Şifre kapı telefonuna

Nasıl interkom Metacom anahtarsız açmak için

Her kod sistemi basitçe sayıların istenilen set girerek açılabilir. Yurtiçi kilitler - istisna değil. Nasıl bir anahtar olmadan interkom "Metacom" açmak için? Hem de diğer olarak - özel bir şifre toplamak için. Yükleyici (veya sakinlerinin herhangi biri) sistem ayarlarını, kod kilidi veya evrensel şifre değişmedi eğer Kodlar, bu yazı işlerinde listelenmiş.

anahtar olmadan interkom sistemi açma yöntemleri

Herhangi bir kombinasyonu kilit anahtar olmadan kapıyı açmak için olasılığını ima eder. Eğer, ilk denemeden sonra kapıyı sonraki yönteme devam edemeyeceğini eğer öyleyse Burada sunulan yöntemlerin her biri, ayrı ayrı ortak "Metacom" modelleri için uygundur. Bu yöntemlerin hepsi deneyin - gelecek kesin bunlardan biri. Not: Tüm kombinasyonlar "B" ne olursa olsun bir harf veya bir telefon ahizesi simgesi gösterilir ile panelde olup olmadığına bakılmaksızın, çağrı düğmesine anlamına gelir. İşte nasıl modeli Metacom anahtarsız açmak için bize etkili yolu vardır:

 1. daire kod ile. Bu modeller bu evde her odalı daireler için şifre şifreli kilitler atarsınız. Eğer dairesinin kod şifre biliyorsanız, yazın ve arama tuşuna basın.
 2. evrensel kod kullanma. yükleyici veya diğer sakinleri evde değişmedi, o zaman "1234-B" nin standart bir kombinasyonu olmalıdır.
 3. çağrı düğmesine basın ve merdivenlerinde ilk dairelerin numarayı çevirin. (Bunu belirlemek için, sadece zemine işareti arayın.) Eğer her şeyi doğru yaptı, ekran COD etiketi görünmelidir. kombinasyonunu 5702 Dial ve birkaç saniye içinde kapı açılacaktır.
 4. 65535-B çevirin. evrensel kodunu girin ve V-8 basın.
 5. evrensel kod ve B-6 bir arada, B-4568 girin.

Kod ekranı kilitler için yukarıdaki yöntemler uygundur. Eğer ekran olmadan interkom Metacom açmak için, aşağıdaki yöntemlerden birini kullanın anlamaya isterseniz:

 • Bir kod numarasını girin: B-27-B-5702, birkaç saniye bekleyin ve kapı açılır;
 • pres ve 1-in-4526 kombinasyonunu çevirin.

Orada bir anahtar olmadan bina içine almak için sadece sağlayan özel kodları olan kapıyı açmak değil, aynı zamanda cihazın yapılandırmasını düzenlemek için. Örneğin, kaldırmak veya belirli bir dairenin anahtarları takmak için sistem tarafından kullanılan şifreleri değiştirebilir, programlama moduna girmek, koda ana girişi değişti, kullanıcı menüsünde interkom açmak için öğrenirler. herhangi bir işlem için, sözde "master kod" bilmemiz gerekir. Varsayılan olarak, "Metacom" 1234 atadı.

 1. Kapıyı açmak. Nasıl anahtar olmadan Metacom açmak için? Bul ve evrensel kodunu girin çağrı düğmesine basın.
 2. tuşları ile çalışmak. Silebilir veya belirli bir daire için bir "tablet" ekleyebilir. Bunu yapmak için, 65535-B-Master Kod-B-B girin. Ardından numarasını girin. tuşunu kaydetmek için B-7 girin. Eğer cips bağlı tüm dairelerin kurtulmak istiyorsanız, In-7-0-111 tıklayın.
 3. Değişim sistem şifreleri. tuner menüsü ile evrensel kod interkom değiştirebilir. Yeni bir ana parola atamak için, ana kod-B-9-3-yeni şifre-B'de 65535 girin. Aynı menüsünde kodunu ve daireler değiştirebilir. Bunu yapmak için, zaten kodu kurulur bilmemiz gerekir. Şifreleri değiştirmek için, sen dairenin sahibi olması gerektiğini varsayılır. kombinasyonunu 65535B-Master Kod-B-B odalı daire-B-0, yeni bir şifre-B çevirin.
 4. menüsünden giriş kodları. "Metacom" üç farklı dizinlere ile donatılmıştır. standart kullanıcı menüsüne girmek için, kombinasyon 65535-B-1234-B-B girin. 65535-B-Master Kod-B: Hizmet interkom Şifre. Sistem ayarlarını değiştirmek için, 65535-B- master kod -B-9 girin.

"Metacom" evde her daire için kendi şifresini tayin - bu dört basamaklı bir kümesidir. Sahipleri bile bir anahtar ya da diğer acil olmadan evin içine almak amacıyla bilmek zorundadır. Yükleme firma ile anlaşma belirtilen Şifre. daireye bağlı değildir duafonları evrensel kodları vardır. Varsayılan olarak, koruyucu cihazdan ana parola - 1234 birileri zaten sadece bir servis şirketi olacak bir şey yeni bir şifre öğrenmek için size kalmış değiştiyse.

erişimin evrensel kod bilmeden, yapamazsınız:

 • bunu değiştirmek ve yeni bir ana şifre ayarlama;
 • takmak veya apartman cips-anahtarlardan ayırmak;
 • aygıtın sistem ayarlarını değiştirmek;
 • daireye yeni bir kod atamak;
 • Kod kilidi programlamak için.

yapabilirsiniz usta kodu olmadan:

1
 • açık interkom "Metakom" anahtarsız;
 • kullanıcı menüsüne girmek.

Videoyu İzle: nasıl bir arada kilidi açmak için

Bu kısa video talimatlarda bir anahtarı olmadan kapıyı nasıl basit ve net bir açıklama verilmiştir. videoda, yazar modeli "Metacom" ekranı açılır. Bu yöntemi kullanmak için, merdiven boşluğunda ilk dairelerin sayısını bilmemiz gerekir. öğrenmek için çok kolaydır - Her verandaya binanın bu bölümüne ait dairelerin numaraları ile bir işareti. görülen fotoprevyu üzerinde hangi modeli interkom kullanılır. Eğer bir kombinasyon kilit varsa, videonun şifre anahtar olmadan kapılarını uygun olmalıdır.

prosedürlerin açıklaması: nasıl anahtar-chip olmadan bir kapı telefonunu açmak için

Her interkom anahtarlar kayıp veya interkom tarafından unutulur oldukça yaygın bir sorundur gizli kombinasyonunu kullanabilirsiniz, yine de, cihazın duafonları üretici tarafından ayarlanmış özel bir kod giriyor bir yolu yoktur. Aşağıdaki tüm detaylar.

Biz interkom açmak için anlamak

suçluların genellikle kurban daire içine almak için değil korumalı girişler açılmasını bekliyoruz çünkü set İnterkomlar, bir apartmanın merdiven boşluğunda güvenliğini sağlamak amacıyla esastır. Ayrıca girişinde interkom düzen ve temizliğini sağlar, lümpen ve marjinal caydırıcı edilmiştir.

Her şirket, diğer firmaların çalışanlarını korumaya çalıştığımız rekabet bu ürünü üretmektir ve sayıların sizin kombinasyonunu girerek, tabii ki, diğer programmoobespechenie yönetiminden farklı gelişir

Sen bencil bir amacı olan özel pim kodunun giriş dava olduğunu bilmek gerekir.

Modern portlar sadece% 100 güvenlik sağlamak görüşmesi kaydını iletişim kurma yeteneği, ancak video izleme var. (Unuttuğunuz veya anahtarı kaybolmuş ise) yangın, deprem ve diğer durumlar halinde binadan insanların tahliye acil durumlarda (kilit açma) 'de, hem de acil uyarı eller serbest sistemi Birçok portlar açmak edebilmek için özel bir kod ile donatılmıştır.

interkom çalıştırırken, aşağıdaki talimatlara uygun olmalıdır:

 1. Eğer ekranın altındaki düğmesine basın ve bip sesini beklemek evden dışarı çıktığınızda sonra git.
 2. akustik bir sinyal (pulse), kapı kilidini mümkün olduğunda, okuma bölmesi kapı telefonuna cihazına kilitli gerekli yalın çipli anahtar girdikten sonra.
 3. Serbest bırakıldıktan sonra veya giriş dönüşür, kapıyı kapatmak için yardımcı olamaz, daha yakın bir hidrolik kapı vasıtasıyla olduğunu kendisini kapatır.
 4. Bir itme ve yardım kapıyı kapatmak, bu daha yakın kapıya hasara yol açabilir.

telefon sistemiyle ana bileşenleri: şirket adı plaka, blok arama, birincil güç kaynağı, bağımsız güç düğmesi, bağımsız elektromanyetik kilit, primagnichivaet mıknatıs düğmesi, apartman blokları, klavyeyi çağrı kapıyı daha yakın kapı ölmek.

Interkom çoklu tel ve iki tel abone, teknik cihaz tarafından çok kullanıcılı ayrılır ve çok az vardır. Yeni teknolojilerin çağda, optik fiber temelinde, almak ve Wi-Fi kullanarak bir sinyal vermek portlar vardır.

değilse dahili telefonda bir anahtarla, panik yapmayın, o ya da demagnetized kodlamayı uçtu (yeniden kodlama ve programlama gerektirir). Herhangi interkom sistemi aldatmak, sen yönetim uzmanları, internet bağlantısı (Rostelecom) bina, acil doktorları, polis, postane çalışanları (mailmen) dır evrensel çip anahtar kullanabilirsiniz. Bu tuşlar özel haplar, özel hizmet çalışanlarına verilen yasal radyo ıvır zıvır, çift anahtar ve şeklinde yapılır.

Yöntemin Açıklaması: interkom nasıl açılacağını Metacom

Dahili Metacom yerli üretim istenmeyen misafirlere karşı korumak için çok aile evleri için kullanılır. Ben eğer mümkünse, interkom açmak için ne yapmalıyım?

İnterkomlar Rusya'da ve dünyada, hem farklı şirketler bir sürü üretir. Bu nedenle, onlar için gerekli basamak kimse (evrensel) seti vardır

Önemli olan ekranı kırmak ve bir arada girerek (geri) kilidi yapmak değildir.

bir ekran olmadan interkom Metacom açmak için, birkaç harf ve rakamları oluşan özel bir kombinasyonunu aramak gerekir. İlk olarak, daire sayısına karşılık gelen butonuna tıklayın - B. İkincisi, kodu 5702 çevirin.

interkom açık değilse, kodu girmeniz deneyebilirsiniz:

dahili METAKON serisi MK-20M / T, ileri veya Pro, bu benzer bir kombinasyonunu veya PIN tanıtmak için gerekli ise (B + 27 B + 5702). Tüm kod sayesinde çok uzun ve birisi veya kapıdan dışarı gel, ya da komşu dairede arayıp komşusu olan ve anahtarlarını unutmuş olduğunu söylemek için ya bekleyebilir. Ve bencil niyetler haydut veya kovuşturmaya tüm entrikalarına kullanımının hatırlıyorum.

Örnek: nasıl interkom ziyaret açmak için

ziyaret en güvenilir cihazlardan biri ve yüksek ve düşük sıcaklıklar, rüzgar, yağmur gibi sert koşullara uyarlanmış dahili telefon. mahfaza güvenilirlik sağlayan bir kapı telefonuna korozyon önleyici kaplama vardır.

«VIZIT» 12 # veya * 345 # 4230 fabrika kümesidir. Ama son zamanlarda yayımlanan modelleri, 67 890 # veya * 423 # girerek açılabilir

Dahili bu model nemli iklimde çalışır. Ortalama ömrü - yaklaşık 10 yıl.

acil durumlarda interkom ziyareti, özel bir kod açabilir, onun menüsüne giriş yaparak # 999 dial gerekir. 2 sinyal çalışacak sonra 1234. biraz beklemek gerekir girip kısa sinyalden sonra 2 # 3535 çevirmek için.

Her iki sonra girdiyseniz dizisi 1234 hayır kısa sinyal oldu ve sinyal çift tonu ya da diğer benzer duyuldu, farklı kombinasyonlar tanıtmak mümkündür:

Yazılmış kombinasyondan sonra 2 # 3535 yazın. Şu modeller için geçerli: Vizit N-100, Vizit SM-100, Vizit BVD-341, Vizit BVD -313 ve diğerleri.

Tsifral modellerinde bir çok var Tsifral INTEL, Tsifral 20.40 CCD CCD Tsifral-40TS, Tsifral 2087.2TV CCD CCD Tsifral 2087.2T, Tsifral CCD 2087.2T P Tsifral M-10MR, Tsifral M-10MT, Tsifral M-20MTV, Dijital M-20MZV.

Bir kapı telefonu Cyfral'ı açmak için, özel bir ana anahtarınız olması veya şifreyi bilmeniz gerekiyor

Her zamanki modelin kapı telefonu Cyfral'da, bir anahtar olmadan açılması için aşağıdaki numaralandırma girilmelidir:

 • + 100 + 2323'ü arayın;
 • + 200 + 2323'ü arayın;
 • + 300 + 2323'ü arayın;
 • + 400 + 2323'ü arayın;
 • + 500 + 2323'ü arayın;
 • + 600 + 2323'ü arayın;
 • + 700 + 2323'ü arayın;
 • + 800 + 2323'ü arayın;
 • Çağrı + 900 + 2323'tür;
 • Veya Call + number + 2323 veya 7272, 7273 kombinasyonunu seçin.

Kodu bulmak için, zamana ihtiyacınız var, apartmanın çevresinde bir komşu çağırmanız daha iyi. diyafon için Cyfral M kolay Çağrı + 37 kombinasyonu ile açmak veya + için 3792. Dahili Çağrı Cyfral serisi CCD-2094.1M, bu ON üzerindeki yazıt sonra 2 tanıtmak için gereklidir, görüntülenen kod Çağrısı + 0000 açılır.

Bu işlemler başarısız olursa, fabrika erişim kodu konut ve toplumsal hizmetler çalışanları tarafından değiştirildi.

Bu evin kiracı iseniz, anahtar kaybolduysa, onlardan bir erişim kodu alabilirsiniz. Cyfral CCD-2094M kapı telefonu, metin girildikten sonra 0000 + çağrı kombinasyonunu tuşlayarak açılabilir, morina ekranda görünecektir. 123456 + çağrısı, çalışmazsa 456999 + çağrı veya 123400 + çağrı girerseniz, kapı telefonu ekranında f0 belirir ve 601'i girin.

İpuçları: bir kapı telefonu Rainmann nasıl kırılır

olası kombinasyonları girerek Breaking kapı telefonuna modeli Raynmann (Rainmann) 2000-987654 + tuşuna çift interkom sinyalden sonra 123456 girin sonra ekran olacak R. Ekranda F harfi yapılabilir servis menüsü, sol belirtir Kodları programlamak için rakamlarla ve kendi elleriyle kontrol edin.

Tek sayı girildi:

 • 4 - Rainmann interkomunu engellemek ve devre dışı bırakmak için;
 • 6 - Rainmann'ı kapatın;
 • 8 - açık (kapı demanyetize edildi).

Rainmann CD-2000 ve AO-3000. 2000 modelini açmak için "anahtar" ı tıklamanız ve "987654" kodunu girmeniz gerekiyor. Bundan sonra dahili telefon gıcırdıyor ve "123456" rakamlarını girmeniz gerekiyor. Mühendislik menüsü mevcutsa ekranda "P" simgesi belirecektir. Şimdi, kapıyı açmak ve açmak için - 8 numarayı tıklamanız gerekir

Herhangi bir DomoGuard modelinin kapı telefonu, C + 669900 + çağrı kombinasyonunu girerek açılabilir + girişteki son apartman sayısından 1 birim daha numarayı girin. Bir dizi kombinasyondan sonra, F, kapı folyosunun ekranında belirir, bu da servis menüsünden çıktığınız anlamına gelir. Ardından kapı telefonunun belleğine yeni bir anahtar 2, 2, 2 girmek için 080 kodunu çeviriyoruz - Kapı kilidini devre dışı bırakmak için - 071.

Talimat: interkom nasıl açılacak Eltis

Eltis kapı telefonunun tüm modelleri özel bir kombinasyon girildikten sonra açılır, ancak girilen kombinasyon kapıyı açmazsa fabrika ayarları değiştirilir. Dahili Eltis (Yeltis), koruyucu cihaz tarafından aldatılabilen evrensel bir kod girerek açılabilir.

Arama tuşunu 20 saniye basılı tutmanız gerekir. Bir süre, ekipman ekranında beş haneli bir şifre görünür. Sonra bu kombinasyon kaybolacak, bu yüzden hatırlamanız gerekiyor. Bu şifre, ayarlar menüsüne girme fırsatı sağlayacaktır

Teknik Komite, Stroymaster Marshall, Belsplat (Belsplat), Kamsan, Condor, Kilit, Poly, Filman, Polylock, Smartel, LASKOMEX, Modus - başında çağrı düğmesine basıldığında hangi Aynı kombinasyonlar, sizi aşağıdaki türlerde (erişim interfonlar) açabilirsiniz Polis ve diğerleri.

Farklı modellerin Faktorial kapı telefonu, bir anahtar olmadan açılabilir ve yazılıma erişmek için özel bir kod girilebilir - 000000 + 123456, 5 + 3453475 + arama + 7 + çağrısı.

İnterkom sistemi ile donatılmış evler her yerde bulunur, ancak bunları anahtarsız açma yöntemleri pek bilinmiyor

Dahili Keyman girişini kullanarak açılabilir - bir kapı telefonunun dokunmatik ekranı varsa, menüsüne erişmek verir ekran Kayman P sonra 123456. girmek 8. girin sinyalden sonra R + 100 + 789 kulağa etti, kış açılabilir ekrana kar yığını uygulanması, hipotermi interkomu bozabilir.

Cihazı, tuşun yerine uygulanan çakmağın bir piezoelektrik elemanı yardımıyla açmaya hala olanak vardır, ancak bu her zaman işe yaramaz ve zayıf değildir.

2 + 4 veya 2 + 7 tuşlarına basarsanız kapı kilidi Barrier II, 2M ve 4 açılabilir. Anahtarın uygulandığı ve mıknatıslandığı yere mıknatıs ile mıknatıslanabilir. Aynı şekilde boş bir plastik anahtar olan Oyun Salonlarının kapılarını açabilirsiniz.

Raikmann ve Rainmann ve Smartel interkomları aşağıdaki şekilde açılabilir:

 • Anahtar + 321654;
 • Ses sinyalinden sonra, rakamları 123456 girin;
 • P ekranda göründüğünde, 8 girin veya interkom cihazını nabzıyla kapatan bir şok cihazı veya bir elektrik şok cihazı ile kodlayın.

Dahili Blink - Belarus, Ukrayna, Kazakistan'da kurulu sadece ses interkom sistemi olduğunu ve D9-0,1 pilleri, anahtarın yerinde uygulanan 6F22 kullanılarak açılabilir. Krohn, PIRRS ve güvenli fabrika 951. interkom Pier 1000 Micro bir arada kullanılarak açılabilir bir interkom fabrika erişim kodu ile açılabilir - 12345678 + K + 1234 8310649 veya + giriş odası.

Bilmelisiniz: kapıdan kodu öğrenme şekli

Kapı telefonu, çok katlı binaları, garajları ve özel evleri korumak için en güvenilir cihazdır. Binanın sakinleri veya garajın sahibi kapı telefonunun acil açılması için şifreyi ve gizli kodları bilmelidir. Bu şifre, kapı telefonundaki anahtarın kaybolması ya da unutulması durumunda kullanılır.

Girişte kapı telefonundan bir anahtar bulunmadığını tespit ettiyseniz, öncelikle komşuları ele almak daha iyi.

Bu adrese hırsızlık ve holiganizasyondan kaçınmak için tanıdıklarına şifrenin sırrının açıklanması önerilmez.

Anahtar interkom kaybolur ve şifre unutulursa, kapı kamu hizmetleri, hizmet veya şirket telefonu kullanarak arama yapmak gerekir açmak için başarısız, usta bu kapı telefonuna cihazı kurulmuş tek servis merkezi, güvenlik kilitleri kilidini başardı. Yabancı bir bölgedeki bir evin girişindeki bir kapı telefonunun izinsiz girişi ve korsanlığının eylemlerinden sorumlu olduğunu unutmayın.

Neden kodları girip fiziksel olarak interkomu bir anahtar olmadan açmaya çalışmıyorsunuz? kesinlikle cihazı veya bağımsız öğelerini zarar verebilir çeşitli nesneler kapı telefonuna herhangi bir mekanik hasar doorstation, tüpler, elektronik birimi, bir elektromanyetik kilit ve açma düğmesi gövdesini uygulamak için interkom çalışması sırasında yasak öngören bir kılavuz bulunmamaktadır.

Aynı zamanda, boya ve diğer çözeltiler için cihaz veya kodlanmış onarmak için, gözyaşı düğmeleri bir elektromıknatıs kullanıldığında, manyetik bir anahtar kullanmak dökme ısıtılmışlardır kar dökülen su silme mekanik hasar ile ilgilidir.

Interkom cihaz servisinin çalışanı olmayan bir kişi tarafından trans kodlama, kilit açma veya diğer işlemleri bağımsız olarak gerçekleştirmek yasaktır. Arka taraftaki kapıyı çekmeyin, bu da hidrolik kapı kapısının kırılmasına neden olabilir. Erişim kapısının kapanma hızı kapının yapısal özelliklerine ve ayarlama vidalarına bağlı olarak ana tarafından ayarlanır.

Anahtar olmadan kapı telefonu nasıl açılır (video)

Sonuç olarak, bunun kendiliğinden kapanan kapılar müdahale ve bölgede yabancı kişilerin yetkisiz erişim sağlayan herhangi bir nesne içinden ve dışından kapının altından içine yasaktır unutulmamalıdır.

Herhangi bir kapı telefonu açma - pratik tavsiyeler

Anahtar olmadan her kapı telefonu modelini açma ile ilgili ayrıntılı talimatlar

Kapı kolları için özel numaraların geliştirilmesi ve kilitlenmesi, cihazın imalat aşamasında gerçekleştirilir, bu nedenle çoğu zaman bir firmanın tüm modelleri için aynıdır. Fakat temsilci şirketin isteklerine bağlı olarak değişebilirler.

Ancak, satış pazarı üzerinde, yeniden programlanmayan cihazlar vardır; bu, sayıların gerekli kombinasyonunu biliyorsa, hemen hemen her modern kişinin, kilidi takılı olarak girişe kolayca girebileceği anlamına gelir.

Hemen sıralamasında istenilen rakamları sundurma, garaj veya ofis yazarak kapılarını açabilir evin içine almak gerekirse mevcut mevzuat hükümlerine uygun olarak, kapı anahtarları unuttum kimse, onları kayıp veya. Örneğin, bir kişi ziyarete davet edilmişse, ancak bir arkadaşı kapı zili ile cevap vermezse, kodu kullanmasına izin verilir.

Bununla birlikte, kapıları ve elektronik kilitleri bu şekilde, dolandırıcılık amacıyla, kâr etmek için, soygun ve soygun yasalarca kesinlikle yasaklanmıştır. Aksi halde ceza cezası gelir.

Bu şirketin interkomu, açılması neredeyse imkansız olan en güvenilirlerden biri olarak nitelendiriliyor! Bu bir efsane! Şirketin üreticisi, ürünlerini fabrika ayarlarının zorunlu bir değişikliğin yapıldığı bir teknik olarak düzenler, ancak yine de Faktörü kırmaya çalışabilirsiniz!

"Sim-sim" açıkken, klavye panelinde altı basamaklı 000000 ve 123456 kodlarını girmeniz gerekir.

Bu durumda kapı açılmazsa, sıralı bir tuş kombinasyonu da ek bir olasılık vardır:

Faktorial tekniği ile bir sistem şeması olan oldukça basit bir interkom sistemi.

Böyle bir cihaz üç farklı şekilde açılabilir:

 1. Kontrol panelinde bulunan aşağıdaki numaraları ve tuşları birbiri ardına sırayla birleştirmek gereklidir:
  • "Çağrı düğmesi".
  • "Girişin 1. Dairesinin Sayısı".
  • "Çağrı düğmesi".
  • "Ekran COD kelimesini gösteriyor."
  • "5702".
 2. İlk yöntem beklenen sonuçları vermezse ikinci yöntemi kullanmaya değer:
  • "65535"
  • "Meydan"
  • "1234"
  • "Meydan"
  • "8"
 3. Üçüncü yöntem daha basittir, ancak asal sayıların doğru ve tutarlı bir şekilde girilmesini gerektirir:
  • "1234"
  • "Defiance"
  • "6"
  • «Bir kez daha bir telefon»
  • "4568"

Metacom şirketinin kilitlerinde, bir model MK-20 M / T var, açılış diğer standartlardan önemli ölçüde farklıdır ve açmanın iki yolunu içerir:

Bugüne kadar, şirketin teknolojisi, hırsızlar ve davetsiz misafirlerin analog seçenekleri ile karşılaştırıldığında en güvenilir ve güvenlidir. Bunun nedeni, sistem kodlarının ve anahtarlarının büyük bir veritabanının varlığından kaynaklanmaktadır; bu anahtarlar ileride almak kolay değildir. Şirketin çalışanları, kapı telefonlarının sistem programlamasıyla ilgili deneylere özellikle dikkat ediyorlar.

Tedarikçi firma, sistemin fabrika ayarlarını değişmedi Ancak, aralarından seçim şu kombinasyonları girerek bunları kırmak için deneyebilirsiniz:

Bu bir ses sinyali daha sonra ise - kapı açma yenik iki sinyal - eğer, ne yazık ki, tüm denemeler boşa çıkmıştır.

menü seçenekleri şirketi büyük ölçüde çeşitli durumlarda sistem kullanma işlemini basitleştirmek bir kaç temel kural ve tekniklerin farkında olmalı ziyaret interkom ayarlamak için:

firmalar Tsifral elektronik kilit set evin girişinde içine veya hangi girmek için, size teklif edilen iki yöntem kullanabilirsiniz:

 1. Aşağıdaki adımlar, sırayla gerçekleştirilebilir:
  • Vesti "07054 veya basın" "arayın.
  • "41" veya "1410" "çağrı" basın.
 2. Evin sonra sayıları 100, 200, 300, 400, altında düz varsa ikinci vaka alakalı olacaktır:
  • "Çağrı" basın.
  • № daire 100 veya 200 girin.
  • "Çağrı" basın.
  • "2323" veya "7272" veya "7273" bir arada girin.

Böyle elektronik sistemler özel bir anahtar olmadan kullanımda olduğu gibi ve açık, en basittir. Bunun nedeni ise neredeyse tüm kodları ve elektronik anahtarlar ve aynı türden standardınınkinden.

özel bir anahtar gerek kalmadan kesin çalışacaktır sadece iki basit kombinasyonlar Bir kapıyı açmak için:

Firmanın interkom ilk kez böyle bir sorunla karşı karşıya, hemen hemen hiç kimse saldırganın çatlak başarısız olan en güvenilir, özellikle deneyimsiz bir kişidir.

Böyle bir elektronik kilidi açmak için, bütün kapıları açılamaz hangi kullanımı sadece iki kombinasyonları vardır:

Bugüne kadar, elektronik kilitler kapılar hemen hemen her evde ve her bölümde yüklü olduğunu, bu nedenle sık görülür. özel bir anahtar tablet tarafından açılır Dokunmatik bellek denilen onlar dayandığı teknolojisi,.

Ve bu kapılar çoktur eğer - her kişiye bir anahtarlık tüm açar vb ev, ofis, garaj, O kadar interkom için evrensel bir elektronik anahtar kuruldu, oldukça rahatsız ve pratik değildir, birden fazla seçenek taşımak zorunda kalacak bu kadar .. çeşitli üreticilerin kapılar.

Bugün, bu evrensel elektronik anahtarlar her yerde, bu yüzden hiçbir zorluk yoktur onları satın. Örneğin, bireysel anahtar üretimi için özel mağazalar, departman onarım ve hizmetlerde, internette böyle bir anahtarı almak için çok kolaydır.

interkom için özel evrensel tuşlar 300 ruble 600 ruble ortalama, bugün fiyatı üzerinde üretici ve paketleme, bağlı olarak farklı maliyetleri vardır.

Evrensel% 90 manyetik, elektronik ve mekanik kilitler açık anahtarlar ve Çin'de kapılar bir çoğunluğu.

Böyle anahtarlarında içeride özel olarak üretici tarafından geliştirilen 64-bit kod olan çip tasarlanmıştır. Kod 48 bit tek bir seri numarası, 8-bit kod ve 8-bit kontrol kodu miktarda oluşur.

Kapı paneli E geliştirilen kod ile temas ettiği zaman seri halde tek tel otobüste iletilir. Bu nedenle, kod alıcı cihaz, kapı açıldığında bir ses veren bir depolama cihazı tarafından okuyun.

Bu tuşlar gerekli ve çalışanlar aşağıdaki uzmanlık ilgilidir:

 1. Eğer yukarıda belirtilen kombinasyonlardan birini kullanmayı deneyin önce, kibarca daire ve "insan dilinin" birinde arayıp nazik durumu açıklamak için denemek için tavsiye edilir. Birçok durumda, ne olup bittiğini karmaşıklığını anlamak ve kapıyı açmak iyi huylu insanlar var.
 2. elektronik silahla kapı kilidini birkaç yöntem vardır, bu bir pano okunabilirlik çalışan bir makine yapmak ve bir deşarj dosya gerekiyor.
 3. Bu kilitler (erkekler için) güç kullanma kırmak için mümkün, doğrudan elektronik orada bir yerde, düşük okuma panelini 10 cm vurmak gerekir.
 4. şirket fabrika tuner kombinasyon kodları değişmedi sadece düğmeleri ve elektronik kilitleri açmak için sayıların giriş basarak tüm yukarıda belirtilen opsiyon geçerlidir.
 5. Kombinasyonlar satın modele ve bir kale, bir dizi bağlı olarak oldukça çeşitlidir.
 6. kışın kilit açmaya gerekiyorsa - her şey çok daha kolaydır. Kar bir yumru almak ve tuş takımı koymak için gereklidir. Kilit pop up ekranda bir hata mesajı sonrasında açılabilir. Bu süper-soğuma kilitleme sıcaklığında güçlü bir damla tutuk olmasından kaynaklanmaktadır.
 7. Manyetik sistemle Kilitler (önemli! Hayır mekaniği), onun kendi gücünü kullanarak, açabilirsiniz. Vurgu doğrudan kapıyı açar ve kolu sabit çekme ayak, yan tarafında yer almalıdır - Kapı kesinlikle açıktır.

 • HQsignal - video izleme sistemi. Tüm hakları saklıdır. materyal kopyalanması sitemiz kaynağına aktif link ile mümkündür.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  83 + = 92