme düşen, hızlı bir rahatlama için ruh sağlar.

Düzgün seçilen dekor oda "nefes" izin verir

Evde hava durumu. Sonsuz bahar ya da yaz istiyorsanız, güvenli bir palet yardımıyla istenilen sezonu yapılandırın. Bahar yumuşak pastel renkler somutlaştırmak ve mutlaka yeşil ve sarılık olmalı iken yaz, kendisini zengin renkli paletini gösterir. Bu duvar kağıtları oturma odasında veya kreş uygundur.

Tek renkli severler ayrıca minimalizm ve üç renk kuralını kullanabilirsiniz kenarda kalmayacaktır. Bu karla kaplı ağaçlar hatlarına arasında kuşların gri arka plan siyah siluetleri harika görünüyor. Sakin filozof - Odada her türlü, eğer ev sahibi için uygundur.

Soğuk duvarlar küçük mekanlar için idealdir "dondurma"

Glamour Hakkında! lüks Aşıklar kesinlikle bir Chinoiserie görmelisiniz. eşit lüks renkler arasında parlak yanardöner tüyleri egzotik kuşlar "zenginlik" duygusu yaratır. Ama, örneğin, dikkatli olun, diğer üç monofonik aksine, odanın biri bir duvar yapmak değerdir. Aksi takdirde, orta sınıfa lüks dan, hem de sevgisinden, küçük bir adım nefret.

Eğer bir destekçisi ekostilya ise, renk ve tezat oyun terk edilmesi gerekir. Böyle önemli iç sessiz bir uyum içinde - çeşitliliğin en azından renk gamı, vurgu diğer üzerindedir. Örneğin, kuşlar dışbükey görüntü ahşap, hasır elemanları ve doğal malzemeler ile kombine edilebilir.

Bu hedeflerinize bağlıdır. popüler görüntü düşünün.

Nasıl bir kuş seçmek için:

 • Tavus kuşu ve pembe flamingolar lüks odaklanır. Bu açıkça ve bu nedenle oturma odasında yerleştirilen göstermek için yapılabilir, ancak flamingolar ve banyoya tam oturacak olan.
 • Beyaz kuğu onlar yatak odasında alakalı, romantizm getirmek, ama sessiz bebek kuşları lütfen olası çifti türüdür.
 • Arka planda gerçek evrensel Sakura içinde süslü kafeslerde Kolibriler ve küçük renkli kuşlar, herhangi bir odada alakalı olacaktır.

Parlak duvar kaplaması en fazla renklilik önlemek için, küçük miktarlarda ve aydınlık oda kullanılan

 • Yükselen martı, kırlangıç, komik penguenler, komik baykuş, sığırcık, kuş evleri, vs -. Tartışmalı tüylü yetişkin iç, ancak çocukları memnun edecek.
 • Firebird, Phoenix ve kanatlı diğer efsanevi yaratıklar - Özgün fikirler herkes için değil, ama siz veya çocuklarınız yaratıcı insanlar ise, bu düşüncenin usta yürütme tüm evin veya dairenin "vurgulamak" olacaktır.
 • yırtıcı kuşlar. çok fazla saldırganlık çünkü psikolog, iç bunları kullanmak için tavsiye edilmez. Eğer lime lime bir zihniyeti gerekirse ofiste hariç Uygun, rakipleri yendi.

Parlak, muhteşem duvarları büyülü bir krallık haline odası dönüşümü

özgünlük iç getirmek ve bazı kusurları boşluk düzeltmek için yardımcı olan birçok teknik vardır.

 • iç "Vurgu" kendi görüntüleri tavana duvar kağıdı yapıştırılır kuşlardır.
 • küçük boşluklar renkli ve daha küçük resimler seçmek zorunda değilsiniz, onlar daha da görsel oda azaltmak vardır. Küçük siluetleri görünümü yağma yerine tek bir bülbüllerin ile ağaç veya beyaz tavus kuşu bir çift duvara yerleştirmek için daha iyidir. Ancak, işe yaramaz duvar çok büyük numuneler - Yorumlarınızı yönetim gözlemlemek ve bir orta yol seçmek gerekir.
 • En iyi seçenek - zamanlar tüm duvarlar kuşlar üzerine yapıştırmak için değil. İlk ön için uygulayın ve onun arka planı özdeş bir gölge kendinden renkli duvar kağıdı üzerinde kalan macun.

yırtıcıların görüntü ile oda yapma

İpucu! Aynı anda ise düz tarafında asmak için ellerinden geleni içinde iç tablolar veya fotoğrafları tamamlayacak.

herhangi bir ek elemanlar olmadan odanın kenarlarından birinin dekor,

 • Eğer duvar kağıdı bulamıyorsanız size vinil yapılmış özel çıkartmalar kullanabilirsiniz - tek renkli duvarlar içinde tasavvur sırayla yerleştirilir.
 • koridor, küçük bir odada, orta uygun görüntü boyutu için. Küçük kuşlar kaybolur, büyük zaten küçük alanı azaltır.

koridorun Şık bağbozumu tasarım

kuşlarla desenli duvar kağıdı - sıradışı ve cesur bir karar. Eğer ışık yönde atılmış bir adım değişikliği yapmak doğru dinlenme alma ve hayatında daha aktif olmaya istiyorsanız - bu seçenektir. hayal içer, gerçekliğe tüm akla fikirleri çevirmek için yararlı ipuçları tasarımcıları izleyin - mutluluk kuşu tutacak kesinlikle ve!

kuşlarla Duvar Kağıdı

Herkesin bir olmasını istiyor "mutluluk kuş." Hayallerini yerine getirmek ve duvarlara onu razı. kuşlarla duvar kağıdı klasik Doğu'nun lüks, hemen her tarzı sığacak. Tasarımlar olabilir:

Gerçekçi. 18-19 yüzyıllarda İngilizce rakamlara gelen tasarım bazında için, bu görüntüler aristokrat ve klasik tarzı vurgulayarak, yumuşak tonlarda farklılık;

Modern. basitleştirilmiş görünüm, bazen komik ve hatta komik görüntüler ile karakterize modern tarzda yapılmış kuşlar duvar kağıdı,. Aynı zamanda, serbestçe uçabilir veya çalmak veya dallar üzerinde oturmak için kafeste dikilecek;

Shinuazeri. Bu tarzda duvar kağıdı - kuşlar ve çiçekler, resim, resim tonda biraz farklıdır parlak bir arka planda gerçekleştirdi. Genel izlenim renklerin ek bir parlaklık ve oyun ile takviye edilmiştir. Bu görüntüler sakin ve huzur ortamı getirmek ve kolayca bir yatak odası ya da rahat bir oturma odası olsun, bir "cennet" oluşturabilir;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

23 − 22 =