Şifre kapı telefonuna ziyareti

Kodlar portlar VIZIT

Bizim evrensel anahtar aşağıdaki modeller dahili telefonlar açar:

Bildiğiniz gibi, interkom ayarlamak için size yani yükleyici kodunu girmeniz gerekir programlama moduna girmek için gerekli olan, şifrenizi yazın. Programlama moduna giriş, ana bütün interkom fonksiyonlarını değiştirmek için tüm haklarını alır.

Bu nedenle, üreticiler ödemiş interfonlar yeterince dikkat programlama bu kısmı ınterfon. Ama hayata - farklı.

apartman blokları kabul interfonlar, Rusya'da rassprostronenie aldı. Biz bilerek kapıyı açmak için değildir ve yapılandırmak için holiganlıktan dışında mühendisi gerekmez kodları privdim vardır yoktur.

Aşağıdaki dahili telefonlar kırma hakkında bilgi sağlar:

Bariyer II ve IIM, 4

VIZIT (farklı model)

Cyfral (farklı model)

Her şeyden önce, özel olup olmadığını sorusu - intercoms kodları kapının özel hizmet açmak için? Doğru cevap: hayır, Modern interkom sistemlerinde (Bariyer IIM'de hariç) böyle kodlar. şifreyi yükleme sırasında - Ama genelde ana değişmez mühendisler, bir unutkanlık var.

Breaking portlar Bariyer II ve IIM'li

1

Bu eski olduğunu unutmayın "Sovyet " mekanik kilitler ve düz manyetik anahtarlı İnterkomlar? daha çok şimdi 1013. Ama sonra nadir olduğunu ve - orada olmayan değiştirilebilir 2M açılış kodu için. Genel olarak, bu portlar açık mıknatıslar 2, sökülmüş anahtar gibi. Onlara yanıt bünyesinde anahtarını vozish.

aynı, sadece olmaksızın (tek-kullanıcı, kapıcı ile ön hedeflenmektedir). Anahtar mıknatıs 3'te.

Genel not: Eğer klavye * ve # değil, birlikte yerine C ve K. - * K - #.

Başsız LED modeli (SM / E / N 100-200):

Varsayılan ayarlar interkom keşfinden kodu * # 4230 # veya kod 12 345 kurşun değiştirmezseniz.

yeni yüklenen interkom sistemleri muhtemel kodu * 423 # 67 # 890

Sen hizmet menüsüne giriş yapabilirsiniz:

# 999 piknet -piknet 1 kez (varsayılan 1234 tarafından master kod,) 2 raza-. Kod doğru değilse o zaman iki tonu piliknet. Ana Şifresi 1234, 6767, 3535, 9999, 12345, 0000, 11639 olabilir.

2 + # interkom 3535 açılışı.

3 - Giriş tuşları Programlama. (Gıcırtı + * bekleyin tuşu + # takın).

4 - bellek anahtarı silme.

* - Çıkış.

kapı telefonuna ZİYARETİ BVD-3xx için (sağ el veya merkezi konum tabletleri) (ekran ve LED olmadan)

Kapıyı açarken - menüde, 1'e basın.

Her zaman (sol alıcılı) BVD-34x çalışmıyor

Nasıl gizli bir kodu vasıtasıyla bir anahtar olmadan bir kapı telefonunu açmak için?

Her üretici bir anahtar interkom olmadan açılabilir bilerek ürünleri için özel bir kod setleri İnterkomlar. Yükleyici kurulum için ana şifre değişmiyorsa Ama belki de, sadece bu durumda olduğunu. Aksi takdirde, çok daha zor bir şekilde gerçekleştirilmesi mümkün değildir sistem kurulumunu girmeden kapıyı açın.

açmak için özel kodları kullanın, onlar sadece kesinlikle gerekli kullanılması gerektiğini hatırlamalıyız. bencil nedenlerle kodu kullanarak yasa ile cezalandırılır.

Her tür duafonları için bir kod yoktur, duafonları tüm markalar için evrensel kod yoktur.

interkom Vizit açmak için, başka herhangi bir interkom açılması biraz daha fazla çaba gerektirir. Kodlar yerine «* 9raquo tuşlarının klavyede bazen çeşitlidir ve; "S9raquo kullanılan; ama bunun yerine # 9raquo«; - "K9raquo;.

Kapıyı açmak için kodu kullandıktan gerekir:;, 12 # 3459raquo «;« * # 42309raquo, yeni yüklenen interfonlar sıklıkla kodları gelip için «* # 4239raquo; ve "67 # 8909raquo;.

Ayrıca servis menüsünü kullanarak kapıyı açabilirsiniz. Bunun için:

 1. «# 9999raquo ;; yazarak menüye erişmek
 2. İki sinyal kod «12349raquo girdikten sonra; kısa bir gıcırtı bekleyin;
 3. Karakteristik gıcırtı duydum ve eğer hiçbir iki tonlu sinyali, diğer standart kodları toplamak için deneyebilirsiniz: «67679raquo;,« 35359raquo;, «99999raquo;,« 123459raquo; veya «116399raquo ;;
 4. "- duraklama - # - duraklatma - 3535 2" Bundan sonra, bir arada girmelisiniz

interkom Metacom açmak için, bu kodlardan birini aramak gerekir:

 • "V9raquo tıklayın; - giriş ilk olan daire sayısı, - "V9raquo; Kod 5702 -; ( «COD9raquo Görünüm);
 • kod 65535 dial - renkli "V9raquo; - 1234 - "V9raquo; - 8;
 • veya kod 1234 - "V9raquo; - 6 - "V9raquo; - 4568.

Model kapı telefonuna için MK-20 M / T kodları kullanılabilir: "V9raquo; - 27 - "V9raquo; - 5702 ya da "V9raquo; - 1 - "V9raquo; - 4526.

Eltis marka Diafon açılış yeterince basittir. Sen nazikçe interkom çatlar iki kodlarından birini kullanabilirsiniz:

Bu kodlar yardımıyla kapıyı açamadı Eğer cyfral aşağıda gösterilen interkom kodları kullanabilirsiniz.

 • "- kodu 1 - Görme - kodunu 2" yassı yuvarlak numaralarını (100, 200, 300, vs.), kodu kullanmak mümkündür kapı, yüklü duafonları için. "Kod 1" daire numarası (100, 200, vs.), ve "kod" 2 gösterir - bir kod kapı telefonuna «23239raquo;« 72729raquo; veya «72739raquo;.
 • "1410-1441 - - meydan meydan; interkom için, işaretleme hangi harfi " kod kullanabilirsiniz M9raquo" vardır. açık Bazı kapılar kod «070549raquo kullanarak;.
 • İnterkomlar CCD modelleri - 2094.1M "meydan okuma - 0000" bir dizi açabilir ya hemen kapıyı açmak ya da menüye erişim sağlayacak kod (ekran «ON9raquo göstermektedir;). Sonra «29raquo tıklayın; - Kapı açılacak. Eğer «OFF9raquo görürseniz; bu erişim kodları tarafından ilk kurulum sırasında değişmiş demektir.
 • interkom modelleri CCD İçin - 2094M kodunu girin "0000 -. bir meydan okuma" «Cod9raquo görünümünü sonra; kod girmek '123456 - meydan 'veya' 456 999 - bir meydan okuma.' "- meydan 123.400." Ayrıca kod kullanabilirsiniz yazıt «f09raquo sonra;,« 6019raquo kodunu girin;.

Bir interkom Faktoriyel ile donatılmıştır kapıyı açmak için, altı haneli bir kod girmelisiniz: «0000009raquo; veya «1234569raquo;. Ama çoğu zaman interkom hack nedeniyle hizmet yüklemesi bu kodu değiştirmektir için ön şart aslında mümkün değildir.

Sen aşağıdaki komut dizisi deneyebilirsiniz: "anahtar« 59raquo; - 180180 - - meydan - Ekran bir mesaj servisini görüntüler anahtar «49raquo; - meydan ".

evrensel tuşunu kullanma

Aynı zamanda kapılarını çoğu İnterkomlar farklı üreticilerin açabilirsiniz evrensel anahtar açılması için de kullanılabilir. Bu tuşlar çok kullanışlı ve postacılar, kuryeler, yanı sıra tüm girişlerinde gelip diğer hizmet çalışanları yardımcı ve aynı zamanda anahtarlarının bir demet de giymem.

Bu anahtar sayesinde, gerek anahtar olmadan bir kapı telefonu açmak ezberlemek ve servis kodlarını maç için nasıl düşünmek. Sonuçta, evrensel bir şekilde bilgi interkom normal modda okur, sonra işlemci firmware onun bilgilerle karşılaştırır koydu. bilgi eşleşirse, kapı açılacaktır.

Evrensel tuşuna birkaç formlarda üretilmektedir: tableti, iki kontak anahtarını, radyo - vekil anahtar zincirleri. Evrensel anahtar oldukça yasal olarak farklı hizmetler uzmanları tarafından kullanılabilir:

 • Doktorlar ambulans;
 • bölge;
 • reklam ajanlar;
 • kuryeler;
 • postmen;
 • Konut işçileri.

portlar Vizit Programlama ya da nasıl bir anahtar olmadan eve almak için

Interkom sistemi - evde istenmeyen misafirlere karşı şu anda en iyi koruma. Bu cihaz ile kamera onu yaklaştı herkesi üzerine kaydetmek için, giriş kapısını izleyebilir. Ama ev sahibi eve gidemem durumlar da vardır. Bu nedenle, bu makale anahtar interkom Vizit olmadan nasıl açılacağı hakkında söyleyecektir. Bu firma kullanıcıları arasında popülerlik kazandı.

Bu tip tüm cihazlar koruma cihazını devre dışı bırakmanızı sağlar programlama kendilerini katmaktadır. Sadece istediğiniz kodu girin.

Eski modeller için

yeni modeller için

Ama bu kodları standarttır ve genellikle hack gelen kullanıcılarını korumak için, şirket çalışanları tarafından değiştirilir olduğunu hatırlamakta yarar var. Bu durumda şu anda ise, kızma. Kapıyı kırmadan eve almak için başka bir yolu yoktur.

kod # 999 Yeni ayarların başlatılması için menüye gidelim. kombinasyon çalıştı Eğer iki sinyal takip etti. 9999, 6767, 11639, 3535, 12345, 0000 Ayrıca Şifrenizi belirlemekte deneyebilirsiniz: Şimdi usta kodu girmek için fırsat var:

 1. menüsüne girin.
 2. Basın "2".
 3. Pause.
 4. Basın "#".
 5. Pause.
 6. "3535" (sadece kapıyı açmak oluyor) tıklayın.
 7. bir cihaz ve basın "3" yeni bir anahtar takın (için, yeni bir anahtar programlanmış şekilde).
 8. Basın "4" (cihazdan tüm anahtarları silmek için).
 9. (Çıkmak için) "*" tuşuna basın.
 10. "#" Tuşuna (onaylamak için).

onlar ekran ve LED yoksa zorluklar, programlama duafonları ile ortaya çıkar. Bu cihazlar evrensel tuşunu kullanabilirsiniz. Değilse, o zaman hizmet menüsü ve basın "1" giriş yapın. Ama her zaman işe yaramaz.

Dairelerin evrensel kodunu değiştirmek veya kapatmak için, Ayarlar menüsüne girmek için gerekmez. Yalnız başa çıkamaz. Bu işlem, iki kişi gerekir:

 • birinci panelin yukarıda belirtilen kombinasyon girer;
 • İkinci alır ve 5 saniye içinde asmak değil, sonra altı kez presler kilidi açmak.

Doğru şekilde yapılırsa, LED yanar ve ardından daire sayısı ve yeni kodu girecek. Ama bu eylem burada bitmiyor:

 • "Açık kapı" tıklayarak değişiklikleri kaydedin;
 • Kısa bir bip tasarrufu onaylamak için.

Ya geçerli bir fiyata şirkette interkom açmak için evrensel bir anahtarı satın.

İnterkomlar - İstenmeyen ziyaretçiler ve özel arazide kaçak giriş çalıştığınız insanlara karşı koruma. Ama bu cihazlar unutulmuş veya anahtarı kaybetmiş tesislerinde sahipleri için bir engel haline gelecektir.

bu tür olayların malına zarar vermeden, yardımcı olacak özel kodları ve ipuçları icat önlemek için, içine girmek için. Interkom bağlanırken evrensel kod kurmak daha iyidir. Bu önlem size zaman ve sinirler kazandıracak.

© Copyright 2018 Tüm hakları saklıdır. Sadece kaynağına aktif link ile malzemeleri kopyalayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

18 + = 21