Parootparivatel güçlü ve ucuz

Vapurları: derecelendirme ve yorumlar

Böyle bir cihaz, bir gemi gibi, ev aletleri için piyasaya çıktı nispeten yenidir. Ancak, bu süre içinde o tüketicilerin tanınması kazanmayı başardı. Bu cihaz çok yönlülük ile karakterize edilir. O sadece demir elbise mümkün değil, aynı zamanda lekeleri anlamak için, bez dezenfekte olduğunu.

kimin derecelendirmesi artık talep ve yeri doldurulamaz bir tüketici araştırmasına dayanmaktadır Buharlayıcılar,. Gittikçe bizim vatandaşlarımız kazanç daha ev kullanımı için bir cihaz temsil etti. uzmanlar ve tüketicilerin doğru vapur yorumları yardıma seçin.

Çok popüler bugün vapurları çeşitli tadını çıkarın. Bu araçları Puanlama gerçekten kaliteli ve talep bunlardan hangisinin değerlendirmek. piyasada bugün tüm vapurları son teknoloji ile yapılır. Bunlar önemli ölçüde ütü sürecini hızlandırmak edebiliyoruz. Hemen hemen kumaşın her türlü düzeltmek için dakika içinde mümkün olacak.

Otparivatel buharla kumaş üzerinde pozlama gerçekleştirir. Bu nedenle, cihazın tasarımı bir su tankı oluşur. Çok sıcak olur. yassı bir biçim alana meme içine girer ve serbest bırakılan su buharı, kaynama noktasına ulaştıktan sonra. tedavi tekstil yardımıyla.

Cihazı oluşturan güçlü bir basınç, elyaf kumaş üzerinde hareket eder. Onlar biraz zayıflatılmış bulunmaktadır. Bu sayede kolayca yüzeyi pürüzsüz hale getirir. Ayrıca bu cihaz kumaştan kötü kokular ve lekeleri çıkarır. Bu nedenle, bu tür bir cihaz yavaş yavaş geleneksel ütü yerini almaktadır.

satışında Bugün bu gereçlerin bir kaç çeşidi vardır. elle tutulan, zemin ve giysiler için dikey vapurları bulunmaktadır. ekipmanı ile temsil edilen bir grup ile uygun olarak inşa bu cihazları derece.

Dikey vapurları küçük boyutlara sahip. Ancak, onların kapasite kaliteli kumaş kaldıracak kadar yüksektir. Bu tür cihazlar aktif iş yerinde hem de evde kullanılır. Onların çalışmaları için ütü gerektirmez.

Sık sık seyahat eden kişiler için uygun El vapur. Böyle bir cihaz, bir iş gezisi. Bu Konfeksiyon Buharlı Pişirici en küçük ayak izi vardır. Bununla birlikte, bu tür cihazlarda presleme işleminde süresi sınırlıdır. Genellikle 15 dakikayı geçmez.

yüksek verimlilik ile Zemin vapurları. Seyahat ederken Onlar sizinle alamaz, ancak bu cihaz kesintisiz çalışma için uygundur. Eğer keten veya giyim büyük miktarda demir gerekiyorsa, cihazın bu sürümü tercih edilir. Bu kadar 2.5 saat sürekli çalışabilir.

seçerken nelere bakmak için?

yetenekler giysi gemi belirli bir dizi ile karakterizedir. Böyle ekipmanın derece seçerken dikkat etmek önemlidir, ancak belirtilen fonksiyona dikkat etmelidir. Her tüketici için önemli veya ev aletleri tarafından sağlanan kalite yönünde.

1

Ilk şey cihazın kapasitesine dikkat etmek. Yerli amaçları için yeterli 1.3-1.7 kW olacaktır. Bu oran ütü hızını etkiler. Hesaba su tankının hacmini almak da önemlidir. o çok küçükse, kullanım rahatsız olabilir.

Pahalı modellerde sağlanan su için özel bir filtre. Bu cihaz olağan akan su doldurmak için izin verecektir. temizleyici ucuz modellerde verilmemektedir.

cihazların bile ucuz çeşitliliği çok yönlülük farklıdır. Ancak seramik veya metal yüzey kalitesi sadece pahalı modellerdir.

Incelenmesi derece Konfeksiyon Buharlı Pişirici, iyi bir cihazı seçmek için her yağlamak. Uzmanlar bu tür cihazlar yalnızca güvenilir üreticileri olması gerekir satın savunuyorlar. Bu yüksek maliyete sahiptir fakat onun verimliliği ve dayanıklılık çok daha yüksek olacaktır.

Böyle Endever Odyssey S-360, Polaris PGS 1708VA dikey giysi gemi baş cihazlar arasında. Manuel cihazlarını varyantları ile müşterileri arasında talep onlar eşit üzeresiniz. Bu kategoride ayrılan vapurları Phillips GC330 / 4, Scarlett SC-SB23201 vardır. Bu oldukça yüksek kaliteli cihazlardır.

Bugün tüketiciler arasında en popüler zemin vapurları bulunmaktadır. Verimli, güvenilir cihazlardır. Bu grubun tanınan modeli Kitfort KT-901, Phillips GC660 / 05, Tefal IS8380, Büyük Usta GM-Q5 en iyisi. En popüler Konfeksiyon Buharlı Pişirici olan bunlardan hangisinin görmek için göz küçükten büyüğe sıralamalarını verilmelidir. Bu 7 en iyi modeller için kabul edilecektir.

Puanlama Dikey Konfeksiyon Steamer böyle Endever Odyssey Q-360, Polaris PGS 1708VA olarak modeller tarafından yol açtı. Onlar müşterileri arasında yüksek talep vardır. Bunlardan ilk genel sıralamada Konfeksiyon Steamer yedinci sırada yer alıyor.

Bu dikey konumda giysi ütü sağlayan çok yönlü bir cihazdır. hassas bir işlem buharı ve yeterince kaba kumaş olarak kullanın. Sürekli çalışma süresi 1 saat 20 dakika ulaşır. Cihaz çabuk ısınır. Mevcut farklı modlar ütüleme için birkaç ipucu vardır. Böylece hatta küçük, zor giyim öğeleri (yaka, manşet, cepler) işlemek mümkündür. Cihazın fiyatı 3.5 ila 5.5 bin arasında değişmektedir. ovuşturun.

Modelin dezavantajları çok uzun hortumu bulunmaktadır. O bükebilir. cihaz değil, yüksek kalitede, yapıldığı malzemeler. Uzmanlara göre, beyan edilen kapasite gerçek göstergesi karşılık gelmez.

giysiler için Elle tutulan vapurları, Phillips GC330 / 4 led bir derecelendirme Scarlett SC-SB23201, tüketiciler tarafından talep etti. Bu minyatür cihazlar iyi kalitede olmasını. firması Phillips adlı Modeli genel sıralamada Konfeksiyon Steamer altıncı gerçekleşir.

Model GC330 / 4 kendi elektrik yapısında bulunmaktadır. Bu buhar otomatik besleme sağlar. Kit, aynı zamanda bu nedenle ilgili kazak elyaf, kat ve bir fırça da içerir. E. aygıt güç 1 kW arasındadır. maliyet modeli - 4,4-6,5 bin ruble ..

Bu minyatür cihaz uygundur, 700 aşmadığı ağırlığı, o hızla ısınır. Operasyon ütü tahtası olmadan yapmak mümkün. Üye su çok küçük bir kapta kaydetti. Ayrıca, birim uzun bir süre kapalı sonra soğur.

Beşinci yer genel sıralamada Konfeksiyon Steamer Modeli Polaris PGS 1708VA sürer. Bu cihaz çalışma dikey türüdür. Bu vapur mükemmel kumaşı dezenfekte eder. Güç onu düzenlenir. Su doldurma olmadan cihaz yaklaşık 40 dakika boyunca çalışır. doku farklı türleri için birkaç ipucu dahildir. birim maliyeti 3,5-5000 olduğunu. ovalayın.

Konfeksiyon Buharlı Pişirici reytinge düşünüldüğünde mevcut modelin birçok avantajı vardır unutulmamalıdır. rezervuar su üzerinde ise, ünite otomatik olarak kapanır. Rahat bir kolu vardır. Ayrıca vapur fazla yer almazlar.

kusurlarından biri, model iç kabın yetersiz ayrıntılı şeklini belirtmek gerekir. zor olduğu için suyu tahliye etmek. Buhar kalitesi 1.7 kW kapasiteli diğer modellere göre daha düşük olacaktır. Ayrıca çok termovarezhka biraz gelir dahil.

En iyi el Konfeksiyon Buharlı Pişirici sıralamasında modeli Scarlett SC-SB23201 içerir. Bu iş gezileri veya araçtan üzerinde genellikle insanlar için uygundur. Genel sıralamada, bu model dördüncü sırada yer alıyor.

Bu buhar tekstil, halı, perde ve diğer ürünler işleyecek çok yönlü bir cihazdır. Su tankı Hacim bu tür ekipmanın (100 mL) için yeterli olduğu düşünülmektedir. set birkaç ipucu içerir. Isıtma yeterince hızlı gerçekleşir. Aygıt yatay ve dikey olarak çalışabilmektedir. Bu modelin maliyeti 1,6-2,7 bin olduğunu. ovuşturun.

Bu bütçe, pratik modeli. Bu yüksek işlem verimliliği vardır. varlığı gösterge ışığı rahatlık verir. Ancak, böyle bir cihaz tamamen hantal öğeleri ele almak mümkün değildir. Daha çok hafif kumaşlar için tasarlanmıştır.

değerlendirme KILAVUZU Konfeksiyon Buharlı Pişirici ve dikey modelleri dikkate alarak, biz açık çeşitleri hakkında birkaç söz söylemek gerekir. kullanıcılarına göre, bu en yüksek kalitede, verimli cihazlar olduğunu. Genel sıralamada, zemin vapurları ilk üç sırayı işgal eder. Bu enstrümanın kaliteli kaynaklanmaktadır.

Üçüncü sırada modeli Tefal IS8380 olduğunu. Bu 5 mod buhar sağlar. Cihaz verimli ince ve yoğun hem malzemelerini işleyebilir. Buharlı pişirici giysilerin temizlenmesi için tam bir yastık vardır. O kırışıklıklar, Pantolonundaki tetikçi oluşumunu tedavi iyidir. giysi üzerinde nemli izleri sıyırma işlemi tamamlandıktan sonra.

Modelin dezavantajları yüksek maliyeti dahil - 13-17.000 ruble .. Hortum bazen eğilir. Bu uzunluğu çok küçük olmasına rağmen. Rezervuar cihazından su taşırken çıkarılabilir.

İkinci sırayı da zemin gemi tutar. En iyi modelin Sıralaması böyle Phillips GC660 / 05 gibi bir modelin olmadan eksik olurdu. o anketler tüketicilerin ikincilik derecesi almıştır o. Bu vapur su için ferah bir deposu vardır. Güç 1,8 kW ulaşır. ambalaj içerir, yastık giysi ve koruyucu eldiven temizlemek için. buhar üç modu vardır. birim maliyeti 10-12 bin civarındadır. ovalayın.

Kordon yeterince uzun ağa bağlanmak için. Otomatik sarım işlevine sahiptir. enstrüman neredeyse sessizce çalışır. konteyneri, geleneksel musluktan su dökmek için bırakılır. Cihazı kullanmak için uygundur.

Alıcılar sunulan yetersiz kalite vapur kir kaldırır savunuyorlar. Buhar üreticisi göstergesine karşılık gelmez. suya bir sap akabilir. Içinde yoğunlaştırma damlacıkları.

En popüler modelleri listesinin tepesinde de işgal zemin vapurları olduğunu. Puanlama temsil enstrümanlar Büyük Usta GM-Q5 açtı. Onun kapasitesi 1950 Watt. Sürekli çalışma süresi - yaklaşık 50 dakika. malzeme üzerinde damlacıklarının giyim çevrimdışı işlem buhar birikimini işlerken. Bu buharlı geminin maliyeti yaklaşık 10 bin civarındadır. ovuşturun.

düzgün bir şekilde döndürülebilir sağlanır tasarım çift yoğunluğu regülatörü. Bu cihaz bile zor kirletici altında işlevini temizlik iyidir. set ek araçlar ve aksesuarları bir sürü geliyor. Onlar herhangi bir mod etkin ve olabildiğince rahat sıyırma yapmak için izin verir.

dezavantajı, sadece bir otomatik kablo sarıcı yokluğu atfedilen olmalıdır edilir. Bu genellikle yerli alıcılar haline kadar iyi vapuru, gereğidir.

Bu araçları sıralaması, buharlı nelerin dikkate alarak, herkes kendileri için en iyi seçeneği tercih edebilirsiniz. ev aletleri ile temsil çeşitli satışında bugün Sunan hemen her müşterinin ihtiyaçlarını tatmin edebilir.

Parootparivatel güçlü ve ucuz

elleriyle Crafts evde doğaçlama - Rukodelnik.Su

El örgü şişi ve kancalar ve ev dikiş için örgü ve dikiş makinelerinin Ansiklopedisi. Usta sınıfları, talimatlar, fotoğraflar ve video.

yıl buharlı geminin en iyi seçimi

Analitik yazının bugünkü sayısında "Rukodelnika" iyice teknolojinin bu mucizeyi kullanmanın hakkında tüm nüansları anlatıyor, sen iyi artıları ve farklı markaların eksilerini gösterecektir, siz vapur marka üzerinde karar vermenize yardımcı olacaktır. Gidelim!

Neden demirden daha iyi yüzer

Modern vatandaşının hayatta, iş kişi genellikle yeterli değildir. Aile, iş, ilişkiler basitçe mümkün değildir tek ekstra dakika bırakın ve bazen acele ve evcil hayvan yatağı veya giyim işinde kaçmak yok. Bu icat edilmiştir, bu durumlar için ise giysi gemi - giysi bakımı için güçlü, ama aynı zamanda taşınabilir bir araç.

 • Bu çok yer almaz;
 • bir ütü masasının olarak ortaya koymak gerekmez;
 • demir gibi, ısıtma bekleyin.
 1. çok daha iyi ütü ile baş Ütü. buruşukluk veya katların en küçük kalmaz giysi cihaz ile çalıştıktan sonra;
 2. Böyle Rhinestones veya paytok ait süs eşyaları ile fırfır, fırfırlar yer olarak mükemmel otglazhivayutsya girift detaylar. Aynı zamanda, - neredeyse aynı anda, geleneksel ütü demir imkansız olduğu;
 3. pantolon Hatta oklar - artık bir sorun, onların naglazhivaniya için özel eki varsa;
 4. giyim üzerine vapur parlak boşluk görünmüyor garantilidir sonra (ütü olduğu gibi sık sık olur). Aksine, hatta oldukça klişeleşmiş şeyler yepyeni bir görünüm elde;
 5. buhar yanlışlıkla gibi toz akarları parazitler yanı sıra, giyim düştü tüm virüsleri, mikroplar, öldürür.

Nereden alınır: Technosila, M. Video, MediaMarkt - ev aletleri Rus zincir mağazaların topraklarında büyük.

[AdmitadGoods img_size = 'madde-img-küçük resim küçük' img_pos = 'img-pull-sol' txt_align = 'CPA-text-sol' id = '2711']

[AdmitadGoods img_size = 'madde-img-küçük resim küçük' img_pos = 'img-pull-sol' txt_align = 'CPA-text-sol' id = '2705']

En kolay ve en ucuz Aliekspresse (bağlantı) üzerinde bulunabilir.

Nasıl bir giysi gemi seçmek için

Her şeyden önce, sen buharlı tür kişisel olarak sizin için daha uygun olduğunu anlamak gerekir. Aşağıdaki ölçütleri kullanarak deneyin:

 • Eğer büyük açık aparat için düz uzayda yeterince var mı;
 • buharlı geminin son nesil (alacak kadar para var mıson ekipman kadar mal olabilir15 bin ruble);
 • Hangi tercih edersiniz: Bir hantal veya açık hafif, taşınabilir ve el taşınabilir;
 • Onun sıyırma tahmini frekansı ile giyim inşaat, malzemesi (tüvit, yün ve daha yoğun ve mamul ürünler için "ağır" malzemeler güçlü Dış üniteyi kesinlikle gerekecek).

daha ayrıntılı olarak giysi gemi ticari olarak mevcut olan türler göz önünde bulundurun:

Başlığında da görebileceğiniz gibi - Cihazın dikey eksende bez ve giysi çıkartılır. narin aplikelerle, korkulu ısı demir, dikey buhar makineli narin kumaşlar (ipek, pamuk, naylon) ya da tişört, elbise sahibi mutlu bluzlar - - bu sizin seçiminiz Eğer varsa!

1) istenilen yükseklikte askıları sergiledi;

2) () omuz üst kanca öğesi asılı;

3) gemi içerir;

4) şey çeker (aksi buruşuk giysiler) buhar ile düzleştirilir

Her şey çok daha hızlı ve daha kolay ütüleme demirdir: Ütü masasını, demir ısıtma beklemek, koymak gerek spec su dökün. Tank - buhar her şey hızlı ve verimli yapılır.

Yukarıda belirttiği gibi, dikey (kat) ve manuel giysi gemi arasındaki temel fark, - steper kompaktlık ve hareketlilik. Tabii ki, video izlerken, "Evet dikey çok büyük değil" ve haklı olarak çok söyleyebiliriz. Ama! çantanızda veya sırt içine koyun ve şehrin diğer tarafına gidebilir mi? Ya metro veya otobüse paketten sürüklenen gerekecektir?

giysiler için bu durumlar ve taşınabilir el vapurları geliştirilmiştir için öyle.

avantaj ve dezavantajları Karşılaştırmalı özellikleri

 1. doldurma su
 2. içerme
 3. kumaş veya giysi öğesini Gergi buhar düzleştirilmesi
 4. buharlama
 5. çamaşır kurutma. Bir el cihazı ile çalışırken, çünkü kumaş germek için uygun değildir hiçbir özel rafları ve askılar. Bu dezavantajı aşmak ise - bitirdiniz.

Eğer bilinçli bir karar böylece Şimdi daha ayrıntılı olarak buhar ekipmanları üreticileri üst bakmak - Bir giysi gemi satın almak.

menşe ülke: Rusya

Şirket Kuruluş Yılı: 2005

Üretimin Başlangıç: 2005

Büyük Üstat - Bugünkü yazıda temsil yerli giysi gemi sadece biri. kalite ve performans buhar cihazlarının Büyük Usta onun yabancı meslektaşlarının iyi benzer - Phillips veya Karcher'in (ve bu bir reklam değil, şaşırtıcı bir gerçeklik,!). şirket yapmıştır Son 15 yılda Rus ev kadını oldukça iyi ve yüksek kaliteli ekipman mutlaka kalite bir "cool" markası ile ekipman satın ve uzun kullanmayın anlaşılmaktadır.

Eh, en azından, vaka buhar olduğunu

Bugün, Büyük Üstadı markası adı altında ürün aralığı:

 • askı ve bir teleskopik stand ile giysiler için buharlı;
 • Mini vapurları;
 • Buhar temizleyiciler;
 • buhar jeneratörleri, bir ütü ile donatılmıştır;
 • sistemlerinin ütü;
 • profesyonel ütü presleri;
 • Su filtreler ile elektrikli süpürgeler;
 • Temizlik için buharlı temizleyiciler;
 • fonksiyonel ütü masası.

Sen kalitesini karşılaştırmak zorunda

Biz en iyi özelliklerini veren iki benzer cihazların olduğunu incelemek. , Karşılaştırma için, iki oldukça iyi bilinen kompakt modeller atın.

Büyük Usta GM H600 VS Philips Buharlı&Git GC310 / 35

Şimdi daha güçlü karşılaştırmak - açık öğeleri:

Büyük Usta GM-S205 Profesyonel VS Kitfort KT-902

Büyük Usta GM-S205 Profesyonel

Su tankı kapasitesi

Sürekli çalışma süresi

sıyırma modu sayısı

Nozul naglazhivaniya atıcı

Orada + prof. Pantolon askılıkları

eller için koruyucu ekipman

Hemen hemen tüm: organzeler, sentetik, ipek, çorap, kostüm ve kat kumaş

kararı: Gördüğünüz gibi, yurtiçi hasıla hem işlevsellik ve kullanılabilirlik ve görünüş olarak yabancı teknoloji ile rekabet etmek oldukça yapabiliyor.

Satın Büyük Usta, şunları yapabilirsiniz online mağaza mediamarkt.ru

menşe ülke: İsveç

Şirket Kuruluş yılı: 1988

Üretimin Başlat: orta 2000'lerin

Şirket Kromaks hemen değil ev için ekipman üretmeye başladı - neredeyse on beş yıldır, kendi ana gelir makale imalatı ve satışı çeşitli parantez ve bağlar ev, ev aletleri ihracatı, yanı sıra büyük endüstriyel işletmeler oldu. Görünüşe göre, İsveçli grubun pazar güçlü rakipleri ile rekabet edebilecek ev aletleri oluşturmak için çalıştı üzerindeki varlığını güçlendirmek karar vermesi. Ve o yaptı!

Haşlamalar Kromax şaşırtıcı yabancı teknoloji için, aynı zamanda yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı olması için yönetmek. Nasıl editörler anlaşılması - iş Avrupa yaklaşımı sayesinde tüm - fiyatları yükseltmek için - daha sonra üretim kalitesi ve ucuz ürünleri ve markasıyla dikkat çekmek. Sadece size güvence istiyorum - ekipman maliyeti biraz büyüyor, ancak kalite en yüksek mertebeden kalır!

 • Yeterince Büyük (büyük bazı analogları hariç)
 • Ağırlık - yaklaşık 3 kg
 • Su tankı hacmi - 2 litre
 • Güç - 1750 W
 • buhar hacmi - 36 mi. dakikada
 • Fiyat - 3700 ruble

tutma cihazının üzerine kumaşı yere yeteneği ile büyük ve güçlü bir cihaz. emsalleri arasında güçlü pil. Yeterince Ağır.

 • q307 daha az genel
 • Buna bağlı olarak, 2400 ml için haznenin hacmi. daha az (600 mi).
 • Boş cihazın ağırlığı - 2 kg
 • Güç - 1350 BT
 • buhar hacmi - 20 mi. dakikada
 • Fiyat - 2340 ruble

Oblogchonny ve önceki modelin daha az boyutlu analog. Açıkça görülen nedenlerle, önemli ölçüde enerji, basınç ve su buharı miktarını kaybeder.

 • Steamer buharlı temizleyici +
 • Ağırlık - 6 kg (!)
 • Güç - 1500 Watt
 • buhar hacmi - 50 mi. dakikada
 • Fiyat - 4190 ruble

Önceki daha çok özel bir düzenek. Yoğun basınç buharlaşan sıvı çamaşır makinesinin bir minyatür analog Cihazı dönebilir. Bir şeyleri temizlemek için acil ihtiyaç ile günlük yaşamda çok uygundur.

Rakiplerle Karşılaştırma

Kromax Odyssey q307 VS Magio MG-322

Karar: Yarışma kuvvetli olmakla Kromaks vakarla savaşır! Böyle ekipman satın sitesinde pişman değilim olabilir.

yıl buharlı geminin en iyi seçimi: 2 yorum

senin ilginç makale ve faydalı ipuçları için teşekkür ederiz. Ben iş seyahat etmek olur ve demir almak zorunda kaldı, ama zahmetlidir. Manuel vapur uzun mesafe seyahat için tasarlanmış gibiydi okumak önce. Bir onay e-bulduk ve özel yararlı ipuçları dahil değil, aynı zamanda üst su ısıtıcısı Hangi modeli vardır. Eh, bu tür eşyalar bize geniş bir ürün yelpazesi içinde doğru seçim yapmak için yardımcı olur.

İyi günler! Çalışma modunda en Dikey buhar giysi vapur oldukça hızlı gider - Bir 40c bir çift vardır içinde. 1.8 litre tank hacmi sürekli operasyon 50 dakika sağlamaktır.

giysiler için En vapurları

Buharlı Pişirici ve ütü - tamamlayacak, ancak birbirlerini yerini alamaz tamamen farklı iki şey. vazgeçilmez öğesi örme hassas kumaşların bakımı için, kürk -, yoğun malzeme ve yatak takımları için bakım için değildir Otparivatel. Seç vapur beklentilerinize uygun, bizim derecelendirme yardımcı olacaktır.

hangi şirket seçmek için Steamer

Hollandalı marka tarafından üretilen aletler, tüketicilerin haklı bir güven sahiptir. Şirket giysi vapur kılavuzunu ve zemin modellerini hem üretmektedir. Bunlar, düşünceli ergonomik tasarımı ile ayırt kalite ve işlevsellik inşa edilir.

Rus marka. Çin malı Kitfort ekipmanları, şirket dikkatle ürünlerinin kalitesini izler. Özellikle tüketiciler arasında popüler düşük fiyat, iyi teknik özelliklerini ve kalitesini birleştirerek, zemin vapurları marka Kitfort tadını çıkarın.

Uluslararası Holding vapurları dahil küçük ev aletleri, çeşitli üretmektedir. Çin ve Rusya'da bulunan ana üretim tesisleri. Şirketin ürünleri nedeniyle makul fiyatlara talep, Polaris ekipmanın kalitesi daha seçkin markalara aşağı değildir.

bu oldukça dar bir ihtisas sahibidir, çünkü bu marka çok iyi, ev aletleri üreticileri arasında bilinmemektedir. Bu markanın altında yalnızca (vapurları dahil) makineleri ve teknik donanım ütü üretilen. şirket herhangi giyim ve tekstil bakımı için bir model geliştiriyor. Fiyat aralığı Konfeksiyon Steamer Mie - ortalama kalite güvenilir.

Bu marka tanınmış İsveç markası altında Kromax Grubu ev için güvenilir ürünler üretmektedir. Endever yılında ürün ve zemin vapurları ve kompakt elle tutulan modelleri, çoğu çok cazip fiyat etiketi var.

bizim Reyting Konfeksiyon Steamer dikkate sıradan tüketicilerin kullanım görüş ve deneyimlerini alınmış ve aşağıdaki özellikleri dikkate alın:

 • buhar kaynağı;
 • şartnameye uygundur;
 • Su tankını alın;
 • Ergonomik modeli;
 • modları sıyırma;
 • maliyeti;
 • kusurları hakkında şikayet.

Elle tutulan vapurları onlar için evde fazla yer gerekmez, yolda onları almak için kullanışlı, kompakt, ama aynı zamanda kendi uygulama tarafından bazı özel mucizeler bekleyen değmez, manuel modellerde güç kaynağı buhar kat daha düşüktür. Bir not seçtiğinizde: çoğu 1-2 şeyler için yeterli olan küçük bir su tankı var.

En popüler modeli eli Polaris PGS 1502CA olduğunu

temel işlevleri yanında - modelini sıyırma kir ve tiftik şeyleri temizlemek için kullanılabilir. fiyat için iyi değer - kalitesi.

 • operasyon için tamamen hazır sonra sadece 30 saniye sonra;
 • 20 g / min buhar;
 • Ek ipuçları dahil;
 • Kullanımı kolay;
 • kolay bir torba içine;
 • fiyatı.
 • küçük sürekli çalışma;
 • Su deposu - 0.09 L;
 • Bir sıyırma modu.

sahipleri vapur Polaris PGS 1502CA yorumlarını bakılırsa kumaşların farklı türde ile baş edebiliyor ve rahatlıkla elinize uyuyor.

Ergonomik ve şık. narin kumaşlar ve örgüler bakımı için uygundur. Buhar - 20 g / dakika, su deposu - 0.06 litre.

 • Su ile tamamlandığında devre;
 • Yoğun dokusu için Nozul;
 • operasyon için hızlı bir şekilde hazır;
 • Küçük ebatlı,
 • hafif, elinize rahatça sığar.
 • genellikle su eklemeniz gerekir;
 • biraz pahalı;
 • Uzun soğuk.

Hızlı evden ayrılmadan önce kıyafet yenilemek, kırışıklıkları, pürüzsüz düzleşmiş Buhar - Bu görevler Philips GC310 / 35 kuyu kolları, ancak omzuna her zaman değil yoğun doku ürünü bir sonuç bu striptizciye yorumun çizilebilir.

Bu model - iki de bir: vapur seyahat ya da iş gezisi, özellikle çok uygun olan bir çay olarak kullanılabilir.

 • Model kılavuzu besleme buhar giysi gemi arasında en güçlü sahiptir - 40 g / dakika;
 • Birkaç fonksiyonlar;
 • Su oldukça büyük bir hacim kapasiteli - 0.5 ml;
 • aşırı ısınmaya karşı koruma sistemine sahip;
 • normal su kullanılabilir;
 • Ek memeleri ve eldivenler dahil.
 • diğer modellere göre daha uzun ısınmak;
 • yüksek su tüketimi;
 • fiyatı.

Biz Mie Piccolo'yu vapur - Mükemmel üretim kalitesi ve teknik özellikler imalatçı tarafından beyan karşılık gelmektedir.

Endever Odyssey Q-410 - hesaplı modeli elle vapur

Bu buharlı geminin fiyat aralığı 900 -1200 ruble içindedir. Güç kaynağı buhar - 18 g / dak. Bu güzel ve çok rahat görünüyor.

 • Su için oldukça büyük bir kapasite - 200 mi;
 • Su tepesi olmayan zaman belirtilen - 20 dakika;
 • 2 kafa dahil bulunmaktadır;
 • Bu süet, nubuk yapılan yazılar yüzeylerin temizleme ve temizliği için de kullanılabilir;
 • fiyatı.
 • ısıtılmış uzun;
 • Kısa kablosu;
 • geri kalan su boşaltılmalıdır.

İncelemeler bakılırsa Odyssey Q-410 kendi işin üstesinden gelebilen Endever. İyi bir bütçe vapur.

elle tutulan buharlı geminin değerlendirmeden, onlar kot veya keten gibi kalın kumaş ile baş kalmamasıdır izler. yumuşatma narin kumaşlar - onların amacı: Ama bu cihazların çoğunluğu talimatlarında belirtilmiştir. O kolayca fırfır ve perdeler ile baş ve keten ütü için uygun değildir.

Zemin Konfeksiyon Steamer daha güçlü buhar olarak, bu nedenle yalnızca evde değil kullanılmaktadır. şeyleri hızlı bir şekilde iyi görünüm yapmak gerektiğinde Profesyonel modelleri, mağaza ve giyim sanayinde tekstil bakımı için kullanılır.

Kitfort KT-910 - En iyi zemin modeli

en güvenilir ve talep tüketicilerin geri bildirim model KT-910 ulusal marka Kitfort olduğunu. Profesyonel dizilere ait bu vapur - kaliteli ve uygun fiyatlarla nadir bir kombinasyon.

 • hızlı ısıtma;
 • Buhar sıcaklığı - 130 ° C;
 • su, bir tank içinde sesli bir sinyal biter;
 • cazip fiyat;
 • Kablo otomatik sarılır;
 • buharlı ısıtma ütü;
 • otomatik kapatma bir fonksiyonudur;
 • Birçok ek araçlar ve güvenli sıyırma için aksesuarlar;
 • de hemen hemen bütün dokular sıyrılmıştır.
 • Kısa kablosu;
 • Çok sıkı mandal;
 • bu model hlipkovat askı tasarımı bazı sahiplerine göre.

Steamer Kitfort KT-910 - Her iki profesyonel kullanım için ve ev kullanımı için mükemmel bir seçimdir. tüketicilerin geri bildirim bile kolayca çok yoğun malzemeler sıyrılır.

40 g / dak - 2.1 litre, buhar güvenilir gemi su deposu. Bu sıvı ara vermeden bir saat çalışma için yeterlidir. sürede çok yoğun değil dokudan sırayla giysiler koyacağız. Ve yine, bu temizlik ve mobilya dezenfeksiyonu, yumuşak oyuncaklar için kullanılabilir.

 • buhar çeşitli türleri;
 • Mükemmel üretim kalitesi;
 • Ek memeleri ile tamamlandı;
 • buharlı temizleyici eserlerin parametreleri ve tanktaki suyun varlığı hakkında bilgi görüntüler ekran;
 • kontrolleri dokunun;
 • koruma sistemi aşırı ısınma;
 • memeleri için uygun depolama bölmesi;
 • ölçekten kolay temizlenebilir.
 • Hortum ve maksimum kapasiteyle çalışıyor kolu çok sıcak;
 • hortumun viraj biriken kondens, yanacak kolaydır;
 • kumaş her türlü uygun değildir;
 • DROP sistemi.

Philips GC670 anda / 05 tüm modern sevenler dikkat etmelidir: bu model bir ekran ile donatılmış, bu dokunmatik kontrollere sahiptir. vapur tüketicilerin önemli bir dezavantajı DROP sistemini hissediyorum.

Bu model 3 buhar ayarını ve elektronik ekrana sahiptir. kontrol düğmeleri silah vardır. İşlerin taşımak ve daha az sıyırma sürecinde gerilime maruz kalmamak için, çift Rack.

 • çok güçlü buhar emisyonu, 85 g / dakika;
 • 2.5 litrelik bir kapasiteye sahip bir tank;
 • Bir damla sistemine sahip;
 • olasılığı buharın temin düzenleyen;
 • güvenilir yapı;
 • rahat çalışma masası, kolayca yüksekliği ayarlanabilir.
 • Çok büyük;
 • Kapak yan bölmeler kendiliğinden açılır;
 • Bu model vapur ucuz gelmiyor.

çok rahat bir bar, güvenilir, güçlü: Mie Deluxe profesyonel modellere karşılık gelir.

Popüler bir marka vapur Polaris dumanı tüten iki modu vardır. Tank kat modeli için çok fazla değildir suyun sadece 600 ml tasarlanmıştır. Bu su miktarı, sulama olmadan yoğun bir çalışma, yaklaşık 20-25 dakika yeterlidir. Güç kaynağı buhar - 40 g / dak.

 • o buharın temin düzenlenmesi mümkün olmaktadır;
 • Kullanımı kolay;
 • de çoğu dokular sıyrılmıştır;
 • çalışmaya hazır sonra yarım dakika;
 • uygun fiyat.
 • Bir gösterge su ısıtma;
 • birkaç ipucu;
 • Bu fazla yer kaplar.

Polaris PGS 1806VA - iyi vapur ev. kolay kullanımlı cihaz isteyenler için idealdir.

1. Önce, ihtiyacınız olan ne amaçla, buharlı seçeneği ile yanlış olması değil. hızlı evden ayrılmadan önce kıyafet yenilemek istiyorsanız, kesim karmaşık bir kaç şey varsa veya sık seyahat - El vapur bakmak, böyle bir vapura Polaris PGS 1502CA olarak.

Sık sık ve demir bir sürü sen triko, sentetik veya narin kumaşlardan giysiler bir sürü varsa 2. - zemin modeline dikkat edin. o, yumuşak oyuncaklar dezenfekte mükemmel mobilya olduğundan bu gemi, daha küçük çocuklarınız varsa daha evde olmayacaktır. Kitfort KT-910 önerilir.

3. buhar gücü. yüksek sayı, daha hızlı ve daha kaliteli vapur, görevi ile başa çıkacak. Eğer herhangi bir malzeme buhar kolay bir model gerekirse, elle tutulan vapur Mie Piccolo veya zemin Mie Deluxe bakmak, bunlar buhar büyük güce sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 35 = 45