tahıllardan El Sanatları

Ellerinizle kahve çekirdekleri mamuller. dekorasyon için kokulu mumlar. Özgün hediye olarak kahve ağacı

Kahve çekirdekleri harika içecek değil, aynı zamanda yaratıcı bir kişinin elinde fantezi kaynağı olmakla kalmaz. Dokunmatik dokusu hoş taneleri ise.

Kolayca oluşturuyorlar. Ve biraz kilo var.

Kahve çekirdekleri parlak ayrı lezzet olan farklı türden ayrılır.

Bu uysal ve kullanılabilir bir malzemedir.

Onunla bir zevk çalışmak.

moda kahve çekirdekleri mamuller.

Hatta mağazada bulunabilir.

Ama, tabii, daha güzel, daha ucuz ve daha hızlı kendi ellerini yapmak.

dekor mumlar - elleriyle kahve Crafts

Mumlar romantizmin bir kısmı iç getirmek. kahve yapılmış El gurur kaynağı olacaktır. Böyle el sanatları tatil için bir hediye olarak sunulabilir. Uygun herhangi bir olay vardır: doğum günü, yıldönümü, düğün.

1

Ellerinizle kahve ürün üretimi için aşağıdaki malzemeler gerekir:

• balmumu mumlar;

• bir dekorasyon olarak takı;

imalat mumlar süreci

eserler içinde Yapışkan parafin olacaktır. Bu amaçla, su banyosu, parafin mumları eritilir. onlar kahve çekirdekleri fincan sıvı olduktan sonra eklenir. Ancak bu aşamada sıvı parafin tüm gereksiz kirleri çıkarmak mümkündür. Kaldırılan iplik büyük kahve kabukları ve diğer küçük yabancı unsurlar.

Daha sonra, kalıp içine istenen sıvı parafin dökün. suyu yarı kullanılan kesme paket şeklinde de. Bir kare taban şekli ile Önerilen karton ambalajı.

dökmeden önce mum fitilini ayarlayın. Çekme bir nalburdan satın alınabilir. Fitil örneğin bir kalem üzerine sarılmaktadır. İstenen uzunlukta çekme alttan çözülür.

Sıvı parafin kalıbı içine dökülür.

Eski formu kurutulduğunda balmumu yeni bir parti sadece düşebilir. Nedeniyle kalınlık kahve balmumu tabakasına yaklaşık bir saat pekiştireceğiz. Likit parafin, kahve çekirdekleri olmadan bu kez yukarıda döküldü. Arzu edildiği takdirde, sıvı doku rengini değiştirerek. suluboya boya birkaç damla ekleyin. Boya keskin bir kimyasal koku olmamalıdır. balmumu ikinci tabaka katılaşmasını tamamlamak için bırakılır. Bir gecede şeklinde veya aciliyet dondurucuya koymak için önemliyse bırakmak önerilir, ancak dondurma değildir.

Sertleştirme sonrası, mum karton şeklinde çıkartılabilir. Mum bir yay veya başka bir tekstil öğelerle süslenmiş.

Ellerinizle kahve çekirdekleri El Sanatları, herhangi bir şekle ve boyuta yapabilirsiniz. Katılaşan balmumu, bir aromatik yağ birkaç damla tatbik edilir ile aroma etkisini geliştirmek için.

kahve çekirdeklerinden Vogue orijinal dekoratif ağacında. Çoğu zaman, ağacın taç bir kalbe şeklinde. yıldızların ve top şekilleri vardır.

Ellerinizle kahve ürün üretimi için aşağıdaki malzemeler gerekir:

(Doku veya malzeme için) • akrilik boya;

ağaç için bir tencereye olarak • Banka;

• dondurma çubukları;

• yapıştırıcı ile tutkal tabancası;

• eczaneden alçı tozu.

elleriyle ağaçtan kahve yapma süreci

karton alın. O bir kalp şekli kesip. Bundan başka teli alındı ​​ve kağıt ile kaplanır. 30 cm tel 4 kaydırma yapmak için gereklidir. Elde edilen tel ikiye katlanır ve kalbin alt köşesine uygulanır. tel keskin kenarları alt konumda bulunmaktadır. tutkal tabancası tel yardımıyla sıkıca kalbe bağlanır. Birkaç dakika tutkal kurur.

Ağacın Gelecek taç her iki tarafta pamuk ped üzerine yapıştırılır. Krone hacmini vermek gerekir. kronu onun hacmini elde etmesinden sonra - bu iple tutturulur.

Şimdi taç kahverengi takılır. Bir test pamuk pedleri üzerinde kahverengi boya ve testini çözmek için tavsiye edilir. renk beklentilerini eşleşmesi gerekir.

taç boyalı zaman, o zaman kuruması için zaman verilir.

Yüzey el sanatları Tutkal tabancası kahve çekirdekleri sopa.

ağaç gövdesi, sen iplik dekore edebilirsiniz.

Ellerinizle kahve ürün üretimi bir sonraki aşama ağaç için pota adamıştır.

Normal kalay beyaz akrilik boya ile boyanmış. geleceği kurutulduktan sonra dondurma çubukları bir tencerede üzerine yapıştırılır.

kap, su alçı ile seyreltilir. Set ağaç gövdesi. İlk kez bir ağaç sıva sertleşir kadar ellerinizi korumak için gereklidir. Sertleşme hızlıdır.

El sanatları ahşap ürünlerin dış dekorasyon için renksiz boya kapsayacak şekilde tavsiye edilir. " Aksi takdirde, ağaç nemli bir bezle temizlenmeli ve dışarı ovmak edilmemelidir. Tırnak Döşeme ürünün belirli bir kokusu vardır. Uygulama ve kurutmadan sonra, kimyasal koku kaybeder. Zamanla, kahve aroması daha parlak ve daha belirgin olacaktır.

Ağacın ve pot dekore taç. Sen pamuk dantel, inci ve yapay çiçekler kullanabilirsiniz.

Muhteşem kahve ağacı alın.

Kendi elleriyle kahve yapılır yukarıdaki hükümlere ek olarak bir resim, üç boyutlu Noel ağacı, fotoğraf çerçevesi, kupa, sevimli kirpi, değirmen yapmak için önerilir. İşte fantezi onun sınırsız uçuş gider.

© 2012-2018 "Kadın görüş." malzemeler kopyalarken - kaynağına referans zorunludur!

Portal Ekaterina Danilova baş editörü

E-posta: [email protected]

7 (965) 405 64 18: Bize de

tahıllardan El Sanatları

Çok üzgünüz, ancak istekleri otomatik benzer IP adresi yapılmış. Bu nedenle, geçici arama erişimi engellemek zorundayız.

Aramaya devam etmek için, metin kutusuna resimdeki karakterleri girin ve "Otpravit9raquo tıklayın;.

Tarayıcınız çerezleri devre dışı bırakılır. Yandex hatırlıyorum ve gelecekte doğru tespit etmek mümkün olmayacaktır. Çerezleri etkinleştirmek için, Yardım sayfamızdaki önerilere uyun.

Belki otomatik sorgular size ait olmayan ve diğer kullanıcıların sizinle biri IP adresi de ağa bağlanma. Sen seni hatırlar ve bu IP gelen diğer üyeleri ayırt edilebilir, bundan sonra form içine karakterleri girmek için bir zamana ihtiyaç duyarlar. Bu durumda, CAPTCHA bulunan sayfa uzun süre sizi rahatsız etmeyecektir.

Belki tarayıcınızın arama otomatik sorgular tanımlayabilirsiniz eklentiler yüklü. Bu durumda, biz bunları devre dışı bırakmanızı öneriyoruz.

Bilgisayarınızın, bir virüs programı ile enfekte bilgi toplamak için kullanabilir olması da mümkündür. Belki Sistemi virüslere karşı kontrol etmelidir.

Herhangi bir sorun varsa veya destek ekibimize bir soru sormak isterseniz, geri bildirim formunu kullanın.

otomatikleştirilmiş sorgular gerçekten bilgisayarınızdan gelir ve bu konuda biliyorsanız, biz özellikle bu amaç hizmet Yandex.XML için geliştirilen kullanarak önerilir (örneğin, bu tür istekleri göndermek aktivite Yandex sıralamak gerekir).

tahıllardan El. Popüler fikirler, fotoğraflar ve atölyeler

Son zamanlarda çeşitli oluşturmak için çok popüler hale gelmiştir kahve çekirdekleri yapılmış eşyalar, Onlar bu, sadece çocukları değil aynı zamanda yetişkinleri yapıyor bağımlılar. Onun çok aktif ve çok yaratıcı kullanımı için yeterli pahalı malzeme, böylece, özgün, şık ve çok güzel kokulu ürünler dekor üreten - kahve çekirdekleri rağmen. o kahve çekirdeklerinden el sanatları yapmak mümkün Nedir, konuyla ilgili atölyeler bizim seçiminde aşağıda söyleyecektir.

Böylece, kahve çekirdekleri yapılmış eşyalar eller - ana sınıfları.

kahve çekirdekleri El fincan

bir mutfak, bir oda ya da bir kafede için çok özgün ve sıradışı dekor öğesi - şelale kokulu kahve çekirdekleri dökülür bardaktan havada yüzer. yapının büyülü konuma rağmen onu çok kolay bunu söylemek ve ilk usta sınıfında aşağıda göstereceğim olarak oluşturun.

döndü için garip iş kahve çekirdekleri kupa Bu tür malzemelerin ve destek araçları için ihtiyaç:

- Seramik kahve fincanı ve tabağı;

- maskeleme bandı kağıdı;

- akrilik kahverengi renk

çalışma aşaması bilgi adım.

İlk adım. Bizim fincan için biz kalın bir tel almak havada yüzer başardık ve biz su akışı şeklinde kıvırın. iki ve üç santimetre Viraj kanca yukarı ve yukarıdan aşağıya kanca için telin alt kenarı, o yüzden madde belli belirsiz mektup «Z9raquo benzeyen olsun;.

İkinci aşama. Daha sonra, daire merkezine daha düşük eğimli kenar ve en eriyik yapışkan yapıştırıcı kullanılarak - fincanın iç kenarına, önceden herhangi bir sıvı onun memesinin döküldü edilebilir bir pozisyonda bulmuştur ki. havada bir fincan alınacaktır nasıl da önceden belirlemelidir, biz bunu sizin takdirine bağlı olarak, yan ya da aşağıdan bulunduğu böylece yapabilir, bizim kulak bardak kadar açık olmasını karar verdi.

Üçüncü bir adım. tutkal tamamen kuru olduğu ve fincan güvenli havada sabittir sonra bir kağıt maskeleme bandı alıyoruz ve su akımına gibi öğeyi almak böylece dar olmalı fincan yakın bunun için, telin birkaç kat sarın, sonra yavaş yavaş genişletmek ve daire altındaki geniş olmak için.

Dördüncü bir adım. Şimdi bizim jet boyanmalıdır. Bunu yapmak için, akrilik kahverengi, fırça alıp yapışkan bant boya tüm yüzeyini kaplar.

Beşinci aşama. Boya kuruyana kadar bekleyin ve ardından kahve çekirdekleri dekor jetini kullanmaya devam edin. Tohum için bir tohum alıp sıkıca birbirine yapıştırarak, bu nedenle her yerde görülemez temelleri kalır. Ayrıca yoğun bir daire üzerinde toplu olarak kupa ve tahıllar içine yapıştırılan.

Altıncı adım. boncuklar, şeritler, iplik, vb - bu düzenlemede yapılabilir veya diğer dekoratif elemanlar olarak kullanıma hazır bileşimin, ayrıca kanca örme küçük çiçek dekore edilebilir fincan kahve yüzer formundadır kahve çekirdeklerinden yapılan el sanatları üretimi için çeşitli seçenekler - bardak, biz belki onlar kendi özel eserinin ortaya ilham verecektir, aşağıda sunuyoruz.

fincan Yükselen - kahve çekirdekleri yapılmış eşyalar, fotoğraf

kahve çekirdekleri mamuller odun

kahve çekirdeklerinden başka popüler meslekler - Ayrıca topiariem9raquo" denir kahve ağacı; böyle bir hack iç koridor, mutfak ya da bir odaya mükemmel şık tamamlayıcısı, aynı zamanda doğum günü, Mart sekizinci ve diğer kutlamalar için orijinal bir hediye ibaret değildir.

Böyle sıradışı kokulu odun bizim sonraki master sınıfında aşağıda anlatacağım nasıl yapmak.

Böyle bir kahve oluşturmak için elleriyle tahıl el Bir ağacın altında ortaya şu maddeleri ve yardımcı aletler gereklidir:

- küçük yuvarlak plastik tükenmez;

- sıva veya alçı;

- kap ya da sıradan tek kap;

- beyaz kağıt mendil;

- akrilik kahverengi renk

- ince saten şerit;

çalışma aşaması bilgi adım.

İlk adım. Bunun küçük bir delik gerçekleştirilen kuru çocuk havuzları için tasarlanmış plastik top, atın bizim güvenilirlik için ağacın gövdesine olarak hizmet ve Thermo tüm sıcak tutkal dökün, hangi içine tahta bir çubuk yerleştirin.

İkinci aşama. tutkal kuruduktan sonra, biz bobin ipliğinin sıkı döner yardımıyla gövde tabanında sabitlenir beyaz kağıt havlu, birkaç kat Topumuzu sarın. İlave kenar süpürme erik.

Üçüncü bir adım. Sonra bizim kağıt sargı akrilik boya kahverengi plastik top boya ve tamamen kurumaya verin.

Dördüncü bir adım. Bu arada sıva üreyebilir ve özel olarak hazırlanmış plastik bir kap içine dökün. Eğer uygun bir şey bulamadım varsa, tek kullanımlık kaplar düzenli bir plastik bardak kullanabilirsiniz.

Beşinci aşama. Böylece o en azından kapasitesinin yarısı seviyesine kadar içine düştü, daha ziyade alt var, ancak bu durumda her şeyi önceden hesaplamak ve uzunluğu karşı tahta bir çubuk almak gerekir, alçı ile bir bardak geleceğimizin ağacın gövdesini yerleştirin. Biz tamamen sertleşmesine alçı verir.

Altıncı adım. Sonra kahve çekirdekleri alıp bir kağıt havlu ve boyalı kahverengi boya ile kaplı çanağın dibine, onların kalın sopa başlar. Tahıl dışbükey tarafının kase sopa önemlidir, bu yüzden aşağı daha iyi yalan ve ağaç hantal görünüyor. Başka uç, tutkal tane kaotik bir şekilde olması gerekir, bu nedenle doğal görünüyor.

Yedinci Aşama. Kahve ağacının adına işi bittikten sonra, fincan ve en el sanatları dekorasyon geçin. keçe ve genellikle bir nakış "nakış şeritler" ve küçük dekoratif elementler için sanatta kullanılan ince saten bant ait fiyonklar süslemeleri renkli bir bu durultma dairesel kapasitans hazır kesilmiş parça için.

Sekizinci aşama. renkli sisal lif üst ve kahve birkaç taneleri üzerinde katılaşmış alçı tutkal bunun çirkin görünüme gizlemek için.

Dokuzuncu bir adım. Sonunda biz ağaç kendisi dekoratif bir yay ya da çiçek süslemeleri ve güzel kokulu çalışmalarımız keyifli bitirmek.

Hala kahve ağacı süslemek olabileceğini öğrenmek için, aşağıda önerilen fotoğrafın öğrenmeye davet ediyoruz.

Kahve ağacı - kahve çekirdekleri yapılmış eşyalar, fotoğraf

kahve çekirdekleri mamuller - kalp

Sevgililer Günü, düğün için mükemmel bir hediye veya sevgi tatlı sözlere bir tamamlayıcısı bir kalp şeklinde kahve çekirdekleri çok güzel kokulu kesmek olacağı gibi. El gerekli malzeme, araç, sabır kol yapılması gereken tek şey, bu kahve bir çırpıda yapmak için, ve kesinlikle çok keyif alacak ve pozitif bir kokulu malzeme ile çalışmak.

Ne olduğunu biz çalışması gereken:

- sıva veya alçı;

- yoğurt küçük bir plastik kap;

- akrilik kahverengi renk

- renk ve dekorasyon için kumaş dokusu uygun parçası;

- beyaz kağıt mendil;

iş adımları tanımı.

İlk adım. Öncelikle bizim ağaç için bir temel yapmak gerekir. Bunu yapmak için, köpük almak ve kalbin elinden üzerine çizmek, açıkça yaklaşık on ya da on iki santimetre kenarlıklı kare yazılmış olabilir böyle bir boyutu. Bir kalp çizmek için kendi başlarına zor geliyorsa, sen şablon kullanmak internetten yazdırabilirsiniz veya bir dergiden, kartları, kitaplar, vb keserek

İkinci aşama. Daha sonra, bir yazı bıçağı alıp dikkatlice köpük kalbimiz bir parçasının kontur boyunca kesmeye başlar. Eğer çok ince köpük ise, o zaman iki ya da üç özdeş kalplerin kesip bunları birbirine tutkal.

Üçüncü bir adım. kalbini düzgünce bıçakla onlardan uzak tüm açıları ve mermi ile kesilmiş yuvarlak bir şekil vermek.

Dördüncü bir adım. Ondan sonra, tahta bir sopa beyaz tutkal ve kalın sicim düz bobinler tüm yüzeyi sargıları ile yağlayın.

Beşinci aşama. sopa kuruduktan sonra, kalbin açılması altındaki tarafını gerçekleştirilen ve bizim gövdesini süslemek için onun içine sokulmuş. Böylece güvenli bir bütün Melt tutkal kullanarak dökmek tutulur.

Altıncı adım. Ardından, sırayla o kahve tanelerinin kalbe daha kolay tutkal PVA beyaz kağıt peçeteler ile bitti yapıştırmak için, sopa yapmak.

Yedinci Aşama. tutkal tamamen kuruduğunda, fırça alın kahverengi akrilik boya daldırma ve kahverengi renk kalbin kağıt yüzeyinin boya.

Sekizinci aşama. Sonra bizim kalbe kahve tanelerini yapıştırılması geçin. Birinci yapışkan tabaka herhangi bir boşluk vardır, böylece tamamen tüm yüzey kaplamasında çalışırken, tamamen isteğe bağlıdır.

Dokuzuncu bir adım. Biz tutkal kuruyana kadar bekleyin ve fasulye ikinci tabakası, bu yapılabilir yapıştırın ve kaotik bir şekilde olmalıdır, böylece kalp kahve ile mayınları, eğer sadece bizim rakamın ilave bir miktar vermek için aşağı dışbükey tarafı tohumlarını sopa önemlidir gibi, orijinal ve doğal bir çıkıyor.

Onuncu bir adım. bitecek kahve göbeğinde ile çalıştıktan sonra, şunu için bir temel oluşturalım. Bunu yapmak için, yoğurt, küçük bir geleneksel plastik bardak almak ve su alçı ile önceden seyreltilmiş kenarına doldurun.

Onbirinci adım. Hemen, o alt var ve bu pozisyonda sabitlenir böylece, kalbimiz kahve ağacının gövde merkezinde cama eklemek sıva tamamen sertleşmesine izin verin.

onikinci adım. Bundan sonra, on sekiz-yirmi santimetre tarafı ile, uygun bir renk ve kumaş parçası kare şeklinde doku kesip ve düzgün dört köşe yuvarlar.

Onüçüncü Adım. Daha sonra, çirkin tarafı yukarı tablo kesim detay üzerinde bir bez yaymak ve zaten kumaşın kenarını yukarı kaldırın biz küçük dekoratif yay oluşturacak olan sicim, onları çekin en içten ağaç sabittir bir bardak ile merkezinde yer.

On dördüncü adım. bir yapıştırıcı ile kumaş kahve birkaç fazla tahıl eritin ve işi bitirmek süsleyin.

ona bir göz alır herkes neşelendirecek Bizim sıradışı, kokulu kahve kalp, olumlu duygular - bu kadar!

Ve geleneksel olarak, aşağıdaki yardımcı ve kendi benzersiz başyapıtı yaratabilir romantik kalp şeklinde kahve çekirdekleri yapılmış birkaç ilginç seçenekler el sanatları, vardır sunuyoruz.

Sonuç olarak atölye yukarıda önerilen unutulmamalıdır - bu, zaman zaman o bakarak bunu küçücük kadar yapılmış olabilir ne kadar çok var merak edilir gerçekten el sanatları gibi kahve çekirdekleri yapılabilir ne olduğunu tam listesi değildir ama çok güzel kokulu kahve taneleri. Bu eserler arasında 23 Şubat tarihinde baba ve kocası vermek ne bilmiyorsanız, bir erkek için büyük bir hediye olabilir kahve araba vurgulamak istiyoruz, Bilginin bir gün, hem de şık bir ofis alanı dekor için büyük bir hediyedir kahve Globe.

Hatta kahve Evinizin taze çam iğneleri kokularda geleneksel karışımı yanı sıra portakal ve mandalina kabukları, aynı zamanda doğal kahve hassas bir koku sadece dolacak geçtiği bir Noel ağacı vardır. Ve kapı pervazına üzerinde evin girişinde, evinizi dekore değil, aynı zamanda sıcak bir fincan kahve için tüm konuklara davetiye bir tür haline kalmayacak kokulu kahve ayakkabısını askıda. Bu arada, gebelik sırasında kahve, bu soruların cevapları kolaylıkla sitemizde yayınlanan makalelerde bulunabilir yanı sıra edip kime ve ne kadar kahve içebilirsiniz, için.

Eğer kahveden ilgilenen ve diğer el sanatları ise, çoğu oluşturmak için ana sınıfları profesyonel dergilerde ve kitaplarda çağdaş yandan yapımı ile ilgili, hem de çevrimiçi kaynaklara bulunabilir. Bu arada da, burada olacak sadece edat fotouroki adım adım ancak video olarak, "sadece arama motorları birini seçmek ve içinde bir cümle puan gerekiyor bunu yapmak içinkahve çekirdekleri videonun yapılmış eşyalar"Ya da buna benzer.

Aşağıdaki düğmelere basarak.

 • Nasıl bir kağıt topu yapmak. En iyi fikirler ve master sınıfları
 • Nasıl bir kağıt zarf yapmak. adım atölye adım
 • elleriyle kahve kalp
 • elleri ile makarna mamuller
 • Bir ağaç elleriyle nasıl yapılır
 • 2014 yılında kendi elleriyle Noel el sanatları
 • Nasıl elleriyle bir ağaç yapmak için?
 • kahve çekirdekleri Topiary. Globe. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • kahve çekirdekleri Topiary. Kalp. adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Kahve Ağacı Sevgililer gününde "Kalp". adım fotoğrafları adım Master sınıfı
 • Çocuklar için Uygulama. adım fotoğrafları adım Master Class "Yurtdışı balık"
 • El Sevgililer Günü: fotoğraflar ile ana sınıfları ayrıntılı
 • elleriyle Kış el sanatları. - fotoğraflarla 100 en iyi fikirler Üst: Çocuklar teması "Kış" konulu el sanatları

 • kardan adam ile kış üzerinde Çocuk uygulaması. Fotoğraflı Adım Usta Sınıfı Adım
 • 4 yıl - erkekler 3 için faydalı ve eğlenceli oyuncaklar
 • Lezzetli çerezler "Rainbow": Adım tarifi fotoğraflar bir adım

Bu siteden, doğrudan bir bağlantı gereklidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+ 50 = 51