Mobilya Modelleme çevrimiçi

mobilya oluşturmak için Programı

Program çeşitli amaçlar için yarı otomatik tasarım mobilya modelleri için tasarlanmış mobilya oluşturun. Bu programlar beceri belirli bir düzeyde gerektirir, ancak dolayı operasyonların birçok program tarafından gerçekleştirilir olmasından, programın geliştirilmesi ve özellikle tasarım süreci büyük ölçüde kolaylaştırdı.

Kit boşluk kesme programına ilave edildi. Bu amaçla ve program, Desen kesim için kullanılır - projeyi gerekli mobilya oluşturduktan sonra, onun montaj için tüm parçaları almak gerekir. Bu yazılımı kullanarak, işçi yalnızca ayrıca kalıntılarının sayısını hesaplamak için kullanışlı istenen malzeme belirli ayrıntıları kesip, ama olamaz, para kazanmak için önemlidir.

Mobilya Modelleme çevrimiçi

Herhangi bir modern malzemelerden yaratıcı tasarım ile herhangi bir karmaşıklık alımını üretin.

Bizim şirkette en yüksek öncelik istemci ve ürünlerin kaliteli çıkarlarıdır. Malzemelerin Geniş seçimi, uzmanlarımız oluşturur ve sizin için mükemmel bir mobilya üretmek için izin verir.

Eşsiz çözüm iç modern, aydınlık, şık ve benzersiz yapmak.

1

Kişisel verilerin işlenmesi.

Duvar panelleri en popüler bitirme malzemelerden biridir. Malzeme onun popülerliğini etkilenen düşük maliyeti vardır. Şirket «Mebelino» duvar panelleri 3D modelleme, montaj ve montaj için müşterilerine kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Uzmanlarımız panelini yaptı.

Şirket «Mebelino9raquo; 12 yıldan uzun için gömülü ve mobilya önde gelen üreticilerinden biridir. Her müşteri herhangi ürünlerin son derece kaliteli, ama aynı zamanda en iyi şekilde demokratik fiyatlandırma sadece emin olabilirsiniz. Şirketin öncelikli olmasını sağlamaktır.

iç duvarlar tek işlevi yerine önce ise - alanının bölünmesinden, şimdi onlar herhangi tasarımın tam teşekküllü üye olarak hareket edebilir. Modern duvarlar sadece kolayca oda alanı bölmek için yardımcı olacaktır, ama aynı zamanda eşsiz bir iç oluşturmak için yardımcı olacaktır.

Bu kötü şans getirir. Beklentileriniz bir tasarımcının kendi mobilya ters olması gibi görünüyor. değil boş bir sayfa varsa yerine tasarımcı komplike bir program eğlenceli, önünüzde ortaya çıktı. Fark etmez, sen Flash player devre dışı bırakmış veya uygulama arabirimi süreci zevk olamazdı, çok zor oldu. Ama hey umutsuzluk! Size karşılaşılan güçlükler için alternatif bir çözüm sunar.

Bir taslak geliştirmek - projeyi uygulayacak

Profesyonel tasarımcılar medyumlar, ama çok kurnaz ve anlayışlı adamlar değiller. bizi hayal ya, bu gibi görünmelidir mobilya ne tür göstermek söyle, sana yardım edeceğiz!

Skeçler ve yaklaşık hesaplamalar herhangi bir biçimde yapılır. Karakalem çizimi profesyonel kroki, çocuk odasında duvar kağıdı üzerinde fotoğraf, metin açıklama ya da sanatsal şaheser beş yaşındaki oğlu - Bizim için hiçbir sınırı yoktur sağlamak! En kısa sürede biz isteğinizi dikkate teknik ayrıntıları incelemek, onların sorulara ayrıntılı yanıtlar vermek ve projenin ön maliyetini açıkladı olacaktır.

  1. İsteklerinizi açıklayın ve tuşuna basarak veya "bana bir mektup gönder" "Çağrı Gager."
  2. "Bir soru sorun" düğmesi ile hızlı iletişim biçiminde bir mesaj yaz.
  3. Bize e-posta bir mektup gönderin: [email protected]
  4. https://vk.com/topic-69082004_29643249: Grubumuzun VKontakte konusunda bir yorum bırakın.
  5. Çağrı ve memnuniyetle önerilerinizi dinlemek ve ilginç çözümler sunacak bizim kibar danışman konuşun.

Mı fikirleri var ve biz bunları nasıl uygulanacağı biliyorum. Mebelino ile işbirliği, sen istediğimiz ... ve daha fazlası tam olarak ne olsun!

Mobilya 3D modelleme programları

Mobilya üretiminin Yok 3D modelleme için mühendislik ve sistemlerin tasarımı olmadan yapamaz. Onların yardımı ile, benzersiz bir tasarım mobilyaları tıklayın yaratabilirsiniz! Buna ek olarak, bir çok program da ürün odanın genel tasarımına nasıl sığacak tam bir resmini oluşturmak için iç planlamak için izin verir. insanlar her zaman o öder görmek istiyorum, çünkü yazılım çözümleri, müşteri ile çalışmak için gerekli mobilya oluşturun.

Bu segmentin üst 8 en popüler programları düşünün.

SketchUp - 3D modelleme için en basit ve net sistemlerinden biri. ücretsiz ve ücretli - Bu iki versiyonu temsil edilmektedir. Tabii ki, ücretli sürümü çok daha fazla fırsat değil, aynı zamanda ücretsiz sürümde, çok sayıda ilginç projeler oluşturabilirsiniz.

çizgiler, açılar, yaylar, geometrik şekiller: SketchAp basit araçları kullanarak modeller oluşturmak için izin verir. Onların yardımı ile manuel olarak iç herhangi detayını çizebilirsiniz. çizmek istemiyorsanız Ama, aynı zamanda indirebilir ve resmi web sitesi veya internetten bitmiş bir model yükleyebilirsiniz.

Basit araçlara ek olarak, bu programı da bir dizi özellik vardır. Örneğin, alet «Push Pull» sadece çizgileri sürükleyerek bir duvar inşa sağlar ( «Push / Pull»).

SketchAp size muayene rejimine gidebilir ve erkek için oynayan sanki kendi modelini incelemek. Bu, tüm açılardan nesneyi görmek ve boyutları karşılaştırmanızı sağlar. Ve başka ilginç özelliği - kartına haritalama ve ihracat modelleri ile İthalat arazi. Bu fırsat size bir Google Earth'ü sağlar.

SketchUp ile çalışmak için Eğitici video

Pro100 - basit ve profesyonel çözümler 3D modelleme için popüler bir program. Bununla beraber, mümkün olan en kısa sürede, yüksek kaliteli proje ve tasarımlar oluşturabilirsiniz. o zaman biraz alır gibi, müşterinin varlığında doğrudan değişiklikler yapabilirsiniz.

Pro100 çalışan Video öğretici

Pro100 nesnelerin ve malzemelerin çok sayıda standart kütüphanesi vardır, ancak yeterli değilse, kendi malzemelerini oluşturmak veya resimler çizebilirsiniz. Sen varolan elementlerden yeni mobilya oluşturabilir veya internetten ek kütüphaneleri indirmek için.

Bu ürünün özelliklerinden biri, boşa malzeme izler Proje tamamlanana böylece, tüm masrafları verildiği bir rapor oluşturmak olabilir. Ne yazık ki, bu tam ücretli sürümünde kullanılabilir.

Ayrıca, burada size en başarılı projesi görüntülemek yardımcı olmak için modları bol bulacaksınız. Farklı açılardan ve farklı açılarla modeli göstermek biri yedi projeksiyonları seçebilirsiniz. Ayrıca çizim modunu fotogerçekçi gölgeler, şeffaflık ve diğerlerini seçin.

KitchenDraw - 3D modelleme güçlü profesyonel sistem. Temelde mutfak ve banyo tasarımı yanı sıra mutfak mobilyaları için tasarlanmıştır. Program sıfırdan gerekli boyut ve tasarım her eleman oluşturmak mümkün olacak olan ilk nesne, büyük bir set içerir.

Bu ürünün bir özelliği yüksek kaliteli resimdir. KitchenDrou size canlı bir resmini çizerek döner bir "foto" modunu bulacaksınız.

Bir başka ilginç nokta. KitchenDraw olarak, yürüyüş modunda modeli görüntüleyebilir. Ama bir yürüyüş kaydetmek ve temelinde proje sunumu için animasyon video oluşturmak da mümkündür.

Ne yazık ki, bu araç aslında, programın kendisi ve çok uygun değil kullanım bir saat için ödemezseniz, ücretsiz olarak dağıtılan değildir.

3D modelleme için açık sistemlerinden biri Astra Tasarım Mobilya olduğunu. Bu program mobilya üretimi için küçük ve orta ölçekli işletmeler odaklanmıştır. O rahat çalışması için yeterli araçlar belli bir grubu vardır. Basit ve sezgisel bir arayüz kullanıcıların dikkatini çeker.

Astra Designer standart kütüphanenin elemanlarını kullanarak, sıfırdan bir ürün yaratabilir. Tamamen parçaları ve demirbaşlar seçebilir, hem de herhangi bir şeklin parçalarını oluşturmak için.

Ayrıca bu sistemde, herhangi bir parçasını düzenleyebilir ve çok büyük bir artıdır. Astra Tasarımcı otomatik hemen tüm eylemleri gerçekleştirir gerçeğine rağmen, kapı kolları, raflar kalınlığı, açı ve daha şeklini çizim herşeyi ayarlayabilirsiniz. Her program bunu yapmak için izin verir.

Temeli-mobilya-tasarımcı - 3D modelleme için güçlü, modern sistem. - Ana modül Basis-Kabine, Kesme Temeli, Dayanak tahmini Basis-Paketi Basis-mobilya: Otelde 5 modüllerini içermektedir. Ayrıca resmi web sitesinde ek modüller, gerekirse indirebilirsiniz.

tam mobilya üretiminin sürecini ayarlayabilirsiniz bu sistem ile bu Furniturer Özelliği Temeli. Her bir modül, ambalaj çizimden, üretimin farklı safhalarında görev yapmak üzere tasarlanmıştır. Büyük ve orta ölçekli şirketler için çok uygundur.

çekmeceler, kapılar, rakor, ve diğer malzemeler: Burada tüm gerekli araçları, yanı sıra kütüphanelere çeşitli bulacaksınız. Ayrıca kendi kütüphaneleri oluşturabilir, ancak ne yazık ki, sadece tam sürümde mevcuttur.

Temeli-mobilya - profesyonel sistem ve ortalama kullanıcı ana zordur. Eğer Basis-mobilya ile çalışmaya başlamak için karar verirseniz, bir kaç eğitici videoları görmelisiniz, aksi takdirde karışık kolaydır.

Temel-Dolap - bir sistem modülünden oluşur Temel-mobilya, yukarıda ele alındığı gibi. dolap, komodin, çalışma masası, çekmeceler, kapılar, dolap ve daha fazlasının göğüs: gibi mobilya tasarımı için kullanın. Sadece Basis-mobilya gibi, Dolap-Basis ücretli bir programdır ve bir demo versiyonu resmi web sitesinde bulunabilir.

Bu tasarım için elementlerin küçük bir dizi içerir, ancak çalışmaları tamamlamak için yeterlidir. daha kendi kütüphane bileşenleri doldurmak.

programın özelliği o yarı otomatik modda çalışmasıdır. Kullanıcı Vaka Temeli otomatik hesaplamalar bağlantı elemanları, bu bölümde raf ekleyin koyar yapar ... Ama tüm bu elle de yapılabilir iken bu vardır. Bu zamandan tasarruf sağlar, böylece Basis-Kabine bir modelin yaratılması 5-10 dakika sürer.

bCAD Mobilya - Mobilya üretimi için gerekli her şeyi içeren güçlü bir yazılım paketi. ek modüller diğer benzer kararlar ayrı ayrı satın alınmalıdır gibi bu onun özelliğidir. İşte bir şey bütün şunlardır: kartları, tahminler, 3D-modelleme, raporlar kesme, çizim - çözüm başarıyla olabilir bCAD Mobilya uygulanan bir sorun.

Eğer herhangi bir zorluk varsa isteyecektir çalıştırırken programı öğrenmek kolaydır. BCAD da yarı otomatik modda çalışır. boyutunu yakalamaya bağlantı elemanları, inşaat çizimleri ve düzenleri, yerleşimini ... Ama aynı zamanda size çalışma programına müdahale ve kendi ayarlamalar yapabilirsiniz: Bu rutin işlerinin çoğunu, sistem sizin için gerçekleştirir anlamına gelir.

Güçlü görselleştirme araçları doğru çizimler ve OpenGL kullanılarak foto-gerçekçi üç boyutlu görüntüler oluşturmak için izin verir. Bununla önceden görmek ve müşteriye projeyi gösterebilir.

K3-mobilya - tam küçük ve büyük işletmelerin üretimini otomatik hale hangi ile Rusça programların güçlü bir kümesidir. Onun özelliği her modül kullanır karmaşık şirketler için yapılandırılmış olmasıdır.

en sistemin bileşen - K3-mobilya PCM - mobilya üretimi için bir modül bağımsız olarak kullanılabilir. Ürünün satışa tasarımdan, üretim sürecini ayarlamak için kullanabilirsiniz.

Modül, bir modele göre doğru bir yapılanmaya izler ve otomatik olarak çizim ve iç içe geçme düzenini yapı, bağlantı elemanları düzenler.

Özellikle küçük işletmeler için değil, küçük işletmeler için zaten seçili ayarları ile tüm araçları kompleks K3 mobilya içeren birim K3-Mobilya-Ambi, mevcuttur.

İşte mobilya üç boyutlu modelleme için en popüler programlar sadece küçük liste düşündü. işletmeler için, ve tasarımcılar için ve onarım yapmak isteyen kişiler için: Biz tüm kategoriler için bir çözüm bulmaya çalıştık. Size zevk için bir şey seçecek umuyoruz.

Bu konuyla ilgili başka bir makale:

Sosyal ağlarda bu yazıyı paylaş:

Merhaba 3d modelleme programı için herhangi bir mobilya var döşemeli edilir olmadığını söyleyebilir ve lütfen? Eğer kanepeler ve döşeme seçenekleri ve çevrimiçi egzersiz seçimi kendi modeller ekleme birisi mi? siteye programda veya bilgisayarda Uçak, ya da Gömme.

Dmitry: 20 Ocak 20:10 de

Ben Bilgisayarı açtıktan sonra ESC tuşuna basılı tutarak BIOS gitmek başardı ASUS dizüstü BIOS girin. laptop Asus X751L günü ..

Roman: 20 Ocak Saat 19:45

Roman: 20 Ocak 19:38 de

Nasıl Android'de Wi-Fi şifresini görüntülerim 4.4.4 Normal uçuş android saçma değil,) -Kök Explorer kullanılan ..

Anonim: 20 Ocak 19:09 de

Microsoft Excel'de miktarı sütunu Sayma Muhtemelen cevabım)) sizin için artık alakasız) Ama aynı problem vardı - Gerektiğinde olduğu ortaya çıktı ..

18:47 Anastasia V .: Ocak 20

Yandex.browser bu makaleyi okuyun Ayar: PC ile Instagram için bir mesaj göndermek için nasıl ..

Anonim: 20 Ocak 18:31 de

şirketlerin instogrami yazma mesajları gibi yandex.browser Ayarı ..

18:05 Anastasia V .: Ocak 20

Eğer bir görsel sekmeler ise yandex.browser bu yapılamaz ki, Merhaba Ayar ..

kaynağına aktif doğrudan referans belirtilerek yalnızca kopyalama sitesi malzemeleri izin verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

5 + 5 =