Profesyonel ev için elektrik dilimleyici

Elektrikli dilimleyici yorumları ve seçimi için öneriler

modern mutfak üzerindeki en popüler cihazlardan biri bir elektrik sebze kesici olduğunu. sebze ve meyvelerin çeşitli kesmek için - En yaygın metresi işgal çünkü o iddia etmek çok zordur. bu vazgeçilmez bir araç, açıkçası, işi sıkıcı elektrikli sebze kesici vermektedir. bu harika aracın sadece birkaç dakika içinde bazı ev kadınları saat gidecek bir şeyler yapabiliriz.

mutfak için yararlı Dilimleme cihazı

onlar çok kompakt ve işin çeşitli çünkü Fonksiyonlu dilimleme, dünyanın en yaygın arasındadır.

Elektrik dilimleme makinesi birkaç farklı türleri.

ev için Slicer hızlı ve doğru bir şekilde kesmek için sebze yardımcı olur

Tabii ki, profesyoneller sebze kesme makinaları daha ciddi kullanabilirsiniz, ancak ortalama bir hanenin - en iyi seçenektir.

1

2in1 sebze kesme et öğütücü

Onun uzun ve verimli bir çalışma rehin - araçları ve veri cihazının uygun bakım değiştirme.

Herhangi sebze veya meyve doğranmış birkaç dakika izin verir elektrikli kıyma makinesine ait Aksine belirli tür. Neden belirli? Nokta olmasıdır Özel sıradan bitkisel dilimleme memeler ve ayrı bir cihaz için ihtiyaç, ilke olarak, herhangi bir orada var.

Masterpiece - Herhangi bir sebze ve meyveler minimum süre için istenen biçimi elde çünkü herhangi ev kadını mutfakta olabileceğini iyi.

Etkileyici bir boyut ve güzel tasarımının yanı sıra yüksek sebze dilimleme ile kombine özellikler mutfak robotunun büyük miktarda vardır - daha iyi ne olabilir? Ama, böyle bir cihazdaki dezavantajları, yıkama, yani beceriksizlik ve zorluk vardır. Ama, eğer gerçekten istiyorsanız, neden olmasın?

Her şeyden önce sen marka kalitesini sağlamak için tanınmış üreticileri seçmelidir. Tabii ki, fiyat çok daha yüksek olacaktır, ancak bu güvenilirlik, kalite ve yüksek performans ile telafi edilmektedir.

 • avantajlı olacaktır Paslanmaz çelik gövde ya da toksik-olmayan plastik;
 • Daha iyi değiştirilebilir bıçaklı bir model satın almak;
 • Sebze kesici haşlanmış bir benzeri veya ham sebze çalıştığından emin olun;
 • Sebze kesici her zaman iyi korunmalıdır, ve kesici kenarlar mümkün dokunmadan ellere karşı izole edilmiştir.

üreticileri için öneriler

mutfak robotu ile elektrik sebze kesici iyi bir alternatiftir

Sebze kesiciler Robot Coupe - bu kesinlikle güvenilirlik ve ürün kalitesinde tanınmış bir liderdir. Önemli dayanıklılık ve performansa sahip, o zaman en iyi seçenek bulmak için değil sadece biridir. Farklı fiyat kategoriler - Bu üreticinin başka bir avantajdır. Ancak, bütçe bunları ilişkilendirmek, tabii ki, bu gerekli değildir. Ama bildiğiniz gibi, kalite ve marka için ödeme yapmanız gerekir.

Nasıl lahana turşusu tarifleri bilgi grafikleri pişirmek için. Bu arada, lahana ve diğer bileşenlerin büyük miktarlarda temini için kullanışlı elektrikli sebze kesici gelir.

Ayrıntı için tıklayın

nasıl bir sebze kesici seçmek için videoyu izleyin:

Tüm elektrikli dilimleme oldukça karmaşık mekanizmalardır ve kendileri dikkatli bakım gerektirir. Ama tam bu sizin için büyük bir sorun olmayacak ve fazla sorun neden olmaz.

 • Kullanımdan sonra, sadece konteyner dilimleme durulama ve deterjan ile, ılık su içinde memesi kesilmesi;
 • bulaşık makinesinin parçaları yıkama mümkündür, bundan başka, bitkisel dilimleme bakımı kolaylaştıran;
 • Sonra sadece bunları dikkatle kuru gerekir.

Yani bakım elektrikli sebze dilimleme için tüm önerileri var.

Testi mutfağınızda yararlı olacaktır ucuz sebze hazırlama, sürücü:

Sen her durumda parçaların çalışma kesim dokunmayın ve ideal kesme kenarları hiç izole olmalı içinde, bir sebze kesici çalışan ile çok dikkatli olmak zorunda.

Tanınmış üreticilerin Bakış dilimleme:

Elektrik dilimleyicilere bakımı ve işletmesi kurallarını gözlemlemek bu harika aracı kullanarak herhangi bir sorun olması gerekir.

Şimdi çok şükür, artı sebze kesici taşlama - iki de bir. Şimdi biz nasıl yaşıyordu düşünüyorum! Tüm yaşam eserlerinde oldu. Özellikle çamaşır: hatırlamak nasıl - yani ürperiyorum. Mutfak da hayatının en uzağa götürdü. çok daha kolay hale geldi - Orada elektrik asistanı her türlü şimdi iyidir. Ve sadece hızlı hazır değil, aynı zamanda iştah açıcı. güzel görünüm yiyecek çok iştah açıcı çünkü. Bir sebze kesici elektrik güzel ve rovnenko keser. Charm.

Profesyonel ev için elektrik dilimleyici. Mutfak aletleri

Sebze kesici, belki de en çok ilgi gören mutfak aletleri biridir. Kendiniz için Yargıç: yemek pişirme sırasında en sık üretmek için ne gerekiyorsa eylemi? Doğru, bu meyve ve sebze kesiyor. Evin için favori aktivitenin rutin sürecin dönüşümü can sebze kesici elektrik profesyonel ile yardımcı olmak. lahana tuzlama yaparken mutfak lahana şeritler çevresinde saçılım resmi ile tanıdık. Bu bir bıçak lahana birkaç düzine büyük kafaları ile parçalayıcı ile zamanın çok büyük miktarda gidecek. Bir sebze kesici sadece birkaç dakika içinde bu işi üretecek.

en modelleri en iyisidir ve nasıl ev kullanımı için cihazı seçmek için hangi ne mutfak mağazalarında gösterilen dilimleyicinin içinde aletleri, görelim.

Kadınların özel aşk sebze ve meyve kesme fonksiyonlu makineler kullanılarak dikkati çekiyor. Özellikle kompakt ve aynı zamanda bu dilimleme ile çok iyi çalışma küçük bir miktar. Onların türlerini düşünün.

elektrikli kıyma makinesi ile Sebze kesici

Bu yüksek olması nedeniyle performans ve kompakt tarih mutfak ekipmanları için çok popüler. Eğer, et parçaları büküm rendeleyin ya güveç veya çorba bazı sebze doğramak gerekiyorsa, bu amaç için en iyi enstrüman bulunamadı. Masanın üzerinde bu sebze kesici fazla yer almaz. bu meme kaidesini değiştirmek için gerekli olacağı için, (genellikle değiştirilebilir gözlük bir çok ile temsil edilen), farklı kesme sebze yöneliktir.

Her zamanki elektrikli sebze kesici

Profesyonel ev için elektrik dilimleyici yüksek olması nedeniyle performans mutfak birçok ev kadınları en popüler birimdir. Onun konut dayanıklı plastik, bıçak yapılır - yüksek kaliteli çelik. Ayrıca, herhangi bir araç, dilimler, dices, fiş ve diğerleri tarafından sebze kesmek çeşitli eklerin sayıda sağladı.

dilimleme sebze ve doğranmış sebze kesici fonksiyonu ile Mutfak robotu

mutfak aletleri dünyasında yaratılış doruk bir hasat olduğunu. Bununla beraber, çiğ ve pişmiş sebze işleme olasılığı önemli ölçüde büyür. önemli avantajlar kalitesini doğrama yüksek hızlı kesim, dilimlenmiş sebze elverişli tepsileri, tespit edilebilir Of (çok zaman alır ve mutfak saflığını korur değildir). Bu birimin dezavantajları onun büyük boy ve temizlik zorluğudur.

Sebze kesici elektrik küpler daha uygun seçenek olacaktır. Adından da anlaşılacağı gibi, bunu tüm sebzeleri küp şeklindeki parçalar kesip olabileceğini anlayabiliriz. Onun olasılıklar yeterince geniştir - birkaç dakika için, kolayca tava Olivier kesebilir. Üreticiler genellikle farklı boyutlarda çıkış bloklarını almasına izin böyle mükemmel sebze kesici kafaları, verilen popüler markalar bulunmaktadır.

bir sebze dilimleme seçtiğiniz için Öneriler

şimdi satışta üzerinde, ithal ve yerli olarak en çeşitli dilimleyicinin bir sürü görebilirsiniz. Elbette, satın alırken marka bilinci güvenmek, ama yine de ev için elektrik uzmanına kesici her sebze olmalıdır aşağıdaki parametreler tarafından yönlendirilmesi gerekir edebilirsiniz:

 • kendi düzenek plastik minimum miktarı, - Son zamanlarda, paslanmaz çelik ve alüminyumdan yapılmış büyük bir kısmı imal niteliksel agrega;
 • sebze (tercih edilen seçenek değiştirilebilir bıçaklı bıçak seçmektir) dilimleme büyük ve küçük işlemlerin üretimi için paslanmaz çelikten yapılmış çeşitli bıçaklar varlığı;
 • tam diskler ve çeşitli taşlama ve kesme tipleri için diziler durumu - küpler, çevrelerinde, böylece şeritler ve;
 • işlevsel bir cihaz;
 • Tasarım dilimleme - an zor olmamalı mutfak renk düzeni için sebzelerin kesilmesi için cihaz almak için.

pişmiş veya çiğ - işlevsellik açısından yalnızca sebze belirli türleri için uygundur kesmek için makinelerin bazı modeller vardır. satın alırken Bu da dikkate almalıdır. bulaşık makinesinde daha kolay para olacak ve tasarımına ait söküm derecesine bağlı profesyonel ev için elektrikli dilimleme makinesi,.

Nasıl sebze kesmek için cihazı kullanmak?

sebze kesici operasyonu çok basit ve güvenlidir. Onun çocukları kullanabilirsiniz. çalışacak şekilde yapılandırmak için sadece tabloya özel bir vantuz ile bağlamak ve genellikle iki tane olan hunisi delikleri, herhangi sebze ya da meyve kesmek için önceden hazırlanmış koymak gerekir - yuvarlak ve dikdörtgen sebze. Ardından basın "Başlat" düğmesine ve bir elektrik parçalayıcı (diğer adıyla dilimleme) sebze düzgünce parçalar kesip açmak için başlar.

Bir karşılaştırma olarak, geleneksel dilimleyici bıçak göre önemli avantajlar göz önünde bulundurun:

 • Kısa sürede ve küçük bir çabayla, siz (tatillerinde özellikle değerli) sebze büyük miktarda kesebilir;
 • Kesık parçalar, daha da cazip bir yemek verir rovnenko ve düzgün, elde edilir;
 • ellerini kesmek için hiçbir risk söz konusudur;
 • Sen soğan keserken rahatsız gerekmez.

Elektrikli parçalayıcı mutfak rafta geniş bir alana işgal etmez, çok uygun ve kompakt olduğunu ve pişirme büyük bir aileye yer alırsa, kısa vadeli sebze bir sürü kesmek, hem de hafta boyunca gerekli olduğunda, tatil arifesinde çok yararlıdır.

bir sebze kesici üreticisi seçmeye yönelik ipuçları

Eğer yaparsanız küçük monitör, çeşitli forumlar ve internet mağazalarında üzerinde sebze dilimleme gözden çoğu olacak en çok satan modeli üreticisi "Philips", "Moulinex", "Bosch". Düşük güç (yaklaşık sekiz yüz watt) - Her üç temsilci bir tatsız dezavantajı vardır. Buna ek olarak, elektrik sebze kesici "Moulinex" ve "Philips", pişirme bölgesini temizleme ek rahatsızlık yaratacak onun kase, dahil edilmemiştir.

Onlar hakkında elektrikli öğütücüler ve değerlendirme fiyat

Elektrik sebze kesici - Hiç şüphesiz, bu mutfak çok uygun bir araçtır. çok olumlu çoğunlukla bu konuda yanıtlar. Bu ürünlerin avantajları Tüketiciler memeleri çok sayıda, kullanım kolaylığı, cihazın çalışması hakkında detaylı ve net talimatlar kullanılabilirliğini, hem de kompakt boyutu ve düşük güç tüketimi işaretleyin.

elektrikli sebze kesici başa çıkamayan sebze ve meyve hiçbiri. bunun için fiyat üreticisi ve personel kapasitesine bağlı olarak, üç bin altı değişir.

En önemlisi böyle bir cihaz satın alırken - bu pişirme sırasında kendi ihtiyaçlarını belirlemektir. sebze, sosis kesme, yumurta zevk neden olmaz ve geri kalanı için bir bıçak varsa, her zamanki basit mekanik sebze kesici-fileyi alabilirsiniz. sık ve büyük miktarlarda yemek severim aynı ev kadınları, böyle bir elektrikli cihaz çok yararlı olacaktır.

Önemli sebze dilimleme satın alırken üretici güven var olması. Herhangi mutfak aletleri tüm güvenlik standartlarını karşılamalıdır ve yüksek kaliteli ve toksik olmayan malzemelerden yapılabilir.

Bir elektrik parçalayıcı satın alarak, birçok tüketici sadece sebze işleme olasılığı, ama et ve buz tarafından yönlendirilir. Diğer - sebze et - bir tür bir ayırma farklı püskürtme ile mümkündür. Ayrıca birçok benzer cihazlar vitamini smoothie hazırlayacak fonksiyonel meyve sıkacağı ile donatılmıştır.

Gördüğünüz gibi, sebze dilimleme seçimi işlevlerinin çok sayıda dikkat etmek gerekir. zor ise, satıcı danışman başvurabilirsiniz. Birçok ev kadınları bunu bir kombine birimi almaları önerilir. Bu et ve Sıkacakları arasında gezinmek için ayrı bir öğütücü satın kurtaracak. Daha iyi bir kez mutfak cihazlarının bir çok alış biraz daha ödemek. Lezzetli salatalar ve iyi alışveriş!

Profesyonel ev için elektrik dilimleyici: modelleri, özellikleri, üreticiler üzerinde seçimi konusunda ipuçları ve yorumlar

kimse istediği mutfakta çok fazla zaman harcama. Ve birkaç kişi sebze, meyve ve diğer ürünler kesim zamanlarını vermek istiyorum. Ama onsuz her yerde. Bir elektrik sebze kesici yardımıyla gel. En alıcılar için uygun bunun için fiyatı. Ve yadsınamaz faydalar sağlayabilir. Bunun yerine uzun ürünler kesme sadece birkaç dakika içinde düzgün bir adet olsun.

üreticileri ve imha makinelerinin her türlü model çeşitliliği arasında kaybolabilir. Bu nedenle, elektrik ev için profesyonel ve ne de satın alma ilk etapta dikkat etmek kesici bitkisel olabileceğini anlamaya birlikte sunuyoruz.

çok fonksiyonlu dilimleme

Çoğu bu tip tercih vermek. Fonksiyonlu dilimleme Elektrikli Ev işyerinde birçok türde gerçekleştirmek için izin verir. onlar ev kadınları arasında bu kadar popüler olmasının nedeni budur. Bunlar bir çok avantaj vardır:

 • Kompakt ve mutfakta fazla yer işgal etmez. Onlar için her zaman kabinede bir yer olacaktır.
 • Bunlar, kullanımı kolaydır.
 • Onlar iyi bir performansa sahip.
 • pişirme için harcanan zamanı azaltmak için izin verin.

elektrik için ham sebze makinenin daha büyük boyutlu bir yiyecek işlemcisi içinde dahil edilebilir. Bu durumda, büyük bir aygıt büyüklükleri ayrı olarak hazırlanmış bir depolama alanı gerektirir. temizlemeden çamaşır ve uzun sürer.

kıyma biri fonksiyonu olan profesyonel ev için elektrikli dilimleme makinesi, aynı zamanda popüler. iki fonksiyon (kıyma ve dilimleme) kullanımı büyük ölçüde hazırlanan yemekler sayısını arttırır. Ayrıca, bu ikinci cihazın yeniden satın para harcamak gerekmez. Doğru bakım ve bu ürünün bakım ile uzun yıllar sürecek.

küpler halinde ürünlerini kesebilir Elektrikli dilimleyici, uzman cihazların bir sınıfa aittir. Bunun varlığı ayrı bir nesne olarak zorunlu değildir. Çoğu dilimleyici Zar birkaç dakika için gerekli tüm malzemeyi sağlayan özel memelerini var. Ama gerçekten ayrı bu ürünü satın almak istiyorsanız, o zaman neden olmasın? Üreticiler Bunların büyük bir çeşitlilik sunmaktadır.

belirli yönergelere uygun olarak seçilirse profesyonel ev için elektrik dilimleyici, uzun süre hizmet edecektir.

Öncelikle cihazın yapıldığı malzemelere dikkat değer. En iyi seçenek paslanmaz çelikten yapılmış parçalayıcı olduğunu. İkinci sırada dayanıklı toksik olmayan plastik.

çiğ sebzeler için sebze kesici aynı zamanda elektrikli taşlama pişmiş ürünler için uygun olduğundan emin olun. Bu seçenek kullanışlıdır. Örneğin, için salata bileşenler dilimleme.

Çıkarılabilir parçaları sahip olan modeller değiştirilebilir tercih edin. Çoğunlukla bu bıçaklar ile ilgilidir. Bunlar genellikle değiştirmek zorunda.

Bir başka önemli ayrıntı - kesme elemanlarının korunması. Çalışırken Kesme parçalar ellere erişilebilir olmamalıdır.

üreticiye dikkat edin. Zaten pozitif tarafta kendini kurmayı başarmış şirketlere tercih vermek daha iyidir.

Bu basit ipuçlarını yapmak cihazın kalitesi ve güvenilirliği lehine doğru seçimi yapacaktır.

Dayanıklılık ürünlerinin teknolojisine bağlıdır. Gerekli tüm adımlar ve çekler yapılırsa nasıl inşa süreci üzerinde ne maddeler kullanıldı. Nedenle, doğru ürünleri seçmek önemlidir.

Rusya, Almanya, Japonya, İtalya, Polonya ve diğerleri: Bugün küçük ev aletleri pazarında farklı ülkelerden ürünler üreticileri bulabilirsiniz.

Elektrikli dilimleyici Rus üretimi genellikle meslektaşlarının daha düşük bir fiyata satılmaktadır. Ama bu kalite kötüdür olmasından kaynaklanmaktadır değildir. Çoğunlukla ekonomik durum ve rublenin düşüşünü ilgilidir.

Biz belirli markalar hakkında konuşmak, o kadar dikkat değer "Filips9raquo;" Mulineks9raquo; "Bosh9raquo;. Bu üreticiler alıcılar arasında en popülerdir. Bu tematik forumları ile belirtilir, çevrimiçi mağazalar gözden geçirmektedir. Ama bu şirketlerin ürünleri kendi dezavantajları vardır. Profesyonel ev için elektrik dilimleyici küçük kapasiteye sahiptir. kase olmadan üretilen ilk iki dilimleme üreticileri de buna ek olarak. Sonuç olarak, daha fazla temizleme tablosunu ihtiyacı var.

Elektrikli sebze kesici altı bin üç ortalama satın alınabilir. Belirli fiyat üreticisi ve cihaz tarafından gerçekleştirilen işlevlerin bağlıdır.

Bir elektrik parçalayıcı satın alırken sıralamasında odaklanabilir. Birçoğu. Biz bunlardan birini dikkate almak öneriyoruz.

İlk olarak - Mulineks9raquo" taze Ekspres Küp DJ905;. Bu ekleri geniş bir yelpazede yer alır. Bu parçalayıcı şeritler, dilimler, küpler halinde dilimlenmiş. ince rende, kaba rende, parçalayıcı, küçük şeritler, küpler: Elektrik dilimleyici bu model rahatı için farklı renkte boyanmış beş kesici kasetleri bulunmaktadır. Onlar aygıtta özel bölmede saklanır. Modelin avantajları Avrupa takımını (Fransa), engelleme ve aşırı yük fırsat dilinmesini sayılabilir. Eksi - Sabit Kafa küpler temiz. Bunlara karşın atfedilen ve bir fiyat 9.500 ruble olduğunu edilebilir.

İkinci sırada - multirezka Philips HR1388, böylece sebze, meyve, peynir, sosis ve kesmesini sağlayan. Eğer doğrayın dilimleri ve aşçı kızartması dahil çeşitli boyutlarda, şeritler halinde kesilmiş izin Beş fonksiyonları. Türkiye'de üretilmektedir. Onun maliyeti - 4200 ruble. cihazın işlevselliği avantajları, yükleme ürünler için bir bulaşık makinesi, büyük çaplı boyunda temizlemek için uygun elemanlar. dicing ve bıçakları için hiçbir eşya gözü yoktur için herhangi ekleri - kusurlarından biri.

ilk üç Redmond RKA-FP4 kapatır. ince ve kaba rende, iki boyutta dilimler - bu fonksiyonları elektrikli sebze kesici vermiştir. Onun fiyatı - 3,8 bin ruble. Bu hızlı ve kolay bir işini yapar. faydaların küçük boyutu ve çekici bir tasarıma, düşük maliyetli ayırt edebilir. küçük bir kapasite ve memelerin yetersiz sayıda - minuses.

Eğer çalışma sırasında gerekli kurallara yaparsanız Elektrikli ev sebze kesici, uzun hizmet verecek.

her kullanımdan sonra, kaplar ve bıçaklar, sıcak su içinde deterjan ile yıkanır. Bazı modellerde, bulaşık makinesinde yıkanabilir. Ama bunun için Kılavuzda edilecek. Tüm detayları temizledikten sonra sadece kurutulmuş ve katlanmış gerekmektedir.

Orada Artık koşullar. Basit bakım uzun süre asistanı keyfini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

84 − 76 =