Puanlama pencere profilleri Kalite

PVC pencereler için plastik profiller: başlık, eleştiriler, değerlendirmeler

Yüksek dereceli segmentinde PVC pencerelerin oluşumu uzun iç piyasada tamamladı. Teknolojik ve işlevsel çerçeve güvenle güvenli ve ergonomik cam ile tüketicilere sunmak için, ahşap meslektaşları sürdü. Bununla birlikte, PVC pencereler için plastik profiller yüzünden modelleri ve ürünün nitel parametrelerin çeşitli kullanıcıların belirsiz görüşler, neden olurlar. Genellikle üreticinin marka seçimi kararlı kriter haline gelir - Sertifikalı pencereler daha muhtemel nitelikleri ve özellikleri ile donatılmış olan, sağlam iddia etti. Sadece en iyi profil özellikleri sağlayan hangi marka öğrenmek kalır.

PVC profili nedir?

Metal plastik profil - iki ya da üç bölüme daha sık en fazla sekiz kameralar, ama modeli içerebilen bir çerçeve. Aslında onların parametreleri ve bir bütün olarak pencerenin teknik özelliklerine bağlıdır. Mantıken, daha fazla seçenek alanı küçük ölçekli pencereler için plastik profiller daha ısınma ve ses yalıtımı fonksiyonlarda zayıftır. artırmak için ısı yalıtım üreticileri boşluk bölme dolduran bir poliüretan köpük, kullanın. Aynı zamanda, takviye edici nervürler ile kaplanması yaygın cam elyafı. profil ana ayırt edici özellikleri ise duvar kalınlığına ve montaj genişliğini görünür. Bu göstergelerin itibaren, bu nedenle, vanaların güvenilirliğini katılık bağlıdır ve.

Yabancı profilleri üreticileri

Çoğunlukla pazar Alman ürünlerde PVC pencereler ithal. Avrupa teknoloji şirketleri çok ilerisinde gitmiş ve bugün bu niş hakim. şirketlerin onlarca ve kalite bir lider ve satış listesi marka KBE, Rehau, Veka, Trocal, Deceuninck ve diğerlerini alır. pencerelerin en özel lisanslar altında Rusya'da Alman şirketlerinin yapılmış olması dikkat çekicidir. Buna göre, PVC pencereler için birçok plastik profiller, bunların isimlerinde Ülkemizde üretilen Alman orijinli olan. Böyle Rehau ve KBE olarak markaların Yerli üreticileri, tamamen orijinal sürecini yeniden, kalitesini sağlamak isteyen.

profillerin Rus üreticileri

yabancı pencere üretiminin geniş temsil rağmen, gelişmiş üretim teknolojisi ve Rus olarak. Metal plastik profillerin en eski yerli üreticilerin Bir şirket PROPLEX olduğunu. Başlangıçta geniş bir alanda cam için araçlar sunmaya kararlı Avusturyalı teknoloji firması hakim.

Değil Avusturya uzmanlardan yardım ve marka Montblanc kurulması olmadan. Beş kamera içeren bir sistem - Bugüne kadar şirketin müşterileri 120 cm maksimum genişlikte pencereler için kullanılabilir plastik profillerdir.

Novotex şirket belki de kayıtsız şartsız Rusça çağrılabilir, Moskova bölgede üretim tesisleri bulunuyor. Mühendisler ve teknisyenler sürekli yerel iklim koşullarına odaklanan plastik tasarımlar geliştirmek için çalışıyoruz. Bu düşük fiyat ile kombine ikinci faktör, mümkün Novotex marka rekabeti korumak için yapar.

Ortak kriterlerine göre profil kalitesi de, karşılaştırma haklı prim modelleri ve bütçe seri temsilcileri olmadığı uygun olarak sınıflara bölünmesi yoktur. performans ve dayanıklılık ve fiyat avantajı ilk belirgin faydası ikinci olur.

1

Yani, pencereler için lüks plastik profiller A-Class olarak piyasada konumlandırılmış. Bu tür sistemler, dış etkilerden bir duvar kalınlığına (3 mm), köşelerde bileşiklerin güvenilirliği, hem de koruma tahsis edilmiştir. Kullanılan Teknik özellikler A sınıfı profilleri, ancak, yapıların güvenilirliği tanıklık hangi keçe değildir. Onlar herhangi bir alet olmadan sökmeye çok zordur, oda render çerçeve imkanı ile optimum mikroklima ve estetik güzelliği oluşturur ve tüm prim sistemi en iyi seçim yapar. A-Sınıfı temsilcileri KBE profilleri Rehau Veko ve diğerleridir.

windows yok bu grupta kusursuz teknik ve fiziki parametrelere güvenin, fakat bu ürünlerin nispeten düşük maliyeti de dikkat çekicidir.

B sınıfı yapılarda dış duvar kalınlığı 2,5 mm'dir. Bu nedenle, sınıfta PVC pencereler için plastik profiller fiziksel etkilere karşı daha az dirençlidir. Orada grubun yetersiz performans ekolojik profilin görünümü de, ama bu doğru değildir. toksisite olmayacak sık görülen bir durum plastik yapılar onay.

Genel olarak, modern C sınıfı profilleri tamamen hem ses ve ısı yalıtımı ve dekoratif özellikleri bakımından tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak. Yeterince prim yüksek rakip bir başka şey teknik beceri düzeyini yükseltmek.

kategori için C temsilcileri yanı sıra, hemen hemen tüm NOVOTEX dahil yerli üretim, böyle Vektor, LG Hausys, AGF olarak markaların profillerdir. Kural olarak, bir konut dışı bina sağlamak için kullanılan, ancak daire ve evlerde bir çizgi odaklı kurulum yoktur.

İmalat profilleri ve rekabetin teknolojik yöntemlerin geliştirilmesi çerçevede PVC pencereler için iyi plastik profiller tespit etmek kolay değildir. değerlendirme nitelikleri agrega ve temelden yeni özelliklerinin tanıtılması oluşturulur. şöyle Bu bağlamda, uyum liderleri temsil edilebilir:

Bu markanın Üstünlük pencere profillerinin temel nitelikleri rakipsiz bir düzeyde tutarak kazanmıştır. nedeniyle çinko bileşikleri ve kalsiyum PVC formülasyonu sokulmadan onları, 50 yıllık bir dayanıklılık, artan ısı ve ses yalıtımı parametreleri ve çevre dostu arasında.

Ciddi bir rekabet KBE yapma, marka Veka ikinci sırada yer aldı. legkih9raquo" üretim teknolojisinin avantajları listesi; Bu şekilde, ısı tutma ve akustik konfor sağlar profilleri.

Doğru parçası ve şirket Rehau üzerinde ilk üç. üreticinin profilleri kalite kurşun bileşimlerinin katılması yoluyla elde edilir. Sonuçta elde edilen yapı işleminde yüksek mukavemet ve stabilite kazanır.

Aşağıdaki öğeler PVC pencereler için plastik profillerin bir çok zaman alabilir. Aralarında en iyisi nedir, aynı parametrelerle belirlenmelidir. Üç liderin By Semender sistemleri ve Deceuninck katılmalısınız. Bu markalardan pencereler için plastik profiller desteğin yüksek düzeyde fiziksel ve teknik kalite, bu kadar popüler olmasa da. Onlar da ergonomi ile ayırt edilir ve zeki yapılandırma kurulumu ve pencere sistemlerinin kullanımının devam kolaylaştırır.

PVC modeli makul cam inşaat pazarında lider konumda işgal. Özellikle ahşap yapılar onlara geçiş tüketiciler arasında - çoğunlukla olumlu ürünün operasyonundan Kullanıcı deneyimi. PVC pencereler için neredeyse hiçbir tatmin edici markalı plastik profiller. Alman modeli seviyesi Veka ve Rehau ödeme dikkatine sadece koruyucu işlevi ve iklimsel konfor sağlamak değil, aynı zamanda parçaları kalitesine incelemeleri.

Profiller ekonomi sınıfı nedeniyle kontrolü, güvenilirlik mekanizmalarının ve renk az geniş sorunlara çok olumlu ün farklılık yoktur. Kusurlu paket satın alındığında Oysa nadir durumlarda ilgilidir. Bütçe yapımcıları da dolayısıyla profillerin teknik özelliklerini geliştirmek için ihtiyaç pazar paylarını dövmek eğilimindedir.

PVC yapılmış pencere yapılar gelişmekte olan iki yolu vardır. Bu nedenle, bir yaklaşım destekçileri pencereler için plastik profillerin (yalıtım, akustik, güvenilirlik) sahip temel niteliklerini geliştirmek yöneliktir. ikincisi ise aktif olarak gelişmiş işlevsellik ile sistemlerini sunan yenilikçi çözümler üzerinde çalışıyoruz. Her iki yönde de ileri teknoloji olarak Alman profillerde görülebilir. Özellikle, Rehau GENEO profili enerji verimliliği ve hırsızlık açısından devrimciydi.

performans profilleri ve yerli şirketleri geliştirin. Örneğin, Novotex-Termo sistemi, yüksek hava koruması ve iyi ışık iletimi performansı sağlar. Şirket ayrıca kullanıcı kapalı dekorasyon kalitesini artırmak için izin tonlama ve laminasyon son araçları kullanır.

Plastik pencerelerin tüm markalar - zevkinize seçin!

Rus pazarında plastik pencereler opak. Ama biz internet ve telefon anketleri alınan görüşlerini özetlemek ve Rus alıcıya mevcut plastik pencere markaların kullanıcı derecelendirmeye bilgi sunmak. bir temel tür (arama motorlarında sorgu sayısı) Internet kullanıcıları arasında Rusya'nın popülaritesi tüketicilerin piyasa tercihleri ​​ve uzman değerlendirme gibi parametreler alındı ​​gibi.

markaların Kısaca özellikleri

Alman profil Rehau

Tam bir bütçe fiyatları ve elit sınıf olarak - 6 pencere profil özelliklerinin geniş bir çeşittir. Kamera sayısı - 3 ila 6, Rusya Kuzey koşulları için özel bir varyant. Bu çevre dostu bir ürün sağlayıcısı olarak konumlandırılmıştır. Arama motoru Google'a istek sayısı - 2390000.

PVC pencereler seçim ilkelerine Hakkında Bir akran incelemede öğrenebilir "Nasıl bir plastik pencere ve profil» seçme

Pencereye, profilin, aksesuar seçimi seçimi daha az önemli kullanımı kolay oldu. Nasıl bu konuda karar vermek, plastik pencereler için bazı parçaları en iyisi? - Web sitemizde de okuyun.

Herhangi bir nedenle PVC profilleri ile memnun değilseniz, burada okuyun: http://oknanagoda.com/balkony-lodzhii/osteklenie/alyuminiyevyy-profil.html cam üzerine alüminyum profiller kullanılarak!

Veka ile Pencere profili

Bu Rusya'da iki fabrika bulunmaktadır. 402 bin - Arama motoru Google için istek sayısıdır.

Alman profil KBE

Biraz KBE penceresinin fiyat için (% 10-15) Rehau verim ama marka da çevre dostu ürünlerin sembolü olarak konumlandırılmıştır. 328 bin - Arama motoru Google için istek sayısıdır.

4. "Samara pencere yapımı"- yerli marka. Iyi "Windows SUYU" olarak bilinen - Arama motoru Google başına 2.150.000 istekleri .. 3 CSB, CSB ve CSB 4, 5 ve onların çeşitleri - Üç serinin profillerini içerir. tanımında Şekil cam üniteleri yalıtım kamera sayısını temsil eder. pencereler Rus ve Avrupa standartlarına uygun.

Alman profil Salamander Windows

. Google'a isteklerinin sayısı - ama şirketin geleneksel olarak yüksek Alman kalite ürünlere 177000 Özel bir şey, serbest bırakılır.

Deceuninck - iç piyasada pencere profillerinin başka Alman markası

Google Plastik pencere Deceuninck »sadece 63.800. İstekler üretir" itiraz.

Alman profil Shuco Windows

Google arama motoru. 74,2 bin verir bu marka ile ilgili itiraz talepleri.

profil «Montblanc» ile Plastik pencere

Plastik pencere «Aluplast» profili

Plastik pencereler için Gealan profil

Belki de sitemizde "Rus enlemlerde için Panoramik pencereleri" bir makale okuduktan sonra, daire veya ofis tamir camın bu tür olduğunu kalmak?

mağazalar yükseltirken, ofisler özellikle ilgili dış cam haline gelir - bu da sitemizde anlatır hakkında.

cam, başka tür - yeni ofis binaları, iş merkezleri inşasında şu anda özellikle rağbet - lekeli. http://oknanagoda.com/steklo/fasadnoe-osteklenie/vitrazhnoe-osteklenie.html: Bu konuda daha fazla oku, aşağıdaki bağlantıyı ziyaret

Plastik pencere «Koemmerling» profili

Plastik pencere TROCAL profile

Marka için pazar sadece 3-5 odacıklı modelleri, aynı zamanda 1-2-odasını temsil edildiğini ilginçtir. makul fiyatlarla ile birleştiğinde Moskova'da ve Rusya'nın güney şehirlerde pencerelerin "Trokal" bir ilgi tutar.

Google Sıralaması - 74.300 istekleri ..

Bir profil PROPLEX ile Plastik pencere

Üç model - üç bölmeli «Optimum», dört odacık «Konfor» ve beş kamara «Premium». Markanın popülerlik Rusya ve Beyaz Rusya tamamını kapsayan gelişmiş bir perakende sistemine dayanmaktadır. 80.2 bin - Yine de Google'da yapılan aramalarda sayısı bu markayı girin.

Plastik pencere Artec profili

Şirket Özelliği - beyaz mühür ile ARtec üretim pencereler

Rusya ve BDT ülkelerinde şirketin herhangi dalında.

Beyaz beyaz bir profil artec ile pencerelerin mükemmel bir katkı mühür

örneğin, ARtec KLASİK, ARtec EVRİM,

ARtec effectiv, ARtec EXTRATHERM ve ARtec conzept,

hem kapı profil ARtec TS-60 sisteminde olduğu gibi.

Plastik pencere «Funke Kunstoffe» profili

Puanlama Googley istekleri - 5110 -. Ürünlerin yüksek kalitesine rağmen, marka Moskova'da ağırlıklı bilinmektedir.

Bir profil PLUSTEC ile Plastik pencere

google sıralaması ara - 52700 istekleri ..

Bir profil Wintech ile Plastik pencere

google sıralaması ara - 55800 istekleri ..

"Plastik pencere - plastik pencere pervazına!" - Bu makalenin aynı anda plastik pencere montajı ile evlerinin daha da modernizasyon girme niyetinde olanlara ilgi olacaktır.

Ayrıca Windows-onlara sitemizde ipuçları seçmenize yardımcı plastik mühürler satın almak için dikkat!

Nasıl plastik pencereler için güzel ve rahat bir kolu seçilir? http://oknanagoda.com/okna/obzor-okonnykh-ruchek.html: En araştırmada sitemizde bu konuda okuyun

Bir profil LGC ile Plastik pencere

Bir profil INTERNOVA ile Plastik pencere

"INTERNOVA" pencere lehine önemli bir argüman - ultraviyole ışık altında plastik yavaş bozulması. Bu etkiyi elde etmek için, şirket geliştirmiş ve gizli tutulur plastik, içinde katkı maddelerinin özel bir formülasyon patentini almıştır.

google sıralaması ara - 13400 istekleri ..

pencere ve pencere tasarımlarına daha fazla makale

Plastik profil slidors (slaydors) - Ruslar için iyi bir çözüm

Ben Weltplast pencereyi emretti. Bu marka hakkında yaz. İyi?

VELPLAST 28 Ağustos Hakkında, bizim yazarlar yayını için şimdi 2 makaleler yazdı ve yakında ayrıntılı olarak okumak mümkün olacak. Kısacası, olan çip-stabilite profilini soğuğa Rus üreticisidir.

reklâm

 • Balkon ve balkon (192)
  • balkon kullanma (33)
  • Balkon cam paneli (30),
  • Tamir-süsleme (67)
  • Isınıyor balkonlar (39)
  • Yasal Konular (8)
 • Cam yapı (278)
  • Girdi Birimi (32)
  • Kapı (4)
  • alüminyum profil tesisleri (33)
  • Cam (126)
   • Vitray (18)
   • Toplam (20)
   • Panoramik cam (19)
   • Camlar ve cam (40),
   • Dış cam (25)
   • Soğuk cam (2)
  • Cam blokları (12)
  • Çelik kapı (24)
  • Cam bölmeler (18)
  • Cam raflar (12)
  • Cam tabanlar (4)
  • Cam tavan (6)
  • Cam duvar (6)
 • şirketlerin Yorumlar (38)
  • üretim ve ahşap pencerelerin satılık Şirketi (11)
  • Üretim ve pencerelerin satılık Şirketi (26)
  • Cephe yapılarının üretilmesi için Company (1)
 • Pencere konstrüksiyonu (492)
  • Ahşap pencere (40),
  • Panjurlar (52),
  • Parçaları (9)
  • Kapı (30),
  • okuyucuların soruların yanıtları (46)
  • Plastik pencere (280)
   • Pencerelerin Profilleri (92)
   • Pencereler onarım (23)
   • Yalıtım pencere (9)
   • Bağlantı elemanları (72),
  • Sürgülü pencere (9)

Tavsiye

Bazis-balo organları. 8-495-725-2615

Ofis Web sitesi okuyun: Moskova, Ağ Geçidi nab., 6, sayfa 3

site bir bilgi kaynağıdır.

Asıl görevimiz etmektir bilgi yardım Doğru çözümü ve yüklenici seçiminde plastik pencere ve cam konstrüksiyonların alıcılar.

Plastik pencerelerin Değerlendirme: Farklı üreticilerin yorum

Bu işlem sırasında, pencereler güvenli bir şekilde saklanır ısı, üreticinin itibar ve özellikleri profiline dikkat etmek gereklidir. plastik pencereler Satış Rus pazarı pencere profillerinin 200'den fazla türü vardır. İnternette kendi üretiminde uzmanlaşmış şirketlerin resmi olmayan bir derecelendirme temsil etti. Ne olursa olsun üretici, cam seçimi, çok önemli bir rol ürünün kalitesi ile oynanır. Hızla PVC profilleri satan Topa şirketlerinin genel bir bakış ile fotoğraf ve video izleme yardımcı olacak şirketin seçimi belirler.

polivinil klorür (dayanıklı plastik) - pencere profillerinin değerlendirmeye ilk madde, başlangıç ​​ham maddelerdir. Güvenli, saldırgan bir ortam da dahil olmak üzere, dış etkilere, iyi bir dirence sahiptir. dikdörtgen, kare, kemer, yarım daire, vb: PVC özellikleri, farklı geometrik parametreler ile çerçeve oluşturabilir

malzemeye ek olarak önemli tasarım özellikleridir. Plastik mahfaza hava boşluklarını oluşturulduğu arasındaki uzunlamasına bölümleri bölünür (3 ila 8 adet.). Daha fazla hava gözü, pencere camının ısı izolasyon ve ses emici özellikler yüksek olur. En popüler 3 veya 5 odalı profillerdir.

buna yeterli sağlamlık kazandırmak amacıyla takviye için üç seçenek sağlamaktadır galvanizli çelik kullanılır:

 1. L-şekilli metal uç 2 duvarlar boyunca yer alır;
 2. U-şekilli uç duvara 3 monte edilir;
 3. Kapalı Kutu 4 duvar güçlendirir;

İpucu! yüksekliği 9 m cam 1 için yeterli kazanç, bir U-şeklinde bir metal uçtur. pencere büyükse, takviye kapalı profil yapılmalıdır.

çift ​​camlı pencerelerin teknik parametrelerin değerlendirilmesinden sonra menşe ülkeye dikkat. PVC profillerinin önemli kısmının imalatı Alman teknolojisine dayanmaktadır. Vicdansız satıcıları cam üretimi için malzemelerin menşei hakkında yanlış bilgiler kullanılarak, fiyat etiketi şişirebilir.

 • 10 yer - SOC. Samara vitrin tasarımı - Syzrania bulunan Rus şirketi. Onun pencereleri KBE profiller için kullanır. Onların pencere basit bir yapıya ve iyi bir performans parametrelerini karakterize;
 • 9. sıra - Deceuninck. Belçika şirketi Rus pazarı pencere tasarımları iyi kendisi kurmuştur. üretim hattı birkaç yüksek performanslı sistemleri vardır, ancak alarm faktör ISO tarafından belge eksikliği olduğu;
 • 8. sıra - PROPLEX. Rus şirketi pencere üretiminde ekipman ve yeni teknolojilerin getirilmesi modernizasyonu için çaba harcadım. Kısa bir süre önce, marka ürünlerin satın profillerine dayanılarak üretilen, ama şimdi şirket kendi üretim tesislerini sağlamıştır;
 • 7 yer - Kaleva. şirket pencere çerçeveleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Profiller ev yapımı kullanılmaktadır. Moskova merkezli şirket anlamlı ürünlerin satışlarını artıran bir çok çekici bir tasarıma, geliştirdi;

 • 6 yerde - Mont Blanc. şirket Elektrostal ilçesinde bulunan ve BDT 4 bitkiler ile uluslararası bir gruptur. Bugün, oldukça iyi bilinen ve popüler bir marka olduğunu. 7 farklı özellikleri ile pencere sistemleri hatları üretmektedir;
 • 5. sıra - WDS. BDT ülkelerine ürünlerini tedarik Ukrayna marka, üretim pencere tasarımları piyasada kendini kanıtlamıştır. şirket 2006 yılından bu yana var olan ve özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat kategorilerinde profillerini üretiyor. Ürünler GOST standartlarına brendasootvetstvuyut ve uygun bir fiyatla satılmaktadır;
 • 4. sıra - Salamander. Pencere Salamander üretim şirketi üretim ve kalite bileşenleri geniş bir yelpazede sahip profiller. Ürünlerin Alman brendadeystvitelno mükemmel gürültü ve ısı yalıtımı özellikleri vardır. Fiyat ve kalite açısından en uygun kombinasyonu değildir. biraz yüksek rekabetçi akranlarına göre Fiyat profilleri;
 • 3. sıra - KBE. Rus-Alman teknolojisi plastik pencere sıralamasında lider yer işgal eder. marka Alman olmasına rağmen, profiller Rusya'da üretilmektedir. şirket PVC profil üretim ve satışı hizmet sunan fazla 30 yıl vardır. Yurtiçi tüketiciler iklim koşulları çeşitli aralığı için marka için teşekkür ederiz. kuzey tarafında sakinleri için 70mm yapılmış tercihi pencere sistemleri verilmesi tavsiye edilmektedir;
 • 2. sıra - VEKA. Alman marka cam Rus pazarında satışların ana liderlerinden biridir. Şirketin Rusya topraklarında çeşitli fabrikalar-şube açmıştır. İhracat VEKA ürünleri dünya çapında 40 ülkede yerleşti. Şirketin ürünleri Rusya topraklarında herhangi bir şirket iftihar edemez RAL (Avrupa kalite işareti) 'e göre onaylıdır;

Sonuç olarak, hatta en iyi ve en yüksek profilli yanlış kurulum nedeniyle hasar görebilir dikkat etmek önemlidir. profesyonel bir yaklaşım da, tam tersine, PVC pencereler ortalama kalite güvenilir ısıyı korur ve uzun süre dayanırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 61 = 71