Program mutfak düzeni indirmek içindir

mutfak tasarımı için bir program

mobilya ve ekipman toplama, genel olarak, standart olduğu için, bu bir mutfak tasarımı özellikle zor değil yaratmak gibi görünebilir. Ancak, tüm bu kadar basit değil: bütün aile neşe getirecek bir konaklama ergonomik mutfak oluşturmak - çözümleri için birçok seçenek vardır zor ama ilginç bir görevi. Bunların her birinin avantaj ve dezavantajlarını değerlendirmek ve bu makalede ele alınacak daireler "İç Tasarım 3D», tasarım programını kullanabilirsiniz sizin için en uygun ne yiyecek, seçin.

Varolan tasarım parlak tesislerinde ekle veya tamamen yeni bir mutfak doğrudan bilgisayarınıza olabilir tasarım, sadece mutfak tasarımı için program indirmek ve işe almak gerekir. "İç Tasarım 3D» editörü tamamen kurulumdan sonra birkaç dakika içinde hakim ve programı başlatın hangi basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

basit ve kolay araçları kullanmak ile, doğru ölçekte bir plan çizmek mümkün olacak ve program ondan odanın üç boyutlu görüntüyü simüle edilecek. 3D modeli mümkün projenin mutfakta bakacak ve bazı tasarım fikirlerini nasıl uygulanacağı görselleştirmek için yapacaktır.

İç Tasarım programında mutfak tasarımına çalışmaya başlamak basittir: Yeni bir proje oluşturmak ve 1 m artışlarla grafiksel ızgarasında kat planı çizmek, daha sonra planı pencere ve kapıların konumu unutmamalıdır. hemen sanal 3D modeli yansır bütün değişiklikler, farklı bakış açılarından sonucunu görüntülemek için herhangi bir açıda döndürülebilir.

Sonraki adım - Bitir zemin ve duvar: Programda bu amaçla bitirme çeşitli malzemeler sunar katalog vardır. Sen duvarlar için renk ve doku zemin kaplamasının yanı sıra uygun malzemeyi seçebilir.

Bir trim bitirdi, sen seçimi ve mobilya düzenlemesi yapabilirsiniz. katalog Mobilya programı "İç Tasarım 3D» mutfak ayrı bölümde. Burada mutfak dolapları, mutfak tezgahı ve aletleri farklı türde seçebilirsiniz. Doğru mobilya seçin ve istediğiniz gibi düzen yerleştirin.

Tüm manipülasyonlar fare tıklaması ile tam anlamıyla yürütülmektedir, mobilya her parça ayrı ayrı boyutu, konumu ve özellikleri değişen, düzenlenebilir. Fonksiyonel mutfak tasarım yazılımı kendi başınıza cephenin renk ve malzeme değiştirmenizi sağlar, böylece hayallerinizdeki mutfak oluşturmak için en uyumlu kombinasyonları bulabilirsiniz.

mutfak alanı güzel, ama aynı zamanda uygun değil sadece olmalı çünkü, çünkü, ergonomi unutmayın Bir saatten fazla mutfak için herhangi hostes günlük olarak. Dikkatlice boşluk, o zaman gereken tüm el altında olduğunu ve ev işleri için harcanan zamanı dikkate alınması gerekmektedir - çok az. Entegre program editörü farklı açılarla odası düşünüldüğünde birkaç düzen seçenekleri deneyin ve sonuçlarını değerlendirmek.

1

mutfak tasarımı için programda oluşturulan Düzen, sadece tam ekran modunda ayrıntılı olarak ele alamayız, aynı zamanda farklı biçimlerde kağıda yazdırmak için. .jpeg veya .pdf formatında tasarım seçeneği kaydedin ve malzeme ve onarım çalışmaları seçimini kullanın. Hatta özel yetenek gerektirmeden sizin mutfak için gerçek bir tasarım projesi oluşturmak mümkün olacaktır.

Dairelerin ve ofislerin Tasarım - çok kolay!

kullanışlı bir program "İç Tasarım 3D İndir» - onarmak için zaman ve paradan tasarruf edin.

120 kaplama malzemeleri!

Windows 7, 8, 10, Windows XP

 • Sergey Petrov, Kefen

"İç Tasarım 3D 5 dakika içinde apartmanda bir permütasyon yapmak için hangi mükemmel bir program». iç dekorasyon ve fırsat malzemelerin büyük bir seçim ile çok memnun iç 3D-projeksiyon görmek için boru hattı zaten!

"İç Tasarım 3D» - bir tasarımcı olarak kendinizi denemek isteyenler için vazgeçilmez bir araçtır - mutfak, yatak odası veya oturma odası döşemek için. Başka hiçbir yerde bu kadar hızlı ve kolay bir iç planları oluşturmak için alamadım.

Rahat düzeni ve herhangi bir odanın tasarım!

© 2017 - İç Tasarım 3D - planlama ve herhangi bir odanın tasarımı.

Tasarım yazılımı mutfağı

mutfak gibi binanın çıkarması - bu muhtemelen dairenin tasarım ve düzeni için çok önemli adımlardan biridir. İhtiyacınız olan her şeyi karşılamak için izin değil, aynı zamanda rahat bir eğlence katkıda olurdu mutfak, bir ergonomik iç oluşturmak için, mevcut kısıtlamaları nedeniyle terlemeye dikkatlice gerekmez. Kural olarak, mutfak, küçük bir oda olduğunu ve değerli alanı ziyan etmek caiz değildir.

büyüklüğü ve mobilya düzenlemesi ile Plan mutfak

Çoğu durumda, ülkemizin sakinleri için bir mutfak apartmanda çok popüler bir yerdir. Burada, sadece sık sık bir yer ve yemek odası ve alıcı misafirler yer olarak hizmet vermektedir gündelik pişirme ve bulaşık yaptı.

Mutfak için bir tasarım oluşturmak Gerekirse, tüm görevleri çözmek için yardımcı olacak bir uzman davet edebilirsiniz. Ancak, son yıllarda, bir kendi elleri hayallerinizdeki mutfak tasarımı izin mutfak düzeni için özel programların sayısının artırılması. Tasarımcı mutfak ücretsiz kullanılabilir, ana şey serbesttir ve hangilerinin en işlevsel sunulan programların hangi bilmek.

mutfak için tasarım oluşturmak için uygulama hakkında daha fazla

uygun bir programlayıcı seçimi amaçlarına bağlı olarak seçilir.

Mutfakta mobilya düzenlemesi çizimlerinin birçok varyant

evde mutfak planlaması çeşitli adımlardan oluşur bir görev olduğu gerçeğine dayanarak, size kapsamlı tüm sorunları çözmek sağlayan yazılım seçebilir ve sadece bir şey yapmak basit bir programı sınırlandırmak mümkündür.

 • İlk olarak boyutları, yapı elemanları, iletişimin bir gösterge ile bir kat planı oluşturmak için gereken;
 • kutu monte edildikten sonra, gerekli malzemeler, bunların doku ve renk seçmek için, yani bitiş alanları yapmak gereklidir;
 • mutfak ünitelerinin bir seçim - tüm çevreleyen uzay hazırlandığı zaman, en önemli şey başlayabilir. İlk adım, belirli bir model seçmek ve mümkün olduğunca rahat yerleştirmek için, yani biçim faktörünü belirlemektir. Sonra renk ve kulaklık gelecekteki tasarım dokusunu seçebilirsiniz;
 • planlama aşamada oda daha yaşadı-in ve rahat görünüyordu için, dekor nesneleri kullanarak oda süslemeleri sonuçlandırmak gereklidir.

tasarım seçeneği ve mutfak oda dekor

Bu perdeler sağlamak için yeterlidir, resimler gerçek hayatta onu çevreleyen tüm mutfağa eklemek, genel olarak, çiçek koymak asın.

İnternette sizi mutfak mobilya gibi kısa sürede aynı düzeni yapmanızı sağlar simülasyon bütün daire iç programını, hem de yazılım bulabilirsiniz. Programın bir tür mobilya görünüş olarak çizmek sağlar, ancak ikinci tür yardım bu çizimlerin oluşturulması yapan edilebilir ile, hangi sonra gerçek mobilya yapabilirsiniz.

mutfak tasarımında Popüler programlar

Hepsi bir iç mutfak düzeni oluşturmak için programlar tanınmış ve 9 metre çevrimiçi ve çevrimdışı sürümleri ayrılır. defadan zamanlayıcı daha kullanacağız ve mutfak mobilya ve diğer mobilya, en uygun çevrimiçi çok programa evlerin sadece bir seçim ihtiyacı olmayanlar için. Sadece oluşturmak ve standart bir tarayıcı aracılığıyla uygulamayı çalıştırmak gerekir çalışmak.

özel bir program planlayıcısı oluşturulan Hazır Mutfak projesi

daha dikkatli mutfak planlaması yapacak olanlar, bu tercihi çevrimdışı versiyonlarını vermek en iyisidir. Bunlardan birinin bir lisans diskini satın alabilir veya internetten ücretsiz sürümü indirebilirsiniz.

Bir program istekleri kodu almak için sms göndermeye eğer ana şey dolandırıcılığı girmek, bu yüzden hiç değil - muhtemelen para kaybıdır. kanıtlanmış bir program zaten iyi bir el ile kendilerini kanıtlamış düşünün.

Yazılım Sweet Home 3D

Çevrimiçi Sweet Home programı yabancı dilde yeterli becerilere sahip olmayanlar için çok uygun kılan bir Rus versiyonu vardır. ayarları ve kullanıcı dostu arayüzü çok sayıda deneyimsiz kullanıcılar için bile, sen mutfak planlaması veya tüm ev meşgul sağlar.

Bu gibi bir yazılım doğasında avantajları geçerli:

 • Web sitesi geliştiricileri kullanılabilirliği kullanım talimatlarını ve eğitim videoları çeşitli anlaşılan;

Mutfak Tatlı ev 3D Proje geliştirme ve planlama

Bir öğe plana eklenen sonra, düzenlemek istediğiniz zaman çok uygundur Uygun listeye, eklenir. Şüphesiz bu yazılım kullanıcıların mutfak alanı içinden sanal bir yürüyüş oluşturmasına izin özellik sanal tur takdir edecektir.

tanınmış mobilya üreticisi Ikea Online tasarımcı düzeni ve tasarım, belirli bir mutfak kendi dairesinde nasıl görüneceğini değerlendirmek için müşterilerin sağlayan ürünlerinin seçimini kolaylaştıracak.

Programın Ikea mutfak projesi

Buna ek olarak, Ikea mobilya zamanlayıcı yalnızca aynı üreticinin kullanımı herkesle içinde alabilir izin verir.

Birisi çok kullanışlı olabilmesi için Bazıları için bu kabul edilemez, ama olacaktır. Nedeniyle program sadece mutfak planı yapabilirsiniz, aynı zamanda gelecekteki değerini hesaplamak mümkün olması nedeniyle, bazı kısıtlamalar dezavantajları IKEA tasarımcısı daha avantaj olacaktır.

Program arayüzü oldukça basit ve fonksiyonel yetenekleri kapsamlıdır ve bu tür çıkışları bir iletişim besleme noktası ve konum olarak küçük ayrıntısına için düzenini dikkate bekleyin.

Ikea dan Dezavantajları yazılımı mutfak mobilya düzeni ve çizim seçebilir mobilya yeterince küçük seçime düşürüldü. Bu nedenle, bir mutfak-stüdyo planına geçiyoruz olanlar bunu dikkate gerekiyor. Buna ek olarak, tasarım ve mutfak tasarım alanını çevreleyen ve mobilya renk seçimi sınırlamak için oldukça yetersiz fırsatlar not edilebilir.

Yerleştirme ve boyutları ile mutfak mobilya tasarımı

Renk Böyle bir aralık Ikea kullanılabilirliği dayalı tek seçilebilir.

Bu ücretsiz çevrimiçi düzeni tasarımcısı aşağıdaki görevleri gerçekleştirmek için izin verir:

 • İki boyutlu ve gerekli tüm bileşenleri ile üç boyutlu kat planı oluşturulması;
 • büyük ölçüde tasarım oluşturmak isteyenler için zamandan tasarruf edebilirsiniz tipik tesislerinde, yükleme düzenleri;
 • dekorasyon oluşturma. Doğruyu söylemek gerekirse oldukça yetersiz ama bu odada geleceği hakkında kabaca bir fikir için dokular seçimi yeterli olduğunu belirtmek gerekir;

Opsiyon bitirme mutfak tesisleri

Stolplit tasarımcı yalnızca doğru açılarını çizebilirsiniz - yazılımın kullanımı için standart dışı daire sahipleri üzücü olabileceği öngörülmektedir. Bizim zaman grafikleri için kabul edilemez ek olarak, program eğitimsiz kullanıcıların algı için çok karmaşık olabilir.

Tasarımcı Modernline Mobilya

Windows'un daha standart bir tarayıcı sahip olmak yeterli bu program ile çalışmak için. Fonksiyonellik ve yeterince geniş herhangi bir karmaşıklık iş planı mutfaklar izin vermek. Bu yazılım size iç, sadece yay mutfak planı yapabilirsiniz, tüm daire veya ev yapmak için kullanılabilir.

Bu online program planı aşağıdaki avantajları vardır:

 • gelenler için yapılandırılmış olan kullanıcı dostu arayüzü;
 • Eğer herhangi bir karmaşıklık oda oluşturmak için izin geniş işlevselliği;
 • Farklı kaplama malzemeleri kombine etmek mümkündür. Yani, örneğin, kolayca tasarım stüdyosu-mutfakta meşgul olanlar için çok yararlı olacaktır laminat yer karoları ile kombine edilebilir. Buna ek olarak, doğal taş bitirerek zamanki karo arasında değişen farklı dokular zengin bir çeşitlilik unutulmamalıdır;
 • Düzenleme için açılabilir tipik iç varlığı büyük ölçüde deneyimsiz kullanıcılar için işi kolaylaştırır.

Değil kendi kusurları olmadan:

 • Tüm ölçümler konvansiyonel metre ve ayaklarda yapılmaktadır. Bu bizim ölçüm sisteminde sabit ölçekleme içerir;
 • Bu yapıcı, daha az fonksiyonel hale getiren üç boyutlu modelini oluşturmak için izin vermez.

tasarım Stolline mutfağı için yazılım

Bu program gıda aynı zamanda tüm ev için sadece bir tasarım oluşturmak için izin verir. Bir daire Döşemelik ev aletleri bitirme, kapıdan başlanarak yapılabilir.

rağmen bu online program bileşenlerinin bazıları hala onların PC'ye indirmek zorunda. Ne programı arayüzü savurursa, geliştiriciler Rus diline uyarlamalar yapmış ve program yurttaşımız için uygun. Genel olarak, sadece iş ile uğraşmak, üç boyutlu modu vardır.

Yani çeşitli binaların tasarımı için Stolline arayüzü görünüyor

Bu program, gelecekteki mutfakta bir taslak yapmak ve tasarım üzerine karar olacak olanlar için idealdir. daha ciddi bir gelişme olarak, bu program nedeniyle çok zengin değil işlevselliğe pek uygundur.

tasarım Haecker mutfağı için yazılım

Bu ürün Russified değildir, ancak, temel düzeyde çalışması için yeterli olacaktır İngilizce bilgisine sahip olmak gerekmez. Oldukça basit bir arayüz ve programın hızı çevrimiçi yazılım için kesinlikle önemli olan, çok yüksek.

Bir uygulama üç boyutlu modunda bir iç oluşturmak için dikkate alınması gereken verir, ancak bunu yapmak için bilgisayarda bazı bileşenleri yüklemek gerekir. bileşen kütüphanesi çok doğru detaya kadar istenilen ortam mutfağa kadar yeniden yapar çok zengindir.

KitchenDraw

mutfak dekorasyonu Mutfak Draw Geliştirme

Bu yazılım çok geniş bir işlevselliğe sahiptir ve tasarım ve düzeni ve gaz ocaklı bir mutfak oluşturmak için tasarım için idealdir. Bu yazılım ile, dekorasyon öğeleri seçimi ile biten planının hazırlanması kadar değişen tüm görevleri çözebilir. Dokular kendi gerçekçilik içinde çarpıcı ve bir resim yazarın fikrini tekrarlar oluşturmasına izin vardır.

Kütüphane İç çok zengindir ve hatta deneyimsiz kullanıcı kendine uygun bir şeyler bulmak mümkün olacak. Sağ mobilya çok kolay çok uygun arama sayesinde bulun. Hala mobilya seçimi ile ilgili sorunlar Kalk varsa, geliştirici sitesine bakın ve orada standart dışı unsurları indirmek için deneyebilirsiniz. Buna ek olarak, mobilya, renk kolları doku kulaklık değişikliğini saymıyorum dolap değiştirmek için aşağı düzenlenebilir.

Mutfakta mobilya Çeşitli düzen seçenekleri ve yerleştirme

mutfak ısmarlama mobilya vermek için gidiyoruz olanlar için, bu uygulama aynı zamanda uygundur. Özel bir aracı kullanarak, kendi bireysel modelini tasarlayabilirsiniz. Kendi mobilya modelleme sadece görünüş sınırlı değildir, doğru aşağı aksesuarlara, tüm ayrıntıları dikkate almak mümkündür.

Bu program sürümünü Russified etmez. Sen tasarım ve inşaat tasarımı girişme kullanabilirsiniz. Özellikle dikkat geliştiriciler dokular ile çalışmak programa ödenen bu yüzden olanlar için mutfak ünitelerinin önemli kombinasyonu zaman programdan bitti.

Program hatta deneyimli tasarımcı tüm görkemiyle kendini gösterebilir sağlayacak üç boyutlu modunda iyi yemek görüntülemenizi sağlar. İç öğelerin seçimi dizini kullanarak yaptı. Bütün seçenekler arasında doğru dalında gidip kaydırma yapmalıdırlar uygun bir şeyler bulmak için. Mobilya planını eklemek yalnızca bir fare kullanılarak yapılabilir uzayda çok kolay ve sürükleyip yönelim olduğunu.

Programın İşlevsellik Eğer parlak veya mat cephe kulaklığı elde etmenizi sağlar, ancak bu koyma zorunluluğu mobilyaya uygulanabilir.

böylece bile planlama aşamasında, onun gerçekçilik şaşırtabilir bitmiş sonucu görselleştirme, kişisel olarak o bitmiş sonucu nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Programın kütüphanelere ek olarak popüler üreticilerin ev aletleri örneklerin çok sayıda topladı.

Tanınmış şirketin bu gelişme tek tek nesneleri oluşturabilir veya hazır geliştiricinin sitesinden indirmek için izin verir.

mutfak tesisleri için bitmiş planlarının Örnek

Yukarıda program tarafından izin verildiği şekilde bu yazılımı kullanarak kadar doğru planında mobilya düzenlemek için çalışmaz unutulmamalıdır.

Ancak, niteliksel zamanlarda yapabileceği bu program yardımı ile mutfak iç tasarım. üç boyutlu görselleştirme ile ilgili olarak, o zaman bu ek bileşenlerin yüklenmesini gerektirecektir. Genellikle, bu program taslağını tahmini için kullanılabilen ve kaliteli bir tasarıma hazırlanması görevi olan diğer programlara tercih vermek en iyisidir edilir.

Rusça Bu yazılım, bir bütün olarak mutfağı, aynı zamanda evde sadece tasarımı yapan edilebilir ile. Yemekler gelince, programın kataloğunda mevcut mobilya seçimi, hem de olduğu gibi bireysel modeller yaratma yeteneği yoktur.

ayarlandıktan sonra, tasarlanan dolapları her türlü, o tek bir birim haline her şeyi birleştirerek bir tezgâhın kapsayacak şekilde mümkündür. Eğer çok doğru bir istenen set seçebilir çok farklı renk ve doku seçimi, çok zengindir.

Google'dan Bu gelişme sizi mutfakların bireysel modellerin yapımında meşgul sağlar. işlevsellik bakımından farklılık hem ücretli ve ücretsiz versiyonları vardır. En iyi mobilya yerleşimi, hiçbir tasarım için ücretli sürümünü satın mantıklı nasıl değerlendirmek için gidiyoruz olanlar için.

Bu arada, bu program planı ile ilişkili yeterli hassasiyeti izin vermez, ancak görsel olarak onun iç kulaklık uydurma yeterli olacaktır.

Google SketchUp'ta bir mutfak Gelişimi

Bu iç tasarımı ve uzay için yeni program sürekli internette görünür dikkati çekiyor. Bu nedenle, arama motoru sevilen ifadesiyle yazarak kendinizi analiz etmek ve kendinizi kendi başlarına uygun bir şeyler bulabilirsiniz.

mutfaklar tasarlamak için en iyi programı

mutfak mobilyası veya tamamen değiştirilmesi yerini değiştirmeden, yeniden düşünmek, dikkatle bu önemli olayın tüm yönleriyle alınmalıdır.

mutfakta gibi her aile odası için böylesine önemli söz konusu olduğunda birçok onarım fiili prensip İçin "atlamadan önce, bak". Onların evde olduğunda birçok kişi zamanlarının çoğunu harcamak bu nerede olduğunu sır değil. mutfak arkadaşlarıyla hızlı bir kahvaltı, aile yemeklerini ve olsun-araya pişirme içindir.

mutfak oda sadece yardımıyla espresso kahve makineleri hazırlanmasında kullanılan ve mobilya minimum içermektedir bile, düzgün bakmak gerekir.

planlamanın modern bir yolu olarak Görselleştirme

Herhangi onarım çalışmalarında ilk ve ana adımı her durumda, olması gerektiği, bir plan veya plan yapmaktır.

Düzgün kendi boyutu için hazır modüllerin veya sipariş mobilya gelecekteki mutfak planlamak için en iyi yolu, mutfak elektronik tasarımdır. 3D yazılım çizimler, şemalar ve gerçekçilik değişen derecelerde üç boyutlu görüntülerin hazırlanması için muazzam fırsatlar açılır.

Bu program projeler geliştirmek için faydalı olacaktır

insanlar konfor düzeyini artırmak için artan bir ihtiyaç piyasa karşılamak için yeni yollar belirler. Böylece, çeşitli amaçlar için kullanılan mutfak tasarımı için giderek daha popüler bir program haline geliyor.

 • Daireler, evler ve ofisler sahipleri bu mobilya yere bir karar vermek, hem de gelecekteki mutfak değerinin yaklaşık kavramını yapmak daha kolay hale gelir. becerilerin bulundurmak onları imalat ve eşyaların yerleştirilmesi sürecini geçirmenize yardım eder hatta ilköğretim düzeyinde, bu tür Ikea ya Sweet Home 3D mutfakların tasarımı için program olarak kamu ile çalışmak. Bu bilgi, büyük ölçüde mağaza ve salonlar ile iletişimi kolaylaştırmak, hem de onlar tarafından gerçekleştirilen işin kalitesini kontrol etmek sağlayacaktır.
 • Tasarımcılar ve işçiler mobilya mağazaları render ve müşteri varlığında proje maliyetinin görselleştirme, mevcut hızlı inşaat çizimleri olurlar. programların bazıları basitliği hızlı böylece müşteri tasarımcının çalışmalarına ilgi ve yaratıcı süreç içinde onların aktif katılımını artırarak, çizime tasarım değişiklikleri yapmak için izin verir.

 • yazılımı kullanarak da mutfak mobilyası üretimi kolaylaştırır. Özellikle, siparişe tasarım projeleri ve mutfaklar üreticileri gelişmesiyle ilgilidir. Geleceğin mobilya fiili oranlarını belirlemek için onlar tarafından kullanılan elektronik programları, yüksek hassasiyetli çizimler, sarf rasyonel dağılımının inşaat, hem de gerçekleşme yazma uygulama olasılığını belirlemek için.

mutfaklar tercih tasarlamak için hangi program

çeşitli yazılımlarla arasında, çok parametreye göre önemli ölçüde farklı, sen mutfağının çeşitli türlerdeki tasarımı için bir program seçebilir:

 • Basit.
 • Profesyonel.
 • Marka.

sadece birkaç saat içinde hakim olabilir ilk, genellikle ücretsiz veya kullanılabilir bir demo var.

profesyonel kullanım için parametrelerini ve mobilya yapılandırmasını değiştirmek için izin daha ciddi hizmetler gerektirir. genellikle Russified Bu tür programlar, kullanım ve yenileme ödeme dahil geniş bir kütüphane var.

markası ile sadece katalogda yer örneklerle çalışmasına izin mobilya ve büyük üreticileri dizayn edilmiştir bu hizmetleri içermektedir.

3CAD Evrim - tasarımcıları yardımcı

demo sürümüyle brifing aldıktan sonra, bu hizmetin birçok faydası kullanmak hakkı için ödemek zorunda kalacak para değer ortaya çıkıyor. o modüllerin birçok parametrelerini değiştirmek için izin verir ev aletleri geniş bir yelpazede vardır ve resim çok gerçekçi olduğu gibi bu program, tasarımcılar ve üreticiler için vazgeçilmez olacaktır.

Buna ek olarak, geliştiriciler ürününüz için eğitim materyalleri, eğitim ve teknik destek sağlamıştır

Sweet Home 3D: eğlenceli ve ücretsiz

Ana programın amacı - bina ve odaların şematik yapı, hem de kapitone mobilyayı çeşitli öğelerinin dağılımı. Ana avantajlarından biri bu program Rusça (İngilizce'de ve tam tersi geçiş yapmak mümkündür) mutfak tasarımı için olmasıdır. Ayrıca, tamamen ücretsizdir. Ancak, mobilya kendi parçalarını oluşturmak için olanak yoktur.

Pro100 - daha kolay ne olabilir?

orta ve ileri düzeyde kullanıcılar için tasarlanmıştır en popüler shareware biri. Onun işlevselliği oldukça zengindir ve fatura ve malzemelerin türünü gösteren, yüksek duyarlıklı projeler modülleri veya kendinden tasarlanmış mobilyalar kullanmak oluşturmasını sağlar. Görselleştirme çok gerçekçi. Ödeme olmadan, sınırlı bir demo kullanabilirsiniz.

Veneta Cucine - İtalyan tasarımcıların mutfaklar tasarlamak için bir program. Bu hizmetin, varolan modülleri yanı sıra değişen renkler ve katalogda sunulan malzeme türlerini kullanarak mutfak mobilya düzenlemesinin bir plan yapabilirsiniz. iş, ancak olumsuz oldukça basit - İtalyanca.

IKEA Ev Planya - kanepede projesi

mutfak tasarım programı numaralandırma, IKEA Ev Planya kaçınılmazdır.

Bu ücretsiz yardımcı program çevrimiçi veya bilgisayarda kurulumdan sonra her boyutta mutfak tasarım sağlar. Kütüphane üreticisi tarafından sunulan mobilya parçaları içerir. Arayüzü basit ve işlevsel yanı sıra ipuçları çok olduğunu.

Başlangıçta, geliştiriciler bu nedenle özel beceri ya da uzmanlık gerektirmez, tüm" için« 3D olarak konumlandırılmış.

Bu yükleme ve ithalat kalemleri dahil iç ve mutfaklar farklı versiyonlarını oluşturmanızı sağlar. sınırlamaları sayıda programın ticari olmayan kullanım değerlendirme sürümü için uygundur.

İhtiyat ve öngörü - Mutfakta dayanıklılığını anahtarı

amaçlanan Mutfak mobilya uzun süre kullanılacak. Dezavantajları aceleyle kararlar alınır veya yanlış ölçüm renk ya da bir uyumsuzluk tek tek elemanlarının boyutunun seçilmesi de bir hata olabilir. Bu nedenle, onun tasarımı, imalat ve montaj onların sanatı ustaları emanet edilmelidir.

Ne olursa olsun bir rahip olmayan kimse tarafından hazırlanan çizim, mutfak tasarımı için seçilen programın türünden olmak üzere, sadece mobilya tahmini maliyetini belirlemeye yarar ve profesyonel düzeltme ve açıklama gerektirebilir olarak, tasarı olarak kullanılmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

40 − 39 =