makası boyutu saça Eklenti

daktilo kullanarak evde saç kesmek nasıl

Birçok insan artık kırparak ve saç kesimi için ayrı bir makineyi kullanmayı tercih ediyorum. açıklamak kolay Popülarite makineleri, onun satın alma ve bakım bir kuaförde devamları daha ucuzdur çünkü. Buna ek olarak, bu ürünün kullanımını mastering becerisi, çok basit bunun için para ödemek, özellikle diğer insanlarla ve e görünüşünüzü güvenmek istemeyiz. Evde makineyi kullanın oldukça basittir, bazı kuralları takip ve biraz sabırlı için yeterlidir. Bu çok zaman almayacaktır ve saç kesme makinesi ile çalışma deneyimine ortaya çıkması ile sadece olumlu bir izlenim bırakacaktır. Biz saç kesmek için makine nasıl anlayacak ve bazı ipuçları iyi seçin.

Makine cihazı oldukça basit ve onyıllar boyunca değişmez. Özünde, cihazın mevcut modeli yirmi yıl öncesinin atalarından pek farklı değildir.

İlk saç kesme biri

orada saç kesme makineleri birkaç çeşit, bu da profesyonel bir ortamda bu cihazları bölmek için kabul edilmektedir. İşte onlardan bir listesi:

Bunların her birinin kalbinde baş ve yüz saç tıraş rotasyon (veya titreşim) bıçakları sağlayan bir motordur. arabalarda önemli faktör özel bir kaplama ile bıçak kalır. Çoğu zaman, onlar titanyum veya elmas vardır. En iyi seçenek bıçakları - yüksek kaliteli paslanmaz çelik alaşım. Bu bıçaklar da daha yavaş akranlarına göre donuk hale, bunları dikkatli bir şekilde kesip, saç çekme.

1

Başkaları kırparak ve saça düzgün bir şekil vererek yalnızca amaçlanan Bazı modellerde, daha güçlü bir motor var ve herhangi bir saç kalınlığı için tasarlanmıştır.

Sostriganie saç makineleri her tür rotasyon veya titreşim bıçaklar (kanatlar) nedeniyle oluşur. titreşim yoğunluğu ve dönme hızı bağlıdır motor gücü. Ne o cihaz için daha fazla fırsat daha güçlüdür. Her makine saç çok sert ve yoğun, özellikle, saç kalın kafası ile baş edebiliyor. Bu gibi durumlarda, güç çok önemli bir rol oynayacaktır. Bu nedenle, uygulanacak şekline göre, gerekli evde saç kesme seçin.

Güç elemanlarının yanı sıra cihaz, özelliği yollu güç. Çoğu model 220V soketine bir kabloya sahiptir, ancak Bağımsız çalışma edebiliyoruz pil ve hibrid makinelerinin bireysel üyeleri de vardır. Ancak, bu tür modeller sürekli şarj edilmesi gerekebilir ve en uygunsuz anda taburcu edilebilir. Ama kablosuz makine daha rahat çalışmasını sağlar.

Yani, her makine aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır:

Geçen olarak, çünkü daha detaylı olarak inceleyeceğiz değer aksesuarın bu tür cihazın temel işlevlerini genişletmek için ek bir fırsattır.

Nozullar bunun gerekli olduğunda kolay ve hızlı bir şekilde değiştirir oldukça basit bir tasarıma sahiptir. Aksesuarlar Aşağıdaki tipe ayrılabilir.

 1. Nozul ayarlama dilim seviyesi. Bu tür uzmanları ve bir saç kesimi kendinizi evinizde almak isteyenler gibi en popüler. başlığı ile, 3 ila 20 mm için gerekli uzunlukta artışlarını ayarlamak için olanak sağlar. bir milimetrelik 25mm için bir adım sergilemeye model vardır. İleriye dönük olarak, ev için günlük saç kesimi profesyonel düzeyde geliştirme başvurmadan, en popüler yemler bir çift satın dikkate almak yeterli olacaktır söyleyebiliriz.

 • inceltme kafa. Kısa saçlar için başka ipucu. Doğru ve tam kesme tipini vermek için kullanılır, ve bu çok küçük boşluklar olduğu gibi, nihai saç süreci içindedir. inceltme eki ile bunu daha düzgün bir şekil vererek, geçiş (farklı boyutlarda saç) ile çalışmak kolaydır.

 • sakal ve bıyık kesme için memeler. Burada çok basit. Bu ağızlık bıyığı ve sakalı giymeyi seven herkes için bir nimettir. etkisi bu türün çeşitli memesi vardır bıçaklar ile elde edilebilir ve kesici kenarın dişler normal bir şekilde daha küçüktür. Eğer sert ve yumuşak saç sakal ve bıyık eşitlemek için gerektiğinde bu çok kullanışlıdır. memenin Bu tür ayrı bir sınıf (düzelticiler) 'de elde edilen cihazda mevcut olmakla birlikte, çok sayıda saç kesme bulunur.

 • Koni şeklindeki meme. kulak kanalı ve burun saç makasları alanını kırparak için çok uygun buluş. Böyle ekleri kullanımına sadece kırparak kendine birkaç dakika sürer, kolay ve rahattır.

 • cilalama kafası. Bölünmüş uçları için özel olarak tasarlanmıştır. Nozul sadece geçici bir etki kazandırır ve bölünmüş saçları (fortifikasyonunu, klima, vs.) gerektiren tam teşekküllü tedavi yerine geçmez hatırlamak önemlidir.

 • Çoğu zaman, saç kesme makinesi değiştirilebilir memeleri ile birlikte gelir. Ancak, kendi seçtikleri düşük-uç modelleri durumunda çok (en iyi durumda bile, 2-3 memeler) sınırlandırılabilir. Aksesuar seti satın alınabilir, ancak çoğu ev kullanıcıları nadiren fazla iki ya da üç tür gerektiğini unutmayın. Ek bir setin satın düşünmeden önce doğru ihtiyaçlarınızı belirlemek gerekir. Aksi takdirde, memelerin 5-7 çeşit ile tam bir set satın, çoğu atıl yatacak riski vardır. Ayrıca bu setler genellikle oldukça pahalıdır.

  Gerek kendi içinde doğar olarak en iyi seçenek meme alım olurdu.

  Memeler kalitesini değişebilir ve resimler hangi. Metal, plastik ve hatta silikon seçenek vardır. her yerde Plastik ve ucuzdur. Metal en sağlam ve dayanıklı gibi memelerin fiyat orta düzeyde yer almaktadır. Silikon kuaför pazarında yeni buluş, bu nedenle tüm daha pahalıdır. Bunlar, kafa derisine değmesi Elverişli bir aksesuar çalışmasına hoşnut edilir.

  ipuçları alırken, çünkü uygun ne makinelerin modelleri incelemek için önemlidir tüm modeller için tek bir evrensel standart yoktur. üreten üreticilerin vardır birleşik meme Birden fazla marka altında, ama her durumda bunların amaçlanan altında şartname ve modelini keşfetmek için önemlidir. Aynı anda birden fazla model için uygun "Birleştirilmiş" meme, birden fazla model kullanmak sağlar montaj tabanında bir yay ile donatılmıştır.

  Gerçek bir uzman bile ipuçları olmadan düzgün bir saç kesimi ve ilginç hale yapabiliyor bir görüş vardır. Ancak, berber cephanelik daha fazla ipuçları, daha onun serbest el ve daha az hayal gücü ile sınırlı. Nozullar genç profesyoneller ve sadece bir ev saç kesimi ilk adımları atmaya başlıyor olanlar için faydalı olacaktır.

  zaman ve çaba minimum harcama, kendi başlarına öğrenmesi kolay olan birkaç erkek saç vardır.

  Biz en basit saç kesimi, evrensel ile başlamalıdır. Bu teknik, hatta ilk kez saç kesme tutan birine yenik kolaydır. evrensel saç kesimi Yerine Getirilmesi, hatta memelerini değiştirmek gerekmez. İşte bunu üretmek için nasıl.

  1. saçın iddia edilen uzunluğunu ortaya çıkarmak ve uygun nozul ayarlamak için.
  2. başın oksipital bölge ile en iyi saç kesimi başlayın. Makine saçın büyüme karşısında, enstrüman toplayıp, pürüzsüz olmalı sürün.

 • parietal - boyun zamansal bölgeyi ve son şey hizalanmış sonra.

 • Eğer kendi adlandırılan boks veya poluboks gerçekleştirebileceğiniz Sonraki saç kesimi. Bu saç kesimi çok zengin tarih ve zor olan yeni bir isim olmasına rağmen, hala her yaştan erkekler arasında çok popüler. Ancak, iyi yapılmış poluboks güven verir ve erkeksi yüz hatlarını vurgular göz önüne alındığında, poluboks popülerlik kadar şaşırtıcı görünmeyecek.

  Orada bir şeydir: saçını kestirmek veya bir boks sadece kafatasının doğru şekle sahip olmakla mümkün poluboks. vb kafa, darbelere, benler üzerinde diken varsa, başka saç kesimi bulmak isteyebilirsiniz.

  Herhangi kısa saç herhangi kusuru vurgular - bu hatırlamalıyız. kalınlık ve saçınızın yoğunluğu nedeniyle, rol çalmıyor oldukça kısa kesmek gerekir.

  1. makinelere ek olarak Clippers jilet, makas ve tarak gerekir. Aletlerin hazır her şeyin gerekli önceden bakmak daha iyidir.
  2. Kısa ve uzun bukleler ayırt makas kullanmaya başlamak için. Boyun bir belirgin rahatlama varsa, sınır biraz daha harcama.
  3. Uzun bukleler büyüme sınırları aşağıda büyür Saç makineleri kullanılarak kısaltılabilir.
  4. Zamansal ve oksipital bölge kısaltılmış mümkün olan en iyi.

 • Sonra, paryetal bölgeye gitmelidir. parmaklarınızla kendinize yardımcı olmaya saç tellerini kesme gerektiğini Orada (işaret ve orta saçlar arasında tutun).
 • kırparak sonra, makasla uzman saç profilleme başlayabilirsiniz. Hiçbir makas varsa, bir ustura alabilirsiniz. çok dikkat profilleme zaman kişiye ödenir.
 • makasla kesilmiş sıkışmış kıllar Kalan.
 • patlama bırakmak arzusu varsa, o saçın dinlenme süresine boyutunda tezat olmadığı önemlidir. boks versiyon patlama çok uzun bırakılmamalıdır olarak, saç kesimi bu tarz anlamına gelmez.

  gelince poluboks, şöyle öyle:

  1. kafasının arkasında ortasına altında büyüyen tüm saç mümkün olduğunca kısa kesilmelidir.
  2. işlem bölgesindeki üst kısmı "kontrol" olarak adlandırılır hattı, kaymış durumdadır. Onun kulakları ipuçları ile oksipital bölgenin üst kısmını bağlar.
  3. tapınaklarında Ipliklerini Oksipitalin hazırlanan alana bir seviye kesmek için. Daha uzun kısa saçlı yumuşak bir geçiş yapmak önemlidir. Bu amaçla, temsili kenarının seviyesinin üzerinde hizalanmış iki santimetre uzunluğu. Uygun meme veya kullanım makas kullanabilirsiniz.
  4. paryetal ipliklerini böylece parmaklarının arasında tellerini tutmayı, diğer elini yardımcı olmak en iyisi, makasla kısaltıldı.
  5. bir son işlemi kademeli olarak azaltılması veya makas kesme makineleri ile ya da gerçekleştirilir.

  Bu teknik kendini gerçekleştirme için oldukça basit bir saç kesimi olduğunu. Üstelik bu saç modeli her zaman geçerlidir. pratik ve erkeksi özellikler vurgulayan çünkü Milyonlarca erkek, günlük giyim için bunu seçin. Kırpılmış saç kesimi esas olarak Kalın ve kaba saç sahipleri. Bazı saç bu tip poluboks çok benzer, ancak bu doğru değildir derler. kirpi uzun süre daha kısa saçlarla arasında net bir geçiştir. Bu saç modeli durumunda, geçiş pürüzsüz ve neredeyse görünmez. aşağıdaki gibi Bakım gerçekleştirilir.

  1. Pariyetal alan makasla kesilmiş. en fazla 4 cm uzunluğunun.
  2. kafasına kırparak biraz jöle veya balmumu konur sonra, saç yığılmış mum (gerekirse bir saç kurutma makinesi kullanabilirsiniz).
  3. Bangs parietal bölgede tarafına fırça.
  4. mümkün olduğunca göze çarpmayan kadar kısa uzun saçlı geçişi yapmaya çalışıyorum, saç tokası kullanılarak dub viski ve boyun.
  5. Boyun olabilir ya da tamamen tıraş veya kılların küçük katmanı bırakmak gerekir.

  Sıradan insanlar özünde gerçek bir yansıması olan "sıfır" diyoruz. tüm erkekçe yüz hatları, göz, elmacık kemikleri ve çene öne nalyso eksenel. Giyilmesi tavsiye edilir çirkin kel yamalar oluşması durumunda veya alopesi areata.

  1. Her şeyden önce makineye uzun saçlı onlara dolaşmış değildir kesmek gerekir.
  2. sola veya sağa sonra yukarıdan aşağı ve: Kök üç yönde hareket tapınaklar ve Oksiput'u delin kesmek gerekir.
  3. düzensizlikler olsaydı, tıraş makinesi kullanılabilir veya özel bir meme kıl kıllar (1 mm) seviyesine eşittir. Tipik olarak, bu tür memeler makinelerin bazı modellerde veya ek setleri, bir sakal düzeltici mevcuttur.

  saç traş Sırları

  Önemli olan - bir deneyim, ama bazı mekanizmaların anlaşılması olmadan, onun hazırlık süreci önemli ölçüde gecikmiş olabilir. Yeni başlayanlar için, ellerini ulaşabiliyorlar herkese kesmeye çalışmayın. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz (gerçi istiyorum), bunların sonucunda memnun kalabilir, çünkü sevdiklerinize üzerinde deney yapmak gerekli değildir. Er ya da geç, başarı, sadece sabırlı olun ve onun kafasından başlayacaktır.

  1. Evde saç kesimi üzerinde olduğu kadar videoyu keşfetmeye çalışın. O elinizde ne kadar cihaz nasıl çalıştığını anlamak için gereklidir, kapasitesinin sınırı budur.
  2. Yanlış bir şey yapmak korkmayın. Hemen hemen tüm yanlış, bu bir ilk kez oldu işinde uzman olası kişidir.
  3. ile başlamak daha iyi kısa saç kesimi, onlar dahası, arıza durumunda her zaman başarısız girişimi gizler "sıfırda" bir seçenek olduğunu öğrenmek daha kolaydır. saçların yeniden çıkması olarak olabilir deneyi devam etmek. Eğer işe yoksa asıl şey vazgeçmek değil.
  4. Kafa saç ince ise, üzerlerinde bıçak veya seçilen meme merkezi bir bölümünü geçirmek için en iyisidir.
  5. saç modeli tamamlanması daha sonra kullanmak için kurutucudan üfleme - büyük ölçüde temizlik kolaylaştıracaktır. Ayrıca, evde saç kesimi sonrasında kalan tüyleri kapalı yıkamak için duş almak tavsiye edilir.
  6. Bu makası profesyonel düzeyde saç satın almak hiç mantıklı evde tımar en azından biraz tecrübe oldu bilmiyorum. Ve özellikle çok para için memeleri en komple set kitaba acele etmeyin. başlangıç ​​kiti acemi kuaför de yumuşak bir geçiş için gerekli iki veya üç birincil memeleri ile basit, fakat güvenli bir araç kendimizi sınırlayabilir ve sınırlarının belirlenmesi.
  7. Herhangi teknik cihaz saç ve kafa derisi ile doğrudan temas söz konusu olduğunda, servisi gerektirir. Uzmanlar dikkatle toz ve küçük saçlar onları temizlik, o zamana ait çelik bıçak dezenfekte zaman önerilir.

  Bir bütün olarak kesme kendisi bir mesafeden kafasını göremiyorum çünkü eğer herhangi kendini tımar, profesyonel ile karşılaştırılamaz hatırlamak önemlidir. Sonuç makinesi veya makasla de resim tam olarak tamamlanmadığı çıkıyor olmasıdır. Kuaför müşterinin saçları değerlendirmek için her zaman iyidir. Ancak, anahtar erkeklerin çoğunluğu seçer gibidir basit kesimler için, bu ciddi bir engel olmayacaktır.

  elleriyle bir modeli saç kesimi ve poluboks oluşturmak zordur ya kirpi oldukça mümkündür.

  arzına kurtarmaya çalışmayın. Bu da tüm en pahalı almak zorunda, ama biz üç nozul seti bahsediyoruz, eğer dikkatli seçmek ve en uygun fiyatlı modeli ile bitmemektedir iyidir anlamına gelmez.

  rahat bir tutuş ek olarak, sap ve gövde birkaç içerecektir eğer çok daha kolay olacaktır kauçuk parçaları veya kaplama tipi "yumuşak dokunuş". Kullanımı çok daha kolaydır. Daha iyi eller kayma olmaz birim olacak.

  kauçuk ile Konut makineleri

  seçim elektrik prizinden telle modeline durursa, onun uzunluğuna dikkat edilmelidir. Tel daha uzun, manevra için daha fazla yer kalır. Tabii ki, pille modelleri üstün manevra kabiliyeti sağlayan, ancak tüm çeşitli nedenlerle için uygundur.

  Evde kesme başlamak üzere karmaşık bir şey yok. Sadece, yararlı beceri satın yeni bir şeyler öğrenmek değil, aynı zamanda büyük ölçüde Barber aile bütçesine kaydetmek mümkün olur. Kendi kendine saç kesimi çalışmalarına alma, büyük sonuçlanıyor sabır ve melodi olmalıdır - sonra tüm dışarı çıkmalıdır.

  saç kesme makinesi ile ilgili ipuçları

  Saç kesme makineleri yaygın kuaför salonları kullanılan ve uzun yıllar boyunca evde edilir. Onlar tam bir seti, imalatçı, görünüm ve maliyet birbirinden farklıdır. Fakat birkaç da saç kesme makinesi özel memeleri çeşitli olduğunu biliyoruz.

  Değiştirilebilir memeleri ile Saç kesme makineleri giderek daha popüler hale gelmektedir. Ve tüm bu ek aksesuarlar blagodaryaimenno.

  makineleri için memeler farklı uzunlukta plastik çıkıntılar bulunmaktadır. Bunlar dar veya geniş, tek taraflı veya iki taraflı olabilir. makineye bağlı daha fazla ilave memeler, kesikler daha fazla sayıda bununla yapılabilir.

  Böyle aksesuarların bir özelliği, her iki makine ve çıkarılabilir yerleşik olduğu bir gerçektir. Buna ek olarak, yalnızca aynı üreticinin cihazların herhangi biri model veya seri yöneliktir herhangi saç kesme için uygundur ve birleşik olan evrensel ipuçları vardır.

  Nozullar başın farklı bölgelerinde farklı saç uzun saçlı çeşitli seçenekler oluşturabilirsiniz. Onların yardımı ile, tapınak ya da başın arkasında gençlerin modelleri arasında çok popüler bugün yaratabilir.

  Bugün, bu aksesuarlar farklı fonksiyonlara göre çeşitli kategorilere ayrılır.

  saç kesme yönelik memeye göre ayrılır:

  • Evrensel, Bu, baş uygun bir genişliğe sahip olan hemen hemen herhangi bir makası kullanılabilir olanlar olup. Bu ipuçları çok popülerdir ve maliyeti düşük.
  • Uzmanlaşmış, örneğin, sadece araçların belirli modeller için uygun olan, yani püskürtme, Zelmer 39Z013. diğer cihazlarda kullanımları cihazı veya kötü tımar ve ağrılı faydasızlık neden olabilir.

  Buna ek olarak, bu tür önemli aksesuar yapraklar saç yüksekliğini, yani kesme adım uzunluğuna bağlı olarak birkaç gruba ayrılır. sette daha doğrusu bu nozulları, saç daha çeşitli oluşturabilir. Çoğu durumda, kesme olabilir üç milimetre 3 mm, 6 mm, 9 mm, 12 mm, 15 mm, 18 mm, 21 mm aralıklarla dört ila yedi memelerden. Bazı üreticiler memelerin daha büyük bir sayı sunuyoruz. 3.5 cm - Bunlardan en küçük 1, 55 mm ve en büyüğüdür.

  memelerin çok sayıda makineler veya ek setler iyi ev içi kullanıma yönelik, profesyonel kullanım için uygundur genellikle dördü yeterlidir. En sık kullanılan parametreler 3 mm, 6 mm, 12 mm ve 15 mm sırtlar.

  Bu aksesuarlar aynı zamanda tek taraflı veya iki taraflı vardır. İlk durumda ekinde sadece bir tarafında bulunur tarak. Örneğin, 3 ve 6 mm, 9 mm ve 12 mm, ikinci durumda, çıkıntılar, memenin her iki tarafında düzenlenmiş olup, ve çiftler halinde ayrılır.

  Ve nozulları bölünmüş ve hatta doğrudan amacına bağlı olarak birkaç gruba olduğunu unutma:

  1. kolay saç kesme için nozullar. Bunlar saç kesme yüksekliğine bağlı gruba ayrılır aksesuardır.
  2. düzeltme ve kırpma sakal için tasarlanmış aksesuarlar. Standart memelerden da boyutu ve çıkıntıların genişliği ile ayırt edilir. Bunlar cihazın neredeyse tüm güncel modelleri için uygundur.
  3. aktif son yıllarda stilist-kuaförler tarafından kullanılan Kıvırcık, onlar kafasına karmaşık desenler oluşturmasını sağlar. ayrı olarak, tek parçalı bir grubu, ya da satılır. hemen her kesicilerden için uygundur.
  4. Özel bir meme inceltme Kısa saça güzel ve doğal bir görünüm vermek için izin verir. Böyle bir aksesuar son aşamasında kullanılır ve bunun yardımıyla tüyleri, daha doğrusu, onların uçları güzel saç modeli ve maksimum doğal kılan farklı uzunluklarda, kesildikten.
  5. aksesuarlar Koni şeklindeki. Bu memeler makineleri belirli bir model için uygundur, ve bunlar, burun ya da kulak saç kaldırmak için bazen kaş, bıyık kesme ve kullanılır.
  6. Parlatıcı - özel bir aksesuar bu bölme uçları olan saç kesimi düzeltmek için kullanılır.

  Bu aksesuarlardan tüm kısa saçlar için inanılmaz saç modelleri oluşturmak için tek tek veya birlikte kullanılabilir kullanın.

  Hatta ilk bakışta basit aksesuar bugün çeşitli malzemelerden yapılır. En sık kullanılan:

  • Plastik. Onlar korumak ve kullanımı kolay, düşük fiyat ve oldukça geniş bir yelpazede, ile karakterizedir.
  • Metal. Genellikle, paslanmaz çelik kullanılmaktadır. Bu memeler, oldukça yüksek maliyeti, kullanım dayanıklılık ve iyi bir ağırlık ile karakterize edilir.
  • Silikon. Bu malzemeden yapılmış Aksesuarlar son zamanlarda üretmeye başladı. Bu memeler, hafif nispeten uzun hizmet ömrü vardır ve yine de cilde çok hoş ve ona tahrişe neden olmaz.

  Mevcut para miktarı, cihaz ve kişisel tercihleri ​​kullanım sıklığına bağlı olarak gerekli olan imalat belirli bir malzemeyi seçin.

  İlk saç kesmek için tasarlanmış makineler için ekleri ile karşılaşır edenler, bunları düzgün nasıl değiştirileceği ile ilgili sorunlar olabilir.

  Aksesuar gerekli olan bir tek yönlü, her ise - Bu makine başının bitişiğinde tabanı üzerinde çok az bir basınç ve ileriye doğru hareket eder. Kolayca zorlukla klik el ve Meli meme kendisi çıkıyor. Şimdi uygun meme boyutunu seçmek gerekir ve yoğun makinenin kafasına ekleyin. Sonra, hafif itme hareketleri sinüs içinde ağızlığı götürmek. püskürtme memesi, makinenin kendisine bağlı bir kez Bazı modellerde, sıkıca olarak bastırmak gereklidir.

  iki taraflı aksesuar halinde, ilgili birimlerden eki gerekli uzunluk tepe seçmek ve cihazın üstüne ekleyin gereklidir. Sonra sıkıca kenarları etrafında sıkıştırılır ve cihazda koymak aksesuar. Aynı şekilde kaldırılır. Eğer yakından bakarsanız, bıçağın üstüne yakın küçük delikler vardır orada birçok makineleri var - yani içlerinde ve ikili aksesuar ortasında bulunan konveksliği almalısınız.

  memeleri doğru seçim saç kesimi kalitesi değil, aynı zamanda bir bütün olarak tüm cihazın ömrü de bağlıdır.

  Bu aksesuarlar ev kullanımı için satın alınan, bu ayrı memelerini satın almak en iyisidir. Düzenli olarak kullandığınız olanlar tercih vermelidir. bunların üretimi için en iyi malzeme - bir plastik ya da silikondur. Bu durumlarda makinelerin tüm modellere uygun evrensel aksesuarları elde etmek daha iyidir. Onlar Bole düşük fiyata sahip, ancak kalite son derece uzmanlaşmış aşağı değildir.

  Düzenli kullanılan bir saç kesme makinesi, bir ağızlığı satın aldıysanız, bunların daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür sahip olarak, silikon veya metal modelleri dikkat etmek mantıklı. memeleri sayısı kesinlikle bireysel her durumda seçilir. Tüm kesilmiş ve ne sıklıkta usta yapar ne bağlıdır. Bu gibi durumlarda derhal kitleri, memelerin farklı türde edinme mantıklı.

  profesyonel kullanım için meme, müsait yalnızca belirli bir saç kesme makinesi almak için tavsiye edilir.

  Böyle aksesuarların doğru ve düzenli bakım özgün formu ve kaliteli saç içinde uzun süre muhafaza edilmeleri sağlanır.

  Her kullanımdan sonra meme fırça saç kalıntılarının temizlenmesi gerekir, ve bunların çalışma gününün sonunda sıcak su ve sabun çözeltisi ile yıkanmalıdır. Daha sonra iyice kurulayın ve depolama için bir kutunun içine koyun.

  Eğer metal ghbcgjcj, ktybz kullanırsanız, haftada bir kez bunlar özel yağ ile yağlanır olmalıdır, ancak birkaç saat sonra temiz bir bezle iyice ve kuru yıkamak için.

  meme Her tür ayda en az bir kez dezenfekte önerilir. Bu, örneğin, bu farmasötik maddeler için kullanımı iyi, chlorhexedine. Bu önerilerin hepsi uyum gerçekten uygun yüksek kaliteli ve saç kesme makinesi kullanılan dayanıklı ağızlığı seçecektir.

  Ne tür ekler kesme makinesi üzerinde, aşağıdaki videoyu görmek.

  arkadaşlarınla ​​paylaş

  Moda dergisi «wLOOKS.ru9raquo;

  Tüm hakları 14+, saklıdır

  Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

  Nelerdir ve nasıl saç kesme eklerinin kullanımı

  Daha fazla kadın moda trendlerine bir saç modeli ödeme dikkat seçerken. traşlı viski farklı uzunluklarda, boyun, taç, kıvırcık elemanlar: Birçoğu kurallarını dikte. Bir saç modeli oluşturun ve clipper edecek şık bir görünüm, özel memeleri ile donatılmıştır.

  kuaför kendisi için mi? makinelerin ve ekleri yardımıyla mümkün!

  Makineler: özellikler aracı

  Ev Modern makineler düzenli güncelleme veya saç modeli değiştirmesine izin vardır. dağıtmaz aracı uygulayarak herhangi zorluklar: Ve böylece hem bağımsız hem de başkasının yardımıyla geleni yapmak. Ama önce, onun görevleri ile baş garanti doğru cihazı seçin.

  Belirli bir araç seçilmesi için bir çok baz öncelikle:

  Ama en önemli göstergesi, yani makinenin çalışma prensibi görünüşü ve özellikleri.

  Şarjlı çalışma

  elleriyle başının sırayla getirmek için keyifli bir eğlence idi ve sonuç yüksek kaliteli ve şık olsun garantilidir, doğru aracı seçmek önemlidir.

  Makası, ticari olarak temin edilebilen üç kategoriye ayrılır:

  verilmedi - memeler Moser olan titreşimli makinesi

  Bu modellerin ana özellikleri şunlardır:

  • düşük ağırlığı;
  • ağa bağlı olmadan çalışmasını mümkün;
  • Hızlı ve kolay bıçak değişiklikleri;
  • İyi izolasyon.

  Ancak hayranları böyle bir aracı çalışmaz "hızlı tazelemek": şarj edilebilir arabalar, düşük güce biraz yavaş çalışır. Tipik olarak, 12-15 watt içinde değişir.

  Onlar pek çok avantajı vardır:

  • Motor gücü değerleri 20'den başlamalı ve 45 watt ulaşan;
  • Uzun bir süredir mükemmel çalışıyor;
  • genellikle aşırı ısınmasını önleyen bir soğutma elemanı, sahiptir;
  • kolayca saç herhangi bir tür baş;
  • Değiştirilebilir bıçak sahip oluşudur.

  profesyoneller tarafından kaydetti eksiklikleri arasında:

  • Yüksek maliyetli (10,000 ruble);
  • Oldukça büyük ağırlık.

  aşağıdaki gibi bu tip araçların Temel nüanslar şunlardır:

  • düşük güç (9-15 W);
  • yüksek gürültü;
  • güçlü titreşim;
  • Kural olarak, sabit kanatlı üzere;
  • işin 20 dakika maksimum sonra otomatik kapanma.

  Bu modeller, çoğu durumda, ev kullanımı için tasarlanmıştır. Oster Profesyonel 616, Moser 1234 sistem hızlı bıçak değiştirme ve Gürültü ile donatılmış: Ancak istisnaları vardır.

  Nitel işlem kafası için profesyonel döner pil kiti

  bir makine seçerken, bir aracı ve onların başlarının kalitesi ve güzelliği sadece seçim unutmayın.

  İyi bir enstrüman tüm 100'e bakmak için herhangi bir zamanda size yardımcı uzun bir süre sürecek!

  Kütle-pazar VS Profesyonel Serisi

  makası satın almaya karar vermeden, bazı saklamayı tercih. Sonuçta, aracı değildir bir zorunluluktur, neden daha fazla ödeme? Ancak, profesyonel kullanım amaçlı cihazlarda, kitlesel tüketim ürünleri üzerinde birçok avantajı vardır.

  Wahl - Yüksek kaliteli saç kesimi için bir kalite aracı

  • sakat aşırı ısınma;
  • Bıçaklar hızla köreltmek;
  • Çalışma sırasında hoş olmayan hisler neden saçların ve makasla saç düzeltmek gerek sarılmak olabilir;
  • genellikle kırmak
  • Sürekli çalışma;
  • Yüksek kaliteli çelikten dayanıklı bıçak;
  • düzgün sonuç;
  • makaslama sürecinde tüylere sarılmak etmeyin;
  • Uzun kullanım ömrü

  Profesyonel makinelerde altında kullanılabilir en popüler markalar:

  Belirlenmiş Almanca (Moser) ve Amerikan (Oster, Wahl) yıllardır bu segmentte lider üreticileri.

  Clippers Harizma yardım iyi bir sonuç almak

  kitlesel piyasadan dikkat şirketlerin ürünlerine ödenebilir:

  • Harizma (1400 ruble);
  • Philips, (1600 ruble);
  • Remington (2000 ruble).

  Tabii ki, kalite ve saç stilleri geleceğin görünüm büyük ölçüde eğitim / kesme tecrübesi, profesyonel araçlar, bıçaklar resim vb yüksek düzeyine göre belirlenir Ancak, önemli bir rol saç kesme için uygun şekilde takılmış ekleri tarafından oynanır.

  Eki olan makine bile bebeği kesmek için, güvende!

  En üreticileri cihazlar uygun meme, belirli bir sayıda paket. Onların modeline bağlı olarak bir sette 6-8 Mart adet arası olabilir. Ama bu eleman sık sık hızla kötüye yıkar, bir hareketli parçası.

  Bazı profesyonel kuaförler genelde memelerini kullanmadan birinci sınıf saç kesimi oluşturmak edebiliyoruz.

  Ama deneme için gerekli değildir, çünkü kendi başlarına: sonuç çok üzücü olabilir.

  Nozullar her şekilde deneme izin!

  Bir aksesuar seçiminde en önemli husus saç kesme makinesi üzerinde memelerin boyutları vardır. Onu gelecekteki şık saç uzunluğunu belirler.

  salonların Masters en sık kullanılan:

  Ancak, memelerin bu rakamlar boyutlu sayısı sınırlı değildir. Bazı üreticiler (örneğin, Oster) 1.5 mm ile başlayan ve 25 mm (yükseklik 3-6 mm içinde değişir) sona eren, geniş setleri boşaltılır. Bu değerler Resimlerini deneyler hakkında ciddi düşünmek sağlayacaktır.

  Düzenli kullanım için memeleri Optimum sayıda klasik bir seçim

  Eğer kaybolur boyutunu seçerseniz, iyi bir kazanım ayarlanabilir nozul olacaktır.

  O kadar değişiklik olmadan tüm kafa kolları, saçın uzunluğuna ayarlanması geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır.

  saç kesmek için Nozullar şunlardır:

  İlk profesyonel bir araç kullanıyorsanız, seçim için tavsiye edilir. İdeal meme ölçüde basitleştirmek ve iş hızlandıracaktır. Sonuç, sırayla, birinci sınıf ve yüksek kaliteli olsun.

  Uygun meme, bir elektrikli tıraş makinesi içine makine dönüştürür

  göreceli bir kavram - Öyle memeleri evrenselliği unutulmamalıdır. Çoğu zaman, bu sadece markasının sınırları içinde, makineleri belirli bir tür (çalışma yöntemi) için uygundur. Bu noktada bir hata yaparsanız ve doğru ürünü satın almak için değil özellikle dikkat edilmelidir.

  Önemli

  daktilo kullanarak kafasını İşleme - basit bir işlem, ancak dikkat ve tecrübe gerektirir.

  Eğer varsa - acemi bu iş, kesinlikle uyulmalıdır temel kurallara dikkat edin:

  1. Kesme saç kuru kafasına sadece yapılır. Nem olumsuz enstrüman bıçakları etkileyebilir: anında körleşmiş hale.
  2. Tüm trafik bakılmaksızın tedavi alanının yukarı alttan gitmeli.
  3. Zaman, hasat saçlardan Makineyi temizlemek. Tıkanmış, bu niteliksel işlerini yürütmek olamaz.
  4. klipleri kullanmak için çekinmeyin, kilitler oldukça büyük uzunluk ise. Aksesuarlar saç evcilleştirmek ve dönüşüm sürecini kolaylaştırmak için yardımcı olur.

  Çalışma sırasında kendinizi tarak yardımcı

  Orijinal boy ve makas ile temizlenebilir.

  makineye kuru - Daha sonra, ıslak madde üzerinde çalışmak ve gerekmektedir.

  Sonuçta güzel ve eşit, niteliksel olarak görünmelidir. "Musluklar" ve fark geçişler uzunluk adam kalitesiz, dağınık bir görünüm verebilir. düzgün bir saç kesimi belirli alanlarda doğru yemler kullanarak yardımcı olacaktır olun.

  İşleme kafası biraz eğmek için bir adam sormak

  1. Büyük memeyi seçin.
  2. dalgalar biçin. orta çizgisinin karşısında ilk tokatlamak anda. Sonra sola alanı davranın. Üçüncü şerit tapınağa doğru eğik biraz olun.
  3. Benzer şekilde sağ tarafa tedavi.
  1. saçını tara.
  2. büyümesine karşı makine yönlendirilmesi, öteleme hareketine uzunluğu çıkarın.
  3. Zaman zaman onun saç taramak, saç tarağı kendilerine yardım etmeyi unutmayın.
  1. öncekine göre iki kat daha az bir ipucu bir buçuk atın.
  2. hafifçe öne doğru başını eğik adamı sor - bu işi kolaylaştıracaktır.
  3. Kesinlikle, makine, kesilmiş saçları basarak sadece yukarı hareket.

  belirlenmiş alanlarda Saç dengesiz büyüyor ve farklı uzunluklarda olabilir. Bu nedenle, saç kesme aracı boyutları sürekli farklı olmalıdır: çok az orta aralığındadır. Bazı çok kısa uzay herhangi bir aksesuar olmadan işlemek için deneyin.

  Herhangi erkek saç kesimi son aşaması - olası usulsüzlüklere dair yumuşatma. Bu amaç için en küçük delik (23 mm). Dikkatle hat geçiş uzunluğunu kesme, kafa boyunca onu yürüyün.

  sabır Biraz - ve kusursuz görüntüye hazır!

  Bazı deneyim makinesini gerektirir Handling: Zaman saç üzerinde, şık düzgün ve pürüzsüz elde edecektir. Ev Uygun düzeyde görünümünü korumak için yardımcı olacaktır düzenli olarak kendisine böyle bir araç ve ekleri vardır. Makineyi kullanırken kırparak Ek nüanslar ve ipuçları, bu makalede videodan öğrenecektir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  43 + = 46