şifoniyer fotoğrafları değiştirme

Değişen kostümcü nasıl seçilir: boyut, konfigürasyon, üretici

Bir çocuk doğumu için hazırlanıyor - müstakbel anne ihtiyacınız olan her şeyi satın almak zorunda çünkü, önemli bir safhaya, bu aşırıya etmez ve bütçenizi aşmayın. Bu nedenle, değişen şifonyer satın sorusu bazen çok ciddileşiyor: Piyasada seçenekler çok var, çünkü ne seçmek, gerekirse biz değil gerek ya. en çekmeceli değişen şifonyer satın almak nasıl ve neden netleştirmek için çalışalım.

Artıları ve değişen şifonyer satın alma eksileri

Çoğu anne baba hayatının ilk aylarında bir çocuk olduğundan daha kıyafet değiştirme hakkında düşünüyorum. Tabii ki, ebeveynin yatağında doğrudan olabilir gerekli tüm işlemleri yapmak, ama çocuğa günde herhangi sırt için çok zor olduğunu defalarca gizlemeye. Ayrıca normal bir tabloyu kullanabilirsiniz ama bunun hepsi mevcuttur ve üzerinde rulo öğreniyor çocuk, aşağı kayabilir. Bu nedenle, kundak için özel bir cihazın satın alma makul bir seçimdir. Bu bağlamda, en popüler seçenekler, liyakat kimin kitle biri - bir Çekmeceli:

 • göğüs boyutları herhangi bir oda uygunluk göstermesine olanak tanır. Sen az yer kaplar ve geniş, daha sonra da yetişkin çocuk geniş tabloda rahat olacak olabilir çekmeceli dar göğüs, seçebilir.
 • Bazı mide anne bebeği ve hijyen yanı sıra masaj, spor salonu değiştirilmesi ve koyarak her şeyden bir yetişkin yatağı kullanır için sanki aşağı eğmek zorunda kalmazsınız. Sağlık anne ve arka çok önemlidir!
 • Dresser kıyafetleri bebek bezini katlanabilir çekmeceler, ve tüm hijyen öğeleri vardır, bu nedenle ihtiyacınız olan her şey elinizin altında, ve o bez ya da temiz pantolon kapmak için unutmuştum eğer annesi odanın diğer ucuna koşmak yoktu.
 • Göğüs kundak bir katlama veya geri çekilebilir tablo vardır - bu gerekli değildir, bunun kıvrımlar ve çekmeceli dolap fazla yer almazlar ve gerekirse, kat ya da tek elle itmek kolay olabilir.
 • Çocuk büyüdükten sonra çekmeceli dolap kullanılabilir ve yatağa yerleştirerek, kıyafet değiştirmek mümkün olacaktır. Keep it giysi veya yürümeye başlayan çocuk oyuncakları, göğüs nötr renk sanki çocuk odasında değil, koymak mümkündür.
 • Çoğu model çekmeceler tezgah kenarı boyunca süpürgelik ile donatılmıştır, bu güvenli ve uygun - çocuk tam olarak düşmek değildir.

bu avantajların Karşı bazı eksiklikleri not edilebilir. En önemli hala çok yer, hatta en dar şifonyer almasıdır. durumda masaya yatak veya yumuşak pelenalku bebek değiştirici pedi satın almak daha iyidir, böylece küçük daireler Boyutlar çok arzulanan ve yakından onları mobilya gereksiz parça olmadan, bırakır.

Ayrıca göğüs sahne sunta yapılmış bir kural olarak, uygulandığı, böylece daha fazla ihtiyaç ve yumuşak değişen satın mat. Bu ekstra harcama ve göğsün verilen önemli maliyet, bu dezavantaj artıları ağır basabilir.

Boyut, tasarım, renk - şifonyer seçerken göze çarpan ilk şey. Önemli ve fiyatı, ancak daha pahalı modellerde aşırı miktarda mal olabilir, ve tüm gereksinimlerini karşılamak bütçe yerli modeller vardır akılda tutulmalıdır. Yani, aşağıdakilere dikkat edin:

 1. malzeme - DSPyu yapılmış çekmeceli bugünün sandıkları çoğu tabii ki, tercih, aynı zamanda çok daha pahalı, masif ahşaptan Nesneler. neme korkuyor ve temizlenmesi kolay olmayan bir malzemeyi seçin. Tablo bir yatak ya da muşamba donatılmışsa, da yıkama kolay olmalıdır.
 2. Parçaları, kılavuzlar, tekerleri - bunların hepsi iyi kalitede olmalıdır. kutularının içinde koşucular tek elle dışarı rulo kolay olmalı ve olukların dışarı çıkmayın; Keskin olmamalı göğüs Kulp - büyümüş çocuk, tarama sırasında onları vurabilir; tezgah tek elle kolayca katlanabilir olmalıdır.
 3. yapılandırma göğüs - ki burada bebek (genellikle uzanan veya kıvrımlar kapak), dikey olarak uzanan bir dolap bulunmaktadır, ve bebek yatay olarak yerleştirilmiş olduğu bileşikler bulunmaktadır, bu anne için yana doğru olan. Her anne bir Çekmeceli nasıl seçileceğini kendisi karar gerekecektir.
 4. Boyut göğüs Bu satın alırken küçük bir oda, dikkate almak, özellikle de çok önemlidir.

kostümcü değiştirilmesi seçeneklerden biri - banyo için bir tepsiyle bir modeli. Bu modelde, orta çekmece çıkarıyor yerine bu hamam olduğunu. Eğer yüzme için gereken her şeyi bir Çekmeceli barındırmak yanında birçok bebek, büyük bir küvet içinde yıkanmak için korkuyor çünkü bu ilk birkaç ay içinde çok yararlıdır. boyutları yerleşik banyoları, ancak, yakında çocuk artık onun içine sığacak ve bu özellik kalan hep kullanılmayacaktır, bu yüzden bu sandığı satın almadan önce artılarını ve eksilerini tartmak o kadar küçüktür ki.

Son yıllarda ve bu tür çok fonksiyonlu kalemler Çok popüler - karyolası değiştirme yüzeyinden göğüs şeklinde devam etmiştir. Bu, farklı şeyler için bakmak ve sadece ihtiyacınız olan her şeyi satın almak için değil bizi tanır. Buna ek olarak, bu kit sıradan beşik ve değişen şifoniyer daha az yer kaplar. bu modellerde göğüs boyutları o çocuk hızla pelenalku yerleştirilecek sona erecek ve bir çekmecede bir çok şey almaz, çok azdır.

1

Aşağıdaki değiştirmek için dolabın standart boyutları:

 • yüksekliği yaklaşık 1 metre - Bu farklı yüksekliklerdeki ebeveynler tarafından kolay manipülasyon için en uygun yüksekliktir.
 • genişliği, genellikle yaklaşık 40-50 santimetredir. o, daha ferah kutuları ne kadar büyükse - genişliği seçerek, bu kutuların derinliği olduğunu unutmayın.
 • Göğüs uzunluğu o kadar uzun çocuk uyacak, 60 santimetreden 80 Dresser ve daha geniş tezgah değişebilir.

Doğal olarak, mobilya sektöründe her zaman bireysel boyutlarına göre çekmeceleri üretebilir.

çekmeceli Popüler üreticileri

Bugün, her çocuk deposunda bebek değiştirici çekmeceli geniş bir seçki sunuyor. Feya9rdquo; yerli üreticileri arasında iyi markalar "Mozhga9rdquo"; temsil edilir "Aton mobilya", "Mozhga9rdquo; Ağaçtan daha pahalı modeller için bilinen, onların sandıkları zarif iç çocuk odasına klasik şekil ve iyi uyum var. "Feya9rdquo; ve "Aton mobilya" - sunta düşük-uç modelleri, ancak ahşap tonları çeşitli ve farklı boyutlarda sunulmaktadır.

Ayrıca popüler, büroları "Ikea". Bunlar çevre dostu malzemelerden yapılmış ve birçok alıcı onların şık tasarım itiraz edilir. Çekmece ve benzerleri için asılı kaplarda ve cepler, bölücüler - zehirlemek yanında "Ikea" kullanışlı aksesuar ile takviye edilebilir. Yetişkin bir çocuk için bir masa dönüşür model vardır.

Değişen tablosu: sevecen ebeveynler için seçim çeşitli

Bir sevecen anne olmak Katılıyorum kolay değil! hayat kırıntısı anne ilk aylarında kendi evinde kilometrelik mesafeyi sarılacak olan ve tüm bu sadece çocuğunuzun uygun bakım sağlamak için - Göbek özen, silsin, çocuk bezi değiştirmek için, çocuğun kulakları ve gözleri günlük olarak gerekli ve günde bir defadan fazla. O günlerde genç anneler için iyi bir yardımcı olacak değiştirme masası, kim annemin arkasına bakmak ve çocuğun bakımı ile ilgili faaliyetlerini düzene olacaktır.

Masayı değiştirmeden yapabilir

masa fotoğraf değiştiriliyor

Prensip olarak, bu mümkün. Bu asal zorunluluk ürünü değildir ve mali nedenlerle, sen onun alımlarını vazgeçmek zorunda - umutsuzluk yok! Tüm manipülasyonlar bir battaniye ile atılmıştır, sıradan bir masanın üzerine yapılabilir. Önemli olan derme çatma Kundaklama aleti yanlarındaki yumuşak tamponlar yapmak. Bebeğin hijyen için gerekli bir ürün, bir katlama kitaplık yerleştirilen sonraki tabloya ayarlanabilir. Ve uygun anne o bir an için bile terk etmek imkansızdır, çünkü kırıntı gözetiminde her zaman ve (Zelenko veya kulak çubukları için yerde yayınlanmaya gerek)!

Bebeğin bezini değiştirin ve kanepede olabilir, ama bebekler için değiştirme masaları tek bebek değiştirmek için kullanılmaz konusunda hemfikir. Bunlar çocuk hava banyo yapmak, baş yükseltmek yuvarlanmaya ve onun göbeğine taramasını ilk girişimde bulunmaz. Ve bu eylemlerin hepsi yumuşak ebeveynin yatağında yapmak çok iyi değil, hala katı bir yüzeye gerekir.

Yani, bizim tartışma konusuna geri almak ve değişen tabloda olmadan yapamaz ne zaman görelim? Bir açık cevap biridir - anneler sorunları geri varsa, değişen bir tablo gerekir. ölçekler Yenidoğan için mobilya parçasını satın almak için hangi ipuçları, "artı" ikincil kullanım ve işlevsellik kolaylığı sayılabilir. Ama bir şey yararlı ömrünü nasıl seçileceği, şimdi düşünün.

en Kundaklama aleti mobil ve sabit olabileceği gerçeği ile başlayalım. Eski katlama ve asılı bulunmaktadır değiştirme masası, yanı kundaklama kurulu olarak. İkinci grup tablosu değişen bir tablo, kitaplık ve dolap içerebilir. Nasıl bütün bu çeşitliliği anlayabilir?

Belirli bir model seçmek için, sadece iki bileşene güvenmek gerekir. Hangi özelliklere Kundaklama aleti gerçekleştirmelisiniz ve nerede duracak: Kendine soru sorun?

en katlanabilir masa ile başlayalım. Genel olarak ve sınırları olan bir plastik üst (makas tipi ile oluşturulur), metal ayaktan oluşur. Bu, herhangi bir zamanda katlanmış (küçük daire sahipleri, sizin için cümle) veya yazlık veya büyükannesi ziyareti almaya dahil olmak üzere başka bir yere taşınmış olabilir iyi bir mobil versiyonudur.

değiştirme masası fotoğrafını Katlanabilir

Bu tür modeller mükemmel onların işlevi yerine: masaya annem çocukla tüm manipülasyonlar ve lavabonun altında bulunan bir veya iki raflarında, saklanan hijyen ürünlerinin ihtiyacını harcamaktadır. Katlanabilir masalar çıkarılabilir üst kapsamında inşa banyo için küveti sahip olabilir.

Tablo katlama değiştirme

Küvetli Değişen masalar

eksileri ek olarak çocuk aksesuar depolanması için yer olmaması kaydedilmiştir ki, katlama bacaklar döşemedeki pürüzü oldukça duyarlıdır - zemin kundak için dengesiz katlanır masa kararsız olacaktır.

Başka bir şey - sabit bir değiştirme masası, raflar. Bu önceki sürümüne benzer, bu modelin sadece dört ayakları zemine sürekli durmak, bazen de kilitleme tekerlekler ile donatılmıştır. Aksi halde, bu iki model benzer - üstündeki ve altındaki aynı tezgâh olan raflı kutuları.

kundaklama fotoğraf için Tablo

Değişen Tablolar Bebek fotoğraf

Asma bebek tablosunu değiştirme ve tablo değişiyor: küçük daireler sahipleri kesinlikle göz Kundaklama aleti modelleri takip gibi. Süspansiyon veya denir, tablo duvar değişen duvara bağlı olan menteşeli tabla vardır. Bu tasarım şey portatif masa benzer, ancak, anneme o çocuğa bakmak için elverişli yüksekti olduğunu. tüm işlemlerden sonra orijinal konumuna geri countertop ve duvara bastırdı, bu yüzden kullanışlı bir yaşam alanı işgal etmez. Bazı modellerde hijyen çocuk için sarf depolayan tasarım, küçük bir raf var. Ama çok küçük ve sadece en gerekli koymak vardır ve bebeğiniz için çok daha fazla şeyler bakım gerekebilir - bebek bezleri, bebek bezi, giysi. Bu durumda, çıkış açılan Kundaklama aleti yanındaki duvarda asılı, raf olabilir.

Duvarda değişen Katlanabilir masa

Duvar değiştirme masası fotoğraf

Duvar değiştirme masası fotoğraf

çocuk bezi için özel yeri ile donatılmış duvar Kundaklama aleti Daha yeni modelleri.

kundak için katlanır duvar tablosu

Duvar Bebekler için tablo değişiyor

Alt değiştirme On panoları da tam Kundaklama aleti yerleştirmek mümkün değildir ettiği sıkışık konut koşullarda yaşayan ebeveynler dikkat edin. Bu çocuğun güvenliği için iki ya da üç tamponlar ile tezgah olduğunu - bu ebeveyn yatak, bir masaya veya bir örtünün üzerine monte edilebilir. Alternatif yatakta mobil versiyonu Kundaklama aleti böyle masa tablaları mükemmel uyum!

yatakta masa tablaları

Bir yatak fotoğrafın tabloyu değiştirme

Bir çocuğun karyolası değiştirmek için Kurul

Bir büyük boy banyo övünebilir bulunan veliler, orada Kundaklama aleti yerleştirilir. Sen su geçirmez malzemeden bir katlanması veya sabit tablo kullanmak veya başka çok fonksiyonlu bir modelini satın alabilecekleri - küvetli tablo değişiyor.

Banyo Fotoğraflı Tabloları değiştirme

Küvetli Değişen masalar

Bu modelde sayesinde, diğer odada bebeği banyodan sonra katlanmak zorunda değilsiniz ve tüm işlemler sağ banyoda yapılabilir, bunu orada gizlemek. Anne banyo ve kırıntıları soyunma sırasında yorgun alamadım böylece Kundaklama aleti banyo ve rahat bir yükseklikte yer almaktadır. Buna ek olarak, rezervuar suyu tahliye etmek uygun bir hortumla sağlanabilir, ana şey sıhhi tesisat armatürleri yakın bir tablo yerleştirmek için.

Banyoda Kundaklama aleti olması Katılıyorum çok uygundur - çocuğa çok hoş değil sıcaklıktaki ani bir değişiklik, varken su arıtma, çocuğun elbiselerini değiştirmek mümkündür hemen sonra. Tuvalette bu kolaylık bakım kırıntıları ve yeri takdir ederse basitçe hayır, o zaman çamaşır makinesinde, örneğin, monte edilebilir değiştirme masa panoları obzavedites yoktur.

masa fotoğraf değiştiriliyor

yetişkin banyosu doğrudan monte edilmiştir Kundaklama aleti ve tepsiye bir manken de bulunmaktadır. Ama ülkemizde çok popüler değil, bu yüzden mağazalarda bulmak, ama şimdi herhangi bir ülkeye teslim malları satın almak için fırsat yok - Gerçekten gerekiyorsa bunu kullanın.

banyosunda tabloyu değiştirme

Kundaklama göğüs - Son olarak, yavaş ve bilinçli, en kullanışlı ve fonksiyonel modeli Kundaklama aleti geliyor. Bu, oldukça büyük olan çok yer alır, bu nedenle çocuk kendi odası var sadece bunu yükleyebilirsiniz.

Gelecekte bu çekmeceli standart kabine olarak kullanılabilir ve böylece için çekmeceli ana kütle tasarlanmış değiştirilemez. Genellikle katlandığında kendi amacı için klozetini kullanmaya engel olmaz sonradan ilave raf ve çekmeceli dolap, üzerine çıkarılabilir veya menteşeli değiştirme masa panoları var.

Tabloyu değiştirirken ile çekmeceli çocuk göğüs farklı modellerini karşılaştırırsanız, aralarında belirli işlevsel farklılıkları bulacaksınız. Hepsi bebek bezi değişimi için hangi bir kurul için çekmeceli bir sürü düşük kabine vardır. bunlar farklı olabilmektedir Ana - bir dış cephe renkli ve malzemenin güvenilir üretim (malzeme katı ahşap veya lamine sunta ya olduğu gibi).

Ayrıca, üreticiler iç "canlandırmak" ve çocukluğun dokunmatik yapacak bir desenle değişen şifonyer almayı teklif edilmektedir. Kural olarak, çizim ön göğüs baskı yöntemiyle veya boyama yöntemiyle gerçekleştirilir - bu durumda, herhangi bir kreş dekore edecek parlak ve renkli resimde.

Değişen model şifonyer

değiştirme masası Fotoğraflı çekmeceli dolap

Değişen tabloyla çekmeceli Çocuk göğüs

Burada tahta-Kundaklama aleti bağlı çek çekmeceli yatağın uzun yanlarından birine - inceleme Kundaklama çekmeceli bitiminde ben aynı anda bir beşik, şifonyer ve Kundaklama aleti birleştiren bu model, üzerinde durmak istiyorum. Uzayın nadiren karşılamak 1'de 3 modeline benzer, sadece büyük odalarda yerleştirmek, ama gerçekten rahat olabilir çocuklar için bu kadar büyük bir genel mobilya görünümünde. Bu mobilya genellikle her elemana ücretsiz erişim vardı odanın ortasında, yerleştirilir.

Değişen tabloyla Yatak

Değişen tabloyla Cot

Gördüğünüz gibi, tablo değişiyor şey olabilir - Modern üreticileri dikkate kadınların tüm isteklerini almak ve az zahmetli çocuk bakımı yapmaya çalıştık. Ne olursa olsun onun konumu, işlevleri ve odaların boyutlarının geleceğin, sen uygun bir model bulmak için eminiz.

mükemmel yapılır, ben sadece onu seviyorum!

Madde MÜKEMMEL! teşekkür ederiz.

Çok bilgilendirici, teşekkür ederim

Biraz da sipariş veya Kundaklama olan tablo türleri hakkında sadece bilgi mümkündür ... anlamıyorum ki?

Çocuk değişen şifoniyer. Değişen tabloyla 12 fotoğraf çekmeceler

Değişen şifonyer mutlaka oldukça geniş tezgah vardır ve alt birkaç çekmeceler vardır. kutularının sayısı, 4 ila 6 arasında değişir, ama daha fazla da olabilir.

ve sessiz hareket mekanizması hareket kapatıcı ile sağlanır. Farklı firmaların modelleri bitirme yanı sıra ahşap kalitesinde farklılık gösterebilir. Bütün sandıkları hakkında aynı boyutta olan: Ama, aslında, orada farklı modeller arasında fonksiyonel farklılıklar mobilya Böyle basit bir parça.

çekmeceli çoğu iki ön bacaklar ve arkada iki tekerlek vardır. Nedeniyle göğüs ve ıslak temizlik bu harekete altına kolayca ve sorunsuz uyguladı. Bebek büyüdükçe sonra, değişen komodin çekmeceleri sıradan göğüs dönüştürülebilir.

tablo değişen bir şifoniyer seçmeye yönelik ipuçları

 • Model tarafta ve arkada tamponlar olması gerekir. Bu bir güvenlik garantisidir.
 • daha tezgah alanı, daha iyi.

Bu iki koşul yerine getiren, sen çocuk bezi değiştirme ve uzun süre değiştirmek için bir yer olarak bir Çekmeceli kullanacaktır. Bu durumda, çocuğunuz katta tablodan tüm aksesuarları süpürüp için herhangi fırsatı olmayacaktır.

Ayrıca tezgah göğüs ve tamponlar çok iyi parlatılmış olmalıdır. çekmeceli, lake Göğüs, bebek için çok iyi bir seçenektir: giysi sarılmak şey olmayacaktır. Vernik zararsız, ancak dış etkilere dirençli olmalıdır. Çoğu durumda, cila rengi şeffaftır. Ayrıca iyi bir konsol keskin kenarlara sahiptir.

Flip kapağını değiştirmek için çekmeceli bazı modelleri. Bu o öne doğru eğilir zaman, bebek bezi değiştirme alanı iki katına anlamına gelir.

Bazı şirketler göğüs menteşeli kapağın altında bulunur dahili tepsi ile modeller üretmek. Fakat değerlendirme bakılırsa bu sandıkları popüler değildir. bebeği yıkanmak için çok daha kolay olduğu Nitekim, dairelerin çoğunda, özel banyolar vardır.

Eğer bir yurtta ve banyo katta Tabii ki, eğer, böyle bir göğüs olmadan yapamaz. Bu modeldeki Masa üst yatak bağlanır, bu nedenle farklı hijyen sadece kutulara bir yeri vardır.

Bir katlama değişen masa, duvara bağlı olan - küçük dairelerde yaşayanlar için bir başka seçenek.

değiştirme masaları açık bulunmaktadır. Onlar hiçbir çekmeceleri içerirler. Alt katta tek bir küçük standı yer alabilir almaktadır. bu model anne izin verse bebek kundak için beşik düşük eğmek, henüz büyük bir eksi çeşitli aksesuarlar koymak için bir yer olmasıdır değil. o parmaklarınızın ucunda tüm çünkü tabloyu değişen çekmeceli dolap, çok daha uygundur.

Bazı çiftler mobilya ekstra parça kesinlikle dairede gerekli olmadığını karar verir. Birçok sıradan Kundaklama tablonun ihtiyaçlarına adapte edilmiştir. Ancak, birçok nesillerin deneyim, biz güvenle rahatsız kanepede çocuğu swaddle söyleyebiliriz. İlk olarak, bodur gereklidir. Ve ikinci olarak, gerekli aksesuarları hep kanepenin pürüzlü yüzey koymak mümkün değildir.

Bir tekstil yapılmış Bebek değişen şifonyer süspansiyon cepler içerebilir. Bunlar, karışımlar, mendil, bebek bezi ile şişe bezi depolamak için kolaydır.

Resimler çekmeceleri Kundaklama

Eğer satın aldığınızda göğüs bezi değiştirme dikkat edilmelidir. Bunlar çocuk yavaşça yalan söylediğini, masaya çekmeceli göğüs üzerine yerleştirilir. şilte olarak sert ve yumuşak altına. Buna ek olarak, yatak, esnek, yarı esnek olabilir. Deneyimli anneler yüksek kenarlara sahip bir yatak seçmek için tavsiye edilir: Çocuğunuzun güvenliği için. Önemli olan - göğüs mat yüzeyinde iyi bir kilit, yoksa bebek ile kıpır kıpır olur.

Genç anneler hep değişen bir yer ayarlamıştı kadar uygun ya olursa olsun, uzak bir saniye olamayacağını hatırlamalıyız. Bir çocuğun yüksek yüzeyden düşerse, kuşkusuz bir kafa travması almak edilir. Bu yokluğu bile yarım saniye gerektiğinde beşik bebek koymak en iyisidir.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

Arkadaşlarınla ​​paylaş!

Bebek yatağı tablosunu değiştiren sarkaç, bir dresser, transformatörler vardır. Çocuklar için 12 Foto seçenekleri yatak-transformatörler

bağbozumu tarzı Göğüs

Bir yatak odası için çekmeceli elemanlar: 12 fotoğraflar. Nasıl yatak odasında kostümcü seçilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

66 − 61 =