Mutfakta Çekyat

Mutfakta Çekyat - güzel modellerin 40 fotoğraf

güzel modellerin 40 fotoğrafları - Ev »Mutfak» Mutfak için mobilya »mutfakta kanepe Katlanabilir

Mutfak genellikle yemek sırasında hoş bir aroma, lezzetli yemekler, sıcak çay ve konuşurken ile ilişkilidir. Dekorin nasıl mutfakta bir çekyat yüklemeye söyleyecektir Bugün, kolayca dinlenmek ve mutfakta evde zor bir iş gününden sonra dinlenmek olabilir. Sonuçta, burası konfor ve rahatlık atmosferinde organizmanın rahatlatıcı ve yavaş doygunluk için oluşturulmuştur. Ayrıca makalede, çeşitli boyutlarda, onun artıları ve eksileri hakkında konuşmak ve açıkça bir kanepe ile mutfak iç mekanları ile 40 fotoğrafları gösterilir. Oku ve uygun seçeneği seçin.

mutfağa şık bir kanepe alın

değişti moda değişim ve mutfak mobilyaları ile birlikte. Nispeten yakın zamanda mutfakta bir çekyat yerleştirilmesi önemlidir ve oldukça kullanışlı hale geldi. pazar kanepe, geniş bir çeşitlilik sunmaktadır unutmayın. Onlar döşeme her türlü yanı sıra, farklı renk, şekil ve büyüklükte olabilir. Böylece kolayca çekyat ev dekor ve mutfağının tarzı için uygundur alabilirsiniz. Daha mutfağınızı neşelenmek kanepeler tasarımının bir uygulamasının, fotoğraf sağladı.

Mutfakta Koltuk dar kanepe: avantajları ve dezavantajları

Mutfakta dar çekyat ayarlayarak, dairenin sahibine tahakkuk faydaları şunlardır:

 • Dairelerin konuklar veya kiracılar için ekstra yatak varlığı;
 • Bir yemek sırasında rahat ve yumuşak koltuk;
 • depolama için ek çekmece mevcudiyeti;
 • Mutfak TV varlığında, çekyat rahat bir eğlence için mükemmel bir yerdir.

Ama mutfakta dar çekyat ayarlayarak, biz gibi dezavantajları hakkında unutmamak gerekir:

 • kumaş çok iyi yağ, kokular ve içecekler emer. Bu nedenle, bu zorunlu noktası yükleme çekme olur;
 • koltuk koltuk arasında ve arka oldukça sık gıda fiş birikir boşlukları;
 • Mutfakta sıcaklık dalgalanmaları kumaşı çok uyumlu şekilde olan nem katkı;
 • Mutfakta kanepe varlığı dağınıklığı mobilya etkiyi yaratamaz.

Mutfakta Çekyat - şekil ve büyüklükte çeşitli

Mutfakta bir çekyat seçimi, genellikle Büyüklüğüne tarafından püskürtüldü ve sonra ve iç tasarım üzerine. Bu nedenle, her boyut ve şekil mutfak için Kanepeni uygun. kanepenin formları ile ilgili olarak, bu olabilir:

Mutfakta bir çekyat yönlendirin

Mutfakta Doğrudan bir çekyat modeli çalıştıran ve bu nedenle en sık büyüklüğünde meydana gelir ve küçük mutfaklarda edilir.

1

Mutfakta Dar kanepe

Mutfakta Düz dar kanepe uzun dikdörtgen Mutfaktaki uyacaktır.

mutfak-oturma odasına U şeklinde kanepe

boyutsal mutfaklarda genellikle ayarlanmış mutfak U-şekilli koltuk. Neredeyse bu kanepeler tüm günlük kullanımda talep olmayan çeşitli şeyler saklamak için ek çekmeceler ile donatılmıştır.

Mutfakta Köşe çekyat

serbest açı kullandığı mutfakta Köşe çekyat, küçük ölçekli mutfak için idealdir. O fazla yer almak ve misafirler için ilave oturma yeri eklemek vermedi.

mutfağa Şeklinde kanepe

mutfağa Şeklinde kanepe çok şık ve modern görünüyor.

Mutfakta Kompakt çekyat

boyutu gelince, mutfakta çekyat odanın büyüklüğüne ve hedefinden bağlı olarak kompakt ve çift büyük ikisi de olabilir. Eğer kalıcı bir yatak olarak kullanmayı planlıyorsanız, o zaman Dekorin Diğer mutfak mobilyalarının için ayrılan alan bağış ve boyutsal kat-out kanepe bir sürümü tercih önerir.

Ancak bu koltuğun işlevi yerine ve ara sıra gecede misafirler için bir sığınak haline olacaksa, mutfakta kompakt ve küçük bir çekyat alabilirsiniz. Not hatta en küçük mutfak mini kanepe alabilirsiniz isterseniz o.

Daha sonra, dikkatinizi farklı şekil ve boyutlarda kanepelerin mutfak iç fotoğrafını sağladı.

Mutfakta çevrilebilen Rahat kanepeler: tanıdık iç canlandırmak

mutfak kanepe sağlayabilir uyuyan, yedekleme, hiçbir zaman yiyecek aynı anda kabul edilmesi için kullanılır, veya pozisyon uzanmış dinlenmek köşe kanepe veya mutfak köşelerine acı. oda varsa, kanepe mükemmel küçük mutfakta belli rahat bir köşe oluşturmak için, dolaplar ve raflar sert, köşeli hatlarını tamamlayabilir. katlanır kanepenin diğer amacı - misafirler için bir uyuyan veya büyüyen bir çocuk haline gelir.

Koltuk kanepe mutfak artıları ve eksikleri

kanepeler Kitchen Katlanabilir hemen hemen her zaman olduğu - çünkü onların çekmeceler kullanışlı çeşitli mutfak eşyaları için depolama alanı sağlayan bir: şeker ve tahıl sebze, soğan ya da patates, filizleri ya da stokların havuç türlerini. Bu durumda, kanepe bin olarak kullanılır, kapak basitçe alt rıhtım vagon kupası türüne menteşeler üzerinde yükselir. acil durumlarda kullanılan bir uyuyan olmaya - Ama başka bir nedenden dolayı ayrıştırılabilir.

Mutfakta Çekyat aşağıdaki durumlarda vazgeçilmez hale gelebilir:

 • Geçici değişik cinsiyetten çocukları yaşayan ile sorunu çözmek için gereklidir;
 • Kabul konuk kısa bir süre için sizinle dwelleth;
 • Genç bir aile için Geçici yatak, evlerinden birikebilir;
 • gecede misafirler hükmü gece yarısından sonra ayağa kalktı;
 • İsterseniz tenha bir yer dinlenmek için.

dahası, genellikle katlama gıcırtı parçasıdır ve minderler gerekli sertliği yok gibi mutfakta bir kanepe o küçük, değil tam yatak olduğunu

Çekmece sofa Mutfak hala rahat bir yatak için bir alternatiftir ve yemek kokusu arasında gece geçirdikten değil çok hoş, çünkü böyle bir barınak, geçici olduğu anlaşılmalıdır.

Nasıl bir uyku yer ile mutfağa kanepe yapar

Koltuk, sabit menteşe mekanizmaları vasıtasıyla ayrıştırılır ve özel kilitler ve dikmeler sertleşir.

koltuk mutfak katlanması mekanizmasının tasarımı ve boyutlarına bağlı olarak farklılık

Çeşitli mekanizmalar çoktur, ancak birkaç düzenleri tarafından hepsi iş:

 • yunus - zaman alt minderleri sadece bir çekmece olarak ortaya koymuştur. Bu tasarım, basit ve pratiktir ek olarak, çok geniş şeylerin kendi saklama kutusu çeşitliliği;
 • Fransız kapaklı - trohsektsionnoe yatak, tip kapaklı katlanmış ve üç at nalı kemerli bir ara parçası üzerine oturtulmuş. kanepenin bir kutu çok geniş değil yanında onu rahatsız üzerinde uyku, bir ilave yatak ihtiyaç, çünkü çok sık kullanılır.
 • kanepe. sapı elde açıklanan ve böylece uyuyan uzatmak zaman mekanizması geleneksel kanepe benzerdir.

mekanizma "delfin9quot; çünkü onun pratiklik ve kullanım kolaylığı en yaygın

Bu nedenle, geceleri mutfakta çekyat iyi çocuk veya genci uyarlamak. Mutfak boyutu küçük olduğu için, iyice kış ısı iyi olduğunu ve donma olmaz.

uyuyan bir yer Çekyat mutfak (video)

Küçük kanepe kapaklı Mutfak

katlanmamış halde Koltuk yatak sıradan alüminyum bebek battaniyesi benzemektedir. Nedeniyle yapının küçük gücü, esas çocuk veya insanlar minyon fiziği için eğlence için tavsiye edilebilir.

bir müşteri için tek odalı bir dairede dinlenmeye ihtiyacı ve diğer uyanık ve meşgul veya mutfakta televizyon seyretmek isteyen Yaygın olmayan bir durum.

Bir katlanmış kanepe olarak, bir öğünde oturma için kullanılan TV izlemek, ya da küçük bir mutfakta edilebilir

kanepenin döşeme su ile ıslatın yok, düz plastik tüysüz bir malzemeden imal edilmiştir. Yine de, böyle bir kanepe için dikkatle izlemek ve tüm ondan az sıvı ve gıda tutmak gerekir.

Mutfak için Çeşitler çekyata (video)

Bildiğim kadarıyla pratik kanepe köşe kanepe Mutfak olarak

Köşe koltuk düz bir çizgi farklı biraz vardır ve çok daha büyük ve bu nedenle daha doğrudan bir büyüklüğe sahiptir. Köşe uzun tarafta oturan 3 kişiye ek olarak, 1-2 kişi daha ağırlayacak adlı kısa kanatları kanepe L şeklinde.

Prensip olarak, çürümüş edilemeyecek bir katlama mekanizması olmayan bir kanepe, çok daha kullanışlı, çünkü:

 • o bir sürü insan ağırlayacak üzerine O, dayanıklı ve yarı sert olabilir.
 • Uzay, özgürce, bir kısmını sürgülü barındırmıştır ve şeylerin farklı tür saklamak için kullanılır.
 • pahalı bir donanım eksikliği, kanepe için daha ucuz nedeniyle Bu katlama koltuk.

Bu nedenle divan satın almak veya gerçekten ihtiyaç duyulduğu zaman inşa etmek gerekir.

Rahat yatak uzunluğu en az 170 cm olmalıdır için, omurganın doğal şekli, günde deforme gece dönüş, orta sertlik yumuşatmak mümkün olmalıdır

mutfak katlanabilir köşe nedir

Köşe koltuk, bir kural olarak, küçük bir kanepe L-şeklinde aynı yan uzunluklarına sahip olmasıdır. En fazla üç kişi koltuk için tasarlanmıştır ve temelde bir uyku bir yerdir.

kanepenin aksine, yemek alanı küçüktür ve genellikle kitap türü genişletilmiş minderler, tamamlanmaktadır. oturma pozisyonu, iki veya üç ayrı yastık ve Poufs oluşur

Bu küçük bir mutfak iç köşesini canlandıran ve organik küçük uzaya uydurma, bu rahat hale getirir. Köşe koltuk boş bırakılmamalıdır ergonomi ve tasarım kurallarına göre olan bir açı kapsar.

Mutfak (video inceleme) için Koltuk köşe

Koltuk mutfak için atipik uyuyan, ancak genellikle özellikle diğer şehirlerden, ziyaretçileri alırsak gerekli olabilir ve bu seçenek olabilir. Mutfak köşe koltukları veya travers, deri ve ikameleri, hem de dokuma olmayan polimer malzemeler ile kaplanmış yarı sert bir koltuğu ve bir yatak, küçük olma eğilimindedir. Mutfak kanepeler ve köşeler nedense dinlenme ve uyku için ana yer almış durumunda küçük tek odalı daireler için vazgeçilmezdir. Çok çetin patladı ve daha güvenilir yükü tutun beri uyku Köşe kanepeler, doğrudan daha pratiktir.

Mutfakta kanepe Katlanabilir (fotoğraf)

Dikkat, sadece bugün!

Onun yatağın altında ne seçerim. Eğer boyutunda ısmarlama mobilya yapabilirsiniz.

Küçük bir mutfak Koltuk: 50, uygun çözümler

Küçük bir mutfak için küçük kanepe.

Çalışma gününün başlangıcında mutfakta ailenizle birlikte gidiyor, bu süre içinde mümkün olduğu kadar rahat geçirmek istiyorum. Aynı, tesadüfen, rahatça kanepede yerleşmişti tüm aile üyeleri fırtınalı günlerden dinlenmek istiyorum Akşam saat için geçerlidir. Ama bile tüm mutfaklar çoğu durumda, onlar orta boyutta ve çok küçük, önemli boyutu övünme olduğunu.

Yani küçük bir mutfakta kanepe daha uygun görüneceğini nedir?! Bu, sadece bu incelemede ele şeydir.

Couch mutfak ada karşı itti.

Küçük bir mutfak kanepe.

hatta mutfakta bir kanepe ihtiyacı var mı.

Tabii ki, her biri için soru kendi cevap vardır, ama bu yüzden tartışmaya bile, her şeyden önce, hatta ufak çekyat çok yardımcı olacaktır misafirler ani akını durumunda, fazladan uyku yer sağlayabilir. Buna ek olarak, mobilya konfor geleneksel mutfak sandalye için ciddi bir rakip olabilir. yumuşak, rahat koltukta yemeye Anlaştı biraz sert bir sandalyeye sokulmuş çok daha güzel olduğunu. Ayrıca divan odasına sayesinde yeni şık ve ilgili bir şey getirecek olan tasarımda, yeni notlarıyla ışıltı olacağı unutulmamalıdır. Eh, her şey saklama bölmesi ile donatılmış bir kanepe, mutfak öğeleri (havlu, mutfak robotu, masa örtüleri, tabaklar, vb) her türlü harika bir depo görevi görebilir olduğunu.

duvara Mavi kanepe.

Parlak yastıkları odanın tasarımına ruh getirmek.

Küçük bir mutfak için küçük kanepe.

Küçük bir mutfak Küçük divan - panel için oldukça sıradan bir fenomen küçük daire evler. Doğal olarak, böyle dairelerde mutfak oldukça yakın olmakla birlikte, her ikisi de bir, konforlu, şık ve rahat hale getirmek ve böylece küçük odaya istiyorum. Bir çözüm var, bir yemek masası durumlarda artacak küçük köşe kanepeler, pick up gerekir. Ve burada kullanılabilir alanı en iyi olmalı ve dolayısıyla mobilya bunun gerekirse bir yatağa çürümüş ve sıradan sürede mutfak eşyaları gibi ek depolama hizmet edilebilir olsa bile, oldukça evrensel olmalıdır. Eğer, kanepe kirli, kolayca yıkanabilir, hafif battaniye, Kapak ışık döşemede leke korkuyorlar arada, eğer küçük kuhonek için biz renk mobilyalar seçmek için önerilir. Oysa burada görsel olarak hafiflik ve ağırlıksız etkisi yaratacak yerine yer aldığı Trafalgar değil, cam masa, için idealdir.

Karetnaya bağ ile Koltuk tezgah.

mutfak için bir kanepe seçerken nelere bakmak için.

Sadece mağazaya gidip çalışmaz küçük bir mutfak için küçük bir kanepe ilk yakalandı gözünü satın. Sen soberly yani bütün nüansları değerlendirmek gerekir:

 • monte odası ve kanepe parametrelerinin boyutunu değerlendirmek.
 • kolayca mutfakta demonte sığan edip, döşemeli mobilya açılmanın zamanı düşünün.
 • saklama kutuları - Biz ek işlevleri hakkında unutamam.
 • divan tasarım mutfağı tarzı ile uyum olmalıdır.
 • çürümüş bir modeli ilk, orta seçtiğinizden emin olun.
 • Mobilya dayanıklı ve sürdürülebilir olmalıdır.
 • Döşeme pratik olmalı.

Mutfak için kanepe çeşitleri.

insanların çok sayıda üzerinde yoğunlaşarak, hem de odanın bir serbest köşeye kompakt uyuyor çünkü küçük bir mutfak için bu kanepe, en uygun olarak kabul edilebilir. Bu kanepe seçerken bunu yerleştirmek planladığınız doğru odanın duvar köşesinde parametrelerini ölçmek için önemlidir. Bu tür modeller genellikle depolama için kanepeler çekmeceli sağlanmaktadır.

direkt çekmeceli kanepe satın almak isteyen küçük bir mutfakta, onlar bırakmaya rahatsız olacağı gerçeği hazırlanacak. Buna ek olarak bazı şeyleri saklamak için, silindir mekanizması genellikle oluğun çıkar dışarı açılmıyor ve onlar çok genel, açık bir halde bulunmaktadır. "" Tick-Tock "da olabilir," divan kitaplara bakmak ""-laklak click "Avrupa-kitap Relax 've' daha iyidir. sık kullanım İdeal modeli için ve dünyaca ünlü "Avrupa-kitap" "-Click Clack". Sonuçta, bu modeller oldukça kolay bir yatağa dönüşür, neredeyse her zaman şeylerin ekstra kutuları, hem de elinde tutmasına ve katlama sık tuttu. Geleneksel "kitabının" durumunda emin olabilirsiniz o ermeyecek açılımı, ama bunu sizin varış durumunda sadece kullanılacağını biliyorsanız, satın alabilir parçası olduğunu.

Böyle güzel kanepeler genellikle kare odalarının ortasında yüklenir. küçük bir oda oldukça küçük Ama eğer biz örneğin koltuğun altına şeyler için raflar ve çekmeceler ile idare, bölmelerin bir kitle ile donatılmış bir çek modelleri değil de sen bak öneririz.

Böyle bir koltuk birkaç parçaya ayrılır ve gerekirse, bir kısım başka bir taraftan hareket ettirilebilir. Ayrıca, bu modeller genellikle mini bar ve ev eşyaları saklamak için bir bölme ile donatılmıştır. sık dönüşümlü bir karkas gücünü değerlendirmek için önemli kanepe, aksi kalitesiz ürün elde bozulabilir.

Bu koltuk modeli bu bölmelerin amacıyla temin edilen bir özel koltuğun ve muhtemelen depolanması için özel olarak tasarlanmış, ayrışmaz. Buna ek olarak, basitliği rağmen çok etkileyici görünüyor ve oldukça kabul edilebilir. Bu kanepeler geleneksel olarak komple her zaman uygun olmayabileceğini renkli minderler ile tamamlanmaktadır, ancak henüz bir favori kendilerini ve numune satın alabilirsiniz, çünkü daha iyi.

çek mekanizması ile Gündüz yatak zaman zaman, belki birisi gece kalacak mutfak için mükemmel bir seçenektir. Ancak, bunun nedeni üzerlerinde uyku alanı yetersizliği nedeniyle tam anlamıyla rahat değil, ama alternatif olarak, kanepe gerçekten çok iyi olduğunu belirtmekte fayda vardır. Satışta Eğer çift ve tek kanepe bulabilirsiniz. Seçim sizin! Ve birkaç dakika, kanepeler onsuz yanı sıra, arka mevcuttur. sırtı Opsiyon daha ağır ve etkileyici görünüyor ve genel olarak uygundur.

İdeal koltuk döşeme solmaya karşı dayanıklı, uzun ömürlü, şişman absorbe değil, neme dayanıklı olmalıdır. deri - Buna paralel olarak, en uygun malzemeler deri ve analog olarak kabul edilebilir. yerine. Ayrıca özel emprenye ile, (hasır ürünleri muhteşem görünüyorsun) rattan de süet bakmak ve teflon kaplama ile Flock, çünkü Ancak bu malzemeler, hiçbir dogma tarafından bulunmaktadır. Ayrıca mobilya Eğer organik mutfağının tarzı uyması edilir ve çok uygun bakacağız güzel bir kilimi, lay olabilir unutmamalıyız. Aynı onları şık dekoratif yastık kılıfları için satın almak ve sadece periyodik battaniye ile yıkayın, minderler için de geçerli. Buhar jeneratörünün yardım koltuk döşemesi üzerinde kir, hem de ekstra kokuları ile kontrol edilebilir ile arada, bu makalede bu konu ile ilgili olarak tüm ayrıntıları bulacaksınız.

Pencerenin yakınında. Eğer sağa ya da sola, pencereye yakın kaldığınızda küçük mutfakta Küçük kanepe bir gösterim yapacak. Ve düz bir çizgi ya da bir yarı-dairesel bir koltuk olmalıdır.

Pencerenin altında. Bir pencerenin altında yer kanepe yerleştirilmesi için klasik alan çağrılabilir, burada aynı zamanda uygun doğrudan veya yarım daire onun temsilcisidir.

serbest duvarındaki. Oda kesinlikle hiçbir şey meşgul olmayan bir duvar varsa, o zaman odanın stiline göre dekore edilebilir sağ düz kanepe, yukarı taşımak mümkündür.

Köşede. Buna göre, o bir köşe kanepe olmalıdır. Parlak atmak yastık ile bakmak özellikle ilginç olacak.

Odanın ortasında. Bu seçenek alanı tarif, hem de boyut odalarda büyüklüğünde, küçük odalar bu seçenek birlikte almaz gerektiren stüdyo daireler için uygundur.

Geri mutfak kulaklığa. Bu düzen özellikle ada pişirme ile mutfakta bakar ve kanepe koyar hangi edilir.

 1. Mutfak Provence Mevcut Döşeme baskı çiçek hangi yuvarlak yumuşak kulplu bir kanepe uzhivetsya.
 2. İç Ülke ahşap ve yumuşak yatak yapılmış kanepeler, banklar ile harika görünecek.
 3. kanepe Modern tasarım deri döşeme ile sıkı formlar, dekore Karetnaya beraberliği uzhivetsya.
 4. oda dövme ve iplik olası varlığı ile, koltuk şiddetli formları ile mükemmel görünecek klasik tarzındadır.
 5. Minimalizm mutfak, hiçbir fırfırlar ile, koltuk dikdörtgen şekli ile iyi bakacağız.
 6. İskandinav mutfağı tekstil döşeme ile beyaz bir kanepe alacak.
 7. Mutfak Barok arkasındaki Karetnaya kravat ile deri veya süet yapılmış bir kanepe ile "dost olmak" mutlu olacaktır.
 8. Mutfak Art Deco lüks kadife döşeme ile kolları olmadan yüksek arkalık ile parlak bir kanepe sürer.

Nasıl elleriyle (video) bir kanepe yapmak:

Küçük bir mutfakta Koltuk iyi doğru boyut, şekil ve renk seçmek için sadece önemli olan, mevcut olabilir. Eh, aynı üzerinde ek depolama alanı, hem de bir uyuyan haline dönüşmesi ve kanepe kullanma olasılığı hakkında unutamam!

yazıya 4 yorum

Gerçekten mutfakta kanepe gibi, ama kendin için çok zor olmasını uygun. Gerçi var ve mutfak alanı verir, bir kanepe var. Ana yerinde büyük bir tablo tarafından işgal edilmiş - misafirler her zaman çok.

Svetlana, iyi, burada herkes onun kullanımı rahat karar vermek ücretsizdir!

Büyük bir makale. Ama mutfakta bir ay görünümlü krasaye kanepeler, sonuç yok. Ve)) resimler gerçekçi olmayan kanepeler görünmek zorunda

Arpine, sen duvar kağıdı herhangi mobilya şirketi mobilya imalat ve sipariş için geçerli olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 2 = 3