Mobilya Mutfak fotoğraf kataloğu

Mutfak mobilyası - fotoğraf fikirler. 35 tasarımlar

Nasıl mutfak seçmek için? Ne bileşenleri olmalıdır? Ben dikkat ne ödemeliyim? En hesaplı ve pratik Ne malzemelerdir? Bazı kutularda o gümüş tutmak için en iyisi? fotoğraf fikirler - bunlar ve diğer birçok soruların yanıtları bu makalede Mutfak mobilya yardımcı olacaktır. Mutfak mobilya seçimi için bazı çok yararlı ipuçları sunulacak 35 tasarımları.

Mutfak mobilyası - nereden başlayacağınızı

sayısız kamuoyu yoklamalarında temelinde bir mutfak iç tasarımında Uzmanları mutfak fotoğraf için mobilya seçerken özellikle dikkat etmelidir hangi üç anahtar noktaları belirledik:

 • görünüm;
 • kullanım kolaylığı;
 • maliyeti.

video izleyin: mutfakta mobilya düzenlemek için nasıl

görünüş - Yukarıdaki açıdan Herkes ilkinden başlayarak sırayla düşünülmelidir. Her şeyden önce, iç mobilya mutfak fotoğraf hane göz memnun ve birçok durumda orijinal iç bir unsur olmalıdır. Tabii ki, ergonomi kadar önemli değildir, ama bu görünüm ruh belirler ve pişirme süreci çok daha keyifli hale getirir.

mutfak mobilyası genel görünüş olarak malzemeye doğrudan bağlıdır:

 • sunta;
 • MDF (film, akrilik, emaye, plastik);
 • cam;
 • masif ahşap.

1

kaydetmek için, sen MDF bir model seçebilir, aynı zamanda mutfak mobilyaları için mükemmel bir seçimdir doğal ahşap, kaplanmış. dolapları, lavabo, duvar dolapları, bar tezgahı, tezgah, vb yüzey kesme ve: İşte çiftlikte gereken hangi öğeleri belirlemek için gereklidir.

kolaylık meselesi çok kolay çözülebilir. 2017 yılında Mutfak mobilyası, yüksek kaliteli, güvenilir ve basit mobilyalar ile donatılmış olmalıdır. Bir aşçı her şey elinizin altında olduğu sahip olacak şekilde ilave olarak, düzen düşünülmüş olmalıdır.

Fiyat mutfak mobilyası seçilen malzeme ve farklı elementlerin varlığı, aynı zamanda üreten ülkeye sadece bağlıdır. hane onları Almanya ve İtalya'dan modellerini satın almak için bir utanç olmayacaktır için, gümüş çatal bıçak satın almaya karar verirseniz. Alıcı daha sonra, kalite alt ucuzdur, ancak hiçbir şekilde Çin'den örnekleri bunun için uygun, mütevazı bir bütçesi vardır.

 • Modern mutfak tezgahı birçok modeli vardır, bu çeşitli arasında en uygun seçenekte karar zordur. Ne malzeme tezgah yapılmalıdır? Bu mutfak fotoğraf için mobilya gibi görünmelidir?

  Mutfakta mobilya düzenlemek için nasıl

  atölye için raf sistemi - - Her oda depolama için kendine özgü mobilyalar tezgah ve mutfak için - mutfak masasının. Bu ürünlerin ana özelliği boyutları olan. Böylece, mutfak aksesuarları standart yüksekliği 72 cm ve onun çevresi aynı anda yemek odasında trapeznichat edecek kişi sayısına bağlı olarak seçilir. Böylece bir kişi için uzun kare 60 cm ve 40 cm genişliğe verilir.

  Nasıl mutfakta mobilya düzenlemek için. Biz de en fazla 4 kişi için dikdörtgen bir nesne düşünün, en azından 80 sm genişlik ve 120 cm uzunluğunda olacaktır vardır. Mutfak aksesuar kalma kolaylık üzerinde de formu sadece büyüklüğü etkilenir, ancak. Birçok eski moda modeller dikdörtgen üst ile yapılır, ancak en rasyonel dairesel (veya eliptik) şekli vardır. Konuyla ilgili Açılar kullanım alanı değildir, bu nedenle bu tip yerlerden kaçınılmalıdır. Mobilya fotoğrafın iç tasarımı genel olarak oval şekiller varlığını anlamına gelmez sadece Dikdörtgen masa uygulayın.

 • herhangi bir mutfak tablosunun bir başka çok önemli bir unsuru bacaklar. Bunlar, merkez (bir destek) olarak masa üstü köşelerini bulunan ya da (tarafta), iki konumda monte edilebilir. Mutfak mobilya Bazı modern türleri uzak standartlarda kaldırılır ve üç bacağı vardır. yapıldıkları olan mutfak malzemesi önemli malzeme bacak düzeneğinin yanında. Bu, bir metal (krom veya alüminyum), ahşap yonga ya da dizi olabilir. İkinci seçenek pratik az ve yüksek kaliteli mutfak mobilyaları imalatı için hiçbir zaman kullanılmaz.

  Mutfak mobilyası tasarımı fotoğraf - mutfak masasında dahil olmak üzere herhangi ürünler, önemli olan fiyattır. Bu durumda, mobilya imal edildiği malzeme, işleme kalitesi ve tasarım kararları özgünlüğü bağlıdır. örneğin, rafları çoğunlukla mal olan bir kural olarak, tablonun büyüklüğüne bağlıdır, varsa, onun masa üstü maliyetini artırmaktadır. Mermer, cam, masif ahşap ve hatta metal yapılabilir. Ama bundan, bu% 80 ve fiyat tabloya bağlıdır.

  Yukarıdaki tavsiyelere mutfak için bir tablo seçme, sadece lezzetli bir yemek için onları zevk değil, aynı zamanda hissedemiyorum neyin gerçek güzelliği, pratiklik ve mobilya konfor. İç mobilya mutfak fotoğraf.

  video izleyin: Mutfak mobilyası Foto İç

  Mutfak fotoğraf için İtalyan mobilya

  Nasıl İtalyan tarzında mutfak içini süslemek için? İtalyan mutfak mobilyaları ne tür satın almak daha iyidir? İtalyanlar aslında ibadet nesne bir yemek inşa başardı. İtalyan tarzında Mutfak mobilyası, bu sadece mutfak ve yemek için bir yer olmadığını hiç şaşırtıcı değil. Bu şey daha - bu havada olan tüm cazibesi ve sıcaklık ve bakım büyüsünü ifade edemez, çünkü basit bir kelime yeterli yiyecek olmadığı için sıcak ve rahat bir yerdir.

  Mutfak için İtalyan stili klasik mobilya öğrenmek kolaydır, İtalyan mutfak mobilyaları, ahşap, doğal ahşap rengi cepheleri bazen ama çok sık İtalyanlar açık pastel renklerde renkli kullandık. Bu boyanması oldukça yaşlanma ve patination unsurları ile, karmaşıktır. Zemin döşeme üzerinde terracotta veya koyu mavi karoların Duvarlarda. Bazen duvarlar yığılmış taş olan düzensizlikler gizlemek değil. tercihen bakır pişirme gereçleri.

 • İtalyanlar klasik mutfak mobilyaları, zarif, rafine ve benzersiz yapamaz. Bu seri üretilen mobilya mutfak için, kişisel çabadan söz değilken bile çalışır. Elit İtalyan üreticilerin mutfak mobilya Bazı numuneler gerçekten kraliyet lüks ile yapılır: oymalar, altın veya gümüş yaprağı, Swarovski kristalleri veya yarı değerli taşların bolluğu.

  İtalyan mutfak mobilyaları fotoğraf tasarımının en yaygın türevleri biri hafifçe yaşlı veya kabaca işlenmiş masif tahtadan yapılmış ahşap çekmece ve raflarla basit formlar, bir kombinasyonudur.

  İtalyanlar yaygın kullanımı ifadeleri sıva ve Toskana boyama girer edilir beceri bina için ünlü olduğu için Duvarlar genellikle boyalı veya yaşlanma taklidiyle Döşeme vardır. Zemin karo terracotta veya kahverengi olan en iyi renkleri kabul edilir. Büyük bir çalışma yüzeyi taştan yapılmıştır.

  Mutfak mobilyası 2017 - İtalyan tarzında iç mobilya fotoğraf mutfak dağınık ışık ile karakterizedir olarak, aydınlatma dikkat etmek önemlidir. ışık kaynakları genellikle antik avize, avizeler, mumlar ve fenerler taklit eder. Lambaların bolluğu faydalıdır - hatta çalışma alanında, bir masa lambası koyabilirsiniz.

  Mutfakta mobilya düzenlemek için nasıl, onu İtalyan mutfağı şekilde şekillendirmeye yardımcı olacak küçük şeylere dikkat etmek önemlidir. pencereye dikkat etmeyi unutmayın - İtalyanlar genellikle pencere kapsama için iki kumaş maksimum kullanın. Perdeler için doğru rengi seçmek önemlidir - bu uyum içinde veya renk ile duvar veya mobilya ile olmalıdır. Değil perde pencere tamamen - kutusunu görüntülemek için serbest iç önemli bir rol oynar.

  İtalyan tarzında mutfak için klasik mobilya bütün iç ev sahiplerinin hayattan nesneler içinde varlığı ile karakterizedir. Bu mutfak gerçek kimliğini verir ve diğer İtalyan iç ayırt etmek.

  Onun mutfağı için seçme klasik İtalyan tarzı, onun misafirler için aileniz ve rahat bir ortamda ev konforu çok hoş bir atmosfer alacak. Mobilya fotoğraf mutfak.

  Modern tarzda Mutfak - 187 gerçek fotoğraf

  Gerçek daire ve evlerin iç mekanlarında 5 ila 20 metrekare arasında büyüklüğü Modern mutfakların fotoğraflardan oluşan bir seçkiye göz atın. Burada farklı bir düzen (açı, düz, bir ada, bir yarımada ve bar bulunan, U şeklinde), farklı bir tasarım ve bütçe ile hafif koyu ve renkli mutfak setleri fotoğraflarını bulabilirsiniz. fikirler esinlenerek ve bizimle hayallerinizdeki mutfak oluşturmak!

  Sipariş vermek mutfak yapmak istiyorsanız, bu koleksiyon bakın:

  mutfak mobilya üreticileri Kataloğu

  modern iç katı kurallar vardır. Önemli olan o mükemmel konut kendi fikrini eşleşir ve uyum, konfor ve rahatlama hissi uyandırır olmasıdır. Bu minimalizm notları gelebilir, yüksek teknoloji, modern İskandinav ya da eko tarzı, hafif klasik, Art Deco. Burada farklı yönlere doğru eşleşti elemanları oldukça uyumlu eş mevcuttur. Ama projeyi oluştururken akılda tutulması gereken birkaç önemli nokta vardır.

  1. Modern tarzda cepheleri modüler suit genellikle düz ve pürüzsüz. Tasarım - Basit titiz ve özlü. Kolları çoğu zaman gizli veya varolmayan vardır: Bu durumda, kapı basılarak açılır.

  2. Malzemeler çeşitlidir. Esas olarak sunta kullanılabilir veya MDF, emaye PVC film, plastik, akrilik, lamine edilir. Bir ağacın altında düşük maliyetli malzemeler - Mutfakta Daha pahalı modelleri (o diziden farksızdır görünüş olarak) doğal kaplama, ucuz ile bitmiş olabilir.

  Parlak cepheleriyle 3. Popüler kulaklık: onlar etkileyici bakmak, iyi görsel alanı büyütmek ve derinlik vermek, ışık yansıtır.

  4. Akıllı aksesuar mutfak dolapları bile en uzak yerlerde maksimum kullanımı için izin verir. Çekmeceler çok daha kolay salıncak kapılar. küçük mutfaklar için özellikle iyi Yatay yukarı açılış asansörlere kapı.

  5. oturma odası ile mutfak birleştiren ücretsiz bir düzen, birlikte rahat bir açık alan nereden rahatlama ve konfor bütün aile için ışık, hava ve uzay bol bir sürü. Ama açıkça mobilya, dekorasyon, aydınlatma yardımıyla zonlu edilmelidir.

  Aşağıdaki galeride, farklı yüzeyler ile 2017 yılında çağdaş bir tarzda iç tasarım ve mutfağının gerçek fotoğrafını topladık. Mutlu görüntüleme!

  mutfak takımları

  çok zor bir görev - mutfak ünitelerinin bugün Seçimi. Çoğunlukla bu mutfak için mobilya önerilen aralık çok büyük olmasından kaynaklanmaktadır.

  Fotoğraf mutfak setleri birçok broşür, uzman süreli, hem de internette kolay bugün görülebilir. Bu bağlamda, mutfak mobilyası seçimi ile ilgili konularda odaklanmak gereklidir. Sonuçta, bir mutfak - aile üyeleri kahvaltı, öğle ve akşam toplamak bir yer, ya da sadece çay veya bir fincan kahve üzerinde konuşurken.

  her şeyden önce kulaklık, Seçme, o odanızın büyüklüğüne bağlıdır. onun sınırlama anda küçük bir mutfak için tasarlanmış mobilyalar, seçim için en iyisidir.

  Kulaklık cephesi özel dikkat gereklidir. cephesinde mutfak mobilya çalışması sırasında büyük ölçüde odanın görünümünü etkileyen en aktif etkisidir. Bu bağlamda, kulaklık seçimi yüksek kaliteli malzemeyi seçmelisiniz.

  Her mutfak, ayrı bir planlama sayesinde koşulları mevcut, bir bireydir. divan uyuyan bir yer olan bir mutfakta sağlanabilir. Göz önünde ve tam olarak tüm ayrıntıları kullanmak gerekir. Gerçekten güreşemem için, belirli bir durum için uygun olan belli stili seçebilirsiniz.

  Eğer bir mutfak yaparken aşağıdaki stilleri en yaygın şunlardır:

  klasik tarzda - Sakin bir iç somutlaşan edilir bir gelenek vardır. Mutfak takımları bu tarz hemen her düzen ve metre mükemmel bir şekilde hazırlanmıştır. kahverengi, beyaz, bej - Klasik motifler stilize ahşap mobilya yoluyla oluşturulur, doğal tonları vardır. Özel bir konfor yaratmak için yardımcı olacaktır önümüzdeki yıllarda bu tarz, onun tekliği budur.

  Mutfak tarzında ayarlanmış ülke taze ve özgün rustik yönü gibi herkese hitap edecek. Bu tarz ilgili çeşitli sıyrıklar ve çatlaklar olduğu eski günler, isteyenler ile popüler, vintage stili mevcut bulunmaktadır.

  kır tarzı mutfak doğal renklerle oluşur, doğal malzemelerden oluşur - ahşap. Çoğu zaman iç ferforje parmaklıklar, eski kapsamında yapılan masif saat, lambalar, tamamlamaktadır. Bu tarzın özelliği niteleme onun irilik ve sağlamlık, ama oldukça büyük bir yer kaplar. Yani bu tarz büyük olasılıkla çalışmayacaktır küçük mutfaklar için vardır.

  Genç nesil arasında şimdi çok popüler tarzı modern. Bu tarzda set Mutfak yedek parça, aydınlık ve modern tasarımın eksikliğinden ile karakterizedir. Küçük bir mutfak için fikirler seçiminde çeşitli verir. Yapay ve doğal hem güçlü hem hafif malzemeler, burada kullanılmış bulunmaktadır.

  tasarım desenleri en basit ve sanat bütün eserleri alternatif tarzda yapılan - bu alanın Mobilya çevresi çok geniştir. Bu mutfak mobilyaları çok uygundur ve arasında iyi farklı teknikler bakın. o odaya fazladan bir boşluk, fonksiyonel ve genel kolaylığı açısından doygunluğa verir gibi bu tarz, küçük alanlara, Art Nouveau için rasyoneldir.

  stil yüksek teknoloji ürünü Bu Art Nouveau bir devamıdır. Bu mekan, malzeme ve renkleri ile deney yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Birçok kişi, apartmanda bulunan binanın küçük kare görüntüleri çoğunlukla acı sorunlar için.

  Ancak, bu tarz çok farklı alanlarda odaları için uygundur. parlak bir yüzeye sahip cephe sistemleri, optik düzlem, önemli ölçüde alanını artırmak. Tüketici elektroniği genellikle çok bu tarzda çağıran, ama aynı zamanda moderndir.

  Bireysel tarzıdır etnik yönü, hangi çok yönlüdür. Sen özel bir şey yaratmak, örneğin Japon geleneği herhangi bir tek insanların doğasında tasarım geleneğini kullanın veya farklı ulusların unsurları birleştirebilirsiniz.

  İskandinav, Doğu, İngiliz ve diğerleri - İç olarak, böylece çeşitli nedenlerle birleştirmek mümkündür. Mobilya, böylece sipariş imal edilebilir. Eh cephelerde fotoğraf baskı kanıtlanmış.

  mutfak çatı katı - Stil b, eski ve yeni bir arada kullanılır. Bu çok önemli zıtlıklar olduğunu. Tuğla duvarlar ve metal veya cam gibi modern cihazlar imal dolapları ile kombine ahşap zeminler.

  Modern mutfak bakış fonksiyonel açıdan optimal gelişmemiş olması gerekir. Bu düzgün seçilen mutfak mobilyası yardımıyla, diğerlerinin yanı sıra, elde edilir. İçinde tüm detayların makullüğü mutfakta konforlu ve keyifli bir taahhüttür.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  34 − 24 =