Şemsiye IKEA standı

Güneş şemsiyesi ve çardaklar IKEA

Güneş şemsiyesi ve çardaklar IKEA

Zar zor ilk sıcak gün boyunca bekleyen ve net, nihayet güneşin sıcak ışınları güneşlenmek için, ev ve ofis duvarları bırakmak için acele. Bu tür etkinlikler, yenilenen enerji, canlılık ve canlılık uyandırır bizi doldurur hareket ve oluşturmak için motive ediyor. Ancak, buna rağmen, güneşlenip overreliance vücudumuzda onarılamaz zarar edebiliyor - bu yanıklara, aynı zamanda erken yaşlanma cilt ve çeşitli hastalıkların şiddetlenmesine sadece yol açabilecek tehlikeli ultrafioletovoi radyasyon vardır. Headdress yeterince her gün için, güneş gözlüğü gibi kremler ve spreyler vücudun açık alanlar için - Bu güneş kaçınılmalıdır anlamına gelmez, ancak bunlardan en fazla yararı elde etmek için, UV karşı korunma temel araçlarının dikkat çekmek gerekir. Ama bu yeterli değil plajda vakit geçirmek ve ek fonlar ile kendilerini kol gerekir.

Ama bir tatil düzenlemek ve güneşlenmek için unutma, sen kıyısında değil, aynı zamanda özel bahçesinde veya güvenlik şemsiyesi dikkatle IKEA güneşin özen balkon, üzerinde sadece can.

IKEA şemsiye güneş - her evde sadece gerekli bir şey. Hatta yılın en sıcak zamanında bahçe rahat ve konforlu bir konaklama yapmak yardımcı olacaktır. IKEA şemsiye yapılan kumaş,% 93,% 96 ve% 98 engelleme kabiliyetini sağlar ki, bu da UPF (ultraviyole koruma faktörü) 15+ bir madde seviyesine sahip olduğundan, UV ışınlarına karşı mükemmel koruma sağlar 25+ ve 50 + sırasıyla zararlı radyasyon. Buna ek olarak, IKEA güneş şemsiyeleri çoğu rüzgarın kuvvetini azaltır ve uygun ısı dolaşımını sağlayan özel bir havalandırma ile donatılmış.

şemsiyesi altında IKEA favori kitap veya bir soğutma içki yudumlarken yalnız güvenli güneşlenme vardır. IKEA güneş şemsiyesi mükemmel tamamlayıcısı çocuk havuzudur. Bunun altında Bebeğiniz dinlenmek ve güneş yanığına veya aşırı ısınma riski olmadan temiz havada oynamak mümkün olacak.

Güneşten Mağaza IKEA şemsiyeler çok basittir - onlar Velcro kayış dokusu ve alt tabaka arasında bir yoğunluk sağlar, kat kolay, bu çok az yer işgal etmek izin verir ve her ev uzayda gereklidir kaydeder. IKEA mağazasında şemsiye depolamak için, özel kapakları satın alabilirsiniz.

1

katlanmamış formda, IKEA güneşten şemsiye boyutu çok farklı - hepsi ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Örneğin, IKEA 157- içindeki yüksekliği 250 cm genişliğinde 265 cm ve uzun 300 cm büyük bir bahçe masada gölge sağlamak için ideal dikdörtgen bir şekil, ve 160 x 100 kompakt boyutu ve yüksekliği ayarlanabilen iki büyük şemsiye sunar onlar duvarı çalmak ve sadece balkonda koyabilirsiniz: iyi düşünülmüş forma, siperlik anımsatan, küçük mekanlar için idealdir, teşekkür 137 cm.

Maksimum konfor için Yükseklik ayarı IKEA şemsiye güneş modeller çok izin verir ve onlar doğru yönde eğilebilir çünkü henüz gün boyunca güneşten koruyacaktır.

Bazı IKEA şemsiyeler hemen özel bir destek ile birlikte sattığı, ancak ayrı ayrı satılır başkaları da vardır. IKEA mağazası IKEA güneşten şemsiye için destekler geniş yelpazesi mevcuttur. şemsiye IKEA güneş standı - içinde bir boşluğa sahip olan dayanıklı bir plastik kap, maksimum denge şemsiye dolgu (kum ya da su) gerektirebilir sağlamak amacıyla. Her biri şemsiye Belirli bir boyut için tasarlanmış IKEA güneşten şemsiye kısaltmasıdır.

Örneğin, bir bölüm oluşur IKEA güneş yeterli standı, küçük bir şemsiye - kum, yaklaşık 25 litre (35 kg) gerektirir, ve üzerinde yukarıda bir şemsiye bu 4 bölüm ihtiva eder ve kum 65 litre ile doldurulmalıdır standı (yaklaşık 90 kg).

Güneş IKEA şemsiyesi temeli uzun süre size hizmet ve güneş ışığı ve solmaya uzun süre maruz karşı direnç sağlayan bir UV dengeleyici içerir çünkü hala yeni gibi görünüyor olacaktır.

kolay montaj ve kompakt boyutları sayesinde, IKEA ile güneş dinlenmek için olduğu gelen bir şemsiye ödünç alabilir ve kum plaj dolu standı.

IKEA satın ayrıca saçaklar ve gölge ve konfor yaratacak balkon veya bahçe, özel engeller, güneş ve UV ışınlarına karşı koruma olabilir.

bahçe IKEA Gazebo

zaman dışarıda yürütülmesi - iyi sağlık ve enerji anahtarı, bu nedenle en kısa sürede hava koşulları gibi bir gün içme sabah kahvesi sonra dinlenmek veya IKEA bahçe için gazebo yaratıcı tavsiye meşgul katkıda bulunacaktır.

IKEA mil karkas yapısı, bir tavanı olarak görev bunlara bağlı ahşap veya metal kumaştan yapılmış. Bu, sağlam ve (bir çamaşır makinesi içinde yıkanabilir) bakımında oldukça mütevazi Kumaş, ve nedenle güvenli bir ultraviyole radyasyon koruma edebilmektedir. Ayrıca, bağlı kasıtlı havalandırma, ısı yerine tek bir yerde konsantre olmak yerine, dolaştırılır.

Sen duvarlarını oluşturan bir gazebo IKEA bahçe mobilyaları, yanı sıra özel ışık bariyerleri, ekleyin ve misafir kabul edebilir, açık havada, bir eğreti bir oda oluşturmak ve sıcak kuru havalarda serbest vakit olabilir.

Bahçe IKEA square için Gazebo, 300cm x 300cm büyüklüğünde ve farklı yüksekliklere sahip olmasıdır. Mevcut modeller:

şemsiye ve çardaklar IKEA fiyatı

IKEA güneşten fiyat şemsiye çok etkileyen faktörler. Bu, özellikle:

 • Stand varlığı
 • taban malzemesi
 • gölgelik yükseklik
 • boyutları,
 • havalandırma varlığı
 • UV radyasyonuna direnç

IKEA güneş şemsiye ucuz bir 39.99 zl örnek değer - bir şemsiye, yükseklik 125 cm baz olmadan satılan 90 cm'lik bir genişliği ve UPF bir düzeyde 25 + sahiptir.

bu model tam destek sağlar için en pahalı güneş IKEA değerinde 748 Zlotisi gelen şemsiye ve 330 × 2409times ;. 272 ​​cm aralığında her iki büyüğüdür. 360 derece döndürülebilir, çünkü Gölge şemsiye, farklı bölgeler olabilir.

499 den 1099 PLN için bahçe veya sebze bahçesi IKEA aralığı için fiyat çardaklar. şemsiye 30-150 PLN içindedir IKEA güneşten standı.

bahçe veya sebze bahçesi IKEA Kalite şemsiye ve çardaklar

IKEA güneş morötesi radyasyon ve rüzgardan maksimum koruma sağlamak için mümkün olan yüksek kaliteli sentetik kumaştan yapılmış şemsiye ve tabanları metal ya da ahşap olabilir. güçlü ve dayanıklı güneş ve alüminyumdan yapılmış modellerden IKEA şemsiye Üsleri, korozyona tabi değildir ve yıllarca sürecektir.

Avrupa standartlarına göre teyit bahçe veya sebze bahçesi IKEA yanı sıra Avrupa'da sıradan kullanıcıları arasında popülerlik bir derece için kalite şemsiye ve çardaklar. IKEA şemsiye ve İskandinav tasarımı ile mükemmel çardaklar şık ve özgün görünüyor. Bunlar uyum aile veya arkadaşlarınızla rahatlatıcı ve keyifli bir zaman için rahat bir ortam yaratarak, bahçenizi veya balkon tamamlayacak.

Zontovnitsa şemsiye ayakta veya salon 3 varyantı malzemede

Güzel zontovnitsa sıradışı, ama bir iç koridor çok popüler eleman şemsiye veya zontovnitsa stand - henüz çok bizim iç yakalanmış olmayan bir şey. Üstelik benzer bir tasarım veya sahiplerinin öyküsü kendilerini yapılması veya şemsiye altında bir şey uygun bir yer değişiklik yaptık. Bugün, sadece işlevsel değil, aynı zamanda güzel bir kendine yeten bir nesnedir.

görmek Ne: salonunda şemsiye altında Standı

Birincisi, elbette, karar - size destek gerekenler? Sadece sık değil işlevsel bir öğe olarak, (özellikle İsveçli ünlü marka duruyor) Onu elde ancak dekoratif bir nesne olarak. Ama her durumda ve özellikle ikinci, bu koridorda diğer öğeleri ile birleştirilmelidir.

Modern Koridorda pratik zontovnitsa tüm aile üyeleri için önemli olmak için emin

Bazı zontovnitsy nemi emer ve toplanan süngerler ve paletler, başlıca özel uyarlamalar var. Ancak, bu tür cihazlar var, bir şemsiye koymak için çekinmeyin varsa, hatta zemin ağır bir yağmur sonrası silip gerek kalmayacak.

Zontovnitsa masası ferah olmalıdır. Küçük Standı sadece ziyarete geldikleri takdirde küçük aile gerekir, ancak? Buna ek olarak, geniş bir model ve, dekorasyon gerçek nesne etkileyici görünüyor. Zontovnitsa büyük zemin vazo gibi görünebilir ve bu fayda koridor mobilya vurgulayan iç, unsuru olabilir.

Bu koridorda bir vazo şemsiye gibi görünüyor

daha ucuz modellere gelince, plastik. Basit formlar, iddiasız renklerin plastik modellerinde. Prensip olarak, bu vazo - bu sadece vesilesiyle giden bir mobil cihaz, bu. Metal ürünler, tabii ki, daha pahalı.

Vazo şemsiye seçilen iç koridor dayanmalıdır

şemsiye için metal raf:

 • Herhangi bir iç stil alabilirsiniz;
 • Bu presleme ve baskılar şemsiye zontovnits model standı sahte olabilir, demir vazo dövme kutuları dövme;
 • Metal genellikle oldukça geniş zontovnitsy ama salonda çok yer hala sürmez.

Genellikle şemsiye katlanır kullanırsanız, o zaman tepsi, kancalar ve desteklerle seçenekleri için bakmak gerekir. Yani, orada olduğu şemsiyeler menteşeler üzerinde asılı.

Eğer el yapımı zontovnitsu istiyorsanız, o zaman pahalıya mal olacak. Özellikle yapılandırılmış böyle vazo benzersiz eğer. Öte yandan, ana hesap içine koridorda özelliklerini alarak zontovnitsu yapabilirsiniz. Eğer örneğin, tüm aksesuarları, koridorda çerçeve - bronz (tunç), daha sonra aynı ahenkli alan zontovnitsa edecektir.

Kendi elleri: salonunda şemsiye için bir sepet

Genellikle bütün bir sepet biçiminde gelecek şemsiye stand. Bunu ve kendiniz yapabilirsiniz. Internet üzerinde şablonları Yüzlerce ilham fikirler, bir deniz hangi orijinal bir şey yapmak. tasarım, malzeme üzerinde karar verin ve bunun için gidin.

Biz zontovnitsu kadarıyla:

Tabii ki, tüm seçenekler evden çalışabilir. Ama, örneğin, tam olarak etkisiz hale sert tel göze çarpıyor.

gelecekteki ürünlerin tasarımına karar vermek ve bu iş için gerekli araçları hazırlamak - zontovnitsu, ana şey sahip olabilirler olun

Böyle zontovnitsy için ihtiyacınız:

Kırtasiye bıçak ve pense - bütün bu araçların gereklidir edilir. Eğer istenen şekle telin bükülmesi Pense. Tel tüm uzunluğu boyunca düzgün bir şekilde sarma olmadan bantla sar, hiçbir boşluk olmalıdır. Sepetin tasarım şekli vermek ve bu şekilde elektrik bandı ile teli sabitlemek de budur.

Sonra renkli kumaş tasarımına çekin ve bir iğne ve iplik ile sabitleyin. Bir kırtasiye bıçak, Standın üst açık bırakarak fazla kumaş çıkarın. Bu standı ayrıca Dekorasyonumu olabilir - geometrik şekiller biçiminde güzel yarıklar yapabilirsiniz. obbivat değil alanlara standının altındaki köpük koymak unutmayın.

Salonda şemsiye için şık tutucu

şemsiye için daha az popüler bardak tutucular. Bu arada, tüm farklı şeyler. bir şey için tutucular ilişikte Destekler, zemine yerleştirilen - duvar veya mobilyalara kadar. taşıyıcının seçimi, dolayısıyla bunu düzeltmek için neler olduğunu bağlıdır.

Eğer zarif zontovnitsy kullanabilirsiniz, salon zarif ve ilginç hale

Eğer tahmin edebileceğiniz gibi, duvara, duvara monte etmek istiyorsanız, delmek için gereklidir. Özel formülasyonlar daha az yapıştırıcı kullanılır. Yine de, kötü tutkal ağır yüklere dayanabilir.

Eğer sondaj delikleri, Tuck-mühürleme bağlantı elemanları. Ardından, tutucu kararsız olmayacak, bu duvar zarar vermez. Eğer kaliteli tutucu kendilerini (özellikle svezheotremontirovannyh duvarları) işlemek inanmıyorum Ve eğer zaten uzmanları çağırmak daha iyidir.

seçim gelince, birçok mobilya mağazaları, ürün ve tutucu listesine dahil. evrensel bir şey - Bu şık Ikea birçok durumda, size sunacak ibaret değildir. Ve sonra zontovnitsu pire veya koridor için lüks aksesuar isteyip kendiniz karar verin. Ve iyi mizah ile yapılan modeller ihmal etmeyin - şey gülümseme yaptığında.

Salonda şemsiye için desteklerin türleri (video)

Zontovnitsa - sadece bizim koridorlarda mutat hale başlıyor şey. Ama o ve genellikle güzel, gerçekten yararlı çok az yer kaplar. bunu kendiniz yapmaya karar eğer, bu yakınları ve konuklar hep güzel iltifat kendini üzerinde davet için bir fırsat da var.

şemsiye salonda ne anlama ve kendi elleriyle bunu nasıl

Orada şemsiye için desteklerin çok çeşitli, bu yüzden sık sık bu standları ev mobilyası olarak kullanılan Günümüzde şemsiye standı farklı tarzlarda yapılabilir iç koridor belirli bir stil için uygun bir model seçmek çok kolay. Ve gerçekten de, uzman dükkanlarda veya pazarlarda, sen şemsiye için desteklerin geniş bir yelpazede bulacaksınız. Şirketin büyük çeşitler Ikea olduğunu. Herkes de evlerinin tarzı kolaylık parametreleri üzerinde kalmaz, sepet seçebileceksiniz olacak, ama. Onlar hemen hemen tüm modern dairelerde bulunan niye bu desteklerin için fiyatlar, tüm mevcuttur.

en iyi şekilde nasıl: salonunda şemsiye için Sepet

Temelde, bütün bir sepet biçiminde gelecek şemsiye stand. Ya piyasada satın veya kendiniz yapmak olabilir. Tabii ki, çok daha iyi para kazanmak ve dikiş çalışmaları yapmak. Bu durumda, sadece para kazanmak değil, aynı zamanda onun yaratma keyfini çıkarın. Bu, zorunlu iğne bir ana değildir. Eğer yaratıcı düşünce ile yetenekli iseniz Günümüzde Internet üzerinde mevcut çeşitli şablonlar, ancak, standı oluşturulması ile sorun değil olmamalı.

şemsiye standı oluşturmadan önce, görünüm ve yürütüldüğü malzeme belirlemektir. Bu konuda Standın montaj karmaşıklığını bağlıdır.

Daha önce bahsedildiği gibi, stant stilleri çeşitli ve malzemelerin çeşitli yapılabilir.

şemsiye metal çubukları ve kaynak makinesi kullanarak kendin olabilirsin için bir stand yapın

destek oluşturulabilir hangi En yaygın malzemeler:

 1. ağaç;
 2. plastik;
 3. bronz;
 4. alüminyum;
 5. farklı alaşım;
 6. Sert tel;
 7. cam;
 8. seramik;
 9. özel sıva.

Tüm malzemeler kolayca ev standında yapılacaktır değil. Bazı çalışma belirli uzmanlık ve becerileri gerektirmektedir.

En kolay yolu, evde, bir ağaç ya da sert bir tel ile bir stand yapacaktır. Diyelim ki sert tel ile bir stand oluşturmak için ne gerekebilir malzemeleri bakalım.

elleriyle standı yapımı için malzemeler:

 • Elektrik bandı çeşitli renkleri;
 • tutkal;
 • renkli kumaş;
 • köpük;
 • Bir iğne;
 • güçlü iplik;
 • Tel (ya da sarma olmadan).

araçları kullanışlı ile sadece bıçak ve pense yazma.

plastik bardak altlıkları çekici bir görünüm ve düşük fiyat var

Bu bir eğreti şemsiye standı oluşturma sürecini dikkate adım adım zamanı:

 1. pense kullanarak arzu edilen şekilde ihtiyaç duyulan tel bükme.
 2. sargısız tel, boşluklar kalacak şekilde dikkatli bir şekilde, tüm uzunluğu boyunca bant sarmak için gereklidir.
 3. Ayrıca sepetin şeklini kurmak ve bu yolla bant teli yapıştırma gereğidir.
 4. Gelecekte üzerinde renkli bir kumaş sepeti çekin ve bir iğne ve iplik ile sabitleyin gerekir.
 5. kırtasiye bıçak fazla kumaş kaldırmak ve açık standının üst bırakmalısınız.
 6. Bu aşamada, işi bitirmek için zaman, ama böyle bir stand daha da geliştirilebilir. Bazı yerlerde sen geometrik şekiller veya şekiller kar taneleri ilginç dokulara kesebilir.
 7. seçtiğiniz alanda bütün kumaş için gereken pokleit Kesikler.
 8. Standın alt kısmında köpük konulmalıdır. Böylece, şemsiyeler obbivat olmayacaktır.

Bu Standın yaratılış sadece bir örnektir ve bunların çok sayıda vardır. , Deney deneyin ve tüm söndürmeden gerekir.

Salonda şemsiye için Tutucu: seçmek ve nasıl yüklemek

şemsiye sahipleri standı daha az popüler değildir. Yanlışlıkla bu iki kelime karıştırmayın bunları tek ve aynı şeyi açıklayan, ama aslında bunlar farklı şeylerdir. Ana fark sahipleri esas olarak duvara monte edilen ve kabine ve destekler zemine yerleştirilmiş olmasıdır.

tutucu şemsiye seçimi o güçlendirmek için planlanan yere bağlı olarak duruyor. Duvar malzemesi uygun olup olmadığını, bir şemsiye ile tutucunun ağırlığına dayanacak olup olmadığını anlamak önemlidir.

şemsiye için yükleyin tutucu çok kolaydır: sadece doğru yere koymak gerekir

Temel olarak, duvara tutucu güvence altına almak için, delmek için gereklidir. Daha seyrek yapıştırıcı dayalı özel formülasyonlar kullanılabilir. Bu bağlama ne yazık ki, yükler için daha kötüdür, uygulamak daha kolaydır, ancak.

Duvara delmek için karar verdiyseniz, ilk delerken yakalamak onun kalmasını engellemek için elektrik tesisatının planı yerleştirme ile tanıtmak için gereklidir. Bu durumda, bir yangın veya elektrik çarpmasına ortaya çıkabilir, insan hayatı son derece tehlikelidir.

delinmiş delikler bağlantı elemanları için bir dolgu macunu doldurmak için mal oldu. Yani tutucu sallantı ve duvarı zarar başlamazsa emin olabiliriz.

Biz şemsiye için standı veya tutucu olmadan yapabilir

Genellikle insanlar acaba buna değer standları ve sahipleri üzerinde para harcamak veya onlarsız kez düşün. Şemsiye gayet normaldir ve desteklerin olmadan olabilir tutmak, ancak her nesnenin kendine özgü, özel olarak tasarlanmış bir yer varsa çok daha iyi olduğunu kabul etmek olduğu açıktır.

Eğer standı şemsiye tutarsanız o olur gibi özel bir yer için bir şemsiye varsa, o, sürekli bir yerden bir yere onları kaydırmaya gerek kalmayacak.

şemsiye salon için standı veya tutucu olmadan daha az fonksiyonel ve pratik olacak

basitçe bir şemsiye daha kirli ya da hiç olacak bir şey olacak şemsiyeler tutucular ve bardak olmadan sahip ikinci dezavantajı, bu ayak vurma veya üzerine basma, çok zararlı olabilir.

Standı olmadan da oldukça gerçek olduğu sonucuna ancak somut sağladığı avantajlar, böylece bütçe izin veriyorsa, hala satın almak daha iyidir edilebilir.

şemsiye altında destekleri seçtiğiniz için önemli ipuçları

kapasitesini - bir tutucu veya beşik seçerken dikkat gereken ilk şey. Boyutlar raf yüklü olduğu odanın büyüklüğüne bağlı olacaktır. Çoğu zaman, onlar koridorlar yüklenir.

Stand kendi ellerini veya satın yapılırsa, o yapıldığı doku, su ve toz geçirmez olmalıdır. şemsiye genellikle iyi olur böylece toz çubukları kendi nem iletimi ve hangi standları, içinde kurutulur olması.

Klasik tarzda yapılan salonda, olarak, çok uygun dövme şemsiye standı

Ona doğru birini bozmak etmemek için, salonun tarzına dikkat etmelidir bir taşıyıcı seçmeden önce. tasarımcılar neden standı gibi böyle küçük şeylere para bile daire tarzında çok endişeliyim bazı kvratirovladeltsy.

salonda şemsiye standı (video) nasıl seçilir

Yani, artıları şemsiye salonda ayakta verir görebilirsiniz. Sadece olumsuz değerli yer alır sadece ne olacağını, ancak köşeye koyabilirsiniz. Böyle bir konu olmadan yapmak oldukça mümkündür çünkü eğer koridorda gerekli standı ya da değil, ancak o zaman, satın, durumu değerlendirmek için gereklidir.

Tasarım şemsiye salonda ayakta (iç fotoğraf)

© 2017, homeli.ru. Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Kopyalama yalnızca kaynağına geri bir bağlantı ile izin verilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

37 + = 44