nasıl seçmek için ev için buharlı temizleyici

ev, ev için Buhar temizleyici - nasıl en iyi model seçmek için? En iyi 10 buharlı temizleyiciler

Ev ev için buharlı temizleyiciler geniş ürün yelpazesine satışa Bugün. çok çeşitli belirli bir modeli seçme, özellikle dikkat etmek tavsiye edilir özelliklere sahip tanışmış karar verebilir.

aslen tıp kurumlarında dezenfeksiyon için kullanılan bir cihaz açıklar. bu cihazın tasarımı, bir memenin içinden basınç altında buhar sağlayan bir buhar üreteci içinde yer alan, oldukça basittir. Yüzey bu buharlı temizleyici için uygundur alerjenler, toz, kir, mikrop ve bakteriler, kurtulmak için gerekirse.

Eğer ev ev için buharlı temizlik ile ilgileniyorsanız, istediğiniz seçeneği nasıl, alışveriş önce karar vermelisiniz. Bunu yapmak için, elle tutulan modelleri, buharlı temizleyiciler ve elektrik süpürgesi ve buhar temizleyici fonksiyonlarını birleştiren kompakt cihaz tarafından temsil edilir tür birimlerin türlü anlamak. İlk durumda biz kullanımı kolay ve depolama olan bir ürün söz ediyoruz, ve operasyon uzak yerlere işleyebilir. Ek bir artı olarak makul bir fiyat davranır. Bununla birlikte, aynı zamanda 2 kg kadar ürün, birim ağırlık etkileyici ağırlık olarak ifade edilmiştir dezavantajları vardır. zor olacak uzun süre elini böyle ekipmanında tutun.

ev için buharlı temizleyici göz önüne alındığında, ev, istediğiniz seçeneği nasıl, muhtemelen düşünürler. Altın ortalama kompakt buhar temizleyici, bir elektrik süpürgesi ve elle tutulan bir aygıt arasında bir enine olmasıdır. yüzey tedavisi için, sahibi ellerinde ekipman tutmak zorunda olmayacaktır. Bir sakıncası kablosu, bu tür cihazların sin her üreticilerinin küçük uzunluğudur. Eğer bir yazlık alanında evin temiz ve etkileyici canlı tutmak ister, bu bir elektrik süpürgesi gibi bir buharlı temizleyici seçmek en iyisidir. Bu model yüksek performans sağlar, ancak maliyet daha pahalı olacaktır.

Tankın güç ve hacim için model seçimi

Tüketicilerin ev, ev için buharlı temizleme gördüğünüzde, nasıl belirli bir seçeneği seçilir? Fark gereken ilk şey güçtür. Eğer hizmetçi uzun süre sürüncemede istemiyorsanız, bu 1000 watt anılan tek parametre içeren bir model seçmek en iyisidir. Tank hacmi Suyla Yenileyici olmadan cihazı kullanmak mümkün olacak ne kadar belirleyecektir. Bir saat temizlik sıvısının 2 litre gerekir. Bu bir buharlı temizleyici modelleri satın alırken bu hacim takip etmeli olduğunu. Bu tankın dibinde malzemeye de dikkat etmek önemlidir, bu hizmet alüminyum bölmeleri olan kendilerini göstermişlerdir en iyisidir.

Model buhar basıncının seçimi ve ek fonksiyonların varlığı

Buharlı temizleyici ev belli işlevler, etkili bir temizlik olmanın tek yolu olmalıdır. Eğer olumlu bir sonuç bekliyoruz, o modelin buhar gücü regülatör olmadığını kontrol etmek önemlidir. o giysileri veya mobilya tedavi söz konusu olduğunda bu ekin yardımı ile, durumunda yararlıdır kuru buhar, üretimini seçebilir. yüzeyin temizlenmesi sonra tamamen kuru olacaktır.

Ek fonksiyonlar olarak, çocukların korunmasını düşünebilirsiniz. Böyle bir buharlı temizleyici varlığında eklentiler fazlasına mal olacak. Bir güvenlik vanası ve kilit fonksiyonu bir çift olması gerekir, bu mallar için pasaport tanıma bir satın alma yapmadan önce önemlidir. En iyi buharlı temizleyici seçmek istiyorsanız, her modelin belli bir basınç ile karakterizedir dikkat etmek önemlidir. Profesyonel temizlik meşgul gidiş değildir Tüketiciler, bu yaklaşık 6 bar vermek seçenekler, vazgeçmek en iyisidir. Ama ev için 3 bar aşan bir kapasiteye sahip mükemmel ekipman kullanın. Onlar eski lekelerin kir ve işlenmesini giderilmesinde savunulmaz güvenliğine sahip olduğundan, daha az basınçla modelinin seçilmesi, düşük maliyete göre cazip edilmemelidir.

1

buharlı temizlik ilk 10 modellerini Sıralaması

Eğer kesinlikle ilgi olmalıdır hangi ev, gerçek fiyatla buhar temizleyici gerekiyorsa, tüketiciler tarafından seçilmiştir en popüler modelleri, dikkat edilmelidir. satışların lideri 11.000 ruble maliyeti Karcher SC 2 Premium vardır. Bu cihazın çıkışında aralığı 3 barda bir buhar basıncına sunma yeteneğine sahiptir. vaka su tankı litre olduğu İçinde, cihaz gücü 1500 watt olduğunu. temizlik kolaylığı açısından yedi memelerinin birini kullanabilirsiniz.

25 000 ruble - üreticisinin Daha güçlü modeller daha etkileyici maliyeti vardır SC 4 Premium vardır. Buhar basıncı üreticisi su haznesi hacmi aynı kalacak şekilde, 3.5 bara çıkarılır. bir yardımcı demir hareket gibi güç 1800 watt eşittir.

Yüksek kaliteli ve marka Philips makul fiyat buharlı temizleyici

Eğer, satın almadan önce incelenmelidir hangi ev, gerçek fiyatı için buharlı temizleyici seçerseniz, 7.500 ruble ödemek zorunda kalacak Buhar Artı FC7020 / 01 sürümüne, dikkat edebilirsiniz. İmalatçı 0.45 litre tutarında su için aygıt rezervuar sağladı. konut içinde bir elektrik süpürgesi inşa edilmiş ve cihazın gücü 1300 watt mesafesindedir. ekipmanın Operasyonda, iki memelerinin birini kullanabilirsiniz. Yukarıdaki tüm avantajlara ek olarak bu buhar temizleyici, çekici bir görünüm ile ifade edilir birine sahiptir. Konut beyaz ve mavi boyalı.

para kazanmak için isteyen tüketiciler, kimin fiyat 4900 ruble olduğunu FC7012 / 01 MultiSteam, satın alabilirsiniz. haznenin hacmi önemsizdir - 0.06 litre. Bununla birlikte, aygıtın kapasitesi yeterli bir etkileyici 1200 Watt. Satılık beyaz ve mavi sunulmuştur için ekipman, altı memeleri ile sağlanır.

Bütçe ve işlevsellik

Buharlı Temizleyici "Kitfort CT&089raquo; Bu bir bütçe seçeneği atfedilebilir. Bu model 5700 ruble maliyeti ama dezenfekte ve temiz Sıcaklık dayanımı yüzey böylece o, evrensel bir cihazdır. Sen kimyasallar kullanmak zorunda değilsiniz. Birim güç tüketimi haznenin hacmi 1.5 litre 1500 Watt. Buharlı Temizleyici "Kitfort9raquo; Hassas ve yoğun bir kumaş ile başa çıkmak için mümkün olacaktır.

üreticisine söz başka bir model de popüler bir seçenek olarak adlandırılabilir CT-903 vardır. Bu, özellikle bu birim 10 ila 500 ruble Bu cihaz çok yönlü farklılık ve deterjan temizleyici, cam sileceği, dezenfeksiyon gemi ve dokuların yerine, kullanılabilir değeri, sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Su ısıtıcı sadece 3 dakika saati ve cihaz gücü 2000 watt olduğunu. Ekipman 4 bar arasında değişen bir çalışma basıncına ile karakterize edilir, çıkışında buhar sıcaklığı 145 derecedir. kazan kapasitesinin 1.5 litre uzun süre tankı Yenileyici olmadan, temiz üretecek. grubu, 1 litrelik kapasitesi değiştirilebilir bir rezervuar hacmi gelir. Eğer ilgileniyorsanız üretici Kiti varsa, yukarıda belirtilen buharlı temizleyici markası harika bir çözüm olacaktır.

Eğer çoğunluğun deneyimini takip etmek istiyorsanız, aşağıdaki model arasından seçim yapmak mümkündür: 4500 ruble Redmond RSC-2010 Mavi değeri; 6500 ruble eşit bir bedeli vardır Zelmer VC1260; ya Vitesse VS-330, 3800 ruble ödemek zorunda kalacak olan. o 3.5 bar, sadece 3 dakika boyunca ısıtma süresinin yüksek buhar basıncına yanı sıra dakikada 17 gram buhar etkileyici bir akış sağlar çünkü Ama buharlı temizleyici Endever, yüksek maliyetine rağmen, en olumlu değerlendirmeleri kazanmıştır.

enstrümanlar ve seçim kriterlerinin türlerini - Nasıl bir ev buharlı ev temizleyicileri tercih

buharlı temizleyici kullanılması ilk kapsamı - Temizlik ve sağlık kurumları dezenfeksiyonu. Ancak son yıllarda bu cihazlar ev kategoride taşındı. Onlar kimyasallar olmadan evde farklı yüzeylerin temizlenmesiyle ile başa çıkmak için izin verir. Cihaz yeterince uzun görev yapmış ve etkin bir şekilde sorumlulukları ile baş ettiğini amacıyla, kasten satın taahhüt önemlidir. Biz ev için bir ev buharlı temizleme seçmek yanı sıra bazı popüler modellerin açıklamasını dikkate nasıl anlayacaksınız.

Cihazın çalışma Amaç ve ilke

öğrenmek önce, ev için bir buharlı temizleyici tercih fonksiyonları ev aletinin bu tür tarafından yapılmaktadır belirlemek için nasıl. Buhar temiz (buhar) - sıcak buhar kullanarak çeşitli yüzeylerin temizlenmesi için tasarlanmış bir cihaz.

aşağıdaki gibi operasyon Onun mekanizmadır. Su kaynar elektrik enerjisinin etkisinde ısıtma elemanı ile rezervuara boşaltılır ve buhar haline dönüştürülür. O hortum girer ve memeden dışarı dışarı. Bağlı buhar valf varlığına bir aşırı basınç oluşturarak, birikir. Düğmeye bastığınızda, deklanşör açılır hava yüksek hızda ve büyük hacimde çıkar.

Saflaştırma yüzeyleri nedeniyle hem de bağlı enkaz "devirir" buhar akış mekanik aşınmaya, sıcak su mikroskobik damlacıklar ıslatma kirlenme meydana gelir. Kuvvetlendirme etkisi, fırçalar ve memeler çeşitli yoluyla elde edilir.

Ne yetenekleri ev veya apartman temizliği için ev buharlı temizleyici yapar? Onun işlevler şunlardır:

 • seramik, camlar, aynalar, ısı küvetleri, WC, küvet, lavabo, mutfak aletleri (fırın kapağı) - nem ve yüksek sıcaklıklara dayanıklı bir yüzeyden kir çıkarma.
 • Sert temizlik yerlere ulaşmak - yuvaları, yarıklar, dar açıklıkları, fayans derzleri;
 • Toz akarları, tahtakuruları, nit biti yok edilmesi;
 • mobilya, halılar, perdeler, giyim (tüm modeller) bakım.

Mobilya buharlı temizleyici Temizleme

Sıcak buhar temizleyiciler olmadan katı yağlar, sıvı yağlar, parafin, balmumu, yapıştırıcı, şeker ve gliserol içeren kir de iyidir. Ama gerekirse temizleme hazırlığı uygulamalıdır yüzeyine kireç, pas veya idrar taşı kaldırmak ve sonra buhar ile tedavi etmek.

Not: Buhar jeneratörünün dezenfekte etkinliği evrensel değildir. Kalıp ve bazı çevre virüsleri de kararsızdır ve bakteriler hakkında 100º sıcaklıktaki buharla altında isabet öldürülür. Ancak pek çok diğer patojenlerin yok edilmesi için kaynamasını yavaş ve zahmetlidir.

Yapısı ve ekipmanları

evi temizlemek buhar temizleyici nasıl seçileceği merak, ekipman tasarım özellikleri ve aksesuarları bir dizi farklı olabileceğini bilmek önemlidir. Temel paket içerir:

 • bir buhar kazanı (kazan) - bir su tankı;
 • bir elektrikli ısıtma elemanı;
 • kaynatıcıdan buharı alan bir valf ile esnek hortum;
 • buhar düğmesi ile tetiğe;
 • meme.

Bazı modellerde kir eridiği su emme işlevi vardır. meme yuvaya sayesinde ayrı bir tanka alır. Ayrıca meslek cihazının bir parçası, bir enjektör ve memeye deterjan beslemek için bir pompa ile donatılmıştır. Bu seçenekler daha kolay temizleme işlemi yapmak, ancak önemli ölçüde buharlı temizleyici maliyetini artırmaktadır.

aksesuar sayısına göre belirlenir cihazın işlevselliğini. yemler Türleri:

 • kiremit, taş, döşemeli mobilya, halılar için farklı boyutlarda fırçalar;
 • Metal kazıyıcı yüzeyler çizilebilir değildir;
 • sünger havlular;
 • pencere temizleme ucu;
 • temizlenmesi için bir dar bir yarık memesi ile bir meme;
 • nokta krom meme, boşaltma delikleri, vinç;
 • şeyleri ütü demir;
 • buharlaşması için utyuzhok;
 • tekstil bakım için ağız;
 • Kalıcı kirlenme oyulma ayrıca döner ve turbo-fırça;
 • Silah bitkiler tazelenmesi.

Buhar temizleyici için çeşitli memeler

, Ev için en iyi buharlı temizleyici seçmek onlar kılavuzu, zemin ve çok fonksiyonlu olduğunu unutmamak nasıl analiz ediliyor.

ev için modern el buharlı temizleyici bir elektrikli su ısıtıcısı gibi kompakt bir cihazdır. Bu yüzey temizleme küçük bir oda için kullanılabilir. Cihazın özellikleri:

 • nispeten düşük maliyet;
 • az güç - 600 ila 1600 W;
 • su (0.5 L) içindeki bir küçük tank yaklaşık 15-20 dakika boyunca sürekli çalışmasını sağlamak için;
 • yaklaşık 1 kg ağırlığındadır - bir süre sonra kumanda kolu yorulur.

el cihaz fonksiyonlarının kümesi basıncı kuvveti bağlıdır. fayans ve sıhhi tesisat temizlemek edebiliyoruz - Bazı modellerde sadece başkalarının, ferahlatıcı eşyalar ile başa.

cam bölmeler manuel buhar temizleyici Temizleme

Düşünme, büyük bir ev için bir ev buharlı temizleme nasıl seçileceği, açık ekipmanlara dikkat edilmelidir. Tasarım gereği, bunlar elektrikli süpürge andırır. Onların vücut katta ve tekerleği hareket ediyor. Çalışma sırasında hostes memesi ile sadece hortum elinde tutmak zorundadır. cihazların ayırt edici özellikleri:

 • Yüksek güç - 1500 ila 2300 W;
 • geniş deposu (1,5-3,2 litre), su ilave edilmeden 30-60 dakika süreyle çalışmasına izin veren;
 • farklı yüzeylerin temizlenmesiyle sağlayan çok sayıda meme,;
 • yüksek fiyat.

Zemin cihazları daha rahat ve çok yönlüdür

Çok fonksiyonlu modeller zemine geliştirilmiş bir versiyonudur. Buhar jeneratörünün vücuda yüzeylerin temizlenmesi için ve buharla demir şeyler yumuşatma için ipuçları çeşitli eklenebilir. Bu tür cihazlar, yüksek güç, önemli buhar basıncı ve büyük bir tank ile karakterize edilir. Onlar buharlı temizleyiciler en pahalı kategorisidir.

Bu birimler ev ve vapur bakım J. OJEDA temizlemek için buharlı temizleyici fonksiyonlarını birleştiren

ev için ev buharlı temizleyici, makalesinde kabul edildiği seçim nasıl bir dizi avantaj vardır:

 • en az çaba harcanan hızlı temizleme;
 • patojenik mikroorganizmalar ve parazitlerin yok edilmesi;
 • Küçük çocuklar ve alerjisi olanlar aileler için özellikle önemlidir ev kimyasalları reddetme fırsatı;
 • hoş olmayan kokuları çıkarılması;
 • kaplamaları temizleme ve kapalı alanlarda olmak üzere inatçı lekeler gelen döşemeli mobilya;
 • Halı ferahlık;
 • mutfak aletleri ve tesisatın yağ ve kireç kaplama mücadele.

Buharlı temizleyici mutfak davlumbaz temizliği ile baş edebiliyor

 • Yüksek maliyetli çok-fonksiyonlu bilinen markaları;
 • lekeler kalır buhar, bir mikro bezle temizlenmesi gerekir sonra birçok yüzeye;
 • İnatçı kirler için size, gayret ek olarak, ev kimyasalları kullanımını gerektirebilir gerek;
 • Plastik, narin kumaşların boyalı yüzeylere işlenemez;
 • Fiber döşeme ve aynı anda buhar işlemek ve kuvvetli bir şekilde ovmak halı zarar verebilir;
 • Cihaz sabit boyaların izlerini başa çıkamaz, yapıştırıcı, alçı, çimento ve diğer bazı türleri.

Not: yüksek sıcaklık kirliliği ihtiva eden hayvan proteinlerinin etkisi altında bir sigara anlaşılabilir olmaktır, "korunmuş" dir. Buhar jeneratörü kan lekeleri, yumurta, süt, soslar işleyemez.

buhar temizleyici seçerken anahtar kriterler verimlilik, dayanıklılık ve kullanım kolaylığı vardır. Farklı seçenekleri göz önüne alındığında, dikkat etmemiz gerekir:

 • güç;
 • basıncı, besleme hızı ve buhar sıcaklığı;
 • tank hacmi ve yapılmış olduğu malzeme;
 • Hortum ve kordun büyüklüğü;
 • Ek fonksiyonlar.

Güç aparatında suda gaz halinde, hem de tüketilen elektrik seviyesine getirilir süreyi etkilemektedir. En ideal oran:

 • el için - 700-1600 watt;
 • Döşeme - 1300-2300 watt.

Basınç, besleme hızı ve buhar sıcaklığı

buhar doğrudan kalite parametreleri temizlik bağlıdır. iç buhar temizleyiciler, basınç 1.5 ila 5 bar arasında değişir. bu, daha hızlı ve sıcak hava nozulundan çıkan daha büyük bir ölçüde daha yüksek. temizlenmesi için yeterli düzeyde - 3 bar. Dakikada yaklaşık 200 gram buhar besleme oranını sağlar.

Buhar sıcaklığı en az 110-140 ° C olmalıdır. Bu çıkış kazanı içinde daha düşüktür akılda tutulmalıdır. indeks az 110 ° C ise, kalıp, gres ve diğer inatçı kir kurtulmak yoktur.

Su tankı kapasitesi ısıtma süresi ve sürekli çalışmasını etkiler. 1.5-2 litre - 30-40 dakika boyunca daire temizliği için yeterli kapasitesi. 5 litre kapasiteli açık ekipman mevcuttur, ancak bunlar uzun süre ısıtılır.

Manuel bir buharlı temizleyici seçimi, çok büyük tanklar için nişan yok. Su ile doldururken birimin ağırlığı çok yüksek olacaktır. Optimal - 0,3-0,5 litre.

Kazanın malzemesi çelik ya da alüminyum olabilir. Bu hızlı ısıtma sağlar ve ölçek birikimi daha az duyarlı olduğu için, ikinci düzenleme tercih edilir.

Küçük bir buharlı temizleyici hortum uzunluğu imkansız sert dış ünite yükseltmek için bir yükseklikte olan temizlenmiş yüzeyler, kolaylaştırır. Bu seçenek 1.5-3 m ulaşmalıdır. Ama buhar hortumu geçişi sırasında aşağı ve yoğuşur soğutur olduğunu dikkate alınması gerekmektedir. hortumun küçük kapasiteli buharlı temizleyici çok uzun olmamalıdır.

Kolon boyutları cihaz manevra kabiliyetini belirler. Optimal uzunluklu -. Uygun 4-6 M, otomatik sarma olasılığı vardır.

ev için bir buharlı temizleyici satın almak daha iyidir hangi sorusuna yanıt ararken, gerçek bir yardımcı seçimini belirler. sahipleri enstrüman aşağıdaki ek özellikler ile donatılmış olmalıdır gerçeğine işaret:

 • Regülatör, sıcaklık ve buhar akış hızını ve nem doygunluğu seçmek için izin verilmesi;
 • Çıkarılabilir tankı - su ile doldurmak için daha uygundur;
 • olumlu bir basınç varsa vana, tankı açmak için bu fırsatı vermeyeceğim;
 • çocuk koruma - düğme, buhar engelleme bırakma;
 • sap üzerinde kontrol düğmeleri;
 • Büyük yüzey tedavisinde de yararlı olan sürekli buhar, seçeneği.

İpucu: Bir buharlı temizleyici satın alırken gerekli fonksiyonları bir set ile cihazı tüm seçenekler arasında bir denge ve seçmek önemlidir. daha güçlü bir cihaz, rezervuarın daha hacimli sürekli çalışması için gereklidir.

ev ürünleri için uzmanlar puan buharlı temizleyiciler Derleyen farklı fiyat kategorilerinde tahliye cihazları böyle Philips, Karcher'in Ariete, Clatronic, MIE gibi tanınmış markalar yer alıyor. Çeşitli popüler modellerinin özellikleri dikkate alın.

Büyük Usta GM-Q7 Çoklu Elite - fırça başları ve şeyleri düzeltmek için saç demir çeşitli içeren komple sette çok fonksiyonlu buharlı temizleyici. Nedeniyle yüksek kapasite, birim bunu üzerine bile kalın kumaş ceket dışarı, banyoda kireçten kaldırmak taş zemin temizlemek ve izin verir. Yatay sıyırma ile donatılmıştır.

Karcher SC 2 - yararlı ek fonksiyonları ile zemin buharlı temizleyici: ölçeğinden ayarlanabilir buhar, çocuk koruma, koruma sistemi. Bu kompakt ve hafif (yaklaşık 3 kg). Bir fırça, bir ağızlık, havlu kumaş: kiti birden fazla meme içerir. Cihaz şebekeye bağlantı sonrasında 6.5 dakika sonra çalışmaya hazırdır. kordon sarma mekanizması çok uygun değildir.

Mie Bello - güçlü çok fonksiyonlu cihaz. Paket ütü için dikey ve yatay demir sıyırmak için bir döşeme temizleme bezi, pencere için bir meme, mobilya temizleme ucu, fırça saç ütüsü içerir. Kullanıcı yorumları birim mükemmel işler tüm görevleri olduğunu göstermektedir. Eksi - sert bir zemin üzerinde hareketi çalıyor konut, alt kısmında plastik tekerlekler.

Kaliteli ve dayanıklı buharlı temizleyici - Ev işlerine güvenilir asistanı. Sıcak buharla yüzeylerin çeşitli işleme hızlı agresif kimyasallara ve çaba olmadan kir kurtulabilirsiniz. Ama ısı ve nem bazı malzemeler zarar verebilir. Bunu önlemek için, cihazın işletim talimatları takip etmek önemlidir.

9 en iyi yerli buharlı temizleyiciler

Ev buharlı temizleyici - ev aletleri arasında ekolojik ve ekonomik mükemmel birleşiminden en iyi örnek. O Evinizde onun görünümünü kötü "himii9raquo kurtulmak vardı;, banyoda parlak temizlik zemin, mikrodalga, fayans olun. Buharlı temizleyiciler nispeten yeni kullanıma giren, ancak zaten herhangi bir tat ve kesesine modellerini bulabilirsiniz.

buhar temizleyici seçerken nelere bakmak için?

 • üzerinde su tankının hacmi. Eğer 1.5-2 litre minimum kapasiteye sahip bir buharlı temizleyici arayan bu cihaz yardımı ile bütün daire temizlemek planlıyorsanız. Yıkama levhaları veya giysi 300-500 ml iyi bir uyum küçük el buharlı temizleyici hacmi için sıyırma.
 • üzerinde komple set. elbiselerini temizlemek için mi gidiyorsunuz? kumaş için ve özel bir askı ile bir ağızlık ile cihaz için bak. Aksesuar kitleri farklı modellerde değişir.
 • üzerinde kordon boyu. cihaz sadece ağ üzerinde çalışır. kolay olmayacak kordon 1,5 m uzunluğunda olan büyük bir odada zemin temizleyin!
 • üzerinde çalışma süresi. Buharlı temizleyiciler 10 dakika ve ara vermeden 1,5 saat çalışabilir.

Ve şimdi yerli buharlı temizleyiciler iyi modellerin incelenmesi için 2016 yılı sonunda bizim piyasada sunulan - 2017 başlangıcı, GG, müşterilerden en olumlu değerlendirmeleri kazandık hangi

İyi kompakt ve nispeten ucuz el buharlı temizleyici. olmadan veya ev kimyasalları minimum kullanımı ile temizlenmesi için tasarlanmıştır. Bu etkili mutfak aletleri ve yüzeylerin temiz seramik, sıhhi tesisat, yıkama pencere ve aynalara bayat yağ ile başa çıkmak için izin verir. Giysi ve perde sıyırma, kirletici ve döşemeli mobilya, halı, oyuncak dezenfeksiyon kaldırmak için kullanılabilir.

fincan ve ölçme hunisi tam memelerin grubu (Kat memesine nokta bağlanma, fırça), bir hortumu. tankın hacmi - 270 mi. Verim 1100 W arasında iyi bir kapasite ve 3.5 bar arasında yüksek basınçlı buhar sayesinde korunur. Çalışma modunu girerken, sonra yaklaşık 3 dakika açıldıktan sonra, ışık gösterge sönmüş uyaracaktır. Güç Kablo Uzunluğu - 3 metre.

 • Güzel tasarım;
 • Düşük ağırlığı;
 • Hızlı ısıtma.
 • Su için Küçük konteyner kapasitesi.

Portatif el buharlı temizleyici, optimal performans sayesinde rakipleri göze çarpıyor. 900-1050 watt, ancak maksimum basınç buhar - - 4.2 bar - Bizim sıralamasında buharlı temizlik kompakt modeller arasında en iyi sonucu Güç tüketimi, yüksek olmayabilir. Ve iyi bir verim halinde, enerji maliyetlerinin minimum olacağı söylüyor. Buna ek olarak, Büyük Usta GM-VSC38B fiyatı etiketi oldukça erişilebilir.

memeleri: tekstil giyim, bir hortumu yuvarlak bir fırça, çamaşır pencere ve kapılar için bir cihaz ile meme için kısa, uzun ve kavisli spreyi. Gelişmiş - merochny fincan ve huni. Su tankının maksimum kapasitesi - 250 ml çalışma - 175 mi. davasında göstergeler ağ bağlantısı ve uygunluk (4 dakika) vardır. Buhar sıcaklığı - 135 ° C, 16 ulaşan&9deg;Ile sigorta tetiklenir.

 • yoğunluk;
 • Küçük bir fiyat;
 • Ayarlanabilir buhar.

önemli bir avantajı, el buhar püskürtücü, en iyi temsilcileri biri - Su deposu 350 ml alır. bir değer kadar, ancak 175-250 ml'lik bir hacme sahip arkadaşları çoğunluğu ile karşılaştırıldığında, cihaz kesintisi "dozapravku9raquo olmadan bir süre daha çalışabilir değildir;.

3.5 barlık bir buhar basıncı sağlamak mümkün 1000-1050 W bir ısıtıcı güç, ile donatılmış bir aygıt. çıkış sıcaklığı, böylece iyi bir dezenfekte edici özelliklerini verecek şekilde 130 ° C ulaşabilir. 4.5 m - çifte izolasyon ve iyi bir uzunlukta Ağ kablosu.

memeleri 7 Evrensel seti, sen ısı ve nem yüzeye bütün dirençli temizlemek pencereler ve aynalar yıkamak, mutfakta kökleşmiş gres silinmesini sağlar halı, döşemeli mobilya, çocuk oyuncakları, giysiler içinde kir ve kokuları giderir. Uzatma hortumu ve bir ölçüm kabı ile bir huni var dahildir.

 • Uygun fiyat etiketi;
 • Aşırı ısınmaya karşı koruma;
 • aşırı basınç tahliye vanası.
 • Kısa uzantı hortumu;
 • basıncını ayarlamak için periyodik sonları gerektir.

En üst kat buhar temizleyiciler

Ünlü Alman üreticiden yüksek kaliteli ve fonksiyonel buharlı temizleyici - kategorinin en iyi temsilcisi. modeli oldukça ucuz olmamasına rağmen, fiyat optimum performans ve geniş operasyonel yetenekleri açısından haklı.

Yüksek sürekli buhar basıncı - 4.2 bar - Cihazı kendi sınıfının en güçlü biri yapar. Saflaştırma sert yüzeyler bu tür gösterge kimyasal kullanılmadan bakterilerin% 99.99 öldürebilir. buhara sıcak su karıştırma nedeniyle VapoHydro işlevi en inatçı kir kurtulmak yardımcı olacaktır.

Çalışma sırasında, doğrudan ikmal suyu ile 0,5 l (kazan) ve çıkarılabilir 1.5 litre - Yapı sisteminde iki tank ile gerçekleştirilir. tertibatın ana gövdesi kontrol biriminin bir çift sağlanır. Bileşenler: gun, yuvarlak bir fırça, bir kat için havlu kumaş, kumaş (mikrofiber), kireç çözücü ile sarılmış bir el aleti ile 2.5 m, 0.5 m, nokta meme buhar hortum uzatma borusu ile bir zemin temizleme konfor grubu artı 2.

 • Emniyet valfi, koruyucu çocuk kilidi;
 • Güç - 2200 W (3 dakika süreyle ısıtılarak karıştırılır.);
 • Bir buharlı ütünün Opsiyonel bağlantısı.
 • yüksek fiyat;
 • Büyük bir ağırlık - 6 kg.

Harika Alman buharlı temizleyici. Nispeten küçük bir gücü (1500 W) yine de 3.2 bar buhar basınca olanak sağlar. Litre su tankı 6.5 dakika boyunca ısıtılır. ölçekten ayarlanabilir buhar ve koruma vardır. Bu çocukların korunması için sağlar.

 • ekonomi
 • iyi tasarım
 • Koruma ölçeğinden yoktur
 • Uygunsuz kordon sarma mekanizması

Fiyat ve kalite açısından inandırıcı modeli. Oldukça güvenilirdir. Bu 4 bar (2000 watt) bir buhar basıncı sağlar. Birçok ek araçlar ve aksesuarları bulunmaktadır. Bu zemin, vb giysi, buhara pencereler, veri, temiz döşemeli mobilya, fayans, temizlemenizi sağlar Sürekli çalışma için idealdir (buharlı temizleyici 60 dakikalık ara vermeden çalışmak mümkün olduğu). Tasarım herhangi yüksek teknoloji iç tamamlayacak.

 • dahil aksesuar çok sayıda
 • Uzun zaman sürekli kullanım
 • ilginç tasarım
 • Değil büyük su tankı
 • iyi kilo

En iyi buhar temizleyiciler demir ile evrensel-vapurları

Karcher SC 4 Prim + Demir Kiti yönlü öncelikle kumaşların çeşitli ürünler ütü basit ve külfetli değil ve zaman meselesi haline geldiği ev temizliği ile başa çıkmak için çok zorluk ve güçlü buharlı ütü olmadan yüksek kaliteli ve daha temiz yetenekli güvenilir buhar başarılı denge yarı normaldir sürer.

Zemin temizleme esnek bir bağlantı ve kir dokunmadan havlu uygun bir değişiklik ile özel Comfort Plus meme için en etkili sayesinde. 3.5 bar - cihazı 2000W, yüksek buhar basıncı bir ısıtıcı kapasitesi ile donatılmıştır. 4 dakika - ağda geçtikten sonra Hazırlık. çıkarılabilir biri iki tank (0,8 l) 'in bir sistemi, temizleme durdurmadan su ilave sağlar.

temiz memeleri Buhar katı yüzeyler için çok fonksiyonlu prim silah ve uzun bir buhar hortumu 2 m tamamlanır. sap üzerinde güvenlik çocuk ve emniyet valfinden kilit sistemi ile sağlanır, iki seviyeli bir kontrol buhar akışı vardır.

 • Kalite performansı;
 • park konumu;
 • fonksiyonunu Ütü.
 • fiyat;
 • Bazı zorlu topraklar için 3.5 barlık basınç yeterli değildir.

Mie Bello - 1. buharlı temizleyici modu (1700 watt) için popüler bir çok fonksiyonlu cihazı 3 güvenle mutfak, banyo ve tuvalet kirliliği ile baş. temizlik ve döşemeli mobilya, halılar, araba iç dezenfeksiyonunu sağlar. Dahil: zemin için bir paspas, üçgen fırçalar ve büyük kare kafaları ile cam konik meme için dikdörtgen bir meme.

Kullanım Mie Bello biçimi vapur özel demir ile sağlanır için ayarlanabilir güç ve uzun buhar hortumunu (2,5 m) 'dir. Perdeleri giysiler içinde kırışıklıkların giderilmesi için kullanın. Son olarak, kullanmanın Üçüncü seçenek - profesyonel demir mantar yapılmış bir sap ve pürüzsüz hemen her kumaş yapabilen bir buhar jeneratörü ile.

modelin önemli bir özelliği, - yüksek buhar basıncı - 5,5 bar. Şekil oldukça saygın, ama bildiğim kadarıyla bu gerçeğe uyması halinde, kontrol etmek zordur. şüphe ve İtalyan kökenli cihazının satıcıları güvence kaldırın. o yarımadanın doğu çok daha yapılmış güçlü bir duygu olduğundan cihazın kendisinde Talimatlar değildir.

 • Esneklik ve çok yönlülük;
 • Güçlü buhar;
 • Geniş deposu - 1.7 litre.
 • Overpriced;
 • Değil çok uygun plastik tekerlekler.

Bu model yardımıyla ve banyoda buruşmuş ceket amacıyla koymak ve fayans temizleyin. Ayrıca birlikte saç ütüsünü eklemek mümkündür ve gelişmiş kumaş ütülenmesi - 3.5 barlık bir buhar basıncı yeterlidir. Güçlü (1.95 kW) ve güzel bir görünüm, birim ucuz değil, ama tam olarak fiyatını haklı. hemen her temizleme veya ütüleme tutmak için tasarlanmış memeleri ve diğer aksesuarlar çok sayıda vardır.

 • Su için haznenin büyük hacimli (2.3 L) içinde
 • Birkaç ipucu ve demir dahildir
 • Yetenek yatay sıyırma

Bir buharlı temizleyici ile evin iş güvenliği kurallarına uyulmasını gerektirir unutulmamalıdır. (Özel bir spa cihaz değilse) buhar silah ve yüzün bir jet yerine etmeyin. Ameliyattan önce, yüzey suyu ve buhara maruz bozulmaya olmadığından emin olun. , Talimatları izleyin dikkatli olun - ve buharlı temizleyici gerçekten temizlik verimliliği olun. Ve derecelendirme seçiminde size yardımcı olacaktır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

73 − 68 =