Noel evler ellerini şeması ile karton

Contents

Karton Yeni ev

Kağıt Noel evin mamuller karton

Araçlar ve materyaller: Zorluk • 4 saat: 7/10

  • eve uygun boyutlu tasarım kurulu 1 yaprak (iki renkte karton kullanabilirsiniz: bir renk - duvarlar, diğeri için - çatı ve pencere ve kapıların tasarımı için) ve 1 yaprak - ev duracak olan hukuki dayanağın için;
  • şeffaf film parçası pencere camı simüle etmek için;
  • Bir karton şablonundan yılbaşı evi (kendi çizmek ya da burada çizimi indirebilirsiniz);
  • makas;
  • tutkal;
  • Küçük beyaz glitter;
  • düz ve yuvarlak bir fırça;
  • Yapay kar.

Şimdi satışa bile mutlaka kendi zevkine göre olması etkinlik olan yardımcı çocukları çeken baştan sona kendi başlarına her şeyi yapmak bir bu sevimli süs üretimi için hazır kitleri, ama çok daha eğlenceli bulabilirsiniz.

aşama 1

Devils veya baskı kalıbı bunun üzerine ve kesim karton boş evler için (duvar, çatı ve baca).

Viraj katlama hatları ve yapıştırıcı boyunca boş karton. panjurlar ve kapılar daha hacimli bakmak için, sadece duvarlara çizim ve karton ve macundan istenen şeklin ek ayrıntılar kesip değil daha iyidir. pencere açıklıkları içinden taklit cam folyo mühür.

Kar spreyi alınıyor. yapay kar ile Kavanoz yaratıcılık için herhangi bir mağazada satın alınabilir. Biz sürükleniyor olan yerlerde, bunun üzerine biraz tutkal koymak ve bir yuvarlak fırça yığınları gerçekçi bir miktar vererek, kar yayıldı. Kışın evde çatı görünümünü hatırlayın ve bu çalışmalarınızda size yardımcı olacaktır.

1

iş karla tamamlandığında, kuru iyi bir ürün elde ve sonra evin duvarlarında buz don parlayan yaratılmasına geçin. Bu in için tamamen düz bir fırça yayma yapıştırıcı ile her duvarı açmak ve homojen beyaz pullarla ince bir tabaka serpin. Fazlalık parlak toz darbeler uzak.

Bizim muhteşem ev dekorasyonu neredeyse hazır. Bu karton tabanına damak panjurlar ve kapılar yanı sıra el sanatları tutkal için süslemek için kalır.

Alternatif olarak, ev sopa olup sadece ayrıca el yapımı ağaçları ile süslenmiş baz, üst üste koymak. Ve onun içinde akşamları LED pilde bir mum yakmak deneyin. Bu muhteşem görünüyor ve gerçekten bir masal gibi görünüyor!

Yapabileceğiniz karton Hiçbir az sevimli Noel ev bizim ikramiye video tarafından yönlendirilir.

Usta sınıfı. elleri ile kutunun dışında tamamen aydınlık ev

Amaç: Aydınlık ev öğretmenler tarafından kullanılabilir, veliler muhteşem bir durum yaratmak yeni yıl için odanın iç, hem de çeşitli-dramatizasyon oyunlarda uygulanabilirliğini süslemek için.

Amaç: Öğretmenler ve ebeveynler sanatsal ve yaratıcı yeteneklerini, geliştirilmesi tatil için iç mekan yaratıcı tasarım dikkat çekmek.

Ben kutunun dışında yılbaşı ışık evini yapmaya dikkatinize ana sınıfı getirmek.

pamuk pedler veya Sintepon

bez veya kağıt şeffaf bir parça

Karton Renkli ve beyaz

tutkal ( "Moment Kristal" saydam)

Elektrik Noel çelenk

Her taraftan (çatı hariç) kutusunu kendinden yapışkanlı filmi kaydet.

(Çatı altında) Evin korniş üzerinde pamuk pedler sopa.

tavan imalatı sıvalı kartı uygun bir kendinden yapışkanlı bir film boyutlandırılır.

mukavva kutulardan şablonları kesin. Gelecekteki ev anahat uzay penceresi düzenlemenin 3 yüzeyle Onların yardımıyla. Deliğin 4 tarafında çelenk için yer alacaktır.

Dikkatle kırtasiye bıçakla pencerelerin çizgisinde kesti. Sen tarafına gitmedim bıçağa cetvel kullanabilirsiniz.

Şeffaf bir kumaş (tül) iş parçası (boyut 1 cm daha uzun pencere) kesmek için - bir "perde". penceresine onları sokmak.

karton veya yapışkan bant her bir pencere çerçevesi için şeritler halinde (kenarına - - Orta çerçeve şeridi 1 cm 0.5 cm) kesim. tül doğrudan şeritler Tutkal.

beyaz karton veya pencere çerçevelerinin genişlik 1 cm bant nolu kendi kendine yapışan bir film şeritler kesin -. Bu "örgü" dir.

Çatıyı bitirin. aşağıdan yukarıya doğru kademeli bir şekilde onun pamuk ped kapalı bant (isteğe bağlı pamuk pedler sentetik dolgu ile değiştirilebilir).

Arka insertindeki açıklıktan elektrik Noel çelenk evine. yapışkan bant kullanılarak eşit farklılaşmaya ışığın içinde tavana monte edilebilir.

İşte döndü bir evdir.

bana bir Noel ağacı aldı parlayan evi olan bir kış kompozisyon oluşturmak için, koniler, bir kızak üzerinde kuş Kar Maiden bebek.

o göze hitap ve ruhları yükseltir olarak benim parlayan Noel evine bak!

Ben yangın güvenlik düzenlemelerine uymak için uzun çelenk dahil etmek değil önerilir.

Her evin aydınlat.

Neşe içinde parlayacak

Ve büyük ve çocuklar.

dışarısı karanlık,

Bu arada daha ışıklar.

Ve her yerde, bakıyorum

pencereleri - ağaçlar ve ışıkları! (O. Vysotskaya)

Bu kaynağın kullanımına sadece siteden önceden yazılı izin ile izin verilir

Yılbaşı 20+ şemaları evlerin: yeni yıl kendi elleriyle El Sanatları ev

Noel zamanı gelir - herkes dünyada iyi yaşlı adamın asistan biraz gibi hissedebilirsiniz mucizelerin, zamanı. o zaman vardı sanki de, evlerimizi süslemek vardı tüm gezegenin rebyatni eski dedesi için hediye ek olarak eğer Sonuçta, düşünüyorum. biz yetişkinler, her şekilde ona yardım neden çocuklar Noel Babaya inanmayı durduruldu böylece hiçbir şey imkansız çünkü olmasıdır.

Yeni Yıl ruh hali oluşturma sürecinde en önemli görevi - ev Dekorasyon. Karmaşık değil, elleriyle Noel süsleri yapmak - - mağaza hazır süslemeler satın başka bir şeydir! Bu yazıda size bir yılbaşı evler oluşturmak için 20'den fazla ana sınıfları ve şemaları bulabilirsiniz. İlk bakışta, deneyimsiz bir kişi bir yılbaşı evinin oluşturulması kağıt, karton veya başka bir malzemeden yapılmış gibi görünebilir - imkansız bir görev. Aslında bu size hazır bir şablon var, özellikle de değildir. Eğer ciddi olup olmadığını Yani, o zaman bu makalede size tek evlerin sadece şemasını bulacaksınız, çünkü gerçek bir inşaatçı olmaya hazır olsun, ama bütün köyler kış!

1. elleri ile kutunun ev: Kendi Noel el sanatları yapmak

Çok güzel yılbaşı evi zamanki kartonundan kendi elleriyle yapılabilir. rengi genellikle kahverengi kutu, aslında, bizim için iç kısmı. Kutu gut ve tersyüz etmesi gerekir. Bir ev deseni çizin ve kesin. Daha sonra, duvarlar ve taban tutkal. Üst eğreti bir çatı ile sol ve hediye kutusu olarak ev kullanın ve tam çatı yapıştırın ve ağacın altına koymak olabilir. karton üzerine özel beyaz işaretleyici, beyaz guaj veya geleneksel düzeltici ile boyanabilir. Harici olarak, ev Batı dünyasında yaygın olan zencefilli incelik, çok benzer. Eh, ünlü Grimm Kardeşler peri masalı ile tanınan zencefilli evi ile sizinleyiz "Hansel ve Gretel". Çocuklarınız bunu duymamış olabilirsiniz, o zaman hikaye okumak için zamanı ve karton kutudan ev yapımı zencefilli ev küçük evreleme için mükemmel bir niteliktir!

Çoğu hediye kutuları:

Nasıl elleriyle bir kutu yapmak için: 40+ orijinal fikirler hediye kutuları şemaları ile

Yeni Yıl tatilleri arifesinde vitrinler ambalaj kağıdı hediye kutusu, dekoratif çanta, dolu ...

2. Yeni ev kendi elleriyle karton: Noel köyünde + şeması için kilise yapmak

Niyetin bir ev ve tüm Noel köy değil, sadece yapmak için ise, o zaman mutlaka bir kilise gerekir. Bizim bitmiş diyagramı yazdırın, doğru yerlerde karton, yapıştırıcı dışına kesmek ve kilise düzeni hazırdır. Şimdi kilise gerçekten kış oldu için payetler ve yapay kar ile dekore etmek gerekir. olası bir hazır şemasını indirin.

3. Yeni ev karton: ellerinde + şeması ile küçük evler yapma

kilise hazır Yani, şimdi yerel sakinlerinin evlerini inşa etmek gereklidir. karton, tutkal evden kesimiyle aşağıdaki bağlantıya bitmiş devreyi indirin ve onu süsleyin. evlerde kim yaşamak? Evet, herkes! Küçük bebekler, koni ya da hiçbir diğer insanlardan elfler. Küçük bir Noel Baba yoksa, o zaman güvenli ve Selitë! Bütün bir ikamet alın!

tuzlu testinden 4. Yılbaşı evi: Kendi elleriyle orijinal şamdanı do

Karton herhangi bir sorun varsa, o zaman tuz hamurundan bir yeni yıl ev yapmak şu anda mümkün değildir. Bunu çok iyi görünüyor, bir Şamdan olarak kullanabilirsiniz. Yani, etrafında 1-1,5 cm kalınlığında rulo, tuz hamuru pişirin. Duvarlar, pencereler ve kapılar kesin. Bu özel kalıplar ile yapılır ve herhangi varsa, o zaman ofis bıçak ve cetvel kullanmak edilebilir. Bütün duvarları Tutkal ve çatıyı tamir. Test kalıntılarının eklemleri sızdırmaz. Evin kuru kum olduğunda darbe nozhdachkoy ve çevreyle eğlenmek!

Danimarkalı tarzında kağıttan 5. Yeni evler: şemasını kesmek için hazır

Danimarkalı mimarlık tarzında güzel evler bu şema yardımıyla yapılabilir. Eğer sadece satırları çıktısını ve eğmek gereken üç evlerin şemasını bulacaksınız aşağıdaki bağlantıyı takip edin. Elektrik mum içine koyun ışıkları kapatmak ve şehrin kış manzara tadını çıkarın!

Pulların dışarı kutunun dışında kendi elleriyle bir ev nasıl yapılır # 6: adım ana sınıfı

Eğer mısır gevreği seviyorsanız ya da gerçek İngilizler sabah yulaf ezmesi yemek gibi o zaman kesinlikle uygun büyüklükte bir karton kutu bulabilirsiniz. Aşağıda kartonundan kendi elleriyle bir yılbaşı evini yapmaya adım sihirbaz sınıfı tarafından bir adımdır, açıkça talimatları ve başarılı olacaktır!

sıra tabanlı şeması: kendi elleriyle bir ev mum ile yeni yıl için 8. zanaat

Mükemmel Yeni evler gazete kupürleri elde edilir. Uygun bir ev ya da kale bir resmi bul, kes ve daireyi tutkal. elektrikli mum içine koyun ve keyfini çıkarın.

9. Noel evler ellerinizle kağıttan yapılmış. şablon

Harika Yılbaşı evler bazı bölgelerinde (çatı ve pencereler) parıltısıyla süslediği, düz beyaz kağıt yapılabilir. Hazır şablonlar aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. adım adım talimatlar bakın ve yılbaşı evini usta!

kendi elleriyle eski kartpostal 10. yılbaşı evi

Eğer bir çelenk bunları birleştirerek, daire dekore edilebilir harika bir ev yapabilirsiniz hangi tebrik kartları, bir sürü birikmiş varsa. Böyle evler-kartlar arkadaşlarınızı ve tanıdıklarınızı tebrik Can. Eğer bulabilirsiniz açmak eski üretim evleri Adım adım talimatlar.

Kendi elleriyle # 11 Yeni house: hissettiklerini Büyükbaba Frost'un evini siz

el sanatları evler sadece kağıt veya kartondan yapılamaz etmeyin. imalat ve için mükemmel bir malzeme hissedilir. üretim süreci aşağıda bulacaksınız adım kılavuz basit adımı distraksiyon. Keçe ve elektrik mum almak kalır. Yeni kesmek ev hazır!

kendi elleriyle # 12 Yılbaşı Mini evler: Çocukların + şeması ile el sanatları yapmak

Bizim hazır düzenleri ve adımlar ile takımınızın dikiş hazır biraz huzursuz vardır, özellikle eğer bütün şehri yapabilirsiniz. Daha elektronik mum ihtiyacı veya bir Noel çelenk kullanabilirsiniz. Bir küçük mini Noel ağaçları ekleyin ve Noel şehir hazır! Ve bütün aile Noel havasında en önemli şey!

nasıl kendi elleriyle bir yılbaşı ev yapmak: Kendi sütün ambalajından elleriyle # 13 ev

Bu malzemeler olarak kullanılmaya uygun daha olduğunda Noel evler, örneğin, hurda malzemelerden süt paketleme özellikle büyük yapılabilir. Eğer bakarsan, ev de, bir çatı yapmak ve evin boyutunu ayarlamak için sadece kalır neredeyse hazır. kutu çok prezentabl görünmüyor, bu kağıt yapıştırılan ve pencereleri ve kapıları çizmek, ama hepsi memnun olup olmadığını, daha sonra ev kesmek için hazır olabilir!

Kendi elleriyle karton dışında bir ev nasıl yapılır # 14: şemasını kesmek için hazır

Bu adım ana sınıfından itibaren her zamanki karton basit bir yılbaşı ev yapmak öğreneceksiniz. Ana zorluk şablonunda olduğunu ve mekansal vizyon ve mimari eğitimi yoksa, kağıt şey az ya da çok zor yeterince meydan çizin. Bu nedenle, altınızda bağlantı bitmiş ev düzeni indirmek ve kendi başlarına tutkal olabilir.

# Kendi elleriyle 15 diy ev: nasıl elleriyle kuleleri ile bir yılbaşı ev yapmak. Hazır şablon

Hazır ev şablonunu indir kesip tutkal. hazır elleriyle Yeni kesmek ev!

# 16 Yeni Kurum Müzik kağıt: Yeni Yıl için özgün makaleler yapmak

Bu basit bir şablon, baskı ve kesim indirin. Bizim talimatları Evde eski müzik kitabın yaptı. Sen düz beyaz kağıt veya "taslakların" dışına yapabilirsiniz. Biraz dekorasyon, elektrik mum ve Voila! Kağıdın Evi Elleriniz hazır olan!

# 17 Yeni Kent: kendi elleriyle yeni yıl için bir daire Dekorasyon

Orada hantal evlerin uğraşmak ve daire tüm şehri süslemek istediğiniz saat, o zaman bu seçenek sizin için ise. Kağıt (kalın) A2 boyutunda, baskılı desen ve kırtasiye bıçağın bir sayfa gerekir. Size aşağıdaki linklere şehirlerin iki farklı versiyonunu indirebilirsiniz. A4 kağıda basılı devre sırada baskılı, yapıştırılmış ve kesme Whatman doğrudan transfer edilir.

Ellerinizi + Şablon ile kağıttan Noel Baba # 18 diy ev

Biz çocuklarla yeni yıl için hazırlanıyor ve kağıttan Noel Baba evini yapıyoruz. Bir hazır şablon indir çıktısını ve yapıştırıcı. Genç tasarımcılar bunu seveceksiniz!

sopalarla içinde 19 Noel El Sanatları ev: kendi elleriyle yeni yıl işlerini yaparak

Zaten belirtildiği gibi, el sanatları ev tahta sopalarla gibi malzemelerin çeşitli yapılabilir. Sadece onları bütün bir yıl vardı toplamak için, dondurma bu işi uygun sopalarla içindir. Her durumda, sen notlar ve her zaman bir sonraki yıl yapmak için fikir alabilir!

ellerinizle kağıt tüplerinden # 20 el sanatları ev: çocuklarla Noel el sanatları yapmak

Çok şirin Noel ev kağıt tüpler yapılabilir. Bunu yapmak için ihtiyacınız olacak: İnce kağıt, makas, yapıştırıcı, kalem ve dekoratif elemanlar. Kağıt aynı boyutta dilimler halinde kesilir. Kağıt şeridin bir kalem ve yapıştırıcı zamk, kalem kaldırmak sarılı. Bir usta sınıfında yuva kurmak için yaklaşık 50 tüpleri gerekir. Baz hazır olduğunda, o zaman pencere ve diğer süsleme öğeleri çatıyı tutkal, vb.

elleri ile keçeden yapılmış # 21 Yeni house: hazır desenler

İnanılmaz Yeni evler keçe dışına yapılabilir. evlerin veya zencefilli saat şeklinde hacmi ya da düz. Buna ek olarak, dekore edilebilir evler hediyeler için pedler veya çorap hissettim. Fotoğraflarda altında bulacaksınız Hazır deseni.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7 + 2 =