Masa kundağı Ikea

IKEA için tabloları değiştirme

Çocuk mobilyalarıyla ilgili bir dizi makaleye devam ederken, dikkatinizi IKEA'dan değişen tablolara çekmek istiyorum. Bunların işlevselliğine göre kategorilere ayrılabilir:

 1. İki kademeli kundaklama masaları (SNIGLAR);
 2. Üç kademeli kundaklama masaları (SUNDVIK, GULLIVER);
 3. Duvar / asılı kundaklama tabloları (ANTILOP);
 4. Soyunma dolaplı masa / göğüs değiştirme (LEKSVIK);
 5. Katlanır soyunma tabloları (SPOLING, ANTELOP);
 6. Masa dolabını değiştirme (HENSVIK).

Değişen tablo satın alırken bazı noktaları düşünmelisiniz. Bu, değişen masanın planlandığı oda büyüklüğü ve amacı. Masayı bebeğinizin kıyafetlerini ve diğer şeyleri depolamak için bir yer olarak kullanırsanız, çok katmanlı bir masa seçin veya değişen bir masa gardırop satın alın.

İsveç mobilya üreticisinin tasarımcıları tarafından özel olarak icat edilen kundaklama masaları için ekstra aksesuarlara dikkat etmeye değer. Bu aksesuarlar mobilya kapakları, kundaklama paspaları, masaları değiştirmek için konteyner setleri ve tabloları değiştirmek için ek masa üstleri ile sunulmaktadır.

Avantaj ve özelliklerini vurgulayan tabloların her biri üzerinde daha ayrıntılı olarak duracağız.

Öyleyse, iki kademeli kundak tablası SNIGLAR, oldukça rahat bir özellik olan 87 cm yüksekliğinde bir mobilyadır. İkinci kademe sayesinde değişen masa, gerekli aksesuarların depolanması için pratik bir yere sahiptir. Bebeğin elinde olacağı her şeyi ve çocuğu bir dakikalığına gözetimsiz bırakmanız gerekmez. Döner tabla SNIGLAR, sağlam ve ekolojik kayın ağacından yapılmıştır ve akrilik boya ile kaplanmıştır.

Üç kademeli kundaklama masaları, SUNDVIK ve GULLIVER adlı modellerle temsil edilir.

Değişen masa SUNDVIK, bir yılın altındaki çocuklar için kullanılabilir. İki ilave katman nedeniyle aksesuarların geniş bir depolama alanı vardır. Model, beyaz, gri-kahverengi ve siyah-kahverengi renklerle üretilir. Kundaklama tablası SUNDVIK'in uzunluğu, genişliği ve yüksekliği sırasıyla 82 * 54 * 95 cm'dir. Buna ek olarak, SUNDVIK serisinde, çekmece dolabıyla birlikte değişen bir tablo çeşidi var. Avantajı raflar yerine iki kutunun bulunmasıdır. Bu seçenek, çocuklar için aksesuarları açık raflarda saklayanlara, bu nedenle sevmeyenler için uygun olacak.

IKEA - GULLIVER'tan masaların kundaklanması için üç katmanlı bir diğer model. Yuvarlak detayları sayesinde, olağanüstü nazikçe ve düzgün görünüyor. Üst katman ayrıca kolaylık ve emniyet için tırabzanla donatılmıştır. Mangal tablasından yapılmış huş ağacının masası ve masa üstü tablası, çocuğun son derece çevreye duyarlı olması açısından önemlidir. Değişen masanın bu modeli beyaz renk ve ahşap renkte sunulmaktadır.

Ekstra işlevsellikle uğraşan küçük odalar ve ebeveynler için, ANTILOP ve SPOLING gibi kundaklama tabloları bu şekilde tasarlandı. ANTILOP uygunsa, çünkü gerekirse bir duvara monte edilir. Bununla birlikte, farklı duvarlar için farklı tutturucular gereklidir. Bağlantı elemanları dahil olmadığından, bu önceden halledilmelidir. ANTILOP,% 100 polyester ile kaplanmış sağlam bir çelik çerçeveden oluşur. Değişen masa, çıkarılabilir bir kapağa sahiptir ve bu kapak 40 ° C'yi aşmayan bir sıcaklıkta yıkanır.

Taşınabilir kundaklama tablasının bir başka modeli SPOLING'dir. Hatta uzun yolculuklarda alınabilir. Depolama için de uygundur. SPOLING'in diğer bir avantajı, çamaşırlar için bir torba olarak da kullanılabilen, depolama için bir net olan aksesuarların (bezler, şişeler, oyuncaklar, vb.) Depolanması için bir kapak ve ceplerin bulunmasıdır.

1

Geriye kalan iki model - HENSVIK ve LEKSVIK - tasarımlarından ötürü her iç mekana mükemmel şekilde "sığar". Tasarımcı Carina Bengs, bu değişen tabloların sadece çocuklar için rahat olmadığından ve ayrıca ebeveynleri memnun ettiğinden emin oldu. Çocuğunuz büyüdüğünde, HENSVIK basitçe açık bir kısma dönüşür ve LEKSVIK - iki çekmece ile çekmeceli bir sandığa dönüşür. Üretici, verilen mobilyaları kullanarak bu mobilyaları duvara sabitlemeyi önermektedir. Bu devrilmesini önleyecektir. Değişen masa dolabı LEKSVIK, tıpalı kutularla donatılmıştır, yani tamamen uzanmaz ve düşmezler.

IKEA'dan gelen değişen tüm masaların bakımı son derece basittir. Onları nemli bir bezle silmeniz ve temiz, kuru bir bezle silmeniz yeterlidir. Daha ciddi kontaminasyon durumunda, silgi, cilt veya hafif bir sabun kullanın. Ahşap ürünleri işlemek için uygun olan araçları da kullanabilirsiniz.

İstenirse hemen hemen tüm değişen tablolar, aynı isimlerle mobilya ve iç eşyalar ile takviye edilebilir. Bunlar, bebekler ve karyolalar için karyolalar, depo mobilyaları, sandalyeler ve ayrıca malzemelerin daha fazla konfor ve depolanması için aksesuarlar olabilir.

Rahat değişen tablo: gerçek fikirler

Rahat ve pratik değişen tablo, her genç annenin mutlu olacağı vazgeçilmez bir cihaz haline gelecektir Her geçen gün genç bir bebeğin, çocuğun her gündüz bakımı için bir çocuk değişen masasına ihtiyacı vardır. Üzerinde sadece bebeği giyinemez, aynı zamanda ona bir masaj veya jimnastik yapabilirsin. Pelennik kullanımı çok kolay. Onun sayesinde, annemin sırt ağrısı yok ve çocuğun doğru duruşu var. Buna ek olarak, çeşitli prosedürler sırasında, masanın yüksek darbe ile donatılmış olması nedeniyle, tamamen güvenlidir. Kundaklama masaları, tasarım ve maliyet açısından farklı birçok çeşide ayrılır. Annem yalnızca onun için en uygun seçeneği seçebilir ve hangi yaşta kullanılacağını daha sonra belirleyecektir.

Pratikte değişen masa - çekmeceli dolap

Bir kundaklama seçerken sadece ürünün görünümü değil aynı zamanda pratikliği ile çocuk odası veya banyolarının büyüklüğüne göre yönlendirilmelidir.

Bugüne kadar, genç ebeveynler arasında oldukça popüler ve talep gören, durgun bir değişen masa, bir çekmece şeklinde

Şartlı olarak değişen tablolar iki tipe ayrılabilir:

Çekmecelerin masa göğüsleri sabittir, bu nedenle çocuk bakımının veya banyosunun yapıldığı bir odada kurulur. Çekmeceleri olan sıradan bir çekmeceli gövde, üst kısmında yüksek taraflı bir kundaklama tahtası takılmıştır. Buna ek olarak, böyle bir masa hijyen ürünleri için raflar, girintiler veya cepler ile donatılabilir. Çocuk büyüdüğünde, tahta çıkarılır ve yastık yapımcısı sıradan bir çekmece gövdesine dönüşür.

Tabloları kundaklamak için en pratik modellerden biri Ikea'dan Stuva'dır. Değişen bir paspasdan çekmeceli bir sandığa, sonra da bir masaya dönüşebilir. "Gulliver" modeli daha basit görünüyor, bir kitaplık gibi görünüyor ve kutular yerine geniş raflara sahip.

Satılık pelatörler ve "çocuk dünyası" mağazasında. Özellikle popüler modeller: 3'ü 1 arada: bebek karyolası, masa değiştirme ve gardırop.

Unutulmamalıdır ki, tasarım ne kadar güvenilir olursa olsun, bebek birkaç saniye bile olsa masada yalnız bırakılamaz.

Klozet değiştirme yatağını nasıl seçebilirim?

Değişen paspas için bir masa, bir masa ile birlikte satılabilir veya ayrı olarak satın alabilirsiniz. Boyutları ayrı ayrı seçilir, ancak çocuğun yaralanamaması için kenarları kapatması gerekir.

Değişen bir masa için bir yatak seçerken, boyutunu, kalitesini ve yapıldığı malzemeyi dikkate almak zorunludur

Şilte seçimi için genel kriterler:

 • Ürünün yapıldığı malzemeler hipoalerjenik olmalıdır;
 • Bir veya her iki taraf su geçirmez ise daha iyi olur;
 • Çok parlak veya açık renkte bir yatak almayın çünkü parlak parlaklığı çocuğu tahriş edebilir ve ışık çok çabuk kirlenmeyecektir;
 • Kumaş dokunma keyifli olmalı ve kaygan olmamalıdır.

Isıtmalı bir döşek satın aldıysanız, düzenli çalışmasını düzenli olarak kontrol etmeniz ve kablo ve fişin servis edilebilirliğini düzenli olarak kontrol etmeniz gerekir.

Tabla katlamasını değiştirme: konfor ve kompaktlık

Küçük dairelerde sabit pelenatörlerin kurulması imkânı bulunmadığından rahat ve kompakt bir katlanır masa kurtarmaya gelecektir. Ayrıca, çocuğu soyunma masasında olduğu gibi değiştirmek de uygundur, ancak gerekirse tasarım hızlı bir şekilde katlanabilir ve çıkarılabilir. Böyle bir masa, dacha gezilerine veya ziyarete götürülebilir çünkü katlanmış halde fazla yer kaplamaz.

İnanılmaz derecede pratik ve kullanışlı küçük bir katlanır değiştirme masasıdır

Buna ek olarak, katlanır masa aşağıdaki donanımlarla da donatılabilir:

Tabloda tekerlekler varsa, herhangi bir çaba harcamadan daire boyunca kolaylıkla taşınabilir.

Unutulmamalıdır ki, katlanır değiştirme masası sadece düz bir zemine monte edilmiştir. Ve tekerlekler özel bir mekanizma ile sabitlenmelidir.

Katlanır bir değiştirme masasında bir yatak seçiyoruz

Yatağın boyutları tablonun ebadıyla çakışmayabilir, biraz daha büyük veya biraz daha kük olabilir. Önemli olan çocuğun kendisinde rahat hissetmesi ve kazaya karışan yan etkilere karşı korunmasıdır. Şilte, masa alanının tamamını kapsamıyorsa, boş alana toz veya kremalı kavanoz koyabilirsiniz.

Şileyi tablanın yüzeyi üzerinde kayarken, alt kısmında kalın bir havlu havlu koyabilirsiniz.

Katlanabilir masa, şişirilebilir şilte modelleri için mükemmeldir.

Katlanır bir masanın üzerindeki bir yatağın avantajları, yıkanması ve taşınması kolaydır.

 • Kompakt boyut;
 • Kolay yıkama;
 • Kolay kullanım;
 • Uzun ve yumuşak taraflar.

Şişirilebilen şilte vücudun pozisyonunu korur, yükü kemiklere eşit şekilde dağıtır ve aynı zamanda duruşun bozulmasına izin vermez.

Değişen şilte kendi ellerinizle nasıl dikilirsiniz

Tüm genç ebeveynler, bir kınama şilteği satın alabilirler. CFM gibi özel bir yerde ucuz bir ürün satın alabilir veya kendiniz bir yatak dikebilirsiniz. Bunu yapmak için basit desenler, kumaş ve dolgu maddesi (sintepon veya köpük kauçuğu) gerekir. Mükemmel bir kınama şilte de eski bir battaniyeden gelecektir.

Görünüşü ve dolgu maddesi ile önceden karar verirseniz orijinal değiştiren yatağı kendiniz dikmek mümkündür

 • Yenidoğanlarda alerjik bir reaksiyon yaratmamak için yalnızca doğal kumaşlardan bir döşek yapılması önerilir;
 • Dikişler yalnızca ürün kenarlarında bulunabilir, böylece çocuğun hassas cildi ovulmaz;
 • Dikiş işleminden önce kumaş en iyi sıcak suyla yıkanır ve büzülme düzeyini belirler.
 • Şilte üzerinde fermuarlar ile hızlıca çıkarılıp soyulabilen birkaç çıkarılabilir kapak yapılması önerilir.

Alerjiye eğilimli olan bebekler için boyanmamış beyaz bir doğal bez (pamuk, keçi balığı, haşhaş, papatyalar) kullanmak istenir.

Duvardaki katlanır bir masanın iyi olması iyi olur

Çok küçük odalarda, yeşillik depolamak için küçük raflar, toz bebek kremi bulunan geniş bir raf olan katlanır bir kundaklama masası kurmanız önerilir. Buna ek olarak, yanında onun için bebek bezleri için özel bir konteyner tutun. Katlanan durumda, duvar kundağı çok kompakt görünüyor, iç kısımlara mükemmel bir şekilde oturuyor ve geçişe müdahale etmiyor.

Katlanır değiştirme masasının en önemli avantajı, duvara herhangi bir uygun yerde takılabilmesidir

Askıya alınmış tablonun işletilmesi ile ilgili öneriler:

 • Asma masasını sadece tuğla, beton, cüruf bloğunun güçlü duvarlarına tutturun;
 • Tüm bağlantı elemanları özellikle dikkatlice kontrol edilir;
 • Çocuğun ağırlığı masa için izin verilen sınırları aşmaya başlarsa, kullanımından hemen derhal reddetmek gerekir;
 • Raflar üzerinde yüksek tahta olmalı, böylece bebek onlara konan şeyleri düşürmüyor.

Asma masası dayanıklı plastikten veya ahşap olmalıdır.

Basit ve ucuz: Paspas ve pano değiştirme

Değiştirme tahtası bir yatak, banyo, çamaşır makinesi, masa üzerine monte edilebilir. Yüksek taraflarla sınırlıdır ve sağlam bir zemine sahiptir, bu nedenle üzerindeki kıyafetleri değiştirmek çok uygundur. Tahtayı istediğiniz odaya taşıyabilirsiniz. Böylelikle, sert ve pürüzsüz yüzey anında bir kundakçıya dönüşür. Kundaklama tahtasının karyolanın içine önceden yerleştirilmiş olduğu modeller var.

Genç anneler arasında çok popüler olan, değişen bir paspas, bebeğe kolaylıkla takılabiliyor

Kartı herhangi bir yüzeye yerleştirirken zemine kaymamasına dikkat edin.

Pelennaya yatak takımı, yalnızca bir klinikte veya gezide bebeği çabucak değiştirmek için gereklidir. Hafiftir ve kompakt boyuttadır, bu nedenle sizi bir yürüyüşe bile taşıyabilirsiniz. Genellikle çöpün üst kısmı saf pamuktan, alt kısmı lastikli kumaştan oluşur. Ayrıca şişirilebilir modeller de vardır.

 • Otomatik makineyle yıkamak mümkündür;
 • Çok fazla yer kaplamaz;
 • Su geçirmez bir temele sahiptir.

İdeal değişen tablo: boyutlar, boyutlar ve organizasyon

Değişen masanın boyutu ne kadar büyükse, tasarım o kadar sıkılaşmaz. Özellikle masaların gövdeleri ve katlanır masalar ile ilgilidir.

Bir bebek için değişen bir masa seçerken, bebeğin uzunluğu, genişliği ve optimum yüksekliği dikkate alınmalıdır

Bir tablo seçerken dikkate alınması gereken parametreler:

Önerilen genişlik 75 ila 100 cm arasındadır.En annesinin sırtında bir yük kalmamasını sağlamak için yükseklik en az bir metre olmalıdır. Uzunluk farklı olabilir, ancak bir metreden daha azı optimal kabul edilmez. Böyle bir masada, çocuk bakımı ve giysileri için gerekli tüm öğeleri düzenlemek kolaydır.

Küçük bir kundaklama masasında bebeğin çapraz olarak yerleştirilmesi önerilir.

Kepçe tablolarının çeşitleri (video)

Bir kundakçı seçerken, finansal olanakları ve başka faktörleri dikkate almalısınız. Örneğin, anne ve çocuğun büyümesi, odadaki boş alan. Önemli olan ürünün çevre dostu ve dayanıklı malzemelerden oluşması. Güvenilir tedarikçilerden ünlü markaların mallarını satın almak daha iyi, o zaman bebeğin sağlığı ve güvenliği için endişelenmenize gerek olmayacaktır. Örneğin, Ikea ve Stokke mağazaları, dünyaca ünlü imalatçılardan uygun modeller sunuyor.

Değişen bir masaya sahip çocuk giyimi, anne ve bebek için de uygundur.

Az önce doğmuş olan küçük bir adam çaresiz ve kırılgandır ve kıyafetlerini darbelere sahip özel bir değiştirme tahtasında değiştirmek daha iyi. Ve elverişli ve güvenli - çocuk yanlışlıkla düşmüyor. Bu sadece bu kurulu ihtiyacınız olan bir yerde ve küçük bir yerde tutmak içindir. Bu nedenle, birçok anne, üst kısmı bebeğin giyinme yeri olarak işlev gören, ucuz bir çocuğun değişen göğsünü almayı tercih eder.

Bu ürünler farklı bir tasarıma sahip olabilir, ancak ortak bir özelliğe sahiptirler - üst kısmın kundaklanması için bir yer. Kural olarak raylar ile donatılmıştır. Buna ek olarak, kit bazen bir şilte ile birlikte gelir. Sağ seçerek ve çekmeceli bir sandık satın alarak, ihtiyacınız olan her şeyi küçük bir bölgede tek bir yerde saklayabilirsiniz: bezler, kıyafetler, hijyen ürünleri. Elbette bezler.

 • Kundaklama yeri oldukça geniştir, bu nedenle de bebek için kozmetik içerir. Kremler, tereyağı, toz, pamuk ve çubuklar el altında olacak.
 • Göğsün kompakt boyutu ve hafifliği doğru yerde yeniden düzenlemeyi kolaylaştırır. Buna ek olarak, genellikle bu işlemi kolaylaştıran tekerlekler vardır.
 • Bu ürünler kreş tasarımına tam uyum sağlayan ve mobilyaların geri kalanı ile kombine edilmiş, düzgün ve güzel görünür. Kural olarak, ahşaptan yapılmışlar ve odaya özel bir rahatlık katıyorlar.
 • Favori çocuk büyüdüğünde, üst pano katlanabilir veya çıkarılabilir (modele bağlı olarak). Bir çekmece sandığı, çocuğa uzun süre hizmet edecek: oyuncaklar, kitaplar, okul defterleri ve ders kitapları. Bu arada, IKEA'nın tahtanın kaldırılması gerekmeyen bir modeli var - bu da okulöncesi için uygun bir masaya dönüşüyor.

Aşağıdaki video, çocuk elbiselerini kendi elleriyle değiştiren bir masa ile hazırlamak isteyen herkese öğretecektir:

Üreticiler ve modellere genel bakış

Küçük anketimizde, kaliteli çocuk mobilyaları üreten popüler yerli firmalar katılacaktır. Her zaman bir çekmece sandığı satın alınması gerekmediğini, bazen de kendi başınıza yapılabileceğini unutmayın.

Nizhny Novgorod bölgesinde yumuşak bir kızlık soyadı "Sonya" taşıyan çocuk mobilyalarının fabrikası. 2004 yılından beri faaliyet göstermektedir ve tüketiciler tarafından tanınmıştır. Temel talimatlar beşli ve kuşaklı sandık sandıkları olan modeller "Sonya" ve "Sonya-Butterfly" olarak adlandırılıyor. Tek fark, cephelerinin uçan kelebeğin zarif bir siluetiyle süslenmiş olması.

Şirket, dört veya beş kutuya, 60 ve 80 santimetre uzunluğa, 93.5 santimetre yüksekliğe kadar çekmeceli dolaplar üretiyor. Değişen tablo bir kitap gibi katlanır. Genişletilirse, uzunluğu 75 santimetredir. Ürünün çerçevesi lamine ahşap levhadan yapılmış ve cephe MDF'den yapılmıştır. Kenarlarda yapılmış kenarlarda PVC, hijyenik, estetik ve ömür boyu uzatan bir üründür.

Çekmeceli dolap Sonia-Butterfly

Nizhny Novgorod bölgesinden bir başka üretici ise Tonshaevo köyündeki "Antel" şirketidir. Karyola transformatörleri ve değişen masalı çekmeceli dolaplar konusunda uzmanım. Birçok genç anneye aşina olan "Ulyana" markasını almışlardı.

MDF yapılmış bir cepheye sahip olan, lamine ahşap yapılmış, çekmece sandık beyaz hem de renkler wenge, fildişi, bir akçaağaç, boo bir somun Ecco mevcuttur. Ürünlerin yüksekliği 92 santime, genişlik 60 santimetre, kutu sayısı dört'tür. Ulyana-6 modelinin beş tanesi var - büyük bir üst çekmece yerine iki tane küçük çekmece var. Üst panel katlanır (toplam uzunluk 75 santimetredir).

80 cm'lik genişliğe sahip en yeni model "Ulyana-7" olarak adlandırılır. Çok şık görünüyor, iki tonunu başarıyla birleştiriyor - karanlık ve hafif. Üzerinde açık bir raf, dört tekerlek ve aşağıda 45 cm daha geniş bir derinlik bulunan üç çekmecesi var.

Bebek soyunma odası Antel Ulyana'nın fotoğrafı

Bu ünlü firma, belki de, temsil etmek gerekli değildir - ürünlerinin ebeveynleri tarafından uzun süredir saygı görmesi ve klasikler haline gelmesi. Kayın ağacı ve sunta ile yapılmış zarif çekmeceler, sağlam dengeli bacaklar üzerine durur ve arkasında iki tekerlek bulunur. Seçilebilecek çok şey var - modellerin yükseklikleri ve genişlikleri farklı (derinlikleri 44 veya 45 santimetre). Döner tabla katlanır, çekmeceler - dört.

En dar çekmece gövdesi Aistenok mini'dir. Genişliği 64 santimetredir. Aynı zamanda akıllı lüks bir versiyonda üretilir. En düşük model Alexandra (yüksekliği 92 santimetre). Ve beş kutusu var, dört değil (üst kutu iki bölüme ayrılıyor). Çekmecelerin en büyük gövdesi, 1.02 metre yüksekliğe ve 98 santimetre genişliğe sahip "Sylvia Deluxe" dir. Derinliği arttırdı - 48 santimetreye kadar. Genişlik modelleri "Irishka", "Aistenok" ve "Alexandra" - 84 santimetre.

Soyunma dolabı gövdesi Gandylian

Verilen marka, Volgodonsk şehrinden üreticiye aittir. Bu IP Baryshnikov, müşterilere lamine kartonlardan çekmeceli pratik, güzel ve rahat göğüs sunuyor. İlginç ve çeşitli renk tonlarıyla ayırt edilirler. Kayın, kireç, kayın, kızılağaç ve diğer ahşap modellerine ek olarak, açık renkleri mavi, turuncu veya parlak yeşil ile birleştirerek, neşeli kombinasyon ürünleri üretilir.

Göğüsler oldukça yüksek ve derin - 103 x 48 santimetre. Genişlikleri ortalama 78 santimetredir. Değiştiren masa yatıyor. Aşağıda poliüretan tekerlekler, kutularda kullanılan teleskopik tip kılavuzlar, uçlar - polivinil klorür kenarları.

Çekmeceli oda sandığını değiştirme Madagaskar

İskandinav şirketi Ikea, işlevsellik bakımından farklı çocuk modası döşekleri üç model sunuyor. Akrilik boya veya vernikle kaplı çamdan yapılmıştır. Kısa bir açıklama verelim.

 • 94 cm yüksekliğinde ve 86 cm genişliğinde "Leksvik" model, çıkarılabilir bir kürek masası ile donatılmıştır (derinliği 78 santimetre'dir). Bebek büyüdüğünde, iki çekmece ile sıradan bir çekmeceli dolap alırız.
 • Açık raflı Sundvik modeli yüksekliği 108, genişliği 79 santimetredir. Onun değişen masası katlanmış ve çekmeceler, önceki model gibi iki de var.
 • "Stuva" modeli dört küçük kutu ve üç açık raf (iki sağ altta, birinde değiĢtirilmeyen tahtanın altında, bir araya gelmiyor) var. Ürünün yüksekliği 1,02 metre, genişlik - 0,9 metre kadardır. Çocuk büyüdüğünde, bir sandalye çekmecelerin göğsüne taşınır - işte masanız.

Modeller Ikea dan çekmeceleri Kundaklama

Değişen tabloyla çekmeceli Fotoğraflar

Bu bölümde çeşitli swaddling sandıktan tüm ayrıntılarını görüntüleyebilir fotoğraf galerisi sunuyoruz. Eh, o zaman en çok sevdiğim bir model seçmek için daha kolay olacaktır. Bütün bu çocuklar sandıkları çevrimiçi mağazalarda bulunabilir kundak.

değişen tablo ile çekmece örnekleri

Veres-Ayı mavi tonları dikdörtgen Walter

Böyle mi? VKontakte, odnoklassniki, Facebook, Google Plus ve Twitter site güncellemelerine abone.

E-posta üzerinden güncellemelere abone:

Aşağıdaki düğmeleri kullanarak favori sosyal ağlara bu makalede arkadaşlarınıza anlatın.

değişen ped sayesinde daha iyi şifoniyer. Bir süre bu şekilde bunun üstüne tür gereksiz olarak çıkıyor fark sonra nasıl arkadaşlarımın çoğu, bir Çekmeceli satın aldı. konfor istasyonunun tüm modeller çıkarılabilir değil. Bebeğin hayatının ilk aylarında çok uygun olmasına rağmen

Cevabı iptal etmek için tıklayın.

İlgili bilgiler

mutfak

kreş

koridor

işyeri

Haber ve Eğilimler

biz Vkontakte

Büyükbaba Şura

Serin! Yani gözlük, akıllı telefon, taşınabilir müzik çalar için yatağın yanında raf olduğunu.

Çok bir podyum ile bir yatak: Ve ben başka böyle varyantı gördük.

değerli ve ayrıntılı bilgiler için teşekkür ederiz! Çok yararlı gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

20 − = 15