nemlendiriciler

nemlendiriciler nelerdir.

Buluşa Kullanıcılar ve nemlendirilmiş hava, bu cihazlar - çeşitli araçlar kullanılarak. ocakta su saksılar, ocakta klasik su ısıtıcısı - çok yanı sıra, çok nemli hava kalıbı, mantar, bakteri büyümesi için faydalı bir ortamdır, bazı eklemlerin hastalıkların provoke - hızla havada nem ile doymuş hale aslında, ancak farklı bir türden sonuçlara yol ahşap mobilyalar ve parke zeminler için kötü. Bu nedenle, nemlendirme açık bir şekilde tanımlanmış bir çerçevede olmalıdır.

Uzmanlaşmış nemlendiriciler, hava kesinlikle saf buhar olduğu nemlendirin sıcak duman ilkesine göre çalışır. Üretim şirketleri bütün durumlar için ekipman üretirler. Başkaları endüstriyel ölçekte hava nemlendirme için tasarlanmıştır veya havalandırma sistemlerinde çalışmak üzere iken Bazı cihazlar, evlerde, küçük odalarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

optimum nem elektrot nemlendiriciler, birçok durumda, aynı yüksek performans ve ekonomik olan bileşikler kullanılmaktadır. Doğru modeli seçerken önemli bir faktördür, çok ciddiye değişebilir bir su sertlik için nemlendirici, hem de suyun farklı bölgelerde seçim yapmak mümkündür. Carel, Ballu, Danvex, onlar iyi Rus pazarında kurulan buhar nemlendiriciler unutmayın.

Ev buharlı nemlendiriciler (temsil firmalar Ballu, Boneco, Electrolux) 2-3 metre bölümünü ıslak ve daireler, küçük ofis, depo için uygundur edebilirsiniz. Shuft, Higromatic, Cyclone, Carel - endüstriyel buhar nemlendiriciler kullanılarak değer daha büyük bir sonuç için. Bu şirketler, yüksek performanslı modeller, aynı zamanda meme ile donatılmış yüksek basınçlı koyunuz.

Uygun bir seçim özel bir mağaza veya çevrimiçi mağaza danışmanları açmak gerekir, bu istişareler ücretsiz ve nazik, türü ve ünitenin kapasitesi size bu durumun nelerin gerekli olduğunu belirlemek yardımcı olacaktır.

Nemlendiriciler: bu nedir?

Beklendiği gibi, en iyi HVAC ekipmanları İngiltere'de oluşturulur. Albion, yüksek kaliteli teknoloji ihtiyacı dolayısıyla iyi hava sahiptir ve olamaz. , En anlamaya çalışalım Eğer bir nemlendirici neden ihtiyaç . İklimsel konfor ile sıcaklık ve hava temizliği gereksinimleri, onun nem de önemlidir. Fazla nem - patojenik mikroorganizmaların değil, insan bağışıklık sisteminin zayıflaması için yeterli potansiyel için uygun bir ortam. İklim bileşeni üzerinde yüksek talepleri olan odalar için güvenilir, güçlü ve hassas bir teknik tasarlanmış.

Modern buhar jeneratörleri yaygın olarak kullanılmaktadır:

• müzelerde, kütüphaneler nem önceden belirlenmiş düzeyini korumak gerekir;

• gıda endüstrisi: buharlı nemlendirici peynir arıtım depoları puro, mahzenler, tütün depolama hücreleri için odalar içinde ihtiyaç vardır;

1

• Telekomünikasyon;

• seralar ve kuluçka;

hastane ve araştırma laboratuvarlarında •.

Modern yeni Maloyaroslavets içinde nemlendirici . İngiliz şirket VAPAC, (Eaton-Williams Grubu holding şirketi bir parçası) 1970'lerden beri nemlendiriciler üretmektedir. Şirketin Hassas teknolojisi Avrupa'nın en büyük Westferry DLR istasyonunda kompleksi baskı ile donatılmıştır ve Coventry montaj atölyeleri Jaguar fabrika vardır. uzmanların mikroklima çok takdir faydaları nemlendiriciler VAPAC. buhar jeneratörleri, tüm dünyada kırk ülkelerinde şirket ihracatının yaklaşık% 60'ı.

buharlı nemlendirici VAPAC (UK) Birkaç türlerinden yaptı:

• 7 model elektrod tipi LE ve LE (P), 5 aralığında performans - / saat 90 kg. Bitkiler Darbeli Enerji kaynağı elektrotları değiştirerek ayarlama sistemi sağlar. Düzenlemeleri nemlendiriciler konfigürasyon tek fazlı, iki fazlı ya da üç fazlı bir güç kaynağı sağlamak, gerilim aralığı 200-440 V parametreler Armatür nem LE (P) ±% 5 dahilinde muhafaza edilmektedir. Önleyici bakım prosedürü elektrot nemlendiriciler, paslanmaz çelikten imal edilmiştir silindirler, sayesinde buharlaştırma az. Bu tip nemlendiricilerin Verimli çalışma su kalitesine bağlıdır. Bu tür önemli parametreler: Basınç, sertlik, elektriksel iletkenlik, silikon içeriği.

ısıtma elemanları, diğer bir deyişle dalgıç teplonagrevatelnye elemanları yerine - elektrotların 60 kg / h, - nemlendiriciler • LR sistemi ve LR (P), 5 ila performansı. Şehir suyu kullanıldığında nem parametreleri de ±% 5 dahilinde tutulur. Demineralize su% 3 hatayı azaltır. paslanmaz çelikten yapılmış katlanabilir buharlaşan silindirler, malzeme bulma sorunu çözer düzenli temizlik gerektirir.

•, gerekli nemlendirici Microvap LMD CPU Varivap çeşitlemenin içinde yalnızca% 2 izin nem, anlık dalgalanmalar olduğu zaman bile yüksek gereksinimleri kabul edilemez 'de. Bu model size mümkün sürekli odasına buhar tedarik yapar evaporatör silindir, performansını ayarlamasını sağlar. Performans nemlendiriciler LMD - 45 kg / h - 5 içinde. Onlar özel yazılım ve Vapac İşletim Sistemi Yönetim Sistemi ile donatılmıştır.

Tüm nemlendiriciler VAPAC özelleştirilmiş ve off-line ve merkezi klima sisteminin bir parçası olarak çalışmak üzere edilebilir. Her durumda, sırasıyla gerekli seçeneklerinde Bileşenleri. Örneğin, buhar etkinliği çıkış buhar borulu fan coil özel RDU ayarlayarak bulaşabilir artırmak.

nemlendirici kontrolü iki yolu vardır:

hava kanallarının veya kapalı yüklü • Nem sensörü;

Harici kontrol sistemi.

VAPAC Ünite kumanda sistemi ile bir yerel alan ağı VapaNet açık iletişim protokolü aracılığıyla bağlanabilir. on nemlendiriciler kadar birleştirebilirsiniz Böyle bir sistem, LonWorks protokolü destekleyen cihazlarla kombine edilebilir. Her nemlendirici parametreleri karmaşık cihazların çalışmasını kontrol etmeye izin veren, ekranda gösterilen. Araç bilgisayarın portuna gibi, kontrolörler İngiliz nemlendiriciler servis ve teknik bilgi açısından ilgili bilgi verdi.

Ülkemizde olup olmadığını bir araba, bir ev veya bir akıllı klima ekipman olup olmadığı, pahalı mal olan herkes, bunun ne kadar önemli belli bir marka resmi satıcı tanıyor. İklimsel kurulum VAPAC, Rus VENTRADE tarafından Moskova'da markanın resmi distribütör teslim etti.

Moskova'da nemlendiricilerin satışı İngiltere ve sahip VAPAC yeterlilik belgelerinde eğitim verilmiştir yapan çalışanlar. Resmi bayi teslimatı, tamamlama ve tüm nemlendiriciler şirket için satış sonrası servis bir dizi sağlamaktadır. Kalifiye servis uzmanları uzun bir hayat bile karmaşık mekanizmayı sağlamak VENTRADE.

yüksek hassasiyetli ekipman gibi nemlendiriciler VAPAC dikkatli satış öncesi sertifika gerekiyor. Bu durumda, hiçbir önemsiz ayrıntılar yoktur. Önemli ve güç kaynağının türü ve odadaki ortalama hava sıcaklığı. Resmi bayi denetim yapmalıdır Moskova'da nemlendirici - ödeyecek tüm çabalara işletilmesi. Sunucular herhangi yükünü taşıyacak, meyve her zaman taze ve insanlar - sağlıklı.

danışmak nemlendiriciler satan Bizim telefonlarda can. İLETİŞİM

Satış, tedarik ve arıtma Ballu Hava Usta multicomplex.

Satış, Yarı-düzeltme Ballu

Size ısıtma ve su temin sistemleri için KATALOG temsil

endüstriyel buharlı nemlendiriciler

Endüstriyel hava nemlendiricisi - böylece kendi nem içeriğini arttırmak, iç oda havaya cadde veya doğrudan taze hava giren su buharı eklemek için kullanılan bir cihazdır. Endüstriyel buhar nemlendirici temel elemanları ısıtma elektrotlar, ek elemanlar aşağıda tarif edilmiştir bulunmaktadır. Bu kanal, tüm tedarik ünitelerinin merkezi klima havalandırma sistemleri, hem yerli ve yabancı üreticileri ile uyumlu nemlendirici ve en iyi fiyat vardır. Firmamız yüksek kaliteli endüstriyel nemlendiriciler kanalı Gianteam (Kanada) temin uzmanlaşmıştır. Elektrot buharlı nemlendirici, transit depoda mevcuttur. Biz bayi indirim, en iyi teslim süresi sunan ve teslim.

Büyütmek için fotoğrafı tıklayın

Bazı Havalandırma Azaltılmış maliyetler, maliyet için yeni bir fiyat listesi satış yöneticilerinden sipariş edebilirsiniz tahmin ediyor.

Sıradan Rus tedarikçiler, bayiler ve HVAC distribütörleri aktif alım ve Rusya'da üretilen malların teslimi ve üreticisine rublesi fiyat listesinde geçmektedir.

Şimdi, size ilgi, satın almak Posta için geçerli oranları sitesinden doğrudan sipariş göndermek ve hızlı bir şekilde elde edebilirsiniz ne kadar öğrenmek için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

51 − 50 =