Modern ev projeleri

Modern tarzda ev projeleri

Özel konut inşaatında modern ev ve kotec projeler

Her çağın mimarisinde, bir kişinin yalnızca güzellik ve estetik hakkında değil aynı zamanda konfor hakkında da baktığı görülebilir. Yenilikçi teknolojilerin ortaya çıkışı ve ultramodern materyallerin keşfi, yeni modern stillerin oluşmasında önemli bir rol oynamıştır.

Geçen yüzyılın başlarında yapılandırmacılık gibi bir yön ortaya çıktı. Daha sonraki çerçevesinde, pratik görevlerin mantıksal olarak sanatsal olanlarla birleştirildiği işlevsel bir yöntem tanımlandı. Yerini aldı ve minimalizm mimarisinde kurdu ve sonra yüksek teknoloji özel bir tarzı olan ileri teknolojiyi kurdu.

Bu iki stil bugün elit özel konut yapımında hakim. Ve Ilya Eliseev'in mimari stüdyosu, modern evlerin projelerine, ilke rehberliğinde aktif olarak çalışıyor: işlevsel, konforlu ve güzel bir ev veriyorsunuz.

Modern evler, fotoğraflarını ve projeler gösteriyor ki minimalist ve yüksek teknoloji özellikleri olan klasik eğimli çatılar orada ve düz çatılar alıcı bağlamında.

Modern tarzda ev projeleri: özellikleri ve özellikleri

Bugünkü karakter ve ruha uygun evler nelerdir? Modern stilistler her odada özgür alan, işlevsellik ve iyi aydınlatılmaya eğilimli.

1

Bu nedenle, büyük pencereler, maksimum özenle tasarlanmış ve ayrıntılı olarak doğrulanmış, yerleşim planları, ferah odalar - bu, öngörülen özel evlerin ana şartlarıdır.

Modern evler, fotoğraflarını ve projeler gösteriyor ki minimalist ve yüksek teknoloji özellikleri olan klasik eğimli çatılar orada ve düz çatılar alıcı bağlamında.

Böyle bir konfigürasyon, çatının kusursuz bir şekilde güvenilir bir su yalıtımı sağlayabilen tamamen yeni malzemeler ve teknolojilerin ortaya çıkmasıyla mümkün olmuştur.

Modern bir tarzda evlerin projeleri düz bir çatının iki versiyonunu öneriyor:

- Bunların alanları ek bir rekreasyon alanı olarak veya örneğin güneş panellerinin yerleştirilmesi için kullanılabilir.

Modern bir tarzda evlerin ve kulübelerin tasarımlarında genellikle teras, balkon ve verandalar gibi mimari tasarımlar vardır.

Modern evlerin ve koteclerin projelerin içeriği

Söz konusu projenin arkasında mimari ve inşaat firması Ilya Eliseev'in ekibinin özenli çalışması ve bir dizi dokümantasyon gizleniyor:

- Binanın planını iç düzeni, boyutları ve tüm geometrik parametrelerin tam özelliklerini içeren ayrıntılı bir açıklama içeren mimari bölüm;

- Temelin, merdivenlerin, örtüşen, kirişlerin ve yapının diğer elemanlarının çizimlerinin çizildiği şematik bir görüntü içeren yapıcı bir parça;

- Mühendislik iletişimi projesinin, tasarımlanmakta olan ekipmanların açıklanması, hesaplanması ve belgelenmesi ile projesi;

- binaların iç tasarımı-projesi.

Modern evlerin ve evlerin projeleri, inşaat için seçilen malzemelere ayrılmış zorunlu bir bölüm ve planlanan eserlerin her bir konumu için ihtiyaç hesaplamalarını da sağlar.

Ahşap malzemelerden evlerin en modern tasarımları

Pek çok tasarımcı, gelecekteki evi son derece modern bir tasarımla hayal ediyor, ancak ahşap binaları tercih ediyorlar. Bunu nasıl birleştirirsiniz? İnşaat şirketi Ilya Eliseev'in bir ipucu: yapışkanlı bir kiriş seçin.

Bu malzeme pozitif karakteristiklerle ayırt edilir ve masif ahşabın özelliklerinden üstün olur. Ev yapımında kullanılan glumam yapıştırılmış yapı malzemelerinin en modern projeleri katalogumuzda görülebilir.

Örneğin, geniş bir cam alanı ve açık hava terası ile minimalizm tarzında iki katlı bir yazlık. İlginç mimari fikirler modern ev projelerimizde şekillenmektedir.

Örtüşen teraslar, büyük pencereler ve ahşap dokusunun güzelliği ile birlikte alışılmadık çatı tasarımı orijinal bir kulübe oluşturmayı mümkün kılmıştır.

Modern tarzda evler ve kotec projeler: dekorasyon

Şablon benzeri yüksek katlı binalarda kentsel binalarda yaşayan insanlar bulantı ile doluydu, bu yüzden her özel mülk sahibi bir şahıs olarak özel bir ev görmek istiyor. Mimari buluntularla birlikte cephe dekorasyonu da bu konuda önemli bir rol oynamaktadır.

Modern stil gösterişçilik ve savurganlığı kabul etmez, bu nedenle cephe dekorasyonu şıktır. Malzemeler ahşap, sıva, kompozit kompozit paneller ve doğal taş kullanılmıştır.

yapı malzemeleri ve orijinal renk düzeni farklı doku Başarılı bir kombinasyon stenciled ev ve bireysel yapıların özelliklerini yapılmış olarak eğer kalıplaşmış oluşturulmasına izin vermez.

Modern ev: kataloglar projeleri

Modern bir ev ister misiniz? Mimari ve inşaat şirketi Ilya Eliseev'in projelerinin katalogu, banliyö gayrimenkulünün her potansiyel geliştiricisine doğru seçeneği bulmak için yardımcı olacaktır.

Beğendiğiniz modern evler, fotoğraflar ve projeler, müşterinin dilekleriyle her zaman gerçek şartlara adapte edilebilir, araziye bağlı ve ayarlamalar yapabilir.

Modern ev projeleri

Modern evlerin projeleri öncelikle özgün mimarisi ve olağandışı iç düzeniyle çevrimiçi mağaza Proekt dükkanının müşterilerini cezbetmektedir. Rahat bir güzel ev inşa etmek isterseniz lütfen mimarlarımıza başvurun. Tasarımınızdaki tercihlerinize ve kendi evinizdeki işlevsellik ve konfora ilişkin fikirlere dayanarak seçebileceğiniz modern şık evlerin farklı projeleri sunacağız.

Güzel mimariye sahip küçük ve ferah özel evler, sadece enfes stilde değil, aynı zamanda gelişmiş inşaat teknolojilerinde de farklılık arz ediyor. Kataloğumuzda sunulan modern evler ve evlerin projelerine eksiksiz bir belge seti sunulmaktadır. Paket aşağıdaki ana kısımları içermektedir:

 • tasarımın mimari bileşeni, burada bina ayrıntılı plan, boyutları, planlama ve banliyö konut diğer parametreler;
 • yazlık projenin yapısal bir bileşenini modern bir tarzda sunarak şasi görüntüsü ve temelin, duvarların ve kafes yapısının diğer elemanlarının ayrıntılı bir şekilde işaretlenmesini sunar. Ayrıca bu belgede merdiven, kapı vb. Yerleri;
 • ev projesinin enerji ağlarının modern bir tarzda tam bir tanımını veren elektrikli parça;
 • Binanın mühendislik bileşeni, tüm iletişim dahil.

Popüler seçenekler arasında duvarları oluşturmak için kullanılan seçkin taş, beton, tuğla, ahşap olabilir. Dış ve iç dekorasyon malzemelerinin seçimi zor bir iştir, çünkü pazarda çok sayıda farklı teklif bulunmaktadır. Modern bir özel ev tasarımı, binanın güzel bir görünümünü içerir; kayıt için genellikle aşağıdaki seçenekler kullanılır:

 • ahşap paneller,
 • dekoratif sıva,
 • taş ve tuğla,
 • siding ve diğerleri.

Modern konut evlerinin tipik projeleri hakkında "Proje kompozisyonu" bölümünde ek bilgi alabilirsiniz. Sitedeki katalog ve fotoğrafları inceleyin ve bu sayfanın üst kısmındaki numaraları arayarak yazlık evin en sevdiğiniz sürümünü satın alın. Evlerin ve evlerin modern projelerinin fiyat politikamız hoş bir sürpriz olacaktır.

Çevrimiçi mağaza Proekt mağazasında bir sipariş vermek için aşağıdaki adımları uygulayın:

 • Verilen parametreler için katalog veya arama fonksiyonu yardımıyla modern bir evin hazır bir projesini seçin;
 • Modern bir evin projesinin detaylı açıklaması ve fotoğrafı olan sayfaya gidin;
 • doldurun ve başvuruyu gönderin.

Yukarıdaki tüm işlemler tamamlanır tamamlanmaz, uzmanlarımız bazı nüansları kabul etmek ve işbirliği isteğini onaylamak için sizinle iletişime geçecektir. Sonuç olarak, Sberbank'ın herhangi bir şubesinde veya başka bir bankada ödeyebileceğiniz, modern tarzda bir kır evinin projesi için bir hesap alacaksınız. Ardından, üç bankacılık gününde, ev için gereken tüm belgeleri hazırlayıp, Rusya'nın herhangi bir bölgesindeki belirtilen adrese kurye ile göndereceğiz.

Eski fiyat 48900 ovun.

EYLEME GÖRE 34900 ov.

Eski fiyat 37900 ruble.

EYLEME GÖRE 23900 ovuşturmak.

Eski fiyat 42300 ovun.

EYLEME GÖRE 28300 ov.

Eski fiyat 33500 ovuşturdu.

EYLEME GÖRE 19500 ovun.

Eski fiyat 38100 ruble.

EYLEME GÖRE 24100 ovun.

Eski fiyat 44500 ovun.

EYLEME GÖRE 30500 ovun.

Eski fiyat 36000 ruble.

EYLEME GÖRE 22000 sürtünme.

Eski fiyat 38500 ovuşturdu.

EYLEME GÖRE 24500 ov.

Eski fiyat 39800 ovun.

EYLEME GÖRE 25800 ovun.

Eski fiyat 42800 ovun.

EYLEME GÖRE 28800 ovun.

Eski fiyat 46.500 ovun.

EYLEME GÖRE 32500 ovun.

Eski fiyat 33600 ovun.

EYLEME GÖRE 19600 ovun.

Eski fiyat 40400 ruble'dir.

EYLEME GÖRE 26400 ovuşturmak.

Eski fiyat 36000 ruble.

EYLEME GÖRE 22000 sürtünme.

Eski fiyat 43800 ruble.

EYLEME GÖRE 29800 ovun.

Eski fiyat 46000 ruble.

EYLEME GÖRE 32000 ovun.

Eski fiyat 38500 ovuşturdu.

EYLEME GÖRE 24500 ov.

Eski fiyat 37700 ruble.

EYLEME GÖRE 23700 ovuşturmak.

Eski fiyat 58500 ovuşturdu.

EYLEME GÖRE 44500 ovun.

Eski fiyat 38300 ruble.

EYLEME GÖRE 24300 ov.

Sayfalar 1/26

İlgili makaleler:

Rusya Federasyonu'nun herhangi bir bölgesindeki projenin teslimi ücretsizdir!

Modern tarzda ev projeleri

Modern tarzda ev projeleri

Modern evlerin projeleri, zaman darbesiyle ellerini tutmak için kullanılmış olanlar için zaten tanım gereğidir. İlerici teknolojiler, rasyonel düzen, kaliteli kullanım, güvenilir, çevre dostu ve ucuz malzemelerden oluşan tasarım ve inşaat alanındaki en son başarıları bir araya getiriyorlar. Ve tabii ki, XXI yüzyılın başında kuruldu. güzellik temsilleri. Bu nedenle, modern evlerin ve evlerin projelerinden söz ederken, her şeyden önce modern tarzda evler.

Shop-project kataloğunda, bu tür projelerin mükemmel örneklerini topladık - bunlardan herhangi biri inşaatınız için güvenilir bir temel haline gelebilir.

Modern tarzda evlerin projelerine örnekler

Belki de mimari, bu yüzyılda hiç olmadığı kadar özgür olmamıştı. Evlerin ve evlerin önerilen projelerinde aşağıdaki modern stillerin özelliklerini bulabilirsiniz.

Minimalizm. Başlıca özelliği, gereksiz şeylerin reddedilmesidir. Minimalist formlar - mümkün olduğunca basit, renkler yumuşak ve eleştirici değil, dekor da komplikasyonsuzdur. Tarzın somutlaştırılacağı malzemeler - cam, beton, metal ve ahşap. uzayın bir zenginliği olduğunu S3-118-1 projeleri, S3-206-5, S3-187-1, S3-252-1 ve diğerleri, ışık oyun, maksimum işlevsellik ve doğaya atıfta bulunarak, kökeni olabilir tarzı etkisini izleyin. Bu tür modern evlerin projeleri inşaat ve bitirme sırasında ek olarak tasarruf sağlayacaktır.

Yüksek teknoloji ürünü. minimalizm yakın akrabası. mekanın organizasyonu ve tasarımı hakkında aynı fikirleri karmaşık kalitesizlik doku, koyu renk, yapılandırmacılık (- "düşük stili" Brütalizm) olabilir. Tüm (S3-214-1, S3-121-3, S3-188-3) içinde doğallık, parlak yüzeyler, temiz çizgiler ve pratiklik en az: Yüksek yüksek teknoloji geleceğin kavramını kullanır. Üçüncüsü, biyonik yönü doğal geleceği vaaz - nefes modern tarzda ve evler projeler bunlardan her biri kesin mekanizması ve canlı bir organizma üzerinde hem benziyor hissedilir.

Füzyon. mahalle ve farklı stilleri ahenkli birlikteliği. ana ilkesi - Çok fazla şey İngiliz çağrısı konusunda dikkatli olmaları. Aynı çatı altında bu şartlar altında barış içinde bir arada ve gotik minimalizm (S3-187-2), kale stili ve (S4-202) klasik, klasik ve Romanesk (S4-293-2).

Bulanık çerçeve estetik ve uygulamada onlara erişimi, Shop-proje uzmanları ustaca güvenlik, konfor ve gerçek konfor ile birleştirdi. Diğer bir deyişle, son trendler, biz eski haline asla parametrelere empoze.

115230 Moskova, elektrolit ulaşım, 3, s. 28, 2. kat, giriş 2, ofis 204

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 4 = 2