Parokapelnye ısıtıcıları

Parokapelny ısıtıcı: sahiplerinin yorum. ellerinizle Parokapelny ısıtıcı: çizimler, cihaz, çalışma prensibi

Isıtıcı parokapelny, ekipmanı satın almadan önce okumak isteyebilecek hangi yorumlar, bilinen ısıtma cihazlarından çok farklı modern birimi türü eşanjör vardır. onun çalışma prensibi, su Elektrikle ısıtılan sistemde mevcut olmasıdır. Su devresi bu şekilde tamamen kapalıdır. Oldukça basit ama çok etkili ısı transferi devresini oluşturmak mümkündür.

Aşağıda okuyabilir hangi Parokapelny ısıtıcı yorumlar, özünde, yüksek sıcaklığa ısı transfer sıvısının konsantre bir ısı akümülatörü vardır. Güç kapatılsa bile, soğutucu bir süre ısı üretecektir. Bu AC şebeke bağlantısı kesildikten sonra soğumaya diğer elektrikli ısıtıcı analoglarından bu türün en önemli özelliğidir. Parokapelny ısıtıcı, sıcaklığı 90 ila 120 derece arasında değişebilir soğutucu, içinde yer alır. Bu modern cihazlar sıcaklığı ve çalışma makinesi aracılığıyla ayarlanabilir otomatik hassas bloklar vardır. Otomasyon kullanıcı bağımsız olarak anlayabilir, oldukça basit yönetilebilir.

Isıtıcı parokapelny, doğru seçimi yapmanıza yardımcı olur yorumlar, birçok avantajı vardır. müşterilere göre, bu cihazlar hesaplamalar üreticiye göre 30 yıl içinde ayarlanır uzun hizmet ömrü, ile karakterizedir. Bu kalitesi, bir ısı aktarma sıvısı ve buhar orada kapalı metal yapıların içinde, hava olduğu gerçeğidir. Bütün bu metal korozyon süreçleri meydana gelmez gerçeğine işaret ediyor.

tamamen tankını doldurmak değil suyun belirli bir miktar olduğu için diğer şeylerin yanı sıra, bu kapasite patlayabilir olamaz. Isıtıcı parokapelny, herhangi bir kullanıcı okumak için ilginç olacaktır tepkileri, aralık ısıtma sistemi ayırırken olasılıkları cihazın olmadığı ifade başka avantaja sahiptir. Bu durumda, elektrikli ısıtıcı dondurulabilir, ancak olumsuz sonuçlara yol vermez. Alıcılar bu düşük sıcaklıklarda donma olabilir içeride su az miktarda, kaynaklanmaktadır diyor ve cihazı açtığınızda tekrar çözülmeden. Su sonra önceden belirlenmiş bir döngü dolaşmaya devam eder.

Isıtıcı parokapelny, yorum oldukça sık sadece pozitif, ayarlamak ve sahiplerinin takdirine her odanın sıcaklığını düzenleyen verir. Her odada aynı zamanda, size enerji tüketiminde tasarruf sağlayan bir cihaz yüklemeniz gerekir. Müşteriler bu farklı amaçlar binalarında kullanılabilir nedenle de ekipman seçin. Çok sık olarak, ek bir ısıtma sistemi olarak görev yapar. Biz küçük boyutlu yapısı bahsedecek olursak, parokapelnye ısıtıcı birinci ısıtma olarak kullanılabilir.

daha ne gibi Tamirci kendiniz basitçe bu cihazı ayarlayın. Geleneksel olarak, bir pencerenin açılması altında olsa tek seçenek değildir.

Fabrika parokapelnye boyutunda çok yakın bir boru şeklinde radyatör gibi bir şey ısıtıcılar. boru şeklindeki yapı ısı çıkışı mümkün olduğunca verimli meydana geldiği şekline sahiptir nedenle kullanılır. orta boru ısıtılması ile kolayca ısı transfer bölgesinde sıcak bölge taşındı. Cihaz borulardan sıradan bir soğutma, benzer bir şekle sahiptir. Bu kendi elleriyle tür cihazları üretme olasılığının yüksek olduğunu gösterir. Bu sistem, ısı yalıtıcı malzeme temelinde bir gövde elektrikli ısıtıcı vardır. Bu bölüm, iletken yol ile U-şekilli ısıtma elemanları var olan bir ısı iletken üst kapak ile temin edilmektedir.

1

Eğer kendi yapmak kapalı bir alan halkalı içine elektrik enerjisini dönüştürerek işletmek üzere olan ise Parokapelny ısıtıcı, ilkesi size bilinmelidir. Sonuç olarak, ısı enerjisi su sınırlı bir ısıtılmasıyla elde edilmiştir. bu buhar haline dönüştürüldükten sonra bu ısıtma bölmesinin kapalı bir boşlukta yer alır. buhar yoğunlaşmakta, ısı veren ve su ısıtma elemanı üzerine etki eden eğimli iç yüzeyleri aşağı doğru akmaktadır. Sıvının bu bölümünde yeniden buhar haline dönüştürülür. Genel olarak, tür Bacasız ısıtma sistemi Lokal yüzeyi üzerine dağıtılmış miktar parokapelnyh ısıtıcılar hesaplanır olduğu not edilebilir. Bu durumda, donanımın, ısıtma yapısı elektronik kontrolü ile regüle edilir işleyen olan tek bir elektrik şebekesine, entegre edilir.

ilk olarak kapağın paslanmaz çelik teller, bakır boru ve valf gibi bazı malzeme ve araçları, hazırlamalıdır parokapelny ısıtıcı üretilmesi amacıyla.

boruya sabitlenir, metal tüp seti kapağı, üzerinde fazla büyük çaptır. Diğer taraftan hava girmesini dışlamak için gereklidir. Sonuç olarak, tasarımı ısı oluşumunu ayarlamak olanak tanıyan gerçekleşmesi gerekir. Cihaz su değil, aynı zamanda yağ türü üzerinde kaynama seviyesi düşük diğer sıvı sadece teploagenta olarak kullanılabilir.

buhar-kondensat oluşturmak gerekir ana destek sütun üzerine monte edilir mahfaza, kapalı. Bu gövde iletken yol ile ısıtma elemanının monte edilmiş olduğu bir sıvı, bir ısıtma odacığı oluşturmak gerekir. Isıtma elemanı yüzey teploagenta altında odası içinde yer almaktadır, böylece onlar yuvanın uç duvarına sabit olmalıdır, ısıtma odası, yatay bir açı ile yerleştirilmelidir.

Ellerinizle cihazı yapma

Ellerinizle Parokapelny ısıtıcı (onun çizimleri makalesinde sunulmaktadır) da üretilebilir. Doğaçlama muhafaza birimi, paslanmaz çelik, alüminyum veya bakırdan yapılmış olan bir tüp oluşur. Metal boru, dolum küçük bir çapa sahip bir boru sabit kapak aracılığıyla gerçekleşir. borunun ikinci uç sıkıca kapalı olması gerekir. Gaz analiz için gerekli olan yüklü tüp valfi doldurulmasında. Veri manipülasyon ev hayatı testlerinin sahibinin sonra yapılır.

fitil seçerken kendi taban malzemesinde çalışma sıvısı ile uyumlu olmalıdır unutulmamalıdır. Isıtıcı kendi elleriyle parokapelny yapıldığında, onun fitil ile sağlanmalıdır. Bir örme tel örgü olarak en yaygın şekilde kullanılan fitil. Bu eleman, monel, bakır veya paslanmaz çelik tel dokuma olabilir. Bu dokuma oldukça zor olduğu için fitil üretimi için, bir alüminyum örgü kullanımı tavsiye edilmez.

Uzmanlar paslanmaz çelik hasır üretimi için kullanılmasını tavsiye ediyoruz. birbirine elemanlarının bağlanması difüzyon kaynağı ile yapılmalıdır. Bu boru gövdesinin metal duvarlarına bağlanır yeterince güçlü bir katı fitil oluşturacaktır. Yüksek 1150 ° C'lik bir vakum fırınında difüzyon bağlama gerçekleştirmelidir. Her zaman bir hayatta o ellerinizle parokapelny ısıtıcıyı yapmaya karar verirseniz, o zaman birkaç unsur yürütme profesyonellere bırakılmalıdır neden olan bu tür koşulları oluşturmak mümkündür. Fitil keçe, köpük malzemeden imal edilebilir. Satışta Eğer metal ve seramik keçe bulabilirsiniz.

Sen onun üretim yapmak planlıyorsanız cihaz parokapelnogo ısıtıcı incelenmelidir. Bu ısıtma odasının eğim 20 derece, ama fazla açıyla olması gerektiğini anlamanıza yardımcı olacaktır. o konut uç duvarına karşı karşıya olduğunu Onun konumu böyle olmalıdır. destek bacakları farklı yüksekliklere yapmak, bu etki, elde edilebilir. Bunlar konut farklı ucunda yer almalıdır. Parokapelnye ısıtıcılar, elektrikli ısıtma elemanı olmalıdır yukarıda sunulan edildiği sahiplerinin yorumlar, sabitleme contalar, bağlantı parçaları veya somununu ve pimi kullanılarak gerçekleştirilir.

Modern ısıtma cihazları - ısıtıcı parokapelnye

Parokapelnogo tipi elektrikli ısıtıcı

Elektrik ısıtıcılar her zaman talep olmuştur. diğer yakıtların eksikliği ve hatta en uzak köylerde ülkenin tüm bölgelerinde elektrik kullanılabilirliği, yakın geçmişte onları çok popüler yaptı. Enerji elektriğin tüm türleri arasında en pahalı olduğu için bugün şeyler değişti. Bu elektrik ısıtıcılar satın tüketicileri caydırmak oldu. Onlar daha ekonomik seçenekler gerekli. Ve kendileri bir elektrikli ısıtıcı parokapelnogo türünü satın alabilirsiniz bugün piyasada beklemek yavaş değildi. Nedir, nasıl çalışır, iktisadi durumu nedir? Bu ve diğer soruları bu makalede cevap verecektir.

Tüm bilinen elektrikli ısıtıcılar çok farklı ısı alışverişi tertibatı, bir modern tip - İlk olarak, aslında bu parokapelny ısıtıcı başlar. Bu çalışma prensibi sistemi birimi elektrik ile ısıtılır, su mevcut olmasıdır. Bu durumda, su devresi tamamen kapalıdır. Oldukça basit çıkıyor, ama etkili ısı transferi şeması

 • bir elektrik akımı ısıtır su.
 • Sıvı dönüşüm çiftler halinde yer alır.
 • Son yoğunlaştırıldı ve bir sıvı taşıyıcı ile sisteme geri dönüştürülmüş.
 • Ve bütün süreç yeniden tekrarlanır.

Bu nedenle hemen ısıtılmış soğutucu ve işlem buhar yoğunlaşması termal enerjinin iki tür kullanılmıştır.

Esasen, parokapelny ısıtmalı - yeterince yüksek bir sıcaklıkta, ses aktarma sıvısı konsantreleri ısı akümülatörünün bir tür.

Hatta uzun zaman soğutucu bültenleri ısı enerji kesildikten sonra. Bu da AC şebekesinden kesmek durumunda derhal, soğumasını tüm diğer elektrikli meslektaşları gelen ısıtıcının bu tip temel fark budur.

Ben elektrikli ısıtıcı içindeki soğutucu sıcaklığı parokapelnogo artı 90-120S olduğunu eklemek istiyorum. Bu modern ısıtma üniteleri aygıtın kendisinin sıcaklığı ve çalışma düzenleyen hangi üreticileri hassas otomatik birim ile birlikte. Basit otomasyon Yönetim, içinde kendi başlarına anlamaya kolay olurdu. Herhangi bir sorun varsa, biz bunların üstesinden ekli belgeleri bağlı talimatları okuyabilirsiniz.

Yararları ısıtıcı

 • İlk olarak, üretici tahmin edilmektedir büyük bir ömrü, 30 yıl içinde kurdu. Bu ısı aktarma sıvısı ve buhar değil, hava yoğunlaşır burada kapalı bir metal yapı içinde bulunur olmasından kaynaklanmaktadır. Ve daha sonra, metal korozyon işlemleri oluşmaz. ısıtmalı Depoyu tamamen doldurmayan su belli bir miktar olduğu için yanında yapamam de bu kapasitans patlayabilir.
 • aniden dondu evde insan yokluğunda ve ısıtma sistemi tipi elektrikli ısıtıcı parokapelnogo kapalı, ikinci olarak, daha sonra yarılmaması den. İçinde bir miktar su tüm madde. Aygıt bir ağa çözülmüş ve önceden belirlenmiş bir döngü içinde dolaşmasına başlar Genellikle bu donar ve.
 • Üçüncüsü, her odada elektrikli ısıtıcılar bu tip ayarlayarak, ayarlamak ve uygun bir zamanda tek odasındaki sıcaklığı özelleştirmek için bir olasılık var. Aynı zamanda enerji tüketiminin daha az olacaktır.
 • Dördüncüsü, parokapelnye ısıtıcılar çeşitli alanlarda bugün kullanılmaktadır. Çok sık olarak, ek bir ısıtma sistemi olarak kullanılmaktadır. Isıtma ana formu olarak küçük boyutlu yapılar.
 • Beşinci olarak, kendi elleri ısıtma elemanı kurmak için büyük bir çalışma olmayacaktır. Geleneksel olarak ayarlayarak yerleştirin - pencere açılması altında. senin takdirine her zaman olduğu gibi tek seçenek, tüm, olmasa da.

Cihaz parokapelnogo ısıtma elemanı

Yararları ısıtıcı parokapelnogo

Bu tip bir seri aygıt dikkat edecek olursak, o tüp ısıtma radyatör benzer bir şey olduğunu not edilebilir. Bu arada, her iki versiyonu boyutları birbirine çok benzer. Neden tübüler yapı? şey boru ısı kaybı mümkün olduğu kadar meydana geldiği en etkili yol olmasıdır. Dahası, ısı transferinin yönünde sıcak bölgesinden soğutucunun hareket borusu içinden daha kolay.

Cihazın tasarımı borulardan yapılmış sıradan bir radyatör, benzer beri, kendi elleriyle kendi üretimi olasılığı büyük ölçüde artar. Birçok tamirci ve yapılacak. Neden bunu kendiniz yapabilirsiniz pahalı ısıtma cihazları için ödeme yaparsınız.

Doğrusu, çok dikkatli bir şekilde ev yapımı parokapelnym ısıtıcılar tutumları. Bu cihaz çalışır elektrik akımının kullanımına dayalı ve dolayısıyla operasyon açısından bazı sınırlamalar vardır. Evde, şartların bazı zor uymaları, nedenle yüksek kaliteli tasarım hakkında konuşmak gerekli değildir. Bu nedenle, bir fabrika seçeneği öneririz.

Bu durumda, elektrikli ısıtıcı parokapelnogo türü - modern cihaz hangi tesislerinde önceden tespit edilmiş bir sıcaklığı korumak için. onun yapısı çok karmaşık değildir, ancak çalışma prensibi ısı iki tür alma dayanmaktadır: enerji kullanımı ve soğutucu yoğunlaşma. Bu nedenle, cihazın yüksek verim. Artı yakıt oldukça tasarruf ısı kaybını azaltarak tükettiler.

Parokapelny ısıtıcı 4 çalışma prensibi

Parokapelny ısıtıcı - Isıtma sisteminin yeni bir kelime biriminin biçiminde temin parokapelny ısıtıcı gibi bu ayar - ısı eşanjörü. Tüm ısıtma cihazlarından farklılıkları bir yeri vardır. Bu tür bir tesisatın çalışma prensibi sistem sudur ve elektrik ile ısıtılır, ancak işlem sırasında su devresi kapalı konumda her zaman olmasıdır. Böyle bir eylem oldukça basit, ama çok üretken sistemi oluşturmak için izin verilir.

Parokapelny ısıtıcı: operasyon

Isıtıcı parokapelnogo türü - enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler isnat edilebilir tamamen yeni bir tasarım. yaratıcıları bu sistem kurulum maliyetlerini değil, aynı zamanda daha önce ısıtma maliyetlerinde harcanan masrafları sadece azaltmak mümkün olduğunu iddia ediyor.

Isıtıcı parokapelnogo türü - tamamen yeni bir tasarım, enerji tasarrufu sağlayan teknolojiler isnat edilebilir

Bu diğer elektrikli konvektörlerinin ile karşılaştırmak, bunların şu ilkesine göre çalışmaktadır:

 • Kapalı boru su ya da başka bir ısı taşıyıcı olarak mevcut olabilir, bir sıvıyı içerir, örneğin, amonyak, antifiriz, metanol veya etanol;
 • tüpün muhtevası kaynama sıcaklığı olur ve buhar üreten;
 • buhar, buhar daha sonra ısıtıcısına akar, oluşturulan bir harici sistem ısıtmaya başlar;
 • Bu süreç birçok kez tekrarlanır.

Sıcaklık ayarı özel bir kumanda birimi üzerinden gerçekleşir, bu donanımlı ve parokapelnaya yüklemesidir. çıkış hızında Buhar sıcaklığı bu nedenle, bu birim su biraz gerektirecektir, birkaç kat daha fazladır.

Ne kadar etkili parokapelnye ısıtıcıları

Isıtıcılar ısı kapasitesi eşittir güç tüketimi, bu belli yapısal sınırlamaları gerektirir var. 1 kW yaklaşık 0.1 m2 ısı etkisi ve bir ısıtıcı yaklaşık 350 ° olacaktır olacak olan sıcaklığını da temin edebilmektedir yana. Sıcak hava ile ısı emici, yüksek sıcaklıkta aktığında, oda atmosferde çok kuru hale gelir ve bu rahatsızlık getirebilir. Sıcaklık da artırmak zorunda kalacak, çünkü bu durumda uzayın genişlemesi, yardımcı olmayacaktır.

Parokapelnye ısıtıcılar yüksek ısı çıkışı sağlamak

parokapelnogo basınç gelince, o aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • 3 kez iktidara Termik göreli;
 • verimlilik düzeyidir % 8;
 • Isı ortam sıcaklığı 70 ile 120 derece arasında değişebilir;
 • Odaya nem kabul edilebilir.

Bu nedenle, bir ısıtıcı hatta bir okul ya da hastane, herhangi bir odaya monte edilebilir. Ayrıca, yalıtım yedek olarak kullanılabilir, ancak bu tür bir ünitenin fiyat elektrikli ısıtıcının çok daha yüksektir edilebilir.

artılar ve eksiler nelerdir parokapelnoe ısıtma vardır vardır

Biz sisteminin ana pozitif yönlerini listelenmiş, ama Üstü Biraz daha avantaj belirtebilirsiniz.

 • makine içindeki ısı taşıyıcı bir miktar hızlı bir şekilde ısıtılır aparattır olduğu gerçeğine bağlı olarak,
 • Makine donar veya iner bu sıvının küçük bir miktarı aslında neden olmayacak;
 • kurulumdan sonra soğuk bir odada bile çalışabilir ısıtıcı, buz erir dahildir ve çalışma standart modda yapılacaktır;
 • Yükleme içindeki oksijen tamamen korozyona karşı korunur için;
 • uygun şekilde kullanıldığında bu ısıtıcının hizmet ömrü, 30 daha büyük olabilir;
 • Ünite başka bir odaya taşımak için herhangi bir zamanda yapabilirsiniz yüklemek gerekmez;
 • tek çıkış makinesinin çalışması için gereklidir.

Ömür parokapelnogo ısıtıcı 30 yıl aşabilir

Bu ürün iddianın üreticileri güvenle boruyu ısıtmak için. Ancak, yapının tahliye valfi sağlamaz. Bu nedenle, hiç kimse durumda ısıtıcı, termal koruma çalışmaz nasıl davrandığını tam olarak söyleyebiliriz. Henüz başka olumsuz özellikleri aşırı fiyat ve karmaşık onarımlar atfedilebilir.

Bacasız parokapelny ısıtıcı: yaklaşık yorumlar gösteriliyor

PKN yaratıcıları böyle bir sistem enerji tasarruflu için de geçerlidir, ama aynı zamanda çevre dostu sadece savunuyorlar.

Geliştiriciler IPP ana özelliklerinin listesi şunlardır:

 • Bu kurulum için siteyi hazırlamak gerekmez;
 • tek bir çıkış by;
 • otomatik olarak ayarlanır ve belirli modunu desteklemek yeteneği;
 • Kazan maliyetleri için ihtiyaca istisna;
 • yaklaşık% 70, iki devre yakıt tasarrufu;
 • Bu her türlü iklim bölgesinde kullanılabilir;
 • Böyle bir tesisin Radyatörler birkaç kez uzun sürecek.

tek bir çıkış by Bacasız parokapelny ısıtıcı

kullanıcı geribildirim göre, parokapelnaya yükleme mümkün bağımsız, sen ısıtma maliyetleri kontrol edebilir bu sayesinde sıcaklık göstergesini ayarlamak mümkündür. Ayrıca IPP ısı stabilize edici olarak kullanılabilir ve etkin bir ısıtma geniş alanlarda başa çünkü başarılı bir şekilde, devlet kurumlarında uygulanır.

pil parokapelnye yürütülür işlem olup,

Başka ısıtıcı parokapelny olduğu gibi kendi iş akışına sahiptir.

Bunun içinde, aşağıdaki olaylar gerçekleşir:

 • Isıtıcı taşıyıcısına ısı iletir;
 • Soğutucu buharı sıvı durumdan geçer;
 • Tırmanma, buhar kaplama yoğunlaşan ısıtır ve transfer ve boşluk içine, vücuda ısı;
 • Orta yoğunlaştırılır sonra tenu duvarların aşağı akmaya başlar;
 • işlem tekrarlanır.

tasarruf ısı taşıyıcı bir miktar kullanan gerçeği ile elde edilmiştir. sadece buhar üretimi süreci destekler çünkü Ayrıca, buhar üretildiğinde ilk döngüden sonra, ikinci aşama, daha önce daha az enerji kullanır.

Buhar damlası pilleri çok etkili

Buhar daha büyük miktarlarda yoğunlaşmaya başlar ve soğutulmuş ısı eşanjörü kitlelerine yerleşir. Bu hareket, ısı akışlarının odaya eşit şekilde yayılmasını sağlar.

Isı eşanjörünün alanı ne kadar büyük olursa, sonuçta o kadar fazla ısı çıkışı olur.

Konvansiyonel bir pilin boyutunu aşmayan buhar ısıtıcısı diğer konvektif sistemlere göre çok daha fazla verim gösterebilir.

Kendi kendime buharlı ısıtıcı yapabilir miyim

Prensipte, böyle bir ısıtıcının çalışması zor değildir. Bu nedenle, böyle bir tasarımın kendi elleriyle yapılmasına yardımcı olacak birçok seçenek bulunmaktadır.

Bu çalışmayı gerçekleştirmek için aşağıdaki araçlara ihtiyacınız olacaktır:

 • Paslanmaz materyalden, alüminyumdan veya bakırdan yapılmış bir tüp;
 • Vana;
 • kapsamaktadır;
 • Bakır tel;
 • Kaynak.

Aşağıda kendi ısıtma cihazınızı oluşturabileceğiniz birçok ipucu var.

 1. Isıtıcı gövdesini yapmak için herhangi bir paslanmaz malzemeden yapılmış bir boruya ihtiyacınız olacaktır. Dolum, borunun takılacağı kapaktan geçecektir, öte yandan bu boru, hava girmeyecek şekilde kapanacaktır.
 2. Dolum borusunda kaynakları kontrol ettikten sonra gaz analizinden sorumlu olan bir valf yerleştirmeniz gerekir. Hemen vana materyalinin işçiyle tamamen uyumlu olması gerektiği söylenmelidir.
 3. Isıtma elemanı bir fitil kullanmayı varsayar. Birkaç farklı türü vardır ancak çoğunlukla tel örgü kullanmaktadır. Karmaşık bir malzeme kullanmak gerekli değildir, ızgaranın kolay dokumaya yenik düşmesi önemlidir, bu nedenle alüminyum gayet iyi.
 4. Hasır dokumacılığı için en iyi malzemenin paslanmaz çelik tel olabileceği düşünülür. Ancak, lütfen bu dokumanın kaynak kullanılmaksızın yapılamayacağına dikkat edin. Başka malzemelerden de fitil yapmak mümkündür, ya keçe ya da köpük benzeri malzeme ortaya çıkabilir.

Birlikte toplandıktan sonra, mükemmel bir düşey tip ısıtıcı elde edebilirsiniz, ki bu ısı ile en iyi termal pil haline gelecektir.

Buharlı ısıtıcı kendi elleriyle üretilebilir

En ufak bir çaba bile olsa, havayı kurutmayacak ve odayı tamamen ısıtacak bir kurulum oluşturacaksınız.

Bu tür ısıtıcılar yaratmak daima çizimlere dayanarak daha iyidir, buna ek olarak pillerinizin sahip olacağı tüm teknik özellikleri bilmeniz gerekir. Hava-buhar bazında ekonomik bir elektrikli cihaz elde etmek için tüm çizimleri hazırlayın ve size nasıl bu pilin nasıl oluşturulduğunu anlatan videoyu okuyun. Daha önce kazanlar kullanan sahipler için, doğrudan olmayan ısıtma yenilik olacak, bu nedenle talimat çok gerekli.

Buhar-ısıtıcı kendi elleriyle: talimat (video)

Bir buhar ısıtıcısının tüm özelliklerini inceledik ve hatta bunu nasıl yapacağınızı anladık. Unutmayınız, cihazın montajıyla kendiniz tanıyorsunuz. Elbette, montajın tüm detaylarını incelemek gereklidir, hazır şemayı kullanmak ve ona bağlı bütün önerileri takip etmek arzu edilir. Böyle bir kurulumun size iyi bir ısı çıkışı sağlayabilmesine rağmen, hatalı monte edilmiş bir tasarım kötü sonuçlara yol açabilir. Bu nedenle, uzmanlar kendi başına iş yapmalarını önermezler.

Kopyalamaya yalnızca kaynak için bir geri referansla izin verilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8 + 1 =