Olağandışı duvar saati

Duvar saati sıradışı tasarımı (31 fotoğraf)

Ve sadece zaman gösterecek hizmet duvarı. ama aynı zamanda bir dekorasyon unsuru odası süsleyen. Ve tam o sırada tasarımcılar oldukça iyi dağıldı. İlginç ve sıradışı duvar saati ne bak!

150 küçük saat mekanizması Simultan çalışması, oklar ile başlıkta adı geçen saat yayılan her saat. Şimdi dört göstermektedir.

Sessiz doğrusal Mhin saatler, metal, seramik ve lastik imal edilmiştir.

somun yapın ve okul cebir kursu hatırlıyorum.

rakamlar kadran göre dik olarak düzenlenen ve zaman onlar tarafından gölgeleri görülebilir.

1

zaman geçiyor Geçici ve büyük Salvador Dali'nin çılgın yaratıcılık bir hatırlatma.

uzakta bize zaman çalışır ne kadar hızlı hatırlattı DiamantiniDomeniconi gelen Saatler.

yelkovan ucunda saat yönünde döner, ve ikinci ucu iplik üzerinde. Hep birlikte ilginç bir geometrik şekiller oluşturur, ancak aynı zamanda düzenli gösterir.

saat yerine karşılık gelen basamak süresi gösteren oklar görüntüsünü kullanır.

Tasarım: Fratelli Campana

atıcı olarak hareket açıklığına yerleştirilmiş herhangi bir malzeme kullanılabilir.

Hala geç.

okların uçlarında kadran mikroskobik numaraları görülebilir ile büyüteç yerleştirilmiş.

Eski vinil ve renkli gitar arabulucular yapılmıştır.

Felsefi tasarım duvar saatleri tasarımcı Gürcü Giorgi Popiashvili bu değişiklik zamanı değil göstermektedir. zaman geçtikçe şeyleri değiştirin.

iletide baskılı Şeffaf oklar "Küresel ısınmayı önlemek için bir şeyler yapmak zamanı."

Özellik saat onların sahip numaralarının isteği üzerine rasgele herhangi bir sırada ve bir yönde duvara bağlı olmasıdır.

Boş plastik kadranı her saat yeni bir öneri dönüşür fiil-demetleri kullanılarak kelimelerin çevre üzerine yazmak sunmaktadır.

Eski kasetleri başarılı uygulaması.

Orijinal üç boyutlu saat üç boyutta süreyi gösterir.

Zaman dönen öğrencileri göstermektedir.

kadran renk körlüğü için bir testtir. normal görme yeteneğine sahip bir kişi sayıları 12, 3, 6, 9 görür.

Onları zaman sert hesaplamak için, ama iç kesinlikle çeşitlidir.

Tasarımcı domino zamanını göstermek için kullanılır. fayans üzerinde noktaların sayısı saat ve dakika karşılık gelir.

Orijinal masa saati kitap yığınının kılığında.

duvara sabit bir bisiklet tekerleği yapılmış Saatler, kapatmaz ve döndürülebilir.

Ve bu IKEA tahmin etmemişti edilir?

geri dönüşümlü oyuncu Sanyo yapılmıştır. Plakalar değiştirilebilir.

Sen duvara asmak ve masaya koyabilirsiniz.

İlgili Yazılım

Biraz boş zamanınız varsa ve

en çok Çok ilginç bir proje

kalp kimin bir sanatçı veya tasarımcı, bize her

sıradışı, çok yaratıcı bir ilginç koleksiyon

Herkes ev, daire dekore etmek istiyor,

Ne üreticilerine kadar gelmedi

tarzında Komik ve çok yaratıcı saat

gruptaki yer alan ziyaretçiler misafir, Bu yayının ilgili yorum bırakamayız.

Tüm hakları saklıdır. malzemenin kopyalanması yönetiminin yazılı izni olmadan yasaktır!

herhangi bir odayı dekore edecek 25 orijinal saatler

Günde tek en çok okunan makaleler kez postaneye alın. Facebook ve VKontakte bize katılın.

Bugün, bir kendi zevkinize bir model seçebileceği en inanılmaz duvar saatleri, sonsuz sayıda vardır. Bu derlemede herhangi iç canlandırmak ve kayıtsız kimse bırakmayacak en özgün duvar saati sunacak.

1. ses çalar şeklinde saatli

ses çalar şeklinde saatli eski ses çalar ile her müzik fan yapabilmektedir. Nadir levhada bir arama olarak kullanılır.

"Saat" üzerlerinde boyalı numaraları ile birçok rastgele dağılmış bloktan oluşmaktadır. Bu saatin bir özelliği tamamen figürlerin mantıksız düzenlemedir.

çoğu öğrenci kuruluna gidip sorunu çözmek için korkuyorlar zaman İzle "bulmaca çözün", okul günleri anımsatmaktadır. Bu saatler sahibine tekrar bu uzun unutulmuş duyguları yaşamaya fırsat sağlar.

4. Saat bisiklet tekerleği yapılmış

bir bisiklet tekerleği orijinal duvar saati inşa edebilirsiniz olarak bir kez daha değer eski bisiklet atmak isteyen herkes, bu tür işleme gerek yansıtmak için.

sadece bir oyun - sıradışı saat kavramının oluşturulması için ana motivasyon bazen Domino dünyaya göstermek için isteğiydi.

Saatler ne olursa olsun (İngilizce'den çevrilmiştir. "Anything") aynı ad ve dikkatsizce onun rakamları dağınık bir kadran yazıt ile siyah çerçeve oluşur.

Saat "zaman değeri" kadar basit değil, fakat herhangi bir evde iç kısmında merkezi bir yer alabilecek şıklığıyla için.

Gerçeküstücülüğün güzel sanatlar anlayabilen bir adam, tabii ki resmin tür inanılmaz erimiş saat oluşturmak için ilham olarak görev ne olduğunu tahmin etmek kolaydır.

optik illüzyonuyla 9. saat Sundial

saat Sundial görsel hype çok ilginç teknolojisi kullanılır - hacmi rakamları sadece ofset açısı fark olur kadran yüzeyine dik düzenlenir.

Saatler Manifold Kullanım renkli ayrıntıları bağlayan özel bir döner manifoldu. Bulunduğu yere bağlı olarak, bu bileşenlerin sürekli değişen parçalarını izleyebilirsiniz.

Renk körlüğü muzdarip insanlar için 11. İzle

renk körü insanlar için tasarlanan saat benzersizliği yakından incelenirse Eğer çok renkli lekeler arasında numaralarını görebilirsiniz olmasıdır. Bu teknoloji önemli ölçüde renk körü için hayatı kolaylaştırabilir. Saatler dayanıklı camdan yapılır ve hatta normal bir çivi üzerine monte edilebilir.

"Zaman devamı" öncelikle yenilikçi teknoloji, rotasyon oklar için ilginç izleyin. Bunun yerine, her üç oklar merkezi bir nokta etrafında döndürmek, ikisi üçüncü etrafında döner.

saatlerinde "küçük zaman" mikroskobik boyuttaki numaralarıyla haklı. İpuçları dakika ve saat elleri büyük ölçüde Saatin kaç olduğunu bilmek yardımcı olur döngüler ile donatılmıştır.

alışılmadık bir teknolojinin yardımı tasarımcıları uygulanmış haldeyken, modeller Zamanı hepsi (İngilizce'den çeviri "Bütün bunlar - zaman meselesi".), sahibi, ne kadar zaman öğrenmek değil, aynı zamanda çevreyi kurtarmak amacıyla harekete geçirici çeşitli okumak için değil sadece mümkün olacak. metinler oklara düzenlenir ve sürekli değişiyor.

15. İzle metrelik duygular ve eylemler

Benzersiz bir kronometre böyle "duygu", "eylem" ve "zaman" olarak maç kavramları yardımcı olur - yerine kadrandaki zamanki sayılar günün belirli bir zamanda ile ilişkili duygu ve eylemlerin adlarını gösterir. Biri, saatin kendini "doldurmak" Kendinizi günlük rutin için en iyi seçim yapabilirsiniz ilginçtir.

kitaplar kılığında Saat, herhangi rafa yerleştirilir ve ev sahibi herkes kendi konumu farkında olacağını dışında bu olası değildir edilebilir.

İzle Mike Mak böylece tetikçi rolünü oynayan şimdiki zaman yönünde döndürmek iki gözü vardır.

iki yatay ölçekler kullanılarak - Mhin saat zaman standart dışı bir yol gösterir. Böyle bir saat satın alarak, insanlar bir kez değil ona alışması, ancak çoğu bu tip saat değil sadece daha kötü, ama çok daha rahat ve klasik zamanla tanınır.

Eski bir ses kaseti yapılmış 19. saat,

Böyle sıradışı saat eski ve yararsız manyetik bobin yapılabilir.

150 bireysel Saat mekanizmalar arasında Görülmemiş inşaat metin üzerinden zaman bilgi vererek, bu eşsiz saatin temeli haline geldi.

Tek bir yaklaşım takdir edenler için oluşturulmuş "fiyat-time" izleyin. Hareketin tasarım sahibinin yerine özel delikten sürünerek anlamıyla oklar herhangi bir nesnenin kullanmasına olanak sağlar.

Saat, onun temel olarak kullanan yemekler bugün çok popülerdir.

Uomino saat tam anlamıyla o zaman azalıyor bağırmak. Model hep acele olanlar için oluşturulur.

Redudant saat saat yönünde yönünü taklit özel ilave dokunur çoğu diğer modellerinden farklıdır.

Saatler En Askıya - bunlar birinde üç kullanışlı şeyler şunlardır: sadece ayna (temel malzeme yansıtıcı cam) ve askı izle.

Böyle mi? Sonra bize destek, PUSH:

Orijinal duvar saati - Derin duygusu ile güzel bir aksesuar

zamanlama cihazı cep telefonları, bilgisayarlar, tüketici elektroniği, vb her yerde tam anlamıyla bizi çevreleyen çünkü teknoloji çağında, mekanik saatler yavaş yavaş, önemini kaybeder Ama bir kez lüks bir işareti ve sahiplerinin gururu vardı duvarda, saat gibi, sadece pratik değil, aynı zamanda dekoratif bir işlev, tasarımcılar hala işlerinde kullanmak ister.

saatler ile iç canlandırmak ve bir üslup ifade verip ağır ve zahmetli manipülasyon başvurmadan, yeni desenli doldurabilir. bugün "Rüya Evi" organik bile en zorlu tasarım sığacak orijinal duvar saati bir göz sunmaktadır nedeni budur.

Orijinal duvar saatleri

Salon iç Olağandışı duvar saati

Herhangi iç öğeler genel tarzı gereksinimleri karşılaması gerekir. Ancak, duvar saati de ana tasarım aksanı rolünü alabilir. Modern saatlerin Görünüm genellikle tasarım fikirleri derinliğini etkiler. Şimdi satılık geleneksel saatler ile birlikte soyut, fütüristik, klasik ve diğer birçok formları ürünler bulunabilir. sıradışı duvar saati seçimi, sadece oda süslemeleri, aynı zamanda kendi tasarım vizyonunu doldurmak mümkün değil.

Oturma odasında büyük orijinal için duvar saati

Güzel ve orijinal fotoğraf duvar saati

İlginç duvar saati

Bize mükemmel modern oturma odalarının tasarımında sığacak saatlerin en ilginç modelleri, düşünelim.

"Eski günlerde" başlığı altında yapılan tasarım olan İç öğeleri, ideal olarak klasik tasarıma uygun. oturma odası böyle bir tarzı ile karakterize edilirse, haritalar şeklinde çevirir, sarkaçlı saat dikkat oyma dekorasyon, vb ile dekore Çok iyi, saat vücut olarak, ahşaptan yapılmış ise Dünyanın ilk mekanizmalar bu şekilde işlenir. Ayrıca klasik süslemelere için büyük saatler, takviye porselen, bronz ve yarı değerli taşlar vardır.

Orijinal duvar saatleri Foto

Oturma odasında büyük orijinal fotoğraf için Duvar saatler

Oturma odasında büyük orijinal beyaz için duvar saati

Duvarda Olağandışı saat

Duvarda Massive metal saati

Geleneksel uygulamada, yuva duvar saati, yuvarlak, oval, dikdörtgen ya da kare şeklinde gerçekleştirilir. Ancak, modern ustaları standart dışı yapılandırmaları kümesi saatlerin yaratılması için kullanarak, kurulan kanonların ayrılmaya karar verdik. gerçekleşme yeni yollar geliyor, tasarımcılar genellikle herhangi uygun öğeler ile yerine bizim için olağan çevirmeli reddediyorum. Örneğin, kesinlikle bisiklet tekerleği, saat, ses çalar şeklinde bir kaset "makara" artistik paletinde, vb bir kadranlı bir saat gibi özgün şeyler fanlar Bu saatler oturma odasında tasarımında özgünlük notlar yapacak, aynı zamanda karakter ve onun sahibinin menfaatlerini vurgulamak sadece.

Bir bisiklet tekerleği saatin orijinal duvar

pikap Olağandışı duvar saati

Olağandışı duvar saati fotoğraf

Duvarda komik saati

Duvarda Clockwork

Oturma odanızda tasarımı üzerinde ve kendini çevirmeli hangi duvar saati orijinal ve standart dışı bir not yukarıdaki şey gerektiriyorsa tamamen yoktur. Örneğin, reklam ustaları süresi her zamanki işaretleri ve rastgele dizilmiş küpleri, mekanizma, doğrudan sabitlenmesi üç oklar ve döner eleman tarafından gölgenin da konumunu belirlemek için bize sunduğu. Böyle bir ilginç duvar saati içinde Odaklı - değil kolay bir iş fakat bu aksesuarlar iç gerçekten şık ve sıradışı yapacaktır.

Olağandışı duvar saati

saatler için komik çevirir

saatlerin Olağandışı çevirir

Zaman - Hayatımızın en değerli bir kaynak. Filozoflar zaman ve geçicilik geçiciliği yansıtmak isterler, ancak tasarımcılar alışılmadık şekillerin saatlerin şeklinde bu yansımaları yeniden yaratmaya karar verdi. Eğer oturma odası felsefi anlamda içini doldurmak istiyorsanız, zaman seyrini asla durmaz vurgulamak gibiydi çalışan bir adam, şeklinde yapılan saat, dikkat edin. Ayrıca serin saatler ayrı bir grup halinde anlamlı işaretler yerine numaralarının kullanıldığı kadranda eşyaları içerir.

çalışan bir insanda Orijinal duvar saatleri

sözlerle Komik duvar saati

Komik fotoğraf duvar saati

Görüntüye bağlı olarak duvar saatleri, resimlerinde uyumlu herhangi bir tarzda sığar. Klasik iç için ideal bir saati ünlü sanatçıların reprodüksiyon şeklinde yapılmış. oturma odası daha serbest stilde yapılırsa, tuş manzara, fotoğraf görüntüleri, soyut desenler, vb uygulanır orijinal saat-tablolar kullanabilirsiniz, bu süslemeleri

İzle resimler gibi ürünlerin iç ana dekorasyon vardır ki, çoğu zaman panellerin bir koleksiyonudur.

Resmi duvar saati hakiki

Duvarda bir resim İzle

Duvar Saati-resim fotoğraf

İlginç duvar saati yatak odası

yatak odası İç kolay sessiz ve mütevazi bir şeye çekilme eğilimi. Örneğin, saat-romantik resimleri, manzara ya da cityscapes tasvir tuval kullanabilir yatak yatıştırma ile atmosfer doldurun.

Geniş ve aydınlık yatak genellikle tasarım özgünlük verebilir ifade ayrıntı eksiktir. Bu durumda, iyi bir çözüm oyma detayları ve parlak süslemeleri ile dekore edilmiş büyük bir saat, kullanımı olacaktır.

fotoğraf çerçevesi duvar saati fikri

kelebekler ile güzel saatler

iç Şık duvar saati

Duvarda patchwork tarzında saat

Yatak odanızın Art Nouveau minimalist tarzda dekore edilirse, iç mekan konsepti, modern çelik saati soyut formları kullanarak vurgulamaktır.

kelebekli İlginç duvar saati

Yaratıcı tasarım duvar saatleri fotoğraf

oturma odası için Orijinal duvar saati

mutfak iç Orijinal duvar saatleri

Mutfak için İç öğeleri yalnızca oda tarzı vurgulamak gerekir, ama aynı zamanda bir ev gibi hissediyorum ile doldurmak. Tasarımcılar bize çatal ya da ağız sulandıran yemekler şeklinde yapılmış bir duvar saati yardımı ile mutfak süsleyin sunuyoruz.

Örneğin, mutfakta ya da yemek odasında büyük bir saat, çatal ve kaşıklar burada elleri bakacağız. Ayrıca mutfak iç vb omlet, meyve yemekleri ile tavalarla bir fincan kahve şeklinde yapılmış en uygun saat olduğunu

Mutfak için komik duvar saati

Kendi elleriyle Orijinal duvar mutfak saati

İzle mutfak fotoğrafın içine şifreli

?? Duvar saatler orijinal mutfak

Bir fincan kahve duvarında saat

Duvarda Yaratıcı mutfak saati

beyaz duvardaki saat

Orijinal duvar saatleri, herhangi bir odanın iç dönüştürmeye yardımcı olacaktır. Ama unutmayın: Eğer tasarım çok karmaşık çok yönlü ve anlamlı olduğunu izlerseniz, serbest duvarda koyun deneyin. Aksi halde, iç dekorasyon bir overabundance tüm kullanılan aksan yağlayacaktır.

Her zaman olduğu gibi en eğlenceli - mutfak! Özellikle yumurta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

33 − 30 =