Şeftali renkli fotoğraf

İç 70 fotoğraf örnekleri kombinasyonlarda Şeftali rengi

Standart dışı renkler arayışı dekorasyon genellikle meyve rengi unutun için. Değerli bir temsilcisi - iç şeftali renkli temel olabilir veya bazı parçaları vurgulamak. Uygun kombinasyonlarda çok organik görünüyor çünkü saf ve doğal olmayan renkler aksine doğal renk, daha iyi bir oda dönüştürebilir.

o düşünmek kabul edilmektedir gibi o yüzden kadınsı değil. Onun ince sessiz tonları geri kalanına ayarlayacaktır ve daha cesur kombinasyonlar olumlu ekleyecektir. fotoğrafların çeşitli parlaklık, stil ve yaşama sevinciyle oturma odasında, yatak odası ve diğer odalar ifade edebiliyor nefis renk seçimi, güven verecektir.

Sarı eklenmesiyle turuncu ve pembe: birkaç renk çıkıyor, çünkü çok yönlüdür. Onların nicel oranlar o kadar farklı yapabilir ve. Bu ( "toz" renk olarak adlandırılan), sıcak doymuş veya soğuk olabilir, ancak bu da oluşturma yeteneğine sahip olduğu bir atmosfer etkilemez.

Bu renk ile konfor, yumuşaklık ve huzur garantilidir. Feng Shui bu etkiyi destekliyor ve özellikle yatak odası için bunu önerir - bonus uyumlu bir ilişki olacaktır.

Odanın karakterin üzerindeki etkisinin yoğunluğu:

 • Daha sulu tonları neşe verir;
 • Narin, neredeyse transparan eklenti hava;
 • Doygunluk ve kontrast ivme sağlayacaktır.

Büst bir duygu cloying yol açabilir ve kesinlikle kontrendikedir.

aralığın temsilcilerinin Parlak tonları küçük odalar için uygundur. iyi seçilmiş arkadaşları ile birlikte onlar büyük bir yüzey almak bile, görsel azaltılması yönünde alanını etkilemez.

1

Odanın Yer - seçilen renkler için ana kriterlerden biri. fakir doğal ışık ile Kuzey tarafı, küçük tek pencere - Ciddi bir fırsat iç küresel şeftali rengi yansıtmak için. Bir duvar veya durum kirli gri renk elde etmek tehdit.

oda gündüz fonksiyonel kullanımını gerektiriyorsa, tasarımcılar tonları için bu teknikler aynı zamanda kötü ışık koşullarında, tüm görkemiyle kendisini gösterdi kullandı:

 • dokular ve doku çeşitli kullanılır;
 • mobilya üzerine grafiksel net konturlar, dekoratif objeler;
 • Birkaç zıt renklerin varlığı.

Önemli. Amacıyla daha iyi farklı aydınlatma koşullarında yerinde değerlendirmek, şeftali seçilen gölge zenginliği ile abartmak değil.

Baskı - hiçbir arzusu ve güven sulu meyve taban yüzeyinin bir gölge çekerken, bir alternatif var. şeftali varlığı çok açık değildir ve hatta duvar kağıdı şeklinde, odasında açıkça baskın olmayacak:

 • Klasik şerit;
 • çizim, fikri ifade eden (kuşlar, çiçekler);
 • moda geometri grafikler.

Son zamanlarda, dokular ve dokular bir sürü birbirlerini tamamlar ve geliştirmek sofistike iç mekanlara, talebi. Bu nedenle, ahşap, cam Vurgula mat şeftali duvarlar ağartılmış.

Daha az önemli her odada renk çeşitliliğidir. 3-4 birlikte sorunsuz çalışır tamamlayıcı renk düzenine sahiptir. Bu kontrast ve orantılı derecesini seçmek kalır.

esneklik için arzu ve belli bir tarafsızlık rağmen son tasarım projelerinde ortamla uyum sağlayan doğal kombinasyonu, oturma bulunabilir. arkadaş olmak:

 • çimen yeşili, yeşil;
 • mor parlamalardaki ile mavi serin gölge;
 • Sarı saf.

o tekstil kendini gösterir buysa,: penceresini çerçeveleme sarı perdeler, hafif ruh hali daha gün ışığı ile birlikte ekleyin. Ama çok açık bir moda turkuaz kombinasyonu: Gerektiğinde seyreltilmiş yumuşak bir seçim. Çok parlak turkuaz dilsiz şeftali notlar: kombinasyon ilginç olmayacaktır. Dikkat göstermek gerekir, ve portakal, tuğla tonları ile birleştirildiğinde. yakınlık Görünüşte yakın - ama miktarını kontrol edemez eğer birlikte, anlamlı, kötü bakabilirsiniz.

kontrast için çok yönlü iç sadece siyaha bakmak gerekir. O gayet iyi gölgeleme fonksiyonu üstesinden gelebilen, başkaları tarafından değiştirilebilir:

performans etkisi anlamlı tarzına Belli bir dereceye kadar. Özellikler mobilya ve malzemeler, dekoratif parçalar şeftali bir gölge daha da cazip hale.

Sakin şeftali gücü, rahatlama fırsatını verecektir. Bu nedenle, aktif olarak popülerliği bir sanayi loft alternatif olarak büyüyor kırsal stilleri için kullandı. Kazan-kazan ittifaklar:

 • doğal ahşap, masa yapısı;
 • gerçek, canlı bitkiler ve çiçekler;
 • yapay parlak yoksun basit malzemeler;
 • deri ve dövme parçalar.

uçuk şeftali gölgede en yaygın tasarım hemen hemen herhangi bir biçimsel performans uygundur. O tekstil, duvar kağıdı üzerine bitki süs öne çıkmaktadır. uyarlanmış iç Daha sıkı doğu etnik desenler onu kadınsı dikkate almak izin vermeyecektir.

Ama bu kadar kadınsı ruh olduğu için ince estetik için, özellikleri ve ton ayrıntılarını sağ tarzı ayarlanır sunmaktadır:

 • Vintage ve retro: sandalye, tavan lambaları, abajurlar bir çift.
 • Şık perişan: rafine aksesuarlar, ince boya.
 • Klasik: Şık bembeyaz sıva, masif ahşap.

Bugünün minimalizm değil ise şeftali her tonu tam üye yerleşmek haline edebiliyoruz, ama hatta birkaç dekor öğeleri gizli kurtulmak.

Onlar tasarımında gerekli olmasa bile, şeftali tonları oldukça yetenekli olan sıcak, davetkar bir atmosfer yaratın. rengin aynı türünde daha fazla yüzey alanı, daha büyük olasılıkla zaman içinde seçilen renkler can sıkıcı olacağını. aşırı yük olmadan, ruh halini değiştirmek için güvenli bir fırsat - meyve tonları kullanarak odası süslemeleri. nerede ılımlılık tasarım stüdyolarında Özellikle hayati - tasarımına ana yaklaşım.

Aslında. Çok hacimli perdeler bulanıklık efekti yaratarak, beyaz duvarlara gölge edebiliyoruz.

Aksesuarlar ve mutlaka en parlak, doygun renk düzeni, bir ışık yüzeyi, evrensel gri-bej harika görünüyorsun. Bazıları bireyselliği, örneğin süspansiyonlu koltuk kazanmak şeftali kaynaklanmaktadır. dekorasyonda Moda duygudurum desteği özellikle para cezası, çok daha kolaydır:

 • Fotoğrafın etrafında renkli hasır;
 • Böyle büyük örme battaniyesi gibi örme ürünler;
 • minderler için kapsar.

Oturma odası: klasiklerin modern bir yorumu

Evin şeftali ana odasında bir arka plan rengi gibi uygun ve ek bir renk olduğu gibi. Şık ve büyük görünüm klasik bir tasarıma sahip kolayca ulaşılabilir. Sonra da hakim miktarda oturma odasında şeftali rengi dengeli olacak:

 • Paul. Parke veya analogları.
 • Tavan. sıva ve süslü seçeneğin kompozisyonun merkezinde güzel büyük avize ile Beyaz mat.
 • Kapı. Tipik olarak, bir veya daha fazla ilginç kapı, kemerler.
 • Mobilya. Parade dolapları, (örneğin, intarsia) ince süs ile vitrinler.

Beyaz pencere çerçeveleri, süpürgelik resim canlandırmak. Büyük kanepe sulu renk ana yüzeylerin Nötr arka merkezi bir şekil olabilir. Böyle resim çerçevesi, büyük saat gibi saygınlığını ekleyin doğal koyu ahşap bir dizi ile güzel uyumluluğu yanı sıra antik altın kaplama.

şeftali baskın değilken modern mobilya öğelerle Çakmak iç mekan, diğer renk desenli eklenmesiyle elde edilir. Soluk zeytin veya bahar yeşili fantezi versiyonu, limon sarı, narin mor renk - çekici görünümü ve rahat bir içerik.

şeftali ana yüzeyli tamamen dişi okuma İçişleri kurtulmak için, onlar sadece farklı bir renkte seyreltilmiş edilmemelidir. Önemli ve seçilmiş tarzı. Gerekli ılımlılık? Bir uzlaşma başlık alanının sürümü ile bir seçenek olacaktır. Bu da favori lezzet keyfini yapacaktır aynı anda modern tarzda açık kalmasını sağlayacaktır.

Parlak renkli temsil vurgular dost olmak kolay katı renkleri - mavi, yeşil, sarı. Dengeli ama sıkıcı değil tasarım elbise solgun ve sofistike versiyonu için:

yazlık veya Provence gibi huzurlu tarzı için son kombinasyonu. Ama iç yatak odası, modern yönde narin şeftali rengi ve bitirme malzemeleri ve dekorasyon daha çekici ile almak:

 • Beyaz parlak paneller, giyinme odası veya banyo ayrı;
 • Yatağın lambalara kristalleri;
 • cam dekor duvara (müze, kamaşma ücretsiz);
 • emaye kapı kanadı.

uzak mutfak alanı dekorasyonda liderlerinin Şeftali tonları. Eğer bireyselliği istediğinizde Ve böylece, onlar daha yakından bakmak gerekir. gölge emrinde duvarını verilmesi, mutfak, rahat bir ortamda süt rengini al.

Modern aletleri çelik gri duvarlar serin. Hatta büyük ürün (buzdolabı, aralık davlumbaz, mikrodalga fırın) cephelerinin arkasında gizleyemezsiniz. Böyle bir yaklaşım mali açıdan yeterli pratiktir.

Mutfakta Şeftali rengi aşağıdaki tarzı kendisi iyi açıktır: Tüm

Duvarların pürüzlülüğü (örneğin kalem kulaklık, retro lambalar, küçük ev aletleri gibi) hatta küçük miktarlarda bağbozumu elemanları, genel algı etkileyecektir.

renk ekleyin noktalı edilebilir. Bu bile en temel standart cephelerinin ve yüzeylerin dinamiklerini verecektir:

 • Birkaç ilginç ayrıntılarla Açık raflar, fonksiyonel yük yerken.
 • Yemek alanı ya da bar sandalyeleri.
 • tavana Önlük çalışma alanı veya bir bölümü.

Bir önceki alana farklı olarak, bir kız için kreş şeftali bile büyük miktarlarda, yapay ve uygunsuz bakmayacak. beyaz tonları ile şeftali (örneğin, süt) yumuşak, bulanık kombinasyon tabanı üzerinde bir tek renkli iç oluşturmaktır. Bir rol oynama tarzı bebek: popülerlik klasik kazanıyor artan sadece biraz yeniden değerlendirdi:

 • "Eski günlerde" altındaki küçük dolap;
 • abajurlar ve saçaklar;
 • çift ​​perdeler;
 • Küçük bir kanepe.

Renklerin çeşitli tasarımındaki son trendleri karşılayan bazıları arkadaşlarının, yeteneğine sahiptir. Ekleme renkler daha büyümüş de perdeler, tekstil, taban kaplamasının gideri oluşturmak için "bebek" Odanın gelecekte sağlayacaktır.

"Pantone" renklerin son Enstitüsü tarafından işaretlenmiş sessiz versiyonu - "Gül Kuvars".

İnci grisi - nötr takviyesi altında kalan, aşırı tiksindirici kurtulmak için.

Mavi-mor, nane - serinletecek özel bir hassasiyet verecektir.

sulu Diğer meyve ve meyve tonları (kavun, ahududu) - dinamikleri ve hacim.

oda farklı cinsiyetler çocuk iki kişi için tasarlanmış zaman, renk "nazik Şeftali" çok "kukla" görünebilir standart pembe, yerine uygun bir aday olacaktır. O mavi ve soluk sarı veya yeşil varyasyonları ile iyi gider (fıstık, yeşil) renk cinsiyet zıt renkler arasındaki bağlayıcı olacaktır.

daha baskın hacimde Uygun olduğunda şeftali ve yürütme kesinlikle önemsiz biçimidir. seramik aralığının ana düzlemi bitirme ederken, standart plan çerçevesinde gidebilir ve gümüş renkli bir metal parçaları, beyaz sıhhi tesisat başarıyla modern bir banyo imajını tamamlayacak.

Yeterince nazik kalırken bitirir, güç ve dinçlik verir. Bunun yerine standart bir küvet ek alan boşaltır duş bölümü, çözülebilecek ve kabin aksine yavaş yavaş pozisyonlarını veren, ilginç bir düzen gizlemek olmaz.

bağbozumu şıklığının Hayranları koyu şeftali rengi çekecek. uzay izin verdiğinde, etkileyici bir banyo retro tarzı yerleştirmek ve aksesuarların tasarımını tamamlayabilir, kullanılabilirlik olan örneğin standart görüntüleri, sahte elemanları, kristalleri ile bir avize mümkün değildir.

Ne dekorasyon teknikleri iç artıracak:

 • altın, pirinç, bronz, sıcak bir aralıkta metal cilası;
 • muhteşem baget içinde aynalar;
 • dekoratif mumlar;
 • hasır öğeler.

Sonuç: pratiklik ve estetik

psikolojik rahatlık yanında Şeftali renkli bir dizi avantaj vardır. Fotoğrafın örneklerini göstermektedir fonksiyonel odaların geniş bir yelpazede için çok yönlülüğünü takdir. O çatışma içine girmeden daire veya evin bütün odalarına için bağlayıcı olabilir ve zengin paleti bireyselliği getiriyor.

bütçesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir Başka iyi özelliği, - oda ve eşyalar olan ahşap yüzeyler, çeşitli uyumluluk:

 • karanlık türleri - Wenge;
 • Bu tür bataklık meşe, kestane koyu ahşap;
 • Parlak, sarımsı orta ton.

renk sempatik ise konfor ve iyi bir ruh hali eşliğinde, o zaman, bir şeftali rengi de iç takdir edeceklerdir.

Şeftali renkli fotoğraf

Yaz meyve aroması: iç şeftali rengi

Son yıllarda, moda tasarımcıları yaygın iç mekanlarda şeftali rengi kullanılır. Bu meyveli undertone birçok tasarım kararları uygulamak mümkün çok sıradışı bir renk oluşturur hepsi turuncu, sarı ve mercan tonları, birleştirir.

şeftali rengi, diğer renkler ile bileşimine uygulamaya Fikirler ve tavsiyeler iç bugün ve okuyucuları ile "Hayaller Evi" paylaşmaya karar verdik.

Şeftali renkli iç

şeftali Psikolojik önemi

Her nüans hiçbir şekilde bizim ruh, ruh ve sağlığı etkileyen de mümkün olduğu kanıtlanmıştır. Şeftali rengi, pastel renklerde atıfta bulunarak, güvenlik ve konfor hissi vermek için, yatıştırıcı özellikleri vardır. Bu doğal gölge çok geniş bir palet var. Örneğin, bunun varyasyonlarının hafif temsil şeftali rengi, barış ve huzur veren yumuşak bir enerjiye sahiptir. Bu renk daha parlak tonlarında meydana getirilmiş ise, bu odada bir kişi, güç ve gayretle bir dalgalanma hissedeceksiniz. Enerji zengini şeftali tonları sıcaklık ve güneşli bir duygu yaratmak, bu nedenle tasarım loş odalarda için mükemmel bir araçtır.

şeftali rengi psikolojik değeri belli naif ve hareketi vardir. Bu ideal, ultra modern iç tasarımı için uygundur ve geleneksel tasarımda kullanılan şekilde gösterilmektedir.

Farklı tonlarda özelliklerini incelemek için, psikologlar duygular farklı bir renk düzeni odasında olan kişilerde ortaya çıkan ilginç bir deney, analiz yapılmıştır. Anlaşıldığı üzere, şeftali, olumsuz duygular mücadele için yardımcı diyaloga insanlar daha açık hale getirir ve konsantrasyon yardımcı olur. İlginçtir, nasıl iştahlı ve dengeli insanlar gibi bu renk.

iç Şeftali duvarları

iç renk kombinasyonu - Şeftali

Bir yatak odası Fotoğraf iç kısmında Parlak şeftali rengi

İç şeftali tonlarında yaşayan

iç Şeftali ve diğer tonları: elverişli bir arada

iç şeftali rengi birleştirmek anlamak için ulaşmak istediğiniz bir üslup etkisini dikkate. Bu gölge genellikle örneğin, Fas veya Meksika tasarımı için birçok doğu iç yönde kullanılır. Bu durumda, şeftali çiçeği geleneksel olarak pişmiş toprak, kahverengi, koyu sarı, karamel, altın ve siyah renkleri ile birleştirilir. nötr tonlarda vurgulanmasını özel oryantal lezzet, zengin "sıcak" rengi seçin bir oda vermek.

Salon iç Şeftali duvar kağıdı

iç duvarların Harikayız rengi

iç duvar kağıdı şeftali rengi

Diğer pastel tonları ile hafif şeftali rengi birleştirerek yumuşaklık ve huzur iç atmosferde oluşturabilir. Örneğin, çok nazik ve uyumlu beyaz, pembe veya krem ​​rengi ile şeftali tandem görünüyor. Aynı şeftali rengi de lider sesi olarak hareket ve kullanılan diğer renkleri tamamlayabilir. Bu kombinasyon bağbozumu yönleri yeniden için idealdir.

iç şeftali rengi birleştiren nedir

İç fotoğrafta Soluk şeftali rengi

iç Şeftali renk kombinasyonu

şeftali tonları fotoğrafta Banyo

Eğer modern ve özgün tasarımı seçerseniz, menekşe, turkuaz veya kırmızı tonlar ile parlak şeftali rengi bir araya getirir. Ancak, renk paletinde aşırıya fazla iki ek renkler kullanmamaya.

şeftali ve mor fotoğrafın birleşimi

iç duvarların Parlak şeftali rengi

şeftali duvarları fotoğrafın bulunan yatak odası

Kapsam şeftali

Olgunlaşmış şeftali gölge herhangi bir odada uygundur. Örneğin, bir yatak odası şeftali rengi iç kısmında onun türlerin en hafif kullanarak, özellikle de ana tasarım aracı olarak hareket edebilir. Çok yumuşak ve nazik bu gölge tekstil tasarım yatak odalarında görünüyor. mobilya toplarken, perde ve tekstil aksesuarları şeftali tonları, sen yatak odası sade bir atmosfer yapacaktır. Bu durumda duvarların tasarımı ve tavan yılında nötr renkler tercih vermek daha iyidir. gölgede istiyorsanız meyve, solo enstrüman topluluğu idi parlak ve şık bir tasarıma temeli haline gelecek bir yatak odası, iç kısmında şeftali duvarları kullanın.

şeftali duvarları ile yatak odası

İç fotoğraflarda Şeftali perdeleri

oturma odasının iç Şeftali rengi de uygulamaların çok geniş bir yelpazesine sahiptir. şeftali tonu küçük alan odalarda ana renkler olarak kullanılırsa, beyaz ve krem ​​rengi tonlarında birleştirin. oda başına yeterince geniş değilse, yumuşak şeftali tonları, siyah veya kahverengi parçalar yardımıyla yenmek için güzel olabilir. Buna ek olarak, iç bir nokta için mükemmel parlak renkler çeşitli aksesuar veya dekoratif unsurlarla tarzı vurgular.

Salon iç Şeftali duvar kağıdı

daire iç tasarım Kayısı ve şeftali çiçeği

şeftali tonlarında Yaşam

şeftali tonlarında iç baktığımızda, istemsiz olgun yaz meyvesini aromasını hissetmeye başlar. Bu özellik sayesinde bir şeftali rengi mutfak iç dekorasyon için idealdir olur. En tatlı paletini kullanarak özellikle mutfaklar, parlak şeftali tonlarında mobilya bakmak çok avantajlıdır. Ayrıca bu renk duvarların tasarım ya da başka ahenkli tonları ile kombine olarak tavanda uygundur. sofra takımları, perdeler, abajurlar, masa örtüleri, dekorasyon, vs - mutfak diğer tonlarında sürdürülür ise, uygun aksesuarlar kullanabilirsiniz hafif yaz ile doldurmak

Bir şeftali renginde fotoğrafta Yemek

mutfak iç Şeftali çiçekleri

Mutfak şeftali

koridor ile ilgili olarak, daha sonra oda bir ahşap, kahverengi ve koyu tonlar orta şiddette şeftali rengi kullanmak tavsiye edilir.

koridorda şeftali kombinasyonu

Çoğu zaman, tasarımcılar, herhangi bir iç lezzetleri oluşturmak için bir şeftali rengi kullanmak binanın imar veya dekoratif kompozisyon tasarımı olsun. Örneğin, ton bir duvar, bir tesisatın dekorasyon oluşturmak kıvrım, vurgu sanat vs. izolasyonu için uygundur

duvar şeftali vurgu

iç kısımlarında, şeftali kullanımı

Ve tabii ki, şeftali - iç tasarım çocuk odaları için ideal. Bu rengin olumlu özellikleri uyumlu olarak gelişebilmesi için bebeğin odası rahat hale getirecektir. Birçok çocuk yuvaları ve geliştirme merkezlerinin iç mekanlarında sık sık duvar kağıdı soluk şeftali rengi kullanılır nedeni budur.

Bir çocuğun odanın iç duvarlarının Harikayız rengi

Çocuğun şeftali tonları

şeftali tonları ile İç kreş

iç Şeftali renkli hayal gücü için sınırsız kapsamı açılır. Bu gölge yumuşak ve mütevazi denilen, yani herhangi bir tasarım bedenleniyor bunu kullanmaktan çekinmeyin edilebilir.

Şeftali çiçekleri (52 fotoğraf): iç parlak meyve patlamaları

Şeftali çiçekleri - barış, uyum ve iyi bir ruh hali kaynağı

Son zamanlarda şeftali yaygın iç mekanlarda tasarımcıları tarafından kullanılır. Bu tasarım fikirleri sınırsız sayıda gerçekleştirmek için izin verir turuncu, sarı ve mercan tonları, bir kümesidir.

saflık şeftali tonlar yumuşatmak için, iç "sabit renk", sert doku ve keskin formlarına ilave

Özellikler renk ve algı

iç renk düzeni insan sağlığı üzerinde büyük etkisi vardır. Yumuşak şeftali oda yatıştırır kalın, bu istikrar ve güvenlik hissi uyandırır. şeftali Parlak tonları, tam tersine, ruh, iyimserlik ve ücret zam mutluluk düzeyinin geliştirilmesine yardımcı olur.

Renk paleti çok yönlüdür. Seçilen renk yoğunluğuna bağlı olarak, pozitif ve hayati enerji ile oda doldurabilir veya rahat romantik bir atmosfer yaratmak için.

zengin şeftali rengi, daha sıcak oda döner

Şeftali rengi kolayca seçilen stile uyum, çok esnektir. Modern iç yılında tamamlayıcı gölge ve ana vurgulamak olarak hareket edebilir.

Bir başka ilginç özelliği rengi tamamen yalnız zıt renklerde varlığında ortaya olmasıdır. Bu kalite ilginç ve sıradışı kombinasyonları ile deneme sağlar.

oturma odasının iç Pembe

Ne tarz bir şeftali kullanmak

Pembe neredeyse tüm iç tarzı için uygundur - gelenekselden ultramodern için. Hint Fas veya Meksika stili: Bu renk varyasyonları çok sayıda egzotik temalar bulunur.

Provence ve ülke - Bu ülke tarzı uygulanması için uygundur. Başarıyla Çiçek motifleri ve doğal mobilya ile birleştirdi.

Nedeniyle yoğunluğuna ve doygunluk böyle yüksek teknoloji ve minimalist gibi ağır iç mekanlar, hafifletmek edebiliyor.

Havuç mobilya tasarım loft

pembe polychrome iç sıklıkla yumuşak mavi tonları ile kombine

şeftali iç İlgili ayrıntılar

Çoğu zaman şeftali rengi imar tesislerinde kullanılan. Bu gölge tesisler oluşturmak izolasyon ve duvar dekorasyonu için mükemmeldir.

Vurgu duvar pembe

Şık dekoratif vurgular odası canlandırmak

mobilya üzerine Parlak aksan - sahibinin bireysellik bir işareti

Karanlık mobilya ile onun gelişmişliği vurgulamak sulu tezat ortaya çıkar. Mobilya beyaz iç romantizm artırır.

daha yoğun ve güçlü olarak algılanan koyu renkler havuç ile birlikte

Minimalist İskandinav tarzı moda Parlak aksan

şeftali tonlarında iç için, perdeler için birkaç seçenek alabilirsiniz:

 • Oda daha rahat sen perdeleri renk biraz duvardan öne olacak düz malzemenin şeftali olacak yapmak;

Tek renkli iç oda

 • perdeler çikolata tonları karartma olacak İdeal somut güneşli tarafında bulunan odalar için;
 • eklektik iç mekanlarda dekor, yastıklar ve diğer tekstil ürünlerinin rengine uyacak desenleri ile güzel perdeleri bak.

İpucu! Gerek şeftali renginde bütün bir odayı sokmak için arzu direnmek. Monotony okunamayacak kadar zordur. Örneğin, narin şeftali duvar kağıdı ile birlikte size grafit renkli zemin düzenlemek için deneyebilirsiniz. Bu karar iç ilginç ve modern hale getirecek.

Pembe aksan sade iç yumuşatmak

Olgun şeftali tonu herhangi odaya uyum karıştırır. Masaüstü doymuş şeftali mükemmel oturma odası için uygun ve daha ince tonları yatak odası ve çocuk odasında güzel görünüyorsun.

Tek renkli iç banyo çok özelliksiz görünüyor, bu yüzden en kabul edilebilir bir seçenek beyaz şeftali duvar karosu dokulu ve ekleme desenleri ile birleşimidir.

klasik tarzda Banyo

Koridorda onların ahşap ve kahverengi diğer tonları vurgulayan, çok doymuş renkler kullanmak en iyisidir. koridorda için duvar kağıdı Şeftali çiçekleri minimalist karanlık mobilya için iyi bir arka plandır.

Modern iç gri ve pembe renk çok yaygın birleşimidir

mutfak iç tasarım sulu meyve tonları kullanarak lezzetli ve lezzetli bir hale getirir. elma, kayısı, çilek - İşte şeftali tonları diğer meyve ve meyve renkleri ile birleştirerek çok sayıda kullanılabilir. Güzel modern bir mutfak çıkıyor.

sıcak renkler ile Mutfak

Tasarımcılar genellikle şeftali renginde konukları karşılamak için oda çıkarmak. Bunun nedeni bu zarif bakmak ve ev tarzı rahat aynı anda yaşıyor olabilir gerçeğine etmektir. Bir şeftali renginde zemin, onun altı çizili ve kremsi beyaz tonlarda olarak kullanıldığında. Siyah ve kahverengi parçalar sayesinde kolaylıkla yumuşak ve kadifemsi yendi. Oda yeterince geniş değilse, şeftali tonlarında parlak dekoratif vurgular mobilya mükemmel bir şekilde tamamlamaktadır.

Yumuşak şeftali tonları yatak odası ve salonlar için iyidir

Eğer duvar dekorasyonu için baskın kullanımı gibi yatak odası şeftali rengi için seçerseniz çok renkleri doygun değildir. Sakin bir kombinasyon rahatlama ve stres prosedürü teşvik etmektedir. İstenirse ev tekstili ve aksesuarları yardımıyla başvurmak daha iyidir, iç mekanına daha canlı tonları süslemeleri ve duvar ve tavan nötr renk düzeniyle yapılır.

genç kız için şık yatak odası

Bu renk kreş tescili için ideal temelidir. rengin yararlı özellikleri çocuğun uyumlu gelişimi için çocuğun iç rahat olun. Bu aktif eğlenceli ve pozitif bir ortam yaratmak, diğer renkler ile birleştirilir.

bej ve pembe renklerde Hava çocuk yatak odası

en, hangi renkleri birleştirilir şeftali ve ne bunun dışında gelir görelim:

Bir kırmızı veya bordo iç notlarla birlikte Doğu aşk ve tutkuyla ev doldurma görünür.

Parlak zıt renkler şeftali tonlarının tam açıklanmasına katkıda

şeftali ve pembe kombinasyonu durumlarda özellikle burada ikinci büyük ölçüde üstün birinci doygunluk için çok ilginçtir. Bu kombinasyon genellikle çocuk odaları tasarımında kullanılır.

pembe ve şeftali tonlarda Çocuk odası

şeftali iç mavi aralığın tonları dikkatli olmak gerekir ile değil aşırıya. Mavi mavi ve dekor ve aksesuar için en iyi mor: çarşaf, vazolar, tablolar, heykeller.

Mutfakta şeftali ve mavinin birleşimi

yeşil tonları ile Elemental kombinasyon şeftali rengi çok uyumlu ve doğal olarak görünüyor. Yeşil oda yeniler. Bu tandem mutfak, kreş veya yatak odası için idealdir. Böyle fıstık, elma ve zeytin gibi parlak vurgu renkleri kullanın.

Yatak odasında yeşil ve şeftali Doğal kombinasyonu

Şık bir kombinasyon hangi görsel alanı genişletmek ve oda hafif yapabilirsiniz. bir krem ​​ile birlikte, karamel ve kahve gölge yumuşak tek renkli iç elde edilmiştir.

Şeftali renkli minimalist iç

beyaz şeftali bitişiğinde hatta daha sakin görünüyor. Çoğu zaman, bu kombinasyon yatak iç kısmında bulunur. Bu dantel elemanlar mevcut, özellikle çok romantik görünüyor.

Beyazla Tandem şeftali hafiflik ve tazelik hissi yaratır

İpucu! Tek bir yüzey üzerinde şeftali rengi birkaç tonunu birleştirmek korkmayın. Örneğin, banyo veya mutfak karoları, muhteşem görüneceğini bir dama tahtası deseni alternatif anahtarın eğer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 4 =