Parokapelny ısıtıcı yorumlar

Parokapelny ısıtıcı: sahiplerinin yorum. ellerinizle Parokapelny ısıtıcı: çizimler, cihaz, çalışma prensibi

Isıtıcı parokapelny, ekipmanı satın almadan önce okumak isteyebilecek hangi yorumlar, bilinen ısıtma cihazlarından çok farklı modern birimi türü eşanjör vardır. onun çalışma prensibi, su Elektrikle ısıtılan sistemde mevcut olmasıdır. Su devresi bu şekilde tamamen kapalıdır. Oldukça basit ama çok etkili ısı transferi devresini oluşturmak mümkündür.

Aşağıda okuyabilir hangi Parokapelny ısıtıcı yorumlar, özünde, yüksek sıcaklığa ısı transfer sıvısının konsantre bir ısı akümülatörü vardır. Güç kapatılsa bile, soğutucu bir süre ısı üretecektir. Bu AC şebeke bağlantısı kesildikten sonra soğumaya diğer elektrikli ısıtıcı analoglarından bu türün en önemli özelliğidir. Parokapelny ısıtıcı, sıcaklığı 90 ila 120 derece arasında değişebilir soğutucu, içinde yer alır. Bu modern cihazlar sıcaklığı ve çalışma makinesi aracılığıyla ayarlanabilir otomatik hassas bloklar vardır. Otomasyon kullanıcı bağımsız olarak anlayabilir, oldukça basit yönetilebilir.

Isıtıcı parokapelny, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur yorumlar, birçok avantajı vardır. müşterilere göre, bu cihazlar hesaplamalar üreticiye göre 30 yıl içinde ayarlanır uzun hizmet ömrü, ile karakterizedir. Bu kalitesi, bir ısı aktarma sıvısı ve buhar orada kapalı metal yapıların içinde, hava olduğu gerçeğidir. Bütün bu metal korozyon süreçleri meydana gelmez belirtir.

tamamen tankını doldurmak değil suyun belirli bir miktar olduğu için diğer şeylerin yanı sıra, bu kapasite patlayabilir olamaz. Isıtıcı parokapelny, herhangi bir kullanıcı okumak için ilginç olacaktır tepkileri, aralık ısıtma sistemi ayırırken olasılıkları cihazın olmadığı ifade başka avantaja sahiptir. Bu durumda, elektrikli ısıtıcı dondurulabilir, ancak olumsuz sonuçlara yol vermez. Alıcılar bu düşük sıcaklıklarda donma olabilir içeride su az miktarda, kaynaklanmaktadır diyor ve cihazı açtığınızda tekrar çözülmeden. Su sonra önceden belirlenmiş bir döngü dolaşmaya devam eder.

Isıtıcı parokapelny, yorum oldukça sık sadece pozitif, ayarlamak ve sahiplerinin takdirine her odanın sıcaklığını düzenleyen verir. Her odada aynı zamanda, size enerji tüketiminde tasarruf sağlayan bir cihaz yüklemeniz gerekir. Müşteriler bu farklı amaçlar binalarında kullanılabilir nedenle de ekipman seçin. Çok sık olarak, ek bir ısıtma sistemi olarak görev yapar. Biz küçük boyutlu yapısı bahsedecek olursak, parokapelnye ısıtıcı birinci ısıtma olarak kullanılabilir.

daha ne gibi Tamirci kendiniz basitçe bu cihazı ayarlayın. Geleneksel olarak, bir pencerenin açılması altında olsa tek seçenek değildir.

Fabrika parokapelnye boyutunda çok yakın bir boru şeklinde radyatör gibi bir şey ısıtıcılar. boru şeklindeki yapı ısı çıkışı mümkün olduğunca verimli meydana geldiği şekline sahiptir nedenle kullanılır. orta boru ısıtılması ile kolayca ısı transfer bölgesinde sıcak bölge taşındı. Cihaz borulardan sıradan bir soğutma, benzer bir şekle sahiptir. Bu kendi elleriyle tür cihazları üretme olasılığının yüksek olduğunu gösterir. Bu sistem, ısı yalıtıcı malzeme temelinde bir gövde elektrikli ısıtıcı vardır. Bu bölüm, iletken yol ile U-şekilli ısıtma elemanları var olan bir ısı iletken üst kapak ile temin edilmektedir.

1

Eğer kendi yapmak kapalı bir alan halkalı içine elektrik enerjisi dönüştürerek işletmek üzere olan ise Parokapelny ısıtıcı, ilkesi size bilinmelidir. Sonuç olarak, ısı enerjisi su sınırlı bir ısıtılmasıyla elde edilmiştir. bu buhar haline dönüştürüldükten sonra bu ısıtma bölmesinin kapalı bir boşlukta yer alır. buhar yoğunlaşmakta, ısı veren ve su ısıtma elemanı üzerine etki eden eğimli iç yüzeyleri aşağı doğru akmaktadır. Sıvının bu bölümünde yeniden buhar haline dönüştürülür. Genel olarak, tür Bacasız ısıtma sistemi Lokal yüzeyi üzerine dağıtılmış miktar parokapelnyh ısıtıcılar hesaplanır olduğu not edilebilir. Bu durumda, donanımın, ısıtma yapısı elektronik kontrolü ile regüle edilir işleyen olan tek bir elektrik şebekesine, entegre edilir.

ilk olarak kapağın paslanmaz çelik teller, bakır boru ve valf gibi bazı malzeme ve araçları, hazırlamalıdır parokapelny ısıtıcı üretilmesi amacıyla.

boruya sabitlenir, metal tüp seti kapağı, üzerinde fazla büyük çaptır. Diğer taraftan hava girmesini dışlamak için gereklidir. Sonuç olarak, tasarımı ısı oluşumunu ayarlamanızı sağlayan, gerçekleşmesi gerekir. Cihaz su değil, aynı zamanda yağ türü üzerinde kaynama seviyesi düşük diğer sıvı sadece teploagenta olarak kullanılabilir.

buhar-kondensat oluşturmak gerekir ana destek sütun üzerine monte edilir mahfaza, kapalı. Bu gövde iletken yol ile ısıtma elemanının monte edilmiş olduğu bir sıvı, bir ısıtma odacığı oluşturmak gerekir. Isıtma elemanı yüzey teploagenta altında odası içinde yer almaktadır, böylece onlar yuvanın uç duvarına sabit olmalıdır, ısıtma odası, yatay bir açı ile yerleştirilmelidir.

Ellerinizle cihazı yapma

Ellerinizle Parokapelny ısıtıcı (onun çizimleri makalesinde sunulmaktadır) da üretilebilir. Doğaçlama muhafaza birimi, paslanmaz çelik, alüminyum veya bakırdan yapılmış olan bir tüp oluşur. Metal boru, dolum küçük bir çapa sahip bir boru sabit kapak aracılığıyla gerçekleşir. borunun ikinci uç sıkıca kapalı olması gerekir. Gaz analiz için gerekli olan yüklü tüp valfi doldurulmasında. Veri manipülasyon ev hayatı testlerinin sahibinin sonra yapılır.

fitil seçerken kendi taban malzemesinde çalışma sıvısı ile uyumlu olmalıdır unutulmamalıdır. Isıtıcı kendi elleriyle parokapelny yapıldığında, onun fitil ile sağlanmalıdır. Bir örme tel örgü olarak en yaygın şekilde kullanılan fitil. Bu eleman, monel, bakır veya paslanmaz çelik tel dokuma olabilir. Bu dokuma oldukça zor olduğu için fitil üretimi için, bir alüminyum örgü kullanımı tavsiye edilmez.

Uzmanlar paslanmaz çelik hasır üretimi için kullanılmasını tavsiye ediyoruz. birbirine elemanlarının bağlanması difüzyon kaynağı ile yapılmalıdır. Bu boru gövdesinin metal duvarlarına bağlanır yeterince güçlü bir katı fitil oluşturacaktır. Yüksek 1150 ° C'lik bir vakum fırınında difüzyon bağlama gerçekleştirmelidir. Her zaman bir hayatta o ellerinizle parokapelny ısıtıcıyı yapmaya karar verirseniz, o zaman birkaç unsur yürütme profesyonellere bırakılmalıdır neden olan bu tür koşulları oluşturmak mümkündür. Fitil keçe, köpük malzemeden imal edilebilir. Satışta Eğer metal ve seramik keçe bulabilirsiniz.

Sen onun üretim yapmak planlıyorsanız cihaz parokapelnogo ısıtıcı incelenmelidir. Bu ısıtma odasının eğim 20 derece, ama fazla açıyla olması gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. o konut uç duvarına karşı karşıya olduğunu Onun konumu böyle olmalıdır. destek bacakları farklı yüksekliklere yapmak, bu etki, elde edilebilir. Bunlar konut farklı ucunda yer almalıdır. Parokapelnye ısıtıcılar, elektrikli ısıtma elemanı olmalıdır yukarıda sunulan edildiği sahiplerinin yorumlar, sabitleme contalar, bağlantı parçaları veya somununu ve pimi kullanılarak gerçekleştirilir.

Bize gazete makalesi hakkında

Büyütmek için resmin üzerine tıklayın

Yenilikçi teknoloji: parokapelnye pil

Bu büyük bir ev ısıtma sır değil - bu kolay değil ve oldukça pahalı. her şeyden önce her yıl elektrik tarifeleri, odun ve kömür çok daha pahalıdır. Bu yüzden daha verimli ısı bir ev sağlayacak alternatif bir ısıtma sistemi, düşünmek zamanı ve aynı zamanda tasarruf.

Sen imkansız olduğunu düşünüyorum? Petropavlovsk, "The Guardian" Vitaly Zakharov kurucusu hazır Girişimci tersini kanıtlamak için. Volgograd Kuzey Kazakistan mucizesi bunları ithal - parokapelnye pil% 30 ısı maliyetini düşürebilir.

- Vitali, her şeyden önce, parokapelnye pil ne olduğunu anlatmak?

- Prokapelnaya pil - Rus bilim adamları ve askeri ortak gelişme. Son sekiz yıl boyunca ürünlerin Rusya Federasyonu topraklarında. Ancak, Kazakistan'da, sadece yarım yıl önce vardı ve hemen cumhuriyetin sakinleri arasında büyük ilgi uyandırdı.

Parokapelnye ısıtıcılar benzersiz özelliklere sahip modern bir eşanjör vardır. Her bir pil buhar haline sıvı dönüştüren bir dönüştürücüdür. Şimdi, dikkat buharlaşma süreci içinde elde edilebilir ısı miktarına, geleneksel bir ısıtma sistemi içinde bir çalışma sıvısı formunda iletilebilir miktardan daha genel olarak birkaç kat daha yüksek.

Açıkçası, teknoloji minimum güç tüketimi ile rahat ısı üretir. Bu, yanmaz kesinlikle güvenli çözüldü değildir, konut ve Endüstri yerleşimleri ısıtma için kullanılmaktadır.

- Neden parokapelnye pil, merkezi ısıtma sistemi kentin en sakinleri için kullanılabilir olduğundan?

- Bugün söyleyebiliriz bölgesel ısıtma kullanılması güncel olduğu için, kendisini tüketti ve etkili geliştirmeye devam edemez. merkezi ısıtma sistemlerinin yapısal karmaşıklığı, ısıtma tesislerinin bakımı için dayanılmaz giderlerin istikrarlı büyüme - tüm bu merkezi ısıtma sistemine alternatif arayışını yapar. Sen ısı tüketiminin yerde üretilen ve spesifik muhtaç kullanılması gerekir, kabul etmelidir.

Aynı parokapelnoy teknolojisini kullanarak bu gereksinimleri karşılamaktadır.

Ve ilginçtir, tek tek pil odanın her ayarlanan sıcaklık desteklemektedir.

Sistem bile ekonomi modunda sahiplerinin yokluğunda iyi çalışır. Yani 10-15 dereceye sıcaklığını ayarlayabilir, uzun süre evden üzeredir. Döndükten sonra yeterince yüksek bir ısı kontrolünü değiştirmek ve evinizin rahat bir durumda hızla gelecek. Piller hızlı ıslak ve soğuk olmayacak, aynı zamanda sıcaklık ve mobilya podymut.

Diğer alternatif ısıtma sistemleri ile karşılaştırıldığında - bir kokusu vardır, pil hava kuru değildir. Ve önemli olan bu piller yani bu açıdan, tamamen bağımsızdır, "tüp" bağımlı olmayan.

Eh, zaten ne dedi - ekonomik bileşeni. Evin merkezi ısıtma daha ucuz yüzde 10 oranında ısıtma için iyi durumda (duvardaki çatlak) tüketiminde olması şartıyla. yüzde otuz gaz ekipmanları gözlenen farkla karşılaştırıldığında, üçüncü ucuz yani. Tenom da parokapalnyh pilleri kullanmak yerine 5-8 kat daha pahalı maliyet kullanın. Bir hissedilir fazla ödeme yoktur.

Bu arada, biz burada da bunun bir çok avantaj izlemek mümkündür, özel sektör bahsedersek. kömüre kıyasla iki üç kat daha ucuz olsun ve bu kömür, toz, sürekli oluşan kir, taşımak atmak, evde boru temizlemek için gerekli olduğu gerçeğini sayma değil.

- Dolayısıyla başka bir soru: Böyle pilleri tüketilen ne kadar enerji

- Saatte metreküp başına 5-7vatt, daha ucuza ile gelip değil. Bu dünyada hiçbir analogları vardır

- Ne bölgemizdeki uygulama parokapelnyh pilleri yapmanı istenir?

- Bugün Kazakistan pazarında sadece onlar mevcut parokapelnye sistemidir. Önce, bu alanda, biz çok uzun ısı ve Alternatif Enerji Kaynakları incelenir durur. Böylece yavaş yavaş bu teknolojiye özel olarak geldi. onun tüm avantajları değerlendirdikten sonra, hatta ilk araştırma yapmak ve parokapelnye bataryayı geliştirmek istiyoruz. Ama daha sonra biz zaten bunları üreten olanlar bulundu ve onlarla birlikte çalışmak için an için karar verdi. Hepimizi Kazakistan üzerinden yapılan aramaları düştü ve hatta komşu ülkelerden ek olarak, ilk iki hafta parokapelnymi bataryalarında alanın 100 sakinleri hakkında ilgi: Biz memnun fiyat, talep, tüm beklentileri aştı.

- Ama parokapelnaya pil muhtemelen pahalı?

- Bugüne kadar, tüm aralığı parokapelnyh ev ısıtma sistemleri, biz pillerin üç dizi sunuyoruz. Birinci tip bir alüminyum gövde içinde, bir elektronik kontrol ünitesi ile gelir ve 65000 tenge değer. ikincisi 5-6 kat daha az elektrik tüketir aksine İkincisi, manuel kontrol ile daha ucuz bir seçenek, petrol ısıtıcılar aynı binalarda, ama olmaz. Onlar 38-40 bin için satın alınabilir. Ayrıca endüstriyel parokapelnye piller, kişilermişiz fiyatları çok yüksektir.

- Nasıl parokapelnye pili takmak için?

- Her akü ve parokapelnoy için çıkış getirmek için gerekli olan

, Ağda dahil bir çift için duvara Pili kilitlemek

ekleri veya ayakları üzerinde katta koydu. ne zaman satın alma

sizin için uygun monte seçebilir.

- Nerede ofiste ya da evde yükleyebilirsiniz?

- ofis için, endüstriyel piller var. Yani biz tamamen sıcak bir ofis alanı sağlayabilir vardır. Sadece insanlar parokapelnye zâviye pillerini aldım. ülke evlerin sahiplerine çekiciliklerini ana faktör pil çözüldü olmamasıdır. Yani, bunları bahçeye gitti vardır. Tüm donduruldu. Geri bir iki ay olduğunu açın. Onlar dışarı çözülmüş ve ısıyı yakalanmış gibi yarım gün hakkında, oda ısınmak var. Ve bir gün hepsi mobilya ile tamamen ısıtılmaktadır.

- İyi döşenmiş evler sadece bağımsız ısıtma sistemi olarak veya merkezi ısıtma sistemi ile paralel olarak bu pilleri kullanabilir?

- Sık sık hangi evlerinde kalorifer maliyetleri ve dönüş boruları soğuk apartman sakinleri yaklaştı edilir. Sürekli sabah dondurucuda uyanma ve soğuk olsun söylenir. Kural olarak, bu evlerin sakinleri kalorifer sistemine ek olarak, petrol pil türü altında satın alınmaktadır.

- Eğer deneyim Özetle Yani, iki kelimeyle tarif edilebilir: davranmaya korkmayın ...

- Kesinlikle. Şimdi tamamen yeni teknolojiler ilgileniyoruz. Biz hala daha pahalıdır ısıtma diğer tür var, ama sonunda çok daha ucuz. Diyelim cinsel ısıtma yüz kare kareler başına yılda 2-3 bin tenge mal olur. Ayrıca güneş panelleri başlattık. Başka bir deyişle biz arada, bugün çok büyük olduğunu, bölge ve talepteki yeni teknolojileri tanıtmak.

Bir süre önce, belki, evet, tüm yeni insanlara dikkatle tedavi. Şimdi her şey farklı.

Özel sektör mukim bu piller için kömürden taşımak için karar verirse, ben başlangıçta o pahalı ödemeyi hisseder, elbette ekleyebiliriz. Ama parokapelnye pili takmak için ucuz olacak yeni bir ev inşa eden kişi, sen tüketim sırasında gelecekte bu para kazandıracak gerçeğini cabası .. merkezi ısıtma bağlanabilir.

Eugene İvanov tarafından Görüşme

Devamı:

ana

ödeme

teslim

sorular

kontaklar

Çalışma prensibi

Ürünlerimiz

video galerisi

Sertifikalar

garanti Şartları

Modern ısıtma sistemleri

201 4 © vestkz.ru

Tüm hakları saklıdır. malzemenin kopyalanması yasaktır

parokapelnyh ısıtıcıların Kullanıcı yorumları

Parokapelny elektrikli ısıtıcı yeni nesil bir ısıtma birimidir. Bu su buharı daha sonra yoğunlaştırma ile kapalı bir alanda sınırlı bir su miktarının ısıtılarak çalışır. Bir basit, etkili ve ekonomik bir elde edilen donanım. haberdardır bu ısıtıcılı bir halkın sınırlı sayıda, ancak birçok potansiyel kullanıcılar bu rapordaki bulacaksınız yorumları görmek için istekli iken.

operasyon parokapelnyh ısıtıcılar ilkesi

Parokapelnye pil, geleneksel radyatör ya da konvektörlerin benzerler. Buna karşılık, onlar tek başına cihazlardır. geleneksel bir elektrik prizine bağlı olmak, kapalı bir hacimde su buharlaştırma ile ısı üretir. Elde edilen buhar boşluğu içine ısı enerjisi veren, yoğunlaşır. parokapelnyh ısıtıcıların avantajları ve özellikleri göz önünde bulundurun:

 • yüksek hızlı verimlilik - yanı sıra başka bir ısıtma cihazları itibarıyla% 100'e yakındır;
 • Enerji tasarrufu - geliştiriciler dediğiniz gibi ısıtma maliyetleri minimum olacağı;
 • Tek başına işlem - parokapelnye ısıtıcı soğutma sıvısı boru döşeme gerektirir ve bir gaz kazan yüklemek yoktur;
 • Hassas sıcaklık kontrolü - elektronik sıcaklık denetleme devresinin kullanımı ile elde edilir;
 • Düşük sıcaklık yapı - hariç yanıklar.

Hadi onlar parokapelnyh ısıtıcılar gerçek sahipleri hakkında söylediklerine bir bakalım.

parokapelnyh ısıtıcıların Yorumlar tamamen kesin değil, en hafif deyimiyle. imkansız ısının birkaç kW gücü 1 kW almak - Biz tüketiciler ekipman kötüye değil, aynı zamanda fizik kanunları hala iptal edilmediğini söyleyemeyiz. Bu nedenle, veri ısıtıcılar bilgili insanlar negatif neden olur.

Kısa bir süre önce ben parokapelnom ısıtma hakkında değerlendirmeleri okumak ve böylece ekipmanın verimlilik elde edecek anlayamadık. Ve sadece küçük ev tamamlanırken ülkedeki ısıtıcılar yüklemeyi tercih etmek gerekir. Gaz olacak, bu yüzden ilgi parokapelnye pili var değil ve asla bitmez. Ben bulamadım şehrimizde onları satın - Ben bir online mağaza aracılığıyla emretti. Ancak, çevrimiçi mağazalarda bulunmaktadır. 2 kW ısıtma kapasitesi maliyeti biraz fazla 14 bin. Rublesi. 2 oda ve bir mutfak için toplam yaklaşık 40 bin oldu. Ruble. ailem bir servete mal olan kendi ülke evde kış tatilleri - Ama mucize gerçekleşmedi.

 • önceden belirlenmiş bir sıcaklığa hızlı bir başarı, burada parokapelnye ısıtıcılar özetlenebilir değildir;
 • Kolay kurulum - sadece parantez asın ve bir soket içerir.
 • elektrik harcandığını bizim fiyatının 4 hafta yaklaşık 9000 olduğunu. Ruble. Evet, daha iyi boğulmuş ahşap olurdu;
 • Su ısıtıcısı parokapelnyh gürültü Buharlaşma. o eksi benim için bu yüzden, hassas uyku;
 • Değil iyi bir görünüm - geliştirici kendi tasarımcı kovmalısın.

Parokapelnye ısıtıcılar başka elektrikli ısıtıcılar farkımız olmaz.

Volgograd bitkiden, ev parokapelnye ısıtıcılar Batı'da yüklendi. Odaya set Sıcak çok hızlı, konforlu bir atmosfer. Isıtıcı güvenle dokunabilir Bu durumda, bu kadar sıcak değil. Ben teknik mükemmel, ama yine de ekonomiktir çünkü ne onların istismar, bilmiyorum. Işık için oldukça uygun miktarda verir ve büyük masraflar ise, bu yüzden kendinize normal iş bulup internette sahte değerlendirmeleri bırakarak evsiz gibi olma.

 • Batı - yakıt ve hantal tüpler bir ısıtma, iç olan yağma;
 • Klasik düğmeli kontroller;
 • Hatta kreş kurulabilir - çocuk yakacaktır yoktur.
 • Ben bağlamak için her pencere çıkışına altında yapmak zorunda;
 • onlar çarpmasına karşı grev olabilir gibi ben aletleri dehşet.

iyi bir fiyata iyi ısıtıcılar.

o cahil olmak gerekir nasıl bu açıkça üreticilerin temsilcileridir tüm bu şeyler, inanmak vardır. % 50'ye varan tasarruf - Bu güçlü bir ifadedir. Birkaç yüzde verimliliği sağlayabilir tek şey, bu yüzden bir termostat ile elektronik olarak ayarlanabilir. Satış zaten aynı özelliklere sahip ısıtıcılar var ve sonra normal bir bisiklet icat ve şüpheli liyakat ile ödüllendirdi. iddiaya göre bu parokapelnye ısıtıcıları geliştirdi İddiası "bilim adamları" 8. sınıf için bir fizik ders kitabı içeriğine aşina olması gerekir.

 • Başka elektrikli ısıtıcı gibi parokapelnye ısıtıcılar yüklemek kolaydır - parantez asılı;
 • Gerek boru bırakmaya ve elektrik kazanı koymak.
 • parokapelnyh ısıtıcılar yok ekonomi değil - hepsi saçmalık. Bu saçma inanmak, tam bir sıradanlık olmak zorunda;
 • Elektrik ton guzzle - sadece faturaları ödemek için yönetmek;
 • Bir ısıtıcı operasyonun ilk ay içinde kırıldı, ben ısıtma elemanı dayanamadı - Burada 30 yıl vaat servis hayatı.
 • O parokapelnye ısıtıcılar beyan - Başka aldatmaca olduğunu.

Ben reklam parokapelnyh ısıtıcıları öpücük insanları anlamıyorum. Kendimi ısı mühendisliği bir mağazada çalışmak, geçtiğimiz günlerde satışa bize geldi. onlar özellikle tavsiye edilmez Herkes, insanlar soracaktır. Şimdi aldatma yoğun kafalarında nüfuslu - masalları ve efsanevi ekonomi ile Görülme yeterli reklam. Bizim montajcılar parokapelnye ısıtıcıları ve geleneksel ısıtıcılar karşılaştıran deneyler yaptılar. Fiyat için en az - Sonuç olarak, biz konvektörler kazandı. Her iki cihaz yaklaşık aynı miktarda tüketilen, ısıtma oranı da büyük ölçüde aynıdır. Reklam aynı zamanda damlama ısıtıcılar hava daha hızlı ısınmaya söylüyor. Nitekim daha hızlı, kazan soğutucu büyük miktarda ısınmak için gerekli olan geleneksel ısıtma, kıyasla değil sadece. Genel olarak, fizik beyler öğretim ve görünür "boşanma" ile aptal değil.

 • Bazı parokapelnye ısıtıcılar iyi bir dizayna sahip - konvansiyonel piller benzer özellikle;
 • Evde hiç gaz varsa, bunlar su ısıtma alternatif olabilir - montaj günün en fazla sürer. Evet, ve tüm tesisat işleri yuvalarını kurmak oldu;
 • tüm elektrikli ısıtıcılar için daha önemli bir avantaj, ama ortak - Ayrı farklı odalarda sıcaklığın ayarlanması.
 • Aynı konvektörlü parokapelnye ısıtıcılar karşılaştırıldığında neredeyse varolmayan kaydediliyor. Elektrik bir servet vermek;
 • Hemen hemen modellerin hiçbiri antifriz fonksiyonunu bulamadım - evet hatta en basit konvektörler itibarı ile;
 • Fiyat - genellikle bir kabus. 2 kW ünite kapasitesine göre neredeyse 14-15000 ruble ver -. O boşa para. Aynı miktar için elektronik kontrol ve hatta uzaktan kumanda ile iki farklı konvektör satın alabilirsiniz.

Parokapelnye ısıtıcıları - şüphelenmeyen tüketicilerin cebinden para almak için bir yol daha fazlası. Onlar çalışacaktır, ama hiç ekonomi kimse hissedeceksiniz.

sosyal projemizi destekleyin. ağlar!

İnsanlar!)) Fizik dersleri olanlar!)) Kayıplar büyüktür, değişim büyüktür. parokapelnikami durumunda, kadar 4 olarak içinde! dönüşüm, - elektrik ısıtıcı, su-buharı-metali (konvektör duvar). Eh, ayrıntı olmaz her şey sadece konvansiyonel elektrik konvektörler olduğu gibi kapalı bir sistem içinde ve bu nedenle güç tüketiminde hiçbir fark olduğunu tüm hesaplaması, ana şey. Eğer olmaz Herhangi tasarruf dedim!

Birçok iyi yorumlar sadece çok denemek ve açıkça yalan.

Lyudmila 29 yaş, haklı olarak o denenmiş ve parokapelnye pili sevdim söylüyor.

Alex '34 açıkça mağazalarda alınan parokapelnye pillerin kullanım deposunda değildir sözü yalan daha parokapelnye pili sağladı. Yine, onları canlarından basit Kankurent dışarı prodaosh ve düşünce konvektörler satan veya kızılötesi paneller üç kez daha taciz ve 5 yıl hapis ve 50 yıl parokapelnye parokapelnye boğazında kemik gibi pili bunu ve söylüyorlar kötü parokapelnye pille ilgili isen -60 kez parokapelnye gerçekten birkaç kat daha küçük Mata nispeten zararlı kızılötesi ısıtıcılar olduğunu giriyor biz Surgut deney yaptı bir inşaat şirketinden bir rapor var. Biz 12kv.m Maslen 2dnya 34kVt için yaranın üzerine koydu Perhiz Arifesi pili ve parokapelny 0,8kVt izin vermedi ve sitemizde video iyi değerlendirmeleri vestkz.ru ve pek basitçe biz çok şey var bunu yapmak için hiçbir zaman var orada 42,5 kat fark almak için testler harcadım emir. Sadece küçük bir ateş kışın çıkıyor. Birçok insan kötü şeyler hiç kimse maddeyi iptal etti hayır mucizeler fizik vardır yazın. Hunt denemeye karar ver adamlar almak söyledi.

Bütün iyi bir gün. Sitedeki sorunuz varsa bize evet olarak açıklamak için mutlu olacak bir soru sormak bir nokta vardır.

Zakharov Vitaly

Şirketin Sayın Başkan

Zakharov Vitaly!

bu yorumu sen yazdın, o zaman gramer ve yazım hatalarını kontrol edin. Ve ANTİ-Ticaret döner. Başkan ve böyle kaliteli nedir. kaba eğer Üzgünüz, ama bu hayat. Sam kır evi ısıtmak için daha merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 7