Paroisparitel yasaktır

elektronik sigara tehlikelidir

elektronik sigara hasar tartışma, görüş ve spekülasyonlar zarflı. Weipa Konu fayda ve zarar kullanıcılar açısından pek alakalı olduğunu ve net yorum çok farklı vardır. Üreticiler tütün arka faydalarını vurgulayarak karlı iyi ışıkta ürün, gizleme kusurları vardır. İnsanlar sağlık ve hor üzerinde buharın etkisi hafife "zararsız oyuncak."

modeline bağlı olarak, Weipa tasarım değişir. cihaz içinde bir sıvı püskürtücü (evaporatör), ve bir ısıtıcı bir batarya ile bir hazne bulunmaktadır. Gelişmiş modeller bir elektronik tahta içerirler. buharlaştırıcı çalışma prensibi pil buhar haline sıvı döner spiral, ısıtır olmasıdır.

devaysa Hasar sigara için kullanılan karışımın bileşimini belirlemektedir. buharlaştırıcı için Sıvılar onun oranlarda farklı, muhtemelen bağımsız yoğurma kullanın. Üç ana bileşenleri:

 • nikotin (tüm karışımlarda mevcut değildir);
 • propilen glikol;
 • gliserol.

nedir nikotin, Birçok bilinen - Madde vücut üzerinde olumsuz bir etkisi vardır ve bir ilişki geliştirmek yapabiliyor. Weipa nikotin yüzdesi 0 ile 24 mg arasında değişir. buharlaştırıcılar yanı sıra düzenli sigara, Ve büyük, kale dayanarak kategorilere ayrılabilir:

 • 0 mg "boş" sigara olduğu;
 • 6-12 mg - bu karışımlar, karşılaştırılabilir gevşek sigaralardır;
 • 18-24 mg - analog güçlü sigara.

propilen glikol Bu hafif bir tatlı tadı ile bir viskoz tutarlılık şeffaf renkli bir malzemedir. Onun yaygın gıdalar ve kozmetik, farmakoloji üretiminde kullanılan. Tıpta, propilen glikol, kan, plazma, değiştirme yeteneğine sahip bir maddenin büyük bir kayıp kullanılır. buharlaştırıcı aktif bileşen, bir bağlantı solunum yolları içine buhar akışını teşvik eder. çalışmalarla kanıtlanmış gibi, bu bileşen insanlara Weipa zvredna değildir ve tüm ülkelerde izin verilir.

gliserin iyi çoğuna da bilinir. Şeffaf yağlı madde tutarlılık yaygın kozmetik, ilaç, gıda ve kimya sanayilerinde kullanılmaktadır. Gliserin bir koyulaştırıcı olarak çeşitli ürünlerin bir bileşeni, çay, kahve, pişirme üretimi için kullanılır olmasıdır. sadece yüksek dozlarda zararlı organizma uygulayabilen madde, elektronik sigaralarda içeriği güvenli olarak sınıflandırılır.

Tütün karışımların diğer bileşenleri arasında doğal veya kimyasal, ama güvenli bileşenlerden yapılmış gıda tatlar içerirler. Maddenin maksimum içerik oranı% 4 aşmaz.

Tüm bileşenler, ya güvenlidir ya da zaten inceledik ise - Ciddi zarar manzarasına doğan? Herhangi bir sağlık yararları almayacaktır silecek kullanmak Evaporatörden, her şeyden önce. Buna ek olarak, vücut için tehlike getiriyor altı ürünler veya kalpazanlık. Her zaman ucuz analog, iyi bir ürün ya da değil gerçek bir üretici ayırt etmek kolay değildir. sıkı devlet standartlarının yokluğu küçük şirketlerin kuralları ve üretim karması gereklerini göz ardı zaman bize "özel diz" geliştirmelerine olanak sağlamaktadır. Bu tür elektronik devaysakh mevcut toksik maddeler ve maddeler olabilir. sigara böyle bir evaporatör Etkileri hepsi kötü niyetli geliştiricilerin derecesine bağlıdır, önceden kestirilemez olacaktır.

18 yaşına kadar elektronik sigara çocukları ve ergenleri Sigara cihazdan bağımsız olarak neyi türünden tavsiye edilmez satın alındı: ya nikotinsiz. buharlaştırıcı bazı bileşenleri zararsız olabilir, ancak elektronik sigara nikotin tehlikelidir ve sıradan tütünden farklı değildir. Ayrıca, vücut üzerinde olumsuz etkileri kanserojen bir çeşitlilik var. sigara, duman, belirli aroma: süreç görünüşte oldukça benzer çünkü Böylece bir genç psikolojik sigara alışık. Düzenli sigara içiyor - bir sonucu olarak, nikotin bağımlılığını geliştirilmesi ve Çok yüksek riskli.

1

Bir incelemede nasıl yazılır, tecrübesi ile sigara içen, elektronik sigara geçildikten sonra normale tütün dönüş dışladı değildir.

şüpheli kalite cihazlar yol açabilir sarhoşluk, bileşim, toksik maddelerin bir karışımını içermesi. Eğer egonun veya moda, bu kez satın alıyorsanız, daha karmaşık, burada içerik üreticisine doldurur tek kullanımlık cihazlar ile kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca unutma Eğer aşırı duyarlı olan Bu bileşenler. yeni bir ürün denemek için ezici bir arzu varsa, hiç tadı vardır nikotinsiz karışımı, tercih etmek akıllıca olduğunu. Doğal olarak, sadece kanıtlanmış ve tanınmış şirketlerin güvenebilirsiniz. Nikotin güçlü bir bağımlılık - Fakat potansiyel bir tehdit ile vücudunuzu maruz kalmadan önce birkaç kez düşünmek daha iyidir.

elektronik sigara veya tütün ürünlerine

İnsanlar ilk etapta farklı bir amaca hizmet bir elektronik sigara, bu sigaralar sonsuza vazgeçmek yöntemlerden biridir satın sigarayı bırakmak. İkincisinde - onlar merak tarafından tahrik edilmektedir: ya da değil gibi. Weipa ayrıca bazı modellerde nargile sürdürmek zor değiştirebilir. Son olarak, veyping - özellikle eğilim ya da artıları ve eksileri ile bir moda trendi.

Buhar halkaları ya da garip biçimlerini üreten kullanıcıları deneyimli hatta yarışmalar ve eğlenceli performanslar vardır. bu faaliyetlerin Yorumlar ilginç ve genellikle seyirci onu seviyor.

Geleneksel sigara ve Weipa Arasında gerçekten ikincisi seçmek daha iyidir. Kalite cihaz aylık maliyeti ve hizmet gerektirir, bu bakış bir mali açıdan daha avantajlı olacaktır garantisi yoktur. Bu deneyimli sigara içenler için bir çıkış geçerli: Tütün yedek evaporatör, bazı durumlarda, bu alışkanlığı bırakmaları için yardımcı olur.

geleneksel sigaralar Bu, insanlar için farklı tehlikeli maddelerin çok sayıda içerir. Bu nedenle, Weipa yararlanabilir, cihaz sadece sigarayı bırakmak için çalışıyor olanlar için, tütüne alternatif olabilir. Nikotin karaciğer hasarı, akciğerler, kan ve sinir sistemini neden olur. Bir hastalık Viper - Weipa bileşimi diasetil içeriyorsa, düzenli sigara obliteratif bronşit gelişimine katkıda bulunur.

Biz sıvı duman ele alırsak, ihtiva eden nikotin, elektronik sigara kaçınılmaz bağımlılık gelişimini uyandıracak. Bu elektronik el cihazı kullanıcı normal tütün gider sonra gücünü arttırır. Daha sonra, mücadele elektronik sigarada nikotin onun oranlarda yoğurma zavisimost.mostoyatelno neden soposbno arıtılmış ve küçük dolyami.sigaretah ilave olmasına rağmen, doktorların yardımı ile mümkündür. ve buhar halkaları veya tuhaf bırakın

evaporatörde çevresinde Eylem

Bunun gibi, pasif bir adam yok. Çift tütün dumanı daha güvenlidir. Ancak, bir tehdit ve yakın olanlar poz veypery. Evde veya iş yerinde, ama bu sadece zaman zaman kullanılan nikotin olmadan yüksek kaliteli modeller için geçerlidir - İzin verilen kapalı elektronik sigara yükselmek.

Düzenli yükselmek cihaz nikotin normal sigara daha az oranda olmakla birlikte, başkalarına zararlı, ama kesinlikle güvenli olarak evaporatör sigara alışkanlığı karakterize etmez. Daha sonra ısıtmaya tabi tutulur ve çeşitli bileşenler devaysa buhar haline dönüştürülür. Bu böyle olmaz, daha herhangi yararı güvenmemelisiniz, bileşenler başkalarına zarar vermek için beklenen olmadığını dışlamaz.

Görüş nitelikli

mitlere ve tıbbi kurumların çalışanları yardımcı olacaktır gerçeği ayırt. klinik denemeler pek yürütülen çünkü Elektronik sigaralar, nispeten yenidir. Kalifiye uzmanlar üç gruba ayrıldı.

 1. Doktorlar vardır kim Uygun sigarayı Weipa onaylamak. Doğru - kullanıcı sistematik sıvının kompozisyonda nikotin payını azaltacaktır eğer düzenli anlamına gelmez, makul bir yaklaşım buharlaştırıcı, bağımlılık kurtulmak yardımcı olacaktır. anlayabileceği bilim adamlarının Görüş grubu, elektronik sigara düzenli daha az zararlıdır.
 2. nötr, nerede doktorlar kesin ve derin araştırmalara dayanır.
 3. Ve son olarak, eğer yapanlar güvenlik Weipa yalanladı. Gerçekten de, yakın çalışma üzerinde, elektronik sigaranın bir parçası olarak zararlı maddeler ve kanserojen algılamak, ancak payları kritik değildir olabilir.

doktorların Yorumlar ilginç gerçekler bir çift ayırt edebilir. Aslında, değil iyice darbe dayanımlı propilen glikol ve gliserolün bir organizmada düzenli vuruşu vardır incelenmiştir. Bu nedenle zor açıkça ne kadar zarar bir kişinin evaporatör tanımlamak için. Zaten düşünce yol açmaktadır.

Dünya Sağlık Örgütü, aynı zamanda, kısmen, aynı nedenle, Weipa yaygınlaşması tarafından onaylı: uzun süreli buharlama gliserol ve propilen glikol bilinmeyen bir sonuç.

Elektronik Buharlaştırıcı - fiyat ve yorumlar. Türleri ve elektronik sigara için atomizörler nasıl seçileceği

Tamamen kötü alışkanlıklarını bırakmak için, insanlar olan denemeler için hazır. Bunlardan biri - Tütün sigaraya layık bir alternatif olarak e-sigaraların satın. Cihazın en önemli yapısal bileşeni Modern dünyada tartışmalara bir çok neden olan ilerleyici paroisparitel sigara vardır.

Bir elektronik buharlaştırıcı nedir

İstenirse, çabuk sigara etkili ve tamamen aynı zamanda güvenli çare olan çıkın. Sigara buharlaştırıcılar, açık pazarda hakim elektronik sigaranın ayrılmaz bir bileşenidir. Çalışma prensibi sağlık için güvenli sıvı halden buhar haline transformasyonu dayanmaktadır, çünkü elektronik bir soluma cihazı aramak zorunda doğru. Alıcı sadece doğru seçim olacaktır, böylece birçok model vardır.

elektronik sigara için fark evaporatörler nedir

E-tipi evaporatörler bazı yapısal farklılıklar var. Bir ilk adım seçerken uygun bir konum elektroisparitelya ile en optimal modeli belirlemek için kişisel kullanım için bu sigaraların her birinin özelliklerini incelemek için önemlidir. Yani elektronik sigara modern evaporatörler olabilir kullanım yönteminde farklılık gösterir:

 1. Değiştirilebilir (hizmet). Bu tür buharlaştırıcılar, açık bir şekilde yapısını incelemek için, spiral sarma deney için, gerekli demonte edilebilir.
 2. Çıkmaz (bakım gerektirmeyen). Tek parça tasarımı, burada yapı onarmak için, evaporatör değiştirmek için bir olasılığı vardır. Dünyada Bu modeller bugün daha az popüler.

cihaz, bir elektronik sigara buharlaştırıcı

Bu uygulamada ilerici adaptasyon nasıl çalıştığını anlamak için, detaylı bir şekilde elektronik sigaranın çoğunun tasarım özellikleri anlamak önemlidir. bir atomizer, bir batarya, bir sıvı kartuş: Bu içilebilir düzenek üç ana parçadan oluşmaktadır. elektronik sigara Buharlaştırıcı'nın cihazların her unsuru kendi amacı vardır, operasyonun prensibi vazgeçilmezdir. Yani:

 1. Atomizer - nikotin ile sigara, benzer çift buhar sıvı dönüştürmek için gerekli temel cihaz. kurulumunun sökülebilir kasetleri ve E tipi buharlaştırıcı çalışmıyor onsuz birçok şarj olduğunu.
 2. Pil - bu çoklu uygulamalar için cihaz yapar elektronik sigara, bir çıkarılabilir unsurdur. Bu pil ağdan değil, aynı zamanda USB çıkışını kullanarak bilgisayarınızdaki sadece şarj edilebilir. Şarj süresi talimatlarında tarif edilir.
 3. Kartuş - zevkinize bağımsız sigara karışımları doldurulmuş olabilir çıkarılabilir kartuş. Sigaranın süreç değildir onun yıkıcı alışkanlığı dönüş fikrini verir, tiksinme neden olmadı önemlidir.

Bu tür bir cihaz, bir işlemin bir etki prensibi sahiptir ve ana elemanları - sabitleme için bir spiral ve özel rafları. Ancak, bu ayrıntılı olarak elektronik vaporizers sınıflandırılmasını çalışma durmuyor. Bu önemli ölçüde kötü alışkanlıklardan kurtulmanın seçim sürecini kolaylaştırır. Yani, ayırt edilir elektronik buharlaştırıcılar, aşağıdaki türü vardır:

 1. Depolama çözümü. Bu durumda biz sonradan buhar haline dönüşür sıvı bir yerde ve devlet bahsediyoruz.
 2. üfleme yolu ile. Hava sigarayı girer ve sarmal doğrudan gider bilmek önemlidir.
 3. sarmal çözeltisi iletilmesi için bir yönteme göre. Yapısal olarak, bu, bir veya daha fazla fitil olarak düzenlenebilir.

elektronik sigara için evaporatörlerdeh Türleri

Eğer pozisyon ilgilendirdi katalogda sipariş önce ek öğrenmek için nelerin gerekli olduğunu sigaranın, çapı ve daha fazla kullanım kolaylığı için diğer yapısal boyutların uzunluğu. değerlendirmenin bu kriter farklı fiyatlarla açık piyasada hakim üreticiden elektronik sigara için buharlaştırıcılar aşağıdaki türlerde göre:

 1. BCC - seçilen sıvının saf tat kalitesini tutan bir spiral uygulama modeli.
 2. BDC - birbirlerine paralel olarak yerleştirilmiş olan iki spiraller olan bir modeli. Bu nedenle, sıvının buharlaşma çift ritim oluşur.
 3. BVC - Tek helis sunar, ancak dikey bulunan akım modeli. Bu tek tip hale buharlaşma alanı artar.

Elektronik Vaporizer sigara satın

buharını Sıkma sigaranın sürecini simule, ama kesinlikle sağlığa zararlı değildir. Bu şekilde "füme" sigara sayısı sınırlı değildir, ancak adam sonunda yıkıcı alışkanlıkları kurtulur. uzmanlaşmış mağazalarda gerçekten ilerici adaptasyon al - fiyatları farklıdır. Ancak, katalog incelemek için ve sonra sipariş ve çevrimiçi mağaza satın almak için daha uygun ve daha ucuz. bu sanal kaynaklar üzerinde elektronik paroispariteli büyük bir aralıkta hakim olduğu ve çok daha ucuz bazen perakende satış fiyatlarını şişer.

Elektronik Buharlaştırıcı Evod 20

müşteriler sadece sunuyoruz Bu modern modeller yıkıcı alışkanlıkları kurtulmak değil, aynı zamanda buhar üniforma dağıtım için ek fonksiyonları bir sürü olsun. Elektronik Buharlaştırıcı Evod geniş aralıkta ilan, ancak iki akım modellerini vurgulamak gerekir. ilk:

 • model adı - Evod Mega 1900 mAh;
 • Fiyat - 1000 ruble;
 • Özellikler - kütle clearomizers - 2.5 mi, pil için koruyucu mahfaza, batarya kapasitesi - 1900 mAh, uzun pil ömrü, voltaj regülatörünün varlığı - 1200 kadar bir sonraki puflar aküye 3.5 V;
 • lehte - Model ağır sigara içenler için uygundur, yanlışlıkla basılmasını bir kilit düğmesi, aşırı ısınmayı ve kısa devre malları ortadan kaldırır, spiral buhar dağıtır.
 • Dezavantajları - yanlış kullanılırsa, zamanından önce ilk buharlaştırıcı göre bir öksürüğe neden yapabiliyor, garanti geçerli değildir bu gibi durumlarda, bakıma muhtaç hale gelebilir.

firma ve onun teknik özellikleri modelini Rekabet aşağıda sunulmuştur:

 • Model adı - Evod Büküm II 1600mAh;
 • Fiyat - 1000 ruble;
 • Özellikler - Pil 1600 mAh, 16.5 mm çapında darbeye dayanıklı durumda siyah, birkaç gün doldurmak için fırsat yokluğu, düğmelerin hatalı içerme kontrolü;
 • lehte - Güç düğmesi elverişli beş kez, günlük kullanım kolaylığını, ekonomik bakım engelleme, vücuda inşa edilmiştir;
 • dezavantajları - yüksek maliyet, engelleme olası sorunları.

herkesin dilinde olan elektronik tip evaporatör, bir başka pratik modifikasyonu. elektronik sigara iSmoka firması için mükemmel bir çözüm. Bu yüksek performans ve uygun fiyatlarla, malların büyük seçim ahenkli bir kombinasyonudur. seçim Eleaf elektronik bir evaporatör üzerinde düşerse, aşağıda sunulan en popüler iki pozisyon vardır - sözde satanlar. Bunlar:

 • model adı - Eleaf ECML 0,75 Ah
 • fiyat - 300 Ruble
 • spesifikasyonlar - 0.75 Ohm - 8 V ​​25 çalışır, gergin bir sıkma Direnç etkisi yaratır.
 • lehte - en modelleri clearomizers için uygun duman dürtüsü, baskılayan;
 • Dezavantajları - tadı her zaman uygun bir alıcı.

Bu cihaz kombine fiyata bir uzlaşmadır - kalite, hızla sigarayı bırakmak ve böyle bir zararlı alışkanlık kurtulmak için yardımcı olur. Elektronik evaporatör Ego, çıkarılabilir buhar düzgün dağılımını sağlar. Demokratik oranları ile karakterize iken, birkaç çeşit içerir. Bu pozisyon dikkat ödemek ne:

 • model adı - Biricik-° C;
 • fiyat - 300-500 ruble;
 • özellikler - bir ısıtma elemanı, 2.6 ohm standart direnç, buharlaştırıcı bir gram meta köpük, metal mahfaza içermez;
 • ana avantajları - nem buharlaştırma, spiral, buhar üniform dağılımı için engelsiz erişim eksikliği;
 • eksileri - spiral tıkanma, serbest bırakılması riski cihaz arızası söyledi.

söz konusu üreticinin ikinci temsilcisi de aşağıda belirtilen iyi özelliklere sahiptir:

 • model adı - Ego BİR Mega;
 • fiyat - 500 ruble;
 • spesifikasyonlar - 0.4 ve 0.2 ohm, düzgün buhar dağıtım standart pil uzunluğu, çeşitli elektronik sigara batarya kapasitesine cartomizer ile çalışma direnç gösterecek şekilde tasarlanmıştır değiştirilebilir elemanlar;
 • lehte - zararlı buharlar, dolgu maddeleri, şeffaf sıvının geniş bir yelpazede, evaporatör temizlenmesi ve kolaydır kullanımı zorunluluk dışında hızlı değişim;
 • Dezavantajları - Ego tüm modelleri için uygun değildir, bakım gerektirmeyen elektronik sigara ile çalışmaz.

Elektronik Buharlaştırıcı KangerTech

Eponymous üretici kendi markalı kliromayzerov için özel sarf geliştirdi. Elektronik Buharlaştırıcı Kangertech tatlar, komple sigarayı bıraktıklarını avantajların tam buket göre, çeşitli sıcaklık aralıklarında çalışır. Ancak, bazı kategorik fikirli insanlar bu elektronik Gazlaştırıcılardan zarar bariz inanıyoruz. Bu onları vazgeçirmeye için, birkaç pozisyonları belirtilen marka (- ABD ülke) öğrenme zamanı geldi. Yani:

 • model adı - Kanger OCC Ni200;
 • fiyat - 300 ruble;
 • Özellikleri - taşınabilir elektronik buharlaştıncı tankı hacmi - Standart Dayanımı - 0.15 Ohm, 45 W, durum tankomayzera, sarma organik dolgu maddesi yün nikel güç kadar;
 • lehte - buhar ucuz, düzgün dağılım, su orta tüketimi, bir kerelik bir cihaz, geri sarma yeteneği;
 • Dezavantajları - Aynı isim marka elektronik sigaraların tüm modeller için uygun değildir.

üreticinin ikinci bir tipik aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • model adı - Damla kutusu;
 • fiyat - 350 ruble;
 • Özellikleri - taşınabilir elektronik buharlaştıncı standart direnç - 0.2 OM, iki paralel spiral;
 • faydaları - uzun ömürlü, herhangi bir model e-sigara, buhar eşit dağılımı için buharlaştırıcı alabilirsiniz, bobinler üretmek için gerek yoktur;
 • Dezavantajları - hayır.

Nasıl bir elektronik buharlaştırıcı seçmek için

Birçok potansiyel alıcılar elektronik buhar cihazları zararlı olup olmadığı konusunda tavsiyelerde, ama sigara çok daha zararlı onların sağlığı için olduğu sonuca edilir. Bu nedenle, ürün çeşitliliği sürekli ek fonksiyonlar için modeli güzel bayram büyüyor. Eğer evaporatör kişisel kullanım için tercih merak ederse, ana değerlendirme kriterleri aşağıda ayrıntılı olarak açıklanmıştır:

 1. Kompozisyon. satın alırken bir buharlaştırıcı onu oluşturan unsurların incelenmesi için gereklidir. Bu maddeler geniş bir ilaç olarak kullanıldığı gibi, gliserol ve propilen glikolun varlığı hoş geldiniz.
 2. Özellikler. O "dışarı duman" 10-16 sigara edebilmek için kapasitesini seçmek önemlidir. Bu en iyi seçenek, ama sigarayı, bir tolere edilebilir günlük alım miktarı çıkmak isteyen birçok kişi için.
 3. Üretici. Böyle ilerici sigaranın üretimine beri - kurulu bir işletme, sen tedarikçinin seçimi ile ilgili özellikle seçici olmalıdır. sağlık konusunda cimrilik ve şüpheli markaları güvenme, kaliteli ürünler tercih vermek.
 4. Fiyat. böylece belirli kriterler modellerin geniş bir yelpazesi, son seçim kolay belirlemek için. Elektronik sigara için dikkate evaporatörlerdeh türlerini almak önemlidir.

Kendi başlarına sigarayı bırakmak için etkili yollar keşfedin.

Video: Elektronik Vaporizer JoyeTech EVIC VT

Uzun ben, ne iyi buharlaştırıcı düşünce bir bütçe modeli Eleaf ECML 0,75 Ah satın aldı. Bu rahatlama hissi garanti 280 ruble, klasik sürümüdür. Bu sigaralar ile ilk zaman farkı hissetmedim. Sonra e-puro şey zaten beni olmuştur. bağımlılıktan çekilme süreci, daha sonra 1 ay götürdü ilgisini kaybetti.

Ben Elektronik Puro bir nargile ile ilişkilidir. Önemli olan - kendileri için güzel bir lezzet seçmek için ve dinlenmek için sağlıklı bir yol olabilir. Bu sigaranın zararlı etkilerinin iyi bir yedek olduğunu ve günümüz toplumunda çok moda haline gelmiştir. Evaporatörler her zaman değiştirilebilir ve bunlar makul fiyatlı. mağaza büyük bir seçim sunar.

41 yaşında Angelina,

Kocam böyle bir sahte puro sigarayı bırakmaya yardımcı oldu ama bu uzun bir zaman aldı. Anlıyorum gibi, bir çok evaporatörde bağlıdır. O ilk böylece sürekli öksürme, bir tane aldım. Başka alınıp Sonra biraz çatal dışarı - bambaşka etkisi olduğunu söyledi. Yani burada o onların sağlığı söz konusu olduğunda, bu satın alma tasarruf etmek daha iyi değil.

elektronik sigara için bir evaporatör nedir ve ne işe yarar? Sınıflandırma ve çeşitleri.

Tütün kullanımı giderek eski popülerliğini kaybediyor. Ve, hatta sigara içen anlık zevk vücuda uygulanır zarar değmez giderek farkındayız. Tüberküloz riski nedeniyle zayıflamış akciğerlere Bu onkoloji ve kalp sorunları, beyin ve hatta bir grup.

Bazı insanlar sadece bırakamazsın. Bu alışkanlık psikolojik olarak değil vücudun fiziksel tarafını kapsamaktadır. O senin elinde bir tutma kaçmak için gereklidir. ucunda gün tatlılar ve tohumları yemeye için - bir seçenek değildir. Bu nedenle, elektronik sigaraya dikkat etmenizi öneririz.

Çin'de bir birim vardı. Sigara için elektronik evaporatör Oluşturan bile 15 yıl sonra bir aygıt kadar popüler olacağını düşünemedim. sigaranın Bu yöntem en güvenli olarak kabul edilir. Hızlı ve kolay Bu sigaralar ögrenmeyedebilirdi.

Buharlaştırıcı ES küçük solunum cihazının bir türüdür. Bununla beraber nikotinik katkı özel çözücülerin içinde kaynatılarak yandı. Bu bir sigara ihtiyaçlarını karşılamak için nikotin zarar azaltır.

Geleneksel sigara nikotin olarak akciğerler yolu klasik yakma girer. ne etkisi evaporatör elektronik sigarada incelendiğinde, vücuda faydaları dikkati çekiyor. Alternatif vücut için güvenli bir sağlıklıdır. Ne yazık ki, DSÖ henüz yararlı veya zararlı elektronik sigara olmadığı görülmüştür. Onlar sigaraya karşı bir medikal tedavi, hem de küçük ev aletleri olarak değil konumlandırılmış.

Kullanım sırasında, Weipa melkodispensernym aerosol olarak kabul edilir buhar boşaltılır. Diğer bir deyişle, sıvının küçük parçacıkları. Bunların spreyler uygun sıcaklığa bir sarmal, ısı. Bu nikotin, gliserol, propilen glikol içerir.

Bileşim elektronik buharlaştırıcılar, daha önce belirtildiği gibi, üç madde türlerini içerir. Bu bir sigara içen için son derece gerekli nikotin küçük parçacıklar vardır. Sonraki bir gliserol mevcuttur. Bu tatlı bir tat, tel tel yapısı ile alkol türüdür. yoğun, - doymuş, ağız buhar bir hookah olarak elde edilir. kullanım için izin verilen gıda katkı maddeleri - üçüncü bileşen propilen glikoldur. O da viskoz, yarı saydam. O tatlı tat, algılanabilir koku vardır. iç organların neredeyse tamamen neredeyse hemen görünür. Ayrıca laktik asit dönüştürülür kalıntılar, iç organların işleyişi üzerinde olumlu bir etkisi vardır.

Eğer, bkz elektronik bir evaporatörde parçası oldukça düşünceli gibi. O vücuda zarar vermez. Bu nedenle, insanlar sigarayı bırakmak için kullanmak mümkün olacak.

Buharlaştırıcı e sigara özel bir kapsül içinde yüklü sıvı bir çift oluşturmak üzere sağlar. Hangi tasarım üzerinde spiral tat buhar yoğunluğuna bağlıdır, boyutları vardır.

buharlaştırıcı çalışma prensibi, iki yapısal bileşenlere bağlanır. Bu pil ve buharlaştırıcı ile moda ile ilgili. ikinci bir sıvı rezervuar. Aynı zamanda dolgu macunu sarılır bir fitili olan helis ısıtmaya yarar. Çoğu zaman, bu yün pay gliserol, propilen glikol, nikotin ve farklı tatlar parçacıklar şeklinde meydana gelirler. İlk olarak, pil aktive edilir, daha fazla akım buharlaştırıcı beslenir.

Isıtma bobini ısısının çalışma prensibi cihazları devam edilir. Bu sıvı, pamuk buharlaşır. o buhar ve üretilen kalın bulutlar olur. Weipa konut şeffaf ve üzeri boyanmış olabilir. Kendisine en çok cam veya metalden yapılır. İçerisinde evaporatör olduğunu. vücuttaki nikotin yer değiştirmesi, 6 ila 12 18 ila 24, ve 0 ml olan. Bu sınıflandırma, geleneksel bir sigarada olduğu gibi, elektronik bir kale belirler.

Eğer çıkarılabilir buharlaştırıcı seçerseniz, doldurma çok basit olabilir. Modern Weipa Vücutta sıvı ile sigaranın alt kısmında saklanır. Daha önce, sigara elektronik buhar cihazları onlar fitil üstüne kurulu ve genellikle yakıldı gerçeği ile karmaşık. iyileştirme modifikasyonlar dikey bobin ya da iki çıktı bir mahfaza ile sonuçlanmıştır. Diğer konumu yaygın değildir.

Modern üreticileri kısa fitilleri ile sigara üretmek. Eğer yapısını parçalamak yoksa, bunlar görülemez. Buna bağlı, sıvının kullanım sırasında renk ve koku korur. ne zaman biteceğini Ama, değiştirilmesi gerekir. yedek evaporatörler yeterince dinlenmek ve yeni bir kapsül koydu. Bu özel mağazalarda satılan ve oldukça pahalı değildir. İstediğiniz gibi herhangi bir lezzet seçebilirsiniz.

Elektronik Buharlaştırıcı sigara oldukça güvenilir cihaz olarak kabul edilebilir, fakat sonunda çalışacaktır hepsi aynı kötü hale gelir. Eğer o pamuk yerine çok gerekli, daha önce ne olduğunu kıyasla küçük bir çift, dışarı atmak başladığını fark ederse. Çoğu zaman elektronik sigara tasarımında değil tek parça ve katlama olan. Ama birinci durumda bunu yapmak mümkündür.

yün Weipa Zamanında yedek raf ömrünü uzatmak ve işletim süresini artıracaktır. Bunun sık kullanılması ışığında yakılır. İlk olarak, içeriden dökülen sıvıyı çıkarmak ve sonra kartuşu çıkarmak gerekir. sigara açık dokularda hiçbir yığın üzerine dikey olarak yerleştirilmiştir. konut promosyon sonra, tabanından evaporatörde çıkarılması, birimin arkasını görebilirsiniz. Çoğu zaman sarı şerit işaretlenir. Orada yün bulacaksınız. Sadece eski ve tekrar kazanılan cihaza yeni makara kaldırın. O özel mağazalarda ya da internette satılan ve genellikle benzer bir modifikasyon ve boyutu ile menziller geliyor.

vaporizörlerin Çeşitler gerçekten çok şey var. Sen özellikle "kendi" Weipa seçmelisiniz. teknik özelliklerini, onların modeli üreticileri unutmayın. Aşağıdaki cihazlar sınıflandırılır üzerinde ana kriterler.

Atomizörlerin birbirlerinden tasarım özellikleri farklı olabilir. Bu konuda temel işlevleri varlığını bağlıdır. Olabilir:

- nikrom veya başka bir deyişle bir spiral üfleme, hava yazılmış ve yerleştirir ısıtma bobini ile karşı koyma;

- bir sıvı dolgu malzemesi içeren bir rezervuar;

- yeri ve sarmal yanmaz sıvı akışı, bir yöntem. Biz bir ya fitilin daha bahsediyoruz.

tasarım boyutu şık, estetik, kompakt bağlıdır. Ayrıca, kullanım kolaylığı üzerine etkisidir. Üreticiler çapında grubunu ayırmak:

- 9 mm 'ye kadar. Bunlar çok ince ve dış düzenli sigara gibi bakmak;

- 14 mm kadar. Bunlar ego denir. Onlar kompakt ve rahat olarak alıcılar, en yaygın arasında, onlar çeşitli fonksiyonları vardır.

- 17 mm kadar. Günlük yaşamda, bunlar yukarıda belirtilen daha az konforludur.

- 20 mm ye kadar. boyut ve işlevinde orta ölçekli cihazlar olarak kabul edilir.

- 23 mm'ye kadar. Bunlar geniş bir pil var ve hizmet olasılığı vardır. Ama çok tartmak ve hala günlük yaşamda rahatsız. Başka bir deyişle, "amatör".

Sayısı düşük, daha iyi ve daha yoğun buhar oluşturulur. cihazının bir ilgili hayat. Direnç olabilir:

- 1.6 ohm. Böyle Weipa çözelti buharlaştırma olarak çok hızlı bir şekilde oluşur. Buhar kaçar kalın, yoğun, lezzetli;

- 1.8 ohm. Soğuk, yoğun bir buhar üretir. Burada hizmet ömrü oldukça uzun;

- 2.1 ohm. ağız buhar yoğun, soğuk elde edilir. Servis ömrü yukarıdaki tüm cihazların göre birkaç kat fazla.

elektronik sigara buharlaştırıcı cihazının cihazına göre, hizmet verilmeyen sunulmaktadır.

Hizmet Edilen elektronik püskürteç belirgin yükselen tasarruf edebilirsiniz. avantajları, arasında yapının her bir parçası bir sökülmüş olduğu unutulmamalıdır. Sen buhar direncinin yoğunluğunu ayarlamak için tercih edebilirsiniz.

Bu tür bir cihaz, bir yuva, ağızlık konnektörünün oluşur.

Bunlar yanma sonrasında, sadece yeni bir tane satın alabilir ve Weipa yükleyin belli bir süre için tasarlanmıştır.

Onları satın alırken, sıvı kabının boyutu, boyut, cihazın çok çalışması dikkat edin.

Isparitelm ömrünü uzatmak amacıyla periyodik olarak temizlenmesi gerekir. Demontaj hatta tüm tasarım için mümkündür. Temizlik için çeşitli yöntemler vardır. Başlamak için, bu önleme ile başlamak en iyisidir.

Devam Weipa Kuru kumaştan fazla sıvının çıkması. tasarımdan kartuşu çıkarmak için her gece deneyin. Bundan sonra, dikey koydu.

sigaranın Operasyonda sarsıcı başlayacaktır. mahfaza sökerek, bundan kurtulmak için batarya kontakları sıvının bir damla silin.

Bana zarar veya elektronik sigaraların yararları ve umenshaetsya ile zaten her yıl olduğu geliri, kaybetmek istemiyorum tütün şirketleri yavaşlatmak onları dünya sona ermeden çalışma için evaporatöre gelince.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

4 + 5 =