Olağandışı mutfak tasarımı fotoğraf

Mutfak için Olağandışı çözümleri: 18 fotoğraf

mutfak tasarımı hakkında tüm klişeleri atmak - bu olmasını istediğini olabilir. Çok renkli duvar kağıdı ve renkli zemin, kütüphane veya Burada küçük bir yatak ... bir mutfak inşa etmek 18 çok cesur bir karar.

en iştah açıcı - 1. Parlak, renkli duvar kağıtları eğlenceli ve neşeli bir mutfak ve her yemek yapacak. Duvarların tonda yemek masası renkli sandalyeler etrafında set duvar kağıdı tonları, vurgulanması.

2. Pişirme kitap, dergi, koleksiyonları mutfakta saklanmalı - tüm bilinmektedir. Ama mutfakta gerçek bir kütüphane sağlayabilir. Örneğin, tarafından çubuğunun altında bir rafa yerleştirerek.

3. bicolor - küçük mutfaklar için şık çözelti. Fildişi rengi, nane bir dokunuş ile karıştırma, mutfak iç eksiksiz yapar ve ek dekor ihtiyacı yoktur. Evde mutfak mobilya Sipariş onarım eski ama favori mutfak tazelemek için.

4. tavan tutulması. genellikle set mutfak Üstü doğru kullanılması gerektiğini alan 30-40 santimetredir. Bir şarap koleksiyonu için tavan mini depolama düzenleyin.

1

Bir şarap mahzeni ile 5. duvar - Fransızca veya klasik tarzda mutfak için büyük bir aksesuardır. Küçük bir alanda farklı şişe yüzlerce daha eklenebileceğini.

6. Seramik Mobilya - Yeni tasarım fikri mobilya dayanıklı, kolay bakım ve çok şık olmasını sağlar. içerideki daha büyük bir kontrast vermek için, ahşap veya granit katta mobilya seramik düzenleyin.

kalanına 7. Bench pişirme sürecinde bir nefes almak için, ya da en yakın ile haberleşme iş yeni yemekler icat sağlayacaktır.

8. Laconic minimalism - lavaboya doğrudan buzdolabı gerekli tüm fonksiyonları içeren bir müstakil mutfak monoblok. Modern bir tarzda için idealdir.

katta 9. arka ışık - üstten aydınlatma için harika bir alternatif. LED ışıklar onları yerleşik ile mutfak ünitelerinin en, mutfak tamamen farklı bir görünüm alır ve mistik ışık üzerimi hissediyorum.

Tanınmış bir eğilim - 10. mutfak mobilya yüzeyine doğru çıkan, dolaplar ve raflar yuvarlanır. Ve bu cesur kararın etkisi sadece yoğunlaştırmak olacak zıt renkli ise.

11. Renk kabine içi - parlak renklerde şımartmak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Doymuş, asit portakal rengi gri arka plan ile mükemmel uyum ve mutfak aydınlatmak gibiydi.

12. Sarı, parlak bir yüzey ile yeşil, kırmızı üst sıkılmış mükemmel yedek tezgahlar olacak "bir kayanın altında." beyaz veya gümüş kabine kapı ile parlak tezgah birleştirin.

kendiniz yapmak kolay bir geminin kabin hatırlatan 13. yuvarlak pencereler,. Üzerine oyulmuş çevrelerle kartonpiyer tuval altında arka ışık tutmak için yeterli.

mutfak adada 14. Yeşil sağ keyifli dekor tabi ve her yemeğe kendine özgü tat ve aroma verecektir.

soba, lavabo ve çalışma alanı arasında kolay manevra için ergonomik ve kullanışlı bir seçenek - 15. mutfak ada yuvarlanır.

Yukarıdaki fotoğrafta olduğu gibi, yüksek teknoloji tarzında metal elemanları ile sulandırmak eğer 16. pembe renk çok şık olabilir.

17. Belki orijinal ve taze çözüm için en - mektup «Y» şeklinde mutfak. Uygulamada bu sürümü şaşırtıcı rahattır.

18. hemen mutfaktan iç çeşitlilik getirmek istiyor musunuz? parlak renkli, örneğin yeşil veya turuncu renk eski ahşap zemin. Bütün mutfak anında yeni renklerle parlamaya!

İç planlama ve tasarım: sıradışı mutfağı nelerdir

Birkaç yıl önce mutfağın özgün proje tasarımı, diğer mutfakları milyonlarca aksine herhangi bir seçenektir. Bugün durum değişti.

Ve birkaç milyon Modern mutfaklarda, yeni sıradışı ve özgün zor oluşturmak böyle bir stil ve tasarım yapılır.

Daha önce, mobilya düzenlemenin planını değiştirmek için yeterliydi ve mutfak özgünlük olduğu iddia edilmiştir.

Şimdi, alışılmadık bir şekilde iç dekorasyonda renk, stil özellikleri, mutfak setleri kullanımı için seçenekleri hakkında dikkatlice düşünmek gerekir.

Oysa çağdaş tasarımcılar ev ve daire sahipleri, diğer seçenekler aksine özgü mutfak, donatmak için izin yeni fikirler bulabilirsiniz.

 • Müzikseverler mutfak piyano gibi olacaktır. Bu durumda, notlar biri duvarları boyalı ve üst dolaplar kulaklık piyano şeklindedir.
 • mutfak sıradışı tasarımı, otomotiv tema üzerinde oluşturabilir. Bu amaçla, en sıradan tasarım, duvarlardan birine Avrupa oto parçası tamamlamak için gereklidir.
 • Olağandışı küçük mutfak yuvarlak formlar tür bir gradyan, turuncu, sarı bir set ile donatılabilir. mutfak gerekli tüm çalışma parçalarının kompakt düzenlemesi, çok rahat bir iç mekan yaratacaktır.
 • mutfak uzun moda kulaklıklar mavi renk dışında sıkılmış değer ise, sualtı dünyasının bir resim ile vinil çıkartmaları kullanarak, dönüştürmek mümkündür. Sonuç, düşük maliyetli, ama oldukça muhteşem bir tasarımdır.
 • Olağandışı iç küçük mutfak, Minimalist tarzda çıkarmaya önerilir. Hatta küçük bir alanda bile, bir dahili soba, lavabo ve granül ürünlerin depolanması için çeşitli dolaplar, kabine üzerinde konumlandırılabilir. buzdolabı yakın bir konaklama ve yemek alanı bulunmaktadır.
 • Bir gemi ve geminin kıç benzeridirler dolap şeklindeki mutfak ada: Orijinal, yapıcı fikirler isteyenler için, mutfak tasarımı bir sonraki sürümü yaklaşım. Bu şık ve fonksiyonel bir fikir oldukça her şeyi.
 • yıkama, pişirme, dikdörtgen yüzeyi ve küçük bir masa: kariyer hazırlamakla meşgul genç aileler için, mutfak kompakt çok fonksiyonlu dahil ada donatmak için tavsiye edilir. Tasarım gereği, yemek odası tablo olarak hizmet veren şık bir bar, takmak için gereklidir. Adanın alt kısmında değil çok sayıda mutfak eşyaları depolanması için çeşitli dolaplar ve raflar yerleştirmek gerekir.
 • küçük kuhonek sahipleri bu seçenek mutfak tasarımı iç tasarımı takdir: ücretsiz mutfak köşelerinden biri oluşan çok fonksiyonlu bir kompakt ada sahip de: ocak, lavabo, yemekleri ve ürünleri depolamak için buzdolabı, bölmeler. Her bir defne kapı kilitli ve güzel tüm binaların tasarımını tamamlayan bir ışık noktası kaynağı ile donatılmıştır unutmayın. Böyle bir ada kullanarak, mutfak alanı en yemek masası ve oturma alanı karşılamak için serbest bırakılır.
 • kategorisinde bulundu "fotoğrafta en sıradışı yemekler," elbette, modern yüksek teknoloji tarzında bir tablo şeklinde yapılmış, yeşil-gri renkte mutfağı kazanıyor. Lezzet yapılar masa konsol ocak gizler altında, yemekler, şişe veya çatal depolamak için 2 levha, lavabo, tezgah minyatür, bölümler hesaplanan olmasıdır.

mutfak setleri veya adalar bütün kazanmak için gerekli tasarım fikirleri çevirmek, o zaman, bir yaratıcı iç tasarım oluşturmak için hayal gücü ve finansal yatırımların biraz gerektirecektir.

Mutfak tasarımı basit, fakat en az görünen kısmı önlük. Sonunda parlak renkli çini mozaik deseni, belirli bir desen ile bir etiketle bitmiş olabilir.

Fotoğrafta mutfağın alışılmadık tasarımı, farklı şeyler oluşturulabilir. Örneğin, bir sıkıcı duvar kağıdı, bunun tekstil veya diğer materyalleri taklit duvar tipte modern değiştirilmesi tavsiye edilir. Bu durumda, duvarların biri parlak renkte yapılır.

Eğer değişiklik hostes planları dahil değildir bitirirsensana orijinal tasarım sıradışı aksesuar kullanımı yoluyla elde edilebilir.

 • Şık saatler.
 • Parlak çıkartmalar, resimler.
 • tariflerle Asma defterler.
 • ahşap ya da metal tepsiler.
 • orijinal biçiminde sıradışı bir desenle tabak ve fincan.

Hatta çok sayıda yerli evlerinde bulunan mutfak, gelen, yaratıcı iç yapabilirsiniz. Örneğin, çizim ev aletleri aplike, boyalı elin cephe sorunu.

Sen özgünlük göstermek ve orijinal cam çilek biçimi, kiraz ya da kokteylin büyük fotoğrafik görüntü yazdırabilir ve sonra buzdolabının önünde üzerine yapıştırın.

Bu teknolojiyi kullanarak, bir çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga ve hatta bir mutfak robotu dekore edebilirsiniz.

iç Hiçbir az şık ve özgün bir görünüm olağandışı bir şekil lambaları. Bugün, pazar sarımsak başları, kiraz çiçeği, büyük bir ceviz şeklinde bir avize bulabilirsiniz. en sıradışı yemekler, her zaman küçük, yaratıcı detaylar yapılan unutmayın.

Böylece, dünyada tasarım mutfak iç tasarım için alışılmadık fikirler bir yeri vardır. Bugün stili seçmek ve odanın tasarımı ile takip için yeterli değildir. Bugünkü eğilim onun alışılmadık ve münhasırlık konuklara memnun edecek bireysel iç yaratılmasıdır.

Tasarım Fotoğraf mutfak (ilk 100 gerçek fotoğraf)

Eski bilgeler bunu yüz kere duymak çok kez görmek için iyi olduğunu söyledi. tüm olumlu ve olumsuz yanlarını tespit edebilmek bir fikrin Görselleştirme. Birlikte mutfak tasarım fotoğrafları yükseltmeye karar verirseniz hazır çözümler esastır yardımı sağlayacaktır.

Farklı renklerde, mutfak mobilyaları ve yemek alanı yerleştirme kombinasyonu - tüm bu profesyonel görünümlü projeleri olmadan hayal etmek zor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

29 − = 25