pVC perdeler

Yumuşak penceresi - çardaklarla ve verandalar için şeffaf PVC perdeleri

bir kır evi Modern teras, bahçe veya veranda - iyi tat bir işareti ve mükemmel açık hava rekreasyon garantisi. Sen çardaklarla perdeleri almak için yeterli, hazır çadır yapılar veya çadır kullanabilirsiniz, ancak yapının güzelliği ve tasarımını geliştirmek için. PVC (polivinil klorür) - perdelerin böyle belirli türde seçerken dikkat değer iyi malzeme. Özellikle inşaat, mimari özellikleri ve sahibinin arzuları bağlıdır seçeceği PVC, yapılmış açık perdeler çeşitli türleri vardır.

Koruyucu PVC perdeleri ülke binaları, özel evler, yazlık evler, kaldırım kafe ve pavyonlar sahipleri arasında çok popüler olan benzersiz özelliklere sahiptir.

 • dekoratif ahşap yapılar için özellikle önemlidir rüzgar, yağmur, dolu, kar, güneş ve toza, korunmak.
 • Yüksek mukavemetli, germe ve PVC malzemeleri yırtılmaya direnç onarımı olmadan birkaç sezondur kendi kullanımına izin verir.
 • Yüksek termal özellikleri, ısıtılmamış verandalar, ısıtma ve sıcak havalarda binaların soğutulması için teraslarda ısı koruma sağlar.
 • Yeterli çevre ve insanlar yapımında PVC yapım perdeler kullanmak için emniyet.
 • Diğer koruyucu malzeme, izolatör ve sabit yapılar (bölmeler, duvarlar, camlar) ile karşılaştırıldığında, düşük maliyetli.
 • özel beceri gerektirmeyen basit kurulum, gerekirse her an yüklemek için yeteneği.

yaklaşık -40 ° C ila + 80 ° C - - PVC'den imal koruyucu dış perdeler, geniş bir sıcaklık aralığına dirençli polyester baz ile takviye edilmiş ve gücü arttı. Standart ömür çalışma koşullarına bağlı olarak 10-15 yıldır.

Şeffaf PVC perdeleri sokak

Sıcak güneş, rüzgar ve yağmurdan korunmuş kalarak Şeffaf perdeler sokak da, teras, sundurma ve gazebo çevresindeki kırsal anket fırsatı sunmak yumuşak pencereler, aradı.

PVC'den imal şeffaf perde başlıca avantajları:

 • renkli bir kumaşın sahip değildir, yüksek ışık geçirgenliği, koruyucu duvarlar arasına ve pencerelerin olmaması etkisi vardır;
 • morötesi ışımaya karşı direnç daha fazla dayanıklılık ve yüksek mukavemet sağlayan;
 • değil rengini bozabilir veya başka tesisler untidiness yol açar güneş, solmaya;
 • mantar ve ayrışma ve çürüme önlenmektedir.Montaj kalıp direnci;
 • Sıradan cam pencerelerden bazen görünüşte farklı;
 • Diğer benzer malzemelere kıyasla düşük fiyat.

saydam kumaş tek dezavantajı, saydam olmayan malzemeler içinde mevcut olan kumaş, sentetik Mylar şeritlerin olmayışıdır. Hatta kasırga rüzgarlara karşı direnebilir ve Mylar iplik artış gücü.

PVC opak taban kısmı ve bu durumda bir kutuya benzeyen bir saydam üst takviye kombine perdeler kullanılması önerilir.

1

arbours için PVC panjur sadece hava koşullarından korumak, ancak vermek ve sokak binaların tasarımı için sınırsız dekoratif olasılıklar:

 • renkli perdeler;
 • renkli boru ile şeffaf "yumuşak pencere";
 • Şeffaf pencereler ile renklendirmek;
 • Renkli baskı;
 • saydam;
 • Kombine perdeler.

kaldırım kafe ve alışveriş pavyonlar sahipleri değil aynı zamanda iç, mobilya, perde ile, sadece dış tasarım kurumlarını birleştiren PVC, yapılmış kumaş renkli tercih ediyoruz. teraslar, verandalar ve çardaklar ile özel evlerin sahipleri görsel alanı genişletmek şeffaf resimler tercih. Yaz kafelerde, PVC malzemelerin yalıtım özelliklerine sayesinde sıcak klima ve kışın kullanılabilir - ısıtıcılar.

dekoratif süs için koruyucu kumaşlar renkli dikişler, fermuarlar, genel renk şemasını vurgulamak askıları kullandı. Şeffaf perdeler onlar gün ışığı girmesine engel olmayacak sokakta ve aynı zamanda meraklı gözlerden oda koruyan renkli olabilir gibi belirli bir çekicilik ve pratikliği var. PVC renk pavyonlar, binalar ve ana binanın avlu tek topluluk oluşturmak için yardımcı olur.

"Yumuşak Penceresi" ve koruyucu perde taban yapısı (metal, ahşap, beton), hedef tesisleri ve ağ-yapının açılması ve kapanması için gerekli özellikler, malzemeye bağlı olarak bağlantı elemanları çeşitli kullanılarak yüklenir. tüm tespit yolları temel avantajı talimatlarını ve üreticinin tavsiyeler kullanmak, özel alet kullanılmadan kendi elleriyle tüm çalışmaları yürütebilmek ihtimaldir.

 • döner mesnet sistemi - en basit yöntemdir: eşit aralıklı halkalardan geçirerek (halkaları) kapatılacak açıklığın çevresi etrafında monte edilir yay üzerinde dönen bir mekanizma ile dirsek içine yerleştirilir. Dönen zaman braket sabit ve kör web gerilir.
 • Parantez ve kayışların sistemi - tuval germek için kullanılabilecek delikler perdeler parantez yerleştirilir ve askıları Velcro ile tespit edildiği ucuz yolu.
 • Sürme kılavuz silindirlerin geleneksel kayma mekanizmalarından ve PVC olan hareketli panelde farklı değildir. Sürme sistemler alanlarda kullanıldığı yerlerde koruma mühürleme daha önemli bir görünüm. Sürme sistemleri duvar yeterince uzun olan bir paneli itmek için geniş teraslar, kafe ve Pavyonların, kullanılır.

Binaların duvarlarında olarak hareket PVC perdeleri, yıldırım setinin geniş alanlar bir pencere veya kapı boşluklarının bazı bölümlerini açmak ve perdenin sarılması ve üst kısmında bir kordon ile sabitlenir. PVC veranda perdeleri gazebo içine monte varsa, bunlar oturma odasında olduğu gibi çubuğun üzerindeki delikli yardımıyla ve geleneksel bir şekilde kayması ile asılı. Bu perdeler güneşten koruyabilirsiniz, ancak bağlantı yoğun olmadığı için, yağmur, rüzgar ve kardan gizler.

"Yumuşak penceresi" ideal teras, bahçe veya teras yaklaşıldığında için, tüm inşaat işlerinin tamamlanmasının ardından tamamen bitmiş inşaat ölçülür.

"Yumuşak pencereleri" yıkama işlemini basitleştiren bahçe hortumu için Nozul

Bağlı neme dayanıklı bir yüzey perde PVC yıkanabilir ve sadece su veya yıkama sentetik yollarla ile temizlenir. küçük yüzeylere sitesinde geniş alanlar için, elle tüm çalışmaları yapabilir - cafe ve pavilyonlarda - Daha iyi bir saçılma sulama ile bir hortum kullanmak. Toz düz su ile yıkanır, bir fırça veya sünger, ana şey ile temizlenir, daha büyük kirlenme - zamanında bunu yapmak için.

Yaprak boyutu, bağlantı elemanları miktarı, seçilen tasarımın hesaplanan dış perdelerin gerekli miktarın maliyeti. Düzgün seçmek ve koruyucu perdeler hesaplamak için, bir uzmana danışmalısınız.

Büyük bir buluş. Bu pencereler normalden daha birkaç kat daha ucuz, ama plastik pencereler daha kötü operasyonun vadede. Çok çabuk ayarlar.

Bu pencereler bir boşluk var olmasına rağmen, yine de kar ve yağmurdan iyi korunan sundurma bulunmaktadır. onların varlığını öğrenince bizler, bir yıl önce böyle pencereleri kurduk. Şimdiye kadar, yeni gibi görünüyor. Söyleyemem onlar hakkında kötü bir şey.

Böyle pencereler veranda kesilmiş var. Tabii ki, her zamanki pencereli onlar karşılaştırılamaz, ama onlar da iyi rüzgar ve tozdan korunur.

Hatta bir rüzgar yağmur fırtınası ve ölçekleme sırasında bizim sundurma gösterilen mükemmel in Perdeler. Hızlı ve yüklemek için uygun. Kompleksgrupp yüklü, ben tavsiye!

PVC Bağımsız üretim ve montaj çardaklarla için perdeler

çardaklarla için perdeler: değil nasıl yanlış hesaplayabilir için

Bahçe ev - büyük bir doğada dinlenmek için fırsat ama ne dışarısı soğuksa, rüzgar eser, veya rahatsız edici sivrisinek müdahale? çardaklarla için koruyucu perde sorunu çözmek yardımcı olun.

Çeşitler çardaklar perdeler

Günümüzde birçok şirket çardaklar sokak için perdeleri dikmek sunuyoruz. Ama sadece hava barınak sağlayacak, aynı zamanda oda süslemeleri olmaz seçeneği seçmek için kumaş ve malzemelerin çeşitli arasında?

en çardaklarla için koruyucu perdeler ne olması gerektiği bakalım? Perdeler açık alanlar olmalıdır:

 • UV ışınlarına (kumaş güneşte solmaya olmamalıdır) direnci;
 • geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı (+ 70 sıfırın altında 40 °);
 • Yüksek aşınma direnci;
 • yüksek biyolojik ve nem direnci;
 • İyi hava geçirgenliği;
 • katı ve sıvı yağlara hareketsizlik;
 • uzun bir servis ömrü.

Ayrıca, bu ürünler bakımı kolay ve çevre dostu olmalıdır.

Birçok şirket, normal doku veya plaschevki ülkesindeki çardaklarla için perdeleri yaptı. Bu ürünler hızla güneşte solmaya nemi emer ve uzun süre hizmet vermektedir. Daha pratik akrilik kumaş ürünleridir. Bunlar, boyalı, dayanıklı, su geçirmez güvenilir sıcaklık dalgalanmaları tolere.

Not: akrilik kumaşların tek dezavantajı - web üzerinde esnek salonu oluşturulabilir, serttir.

Akrilik perdeler fotoğrafını gazebo

Özel önem Teflon kaplama kumaşı hak etmektedir. Güzel, konforlu ve pratik eşyalar. ultrasonik kaynak ile bağlı ağ-bağlantısı, sıvı su için çok dayanıklı ve geçirgen olmayan bir kaynak. korozyon, ultraviyole etkisine maruz olmayan bir koruyucu oksit film ile kaplanmış bu perdeler için çıkıntılar ve bağlantı parçaları.

Teflon su geçirmez kumaş gazebo Perdeler yağmurdan koruyacak

elementlerden İyi koruma çardaklarla için tuvalin perdeleri sağlarlar. Bu malzeme, özel su-itici ve refrakter bileşimlerle emprenye edilir, bir keten ya da yarı keten kumaştır.

penceresi - oldukça prezentabl değil görüntüsüne rağmen, bu malzeme nem, odadaki dolaşmasına hava mümkün şeffaf PVC macunu yapmak yapar sağlar.

gazebo için Tuval gölgelik

Özellikle kayda değer PVC çardaklarla için perdeler. Bunlar çok iyi, bina içindeki ısı tutmak iyi ses yalıtımı sağlar, Dacron yapılmış ve polivinil klorür (PVC) ile emprenye edilir, böcekler için bir engel ve çevre dostudur.

Nedeniyle PVC'den imal çardaklarla için yumuşak perdelerine hatta soğuk bir akşam rahat olacak

çardaklar iki tip olabilir için PVC perdeler:

böylece mükemmel doğal aydınlatma tasarımı sağlayan çardaklar şeffaf kuyu iletim ışık için koruyucu PVC perdeler,. Onlar kenarlarında bir renk saçak vardır şeffaf PVC kumaştan imal edilmiştir.

ahşap pergola için şeffaf perdeler kullanımının bir örneği

bahçe ev sıklıkla istismar iseniz, renkli PVC perdeleri yüklemek için daha iyidir. Bunlar pencere taklit şeffaf kumaş eklerin yapılabilir. Bu çevredeki manzarayı hayran sağlayacaktır.

renkli PVC kullanımının bir örneği - perdeler, fotoğrafları ile gazebo

yuvarlak veya dikdörtgen rondelalar, zımba vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir polivinilhldorida yumuşak pencere ve perdeleri tutturucu.

Not: müşteriye özel PVC perdeleri ayrıca fermuarlar, kayışlar, Rolling sistemleriyle donatılmış olabilir.

Montaj parçaları PVC perdeleri

PVC perdeleri büyük avantajı, hafif ve montaj / demontaj kolaylığıdır. Su geçirmez madde kolayca sabun çözeltisi veya deterjan ile temizlenir ve 14 yaş sürebilir.

Not: Soğuk perdeler PVC büküm yasak, onlar çatlayabilir.

Pratik ve şık milleri için sokak stor perdeler vardır. Bunlar pencerenin tüm tuval alanına ayrılmaz ve özel bir şaft üzerinde sargı tarafından açılan bulunmaktadır. Yakın açık / kumaş perdeler manuel olarak veya uzaktan kumanda ile yönetilen inşa edilmiş bir motor ünitesini kullanabilirsiniz.

Öneri: çardağı açmak için haddelenmiş alüminyumdan yapılmış yüksek mukavemetli kumaş kör kullanımı daha iyidir.

korunmasını sağlayan pergola için stor perdeler:

Perdeler farklı boyutlarda üreten ve açılması ya da bunları kapatmak için bir güvenilir bir mekanizma ile donatılmıştır.

Kumaş kepenkleri dekore Gazebo,

panjurlar vardı gibi O zamandan beri, insan hayatı daha konforlu hale gelmiştir. Bunlar iç ve dış, ve binaların dış dekorasyon için uygundurlar. tasarım plastik pencereler camlı ise şunları yapabilirsiniz

bir koruyucu kaplama ile, alüminyum kanatlar yapılmış arbours ve teraslar için iç perde oluşturmak.

Nedeniyle renklerin geniş, kaburgalar renk herhangi bir tasarım gazebo eşleştirilebilir

ahşaptan yapılmış balkon, yatay ahşap jaluzi kullanabilirsiniz. Bunlar organik yazlık bahçe tasarımı sığacak, taslaklara dayanıklı, çevre dostudur. Ve ışığın içeriden binayı korumak için dikey güneşlikler, pileli güneşlikler ayarlanabilir.

Kör-Plisse kumaş veya plastikten yapılabilir

İç sistemlere ek olarak çardak sokak panjurlar (panjurlar ve rafshtory) mevcut. Onlar odanın iç ısı kaybını önlemek. Bu perdeler farklı şekillerde şeritlerinin oluşur. Düz kaburgalar daha şık ve kompakt ve Z biçimli iyi ses yalıtımı sağlar, rüzgar yüklerine dayanıklı böylece mümkün, özel kaburga var.

Ahşap Köşkü, dekore rafshtorami

hava koşullarından daha iyi koruma kepenkleri sağlarlar. Açık biçimde, güneş ışığı ve taze hava odasına nüfuz katkıda bulunur. onlar biraz daha düşük olursa, kepenkler odasında gölge sağlayan bir gölgelik dönüşür. Kapalı durumda, perdeler tamamen kapı ve pencere açıklıkları kapatmak, bütün bir fiş meydana getirir.

Sen panjur kilitleri yükleyebileceğiniz - böylece onun yokluğunda bir bahçe küçük evin ek koruma ve güvenliğini sağlayacaktır: unutmayın.

milleri panjur Örnek

açık perdelerin son seçim istenilen sonucu ve site sahibinin kişisel tercihlerine bağlıdır. Bahçe evin içinde bir gölge oluşturmak için, kalın renkli perdeler kullanın ve çevredeki manzara hayran istiyorsanız - ışık ve şeffaf kumaşlar. Önemli olan ürünü dayanıklı, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiş ve olumsuz hava şartlarına karşı korunmalıdır olmasıdır.

elleriyle çardaklarla için koruyucu PVC perdeleri imalat teknolojisi

Şart değil deposunda hazır perdeler satın almak, bunlar bağımsız yapılabilir. Önce perdeleri kapatmanız gerekir açıklıklar ölçümlerini kaldırmak gerekir. Nasıl, doğru bir şekilde yapmak için aşağıdaki şemayı gösterir.

Montaj çardak PVC perdeleri Şema ölçüm açıklıkları

perdelerin imalatı için PVC film donanım mağazasında satın alınabilir. Rulo istenen genişlikte levhalar halinde kesilmektedir. Gerekirse iki ağ ilave bir renk dikiş ile birbirine lehimlenir. Yapışkan şerit genişliği en az 3-5 mm olmalıdır.

Örnek lehim PVC ağlar

ağları gömülmüş yapışıklıklar seçeneği de bulunmaktadır. uygun boncuk eni -. 3 cm, bir perde kuvvetine göre birinci uygulamasına küçük kaybeder.

Not: başak PVC kumaşlar özel termofenom üretti.

PVC Spike bıçakları üst üste

çevresi boyunca açılış perdeleri sabitleme için hangi web sabitlemek için grometleri özel bir tabanca monte kullanarak, kalın kanvas kumaş dikilir.

Yaz için koruyucu perdeler PVC pergola nasıl bir örnek

Nasıl Kapıda PVC ürünü düzeltmek için? Bu amaçla, çevre Şiir metal menteşeleri kaynatılır edilmelidir. Sonra sırayla naylon kord bir döngü, Salmastra perdeler içinde geçirilir. Böylece, bağcık çevresi boyunca uzanır.

Kapıda PVC perdeleri Tespit

açık rekreasyon daha rahat olun taraçada perdeleri yüklemektir. Onlar sadece güneş, toz, gürültü ve böceklere hava, aşırı maruz korumak değil, aynı zamanda tasarım estetiği bitmiş bir görünüm vermek değil. Onların dikiş seçmezseniz Hangi malzeme, iç bu küçük bölümünden odasında atmosfer ve konfor bağlı olduğundan ev, aynı tarzda tasarlanmış bahçeye izle.

postada yeni makaleleri almak istiyor musunuz?

Böyle mi? Arkadaşlarınızla paylaşın!

yazarın izni ve site endeksli stroiidea doğrudan köprü olmadan malzemelerin Tam veya kısmi kullanımı yasaktır .RU!

PVC perdeleri

dekorasyon pergola ve teraslar için perdeleri birçok türü vardır. koruyucu, ama sadece birkaç model hem avantajlarını birleştirmek - Bazıları dekoratif bir işlev, diğer taşırlar. Bu modellerin biri PVC yapım perdeler tanınır.

perdeler gazebo yapmak, daha çok rahat bir görünüm vermek için bir kazan-kazan çözümdür. kumaş, plastik branda ve PVC veya PVC: perdeler farklı malzemelerden yapılır.

Diğer tüm özellikleri bir dizi özellikleri PVC perdeler. Her şeyden önce, onlar geleneksel tasarımlara göre çok daha hafiftir. İkincisi, PVC Pergola alanının yapılmış perdeler de böyle yağmur ya da rüzgar gibi sinir bozucu böcekler gelen saldırılara olarak, hava korunmaktadır.

Bu perdeler bağımsız çevresinde gazebo obtyanut edilebilir ve pencereler renk tasarımı şeffaf kağıt eklemek için, örneğin, tek bir modelde filmin farklı türde birleştirmek mümkündür. Birlikte filmin farklı parçalar 200 derece bir sıcaklığa yüzeyinin ısıtılması mümkün özel kurutma kullanılarak monte edilir. PVC perde kıtıkları yüzeyine bir film çekme, delikli kullanılarak düzeltildi.

kolay temizlenebilir PVC perdeleri. Bunlar soğuk dayanıklı, bu nedenle odasında kışın bunları gizlemek gerekmez. Ancak, bir tane var "ama": Dondurulmuş perdeler tam bakıma muhtaç hale gelecektir kaplamayı neden onlar çatlasa, kapatamazsınız. Bu yapılar konu tükenmişlik, nem ve diğer yıpranma değildir. Onlar da bugün için en çevre güvenli seçenek olarak tanıdı.

PVC yapılarda doğasında eksiklikleri bir dizi kaydetti. Birincisi, onlar çökmek kolaydır. Filmi sıkıca toplayın ve bir süre bırakırsanız, düzeltmek için imkansız olacaktır salonu, oluşturulur.

İkinci olarak, bir çok insan için, en büyük sorun havalandırma neredeyse tamamen eksikliği ve odada "Sera etkisi" dir. Özellikle bu modern modeller önlenmesi için kolayca perdesinin kaldırılması gerektiğini ve odayı havalandırmak için izin özel kaldırma mekanizmaları ile donatılmıştır. Bunları açmak için muktedir gibi Velcro pencere perdeleri, yüklemek de mümkündür.

PVC perdeleri yerine kumaş geleneksel perde seçimi - akıllı hareket, özellikle modellerin çeşitliliği bir seçenek değil kötü bulmak için izin verdiğini düşünüyor.

Filmin Koruyucu perdeler aşağıdaki türlerden ayrılır:

 • Kemer. Bu tür bir dama tahtası deseni iki sıra halinde monte edilmiştir, dikey güneşlikler benzerdir. Frost bu perdelerin perde yok ama yaygın araba yıkamada ve benzeri gibi fabrikalarda olduğu gibi kapalı mekanlarda kullanılmaktadır. Tipik haliyle, bu tasarımları döner mekanizma donatılması, kapı içinde asılı, ancak yaygın olarak kullanılan ve sabit modelleri vardır.
 • Rulo. Filmin Tüm web özel kayışlar vasıtasıyla sabitlenir ve çekülleri, ağırlıklar altındaki ayarlanır. Modeller elektrikli veya manuel olarak çalıştırılan ile donatılabilir. Silindir perdeler filmin katı parçalarını her yapılmış ve "sera etkisi" ortadan kaldırmak ve hava almasını sağlamak için delinir.

 • Yumuşak. bu yapıların montajı - bugüne kadar en sıcak versiyonu. iyi bir ısı yalıtımı, kırılmaz malzemeden, hız ayar veya çıkarılması, uzun ömürlü, önemli bir maliyet tasarrufu Bu tür örtüler, geleneksel cam, avantajları garanti sayıda alternatif olarak kullanılabilir. tüketicinin ihtiyaç ve isteklerine bağlı olarak durağan modeli veya çıkarılabilir kapak olarak piyasa sunulan.

Her iki seçenekte lehine bir seçim yapma, sen ısı yalıtımı sağlamak için yeteneği dikkate almak gerekir. Son yumuşak şeffaf perdeler filmler ısı silindirinin yaklaşık% 70'ini muhafaza -% 60 mertebesinde, bant deseni panjur iken - sadece% 50.

Ne olursa olsun tasarımın, normal kullanım şartlarında PVC perdeleri ilk görünümünü kaybetmeden 15 yıla kadar hizmet edebiliyoruz. Her malzeme, benzer değerlerin övünmesin diye dayanıklılık - sizin seçiminiz PVC perdeleri üzerine durdurulmalıdır başka bir nedeni.

yapısal varyasyonların yanısıra ortaya çıkar ve çeşitli renklerde perdeler. Bir ya da kaplamanın tipine bağlı olarak başka bir şekilde:

 • Entegre şeffaf pencere ile renkli;
 • fotoprint ile renkli;
 • saydam;
 • Kombine.

PVC perdeleri nispeten genç yaşına rağmen biz geleneğin bir tür, boyama özel bir tip kullanımını oluşturdular.

İkiz desen veya verandalar, normal olarak gerçekleştirilen ya da saydam bir kombinasyonu (ayrılabilir pencere renkli). Bu seçeneklerin çoğu tamamlanmaktadır ve fermuar üzerinde, örneğin, açmak ve kapatmak için yeteneği ile PVC film yapımı "kapı" vardır.

Kahve fotoprint renk modelleri tercih edilir. Çoğu zaman, küçük tezgahları ve kahve dükkanları PVC içermeyen malzemeden yapılmış bir çadır vardır, ama sponsor şirketin şirket logosu ile. Yani firma reklamları ve kafeler güvenliği - çadırın inşaat tasarruf.

Daha olgun bir kurum böyle ağaçların yaprakları, plaj, orman gibi doğal unsurların, şeklinde yazdırmak için seçer. Özellikle bu kafe şehrin ortasında olduğu durumlarda uygulanır.

benzer çizimler görünce rahatlatır ve kafe ziyaretçi huzurlu hissediyorum. Bu gibi yerlerde tekrar tekrar dönmek istiyorum.

Bazı durumlarda, PVC perdeleri montaj ama sadece kapı boşlukta, pencere değil. Sonra toka ile şeffaf modelini seçebilir ve bulunabilir en kaliteli film seçildi. Bu durumda tasarruf değmez böylece sık operasyon, hızlı bozulmaya yol açar.

Eğer saydam bir sürüm seçmek planlıyorsanız, dikkatli olmalıdır. Birçok tür renkler kuvvetle hastane tesisleri ile ilişkilidir. Eğer filmin sağ gölge seçerseniz Ancak, meraklı gözlerden koruyacak aynı zamanda, oldukça uyumlu bakacağız.

PVC perdeleri belli bir tip veya renk seçerken birçok faktöre göre yönlendirilmelidir: kışın film çekmek için planlanmış olup olmadığını, çevrenin baskın renkleri bir bakış açısıyla vardır yerine böyle devam zamanki yumuşak ve bir pencere kurmak ne. Eğer PVC perdeleri kalite en önemli olduğunu önceden belirlersek, seçim çok daha kolay olacaktır.

yanlış olabilir ve PVC filmlerin kullanımının deneyimi hakkında değerlendirmeleri okumak değil, bazen sadece talihsiz sonuçları olmadan uygulama nüansları içinde bilinebilir öğrenebilirsiniz.

Esnek sokak tasarımları yaz verandalar için seçilmiş ve yıl boyu kullanım için olan. İlk durumda, seçim için kapsam çok büyüktür: seçebilir ve delikli modeli ve sağlam ve rulo olabilir. Oldukça başka bir şey - kış çalışma. estetik sorunlara ek olarak, örneğin, düşük sıcaklıklara dayanma kabiliyeti perdeler, fonksiyonel bileşen bakmak gerekir.

Bu gereksinimlere altında, yüksek donma direnci ile özel malzemelere dikkat etmek önerilir.

film veranda veya bahçe için perdeleri seçerken, çevresinde set sürekli şeffaf modellere bakmak için tavsiye edilir. İçeriden odasında boyunca konfor veren klasik perdelerle tamamlanabilir. PVC film perdeleri hızla bozulma ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı korur. Bu kombinasyon yersiz bakacağız kışın, yazın iyidir.

görünümünde bir üslup noktasıyla, şeffaflık lehine seçim bir kazan-kazan seçenekleri olacaktır. Birçok kişi bu tür modeller, sıkıcı fotoprint rengini veya gölge tercih bulabilirsiniz. stil ve atmosfere doğru renkli modelini seçmek için, bir tasarımcı işe tavsiye edilir, ancak kendiniz için iyi bir sanatsal tat varsa, doğru seçimi yapabilmek ve onsuz olur.

diğer türlere kıyasla son derece kolay PVC perdeleri Bakım. Aslında nedeniyle PVC duş perdesi nem geçirmez olduğu, düz su ile yıkayın izin verilir.

Evde kullanılan sentetik sıvılar Yıkama kazanır. perde ile toz, su püskürtme kaldırmak ve özellikle kirlenmiş yerlerde bir bez ya da sünger ile sürüldükten. Ancak bu yöntem şeffaf paneller için, onlara her çizik görünür olacak uygulanamaz. Onlara göre o zaman, birkaç dakika yeniden yıkama perde kir emmek için en iyisidir.

PVC su perdeleri Büyük yüzey saçılması kafaları kullanılarak işlenir. Bu tür yapılar, kir daha yatkındır ve oldukça etkileyici yapılan, bu nedenle bunları işlemek yerlerde olduğu gibi böyle bir yaklaşım el mümkün değildir, kafe veya kiosk yıkama perdeler için daha uygundur. Ayrıca jel sabunlama madde yıkanması için de kullanılır.

Yıkanma perdeleri düzenli yapılmalıdır. onlar kir yiyor yok olmasına rağmen, daha iyi bir sert kabuk oluşumu, özellikle yumuşak şeffaf pencereye yol açmayacak. Orijinal görünüme geri götürmek amacıyla onlara suyla birkaç kez durulayın için yeterli basit tozlu perdeleri içinde.

Veranda kombine şeffaf perdeler ile donatılmıştır. İşte statik versiyonu olarak kullanılır ve giriş yuvarlandı. yapışıklıklar yapılabilir farklı renklerde, Çok çeşitli eklemleri sahipleri teraslarından tasarımı için en iyi seçeneği seçmek için izin verdi. Buna ek olarak, PVC'den imal perdeler şeklinde çeşitlidir ve pencerenin herhangi bir biçimde uyumlu hale getirilebilir.

Bu ev sahipleri de iki katta PVC yapımı için tercih karar verdik. Bir klasik beyaz ten rengi resimleri gibi Kullanımda. o özellikle çevre ile uyum içinde olmadığı gerçeğine rağmen, iğrenç görünmüyor.

Kurulum kılavuzu açma için kanat fındık kullanılan bu durumda, yapı, iradesiyle kaldırılabilir.

PVC perdeleri porches ve teraslar çerçeveye sadece kullanılabilir. Ortalama sıcaklıklar olası bir seçenek sahip bölgelerde ısı kalkanı özellikleri sayesinde yıl boyunca kullanılmak üzere bir apartmanın penceresinde onları monte etmek. Onları ve balkon izole etmek mümkündür.

Yaz kafe, PVC'den imal hava panjur ilginç görünüyor ve öne çıkarın. En önemli şey - bu sahiplerinin doğru renk ve tasarım bulmak mümkün değildir. Beyaz çerçeve böylece açık alan yanılsama yaratarak, duvarlar ve klasik ve çarpıcı perdeleri ile karıştırır.

PVC İnşaat hatta bir barbekü ile donatılmıştır gazebo, monte edilebilir. barbekü ısı hiçbir yerde olacak gitmek ve gazebo son derece havasız olabilir bu durumda, gelişmiş havalandırma sistemi sağlamak için gereklidir. Çözelti irade düzenli oda havalandırma, alçaltılmış ve yükseltilmiş olabilir güneşlikler, kullanmaktır.

aşağıdaki gibi rulo kör katlanmış. Bu asılı kayışlarla donatılmıştır (en az iki, fakat şeritler perde genişliğine bağlı olarak daha uzun olabilir) gerektiği gibi bükümsüz durum perde asılı olacak şekilde, ve küçük bir ağırlık. yanları sık fermuarlar veya cırt cırt yapmak Açık gerekli olduğunda tamamen kapalı yer açmak mümkün.

Teraslar genellikle PVC panellerin elementlerden korunur. Bu durumda, böyle bir tasarım, bir yıl boyunca: koruyucu halkanın üzerine sabitleme çıkarılması olmadan çalışmasını sağlar. Oda, sıcak ve davetkar yapmak için ek klasik kumaş perdeleri asmak için mümkündü.

Bir kafe için Yumuşak panoramik pencere - muhteşem, ama özellikle pratik değil bir karar. hızla misafir salonu neden deforme ve çizik filmi sadece ucuz hırpani görünüm alır. Bunu önlemek için, zaman yerine perde geçirmek gerekir.

O civarda. nasıl, yaz için perdeler PVC pergola pick up aşağıdaki videoyu görmek için.

Tüm hakları 14+, saklıdır

Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 39 = 48