Şifre kapı telefonuna Vizit

Nasıl gizli bir kodu vasıtasıyla bir anahtar olmadan bir kapı telefonunu açmak için?

Her üretici bir anahtar interkom olmadan açılabilir bilerek ürünleri için özel bir kod setleri İnterkomlar. Yükleyici kurulum için ana şifre değişmiyorsa Ama belki de, sadece bu durumda olduğunu. Aksi takdirde, çok daha zor bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün değildir sistem kurulumunu girmeden kapıyı açın.

açmak için özel kodları kullanın, onlar sadece kesinlikle gerekli kullanılması gerektiğini hatırlamalıyız. bencil nedenlerle kodu kullanarak yasa ile cezalandırılır.

Her tür duafonları için bir kod yoktur, duafonları tüm markalar için evrensel kod yoktur.

interkom Vizit açmak için, başka herhangi bir interkom açılması biraz daha fazla çaba gerektirir. Kodlar yerine «* 9raquo tuşlarının klavyede bazen çeşitlidir ve; "S9raquo kullanılan; ama bunun yerine # 9raquo«; - "K9raquo;.

Kapıyı açmak için kodu kullandıktan gerekir:;, 12 # 3459raquo «;« * # 42309raquo, yeni yüklenen interfonlar sıklıkla kodları gelip için «* # 4239raquo; ve "67 # 8909raquo;.

Ayrıca servis menüsünü kullanarak kapıyı açabilirsiniz. Bunun için:

 1. «# 9999raquo ;; yazarak menüye erişmek
 2. İki sinyal kod «12349raquo girdikten sonra; kısa bir gıcırtı bekleyin;
 3. Karakteristik gıcırtı duydum ve eğer hiçbir iki tonlu sinyali, diğer standart kodları toplamak için deneyebilirsiniz: «67679raquo;,« 35359raquo;, «99999raquo;,« 123459raquo; veya «116399raquo ;;
 4. "- duraklama - # - duraklatma - 3535 2" Bundan sonra, bir arada girmelisiniz

interkom Metacom açmak için, bu kodlardan birini aramak gerekir:

 • "V9raquo tıklayın; - giriş ilk olan daire sayısı, - "V9raquo; Kod 5702 -; ( «COD9raquo Görünüm);
 • kod 65535 dial - renkli "V9raquo; - 1234 - "V9raquo; - 8;
 • veya kod 1234 - "V9raquo; - 6 - "V9raquo; - 4568.

Model kapı telefonuna için MK-20 M / T kodları kullanılabilir: "V9raquo; - 27 - "V9raquo; - 5702 ya da "V9raquo; - 1 - "V9raquo; - 4526.

1

Eltis marka Diafon açılış yeterince basittir. Sen nazikçe interkom çatlar iki kodlarından birini kullanabilirsiniz:

Bu kodlar yardımıyla kapıyı açamadı Eğer cyfral aşağıda gösterilen interkom kodları kullanabilirsiniz.

 • "- kodu 1 - Görme - kodunu 2" yassı yuvarlak numaralarını (100, 200, 300, vs.), kodu kullanmak mümkündür kapı, yüklü duafonları için. "Kod 1" daire numarası (100, 200, vs.), ve "kod" 2 gösterir - bir kod kapı telefonuna «23239raquo;« 72729raquo; veya «72739raquo;.
 • "1410-1441 - - meydan meydan; interkom için, işaretleme hangi harfi " kod kullanabilirsiniz M9raquo" vardır. açık Bazı kapılar kod «070549raquo kullanarak;.
 • İnterkomlar CCD modelleri - 2094.1M "meydan okuma - 0000" bir dizi açabilir ya hemen kapıyı açmak ya da menüye erişim sağlayacak kod (ekran «ON9raquo göstermektedir;). Sonra «29raquo tıklayın; - Kapı açılacak. Eğer «OFF9raquo görürseniz; bu erişim kodları tarafından ilk kurulum sırasında değişmiş demektir.
 • interkom modelleri CCD İçin - 2094M kodunu girin "0000 -. bir meydan okuma" «Cod9raquo görünümünü sonra; kod girmek '123456 - meydan 'veya' 456 999 - bir meydan okuma.' "- meydan 123.400." Ayrıca kod kullanabilirsiniz yazıt «f09raquo sonra;,« 6019raquo kodunu girin;.

Bir interkom Faktoriyel ile donatılmıştır kapıyı açmak için, altı haneli bir kod girmelisiniz: «0000009raquo; veya «1234569raquo;. Ama çoğu zaman interkom hack nedeniyle hizmet yüklemesi bu kodu değiştirmektir için ön şart aslında mümkün değildir.

Sen aşağıdaki komut dizisi deneyebilirsiniz: "anahtar« 59raquo; - 180180 - - meydan - Ekran bir mesaj servisini görüntüler anahtar «49raquo; - meydan ".

evrensel tuşunu kullanma

Aynı zamanda kapılarını çoğu İnterkomlar farklı üreticilerin açabilirsiniz evrensel anahtar açılması için de kullanılabilir. Bu tuşlar çok kullanışlı ve postacılar, kuryeler, yanı sıra tüm girişlerinde gelip diğer hizmet çalışanları yardımcı ve aynı zamanda anahtarlarının bir demet de giymem.

Bu anahtar sayesinde, gerek anahtar olmadan bir kapı telefonu açmak ezberlemek ve servis kodlarını maç için nasıl düşünmek. Sonuçta, evrensel bir şekilde bilgi interkom normal modda okur, sonra işlemci firmware onun bilgilerle karşılaştırır koydu. bilgi eşleşirse, kapı açılacaktır.

Evrensel tuşuna birkaç formlarda üretilmektedir: tableti, iki kontak anahtarını, radyo - vekil anahtar zincirleri. Evrensel anahtar oldukça yasal olarak farklı hizmetler uzmanları tarafından kullanılabilir:

 • Doktorlar ambulans;
 • bölge;
 • reklam ajanlar;
 • kuryeler;
 • postmen;
 • Konut işçileri.

portlar Vizit Programlama ya da nasıl bir anahtar olmadan eve almak için

Interkom sistemi - evde istenmeyen misafirlere karşı şu anda en iyi koruma. Bu cihaz ile kamera onu yaklaştı herkesi üzerine kaydetmek için, giriş kapısını izleyebilir. Ama ev sahibi eve gidemem durumlar da vardır. Bu nedenle, bu makale anahtar interkom Vizit olmadan nasıl açılacağı hakkında söyleyecektir. Bu firma kullanıcıları arasında popülerlik kazandı.

Bu tip tüm cihazlar koruma cihazını devre dışı bırakmanızı sağlar programlama kendilerini katmaktadır. Sadece istediğiniz kodu girin.

Eski modeller için

yeni modeller için

Ama bu kodları standarttır ve genellikle hack gelen kullanıcılarını korumak için, şirket çalışanları tarafından değiştirilir olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu durumda şu anda ise, kızma. Kapıyı kırmadan eve almak için başka bir yolu yoktur.

kod # 999 Yeni ayarların başlatılması için menüye gidelim. kombinasyon çalıştı Eğer iki sinyal takip etti. 9999, 6767, 11639, 3535, 12345, 0000 Ayrıca Şifrenizi belirlemekte deneyebilirsiniz: Şimdi usta kodu girmek için fırsat var:

 1. menüsüne girin.
 2. Basın "2".
 3. Pause.
 4. Basın "#".
 5. Pause.
 6. "3535" (sadece kapıyı açmak oluyor) tıklayın.
 7. bir cihaz ve basın "3" yeni bir anahtar takın (için, yeni bir anahtar programlanmış şekilde).
 8. Basın "4" (cihazdan tüm anahtarları silmek için).
 9. (Çıkmak için) "*" tuşuna basın.
 10. "#" Tuşuna (onaylamak için).

onlar ekran ve LED yoksa zorluklar, programlama duafonları ile ortaya çıkar. Bu cihazlar evrensel tuşunu kullanabilirsiniz. Değilse, o zaman hizmet menüsü ve basın "1" giriş yapın. Ama her zaman işe yaramaz.

Dairelerin evrensel kodunu değiştirmek veya kapatmak için, Ayarlar menüsüne girmek için gerekmez. Yalnız başa çıkamaz. Bu işlem, iki kişi gerekir:

 • birinci panelin yukarıda belirtilen kombinasyon girer;
 • İkinci alır ve 5 saniye içinde asmak değil, sonra altı kez presler kilidi açmak.

Doğru şekilde yapılırsa, LED yanar ve ardından daire sayısı ve yeni kodu girecek. Ama bu eylem burada bitmiyor:

 • "Açık kapı" tıklayarak değişiklikleri kaydedin;
 • Kısa bir bip tasarrufu onaylamak için.

Ya geçerli bir fiyata şirkette interkom açmak için evrensel bir anahtarı satın.

İnterkomlar - İstenmeyen ziyaretçiler ve özel arazide kaçak giriş çalıştığınız insanlara karşı koruma. Ama bu cihazlar unutulmuş veya anahtarı kaybetmiş tesislerinde sahipleri için bir engel haline gelecektir.

bu tür olayların malına zarar vermeden, yardımcı olacak özel kodları ve ipuçları icat önlemek için, içine girmek için. Interkom bağlanırken evrensel kod kurmak daha iyidir. Bu önlem size zaman ve sinirler kazandıracak.

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. Sadece kaynağına aktif link ile malzemeleri kopyalayın.

prosedürlerin açıklaması: nasıl anahtar-chip olmadan bir kapı telefonunu açmak için

Her interkom anahtarlar kayıp veya interkom tarafından unutulur oldukça yaygın bir sorundur gizli kombinasyonunu kullanabilirsiniz, yine de, cihazın duafonları üretici tarafından ayarlanmış özel bir kod giriyor bir yolu yoktur. Aşağıdaki tüm detaylar.

Biz interkom açmak için anlamak

suçluların genellikle kurban daire içine almak için değil korumalı girişler açılmasını bekliyoruz çünkü set İnterkomlar, bir apartmanın merdiven boşluğunda güvenliğini sağlamak amacıyla esastır. Ayrıca girişinde interkom düzen ve temizliğini sağlar, lümpen ve marjinal caydırıcı edilmiştir.

Her şirket, diğer firmaların çalışanlarını korumaya çalıştığımız rekabet bu ürünü üretmektir ve sayıların sizin kombinasyonunu girerek, tabii ki, diğer programmoobespechenie yönetiminden farklı gelişir

Sen bencil bir amacı olan özel pim kodunun giriş dava olduğunu bilmek gerekir.

Modern portlar sadece% 100 güvenlik sağlamak görüşmesi kaydını iletişim kurma yeteneği, ancak video izleme var. (Unuttuğunuz veya anahtarı kaybolmuş ise) yangın, deprem ve diğer durumlar halinde binadan insanların tahliye acil durumlarda (kilit açma) 'de, hem de acil uyarı eller serbest sistemi Birçok portlar açmak edebilmek için özel bir kod ile donatılmıştır.

interkom çalıştırırken, aşağıdaki talimatlara uygun olmalıdır:

 1. Eğer ekranın altındaki düğmesine basın ve bip sesini beklemek evden dışarı çıktığınızda sonra git.
 2. akustik bir sinyal (pulse), kapı kilidini mümkün olduğunda, okuma bölmesi kapı telefonuna cihazına kilitli gerekli yalın çipli anahtar girdikten sonra.
 3. Serbest bırakıldıktan sonra veya giriş dönüşür, kapıyı kapatmak için yardımcı olamaz, daha yakın bir hidrolik kapı vasıtasıyla olduğunu kendisini kapatır.
 4. Bir itme ve yardım kapıyı kapatmak, bu daha yakın kapıya hasara yol açabilir.

telefon sistemiyle ana bileşenleri: şirket adı plaka, blok arama, birincil güç kaynağı, bağımsız güç düğmesi, bağımsız elektromanyetik kilit, primagnichivaet mıknatıs düğmesi, apartman blokları, klavyeyi çağrı kapıyı daha yakın kapı ölmek.

Interkom çoklu tel ve iki tel abone, teknik cihaz tarafından çok kullanıcılı ayrılır ve çok az vardır. Yeni teknolojilerin çağda, optik fiber temelinde, almak ve Wi-Fi kullanarak bir sinyal vermek portlar vardır.

değilse dahili telefonda bir anahtarla, panik yapmayın, o ya da demagnetized kodlamayı uçtu (yeniden kodlama ve programlama gerektirir). Herhangi interkom sistemi aldatmak, sen yönetim uzmanları, internet bağlantısı (Rostelecom) bina, acil doktorları, polis, postane çalışanları (mailmen) dır evrensel çip anahtar kullanabilirsiniz. Bu tuşlar özel haplar, özel hizmet çalışanlarına verilen yasal radyo ıvır zıvır, çift anahtar ve şeklinde yapılır.

Yöntemin Açıklaması: interkom nasıl açılacağını Metacom

Dahili Metacom yerli üretim istenmeyen misafirlere karşı korumak için çok aile evleri için kullanılır. Ben eğer mümkünse, interkom açmak için ne yapmalıyım?

İnterkomlar Rusya'da ve dünyada, hem farklı şirketler bir sürü üretir. Bu nedenle, onlar için gerekli basamak kimse (evrensel) seti vardır

Önemli olan ekranı kırmak ve bir arada girerek (geri) kilidi yapmak değildir.

bir ekran olmadan interkom Metacom açmak için, birkaç harf ve rakamları oluşan özel bir kombinasyonunu aramak gerekir. İlk olarak, daire sayısına karşılık gelen butonuna tıklayın - B. İkincisi, kodu 5702 çevirin.

interkom açık değilse, kodu girmeniz deneyebilirsiniz:

dahili METAKON serisi MK-20M / T, ileri veya Pro, bu benzer bir kombinasyonunu veya PIN tanıtmak için gerekli ise (B + 27 B + 5702). Tüm kod sayesinde çok uzun ve birisi veya kapıdan dışarı gel, ya da komşu dairede arayıp komşusu olan ve anahtarlarını unutmuş olduğunu söylemek için ya bekleyebilir. Ve bencil niyetler haydut veya kovuşturmaya tüm entrikalarına kullanımının hatırlıyorum.

Örnek: nasıl interkom ziyaret açmak için

ziyaret en güvenilir cihazlardan biri ve yüksek ve düşük sıcaklıklar, rüzgar, yağmur gibi sert koşullara uyarlanmış dahili telefon. mahfaza güvenilirlik sağlayan bir kapı telefonuna korozyon önleyici kaplama vardır.

«VIZIT» 12 # veya * 345 # 4230 fabrika kümesidir. Ama son zamanlarda yayımlanan modelleri, 67 890 # veya * 423 # girerek açılabilir

Dahili bu model nemli iklimde çalışır. Ortalama ömrü - yaklaşık 10 yıl.

acil durumlarda interkom ziyareti, özel bir kod açabilir, onun menüsüne giriş yaparak # 999 dial gerekir. 2 sinyal çalışacak sonra 1234. biraz beklemek gerekir girip kısa sinyalden sonra 2 # 3535 çevirmek için.

Her iki sonra girdiyseniz dizisi 1234 hayır kısa sinyal oldu ve sinyal çift tonu ya da diğer benzer duyuldu, farklı kombinasyonlar tanıtmak mümkündür:

kombinasyonunu aranan bulunduktan sonra 2 # 3535 girmelisiniz. Vizit N-100, Vizit SM-100, Vizit BVD-341, Vizit BVD -313 ve diğerleri: Aşağıdaki modeller için Gecikmiş.

Tsifral modellerinde bir çok var Tsifral INTEL, Tsifral 20.40 CCD CCD Tsifral-40TS, Tsifral 2087.2TV CCD CCD Tsifral 2087.2T, Tsifral CCD 2087.2T P Tsifral M-10MR, Tsifral M-10MT, Tsifral 20MTV-M, M-Tsifral 20MZV.

interkom Cyfral açmak için, özel bir ana anahtara sahip veya şifresini bilmek gerekir

anahtar olmadan açılması için interkom Cyfral zamanki modelde, aşağıdaki numaralandırma girmelisiniz:

 • Çağrı + 100 + 2323;
 • Çağrı + 200 + 2323;
 • Çağrı + 300 + 2323;
 • Çağrı + 400 + 2323;
 • Çağrı + 500 + 2323;
 • Çağrı + 600 2323;
 • Çağrı + 700 + 2323;
 • Çağrı + 800 + 2323;
 • Çağrı + 900 + 2323;
 • Veya şu çağrı numarası + 2323 veya 7272, 7273 bir kombinasyonu seçin.

kodunu bulmak için, o arkadaşları aramak daha iyidir, zaman alır. diyafon için Cyfral M kolay Çağrı + 37 kombinasyonu ile açmak veya + için 3792. Dahili Çağrı Cyfral serisi CCD-2094.1M, bu ON üzerindeki yazıt sonra 2 tanıtmak için gereklidir, görüntülenen kod Çağrısı + 0000 açılır.

bu işlemler işe yaramazsa, o zaman fabrika erişim kodu çalışanları kamu tarafından değiştirildi.

Bu evin bir kiracı iseniz, anahtar kaybolursa, kodlamayı öğrenme erişebilir. Dahili Cyfral CCD-2094M modelleri sonra morina görünen yazıta girilen 0000 + çağrıyı tuşlayarak açılabilir. 123456 işe yaramazsa, çağrı 456 999 + çağırmak veya + 123400 çağrı girin ve ekran, dahili F0 görünür ayrıca 601 tanıtmak +.

İpuçları: interkom Rainmann kesmek nasıl

olası kombinasyonları girerek Breaking kapı telefonuna modeli Raynmann (Rainmann) 2000-987654 + tuşuna çift interkom sinyalden sonra 123456 girin sonra ekran olacak R. Ekranda F harfi yapılabilir servis menüsü, sol belirtir rakamlar ve kendi elleriyle aracılığıyla yönetim kodunu programlamak için.

Tek bir numara tanıttı:

 • 4 - Blok ve Rainmann interkom alıkoymak;
 • 6 - Rainmann kapatmak;
 • 8 - açık (kapı manyetik alanları olan).

Rainmann CD-2000 ve AO-3000. 2000 inci modeli açmak için, daha sonra, "anahtar" tıklayıp kodu "987654" girmek için gereklidir. "123456" sonra pisknet interkom ve sayıları girebilirsiniz. Mevcut mühendislik menüsü ise - ekran «P» simge gösterir. Şimdi, kilidini ve kapıyı açmak için - Eğer şekil 8 tıklamanız gerekmektedir

Dahili DomoGuard herhangi bir model C kombinasyonu girerek açılabilir + + 669 900 girişinde rakamdan daha geçen daire bir sayı 1'den fazla birimini girin diyoruz. kombinasyonlar kümesi sonra servis menüsüne erişimi anlamına gelecektir ekran interkom F görünecektir. 071 - Bu kapı kilidini devre dışı bırakmak için yeni bir anahtar bellek interkom 2, 2, 2. girmek için 080 çevirir sonra.

Talimatlar: nasıl bir kapı telefonu Eltis açmak için

Tüm modeller bir giriş kombinasyonu kapıyı açmaması halinde, fabrika ayarları değiştirilmiş, ancak, özel bir şifre girildikten sonra açık Eltis ınterfon. Dahili Eltis (Eltis) bir emniyet cihazı ile kandırılamayacaklarını genel bir şifre girerek açılabilir.

Basın ve 20 saniye arama tuşuna basılı tutun. Bir süredir, ekipmanın ekran beş haneli kod olacak. hatırlanacağız gerekiyor Ardından bu kombinasyon, kaybolacaktır. Bu şifre ayarları menüsüne girmek için fırsat verecektir

Teknik Komite, Stroymaster Marshall, Belsplat (Belsplat), Kamsan, Condor, Kilit, Poly, Filman, Polylock, Smartel, LASKOMEX, Modus - başında çağrı düğmesine basıldığında hangi Aynı kombinasyonlar, sizi aşağıdaki türlerde (erişim interfonlar) açabilirsiniz Polis ve diğerleri.

000000 + 123456 + 3453475 + 5 + 7 + çağırmak için çağrı - farklı modeller faktöriyeli interkom marka yazılımını erişmek için özel bir kod girerek bir anahtarı olmadan açılabilir.

interkom ile donatılmış evler, her yerde bulunabilir, ancak açılış anahtarsız onların yöntemleri kadar çok değil bilinen

Dahili Keyman girişini kullanarak açılabilir - bir kapı telefonunun dokunmatik ekranı varsa, menüsüne erişmek verir ekran Kayman P sonra 123456. girmek 8. girin sinyalden sonra R + 100 + 789 kulağa etti, kış açılabilir ekranda kar bir yumru uygulanması, hipotermi interkom bozabilir.

Yine mümkün bir anahtar için siteye uygulanan piezo çakmak, cihazı açmak için, ama her zaman çalışmak ve zayıf değildir.

Dahili Bariyer II 2M ve 4 numaralı bir tatbik yer ve primagnichivayut anahtarı olan bir mıknatıs, mıknatıslama sağlamak üzere de mümkündür 2 + 2 + 4 veya 7 basılarak açılabilir. Aynı şekilde, interkom Arkades, boş plastik anahtarını açabilir.

aşağıdaki gibi interkom ve Raikmann Rainmann Smartel ve açılabilir:

 • + 321654 Anahtar;
 • Bip sesinden sonra, sayıları 123456 girmek;
 • Ekran gösterdiğinde P 8 girmek veya yeniden kodlamak veya ivme kapı telefonuna Üniteyi kapatmak anlamına şok şok.

Dahili Blink - Belarus, Ukrayna, Kazakistan'da kurulu sadece ses interkom sistemi olduğunu ve D9-0,1 pilleri, anahtarın yerinde uygulanan 6F22 kullanılarak açılabilir. Krohn, PIRRS ve güvenli fabrika 951 Dahili iskele 1000 Micro bir kombinasyonu kullanılarak açılabilir bir interkom fabrika erişim kodu ile açılabilir - 12345678 + K + 1 234 8.310.649 veya + giriş odası.

Bilmelisiniz: Eğer interkom kodunu biliyor musunuz nasıl

Interkom sistemi yüksek binalar, garajlar ve evlerin korunması için en güvenilir bir cihazdır. bina ya da garaj sahibi sakinleri interkom acil açılması için şifre ve gizli kodları biliyor olmalı. interkom anahtar kayıp ya da unutulmuş olmuştu sırasında bu şifre kullanılır.

girişinde ise ilk etapta orada interkom anahtarı komşularına çevirmek daha iyi olduğunu göreceksiniz

şifre gizli arkadaşı bu adreste hırsızlık ve vandalizm önlemek için tavsiye edilmez açıklamaktadır.

Anahtar interkom kaybolur ve şifre unutulursa, kapı kamu hizmetleri, hizmet veya şirket telefonu kullanarak arama yapmak gerekir açmak için başarısız, usta bu kapı telefonuna cihazı kurulmuş tek servis merkezi, güvenlik kilitleri kilidini başardı. Rakibin topraklarında evin girişinde izinsiz erişim ve hack interkom eylemlerinden sorumlu olduğunu unutmayın.

Neden kodları girin ve fiziksel olarak bir anahtarı olmadan interkom açmaya değil? kesinlikle cihazı veya bağımsız öğelerini zarar verebilir çeşitli nesneler kapı telefonuna herhangi bir mekanik hasar doorstation, tüpler, elektronik birimi, bir elektromanyetik kilit ve açma düğmesi gövdesini uygulamak için interkom çalışması sırasında yasak öngören bir kılavuz bulunmamaktadır.

Aynı zamanda, boya ve diğer çözeltiler için cihaz veya kodlanmış onarmak için, gözyaşı düğmeleri bir elektromıknatıs kullanıldığında, manyetik bir anahtar kullanmak dökme ısıtılmışlardır kar dökülen su silme mekanik hasar ile ilgilidir.

bir kişi kilidini veya diğer işlemler, hizmet portlar cihaza bir çalışanı değil, kod çevrimi gerçekleştirmek için çalışmayın. yakın hidrolik kapısına zarar görmesine neden olabilir kapı, çekme. erişim kapının kapanma oranı kapı ve ayarlama vidaları yapısal özelliklerine bağlı olarak, ana yüklenir.

anahtar olmadan bir kapı telefonu nasıl açılır (video)

Sonuç olarak, bunun kendiliğinden kapanan kapılar müdahale ve bölgede yabancı kişilerin yetkisiz erişim sağlayan herhangi bir nesne içinden ve dışından kapının altından içine yasaktır unutulmamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2 + 4 =