masa IKEA değiştirme

Değişen tabloyla çekmeceli Çocuk göğüs - anne ve bebek için uygun

Küçücük adam, sadece çaresiz ve kırılgan bir varlık haline geldi ve panoları ile özel bir değiştirme masa panoları gizlemeye iyidir. Ve kullanışlı ve güvenli - sadece çocuk yanlışlıkla düşmez. Bu sadece gerekli olan bu tahta tutacak ve küçüktür. Bu nedenle, pek çok anne ucuz çocuk değişen şifonyer satın almayı tercih, üst kısmı bebeği değiştirmek için bir yer olarak hizmet vermektedir.

Bu ürünler birbirinden farklı yapıya sahip olabilir, ama genel olarak bir tane var - üst değiştirmek için bir yer. Kural olarak, bu tamponlar ile donatılmıştır. Buna ek olarak, zaman zaman yatak bağlandıkları dahil. seçme ve çekmeceli bir göğüs satın Düzgün, küçük çocuk bezi, giyim, hijyen ürünleri için gereken tek bir yerde her şeyde tutulabilir. Eh, çocuk bezleri, tabii ki.

 • Değişen bir alanı bunun yüzden hala ve kozmetik bebek oturması için oldukça geniştir. Krema, tereyağı, pudra, pamuk pedleri ve sopalarla yandan olacaktır.
 • Aksine kompakt boyutlar ve düşük ağırlık doğru yerde göğüs reposition bunu kolaylaştırır. Buna ek olarak, bu süreci kolaylaştırmak için tekerlekler genellikle vardır.
 • Bu ürünler Çocuk tasarımına iyi oturan ve diğer mobilyanın birlikte, düzgün ve güzel görünüyorsun. Kural olarak, onlar ahşaptan yapılmıştır, odaya özel bir sıcaklık verir.
 • sevdiği çocuk büyüdüğünde üst kurulu (modele bağlı olarak) katlanmış veya kaldırmak edilebilir. çekmeceli bir göğüs uzun zamanlı bir çocuk sürecek: oyuncaklar, kitaplar, okul defteri ve ders kitapları için. Bu arada, IKEA tahta bile kaldırmak gerek yoktu olduğu bir modeldir - bu preschooler için uygun bir tabloya dönüşür.

Sonraki Video elleriyle tablo değişen çekmeceli çocuk göğüs üretmeye herkesi öğretecek:

üretici ve model Bakış

Bu kısa derlemede yüksek kaliteli çocuk mobilya üreten popüler yerli şirketleri içerecektir. bazen bağımsız yapılabilir, bir dolap satın almak her zaman gerekli olmadığını unutmayın.

Nijniy Novgorod bölgesinde bulunan yumuşak kızlık soyadını "Sonia" giyen Çocuk mobilya fabrikası,. 2004 yılından bu yana çalışıyor ve tüketicilerin tanınması kazanmayı başardı. Ana yol - karyolaları ve değişen gelinler, modeller "Sonia" ve denir ki "Sonia-Kelebek." sadece kendi cephe uçan kelebek zarif bir siluet ile dekore edilmiştir ki aslında ikincisi aksine.

93.5 cm - işletme dört ya da beş kutuları, uzunluğu 60 ve 80 cm, yükseklik ile çekmeceli bir göğüs üretir. kitap gibi kıvrımlar değiştirmek için Tablo. genişletilmiş ise, uzunluğu 75 santimetre. lamine ahşap paneller yapılmıştır, ve cephe - - ürünleri çerçeve MDF. Çerçevenin kenarlarında PVC, hijyenik, estetik yapılmış ve ürün ömrünü uzatır edilir.

Değişen şifonyer Sonia Kelebek

Nijniy Novgorod bölgesinde bir diğer üretici - Tonshaevo köyünden şirketi "Antel". Dönüştürülebilir beşikleri ve masa değişen çekmeceli sandıklar uzmanlaşmıştır. Pek çok genç anneler için tanıdık bir marka "Juliana" aldık.

1

MDF yapılmış bir cepheye sahip olan, lamine ahşap yapılmış, çekmece sandık beyaz hem de renkler wenge, fildişi, bir akçaağaç, boo bir somun Ecco mevcuttur. Yükseklik ürünleri - 92 cm, genişlik - 60 cm, kutuların sayısı - dört. modeli "Ulyana-6" beşi vardır - yerine büyük bir üst çekmecesinde iki küçük. Üst panel - kapıları (toplam uzunluğu 75 cm).

80 santimetrelik bir genişliğe sahip yeni bir model "Juliana-7" olarak adlandırılır. karanlık ve ışık - başarıyla iki tonları birleştirerek, çok şık görünüyor. 45 santimetre - Açık üstlerindeki raf, dört tekerlek alt ve hafif artış derinliğe sahip üç çekmecesi vardı.

Fotoğraf çocuk göğsünü Antel Uliana değiştirme

Bu tanınmış şirket, gerekli değildir görünebilir - ürünlerini uzun veliler de yüksek itibara sahip olan ve klasik haline gelmiştir. kayın ağacından ve sunta levha çekmeceli zarif göğüs, iki tekerlekli donatılmıştır güçlü geri bacaklar karşı dirençli olan ve. Seçim için bol miktarda vardır - modeller farklı genişlik ve yükseklik (44 veya 45 santimetre derinlik) var. kundaklama yapılan konvertibl, kutuları için Tablo - dört.

En dar şifonyer - "Aistenok mini". Onun genişliği - 64 cm. Ayrıca "lüks" bir akıllı versiyonu geliyor. En Modeli - "Alexandra" (yüksek 92 cm) olabilir. Ve hala beş kutuları yerine (üst ikiye bölünmesiyle) dört sahiptir. çekmeceli büyük göğüs - "Silvia Suite", 1.02 metre yükseklik ve 98 santimetre genişliğe sahip. 48 santimetreye kadar - o ve derinlik artışı. Genişlik "Irishka" modeller "Aistenok" ve "İskender" - 84 santimetre.

değiştirme masası Gandylyan Çekmeceli

Bu marka Volgodonsk şehrinin yapımcıya aittir. Bu IP Baryshnikov, müşterilere suntalemden yapılmış, pratik, güzel ve rahat dressers sunan. Onlar ilginç ve renkli tonları çeşitli ile ayırt edilir. mavi, turuncu veya parlak yeşil ile parlak renkler birleştiren kayın, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve kereste, üretilen eğlence birleşik ürün altında modellerde ek olarak.

Zehirlemeler oldukça yüksek ve derin - 103 48 santimetre. Bunların ortalama genişlik - 78 santimetre. kundak Tablo katlanabilir. PVC kenar - Aşağıda ucunda kullanılır teleskopik tip kutuları rehberlik için poliüretan tekerlekler vardır.

Dresser Madagascar değiştirme

Ikea İskandinav şirket burada işlevselliği çocuk değiştirme masa gelinler, üç model sunmaktadır. Bunlar akrilik boya veya vernik ile kaplı, katı çam yapılır. Bize kısa bir açıklama vereyim.

 • Modeli "Leksvik" 94 santimetre ve yüksekliği 86 cm olan bir genişliğe (- 78 santimetre olan derinliği) değiştirmek için sökülebilir bir tablo ile donatılmıştır. Bebek büyüdükçe, biz iki çekmeceli çekmeceli sıradan bir göğüs elde ederiz.
 • 79 santimetre - açık raf Modeli "Sundvik" bir yüksekliğe 108 ve genişliğe sahiptir. kundak için Onun masa önceki modelde ayrıca iki olduğu gibi, menteşeler ve çekmeceler üzerinde katlanabilir.
 • (- bir, sağ altta - iki değiştirme masa panoları altında oluşturulmadığı) "Stüva" modeli dört küçük çekmeceleri ve üç açık raflar vardır. 0.9 metre - Ürün yüksekliği 1.02 metre, genişliğidir. çocuk büyüdüğünde yakın şifoniyer sandalyeye geçmek - Eğer bir masam.

Modeller Ikea dan çekmeceleri Kundaklama

Değişen tabloyla çekmeceli Fotoğraflar

Bu bölümde çeşitli swaddling sandıktan tüm ayrıntılarını görüntüleyebilir fotoğraf galerisi sunuyoruz. Eh, o zaman en çok sevdiğim bir model seçmek için daha kolay olacaktır. Bütün bu çocuklar sandıkları çevrimiçi mağazalarda bulunabilir kundak.

değişen tablo ile çekmece örnekleri

Veres-Ayı mavi tonları dikdörtgen Walter

Böyle mi? VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Google Plus ve Twitter site güncellemelerine abone.

E-posta üzerinden güncellemelere abone:

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak favori sosyal ağlara bu makalede arkadaşlarınıza anlatın.

değişen ped sayesinde daha iyi şifoniyer. Bir süre bu şekilde bunun üstüne tür gereksiz olarak çıkıyor fark sonra nasıl arkadaşlarımın çoğu, bir Çekmeceli satın aldı. konfor istasyonunun tüm modeller çıkarılabilir değil. Bebeğin hayatının ilk aylarında çok uygun olmasına rağmen

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

İlgili bilgiler

mutfak

kreş

koridor

işyeri

Haber ve Eğilimler

biz Vkontakte

Büyükbaba Şura

Serin! Yani gözlük, akıllı telefon, taşınabilir müzik çalar için yatağın yanında raf olduğunu.

Çok bir podyum ile bir yatak: Ve ben başka böyle varyantı gördük.

değerli ve ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederiz! Çok yararlı gibi.

masa IKEA değiştirme

masa duvar beyaz değiştirme

tablo değiştirme, beyaz

tablo değiştirme huş,

Kundaklama çöp, beyaz

Kapak mobilya, beyaz

Paket miktarı: 2 adet

tabloları değiştirme Ek tezgahları, ahşap boyama, antik

Tablo / kabin, ahşap boyası, antika değiştirme

Bebek banyosu, beyaz

Neb konteyn, beyaz, masa için 3 parça seslendirdi

masa, kayın değiştirme, beyaz

tablolar değişen tablo tamamlayacak Fly, beyaz

tablo / kabine değiştirme, beyaz

Eğer IKEA kalitesinden hiç problem var mı?

masa IKEA değiştirme

Çocuk mobilyaları için yazı dizisi devam ettiren ben IKEA değişen tablolar dikkatinizi çekmek istiyoruz. Onlar kendi işlevlerine göre kategorilere ayrılabilir:

 1. İki kat değiştirme masaları (SNIGLAR);
 2. tablolar (SUNDVIK Gulliver) değiştirerek Üç katmanlı;
 3. Duvar / havai değiştirme masaları (ANTILOP);
 4. Kabine (Leksvik) ile tablo / Dresser değiştirilmesi;
 5. değişen tabloları (SPOLING, antilop) katlanır;
 6. Değişen tablo, dolap (HENSVIK).

Bazı noktalar dikkate almalıdır değişen tabloyu satın alırken. Bu değer, değişen tabloyu yerleştirmek için plan odası ve onun amacı budur. Bebeğinizin giysi ve diğer şeyleri saklamak için bir yer olarak da tabloyu kullanıyorsanız, çok katmanlı masaya seçiminizi durdurmak veya, dolap değişen bir tablo satın alın.

Özellikle İsveçli mobilya üreticisi tasarımcıları tarafından icat tabloları, değiştirmek için ekstra aksesuarlar dikkat değer. Bu aksesuarlar değişen tablolar yanı sıra tabloları değiştirmek için ek masa için mobilya kapakları, kundak yatak takımları, konteyner setleri sunulmaktadır.

bize avantaj ve özellikleri vurgulayan kategoriler değişen tabloların her biri üzerinde durmak istiyorum.

Bu şekilde, iki-katmanlı SNIGLAR değiştirme masası oldukça rahat bir yanıttır mobilya yüksekliği 87 sm bir parçasıdır. Teşekkür ikinci kademesine, değiştirme masası gerekli aksesuarlar için pratik bir saklama alanına sahiptir. Tüm işler bebek parmaklarınızın ucunda olacak ve bir dakika bile çocuğunuzu yalnız bırakmayın gerekmez. SNIGLAR değiştirme masası dayanıklı ve çevre dostu katı kayın yapılmış ve akrilik boya ile kaplıdır.

Üç katmanlı değiştirme masaları SUNDVIK ve Gulliver adlı bir modelini sundu.

SUNDVIK değiştirme masası bir yaşın altındaki çocuklar için de kullanılabilir. Bu iki ek katman nedeniyle malzemelerin depolanmasında boş yer almaktadır. modeli, beyaz, gri ve kahverengi ve siyah ve kahverengi uygulanmaktadır. Uzunluk, genişlik ve değişen tablo yüksekliği SUNDVIK sırasıyla 82 * 54 * 95 cm oluşturmaktadır. dizi ek olarak SUNDVIK bir Çekmeceli ile kombine değişen tablonun seçeneği vardır. Onun avantajı iki çekmeceli yerine raflarda bulunmasıdır. Bu seçenek sevmiyorum Sebebi ne olursa olsun açık raflarda bebek ekipmanı tutmak isteyenler için yararlı olacaktır.

Diğer üç katmanlı bir model IKEA tabloları değişiyor - Gulliver. Yuvarlak detaylar nedeniyle, son derece hafif ve dikkatli bakar. Üst katman daha kolay ve güvenli bir tırabzan ile donatılmıştır. huş ve MDF tezgah ayrıntıları çocuklar için son derece çevre dostudur. Bu model masa beyaz renk ve ağacın renk gelir değişiyor.

küçük alanlara ve ekstra özellikler seviyorum ebeveynler için özel olarak antilop ve SPOLING olarak tabloları değişen bu tür modeller geliştirmiştir. gerekirse duvara bağlı olduğu için ANTILOP uygundur. Ancak, farklı duvarlar bağlantı elemanları türleri gerekir. bağlantı elemanları verilmediyse gibi bu, önceden dikkat etmelisiniz. ANTILOP% 100 polyester ile kaplı bir güçlü çelik çerçeve oluşur. Değiştirme 40 ° C 'den fazla olmayan bir sıcaklıkta yıkama önerilir, çıkarılabilir bir kapak, var

Başka bir model taşınabilir değişen tablodur - SPOLING. Onun bile mümkündür uzun bir yolculuk almak. Bu depolama için uygundur. Bir başka avantaj çamaşırlar için bir torba olarak da kullanılabilir varlığı SPOLINGA kapağı ve gereç depolanması için cepler (çocuk bezleri, şişeler, oyuncaklar, vs.), depolama için bir ızgara, bir.

Kalan iki model - HENSVIK ve LEKSVIK - mükemmel tasarımından dolayı herhangi bir ortamda "uyum". Tasarımcı Carina Bengs bu değiştirme masaları sadece çocuklar için uygun değil, aynı zamanda velilere hoş değildi emin yaptı. İki çekmeceli çekmeceli bir göğüste - Çocuğunuz büyüdüğünde, HENSVIK basitçe açık bir bölümü ve Leksvik dönüştü. Üretici verilen donanımla duvara mobilya düzeltmek için tavsiye eder. Bu devrilmesini önler. tablo değiştirme, dolap çekmeceleri tamamen taşınmaz ve düşmez, yani bir tıpa ile donatılmıştır Leksvik.

IKEA tüm değişen tablo bakımı çok basittir. Sadece nemli bir bez ile silin ve temiz bir kuru bir bezle silmeniz gerekir. Daha ciddi kirlenme durumda silgi, zımpara kağıdı veya yumuşak sabun çözeltisi kullanmalıdır. Işlem ahşap ürünler için uygundur araçları uygulamak da mümkündür.

Hemen hemen tüm değiştirme masaları, mobilya ve aynı adı taşıyan iç parçalarla tamamlanan eğer istenirse. Daha konfor ve depolama aksesuarları için bir bebek yatak ve bebek karyolaları, depolama mobilya, sandalyesi yanı sıra aksesuar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 5