Neden televizyonda açılmıyor

Neden televizyonda açılmıyor

Neden tv artık dahildir. Soru Cevap! Mekanik eski aletleri neden çoğu sensörler Wondered? Bugün, ütü, elektrikli su ısıtıcıları, yağ ısıtıcıları, çamaşır makineleri, buzdolapları genellikle sofistike elektronik olmadan gidin. İnsan aklı tarafından Doğa, sensörler bir sürü oluşturdu. Bilinen: Basınç sıcaklığına bağlıdır - bir ilke eylem buzdolabı termostatlar. tüm soket her evinde bir 230 V tek faz yapmaya çalışıyor, unutmayın. Gelişmiş elektronik dikkatli tedavi gerektirir. neden televizyonda açılmıyor Bil bakalım darbeli güç kaynakları inceleyerek başlayın.

TV dahil edilecek reddederse

İnternetin bütünlüğü emin olun. Bugün TV geceleri güncellenir. sürecini Rahatsız etmeyin. Değişim güncellemesini indirmek için daha iyidir.

Televizyon elektronik bir sürü içerir, çeşitli nedenlerle 230 Volt AC de içi yemez edememektedir. boyuttaki hususlardan, operasyon lambaların özellikleri 6.3 volt (bazen AC magnetron mikrodalga fırınlar) bir filaman voltajı gerekir. Diğer elektrot, yarı iletken cihazların p-n birleşme için. Bu öğeler nedeniyle küçük boyutu, sınırlı güç dağıtımıyla yüksek akımları dayanamaz. Her TV anahtarlama güç kaynağı başlar.

sıfat transformatör işlemi gösterir. İlk televizyon darbeler yoksun. sarımlar katı tel oluşturulduğu çelik transformatör göbeği ağırlık aslan payı. Modern bir LCD ekran haline kuyruklu yalan tıkmak düşünün. işlemcileri azaltır. Aşama başka besleme gerilimini düşürerek mümkündür. güç dağılımı azaltır akımını azaltmak için. işlemciler üzerinde inanılmaz büyük bir bilgisayar beyin daha tüketir yapma, akım tüketimi zorbalık transistör sayısının artırılması, aynı manipülasyon vardı "ampul İlyiç."

Böylece, darbeli güç kaynakları uygulanması haklı. yarım düzine normal çalışma elektronik ikincil sargıları çoğu mezhepler bir dizi gerektirir. kişisel bilgisayarın sistem birimini unutmayın.

darbeli güç kaynaklarının çalışma prensibini göz önünde bulundurun.

Güç Kaynağı TV Switching

Filtre dışarıdan doldurma Surge voltajını kazandırır için darbeli güç kaynağı ünitesi başlar. Önlem önlem cihazı kısmen diğer güvenlik özellikleri kazandırır. Varistör, sinyal jeneratörünün girişinde güç kaynağı, mahfaza kapatma voltaj ani. filtrenin ardından değerinde doğrultucu olduğunu. Çoğu zaman köprü diğer bileşenlerden kolayca ayırt dört diyot, oluşturduğu. arkasından Bazı kartlar, şemalar ön (özelliğinin üstüne bir haç ile üçgen) simgeleri etiketli. aşağıdaki iyi ayırt güç hücresidir. Ne olursa olsun anahtarı:

Önemli olan mevcut bir kontrol elektrodu var. güç elemanı bulmak kolaydır: büyük radyatör bulunmaktadır. Elektronik 230 voltta çalışır ederken tam da böyledir. Bu nedenle, sağlam ve dayanıklı yol, önemli bir öğesi için. Artık TV toplanan olmadığı açıktır. yonga-yakıtlı (bir zener diyot da olsa), giriş bir potansiyel farkı vardır. önemli bir dilimleme ile sinyal jeneratörü 50 Hz yüksek frekans dizisinin frekans gerilim rektifiye. mümkün Kasıtlı adım transformatörün boyutunu azaltmak için.

1

nabız güç kaynakları Sürüş

üreteci • girişinde besleme gerilimini, şasiye kısa varistör oluşturan bir zener diyot, duruyor. Gerilim ön koruyucu eleman kapalı olarak geliyor. Sonuç olarak, varistör diğer bileşen olarak yakılabilir. anahtar sonra vyzvonit sarma gereken her biri bir transformatör, olmalıdır. Örneğin, bir sinyal jeneratörü ile geri besleme zaman sol menteşe. Puanlar yukarıda anlatıldığı gibidir. Her bir bobin için.

Verim Schottky diyotu kurdu. küçük gerilim düşümü açık p-n eklemi - benzersiz kalite için kullanılır. Güç dağılımı azalır. düşük geçiş filtresinin çıkış filtresi kalan pulsasyonu düzeltir. En basit kondansatör sunulmuştur. Üye ilgi nedeni gerekliliği iki defa gerilim trafosu giderilmesi ... Bir doğru akım geçmez. Devre diğer bir yanıta yol açan narezhet önemli darbe dizisi anlamına gelir. sinyallerin ana hatları benzerdir. Sonuç olarak, gerginlik düzeltmek gerekiyordu. Sargı düşürür. 230 voltluk gerilim çok daha küçüktür. TV düzeltmek için nasıl tartışın.

güç kaynağı anahtarlama Fix

Daha fazla ilerleme mümkün iç yaralanmalar düzenidir olarak kusurlu bir televizyon güç ünitesi içerecek şekilde tavsiye edilmez. bir ihtiyaç varsa, ilk sigortayı kontrol edin. Sıkça ev aletlerinde tel, hiçbir TV'ler bir parça bir unsuru ile değiştirilir. Sigorta devresi büyük hasar olduğunda yakılır. Yakma durumunda sevinmek için acele etmeyin. Bunun yerine Ilicha sigorta 150 watt lamba gücünü açın.

Şimdi dikkatle gücü açın güç kablosunu çıkarın. Lamba yanıp söner ve kapanır. Yanan ışık daha fazla araştırma kırılma ihtiyacını göstermektedir. görsel inceleme ile başlayın:

 1. Şişmiş kapasitörler. elektrolitik tanklarda silindir şeklinde çapraz parça üst sınırı tarafından kesilmiştir. yan duvara şişkin ürün değiştirilmesi gerektiği anlamına gelir.
 2. Görme unsurları yanmış. Bir direnç tamamen yanmış olmasa bile, fonksiyonlar daha iyi uygun bir değiştirilir.
 3. Parçalar: bütünlük, bir ayırma yeri. Bulunan düşük kaliteli kurulum ücreti.
 4. Prozvanivatsya diyot köprüsü. Diyagramda, mevcut üçgenin yönü (Lincoln hata tekrarlanır) fiziksel olarak, aksi belirtilmedikçe,. Masraflar eksi artı akar. kutupları doğru seçerek gerçeğini göz önünde bulundurun.
 5. nasıl biliyorsanız Yarı iletkenler, diyoruz. Her bir transistor kavramı içindeki diyotların yönünü gösteren bir ok mevcuttur. halka olmaz yalıtılmış kapısı, ancak her iki yönde, düşük direnç yolu ile alan etkili transistörler. Tasarımlar listede yer almayan, sitesine bakın.
 6. unsur ısıtılmaz zaman jeneratör bozuldu. diyod devresi yüksek DC voltajı sağlasa.

Ek, bazı güç kaynakları yüksüz dahil karşı koruma ile donatılmıştır. Bu durumda, bir ampul İlyiç yüklemeniz gerekir. Tarama 130 voltluk bir voltajda çalışır Hattı, yarım yoğunluk olacaktır. Elemanlar kolayca eşdeğer değiştirin. Bu diyotlar fazlalaştı ve karşılığında bir unsur (güçlü, bilimsel bir şekilde) yüksek üstlenirler.

Bir başarısızlık ortadan kaldırmak, cihazın biraz anahtarını bekleyin. yukarıda gösterildiği gibi, ampul deneyin. Işık parlar, arama devam etmelidir. http://telemaster.ru/shema/: Şüphesiz bir anahtarlama güç kaynağı devresi ... Buraya bak değildir. İyi yeterli seti. Ve güç kaynağı mikro HB600 herkes temelinde örnekte sadece söylediklerini görüntüleyebilirsiniz. Bazı nüanslar. köprü önce bobini (etkisizleştirme) manyetiklik alma edilir ve giriş filtresi tek gaz ile gerçekleştirilir. cihazın ömrünü artırmak için şant bir diyot köprü kondansatör (tamamen gerilim atlama, kondansatör atlanır keskin olmak üzere).

Çip, ana transformatör alınan jeneratör gerilimi 8,5 V, güç olduğu görülmektedir. Güç donanımı n-p-n transistor, bir küçük ayrı transformatör üzerinden kontrol darbesidir. anahtarı açık olduğu kadar pozitif yarım-dalga zeminde tutulmazsa, böylece birincil bobin devresi bağlı üç diyotlar izole edilir.

bölüm mikro kapanım örneklerle tv güç kaynağının iki düzenleri sağlar. Hem biz ilk an atlama çıkışına gider de, inan görülebilir. puls jeneratöründen güç alır sargı bir kondansatör ve masraflar. Sonuç başlangıç ​​anahtar ve işletim modunda dahil bir güç birimidir. Daha sonra, 8.5 V voltaj sürekli sarım aynı vasıtasıyla tekrar doldurulur.

Şimdi, güç kaynağı anahtarlama düzeni bilerek okuyucular olası arızaları listelemek mümkün olacaktır. Ve eline bir tester ve bir devre sahip TV'de açılmıyor neden soruyu cevaplamak için emin olabilir ve o bozabilir. Cihaz kendi elleriyle onarmak ve öğrenmek isteyen bu iyi şans anda tam dahaki sefere kadar veda. herhangi işin özünde anlamaktır. cihazın içinde ne bilerek, herkes mending yapabilir. Üstelik, anahtarlamalı güç kaynakları her yerde bulunur. Şarj DC adaptörleri, PC monitörleri.

kontrolörleri dahil akıllı elektronik, tamiri zordur. "Ev" programlama teknolojileri, Ruslar görmezden geldi. Karmaşık cihazları, okuyucuların bilgi, ses ve video oynatıcı formatlarını yaratmak için kullanılabilir. Diz üzerinde bir milyona yapmak. Sahiden, sahiden diyorum.

 • Neden hedefim tv kendini kapatır
 • Neden Çamaşır makinesi başlamaz edilir
 • Neden TV şovları yapmak
 • TV yapmaz Neden

Bilgilendirici ... Ve bu nereye d.most o 450wv üzerinde yazılı, biraz şişmiş ve daha az yerini alabilecek, büyük fıçısı var, var - 400?

Ben Samsung'un 2004 Shaggy, muhtemelen tüp, artık dahil bir sorun TV bulunmaktadır. elektrikçi olarak adlandırılan, her şeyin dahil, orada kazdığı ancak 2-5 saat çalışır ve Etkinleştir'i tıklayın kapatın - Ekran bütün dalgaların. Orada sıcak bir şeydir ve TV seti kapalıyken düşünüyorum. Sonra kısa bir süre için aktif soğutma.

buzdolabında koy! Ama cidden, uzaktan termometre yardımıyla belirli ayrıntıları aşırı ısınmasını görülebilir. İyi şanslar.

Televizyon Akai, gerçekleştirmez droidim ve artık işlevini yüzen, menü veya diğer düğmelerinden birini karşılamıyor. Bebek uzaktan kumanda eğlenmiş, şimdiden teşekkür ederim, tamir edilecek götürmek, ne yapacağını söyle, etkinleştirmek için bir şey olabilir.

Belki de firmware uçtu. yeniden yüklemeyi deneyin.

Ne zaman ve ampul televizyonu açmak veya kapatmak ve TV açılmıyor. ne yapacağını söyle?

Biz koruma da dahil olmak ve daha sonra geçiş yok, ne yapacağız bir kanalda duran eski bir tv ldzhi diyot var? Ya da atmak gerekir?

PHILIPS LCD TV odası + 22-25 olduğu zaman açılır. Bu parçalar Elektrik kesilmesinden sonra atmak oldu. Bu onarılır?

televizyonda yeniden normal - oda sıcaklığı 20 televizyonda çevirir için, gösterge yanıp söner kırmızı, açmak o ve voila üzerine ısıtıcı işaret etmemektedir dalgalanmaları değil iken ben de aynı çöp, Phillips, ancak plazma var.

Sadece klima size yardımcı olacaktır!

Ben çalıştığını, Hyundai TV ekranını var ama ekran yanmaz. sebebi ne olabilir?

Eğer kırdı büyük ihtimalle.

Ne zaman ve ampul televizyonu açmak veya kapatmak ve TV açılmıyor. ne yapacağını söyle?

TV'de açmayın: nedenleri ve onarım

Başka ekipmanlarında olduğu gibi, televizyonlar aniden başarısız başarısız olabilir. Ancak, bu başarısızlıklar cihazdan bağımsız olarak operasyonun zamanlamasının ortaya çıkar. Örneğin, bazen tv dahil değildir. göz kırpma çeşitli göstergeler üzerine geri çevirmek ve geçiş 'i tıklatın çalışırken. Diğer "belirtiler" olabilir. en TV'ler çalışmayı reddederek ve hangi tür bir durumda yapılacak neden bakalım.

Bu sorun çeşitli nedenlerle oluşabilir. LED'ler her zamanki gibi yanıp olur, ama tv hala çalıştırmak istemiyor. Ayrıca, gösterge kırmızı, ama cihazı bir uzaktan kumanda olamaz ve dahil değildir. Genellikle bu bir uzaktan kumanda ve bir düğme olarak TV açılmıyor. göstergesinin ana gövdesi yanmaz. Başka bir belirti - şey tıkladığında, konut içi selamlıyor. Cihaz bazen oldukça garip sesler çeşitli üretir, ama yine açılmıyor.

onlar vücut flaş üzerine ise, cihaz kendi kendine teşhis ve hızlı bir şekilde sorunun nedenini bulmak. Genellikle farklı modellerde lamba veya LED birkaç kez yanıp söner görülebilir. Bu yüzden belirli hata hakkında söyler. Onlar için kod Bölüm talimat kılavuzunda bulunabilir. gibi TV üreticileri "Soni9raquo;" Filips9raquo; "Panasonik9raquo; ve diğer kendi kendine teşhis fonksiyonu vardır. Lastik verilerini merkezi işlem birimi, ana cihaz ve bloklardan bilgi alır. Eğer hatalı bir düğüm bulursanız, CPU kapanış kilitlenir. TV'de "Filips9raquo açmazlar nedenle,; fakat gösterge yanıp söner, hatayı okuyup deşifre edilmelidir. Sonra sorunu çözmek için deneyebilirsiniz. Ayrıca belirti benzer bir bilgisayar monitörü olarak ne zaman tv panel fonksiyonları oluşur. PC uyku modunda sola veya kapatılırsa uzak LCD panel LED güç düğmesine bastığınızda, daha sonra birkaç kez yanıp söner.

Işık yayan diyot cihazı güç kaynağı ünitesi normalde besleme gerilimi alır kullanıcıyı bilgilendirir. TV'de açmazlar ve uzaktan kumandadan gelen sinyallere tepki vermezse ne yapmalı? İlk - TV'de düğmeleri ile dahil etmeyi deneyin. Belki de sorun uzaktan kumanda ya da bununla ilişkili bir hata yanlış işlem kaynaklanır. Ama kesinlikle kendini tv suçlu değil burada. Eğer 4.7 ohm seramik direnci TV LG ve deneyim bu tür semptomlar, daha sonra her şey açmak yoksa. Bu CPU yakınında - bozuldu. direnç değiştirilmesi cihazı yeniden kazanmanızı sağlar. Çeşitli işlemleri alabilir. Her şeyden önce piller uzaktan kumanda Tamam olup olmadığını ve kişiler okside olup olmadığını kontrol edin. Sonraki giriş kızılötesi radyatör ve bütünlüğü. Ardından düğmeyi tanısı. Onlar çünkü neyi panelin, yapışkan olabilir ve komutlara yanıt vermiyor. Televizyon "Samsung9raquo ise; Bu dahil değildir, ancak ışık daha sonra neden elektronik bileşenler aranmalıdır, kapalıdır. Bir şey kondansatörlerin özelliklerinde bir değişiklik tetikledi, böylece güç kaynağı artık normal devreye alma cihazı sağlayabilir. Sadece ikaz - arıza yerelleşme tanımı biraz zaman alacak. Ayrıca, uzmanlar denetim masasını sökmeye ve içeriden temizlemek için önerilir. Genellikle toz birikir. Bu en iyi yolu, cihazın çalışmasını etkileyen değildir. Uzaktan kahve, bira ya da başka bir sıvı doldurulmuş ve çalışamaz, o zaman daha kolay bir yenisini satın almak. Eğer açılmıyor LCD TV, kontrol panelindeki düğmeleri basarsanız neden oldu, daha sonra, sadece iki seçenek vardır.

Bu olası nedenlerinden biridir. Bu durumda TV başlamak için girişimlerini yapabilir, ama bir kaç saniye içinde ekran kararıyor veya tamamen çalıştırmak için tüm girişimlerine yanıt vermeyi. Bu sorunun ana ve en popüler nedeni - elektrik ev ağınızda arzında bir başarısızlık. Modern televizyonlar güç kaynağı sistemi istikrarlı ve kaliteli tedarik seviyor. en etkili yolu bu sorunu çözmeye yardımcı olmak için - bu tamamen bir cihaz enerjisini. Bu yuvanın fişi çekerek yapılabilir. Birkaç dakika sonra kurtarmak için. stres, o zaman en iyi çözümü ile kalıcı sorunlar varsa - stabilizatör, kesintisiz güç kaynağına, hatta standart güç şeritler aracılığıyla aracılığıyla TV dahil edilmesi. Bu sorunlardan kaçınmak istiyorsanız evden çıkarken Ama hepsinden önemlisi, paneli kapatın. Sonra "neden televizyonda açılmıyor." Merak olmayacak

Kontrol elektroniği büyük miktarda sahip modern düz panel. Şematik, hepsi önemli CPU kontrol eden ayrı bir CPU ile küçük bilgisayarlardır. Biz LED-TV şematik diyagramı dikkate Örneğin, LED diyot kontrol gerilimi temas stand-by ve transistörün içinde beslenir görülmektedir. Bir hata varsa, o zaman televizyon açılmıyor. Ardından Servis Merkezi uzmanları başvurmaksızın yapmayın. Eğer bilgi ve gerekli becerilere sahip Tabii ki, eğer, sorunu kendiniz düzeltmek için deneyebilirsiniz. Ancak, sorun kamu malı hiçbir elektriksel devre televizyon olmasıdır. Ve paneli onlarsız çok zordur düzeltin.

TV aç değil, ışıklar kapalı

Bu semptomlar, doğrudan ya da dolaylı olarak elektrik enerjisi olmaması ile ilgilidir. Bir lamba yanar, sonra cihaz normal olarak (bir gösterge) fonksiyonu olacaktır. Böyle bir durumda, o zaman panik yapmayın. İlk olarak, bağımsız düzeltilir tüm olası sorunları ortadan kaldırmak gerekir. Ama durumlar ve karmaşık vardır. Örneğin, TV LG açmazlar ve sorun bir direnç-sigorta kırılması yatıyor. devre, bu dirençleri sayesinde normal modda elemanı TV çalışır değiştirdikten sonra + 12 V'luk bir voltaj alır.

Bazen sessizce santrallerde devre kesiciler kapalı. Hatalar çok çıkış meydana gelir. Bu gösterge veya multimetre ile teşhis edilir. hiçbir güç yoksa, makineyi kontrol edin. çalışmazsa, çıkış değiştirin.

Bu TV'de açılmıyor neden yaygın nedenlerinden biridir. Kontrol basit olabilir - duvar prizinden ünite çalışır ve bir uzatma kablosu çalıştırmak istemiyorsa, o zaman sorun kurşun açıkça.

Genellikle bir kişinin kazayla veya kasten operasyonun uygunsuz modları arasında seçim yapan olur. Bu durumda TV kapalı değil açık veya uyku moduna olduğunu. Bu durumda, varsayılan fabrika ayarlarına sıfırlanır.

elektronik bileşenlerin Arıza

TV'de Philips açmak yoksa, yukarıda belirtildiği gibi, bu elektronik bileşenlerin parçalanması ile kaynaklanmaktadır. Örneğin, nedense biz dirençler veya kapasitörler yaktı. Güncel sorunu - sigortalar. Teşhis ve bu hataların tamiri iyi profesyonellere bırakılıyor. Öz onarım çok pahalıya mal olabilir. TV'de "Filips9raquo açmak yoksa; bu güç kaynağı kırık bir kondansatör kaynaklanmaktadır. Bunun bir sonucu olarak, devre 13 yerine, ilgili 18.5 beslenir. Genellikle başarısızlık nedenidir. Kendinizi çok zordur sorunu tanımlamak için gerekli bilgi olmadan - bu hizmet mühendislerinin eseridir.

Televizyon "Samsung9rdquo ise; açmak (ve bu tüm markalar için geçerlidir) gelmez, onu sonsuza kırık olduğu anlamına gelmez. Çok basit yollardan yardımıyla yeniden canlandırdı edilebilir. Sorun kapasitör veya dirençte Ama eğer uygun deneyim olmadan onarım üstlenmek için gerekli değildir.

Neden televizyonda açılmıyor: sorunu çözmek için 4 yollarını

TV'de açmayın - Anlıyor ve TV sıkıca evlerimizde ve yaygın kurulduktan sonra nedenini bulmalıyız bir durum, bu radikal bir adam, hayatına ortağı ve görünümünü hayatımı değiştirdi. Bir TV şeydir Ve şimdi, birçok gerçek panik başlar olur. Ne yapmalı, aniden bir başarısızlık olduğunu ve Televizyon açılmıyor ve LED yanıp sönen veya yanan değilken?

Modern tv açık değil ve göstergedir: ne yapacağını

TV açılmıyor ise, servis merkezine başvurun en iyisidir. bugün boş günüm yoksa sorun akşamları olduysa Ancak, Önemli Sorunu kendiniz çözmeye deneyebilirsiniz. Her şeyden önce ekipmanın ön inceleme yapmak gereklidir.

cihazınızla birlikte verilen talimatlar bu konuda ve nasıl büyük bir kısmını gidermek için komple rehberlik sağlar ve kolay, özellikle sık dökümleri olduğunu. Bazen sorun TV bağlandığında yanlış enstrüman olabilir dahil değildir ve bu yanlışlıkla bastı ve belki düğmesine kırılmış. hem güç kaynağını yakıp Olabilir.

Sorunu çözmek için bir çözüm ararlar önce, mevcut cihaz LCD tam tip plazma televizyon veya CRT olduğunu belirlemek gerekir. Şu anda mevcut LCD ve CRT ve plazma cihazları. bunlardan biri bozuldu Eğer fark sadece "tasarım" ve iç cihaz biriminde aynı olduğu için, hiçbir farklılık, tamir edilmeyecektir.

TV aç değilse, bir servis merkezinden yardım almak en iyisidir

Televizyon hemen hemen her zaman farklı sorunları var, ama hepsi görünüşte benzer özelliklere sahip:

 • Gösterge kırmızı ve yeşil yanıp söner;
 • Cihaz tıklama, hırıltı, hışırtı ve ıslık;
 • Gösterge lambası çalışmıyor;
 • TV'yi açmak, ancak gösterge mavi yanar vermeyin.

Aynı şekilde, bir kırık cihazı ile karakterize edilen, aynı zamanda uzaktan kumanda düğmeleri tepki olmaması ve zaman kesintisinden sonra güç kaynağı açıldıktan zaman. plazma hemen başlayacaktır değilse, tekrar deneyin.

Televizyon "Samsung" dahil değildir: kırmızı ışık yanıp söner ve bip

Eğer hatalar arayan başlamadan önce, TV'yi açmak için yeniden denemek gerekir. O, herhangi bir sebepten ötürü, stabil bir şekilde çalışmasını olmasaydı sorun, güç düğmesine yattığını çok mümkündür. Gösterge ışığı yakmak veya olamaz ya. Bu bakışa göre, onun için özel dikkat gereklidir

, Le40s62b, TV Samsung modelleri le40r81b satın LE32R81B, le23r51b verenlerin birçoğu TV'de dönüm değil sorunu yüz le20s52bp. Bu durumda, lamba yanar ve hiçbir hasar yoktur. Panik yapmayın. Buna ek olarak, fay donanım üreticileri olmadığını anlaşılmalıdır. herhangi bir marka ürünü ile benzer sorun isabet edebilir.

En sıradan sorunlardan biri hiç bir elektrik prizine arıza veya ışık kapalı bir sebep yoktur. Sen arızalar için kablolama analiz etmek gerekir. Belki başarısızlık basitçe kapalı veya güç dalgalanmalarından çalışmayı durdurdu panelinde veya soket yer almaktadır. Bazen nedeni elektriğin tam yokluğunda yatmaktadır. Kontrol soketi diğer cihaz veya alet eklemeyi olabilir. Bütün dairede hiçbir güç yoksa, o makineleri incelemek gerekir. komşuları ise tüm eserler ve daire enerjisi kesilir ve görsel nedenlerini açıklamamakla birlikte, bir uzman görmek gerekir. Biz görevi kendisi gerekli önlemleri almak usta olduğunu varsayalım.

TV açılmıyor ve LED kapalı ise, çıkış çalışmasını kontrol

TV açılmıyor ve LED kapalı ise, gereklidir:

 • Cihaz faaliyete edildiği çıkış hizmet verme kontrol;
 • Kablo ağ biriminin bütünlüğünü analiz etmek;
 • Daire boyunca ağdaki gerilim kontrol edin;
 • Güç komşularına varsa sor.

tüm sorular olumlu yanıt olacak Sadece eğer, sorun enstrüman aranmalıdır olduğu varsayılabilir.

Neden tv Phillips açılmıyor: problemin ne bakmak için

ışığı yanıyor, ve TV açılmıyor ise, tüketici hatalı aktif mod uygulanan olduğu kabul edilebilir. Birçok modern cihazlar "uyku" durumuna girmesine olanak sağlayan özelliklere sahiptir. olaylar bu da sayesinde, TV uzaktan yanıt vermelidir. Sadece menüsüne gidin ve "TV" modunu açmak gerekmez.

TV'niz bir uzatma kablosu böyle cips ya kondansatör ya da güç kaynağı ve düğmeler gibi bazı parçaları, hasarlı zaman incelenmeye değer Philipstea1507p aracılığıyla bağlıysa. Bu durumda, sorunu kendi başınıza çözmeye çalışmak en iyisidir. Kişisel değil doğru eylem sadece daha aygıtı zarar veremez.

Eğer yapacaksanız, henüz tek başına cihazı dikkatle etüt kılavuzu onarım ve sadece talimatları takip etmeye çalışıyorum. Yine televizyonda kapatmak için denemek ve geçiş gerçeği ile başlayın. TV modeliniz nispeten yeni ve son zamanlarda edinilmiş ise, küresel sorunlar o olmamalı. En basit başarısızlık hatalı güç düğmesini yatıyor olabilir. Bu sadece kapalı olabilir. TV'de lamba göstergesi açık, ancak birim açılmıyorsa, o zaman gıda sadece cihaz ilk denemede açılmıyor tamam olduğu anlamına gelir. Henüz başka nedenlerle bakma, sadece cihazınızı yeniden başlatmayı deneyin.

Philips TV nedeniyle o uyku modunu ayarlamak gerçeğine dahil edilmeyebilir

sistemini başlatmak için aşağıdaki adımları deneyin:

 • ışık uzaktan kumanda ile açıldığında, o zaman TV kontrol panelinden doğrudan ünitesi açmak için deneyin. Belki de sadece arızalı konsolu veya bunun piller tükendiğinde.
 • Televizyon TV'ye dahil olmak istemiyor, o zaman hafif yük rejimi dikkat etmek gerekir.
 • Koyu ekran aynı zamanda zayıf olan sinyalleri iletir, ya da kötü anteni batırdığımda.
 • Bazen yukarı TV ışıklarını geçtikten sonra ve birkaç saniye sonra tekrar söner. Bu kırık çip cihazları ve hızlı turn-off biri basit bir koruyucu işlevi olduğu anlamına gelebilir. Cihaz korumaya giderse, bir televizyon teknisyenine çağırmalıdır.

Televizyon uzun süre açıksa, neden televizyon ünitesinin birinin bir arıza olabilir. TV'ye hasar Farklı modeller çok farklı olabilir. Uygun deneyim oldukça zordur olmadan ciddi düzensizlikler ortaya çıkarın. Daha iyi profesyonellere tamir bunu vermek.

Televizyon LG açmayın: Yanıp sönen ışık

Herhangi ev aletleri, televizyon özgü arıza gibi. Bu cihaz ve üreticinin operasyon süresinin bakılmaksızın gerçekleşebilir.

gösterge dizileri LDZHI 42pa4510, ld33b, 42ld650 röle yanıp söndüğünde, kendilerini biriminde sorunlar olduğunu bir sinyal vermek 42la621v. Tipik olarak, bir kırmızı ışık belirli bir zaman miktarı yanıp gerekir. Sadece kullanım kılavuzuna açın ve arızaların türleri ve cihaz sorununa tepki onların gösterge özetliyor bölümü bulmalıyız.

Bilgisayar bir monitöre veya bir oyuncu olarak TV'ye bağlandığında benzer bir semptoma neden olabilir Başka bir seçenek, ortaya çıkar. İkincisi "uyku modu" na gitti ve tamamen, TV kapatılabilir ise uzaktan kumanda göstergesi sinyal birkaç saniye olacaktır zaman.

LG TV'de yanıp sönen ışık cihazı arızaları hakkında rapor

Bu ilkeye göre, modern televizyon ve aşağıdaki şirketleri çalışır:

İç bileşenlerin Aşırı ısınma veya TV dolabı - Modern cihazlar için çok yaygın bir sorun. Böyle bir durumda cihazın kapsayıcı olmayan, karanlık göstergesi ve tıklama kendisi bile bir çalışma modelinde hissetti görev yaptı. Birkaç saat için cihaz dinlenme edelim ve her şey yoluna girecek. Sadece TV'ler ıslık ve güç kaynağı çok büyük yük ise değil, göstergeler bulunmaktadır. trafo, transistör veya mikroçip değiştirilmesi sorunu çözebilir. kapatmaya veya eski Televizyonu yerleşmek durumunda, mutlaka usta aramaya neden yoktur.

Televizyon bip ve açılmıyor (video)

Televizyon, bugün, rekreasyon ve eğlence en popüler yollardan biridir. Ve evin tüm sakinleri kendi servis kolaylığı endişe. Bu tip cihazların ile önemli sorunlardan kaçınmak için, cihaz kesinlikle talimat ve periyodik önleyici muayene teknisyeni uygun olarak çalıştırılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

45 − 36 =