odnushke içinde Onarım

Stüdyo daire: kendi ellerini onarmak

Gençler ve çiftler tek yatak odalı daireler daha sık satın almak. ikincil piyasada satın alınan yeni konut, - bu önemli değil. bunu içine girmeden önce, onarım odalı daire yapmak gerekiyordu. Sadece kavram çok gevşek ve basit bir kontrplak duvar kağıdı ve yeniden planlama ikisi de olabilir. "Yerçekimi" nin onarımı değişen derecelerde bazı sonuçları bu makalede gösterecektir. Onlar stil ve hedefleri oldukça farklı, ama 1 yatak odalı daireler recast üzerinde. fotoğrafın baktığımızda bazı fikirleri kendi pratikte uygulanabilir.

Onarım tek odalı daire-Kruşçev

Tek yatak odalı daireler genellikle geniş alanları farklılık göstermemektedir. eski binaların mesken - Kruşçev de - yaklaşık 30 metrekare vardır. belki 40 metre ve daha fazla: m, ancak yeni binalarda zaten daha az. Her santimetre sayar: Her durumda mobilya düzeni ve düzenlemesi hakkında dikkatlice düşünmek gerekir.

Nerede onarım stüdyosu başlatmak için? Boyutlar ve ölçek bir plan çizmek gerekir. Sonra geliştirilebilir görmek gerekir.

destekleme duvarına yakın kapı aktarma

Her şeyden önce kapıların konumu dikkat edin. Eski düzenleri onlar duvarın ortasında sık yapmak. Bu çok büyük bölge bir "ölü" gider alanın kullanımı açısından çok savurgan olduğunu. Biz içeri ve bir şey koymak için hiçbir yolu yoktur. Kapı duvarlardan birine yaklaşmak için ise çok daha kolay. Hangi - Seçtiğiniz. Ve bu - yeniden yapılanma değil, yeniden modelleme, ancak kayıt gereklidir.

En büyük sorun kompakt gövde - çok küçük banyolar. Eski evlerde sadece minik. Hatta çamaşır makinesi koymak imkanı yoktur. oda ferahlık geri kalanı mutlu olmadığı için, bir yer bulmak için ayar düzenlemek için gereklidir. Eğer onarımı tek odalı daire ortaya koyuyor Çünkü çok sık banyo ve tuvalet arasındaki duvarı yıkıldı. Onlar çünkü ortaya çıkmaz anlaşmayla sorunların tam olarak taşıyıcı değildir. Zaten tek bir karar gerekli santimetre verebilir.

Tamir plan stüdyo

İkincisi, çoğu zaman alıyor - banyo duş değiştirin. Bu çözüm herkes için kabul edilebilir değildir, ancak yer bile biraz daha fazladır. Sen bitmiş duş koymak veya tuğla, çini dışında kendi yapabilir yarım tuğla duvar sürdü veya katlanabilir kapı koyarak. Kendi duş nasıl yapılır, burada okuyun.

1

banyo ve tuvalet arasındaki bölme çıkarın - onarım seçeneklerden birini

Çoğu düzenleri dolap bulunmaktadır. Ama onların yeri çok kötü onlar olmadan daha iyi olduğunu sık sık. Ama yerleşik gardırop tekniğiyle ya burası bir giyinme odası yapmak boşalan yerini alabilecek. Onları kredinin aynı miktarda koyun var, ancak bunların işlevselliği çok daha geniştir.

Yıkım kiler - zaten standart çözüm

balkonlu alanı birleştiren

Yeni ısıtıcılar ısı yalıtımı yüksek derecede elde etmek için küçük bir kalınlık sağlayan, bugün göründüğünden, bunları balkonlu ya da avlulu odalar birleştirmek mümkün oldu. Eh, duvarlar, aynı zamanda zemine tavan sadece yalıtılmış. Mümkün ve nispeten kolay - pili (proje koordinasyonu) taşımak zor olmakla birlikte, ısıtma kablo döşemek için: Ayrıca, bir yerden ısıtma yapmak için yararlıdır. Böyle bir proje için ısıtma gerektirmez.

Örnek 1 tamir odalı kombine uydu

balkonlu odalar birleştirerek, sadece pencerenin altında olduğu kısmını kaldırabileceğini unutmayın. Tabandan tavana kadar kesinlikle yasaktır O duvarlar dokunmak. Bu karmaşa Eğer yasallaştırmak asla sunacak: dış yük taşıyan duvarlarda ve onlar binanın bütünlüğü sorumludur.

gençler arasında popüler Başka bir çözüm,: Neredeyse bütün duvarların yıkılması. kapalı Of tuvalet sadece banyo bulunmaktadır. Duvarların Geri kalan her şey temizlenir. Bu sözde stüdyo daire çıkıyor. Onarım bu tip biraz fazla 30 metre zamanki tek odalı daire oldukça iyi bir oda olabilir. Bu çözümde Eksileri, neredeyse dinlenme odaları ve yemek kokuyor daire boyunca yayılır ile birlikte mutfak bulunmaktadır. güçlü bir çıkarıcı olmalıdır çünkü. Bu sorunu çözer.

bir stüdyo dairenin tek odalı daire yapın

eğimli duvarlar, vb yapıyor - Bu seçenek değiştirilebilir Bunu yalnızca biz banyo genişletmek hatırlamalıyız ve mutfak alanı sadece teknik imkanlara bağlı olabilir. bu durumda giriş holü nedeniyle olduğundan, herhangi bir sorun vardır. Ama bu alanda geliştirilmiş su yalıtımı yapmak zorunda: Birkaç katmanlar tam gerekir. o taslak anlaşma dile olacağı gerçeği hazır olun.

Bazı fikirler tek odalı daire videoda bulunabilir onarmak için. Gerçek nesne onarmak ve ardından etmek artık - "sonra" zaten ana aşamaları ve

Eğer onarım sırasında yaptığı tek odalı bir dairede ne yapmak istediğinizi karar verin, onay için proje teslim edebilir. durum hızlı değildir. Bu arada, malzeme ve onların tedarik bir hesaplama tadını çıkarın. Konsey şudur: Ayrı bir dizüstü veya bir dosyayı Bitki - Ben eskiden olduğu gibi. eserin her türü için yapılabilir üzere her şeyi yazmak ayrı bir sayfaya atanır. İlk olarak, daha sonra, gerekli olan tüm çalışma - ayrıntılı olarak gerekli tüm malzemeleri. Ayrıca, sayısız birikir (boyutlar ile) çivi, çengeller, vidalar, yapışkan bant ve diğer ayrıntılar kadar devam etti.

bir stüdyo dairede mobilya Yerleştirme - yaratıcı bir süreç

Malzemelerin toplam faturası oluşturan eserin her türü gelişimini bitirdikten sonra: numarayı kadar ekleyin. Sonra satın alma yerleri aramaya başlayabilirsiniz. Internet'te bulabilirsiniz şey, dükkanlarda şey. Küçük şeyler genellikle neglyadya alır, ama az ya da çok büyük satın alma dükkanları ziyaret yapmayı tercih. Ve bu doğrudur: resmin kalitesi belirlenmez. İlk basamak Çünkü, fiyatları kontrol adresleri bakmak ve hissetmek için daha sonra binmek. Ve soru sormak için tereddüt etmeyin. Toplanan kadar bütün malzemeler hazır belgeler olacak.

Daire bir depoya dönüştürülen iken

Yani ne zaman ve fiili çalışmaya başlayacak. kendi başlarına bir apartman dairesinde onarım yapmak veya ekip tutmayı - Soru herkes kendisi için karar verir. Eğer iş farklı türleri için farklı insanları işe Eğer yakından onlar kaybolacaktır işin onun "parçasını" yapma beri, tüm süreç boyunca izlenmelidir. onlardan sonra gelip O ustalar, öncülleri yanlış her şeyi yaptılar gerçeğine sallamak olacak ....

Açık talimatlar ve verilemez yapmak çok farklı işler olabilir, ama genel olarak, prosedür aşağıdaki gibidir:

 • bölmeler demonte edilmesi / kurulum.
 • mühendislik sistemleri (ventilasyon, sıhhi tesisat) ve kablo (bir anahtarın montajı, bağlantı kutuları boyunca oda yoluyla kablo demeti) modernizasyonu.
 • pencerelerin değiştirilmesi.
 • Duvarlar, tavan sıva hizalanması.
 • ısıtma sisteminin tesisatı.
 • Dökme / döşeme.
 • Kapı koyması.
 • şekillendirme.
 • Mobilya Yerleştirme

herhangi eserler gerekli değildir, bunlar sadece ihmal. Eğer büyük onarım planlıyorsanız Ama, bütün bunlar özellikle yaşlı evlerde, gerekli.

Tamir stüdyo: iç tasarım

onarım dairede halihazırda yaşadığı ise, Önceden var olan öğelere benzersiz ilişkilidir. Bazıları değiştirilecektir, ancak çoğu kalma eğilimindedir. oda zaten meskun olduğundan, nereye yeni ürünleri / ekipman koymak oldukça açık tahmin edebilirsiniz ve bir mağazadan veya bir fotoğrafa onlara baktığımda, oldukça doğru olarak kullanılabilir alan ve ortama "uyum" nasıl belirler.

bölüm çıkarın - onarım alanını artırmanın yollarından biri. Bu seçenekte kez - yatak odasına mutfak hareketli Kabul hiç olacak hiçbir tane koyun. Mucize zemin katta sadece olabilir

daha zor ve daha kolay yeni bir binada iç planlarken. Basitçe - temiz bir durumda ve hiçbir garaj ile başlar. Sen varolan unsurları bağlı olmadan, stil, renk, doku seçebilir. Ama bu yine de bilmediğiniz bir oda var ve bu nasıl görüneceğini hayal ya bu şey zordur. Bu durumda, hacim proje gönderebilirler izin tasarım programları yardım eder. Basitçe bir plan yeterli değildir çizmek: Kağıt üzerinde iyi görünüyor her şey, hem hacimde olacaktır. Genellikle diğer durumlar vardır: sayfa üzerinde hacim olarak kötü görünüyordu ne bir nimettir. İlk bir kağıda bir planı geliştirmek için, ve sonra üç boyutlu görüntüye transfer etti. Sadece bir kez boyutu ile, aksi takdirde ise - zaman kaybıdır.

Bu aşamada, küçük işleri takip. Hangi kapıyı açar yolu olarak, boyut ve nasıl rahat öyle olacak budur. giriş ve iç ama dolapları ve dolap kapı - Ve bu sadece kapıya geçerlidir. Normalde yerlerde 70-80 cm olmalıdır gitmek böylece, ama biraz daha iyi: Bu durumda, geçit hakkında unutma. Biz somut örneklere dayalı olmaya devam edecektir.

32 metrelik iki yatak odalı daireler yapmak tek odadan

bu süre boyunca onarılan 32 metrelik tipik bir hruschevke alanında ayrı bir yatak odası tahsis etti. Ayrıca, değişiklikler minimaldir. Bir yatak odasına çevirerek, oturma odasında bir kısmını çit ile bölme koridoru (daha doğrusu, sadece kapıyı) çit kaldırıldı, yan duvar, devam etti.

Sadece dikkat edin: Düz köşe. Odada iki pencere vardır. Bu da küçük bir oda olsa iki tam teşekküllü, almak yapılmış.

Bir yatak odası ile küçük stüdyo daire yapmak

Onların yenilenmiş stüdyo dairede görmek istiyorum iç, tasarlarken, günlük aktivitelerine dayalı.

kapısının başlayalım. Burada geliyor. Sen elbiselerini asmak, otur, çanta koymak ayakkabılarını çıkarmak için bir yere ihtiyacım var. Bu bir salonda tüm bu yerdir. Her şeyden önce - gardıropta. Bu durumda, o kapının önünde onun yerini aldı. Fotoğraf - apartmanda bir koridor, mutfak görünümü. oda hafif ve hacim yapmak için, mutfak dolabının önünde kapı aynasının yapılır. Hafif yansıtır, öğleden sonra aydınlatma armatürleri daha iyidir.

Mutfaktan Bu koridor

Kapının yanından bakarsak, sağa yatak odası ve oturma odasında iki kapı, haklılar - Mutfak.

Bu kapıdan bir görünümdür

Sonraki - Mutfak. paketi ile geliyor, kaçınılmaz olarak orada bulacaksınız. Burada hiç gibidir: buzdolabı, fırın, lavabo. Buzdolabı penceresinin sol uygun. ekipmanın geri kalanı - bir duvar boyunca, tarafında küçük "gün batımı" ile.

yenilendikten sonra mutfak

Küçük bir mutfak (5 metrenin üzerinde biraz) için mobilya derece sağlam, çok hafif asılı dolap görünmüyordu. Bu - alanını genişletmek verir teknikleri, biri. mutfak tasarımının gelişimi hakkında daha fazlasını okuyun buraya bakın.

duvarlardan biri boyunca oturma odasında kanepe uygun. Başlangıçta köşeye planlanan, ancak daha sevdim.

Oturma odasında kanepe

Bu küçük odada bile bir sehpa ve aletleri ile bir kabine uygun.

kanepenin yanından salon görünümü

Şimdi - yatak odası. İçinde bile TV'de yer alan göğüs, bir yer buldum, tam bir yatak var. sadece 70 cm: Bu aralarında geçidin standart genişliğidir.

kapıdan Bu görüş

Yani bir yatak parçası görünüyor

Oldukça sevimli ve fonksiyonel ortaya çıktı. o daha resmi görünüyor, çünkü çok sayıda küçük şeyler hala yapmak: Fotoğraf tamirden sonra hemen alındı. sahipleri (genç bir çift) misafir almış. onların küçük oturma odasında)) 8 kişi uygun

bir stüdyo dairede 40 metre Onarım

Genç bir çift için Daire, tasarım uzmanları tarafından geliştirilmiştir. Değişiklikler ve neredeyse yoktu. Ana değişiklik banyolar dokundu.

onarmak için boyutlarla Kat planı

"Haysiyet" planı geri kalanı "tasarım hileler" seçeneğini kullanarak yendi. Onarım aşağıdaki gibidir sonra bu 1 yatak odalı daire planlayın.

Tamir stüdyo

Koridorda küçük gömme dolap yaptı. O sadece ihtiyacı var. Bunun altında, özellikle küçük duvar ayarlayın.

En ciddi limbers banyolar dokundu: yerine teknik odasında yapılan tuvalet. Bir çamaşır makinesi, kazan, depolama vardır.

Banyo ve teknik oda

Banyoda banyo vazgeçmek, ihtiyacınız olan her şey küçük bir alanda koymak. Bu duş kutusu yerini aldı. Kompakt.

mutfak Çok ilginç renk şeması: Parlak pembe desenli gri tonları. alışılmadık şekilli tablo da mutfak olarak, sipariş yapılır.

Olağandışı masa ve çok ilginç bir renk düzeni

dolaplar fazla yer almaz için, sadece bir duvar almaya karar verildi. İşte hatta uyum oldukça büyük buzdolabı. o bir dolap asılı yukarıda, "yürüme" değil ona yerleştirmek için. Ayrıca neredeyse seyrek kullanılan üst raf sette tavan altında cho yüksekliği duvar dolapları not edin.

mutfak boyutunda 9'dan daha az metredir ve koltuk bile uyacak

tabureler çok kışkırtıcı bakmadı pembe için, duvar kağıtları üzerinde yapıştırılan. Onlar bütün iç uyum.

ilginç çözümler ve odada çok. Girişin sağında önceden boş alan oldu. Bu duvarda bir dolap kullanmaktadır. şeyler birikir nerede var, ve daha oda kare yaptı: Bu iki sorun çözüldü.

Ön kapı solundaki Kabine

Şeffaf raf bölüm iki alana ayrılır: iş ve eğlence. İmar farklı duvar kağıtları, yanı sıra rekreasyon alanında halı varlığını vurguladı.

Bir raf bölümü kullanarak odanın İmar

odnushke kendi ellerini Onarım: paylaşım deneyimi

Bugün ve Dmitry Elizabeth yaşadığımız daire - Kamu kiralık konut 30 yaşından çocuklar için sırada bekleyen. "Ailem hemen benim doğumdan sonra, bekleme listesinde beni koy ve 5 Şubat bu yıl biz anahtarları verildi," - Elizabeth diyor. Başlangıçta, apartmanda standart onarımlar yapıldı: duvarlar ve tavanlar ucuz bazı yerlerde zaten mobilya sıyrılacak başladılar kağıdı, pokleit - ocak ve mutfakta bir lavabo, banyo tuvalet ve tuvalet ve banyoda lavabo.

- biz dairede tamirat yapmak istediğim hakkında, onlar onun dedesi ile yaşadığı bile, uzun bir süre düşündü - erkeklere anlatmak. - Ben farklı bir şey yapmak istedim. Aslında burada ne bir sonucu olarak, sadece muşamba, iç kapı ve pencereler vardı. Balkonda Çerçeve da değiştirmek istiyorum, ama sonra sonra burada bırakmak için çok pahalı olacağına karar verdik.

Onarım Lisa ve Dima kendi elleriyle yaptı. elektrik tesisatı ve sıhhi tesisat şirketi için yani, usta oluşturan kristalleri tek şey. Tüm bitirir adamlar yaklaşık 1.5 ay sürdü ve zaten Mart ayı sonunda bu dairede yatırım yerleşti.

Yatak odası ve oturma odası

kartonpiyer yapılmış eğreti bir şömine - oturma alanında kanepe karşısında. "Biz de kendilerini yapıyorsun ve bu portal yapımına harcanan birkaç gün. Tüm yapıyı bitti, biz şeylerin eksik olduğunu fark etti. Ve aslan başının bir görüntü sipariş gel. "

adamlar "katı kapılı dolaplar" herhangi istemiyoruz demek bu yüzden küçük bir giyinme odası inşa etmeye karar verdi. girişinin sol - Ve bunun için en uygun yer koridorda bir köşe olduğu ortaya çıktı. "Bütün yapı ikeevskih boşlukları yapılmış raflar ve askı formunda olduğu, ve bir şekilde" kapı "geleneksel perde kullanarak."

Mutfak tasarım dairenin genel fikrine tekabül hem de siyah ve beyaz olarak yapılır. "Siyah ve beyaz her şey için uygun olup parlak renkler gibi, sıkılıp - Lisa diyor. - Buna ek olarak, bu iç çok renkli küçük detaylarla dekore edilmiş ve tamamen farklı bir alan olsun edilebilir ".

- Biz eski Sovyet ahşap ve cam avize istemiyoruz, - Lisa diyor. - Biz pratiklik lehine yapılan seçiminiz, örneğin, gres siyah tabloları birikme eğilimi - bu çok uygun.

bar ya da küçük bir yuvarlak masa: - Biz de mutfakta ne yapacağını çok düşündüm. Sonuç olarak, hepsi aynı standı seçti - Dima ekler. - Ebeveynler çok tanıdık değildir, ancak neredeyse kendini adapte. Biz sevgi var biz, geleneksel anlamda bir şölen tutunabileceği yerler dairede yapmadım. oturma odası, mutfak ve balkonda - arkadaşlar insanlar üç alanda serbestçe hareket edebileceği bir biçimde resepsiyonlar tutmaya çalışırken ile karşılaşma. Biz toplantı ve toplantılar için standart sunum değiştirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu arada, çocuklar da balkon donanımlı ve bunu oturup biraz rahat oda yaptık. binanın özel gururu güneş pilleri ile çalışan lambalar kabul edilir.

- Her şey yolunda giderse Şimdi, öncelik uzanan bir seçeneği ile beş yıldır bir anlaşmaya vardığını, - Dima söyledi. - Burada bırakırsanız, o zaman tabii ki, tüm mobilya onlarla alıp götürecek. Şeyleri toplamak tüm tasarımlar salmak ve daire dışına çıkarmayı için, bu yeterli olacak ve iki gün - ikeevskaya mobilya rahat ve çok hareketli.

- Banyo siyah var - adamlar söylüyorlar. - İlk bakışta, oda garip ve iç karartıcı görünebilir, ama aslında tam tersi doğrudur. Koyu renk çok rahatlatıcı ve yatıştırıcı. Eğer duvarlarda müzik çalma, değil baskıcı beyaz rahatlatıcı mumlar etrafında banyosu, yalan zaman - bu çok güzel.

Banyo görünür çatlak duvarında. Adamların bu evde küçüldü standart bir durum olduğunu söylemek - bu tür çatlaklar tüm duvarlarda pratik olduğunu. Ve sürece onların büyüklüğü kritik olmaz gibi birisi hakkında şikayetçi mantıklı değil.

onarımlar sırasında karmaşıklığına

- En Çok gergin düzensiz duvarlar ve farklı tip ve farklı yüksekliklerdeki tavanlar - Dima diyor. - duvarlar ve tavandaki Eklemler üç türü vardır: açılı, eğimli ve yuvarlanır. Ve duvar kağıdı tutkal gerekenler yüksekliği anlamadı için. duvarları ile aynı sorunu - pürüzsüz keskin köşeler soru ortaya çıkıyor böylece, nasıl mobilya koymak, az var.

sorun oldu ve çıkışların transferi. "Daha önce, elektrikçiler ilgili tüm işlemler anlaşmasına vardı. Biz bize gerekli belgeleri imzalamak olabilir insanları bulmaya çalışırken, farklı ofislerde uzun sürdü, ama bir her odada ve aynı şey duyuldu: "Biz bunun için sorumlu değildir" Bir süre kabul etmek konusunda yeni bir karar geldikten sonra Neyse ki, gerekli değildi. Bu banyo çıkış reçete edilmiş vermedi biz, örneğin, ev Sovyet döneminde tasarlanmıştır çünkü kullanmak ve ne olduğunu. "

Arkadaşlarınızla paylaşın!

 • simone1501
 • 26/11/2015, 09:39

Aferin çocuklar, ellerle kirli onarım almak korkmadığını insanları seviyorum.

elleriyle bir stüdyo dairede ucuz onarım yapmak için nasıl

başlatmaya karar verdiğinde elleriyle bir stüdyo dairede Onarım, Eğer dikkatlice tasarım odnushki tüm olası nüansları dikkate almak gerekir. Aslında sizin yaratıcı düşünce aslında uzayın küçük bir alanla sınırlı. Doğru tamir bize yardım mı?

Bu özenle hazırlanmış master planı, düşünceli tasarım stüdyosu ve yapmak için nasıl bir kaç yararlı ipuçları ucuz onarım uzmanların katılımı olmadan kendi başlarına, ucuz ve güzel odnushke içinde. Eğer bir iç tasarımcı profesyonel hizmetler kullanmamaya karar eğer tüm bu gereklidir.

1. tek odalı daire onarmak için hazırlanıyor

 • İlk olarak, eleştirel yaklaşmak gerekir Mobilya seçimi, Eğer apartmanda görmek istiyorum. Bu durumda, prensipte görmek istiyorum bunun bir önemi, ama ne gerçekten ihtiyacınız ve ne gerçekte kullanılacaktır etmez. Mobilya listesini hazırlarken kesinlikle neyi öğeleri veya şeylerin her gün kullandığınız, ya da tam tersi genellikle nadir ve onlar kaldırılabilir aracılığıyla düşünüyorum.
 • taramak daire planı Pasaport (teknik planı), planın birden çok kopyasını yazdırmak ve çeşitli şekillerde planı üzerinde mobilya istenen konuma çıkartmayı dene. İki üç kişi konaklama iyi seçenek danışarak, seçin. Şimdi sahne tasarımı başlayabilir.

2. Tasarım stüdyosu

Tasarım stüdyosu mevcut alanına uymalı. Fotoğrafı inceleyin: bir stüdyo dairede Onarım , Internette kamu malı çok sayıda olan bir seçim ve ileriye olun.

küçük bir alanda mobilya seçerken bu durumda olduğunu kullanmak en içinde, konfor ve fonksiyonellik sağlanması görevi dayanarak dönüşüm elemanları mobilya, yanısıra yerleşik mobilya ve çeşitli asma seçenekleri.

parlak renklerde tek yatak odalı daire

Küçük alanlarda ve küçük alanlarda hakim olmalıdır parlak renkler. Bu aynı zamanda kapı ve mobilya yanı sıra, duvar ve tavan ve zemin için de geçerlidir. Mobilya cephe yüzey hakim, parlak bir görünüme seçmek için tavsiye edilir - duvarlar, tavanlar, döşemeler donuk olmalıdır. Dairenin genel tasarımı donuk değildi için, vurgu ve kontrast tekniklerini kullanır.

3. Tamir için malzeme seçimi

Daha ucuza malzemeler pahalı daha pahalı ve şık görünmek o sık sık olur biliyorum. tasarım kalitesini (bir profesyonel olmak zorunda, ama her zaman düşünülmüş değildir) ve inşaat ve onarım çalışmaları kalitesini: Elbette bu iki nedenden dolayı olduğunu.

Yatak odası tasarım stüdyosu

Malzeme maliyeti seçiminde belirleyici faktör değildir. Bir finansal fırsat hiç şüphe yok Tabii ki, eğer, yapı malzemelerinin seçimi daha pahalı malzemelerden doğru eğilmek gerekir. Aynı zamanda, örneğin, hafif, yüksek kaliteli plastikten ya yönelik sıva alçı yedek yenilenmiş sizin odnushki görünümünü zarar verirler.

Pahalı malzemeler kullanılmadan bir tasarım stüdyosu yapmak için birçok yol vardır. başarı ile boya sadece boyama, aynı zamanda ek unsurlar dekorasyon için değil kullanabilirsiniz. Bunun nasıl Hakkında burada bulabilirsiniz. Eğer boya ile seçeneklerin hiçbiri beğenmezseniz fotoğraf duvar veya baskı kullanabilirsiniz. Bu durumda, boyanın kullanımı olduğu gibi, vurgu tekniğini uygulayabilirsiniz.

apartmanda 4. tavan ve aydınlatma

yürütürken bir stüdyo dairede onarım Kendi elleri Tavan tasarımı ile düşünmek emin olun. Tabii basit tek seviyeli tavan klasik sürümü eğilim hep, ama dairenizin benzersiz bir genel görünüm vermek seviyelere eklemeler gibi çeşitli vurgular zorunlu içerme ile tavanın çok düzeyli yapıların kullanımıdır.

tavanlar stüdyo

Tek odalı daireler de dahil olmak küçük alanlara, içinde, açık renkler ve boyalar kullanmak söylenmiştir. Ama bunun dışında veya buna ek olarak, olası ışık kadar kullanın. Bu ışıkların bir demet asmak zorunda ve en güçlü lambalar vida anlamına gelmez. Bu düşünülmüş ve zevkle tam lambaları ayarlamak ve gerekli olduğunda nerede olduğunu demektir!

dairelerde tavan yüksekliğinin bazen imkansız ikinci ışık sistemi yapmak mümkün kılar. tavan psevdovitrazh yansıtıcı etkisi ile - ucuz ve orijinal yolu vardır.

5. imar ve işlevselliği

Başka oldukça önemli özelliği zaman onarım stüdyo Bu çok fonksiyonlu imar. Bunun pratikteki anlamı ve nasıl neden olur? Bizim sınırlı alana sahip, bu maksimum fonksiyonel kullanımı sorununa dairenin tüm alan kaynaklanmaktadır tüm tasarım detayları ile olduğu gibi - ikinci başlayalım.

Nasıl yapmalı? Örneğin, alçıpan bir bölme ile odanın bir bölümünü ayırmak için karar verdik. bu sadece bir bölümü ve tam fonksiyonel gardırop değildi böylece bölüm Organize! Bu durumda, biz imar ile ilgili bir görevi yerine ve doğru olarak kullanılabilir alanı kullanın.

bitirme duvarları tuğla altında dokulu duvar kağıdı kullanabilirsiniz için. Daha da ilginç bir seçenek yapay tuğla kullanılmasıdır. Bu durumda iç Dekoratif tuğla büyük bir septum ve sağlamlığı verecektir. duvar sağlam ve kapsamlı bakacağız. Ancak, bir tuğla altında bir tuğla veya kiremit harika bir alternatif vardır. Dekoratif sıva mükemmel bir çözüm ve gerçekten iyi bir seçim olabilir. ille pahalı Venedik sıva tercih değil. Sen bağımsız, pahalı sıva duvarlar imitasyon tuğla süslemeleri değil kullanarak yapabilirsiniz. Tuğla altına dekoratif sıva böyle zor bir görev değildir.

Dairelerin ve genel olarak sadece tasarım imar belirlenmesinde diğer önemli nokta: Odanın görsel alanı artan bazı unsurları kullanmak emin olun. Bir görsel alanı büyütmek gibi ayrı bir makalede bu konuda daha fazla okuyun.

İmar stüdyo

bir stüdyo dairede 6. Onarım: mutfak, banyo, WC

Mutfakta, daire mutfak cephede rengine dikkat edin. yeşil, kırmızı, turuncu, mavi - mutfaklarda üst cephelerinin için renkleri neden parlak odaklanmak yoktur. Renkler mutfak mobilyaları yansıtmaktadır.

Konseyi: mutfak ünitelerinin ana renk mat ve parlak üst panel yapılır yapmak.

mutfak tasarım stüdyosu

Banyo ve tuvalet değil renkler, yani renklerde, dairenin ana parçası olarak aynı renkte yapılır. Nasıl bu odalarda görünür alanı genişletmek için?

küçük bir banyo tasarlayın

Öncelikle - Işık ... Işık çok. İkinci birincil ayna geniş bir çerçevede olmadan, büyük olmalıdır. Ayrıca, bir seçenek olarak, kapı kanadı iç yan odada veya yapışkan özel kapı Photowall ek ayna yüklemektir.

Temel mezun olduktan sonra yenilenmiş tek odalı dairede Evinizin tasarımına lezzet katmak ve sonrası için bırakmayın. ucuz ama orijinal baskılar oluşturma zevkinize uygun ve onların duvarlarını süslemek için geniş bir konu yelpazesini satın alın. Ana gereklilik onlar Tasarımınızın renklerle kombine renklere sahip olması.

Başarı ve sorunu onarmak yoktur. Elleriniz her zaman ilginç ve hoş bir ilişki vardır onarın. Sonuçta, sonuç tümüyle siz belirlersiniz.

(Oy: 10, Ortalama derecelendirme: 5.00 5)

elleriyle ahşap merdiven tamiri

Eğer varsa, çok doğal zevkleriniz ve olasılıklar (sizin alan), daha sonra ilk şey yapmak için odnushki tasarımı tamamen uygun olmak için - hepsi kaliteli olduğunu ve iyi planlanmış! Biz büyük bir ev ve küçük odnushke bahsetmiyoruz. Her metrekare% 100 kullanılmalıdır nedeni budur. İLK - o zaman başka her şey planlandığı.

İpuçları gerçekten tüm sağ ve bunların her önemlidir. Ama şahsen yanlış renkli mavi tuğla gibi değildi. Evin sıcak ve rahat olmalı, bu yüzden bence, klasik pişmiş toprak rengi tuğla daha mantıklı ve uygun olacaktır. Eh, malzemeler ile ben bir kuruş kazanmak için özellikle gerekli olmadığını düşünüyorum, daha bir sonucu olarak gelecek.

stilleri düzenleme gelince, en iyi kararı basit bir nedenden dolayı, çağdaş mobilya seçmek için olacaktır: Bu mobilya uzun süre iyi bakacağız. Böyle rattan veya bambu mobilya gibi egzotik seçenekler yanı bildiğimiz gibi, moda çabucak gidebilir, iyi görünüyorsun, ama. Modern tarzda mobilya Mükemmel örnekler çok zorlanmadan bulunabilir. Küçük daireler için o kadar uygun değildir, fütüristik tarzda mobilya tamamen estetik nitelikleri ortaya koymak amacıyla çok yer ve ışık büyük miktarda gerektirir fazlalaştı. Yani yanlış olmayın!

Onarmak planlıyorsanız pahalı bir mekan değildir için, hiç şüphesiz, iyi bir plan ve fikir gerekir. Bu kaos, stres ve masraflı hatalardan kaçınmak için, bir dairenin onarım kesin planlama gerektirir. Tek şey, uzmanlar genel olarak onarım belirleyen belli kilit noktaları üzerinde tavsiyelerde olarak kaydetmek gerekmez ne. Bu kazanmış evinizdeki prezentabl yapmak için mobilya seçmek için yüksek kaliteli malzeme ve makul kazanılmasını kapsar. Sonuçta, onarım bir yıl için değildi, ama yıllar içinde istiyorsun? Ancak, hiçbir şey orijinal gerçek özelliklerine farklılık yok daha ucuz ürünler veya alternatif ararken şekilde duruyor.

LucasGef .. Bence doğru değildir. Orijinal her zaman analog daha iyidir. Yani akıllıca kaydetmeniz gerekir! PM bana yazın, biz başlayın.

Eğer itibarlı marka ürünler bilinen dairelerin tamir kullanırsanız, o zaman sonuç olarak çok daha fazla güven. Aynı ürünlerin analogları kötü olmayabilir, ama tahmin ve sonra çift fiyat ödemek mümkün değil. Bu nedenle, herhangi bir onarım için malzeme yüksek kalitede olmalıdır ve kaliteli ucuz olamaz.

Elbette maddi önemlidir, ancak eller, daha doğrusu büyüdükçe nerede önemlidir. Hatta değil çok kaliteli malzeme Bu ana şeker ve kolsuz yapmak ve iyi malzeme ile herşeyi mahvetmek.

LucasGef her şey sadece (bazı öğeleri) kaldırmak için yapmak istiyorum ne yazıldığından iyi bir plan ile herhangi bir hareket başlatmak ile işten başlayacak nerede, tamir için harcamak istediğiniz para saymak I, kabul ediyorum. döngü ile onarımını başlat, ben pencerelerden demek (eğer yerine karar verirseniz), sonra Communications, sonra yukarıdan aşağıya doğru: tavan, duvar ve sonra zemin için sor.

Yorum ekleyin Cevabı iptal

 • Mesaja Rita Kasova: iyidir şömine için odunlar? "Teşekkür ederim 🙂 ısındı ..!" 9 Ekim 2017 Toplam comm. 1
 • Karanlık duvarları iç: stil veya düz kitsch yazılan Peter? "Renkler sadece kızımız üzerinde büyük bir etkisi var .." 16 Ağustos 2017 Toplam comm. 2
 • Rogov göndermek için: Karanlık iç duvarları: stil veya düz kitsch? "Bu duvar için bir koyu rengi olarak kabul edilmez değil zaman .." 13 Ağustos 2017 Toplam comm. 2
 • Bir yayına Şeref: Bir streç tavan nasıl seçilir: türleri ve faydaları "bir asma tavan seçimi zemin biz gerçekten .." 10 Ağustos 2017 Toplam comm. 1
 • (5 üzerinden 5.00) görünümleri, mutfak ada büyüklüğü: ada Mutfak
 • iç Dekoratif tuğla | fotoğraf fikirler (5 üzerinden 5.00)
 • tablalı zeminden mutfak biriminin yüksekliği (5 5.00)
 • iç 3d duvar panelleri: verilmedi (5 üzerinden 5.00) tasarım
 • Denizcilik tarzı iç - (5 üzerinden 5.00) bir seçim Romantikler
 • Hangi bir kır evi ve daire için bir şömine seçilir? (5 5.00)
 • ahşap teraslar inşaatı. Malzemeler, araçlar, aşamaları. Fotoğraf. (5 5.00)
 • bir çit ile küçük ahşap teras. kendi elleriyle (5 üzerinden 5,00) kurmak
 • iyidir Odun? (5 5.00)
 • elleriyle mutfak yenilenmiş: Nerede onarım başlatmak için? (5 5.00)

Okul Bilgi sitesi onarım basit ve karmaşık iç meselelerin çözümünde size yardımcı olacaktır. Yeni inşaat, onarım varsa veya evinizi veya apartman tasarımı seçimi konusunda tavsiyelerde gerekiyor? Belki ne gerek burada. Profesyonel danışmanlık ve kişisel deneyim kullanıcıları.

Moskova, 107.143, st. Tagilskaya E.6 MOSKOVA 143 o sayfa 2, s / ve / 107143 o, p / 123 web sitesi iletişim formunu kullanabilirsiniz yönetimi ile iletişim kurmak veya © yönetici yazma remont-shkola.ru

onarım © 2018 Okul

Eğer güncellemeleri almak ister misiniz?

Yeni yayınları kaçırmayın abone

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 − = 7