Modüler Mutfak Fotoğrafı

Modüler Mutfak - 65 Tasarım Yenilikleri Fotoğrafları

Çoğu mutfakta bir kulaklık seçme sorunu, giden çağın apartman binaları ile karşı karşıyadır. Bu bakımdan ideal bir çözüm, bireysel siparişler için mutfak üretimi.

Böyle bir kararın kabulü ile hem parasal bileşeni hem de kullanılan materyal seçimini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mutfaktaki tüm modüler mobilya çeşitleri fotoğrafa bakılarak görülebilir.

Modüler bir mutfak konsepti, alanın amaçlarıyla karakterize edilen özel bölmelere bölünmesidir, başka bir deyişle, her şey her zaman yerinde olmalı ve her zaman el altında olmalıdır.

Bu kavram, hem modüler mobilya hem de her kutu ve raf dahil bireysel unsur için geçerlidir.

Bu mutfağın her bir modülü ayrı ayrı hazırlanıp ayrı ayrı pişirilmek üzere ayrı ayrı depolanmak üzere amacından sorumludur (mutfak eşyaları ve malzemeleri, lavabo ve tezgahı ve plakalar ile davlumbaz kombinasyonları depolamak için bölmeler).

1

IKEA uzmanları, önceden hazırlanmış kulaklıklar modüllerinin modellerinin önceden planlanması ve seçilmesi için bir bilgisayar programı tasarladılar.

Bir program Zamanlayıcı Kulaklık din renk ve iç tarzına modüler mobilya uygun modellerin seçiminde olarak dikkate sahibinin tüm tercihleri ​​çekerken, bitmiş modern mutfak tasarımının monitörde görüntü görmenizi sağlar çağırdı.

Mutfağın kişisel sırası, mutfak alanının kullanımını, düzenin ayrıntılarını ve iç mekan ortak bir topluluğuna mutfak mobilyalarının dahil edilmesini en üst düzeye çıkarmak için entegre bir yaklaşım sağlamaktadır.

Mutfak mobilyalarının üretimi için, MDF levhalar, plastik kaplamalı yonga plakaları ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Bu kaplama koruyucu tabaka olarak işlev görür.

Kullanılan plastik, herhangi bir iç mekanda uygulanmasına izin veren çok çeşitli renklerde sunulmaktadır. Cam unsurlarının kaplamasında çeşitli varyasyonların kullanımı ile kombinasyon, elbette ürünün maliyetini biraz etkileyen tasarım vurgulamada bir vurgu verir.

Verilen mobilyalar sadece kişisel eskizlerle değil, aynı zamanda niteliksel malzemeler kullanılarak modern gereksinimleri karşılayan standart projelerde de uygulanmaktadır.

Tüm bu nitelikler Ikea mutfaklarında mevcut, ancak bir mutfak seti satın alarak, küçük bir mutfağın içindeki tüm konuları çözmek mümkün olacak.

hemen her renk kombinasyonu uyacak modern bir modüler mutfak tescili için her şey nötr ve pastel tonlarda, ya da gösterişli cesur renkler seçerek tonlarında bir bütün olarak vyrazheny.kak modül olabilir ve bireysel raf ve çekmeceli bir dizi vererek, sahibinin kişisel tercihine bağlıdır .

Parlak renklerde modüler mutfağın cazip çözümlerinin parlak örnekleri, yeşil, turkuaz, kırmızı ve diğerleri sunulan fotoğraflar üzerinde görebilirsiniz.

modüler mutfak Ikea, başka içinden yaşayan bir ya başka modüler mutfak bulmaya çalışırken bir mağazadan koşmak zorunda kalmamasıdır, o boyut değil, ama burada o renk değildir.

IKEA ile her zaman aradığınızı satın alma fırsatı vardır ve gerekirse eksik modülü satın alabilir ve bu da eksiksiz modül ile hemen hemen her boyutta ve renkle uyumludur.

 • Modüler mobilya maliyeti hakkında konuşmak modern mutfak Ikea sadece harika menzillerini değil, aynı zamanda her bir müşteri aradı bütçeniz bu varyant mutfağı göre satın alabilirsiniz senin mobilya, fiyatlar çok çeşitli övünmesin kesin olarak söylenebilir .

  Modüler mutfaklar: neden en iyi seçeneklerden biri olarak kabul edilirler?

  Modüler mutfak - iç mekanı en üst düzeyde işlevsel olarak donatmak için eşsiz bir fırsattır.Mutfak seti olmadan mutfakta yapamayacağınız - bu olmadan bir çalışma odasının hayal edilmesi imkansız olan en önemli mobilyalardır. Bugün, mutfak seti, kural olarak, farklı pratik yükleri taşıyan farklı modüllerden oluşan bireysel mobilya parçaları modüllerinden oluşmaktadır. Modüler mutfak nedir ve çeşitleri nelerdir - biraz teori ve uygulama.

  Mobilya modülleri fikri çok uzun süre önce - yetmişlerde - göründü. Ancak çok hızlı bir şekilde bireysel segmentlerden mobilya popülerlik kazanmıştır. Artık modüler mutfaklar her yerde bulunur - ayrıca, ayrı dolaplar ve raflar ile neredeyse hiçbir mutfak ekipmanı sağlanmıyor.

  Açı düzeni olabildiğince ergonomik olarak düşünülür, çünkü çalışma "üçgenini"

  Mevcut standart mutfak modülleri standart bir bölüm grubundan oluşur.

  • zemin dolapları;
  • yıkamak için yerden dolap;
  • asılı dolaplar;
  • raflar ve çekmeceli dolap;
  • dahili aletler için dolaplar.

  Zemin dolapları kulaklığın ana hattını oluşturur ve çoğunlukla ortak bir masa üstü ile birleştirilir. Yemekleri ve yemekleri saklamak için kullanılırlar. Menteşeli durumlarda - duvarlara yerleştirilen bir tür mobilya. Uygulaması benzer. Menteşeli kasalar, küçük ev aletleri de dahil olmak üzere ağır şeyleri depolamak için tasarlanmamıştır. Bir dolap dolabı, bulaşık makinesine sahip bir kabinedir.

  Tek başına duran bölümlü bir modül olabilir - raflı bir dolap. Bu mobilya parçası en uzun olanı. Mobilyanın siparişe göre ayarlanıp ayarlanmadığına bağlı olarak boyutları standart olabilir veya standart olmayabilir. Modüler mobilya, farklı konfigürasyonlarda raflarla desteklenebilir. Boyutları kulaklığın tasarımına bağlıdır.

  Modüllerin en uygun boyutu nedeniyle mutfak hem standart hem de standart olmayan odalarda kurulabilir Mutfağın karmaşık görünmemesini sağlamak için saydam kapılar takabilirsiniz

  Kural olarak, modüler dolapların boyutları oldukça tipiktir. Mağazalarda satılan standart modüler mutfaklar 600 mm zemin dolapları ve menteşeli - 400 mm boyutlarına sahiptir. Boyutlar bir yönde veya diğeri arasında farklılık gösterebilir, ancak önemsizdir.

  Modüler mutfaklar birçok avantaja sahiptir.

  • Estetikle ilgili kendi konfigürasyonuna ve kendi fikirlerine bağlı olarak mutfakta tadınıza göre modülleri düzenleme yeteneği;
  • Mutfak tasarımını değiştirme, yerinde modülleri değiştirme becerisi;
  • pratiklik ve işlevsellik;
  • her şeyi gözlerden çıkarma kabiliyeti.

  Köşe modüler mutfaklar küçük bir oda için idealdir

  Mobilyaları düzenlemeden önce, mutfak ayrıntılı olarak, yaklaşık olarak bireysel modüllerin bulunduğu yerde planlandığında detaylandırılmıştır.

  Modüler setlerin ebatları çok farklı olabilir. Bugün dünyada modüler mobilyalar üreten çok sayıda fabrika var. Tipik olarak üreticiler, küçük mutfaklar, orta ve tam boy mutfaklar için birkaç tip çizgi sunar. Bu durumda kulaklıklı mikrofon setinin boyutu, modüllerin sayısını değil dolapların kendisinin boyutunu belirler. Bununla birlikte, mobilyaları standart ebatlarda küçük bir mutfağa koymaya çalışarak başka bir yere gidebilir, bu durumda daha az sayıda bölüm maliyetle yüklenebilir.

  L şeklindeki modüler mutfak zonirovat oda çok etkili bir şekilde sağlar

  Yükseklik olarak zemin dolapları 85 cm ebatındadır. Dolapların derinliği farklı olabilir - döşeme tahtaları için daha büyük, duvara monte dolaplar için daha azdır. Kural olarak, ebatlar 45-50 m arasında istiflenmiştir.

  Hazır veya özelleştirilmiş

  Modüler mobilya farklı türde olabilir:

  • standart ebatlarda bitmiş fabrika;
  • standart boyutlarda sipariş vermek;
  • kendi standart dışı boyut projeleri üzerine yapılmış;
  • kendi elleriyle yaptı.

  Modüler mutfak, ihtiyacınız olan her şeyi kompakt olarak barındırmanızı sağlar

  Her türün avantajları ve dezavantajları vardır.

  Standart fabrika modellerinin en önemli avantajları, birkaç hafta ve hatta aylarca sürebilecek olan yürütmeyi beklemeden satın alıp dağıtmanın kolay olması. Buna ek olarak, standart kulaklığın kolayca genişletilmesi durumunda, bir sonraki modülü satın alarak. Tek bir modül başarısız olursa değiştirilmesi kolaydır. Dezavantajları, içerideki özel kişilik beklenmiyor olmasıdır.

  Bireysel proje kapsamında mobilya uygundur çünkü aşağıdakileri sağlar:

  • bireysel iç mekan çözümü yaratmak;
  • belirli bir odanın alanı için bireysel boyutlara sahiptir ve bu da alanın her santimetresini en uygun biçimde kullanmayı mümkün kılar.

  Dezavantajları, fabrika çıkış fiyatından daha pahalı olmasıdır.

  Önemli: Standart ebatlarda mobilyalar yapmak daha kolaydır çünkü renk şemasını değiştirmek isterseniz hazır cepheler satın almanız ve değiştirmeniz mümkün olacaktır. Bu, aynı anda kulaklığın üretim süresini azaltır. Mutfaktaki modüllerin yerleştirilmesinin ısmarlama detaylarının imalatında son derece önemlidir.

  Tasarımcı modüler yapılar, mutfağın kendisini simule etmenizi sağlar

  Modüler mutfak mobilyaları, mutfağınızın iç mekanında herhangi bir tasarım özümleri uygulamaya olanak tanıyor Mutfak mobilyalarını, "çalışma üçgeni" olarak adlandırılan mesafenin olabildiğince kısa olmasını sağlamak önemlidir

  Modüler kulaklık kendi ellerinizle yapılabilir. Bunu yapmak için, konsepte karar vermeniz ve gelecekteki dolapların çizimlerini çizmeniz gerekir. Kendi elleriyle mobilyalar standart ve standart dışı yapılabilir. Bazı durumlarda, bir efendinin standart boyutları izlemesi daha karlı olur. Bu durumda çizimleri kendiniz yapmak zorunda değilsiniz. Bugün, standart ebatlarda mutfak dolaplarının hemen her çizimi Internet'te bulunabilir.

  Önemli: Mükemmel seti yapmak için mutfağın tüm boyutlarını dikkatli bir şekilde ölçmeniz ve dolap çizimleri geliştirmek için onlardan ilerlemeniz gerekir.

  Çizimlerin geliştirilmesinden sonra, gerekli malzemenin seçimi ve hesaplanması yapılır. Yine, işin maliyetini düşürmek ve hızlandırmak için evdeki mağazalarda satılan ve raflar ve cephelerde onarılan bitmiş ürünlere dikkat edebilirsiniz.

  Köşe mutfak modülünün montajı, yeterli aydınlatma cihazını sağlar

  Materyal ağları ile ilgili ayrıntıların ayrıntılandırılması bağımsız olarak yapılır. Ancak kendiniz de bir kesim yapabilir veya aynı bina malzemeleri veya özel mobilya şirketleri deposunda sipariş edebilirsiniz. Mesleki kesim, uzun yıllara dayanan deneyime sahip insanlar tarafından profesyonel ekipman üzerinde yapıldığı için tercih edilir. Bu durumda evlilikten, ihmalkar performansdan ve sonrasında tutulan parçaların tutarsızlıktan ve işe yaramasından kaçınabilirsiniz.

  kendini yetiştirmiş kulaklık İnşa montaj ve mağazadan alınan kulaklık modülü ile aynı şekilde yürütülür.

  Önemli: Bir montaj evrostyazhki kullanıldığında - bu tasarımı daha güçlü ve istikrarlı olmasını sağlar.

  Çalışma her zaman ilk karkas ile başlar. Sonra arka duvarı koymak ve modüller yerine monte edilir. Bu tezgahı belirledikten sonra, raflar yerleştirilir. En asılı kapılar azından.

  Modüler mutfak rahat ve pratiktir. Onlar mutfak ve onun vurgulamak gerçek dekorasyon olabilir.

  Modüler mobilya takımları

  Mutfak için modüler mobilya Kullanım kolaylığı sağlamak amacıyla tüm estetik ve teknolojik parametreler karşılaması gerekir. Modern modüler mobilya benzersiz bir mutfak tasarım oluşturmak için bir fırsat var ve bu yüzden her seti, belli bir tarzda yapılır, çok çeşitlidir. buzdolabı, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi: Modüler mutfak mobilyası dolapları, dolaplar, masalar, sandalyeler, raflar, dolaplar, raflar ve hatta çerçeveleme elemanları ankastre için dahildir. Modüler mobilya kümesi satın alırken, geniş mutfak kanatlı kapı ile mobilya ayarlanabilir, örneğin cephe mutfak ve kapılar, seçebilirsiniz, ancak dar mutfakta kullanışlı sürgülü gelecek. , Çekmece sepetleri çekmeceler: Ayrıca monte ve ayaklı raflar doldurmak için mobilya bileşenleri ve aksesuarlar için kullanılır. Eğer gerekirse, mutfak iç değiştirmek için veya aksesuarın çeşit ile takviye etmek istiyorsanız, tek tek öğeleri taşımak ve böylece tamamen yeni bir durum oluşturabilir. Mutfak için modüler mobilya - Mutfakta iç süslemeleri ve ergonomik bunu yapmak için izin verecektir sözde tasarım mobilyalar.

  Modüler mobilya fotoğraf

  Modüler mobilya fotoğraf

  Modüler mutfak mobilyaları - tasarım

  her boyuttaki mutfak için uygundur Modüler mobilya, ana şey doğru bileşenleri seçmek için. Geniş, ferah bir mutfak, sen yemekler için raflar ile çekmeceler, dolaplar çatal için ve dolapları ile masanın bir tarafında sağlayabilir. Ayrıca mutfak çalışma tarafında, Entegre bulaşık makinesi ve buzdolabı yerleştirin böylece ihtiyacınız olan her şey parmaklarınızın ucunda.

  Modüler mutfak mobilyaları

  Modüler mutfak mobilyaları

  Mutfak fotoğraf için modüler mobilya

  Duvarlar güzel bardak ve tabak için raflar asmak üzerinde zıt tarafta, sandalye veya sedirler ile bir yemek masası koydu. Bir seçenek olarak, size, ailenize ile yemek arkadaşlarıyla toplantılar veya kokteyl parti düzenleyebilirsiniz mutfak barı donatabilirsiniz.

  kahvaltı bar Fotoğraflı Mutfak

  kahvaltı bar Fotoğraflı Mutfak

  kahvaltı bar Fotoğraflı mutfak Modüler mobilya

  Küçük bir mutfak uygun modüler mutfak mobilyası köşe için bu seçenek mutfak fonksiyonel ve kompakt hale getirecek. sürgülü kapılar ve çekmece sepetleri asılı ve zemin dolapları her türlü yer kazanmak için izin verir.

  Küçük bir mutfak için modüler mobilya

  dar mutfaklar için modüler mobilya

  dar mutfaklar için modüler mobilya

  Mutfakta Eğer ilave yatak sağlayabilir. uyuyan Modüler mutfak, arkadaşı ziyaret gecikmiş için rahat dinlenme sağlamak süslemeleri ve mutfak iç rahat bir tasarımı yapmak. Mutfak modüler mobilya tasarımı çözümü sınır tanımıyor. renk çeşitliliği ile, taş ve ahşap yüzeyler ve orada mutfak birimleri için çeşitli seçenekler taklitleri her ev kadını için bir rüya mutfak oluşturmak için bir fırsattır.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  34 − = 30