Odada mobilya Yerleştirme

3D yazılım yardımı ile odada mobilya düzenlemek için nasıl

onarım sırasında, soru genellikle şık ve pratik olacak şekilde odadaki mobilya düzenlemek için doğar. Nerede bir cevap aramaya? İnternetten İpuçları çok genel olduğu ve hesabı, bireysel tercihleri ​​ve tasarım hizmetleri dikkate almaz - mevcut değil lüks herkes için değil. En iyi çözüm - güvenilir yazılım yönelmek. iç tasarımı için bir program ile, bir daire tasarım hataları önlemek ve büyük ölçüde gelecekteki tüm onarımlar kolaylaştıracaktır. Makale, düzenleyicinin olanakları hakkında bilgi edinmek ve elleriyle bir modeli daire oluşturmak için öğreneceksiniz.

"İç Tasarım 3D» Yeni bir proje oluşturun

Her şeyden önce, odanın düzeni oluşturun. Bu tüm daire veya Permutasyon planladığınız sadece bir odanın bir devre olabilir. Kruşçev Stalin tasarım düzen yaratma sahipleri birkaç saniye sürer, böylece süreci hızlandırmak için, "İç Tasarım 3D», tipik binaların hazır tasarımları bir koleksiyon sunuyor. sizin daire dizinde ise, modunu seçmek kontrol etmek "Standart düzen" Başlangıç ​​ekranında.

Sıfırdan bir diyagram çizmek için, bir mezura kullanın ve odadaki ölçümlerini yapmak. el zum ayarı, hangi ızgara yardımcı olacaktır programda hassas olmak. grafikte bir çizgi çizin - düzenleyici duvarının uzunluğu çekilmesini gösterir. köşelerin her biri, kilit tıklayın. Bir çift tıklama ilk ve son tarafını kapatarak çizim tamamlayın. Program otomatik binayı çıkan alanını hesaplar. Gerekirse, dikdörtgenin satır seçtikten ve doğru yönde çekerek, oda boyutunu ayarlamak. Eğer iki işlemcide oluşturulan planın ardından 3 boyutlu model olarak gösterdi.

kapılar, pencereler ve bölümleri ekleme

uzayın tür modelini yapmak için, kapı ve pencereler üzerine koyun. bloğunda "Tasarım" seçenek bulabilirsiniz "Kapıyı Ekle" ve üzerine tıklar. normal veya çift kanatlı kapının, yarı dairesel kemer ya da dikdörtgen açıklık - Görünen pencerede, nesne türünü belirtir. İstenilen seçeneği işaretleyin ve iki boyutlu desen nesneyi yerleştirin. Gerekirse, sekmede kapı açma boyutunu değiştirmek "Özellikler".

Benzer şekilde, oda penceresini ekleyin. Standart çift, üç ya da tek pencere veya bir kemer şeklinde - Seçtiğiniz çerçeve görüntüsü ve büyüklüğü tercihlerinize bağlıdır.

diyagram iç duvarları işaretlemek için, sekmede ilgili seçeneği tıklayın "Proje". oluştururken yaptığı gibi düzen tek bir tıklama ile bölüm sonunu işaretlemek istenen uzunlukta düzlem hattı üzerinde harcayın. Bitti!

İç duvarlar ve zemin

Sonra, odadaki eşyaların yerleştirilmesi için programı iç dekorasyon özelleştirmek için sunacak. Bu adım zorunludur - Eğer doğru oda dekor rengini belirlemek, böylece. "İç Tasarım 3D» ayrıntıları her odada duvarlar, zemin ve tavan görünümünü özelleştirmek için izin verir.

1

Dairenin fiili görünümünü maç malzemelerini bulmak için, ya yeni bir pick up nesne listesinden bir oda seçin ve sonra tıklatın "Özellikler". Yazılım tek tıklama uygulayabileceğiniz bitirme için farklı malzemelerden, geniş bir koleksiyon sunuyor.

şemada iç nesneleri yerleştirmek için tıklayın "Mobilya Ekle". Yani mobilya ve ev aletleri bitmiş 3D-modelleri çok sayıda içeren uygun bir dizine gidecek. Tüm nesneler odanın türüne bağlı olarak kategorilere ayrılır. Örneğin, bir yatak, bir Çekmeceli ve kabin grubu bulunabilir "Yatak odası", dolap, masa ve raflar her türlü - Grup "Kabine", Bir kanepe, koltuk ve TV - in "Salon". grup "Çeşitli" Küçük resimlerden çıkıntıya perdelerine, odasında sıcak bir ortam yaratmak için tasarlanan konuları bir araya getirir.

koleksiyonundan bir öğe seçin ve uçağa yerleştirin. Eğer bir stüdyo daire varsa, çalışma alanı ve dinlenme bir yerde yaşam alanı bölmek emin olun. Bu amaçla, merkezi görsel ayrı alanlara bir kanepe ağırlayacak ve yer kazanmak için. Odaya kullanılabilir hale getirmek için çalışın, geçitler dar olmamalıdır.

Ardından, dairedeki eşyaların yerleştirilmesi için programı her iç tasarımını seçmek için istemde. çıkıntı "Özellikler" nesneyi boyutlandırabilirsiniz yanı sıra bunun için uygun bir tasarımı geliştirmek için. odundan deri - kataloğunda size çeşitli malzemeler taklit, malzeme doku bulacaksınız. Farklı renklerde denemeler, o mobilya genel finiş tesislerinde uyum içinde olmalıdır hatırlıyorum, ama onunla birleşmek yoktur.

Kaydet ve sonuç tadını çıkarın

Biz alışılmadık şık bir tasarıma aldı? sakla Editör mobilya satın alma ve yerleştirme için ayrıca yararlı birçok kullanışlı ihracat rejimleri sunmaktadır. JPEG görüntüsü olarak mobilya ile odanın planını Kaydet veya doğrudan bir yazıcıya yazdırmak. Listede Aynı zamanda, iki boyutlu bir diyagram, hem de daha iyi görünürlük için sanal bir 3D-model olarak ekleyebilirsiniz. "İç Tasarım 3D» Tasarım anlamlı onarım çalışmaları kolaylaştırır ve fikirlerini hayata yardımcı!

Dairelerin ve ofislerin Tasarım - çok kolay!

kullanışlı bir program "İç Tasarım 3D İndir» - onarmak için zaman ve paradan tasarruf edin.

120 kaplama malzemeleri!

Windows 7, 8, 10, Windows XP

  • Sergey Petrov, Kefen

"İç Tasarım 3D 5 dakika içinde apartmanda bir permütasyon yapmak için hangi mükemmel bir program». iç dekorasyon ve fırsat malzemelerin büyük bir seçim ile çok memnun iç 3D-projeksiyon görmek için boru hattı zaten!

"İç Tasarım 3D» - bir tasarımcı olarak kendinizi denemek isteyenler için vazgeçilmez bir araçtır - mutfak, yatak odası veya oturma odası döşemek için. Başka hiçbir yerde bu kadar hızlı ve kolay bir iç planları oluşturmak için alamadım.

Rahat düzeni ve herhangi bir odanın tasarım!

"İç Tasarım 3D Deneyin»

© 2017 - İç Tasarım 3D - planlama ve herhangi bir odanın tasarımı.

Odada mobilya yerleşimi için programı: avantajları ve dezavantajları

bir durum, temiz iyi düşünülmüş, şık ve uyumlu ve diğer görünüyor Neden, tam tersine, bu saçmalıklara izlenimi verir. mobilya ve aksesuar seçiminde herhangi bir kural var mı ve birlikte yerleştirerek? Ve nasıl seçip satın alma değil, aynı şey olduğunu anlamak için, daireler için mobilya düzenlemek için? Nasıl pomoschyu programı ve hangi hizmeti olduğunu daha iyi seçmek için bir odada mobilya yerleştirmek için? Bu makaledeki tüm ayrıntıları ile ilgiliydi.

Dairelerin tasarımı yapan Uzmanları orada mobilya düzenlemenin bu kuralları bilmek. Bilmiyorum olanlar için, üç vardır:

  • simetri kuralı - ürün çiftler halinde satın alınan ve herhangi bir iç nazaran simetrik olarak yerleştirilmiş olduğunu söylüyor. Örneğin, odada bunun iki tarafında, sen sandalye koymak raflar yükleyebilir, bir şömine var, çiçek duruyor. Bu şema, sadece binanın doğru formu ile çalışır ve tasarımcının özel çalışmalarını gerektirmez.
  • Asimetrik kural - çocuk salıncak prensibi ile çalışır. tahta, kütük üzerinde pozisyon - Bir çocuk salıncak gibi, unutmayın. Çocukların her kenarında oturup birbirlerine karşı dengelenmiştir. çocuk diğerinden daha büyük olsaydı, o zaman denge sağlanır merkezine yaklaşmak zorunda kaldı. Aynı şekilde bu iç kural için çalışıyor. Eğer çok büyük bir kanepe veya kanepe varsa, muhtemelen çapraz, odanın ortasına yakın yerleştirmek için deneyin, bu yüzden, tam tersine, çok fazla yer ve küçük öğeler bir tablo veya zemin lambası sürebilir pencereden dışarı göndermez.
  • daire kuralı - tablolar, avizeler ve hatta dairesel halı süs - Odak noktasının bazı bakımından odası mobilya anlamına gelir. Bu nokta seçin ve onun çember etrafında mobilya çıkartmayı dene. merkezden çevreye karşı hantal öğeleri daha yakın bir yerde ve ince gönderme - Sabit istenen etkiyi elde etmek için, geri asimetri gidin.

Gördüğünüz gibi, kuralların çoğu sadece deneyim kazanmak ve sonsuz basitçe gücü ne de zamanı ne olmaz doğru çözüm arayışında daire etrafında mobilya taşıyabilirsiniz pratikte başarıyla uygulamak için yeterlidir. Bu nedenle, tasarımcılar birden çok tasarım seçenekleri oluşturmak ve en iyi binayı seçebileceği bir özel yazılım icat etti. Biz iç düzeni ve mobilya yerleşimi için en iyi hizmet ve yazılım mevcut.

planoplan.com online çeşitli binaların tasarımını yaratmak için tasarlanmış - bizim listeden oda 3d eşyaların yerleştirilmesi için ilk program. Eğer bu size günlük bazda 3 proje oluşturmanıza olanak tanır programı (bu demo versiyonu), ücretsiz sürümü için kullanılabilir hale gelecektir bundan sonra sitedeki basit kayıt geçmek zorunda başlamadan önce. Empower lisanslı sürümünü satın etmektir.

Rus dilinde basit arayüzü kolay bir acemi için bile gezinmek kolaylaştırır. "Proje oluşturma" tıklayarak 3 günlük proje ve araçları ve özellikleri çeşitli erişim sağlar. planoplan.com sitesinde birçok farklı daire formlarını bitirme malzemeleri bir sürü paleti geniş bir seçenek, mobilya, beyaz eşya, iç aksesuarları bulabilirsiniz.

Windows XP veya Windows 7 2 GB RAM grafik kartı ve 8 GB - Aslında, belirli bir sınırlı zaman demo ve oldukça yüksek performanslı bilgisayar performansına ek olarak, herhangi bir dezavantajları vardır.

256 MB ekran kartı ve 1 GB RAM - Bir önceki hizmete aksine planirui.ru programı yardımı ile odada mobilya Yerleştirme özel minimum hariç bilgisayar performansını, gerektirmez. Burada ek boşluk (sekme "Edit Home") için odasına büyük ölçekli projeler, dorisovyvaya oluşturabilir, kapı ve pencerelerin montajı bir fonksiyonudur. Burada duvarlar, zemin ve tavan tasarımı seçebilirsiniz. oda oluşturulduğunda, sen katalog üzerinden seçerek, mobilya hizalamasını başlayabilir.

oda planirui.ru mobilya yerleşimi için programı öncekine kıyasla önemli bir dezavantaja sahiptir. oda durum iki boyutlu uzayda yalnızca izlenebilir sonra nasıl görüneceğini, böylece 3D editörü sağlamaz. Ayrıca oldukça küçük kütüphane elemanları deneyimli tasarımcısı bir engel olacaktır.

fırsat maliyet tahminleri, kullanım kolaylığı, PC'ye düşük gereksinimleri - avantajların.

Odada mobilya yerleşimi için programı deneyimli profesyonel tasarımcılara Planner5D.com yazılımdır. Bununla beraber bütün bir evin oda veya bir alışveriş merkezine kadar her şeyi planlayabilir. PC gereksinimleri doğal olarak yüksek performanslı bilgisayar gerektiren oldukça yüksek olacaktır, ancak sonuç buna değer.

Program, yeterince için "Yeni Proje" kayıt gerektiren ve mimari formlar, pencereler, kemerler ve diğer elemanların bir bütün kütüphaneye dalma etmez. oldukça gerçekçi binayı elde edebilirsiniz hangi dokular büyük bir renk paleti ve çeşitliliği vardır. iki boyutlu ya da 3 boyutlu uzayda mümkün olduğunca bir tasarıma geliştirin.

Mobilyanın Çok büyük seçim ilgili sekmede bulunabilir. 99 için kullanılabilir veya aylık daha fazladır ücretsiz ve ücretli kütüphaneler hem elemanları vardır. Genelde, ücretsiz örnekler fazlasıyla yeterli, ancak profesyonel olarak uğraşmak ve birçok projeyi yapmak için tasarlanmış, sen gereksiz olmayacaktır örnekleri satın almak ödedi.

tasarımda ilgilenenler için, bilinen tasarım dergileri farklı iç çözümlerinin örneklerle hoş bir ek sekme fikirler olacaktır.

Bu program sadece profesyoneller için uygun tabii odasında eşyaların yerleştirilmesi, içindir.

Odada eşyaların yerleştirilmesi için bir başka basit bir program, az yer kaplar ve yeni gelenlerin çalışması için uygundur. Proje bir bilgisayar programında oluşturmak çevre, aslında aynı şirketin deposunda mobilya satın alabilirsiniz gerçeğine dayanmaktadır. Yani farklı mağazalarda Mobilya ve iç tasarım için bakmak ve birbirleri ile bunları birleştirmek gerekmez. Malların Oldukça geniş bir yelpazede, sezgisel arayüzü. eksileri - mobilya ve aksesuar seçimine deposundan yalnızca mal sınırlıdır.

3D'de iç çözümlerin bir sürü oluşturmak için izin Kullanımı kolay bir düzenleyici SweetHome, - Odada Mac OC mobilya yerleştirme için programı. kullanıcı kurulumdan sonra gördüğü ilk şey - mobilya büyük envanter, tipi oda (mutfak, oturma odası, vb) göre gruplandırılmış. Bir mobilya sürüklemek açılan pencerede, hatta Feng Shui evin alanı düzenlemek isteyenler için pusula ayarlayın.

Benzer odasında IKEA mobilya düzenlemesi için Tria servis programı sayesinde kendi mobilya ve iç aksesuarları üç boyutlu uzayda yerleştirmek kolaylaştırır. Çeşitli İsveçli mobilya geniş bir veritabanına sahiptir.

tasarım için Faydaları programları

Yukarıdaki hizmetlerin tamamı tek ortak tartışılmaz avantajı var - onlar odanın gelecekteki tasarım oluşturmak ve onu nasıl görüneceğini görmek için izin verir. Onlara, sen duvarlar, zemin, tavan rengi ve dokusunu seçebilirsiniz herhangi tamiratlar veya genel bir mobilya sürüklemeden odası, kreş ya da mutfak, oturma koridor yendi. Bazıları, bu tür planlayıcısı 5d gibi, sen hazır iç tasarım sığabilir çözümleri ve evinizi bulacaksınız. Tria IKEA ve birlikte dairede nasıl görüneceğini belirli ev mobilyası görebilirsiniz.

Sonuç olarak, bir tasarımcının maliyet olmadan, şık ve konforlu bir tasarım oluşturmak mümkündür.

Odada mobilya düzenlemek için nasıl

oturma odasında mobilya düzenlemek için nasıl

Salon - çok amaçlı bir alan. Burada, bütün aile toplamak, kutlamaları düzenlemek, misafirler almak, televizyon seyretmek, rahat ol.

Buna dayanarak, her bölge için uygun mobilya gerekir.

1. yaşam mutlaka bir kanepe ve sandalye olmalı. TV veya şöminenin yanında koyun.

2. Eğer bir kanepe sehpa koyun önce.

çalışma yaşam alanı için 3. zahmetsizce uzak rulo olabilir gerektiği gibi tekerlekli bir hareketli tablo satın alın.

Oturma odasında bir kütüphanesi vardır içinde 4. raflara sahip bir veya daha fazla dolapları koyarsanız. Dolaplar aksi halde gerçekte olduğundan daha büyük görünür, kapalı olmalıdır.

oturma odası yemek odası ile birlikte ise 5., yemek masası ve sandalyeler koydu.

1. Yüksek dolaplar kapı notyudalyie katı duvarlarında koydu.

Böylece 2. pürüzsüz yüzeyli aynalar ve mobilya hiçbir kapı veya merdiven kendilerine yansıyan.

3. TV ekranı pencere veya kapı ayağa, ya da enerji akışının dağılımını bozulduğu etmez.

4. Sandalyeler pencere koltuklarına açılması gerekir. İkisi de kapıya veya pencereye sırtını standı, bu qi enerji hareketine engel oluşturacaktır.

5. koltuklar ve sandalyeler yüksek sırt ve kol dayama var olması arzu edilir.

6. iyi tablosu yuvarlak bir şekle sahiptir.

7. manzara duvarlarını Dekore.

8. odanın güneybatı köşesinde, büyük bir aile fotoğrafını yerleştirin. Bu güneydoğuda bakmak gerekir.

Yatak odasında mobilya düzenlemek için nasıl

1. dağınıklığı etmeyin yatak odası Mobilya sürü. Eğer varsa, örneğin, yatak odası dolaba yürüyüş dolaba gerekli değildir.

2. Mümkünse, bir yatak odası seti satın alın. Yatak odanızın daha geniş gözükecek, bu yüzden aynı tarzda yapılır.

yatak başı yakınlarında 3. Bir komidin veya tablo koydu. Bir sessiz ışık veya ayarlanabilir bir lamba bulunmalıdır.

4. İki işlevsel alanlara yatak odası bölün: Birinci - giyinme odası ve işyeri - uyku ve kişisel bakım, ikinci için.

5. ortopedik ve vakıf ile rahat bir yatak öncelik verme.

6. başlık optimum yüksekliği -. 40 cm, üst arka yastık düşmesine izin ve silinmesini duvar korur olmaz.

Çekmece, tablolar ve gömülü hasta yatakları ile yatak - 7. Çok pratik bir düzenleme. Bu tasarım alanı kazandırır.

8. koşullar izin varsa, duvara yatak yatak başlığı merkezinde yatak yerleştirin. Bu size güvenlik duygusu verecektir. Sen yatak odasına veya pencerenin önünde girişini görmek için yatak ve kapının yan koyabilirsiniz.

9. Mümkünse, pencere veya kapı altında yatak yerleştirmeyin.

1. (kare veya dikdörtgen) yatak odası düzenli şekle ayırmaya çalışın.

o odanın şeklini imha ederek sınırları belirlendi ziyade, vurguladı böylece 2. mobilya düzenleyin.

negatif enerji Sha taşıyan 3., keskin köşeleri olmayan yatak mobilya al.

4. masif mobilya (kanepeler, yataklar, dolaplar) duvarlarını düzenler.

5. yatak odası karanlık nişler olmalıdır: Onları negatif enerji Sha odaklanır içinde.

6. yatak aksi chi enerjisi altında serbestçe hareket etmek mümkün olmayacaktır, ayakları üzerinde olmalı ve enerji durmayan dolaşım normale uyku ve dinlenme için gereklidir.

7. yatak böylece erkeğine yalan kapıyı gördü. Ancak, kapı imkansızdır karşısında yatakta koydu. Bu bir duvara karşı, kenarlarda pridvinuv başucu yerleştirmek en iyisidir.

8. asın size olumlu duygular neden olur güzel resim, karşıt yatağın baş.

Yatak odasında 9. Çok fazla aynalar olmamalıdır. Bir veya iki yeterlidir. Önemli olan o içlerindeki uyuyan kişiyi yansıtmıyor böylece bir ayna asmak için.

10. Yatak odasında bir bitki olmamalıdır.

Mutfakta mobilya düzenlemek için nasıl

Mutfakta 1. çoğu zaman yüksek nem Abdülmecid ve farklı yönlere gıda hazırlanması sırasında yağ, meyve suyu, sebze ve meyvelerin parçacıklarını dağıtır. Bu nedenle, mutfak mobilyaları dayanıklı, su geçirmez ve mekanik hasarlara karşı dayanıklı bir yıkanabilir malzemeden yapılmalıdır. Bu malzemeler lake ahşap, lamine sunta veya MDF, paslanmaz çelik, doğal veya yapay taş bulunmaktadır.

2. tezgahı ve dolaplar yüksekliği mutfak kullanarak insan büyüme bağlı olarak seçilir. Nedenle mutfak ısmarlama mobilya yapmak için tavsiye edilir. Hostes büyüme (veya hazırlayacak kişi) göre yüksekliğinin hesaplanmasında.

Asılı dolaplarının üst ve alt Arasında 3. yaklaşık 50-60 cm olmalıdır.

4. Çalışma üçgen soğutma adlandırılan mutfak mobilyaları, çalışma yüzeyi (masa üstü ve bir lavabo veya yıkama) ve bir plaka (fırın, mikrodalga fırın) düzenlemek. Üçgenin "köşe noktaları" arasındaki optimum mesafe 2 m'den fazla değildir. Daha uzunsa, mutfağa dolaşmak için daha fazla zaman ve enerji harcamak zorunda.

5. yemek odası, bu fonksiyonel alanları ile kombine mutfak, bu çubuk bölmek tercih edilir, ve bir yemek tablo daha uzak giriş penceresine yakın koymak ve Varsa.

plaka için 1. en uygun yer - Odanın güneydoğu kısmı. Plaka doğu ve güney duvarları ile temas halinde olmadığından emin olun.

2. karanlık bir köşede soba koymayın.

Onun yanında duran bir kişinin mutfağa girişinde görebilmesi 3. plaka yerleştirilmelidir.

Feng Shui, su ve ateşin göre 4. - düşman unsurları, bu yüzden ayrılmalıdır. raf, dolap: nötr mobilya arasında yerleştirme plakası üzerindeki ayrı lavabo ve buzdolabı.

Bir lavabo 5. en uygun yer - Mutfakta kuzey-doğu kısmı.

Eğer mutfağınız büyükse 6., bir bar ya da bir ekran arasında ayrım, bölgeye bölmek. Qi enerji dolaşımını engellemeyecek şekilde bölme, sürekli olması gerektiğini unutmayın.

7. Mutfak eşit yanmalıdır. Ağır kalın perdeleri pencere asmayın, ışık dallanma bitkiler engel Pencere camlarının temizliğini izlemem.

koridorda mobilya düzenlemek için nasıl

1. Salon - "litso9raquo; evini. postacı, ilçe hemşire, işçi evleri bölüm: Bu sadece misafirlerinizi, aynı zamanda yabancıları dairenize gelmiş yapar. Bu nedenle, koridorda mobilya düzgün ve işlevsel olmalıdır.

2. Genel bir kural olarak, koridorlar oldukça dar ve sıkışık, bu nedenle gereksiz öğeleri olmamalıdır.

Koridorda 3. mutlaka şapka ve açık ceket rafı için raflar ile bir gardırop olmak gerekir. Kabinin boyutları genellikle evinizi ziyaret apartmanda yaşayan insanların sayısı ve misafir sayısına bağlıdır. 120-150 cm - kabine ortalama derinliği 50 cm, yükseklik olmalıdır.

4. salon bir ayakkabı değiştirmek için aşağı oturup bir ayakkabı dolabı ve küçük bir sandalye, tezgah veya osmanlı, olmalıdır. Bu amaçla, yeterli tablolar yüksekliği 20-35 cm.

Sonraki kabine veya kapıya 5. mutlaka büyük bir ayna asın.

"Priglushite9raquo karanlık bir koridor parlak renkler boya, ama çok açık;: 1. ışığın dengesini hizalayın pastel renkler.

Dikdörtgen çerçevede koridorda 2. asın resim qi enerji hareketini teşvik etmek.

Koridorda ikinci kata bir merdiven olduğunu 3. Eğer chi enerjisi birinci katında atlayarak orada acele edecektir. Doğru, enerji akışını dağıtmak giriş çan dan çapraz karşısında asmak veya bir süs bitki koymak için harika. Bu öğeler Qi akışını yavaşlatmak ve ona zemin katta kalmaya neden olacaktır bir engel olarak görev yapacak.

4. salonu boş köşeler olmamalıdır. böyle bir "ölü bölge" herşey hala orada, doldurun uygunsa boy bitkiler (örn palmiye) ile tencereye koyun.

5. Akış qi tencere asılı aynalar, manzara resmini, çan, ışıklar veya donuk renkleri asmak yavaşlatmak için. Bunlar birbirine nisbetle, dağınık bir şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Ön kapı ile hemen arkasındaki koridorun 6. Bölüm parlak ışıklı olmak zorunda

7. Feng Shui göre, her yan unsur kendi ışık ve onların rengine karşılık gelir. Bu nedenle, ön kapının yere bağlı olarak mat rengini seçin. doğu ve güney-doğu, pembe - - sarı veya turuncu, batıya kahverengi, - kuzeye yeşil veya mor, kuzey-doğu kapısı güneye, yatakta kırmızı veya turuncu mat, eğer güney batısında yönelik ise veya kuzey-batı - mavi.

mutluluk ve koridor maskotu halının altına şans getirdiğine amacıyla 8. - üç "zolotye9raquo; kırmızı parçacığı üzerinde sinirli ortasında bir delik olan Çinli paralar,. Aynı maskot ön kapı üzerinde asabilir.

koridor mobilya ile darmadağın edilmemelidir 9. rağmen, boş koridor bırakılamaz. Uzun boş oda hızla hoş olmayan bir yeri terk etmesine neden olan bir kişi bilinçsiz anksiyete, huzursuzluk vardır.

salonu girdikten hemen görülebilir ve bir yakın duvar ve oda tarafına giriş edilebilir ise 10, split hattının etkisini gözlemlemek. onu etkisiz hale için, bir oda ya da yüksek perde çiçek girişi kapsamaktadır.

© 2011 - 2018 www.idealdomik.ru

Kullanıcılar tarafından gönderilen sitenin yazarları tarafından oluşturulan web sitesinde sunulan malzemeler,

açık kaynaklardan alınmış ve sitede sunulan sadece bilgilendirme amaçlıdır. Her hakkı

malzemeler üzerinde gerçek sahiplerine aittir. Bu kaynağın kullanılması kabul edilebilir değildir

Sadece sitesinden yazılı izni ile.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

63 + = 69