Radyatörler kraliyet termo yorumlar

Radyatör "Kraliyet Thermo": Model yorumlar

marka Kraliyet Termo ait radyatörün coğrafi kökeni hakkında kısaca konuşan, bunların Avrupa kökenli olduğu not edilebilir. faaliyetlerde bulunan bu markanın ürünlerinin üretiminde odaklanmış İtalya'da bulunan bitkiler. Temsil Rusya'da mevcuttur. İtalyan - bazı modeller diğer Rus olmasının nedeni budur.

Nedenle, bu ürünün bir parçası yerli olduğunu tartışılabilir. Ve böyle cihazların fiyatı bazı tüketiciler için, ama özellikle daire veya evin tüm radyatörlerin yerini isteyenler için önemli olan, biraz daha düşük olacaktır.

Neden "Kraliyet Thermo" seçim

tüm diğerleri İtalyan yapımı ürünlerdir Birinci durumda biz, modeller Dreamliner ve Devrim bahsediyoruz. 50 yıl, sürekli gelişmiş teknoloji için, ısıtıcıları daha üstün seçenekleri edinirler. Bugün tasarım ve verimlilik açısından neredeyse mükemmel bir cihazdır. Araştırma durmuyor ve sürekli bu günü, malzeme ve tasarımlara geliştirilmektedir. şirket son 10 yıl içinde buluşlar için üç patent aldı, çünkü bu sonuçlar elde etmek mümkün kılar.

Teknolojik özellikler Yorumlar

Alüminyum pil birçok avantajı vardır. Müşteriler, hızlı bir şekilde küçük soğutucu kapasitesi ve düşük ağırlık, ısı farklılık yüklemek ve çekici bir görünüme sahip kolay bir nedenle bu aletleri, seçin. Ancak, tüm bu metal oldukça yumuşak, hem de reaktif olduğunu biliyoruz. Bu, müşterilerin demek ve böyle cihazların kapsamını sınırlamak nasıl.

senin radyatör "Kraliyet Thermo" ön, bunların birkaç farklı teknolojilerin yapılır söylenebilir, bu magnezyum ve manganezin alüminyum alaşımından eklenmesini gerektirir. Bu tür bir çözüm, tüketici tarafından takdir edilemez ölçüde düzenli olması ve kuvvetini arttırır.

Bu malzemeler, metal daha yumuşak hale. titanyum bir başka keşif bileşime bir katkı maddesi olarak hareket eder zamanda. O, müşterilerinin görüşüne göre, ürünlerin güvenilirliği, esnekliği ve dayanıklılığı artırır. bileşimin homojenliğinin elde edilmesi mümkün bir sonucu olarak, sıcaklık bağımsız ısı transferi özellikleri değişmezliği, artmıştır. Buna ek olarak, alıcılar demek, ürünler oldukça güçlüdür.

plastisite gelince, o zaman teknisyen ve tasarımcıların somut bir örneği olan oldukça karmaşık bir eğri çizgiler, uygulamak için kullanılabilir. Radyatör "The Royal Termo" metalli "rubashek9raquo üretimi için kullanılan geliştirilmiş bir yapıya sahiptir;. Alıcılar özellikle bu pillerin döküm olduğunu vurgulamak.

alüminyum radyatörler marka Kraliyet Thermo Yorumlar

1

Ne olursa olsun, alaşımın üstün özellikleri olabilir, iç ağ agresif bir ortamda su da zarar edebilmektedir. "The Royal Termo" bölümü alüminyum alaşımına göre korozyonu azaltmak için işlem zirkonyum ve flor kullanan iki aşamalı bir süreç tabi tutulur.

İkinci malzeme, yüksek bir reaktiviteye sahip, ama ne zaman alüminyum ile temas halinde suda erimeyen bir bileşik oluşturmak mümkün. Zirkonyum bu teknik kimya endüstrisi için ekipman imalatında kullanılan, uzun süre kullanılır. Bütün bu koruyucu filmin yüzeylerinde bölümler oluşturmanıza olanak sağlar. boyama gerçekleştirilir sonra da iki fazın oluştuğu. İlk olarak, "The Royal Termo" radyatör toz püskürtme boya sonra gerçekleştirilir tüm yüzeyleri boyanması için bir banyo içine daldırılmaktadır.

Tüketiciler bu size boya tabakası ile yüksek yapışma yüzeyi elde etmek izin verdiğinden üreticileri, bu teknolojiyi kullanan böyle. Bile mekanik hasar yonga az olacaktır, ve kaplama ayrıca bozulmayacaktır.

Kraliyet Thermo alüminyum radyatörler teknik özellikleri hakkında yorumlar

Radyatör "The Royal Termo" alüminyum Alıcılar 24 bar aralığında nispeten yüksek bir basınçta çalışan edebilen hidrojen, soğutucu aktivitesi 7 ila 8,5 Ph değişir görüntülemek. Tüketiciler süspansiyonlar ile ilgili olarak, soğutucu sıcaklığı, 110 ° C'a kadar ulaşabilir bu nedenle de bu pilleri tercih, bunlar daha büyük 5 g / l olamaz.

Oksijen içeriği / litre 20 mikrogram seviyesini geçmemelidir. Suyun sertliği fazla 7 mg * eşdeğer / l olmamalıdır. Isıtma kapalı genleşme tankı ile beslenir nerede sadece kapalı sistemlerde kelimeler böyle piller sahip kullanıcılar, kullanılabilir. Kalorifer bahsediyoruz, alıcılar, kendi su arıtma çalışmalarını yürütmek için tavsiye edilir.

Infinity radyatör üreticisi Kraliyet Thermo Yorumlar

Infinity türlerde satışa sunulan mağazayı ziyaret önce değerlendirmeleri okumak yararlı olacaktır Radyatörler "Kraliyet Thermo",. Bu durumda, dikey toplayıcı borular üzerinde bulunan ek bir kaburga, maddelerin mevcudiyeti ile, alıcı tarafından vurgulanan, yüksek ısı kapasitesi ile bu özelliği ile karakterize olan cihazlar söz edilmektedir. Onlar doğrulandı ve doğrusal olmayan formu var.

Bu model bölümünün altında bulunan tıkaç olarak ifade edilir Başka bir özel gelişme vardır. Bu erimez. Alıcılar yeni üretim teknolojisi kaynak kullanımını içermeyen işaret, bu bağlantıların güvenilirliğini artırır. Doğru seçimi yapmak yardımcı olacaktır gözden Bunlar "Kraliyet Thermo" radyatörler, en iyi teknik tasarım bürosu biri geliştirdi.

Kaburga kanalları bu bükülmüş bir ön panele sahiptir, özel bir yapıya sahiptir. Tüketiciler bu hava konveksiyon ve ısınma oranı odası arttırdığını ileri sürmektedirler. Cihazın yüksek ısı kapasitesi önemsiz olmayan bir dış görünümü ile takviye edilmektedir. Müşteriler tasarımcı radyatör sınıfına aittir nedenle aküyü seçin.

İndigo radyatör üreticisi Kraliyet Thermo Yorumlar

Bu "Kraliyet Thermo" radyatörler akışının belli bir miktar pencereye koşar ettiği konveksiyon alışılmadık yönü var. alıcılara göre sonunda hava perdesi, daha verimli olsun. penceresinden aynı anda soğuk hava neredeyse tamamen kesti. farklı sıcaklık ve oda sıcaklığına hava ile katmanları karıştırma elde edilmesi mümkün bir sonucu olarak daha homojen hale gelir.

Bu alüminyum radyatör "The Royal Termo" patentli bir şekle sahiptir. Kapasite bir bölüm, tüketici göre oldukça büyüktür ve 204 watt. Bitkinin Garanti 10 yıl sürer. Eğer önemli teknik özellikleri ise, 500 mm'ye eşittir aralığı, dikkat değer.

bimetalik radyatör markası piyanonun Yorumlar

top - Bu model birçok formlarda satışa sunulmuştur, bir ön panel diğerinde alttan gizlenmektedir. Bu seçenekleri birleştirirseniz, ilginç bir etkiyi elde edebilirsiniz. Böyle radyatörler Bimetalik "Kraliyet Thermo" her renkte mevcuttur.

aygıtlar orta mesafe ile karakterize edilir boyutlarda iki tip ile ifade edilen gibi Tüketiciler, 350 ve 500 mm'ye eşit olabilir. üretiminde alıcı İstem olarak, enjeksiyon kalıplama, iki metal güvenilir bir bağlantı sağlar. Şirket Garantisi 10 ila 15 yıl arasında sürebilir. Ancak, sadece uzmanlar tarafından gerçekleştirilmiştir kurulum hangi cihazlara, için de geçerlidir.

bimetalik radyatörler incelemeleri BiLiner

Bir dereceli radyatör Kraliyet Thermo Biliner seçimi, bir doğrusal olmayan ön yüzeye sahip bir cihaz elde ederiz. Bu durumda, bu düzenekte, üst katlanmış bit ise içe doğru bükülmüş bir alt kısım bulunmaktadır. Bu formu sıcak hava akışlarının Bilgisayar Bilimleri hareketiyle tasarlanmış gerçeği gibi Alıcılar. geri kalan konveksiyon ile oluşturulur, oysa bu, ışık enerjisine verilen ısı, 50% sağlamasına olanak verir.

"Kraliyet Thermo" - 500mm radyatörler - Uygun merkez mesafesine sahip cihazlardır. Ancak bu özellik - değil tek bir ısıtıcı satın alırken dikkat etmelidir hangi. Örneğin, BiLiner modelini satışa sunulan ve daha çeşitleri BiLiner inox edilir. Paslanmaz çelik - cihazların Bu iki tip ise birinci, ikinci bir çelik üzerine bazlı olması ile karakterize edilir.

Radyatörler, fiyatlar birkaç çeşit satışına sunulan oldukça demokratik. Biz su hacmi 0.27 litre olan modelin optimal-350 / l ve güç bahsedecek olursak 155 W bölümünde 250 ruble fiyatıdır. Eğer 620 W güce eşittir optimal-350/4, modeli önce olursa, su hacmi değeri 1000 Ruble eşit olacaktır, 1.08 litredir. 1500 roubles için değer artar., Model Optimal-350/6, kapasite 930 W, 1.62 litreye eşit bir su hacmi halinde.

Yukarıda anlatılan ısıtma, bilirsin hangi fiyatı Tripleks Trend versiyonunda hala satışa sunulmaktadır. Bu modeller, aile üyeleri arasında çocuklar var evler için uygundur. Ürünün tüm hatlar yuvarlanır, keskin köşeleri yoktur. Bu tür Toplayıcılar agresif soğutucu maddelere karşı dirençli hale getiren paslanmaz çelikten imal edilir. Isıtma cihazlarının kullanılması ağları ve bireysel sistemlerin merkezi olabilir.

Ancak bölge ısıtma için ek kenarlarının pahasına elde edilen yüksek ısı transferi ile karakterize edilir devrim Bimetall, yaklaşacaktır. çalışma basıncı, 30 bar iken, 70 ° C'de ısı transferi, 168 W. 200 bar kopma basıncı, fakat 45 bar eşdeğer test basıncı.

Bimetal radyatör Kraliyet Thermo BiLiner 500 - İnceleme

Tamamen bimetal radyatör Kraliyet Thermo BiLiner 500. bir ısıtma radyatör Ne tercih edilmeli? Isıtma radyatör takılması.

  1. DEĞİŞTİRME eski piller NEDENİ.
  2. Çift metal radyatör ROYAL THERMO BiLiner 500.
  3. MONTAJ kalorifer radyatörleri.
  4. RADYATÖRDE İLKESİ "KRALİYET THERMO".
  5. SONUÇ.

1. Eski pilleri değiştirmek için sebep.

Mutfakta Son birkaç yıldır biraz eski dökme demir pili ısıttı. "İyi" danışman 30 yıldır, hem de bizim evde, tüm pil tıkanmış ve değiştirilmesi gerekir emin. Hangi yaptığımız.

Ama dışarı yani çıktı eski demir tencere iyi olduğunu ve onunla ilgili değil. O bile katlettiler değildi.

2. bimetal radyatör ROYAL THERMO BiLiner 500.

Uzun düşünce, bir radyatör satın ne: demir veya bimetalik.

radyatörler Master montajı nedeniyle bizim merkezi ısıtma sistemleri (akıllı adam) bi-metal pillerle olası sorunlar hakkında bizi uyardı. görünüş ve bimetal hakkında internette yazı galip gerçeği Ama. sihirbaz olarak da değil, 4, 6 bölümleri, satın almak için tavsiye Biz bir mutfak köşesi vardır (ki o da, teşekkür için).

İnterneti öğrenim gören tüm yerel mağazalar tırmandı radyatörler Kraliyet Termo BiLiner 500 seçtik.

Genişlik 6 hücreli radyatör 48 cm. Bu standart kurutma çamaşırlar için uygun değildir anlamına gelir. Ben enterit, Uyutere içinde, Amazon baktı ama bataryada kurutucu geniş 51.5 gider - Benim için pişmanlık 52 cm .. Eğer yorumlarda yazma genişlikte bir kurutucu satın alabileceğiniz biliyorum, ben minnettar olacağım.

Görünüşte çok güzel. üst ve bunun alt ortada daha dar: onun tarafında bir fıçı benzer.

Şahsen, bu bir artı nedeniyle sadece çelik radyatör az korozyona maruz olmasından etmektir görüyoruz. aynı termal özelliklerine göre, alyuminka daha kötüdür.

Bir radyatör plaka alüminyumdan yapılmış, ancak sıcak su ile temas yoktur.

Radyatör eve getirildiğinde, ben tepeden tırnağa onu inceledi.

Özellikle ne sevdim? pencerelerde durdu Holcim, Rifar, Oasis, anda, kollektör içindeki boru ve oymalar zaten tüm paslı olduğunu ve aslında su ile temas halinde bile değildir! plastik kapaklar ve kolektör iplik boya ile muamele edilmiş çıkışlarında "Kraliyet Thermo", ben iyi hissediyorum. Bu erken aşınmasını önler.

3. MONTAJ ısıtma radyatör.

Biz Eylül 2015'te yeni bir radyatör koydu.

fiyat: 4200 ruble. (Radyatör) + 1000 ruble. (Vana ve) + 2000 ruble. (Radyatör montajı).

(Zeminden - - bir duvara 10 cm 3 cm boşluk) pil, hızlı bir şekilde (3 saat) yerleştirin ve gerektiği gibi. Biz yükseltici değişmemiştir. Özellikle beri dokunmamaya çalışın küresel vana setinin üst ve alt kısmında, radyatörün ön Ben onlar kolayca zarar görür duydum. Dahası, bunları üst üste gelmeyecek kadar sıcak pili var. Ama aşağıda okudum.

Pil ayarlanmış, hava salıverme valfi üst ucunda,

ve altta sadece kapsamaktadır.

RADYATÖRDE 4. PRENSİP "KRALİYET THERMO".

Radyatör "Kraliyet Thermo" oluşur:

  • yaklaşık 3 cm'lik bir çapa sahip olan 2-yatay borular (örneğin, boyutları, "göz" bir verir. C. değil ana kaliperler)
  • yaklaşık 2 cm bir çapa sahip 6 dikey borular.

Daha sonra, bu tüpler bir güzel bir tasarım oluşturmak ve aynı zamanda ısı transfer alanını arttırmak plakaya kaynak yapılmıştır. Sonuçta, tonyusenkoy tüplerin rıza ısıtma için yeterli değildir.

Biz mutfak var "Tank hattı."

Ev, merkezi ısıtma sistemi vardır. soğutma sıvısı Bizim termik istasyonlarından baskı altında sıcak su gerçekleştirir.

Bu durumda, ısı, sıcak su radyatör borularında aktarılır. borular tarafından, ısı levhalara aktarılır.

İşte ovmak yatıyor.

Soğutucu sıcaklığı yetersiz ise sırasıyla tüpler daha düşük sıcaklık ve buna göre levhalarının sıcaklığı çok azdır.

soğutucunun sıcaklığı elinizi yükselticiler dokunarak mümkündür belirleyin. kalkanlar ise - "sıcak su", daha sonra her şey yolunda. onlar "Neredeyse canlı" Ama eğer, o zaman soğutucu ile ilgili bir sorun var.

Aynı rolü tarafından oynanır dolaşım sisteminde sıcak su. Daha hızlı dolaşım, daha iyi.

fotoğrafta: Üstteki radyatör borusunun (bu, yükseltici ile aynı olan sıcaklıktır) sıcaklığını termometre ruhu ile ölçüldü. Böyle bir ölçüm çok doğru olmadığını biliyoruz, ancak gereken yerdir. Biz görüyoruz termometre sadece 48 derece (kalkanlar biz "biraz yaşamak" yoktu, ama ben sessizce eli üzerine koyabilirsiniz, ben oldukça rahat, yanmaz) üzerindeki sıcaklık.

Eh, hata olarak, başka bir 10 derece ekleyin:

Bir pencere ile, daha sonra 58 derece ısıtma için yeterli değildir - biz bir köşe daire var ve radyatör, bir ucu duvarı ve ikinci duruyor mutfakta göz önüne alındığında.

Buna ek olarak, radyatör plakası Tüm derece 40. bile sıcak değildir.

Ve biz en azından normal olsaydı dolaşım sisteminde sıcak su. Ama hayır.

Ruhumda bir umut ışığı geçici olarak Kasım ayında nedeniyle sıcak sonbahar için bu soğutma suyu sıcaklığı. Ne kış kalkanlar sıcak. Zaman gösterecek ve ben hatırlama eklemeler yansır.

her zamanki dökme demir pili bahsetmek Orada istiyoruz. Ve hepsi bölümleri, - sıcak su ile kavite. Yani, olsa bile, 58 derece ısıtma ortamı ve (tabii bloke değilse), bu nedenle bütün radyatör sıcaklığı.

İlk başta nedeniyle o zayıf sıcak olması nedeniyle, bir "4" Kraliyet Termo bimetal radyatörler koymak istedim. Ama yansıması üzerine, ben meselesi içinde değildir ve soğutucu ve dolaşım sisteminde karar verdi. Bu nedenle, tüm "5". bir şey değişirse Ama gözden ek olarak yazacağım.

Bimetal, radyatör ısıtma sistemi ile her şeyi iyi olanlar için önerilir. renkli - Bizim Sovyet demir döküm radyatör kalanını seçmek ve onlara pas izin öneriyoruz. Ama evin sıcak olacak.

güzellik konuları, sağlık ve ilgili Diğer yorumlar sadece okumak loxsos.

loxsos Bimetalik radyatör The Royal Termo BiLiner 500 tavsiye

Bu yüzden aynı pili satın aldı.

Ama tuz su. paslanmaz çelik gibi bir tuzu ile reaksiyona girmeyen, ama bileşimler, geleneksel bir demir, paslanmaz çelikten yapılmış değildir. Şimdi benzer allyuminkoy gibi, bu pil, (alüminyum tuzu korozyon ile reaksiyona pil patlama bir sonucu olarak ortaya çıkar) ortaya çıkabilecek şekilde karşılaşan.

Ayrıca su (soğutucu) hakkında bir şeyler yazdım. Biz, iyiliğine boruda basınç, ama su kendisi ..

Sen, Kraliyet Termo Bilayner 500 nasıl davranması tanıyor eğer tuz ile borulardaki su (önceki hatta kışın ayakkabıları olarak oluşturulan Tuzlama)

Cevabınız için teşekkür ederiz! Ve ipucu için!

Demir tencere ağır tıkanmış - dolaşım ile ilgili sorunlar varsa, her beş yılda bir yıkamak gerekir. Eh, onlar da ağır ve çirkin vardır.

Radyatörler kraliyet termo yorumlar

Çok üzgünüz, ancak istekleri otomatik benzer IP adresi yapılmış. Bu nedenle, geçici arama erişimi engellemek zorundayız.

Aramaya devam etmek için, metin kutusuna resimdeki karakterleri girin ve "Otpravit9raquo tıklayın;.

Tarayıcınız çerezleri devre dışı bırakılır. Yandex hatırlıyorum ve gelecekte doğru tespit etmek mümkün olmayacaktır. Çerezleri etkinleştirmek için, Yardım sayfamızdaki önerilere uyun.

Belki otomatik sorgular size ait olmayan ve diğer kullanıcıların sizinle biri IP adresi de ağa bağlanma. Sen seni hatırlar ve bu IP gelen diğer üyeleri ayırt edilebilir, bundan sonra form içine karakterleri girmek için bir zamana ihtiyaç duyarlar. Bu durumda, CAPTCHA bulunan sayfa uzun süre sizi rahatsız etmeyecektir.

Belki tarayıcınızın arama otomatik sorgular tanımlayabilirsiniz eklentiler yüklü. Bu durumda, biz bunları devre dışı bırakmanızı öneriyoruz.

Bilgisayarınızın, bir virüs programı ile enfekte bilgi toplamak için kullanabilir olması da mümkündür. Belki Sistemi virüslere karşı kontrol etmelidir.

Herhangi bir sorun varsa veya destek ekibimize bir soru sormak isterseniz, geri bildirim formunu kullanın.

otomatikleştirilmiş sorgular gerçekten bilgisayarınızdan gelir ve bu konuda biliyorsanız, biz özel Yandex.Market API hizmeti amacıyla tasarlanmış kullanarak önerilir (örneğin, bu tür istekleri göndermek aktivite Yandex sıralamak gerekir).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

48 − 43 =