parçacığı Örümcekağı

Nasıl bir iplik dekoratif örümcek ağı yapmak için?

parçacığı dekoratif bir örümcek ağı yapmak için, önce o örümcek ağlarını askıda olan bir yeri seçmelidir. Eğer bir yerde karar sonra, uçları çivi ile tespit edilmelidir, altı dizeleri almak gerekir. resim iplik konumlandırmak için nasıl gösterir. Ardından, diğer iplik almak (aşağıda gösterilen) bir döngü ile sabit iplik ekleyin ve bu iş parçacığı bir web yuvarlak örgü gerekeceğini.

Bu amaçla, her bir iş parçacığı etrafında düğüm birleştirmek için çember sonunda çalışan iplik sarmak gerekir.

Sonra, sadece yaklaşık 10 santimetre geri çekilmeye önceki yuvarlak ihtiyaçtan, bir sonraki turda olun. Ve böylece eksenel iplik bitmeyecek kadar üzerinde çevreleri dönmeye devam ediyor.

örümcekler çıkan Web'de dekoratif yapıştırılmış olabilir.

1

Halloween tatil büyük bir üç boyutlu, tam uzunlukta ağ-yapı geleneksel lifler ve iplikler yapılabilir. Bu amaç için saplamalar 8 duvara ve örülü iplik streç arasında sürülür. Sonra fotoğrafta olduğu gibi her iş parçacığı bir ip bağlayarak çevrelerin bir taşıma ağı ile örmeye başlarlar. Daireler herhangi bir sayı olabilir.

Biraz örümcek gerekiyorsa, şenlikli masayı için örneğin, geleneksel şube ve iplik veya iplik sağ renkten bunu. İşte adım sihirbazı sınıfı tarafından adımdır.

Halloween bir parti için Dönenceler yuvarlak olmak zorunda değildir. Bu zemine tablodan büyük bir üçgen örümcek ağı görünüyor.

Cum verovochek ilişkilendirmek birlikte ve masada bant ile sabitleyin. Bundan başka, diğer uçları verovochek birbirinden aynı mesafede kat bantla bağlayın. Kordonlar kravat geçer.

elle ipliğin bir doku üretmek Video ana sınıfı.

elleri ile Cadılar Bayramı Web: hızlı ve kolay bir tatil için evi dekore nasıl

Cadılar Bayramı bile ilk kez İrlanda ve İskoçya'nın eski Keltler için görünen bir tatil vardır. Diyor 31 Ekim Azizler Günü arife ve bir kural olarak, bu Japonya, Güney Kore, Singapur, Avustralya ve Yeni Zelanda gibi İngilizce konuşulan ülkelerde kutlanır. Ama yirminci yüzyılın sonlarından beri, birçok diğer Avrupa ülkeleri ve eski Sovyet cumhuriyetlerinde bu günü kutlamak başladı. Bu günde, birçok korkutucu kostümler giyen ve elleriyle Cadılar Bayramı evlerini ve ofisler web süsleyin.

İşte kağıt gibi farklı teknikler kullanılarak elleriyle bir tatil için bazı web üretim seçenekleri vardır.

Nasıl Cadılar Bayramı için dekorasyon duvar için büyük bir örümcek ağı yapmak

Aşağıdaki dolgu malzemeleri ihtiyaç ipin büyük web oluşturmak için:

 • Çift taraflı bant;
 • gri veya siyah bir dize;
 • Web dekorasyon için (plastik veya başka bir malzemeden) Örümcek.

Gerekli tüm malzeme ve araçları hazırladıktan sonra dekoratif dişin kasvetli kumaş imalatı başlatın. o ne olacağı boyut ve bunlar iplik gidecek nasıl - manipülasyon başlamadan önce dikkatlice senin web nasıl görüneceği konusunda düşünüyorum. Buna dayanarak, çift taraflı yapışkan bant küçük parçalar duvarına sopa - parçaların çok ihtiyacımız var.

İlk merkezine (direkt hat) dan yönde gitmek ve sonra bir daire örümcek ağı gitmek iplik sopa başlayacak iplik parçaları yapıştırıcı. İstenirse, senin büyük kuruntu üzerinde bir oyuncak örümcek ekleyin.

gazlı bez Örümcek Web: texte

iç dekorasyon ve her zamanki gazlı bez için uygundur. tıbbi gazlı bez parçası uygun boyutunu kesin. o keyfi uzatmak başlayın. Sen hatta bazen kumaş delik yapabilirsiniz. Bu web iyi rastgele asılı paçavra olarak görülüyor. Odanın tek öğeleri sarmak mümkündür. her renkte kumaş boya, istenirse. Eğer kompozisyon boyama parçalarını altını çizmek izin verilen tüm kullanılan gazlı bez, boya vazgeçerseniz fırça ile uygulanacak.

İsteğe bağlı olarak yalnızca iç dekor bu unsuru kullanın. Tamamlayıcı örümcek ağları uyacak ya da bazı küçük aksesuarlar olabilir. Bir dekorasyon kolaydır oluşturun. Her boncuk gibi, seçilen ürünün yapılmış ne malzeme bağlıdır. tatil için hazırlamak için yeterli zaman varsa, hatta cam özel boyalar boyayabilirsiniz. Sen elin veya bir şablon kullanarak çizebilirsiniz. istenirse sadece deri üzerinde bir örümcek ağı çizebilirsiniz. işlemeli kumaş düzenlemesinde çok kötü bakacağız. tekstil boyaları unutma, elbiselerinize görüntüyü koymak için izin verir.

iplikten oluşturulan Web: Fikir ve üretim açıklama

Bir duvara veya zemine dekore etmek istiyorsanız, en iyi seçenek Gossamer dokunmuş olur. Bir iş parçacığı gerekir oluşturmak için, kalınlığı bitmiş süslemeleri büyüklüğüne bağlıdır.

kolaylık sağlamak için, kağıt keyfi tilki üzerinde bir çizim. temelleri ile başlayın. Bunu yapmak için, eşit uzunlukta birkaç diş kesimleri alır. İlk iki aracı tersine. uygun bir yol Secure - fit Raptiye, iğne, tel veya çift taraflı bant. Sonra sadece kesişim noktasında her kimse yoktu ki dikkat ederek kalan cilt sıkın ve tam ortada segmentleri bağlar. Bu aşamada bir yıldız gibi Halloween örümcek anda. Şimdi örümcek ağı kendisi dokuma başlayabilirsiniz: spiral yönde hareket eden, o iplik kılavuzu bağlamak gereklidir. Aşırı sıkılaştırma kaçının. Yarım kalan bırakın veya onlara başka devrim düzeltmek - karar.

Eğer pencereleri, iç malzeme ya da dolabın bir web sarmak istiyorsanız, ince iplik bobinleri bir çift alacaktır. Keyfi varolan nesnenin etrafına sarın. Sen sarkma önleyebilir ve sıkı sıkı koza oluşturabilir. Beyaz veya gri renkteki ipliklerle bu hileyi bakmak ilginç olacaktır. Bir örümcek ağı kirli tozlu renk Kendini boyamak isteyebilirsiniz. Bunu yapmak için uygun bir şekilde kuru siyah boya, bir çözelti içerisinde iplik emmek ve daha sonra bobin sarma geçin. ağ-yapının esnekliği ve direnç PVA yapıştırıcı ile emprenye edilmiş olan iplik yapılabilir vermek için. Ama bu dekorasyon vakıf bileşimini bulaşma olabilir unutmayın. İdeal olarak bu tablo tek sofra ve şişe işlenmesi için uygundur.

İşte elleriyle bir tatil için ağın oluşturulmasını gösteren bazı video bulunmaktadır. Mutlu görüntüleme!

dişin bir web yapmaya Usta sınıfı

örümcek ağından evde genellikle kurtulmak için alınan, ancak sadece kendi elleriyle bir ağ yapmak bilmek gerektiğinde zamanlar vardır edilir. cadılar, vampirler ve diğer kötü ruhları: Bunun nedeni uhrevî karakterlerin katılımı içeren, Cadılar Bayramı ya da başka bir tatil tema için bir parti olabilir. Rus masal, aktörlerinden biri veya Bones Baba Yaga Bag performanslarını ayarlarken, web kullanımını sahne tavuk ayakları üzerinde kasvetli kale ya kabinin bir atmosfer yaratmak yardımcı olmak.

Ayrı ormanın gümüş iplik çevreleri neredeyse herkes gördü asılı - edilmektedir araneidae ve Araneus çalışması. yerine ince bir ağın bir iplik veya kabloyu çekmek için, eğer kendi elleriyle Cadılar Bayramı ev dekorasyon veya kostüm için örümcek ağı, çok basit olduğundan emin olun. Malzemenin kalınlığı sahne boyutuna uygun olmalıdır. Konuya ek olarak, gerekir:

dize sanat sanatta 1. Web Şekil.

 • tığ;
 • iğneler veya çivi;
 • makas;
 • Tel ve küçük bir kürk veya tiftik ipliği.

dize teknikte (Şek. 1) tekniğine paneller biçiminde küçük boyutta bir internet duvara veya kontrplak bir parça üzerine doğrudan gerçekleştirilebilir. Kuruluşundan için, istenilen çap daireyi işaretlemek ve merkezini işaretlemek gerekiyor. Bu iplik 6-10 radyal ışınları, ikiye katlanmış ve ortasında bir çivi ile her döngülü ve yanlara doğru uçları yayılan yapılacak bir çivi ve ince sürücü için. temelleri aynı ince çivi veya iğneler üzerinde üretmek tamir ediyorum.

her bir yarıçap uzunluğu boyunca dairesel katman web örülmeye elverişli bir kaç çivi çakmak. aralarındaki mesafe, keyfi ve zorunlu olarak eşit değildir olabilir. çıkıntı yapan kapaklar biri altında iplik Sabitleme, etrafına örümcek ağı sabitleme ve bir sonraki için gitmek, aynı katman bitişik bağlantı elemanları için uzanır. daire doldurun ve ilk saplamaya iplik sıkıştırın. Kes ve birkaç dairesel katman olun.

Eğer natüralizm istiyorsanız, kısa bir usta sınıfı nasıl zaten Halloween bir örümcek ağı yapmak için söyleyecektir. (. Şekil 2) Bu özellik, bir ağ dokuma, bir örümcek benzer:

Şekil 2. Halloween ağ-yapının imal aşamaları.

 1. Duvarlar, zemin, tavan, temelleri tespit için birkaç çivi çekiç - radyal filamentler (1). Dış döngü (biz başka bir kapaktan bir çizgi çizin ise), sıkı çember olmak değil, uygun bir nesne, bir sopa veya bir çimen var onun örümcek ipliği sopalarla çünkü.
 2. bunlar aynı noktaya yaklaşık olarak birbiriyle kesişen, böylece iplikler gerin. geçiş yerine radyal ışınları birbirinden uzak olan bir düzlemi tanımlayan, bunlar basit düğüm çalışma iplik ucunu bağlayan, birlikte çekilebilir.
 3. sonraki bir kiriş olacak bu noktadan sonra, bir örümcek yakalama ağı oluşturan, dairesel dokuma başlar. rahatlığı için, döngü yarıçapı uzanan ve çile diş veya bobin, bir tığ kullanabilir (2). ayarlanmış gerginlik kesişen yarı çap ve döner bir düzleme sağlamak, tat ya da biraz sarkma, eski kişilik oluşturmak için kullanılır. sahne arzu edilen çapına kadar iplik tutma, bir spiral gerçekleştirmek için örgü.
 4. kürk bir parça topu çekmek için - vücudu bir örümcek. tel 4 adet yumuşak iplik ya da siyah bant ile sarılması, bacaklar yapmak. ortada telin çapraz parçaların İşaret ve bunları birbirine bağlayan. bacakları bükülmesi istenen şekli vermek ve geçiş kürk topa yerine yapıştırılır için. ikinci mevcut değilse, örümcek vücut yün, sentetik bacakları kesen bir tel üzerinde bir top içine sarmak edilebilir. örümcek ağları üzerine asılmış (3). Ek dekorasyon bir yırtıcı ağına düşen kuru yapraklar, ince dallar, plastik böcekleri hizmet edebilir.

Bu tür bir örgü korkutucu ve mevcut (4) çok benzer olabilir.

Ev üyeleri veya konukları arasında ise Cadılar Bayramı az rahatsız edici sembolleri tercih etmek daha örümceğe duyarlı insanlar var.

bir kağıt ağ-yapının imal 3. aşamaları Şekil.

Bu tür iplikler zahmetsizce ellerini dishevel ve onlara büyük bir ev bitkileri, ağaçlar kurumuş dallar sarmak, ya da sadece odanın köşelerinde asmak edilebilir. Bunlar iyi taklit rasgele dokunmuş örümcek ağı vardır. filamentler arasındaki bir yerde örümcek kendini saklıyor eğer böyle sahne de çok avantajdır.

Duvarların çoğu daha zor dekore edilmiştir, ancak gazlı bez ustaların kurtarmaya gelecektir. Nasıl da çok şey öğrenmek ilginç olacaktır, bu malzemeden kendi elleriyle Halloween bir örümcek ağı yapmak. Çok basit: siyah maskara kumaşla beyaz veya renkli su sanatsal tuvaller büyük web sarkma görünümünü oluştururken, tavan, duvarları yakınında, odanın köşelerinde yer gerekmez. asılı kapakları ve örümcekler ile yarıklı bazen özensiz delik bir kasvetli karakterin örgü örümcek ağı ev etkisini tamamlayacaktır. Bu tür ağların adet Baba Yaga veya Kikimora dekoruna uyum için yapılabilir.

Elinizde (Şek. 3) ile bir kağıt örümcek ağı yaparsanız Çocuk odası, zarif süslemeleri olabilir. kare bir dikdörtgen katlanmış kağıt eğilerek yarısı (1). Marka, orta kat ve merkezi Bu devre, katlama hattı sol taraftaki 45 ° 'de bulunan, böylece sağ kenarından sarın (2). İkinci yukarı kaldırın ve tadil, birleştirme kenarı olun. üst kenar bölümleri boyunca yapışmasını açıları (3). üçgen boyunca ikiye katlanır (4). Mark fotoğrafın (5) ve kesim gölgeli kısımlar olduğu gibi ellerinizle kağıt çizim web segmenti.

Bu ağ-yapılar (6) ve kostüm veya hediye kutuları için dekorasyon olarak kullanılan duvar ve pencere, asmak. Ve tatlılar veya kurutulmuş çiçekler ile kase altında bir bez koymak nasıl.

Bu madde oranı: (1 oy, ortalama puan: 5.00 5)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

59 − = 53