taşlardan yapılmış Makaleler

elleri ile taştan ürünler

elleri ile taştan ürünler ilginç oyuncaklar, eğitim materyalleri veya bahçesinde oda dekorasyon veya tasarım oyun için cihazlar haline gelebilir.

Anaokuluna taşlardan Her zaman ilgili makaleler: onlar, bahçe topraklarının pitoresk köşelerini oluşturmak için lobide çiçek yatak ve dikim çiçekler canlandırmak için, odanın daha ilginç ve sıradışı oyun alanı yapılabilir.

Taşların çocuklar için el sanatları

Bu el sanatları yapma süreci sıradan nesnelere bakmak için kutunun dışında yaratıcılık ve beceri gerektirir. Onun kontür, boyutlar yanı sıra mevcut başka hangi taşlar tarafından - Her görüntü taşın şekline göre belirlenir. Bir sonraki resmi sunacak sonra yaratıcısı olduğunu Geriye kalan tek şey - bu parlak renkler yardımıyla gerçeğe dönüştürmek için.

Taşların İl

Çeşitli şekil ve boyutlarda taşlar kolaylıkla meyve ve sebze dönüşebilir. doğaçlama hasata Alışveriş çocuklar ana meyve ve kök bitkileri adını hatırlamak yardımcı olacaktır.

bu biraz yaratıcısı isterlerse Yuvarlak ve uzun, yassı taşlar, baykuş bulunmaktadır.

1

Farklı şekillerde Taşlar masal karakterleri için evler dönüşür.

taşlardan yapılmış evler

Düz oval taş - muhteşem otobüs ya da araba içinde.

Burada taşlar yolun, araçların, yol işaretleri ve giyinme bu otoyolda ortaya koydu nasıl bir örnektir.

Taşlar yeterince büyük ise, bu dekoratif desenler yaratmak için kullanılabilir. Sen sevimli kuş, balık, salyangoz veya başka herhangi bir karakter tasvir onlara elleriyle, taşlardan harika bir hediye yapabilirsiniz.

Güzel balık renkli taş ve foarmina bir kombinasyonu elde edilir. Bunun yerine foarmina bez veya kalın karton kullanabilirsiniz.

elleriyle taş Balık

renkli taşların çok güzel ahşap Kirpileri dışarı çıkarmak. Kapak taşları bej tabanını yak. o boya kahverengi boya vücut ve emzik kurur sonra.

vücut boyası iğne, burun ve göze Siyah boya. Kirpi taş - hazır!

Genç Çocuklar memnuniyetle renkli bir yapı taşları haline taşları çevirmek - parlak renkli çizgili veya beyaz darbelerle onların yüzeyini kapsayacak şekilde yeterlidir.

Domino taşları

birbirleriyle bağlantı Birkaç çakıl, ilginç üç boyutlu figürler oluşturabilirsiniz.

Düz kulakları ve pençeleri takmak Örneğin, oldukça büyük bir yuvarlak taş güzel yakışıklı tavşan dönüşür.

Tavşan taştan yapılmış

Ve oval taş dekore edecek gerçek bir kaplumbağa, herhangi bir flowerbed veya oyun alanıdır haline gelebilir.

Kaplumbağa Taş

Taşlar, kolayca ördekler dönüşür, bir tarafta bilenmiş.

taş Ördekler

yuvarlak şeklin düz taşlar mutlu karton nilüferli üzerinde durmak neşeli bir kurbağa olabilir.

Kurbağa Taş

birbirlerine birkaç yassı taşlarla bağlantılı olarak, şimdi fotoğraf albümü için herhangi bir duvar veya oda süslüyor olacak panelleri oluşturabilir.

Çok küçük bir taş ve küçük hayvanlara dönüşüm için bekleyin. Bunların her biri için bir kibrit kutusu ayrı ev yatak yapmak mümkündür.

taşlardan yapılmış oyuncaklar

örneğin, bir fare - Tamamen hamuru gözlerle veya taş dökme karakterler içeren düz küçük hayvanları yapabilirsiniz.

Taş büyüleyici uğur olabilir

Uğurböceği Taş

veya komik mantar - Amanita.

Video "taş Çocuk el sanatları" İzle:

ev ve iç için taştan ürünler

Mandala - bu ev ve kişi için büyük bir pozitif enerjiye sahip, sadece dekorasyon değil.

Mandala taştan yapılmış

Bir kaktüs - taşların iç için çok ilginç bir dekorasyon verir.

taşlar Cactus

Ve burada taşlardan elma ile çok özgün sepetinin bir örnektir.

elma taşların Basket

Taşlar bunu bahçe veya evde benzersiz dekorasyon yapım bir saksı dekore edebilirsiniz.

Taşın Saksı

renkli taşların, sen çocuğun içinde güzel bir resim yapabilirsiniz "Aşıklar ayılar."

Taşların Ayılar

Ve burada taşların harika resmidir "Ailem favori."

"Ailem favori" taşların resim

Gönderen taşlar ve dallar çok hareketli resim olabilir.

taş ve dallarından elde Resim

"Çiçekler" ve renkli taşlardan "Papatyalar" bir panel yapabilirsiniz.

taş "güneş" paneller

Taşlar "papatya" paneller

parlak bir görüntü yaratmak için, akrilik boya, boya ya da soğuk bir cam emaye kullanımı daha iyidir. Kurutma işleminden sonra, yüzey cilası ile kaplanabilir.

çakıl resmi

İlginç panel delikleri ve tel taşların yapılabilir.

taş ve telden yapılmış paneller

çocuklarla çalışarak, öncesi devre desen uygulamak ve sonra bebekler rengi çizim teklif üzerine uygulamak için daha iyidir. Onları durdurmaya gerek - Ama çocuklar elini denemek için bir arzusu varsa. iş akışı ve sonuca Önemli pozitif duygular getirdi.

Taşların inanılmaz resimler yapabilir video, bak:

Taşlar video kalıbı sınıfının bahçe için El Sanatları:

bahçe için ilginç bir fikir - taştan yapılmış evler:

Deniz taşları: taş ve dere çakılı yapılan el sanatları

el sanatları, aksesuar ve hediyelik eşyalar, orijinal doğal malzemelerden kendi ellerini yapma oldukça popüler bir hobi. Manuel çalışma için her zamanki yarayan nesnelerin ve doğal malzemelerin (taş, ahşap ve böyle devam eder. N) olarak kullanılır.

Deniz taşları ve nehir çakıl - büyük miktarda - bu uygulama tükenmez olasılıklar, seçenekler ile bir süs malzemedir.

Ne deniz taşlardan yapılabilir

Craft daha uygundur nehir çakıl veya yapay taşlar. Deniz çakıl uygun değil işin her türlü, beyaz plak olarak yüzeyde görünebilir. Basit çakıl nalburdan satın aldık.

çakıl yapılmış banyo ya koridorda paspaslar, güzel görünmek ve aynı zamanda sahip şifa etkisi - onlar ayak masaj için kullanılabilir.

elleriyle taşların böyle bir halı imalat için kauçuk veya halının bir temel gerekir. Özgün çizim oluşturmak veya mozaik taşları renk ve boyutuna göre seçilmesi gerekir belirleyin. İlk olarak, alt-tabakanın hazırlanması - iyice istenen şekilde temizlenmiş ve şekillendirilir.

taşlar kolaylığı için, daha önce bir desene uygun olarak alt-tabaka üzerine yayılır ve daha sonra aynı şekilde ayrı ayrı eleman sağladı. şeffaf bir suya dayanıklı yapışkan ile yapıştırılan Çakıl. taşları tamamen baz kapsayacak şekilde yerleştirilir ve elemanların arasındaki boşluklar da fark değil edilir.

kauçuk taban Banyoda halı için daha iyi kullanılması, bu nedenle kiremitte slayt olmaz. masaj mat, bir daha belirgin taşları alabilir.

dekoratif taşların çiçeklerin Orijinal bakış. Bunlar çok pratik - iç süslemeleri ve bakım gerektirmez. Örneğin, bir büyük boyutlu çakıl boya ve ince kırıntıları ile dolu çiçek saksıları bir kaktüs koyabilirsiniz. Herhangi iç için güzel dekorasyon - deniz çakıl renkleri şeklinde Mozaik.

ilginç fikirlerinden biri - oluşturma budama küçük taşların ( "mutluluk Ağaç"). çalışma için aşağıdaki malzemeyi gerekir:

 • kum ile şişe;
 • ya da bir yan kolun (1 cm çap);
 • Köpük topu, yarım şişe daha büyük çap;
 • tutkal tabancası.

Kum bir fırında önceden kurutulmuş ve küçük bir şişe ya da kap içine döküldü.

Daha sonra, boru ya da iplik içinde bir delik açar ampul, yapıştırıcı ile sabitlenir. Ağaç gövde (tüp) şeritler veya sicim ile dekore edilebilir.

Köpük top yapıştırılmış çakıl üzerinde ağacın taç yaratmak. Özellikle taç için parçaların renkleri ve şekli seçmelisiniz alışılmadık dekorasyonu ile güzel bir ürün almak için.

kabukları, mantar, cam, renkli taşların rozetler: Ayrıca, küçük taşlar arasında boş alan elemanları eklenmiştir. Bunlar dekoratif el yapımı Maddenin çok ekleyin.

Taç tutkal yerine pimler vasıtasıyla namluya sabitlenebilir. Mutluluk ağacı fotoğraf veya dekoratif mumlar yanındaki rafta ayarlayın.

çakıl yapılmış Şık bahçe lambaları. Bu armatür çok basit hale getirir - taşlar daha sonra dekoratif mumlar içine yerleştirilmiş olan geleneksel cam kavanoz içine dökülür. Bankalar üstündeki metal kapaklar ile kapatılmış ve zincirlerin asılmıştır.

Büyük taşlar elde edilir peri evler, rengarenk sihirli sarayda veya kabinde boyadı. Bunlar yeşil veya kamış bir dere yakınında girintilerce oyun alanında yerleştirilir.

Yuvarlak yaslanmış taşları dönüştürülebilir bir hayvan ya da bir böceğin Şekil, yardımcı malzemelerin ayrıntılar ekleyerek. örneğin, pençeleri, kuyruk ve bıyık için demiri veya tel parçalarından yapılmıştır.

sitesinde ortaya koydu çakıl, şarkılar, bunlar pratik ve uygun bakımla yıllarca sürebilir, dekoratif sadece bakmak. Bu süreçte, doğal nehir ve deniz çakıl ve yapay olarak kullanılır.

elleriyle çakıl parçaları

 • kağıt kaplama eskiz Ön yapılan, taş daha verimli çalışması için renk ve büyüklüğüne göre sıralanır.
 • Daha sonra, içinde iz önceden delinmiş ve temel çimento hazırlanmış ve sabit shingle dökülür. Süs ilk taslak uyarınca karada yayılması ve ardından parçaya transfer etti.
 • Taşlar daha yoğun mümkün olduğu gibi yapmaya çalışıyorum, düz veya kenar koyulur. Dairesel desenler ortasından yayılmaya başlıyor. farklı boyutlarda malzemeyi kullanırsanız, ilk sabit büyük taşlar, ince resmin kalan ayrıntıları doldurun. Yolun kenarlarına boyunca dekoratif bir sınırdır.
 • Genel kurulu, üzerinde çıngırak çekiç tarafından dümdüz üstünde taş döşeme. Çimento sonra boşluk yumuşatma, bir sıvı çözelti ile ağ-yapı yüzeyi üzerine dökülmüştür, bir gün boyunca kurumaya bırakılır.
 • kumaş örtü filmi izleyin ve sürece beton tamamen kuru olduğu için bırakın. 10-15 gün olabilir parçayı kullanın.

Resimler kontrplak ya da ahşap biçiminde şekil seçilmiş ana parça, ilgili ortam ya da küçük taşların kullanmak oluşturun. Küçük resim kağıda önceden kaplanmış malzemenin dekorasyon ve renk tonu için çakıl belirlenir.

hazırlık çalışmaları çakıl sonra boyanır ve yapıştırıcı tabancasının altına yapıştırılmış. desen süsleme etkisini artırmak için ilave edildi ve diğer doğal maddeler (kabuklar, dallar ve böyle devam eder. D) olabilir. Bitmiş resim çerçevesi içine alınır.

bir çit, çiçek saksıları, plastik, karton - dekoratif çakıl Panelleri her yüzeyde yapılabilir. Bir panel, farklı boyut ve renk almış taşları, hem de doğal malzeme oluşturmak. çalışma elemanlarının çeşitli formları resim daha muhteşem ve özgün hale getirir.

çakıl boya. deniz taşlardan en basit meslekler - akrilik boya ve erkeklerin guaş görüntüler, masal karakterleri, hayvanlar veya herhangi bir nesne ile boyanmış bir çakıl.

güzel balık ve diğer hayvanların şeklinde Taşlar havuzu, akvaryum, yüzme banyosu ile dekore edilebilir, bahçe arsa için bir mozaik olun. Böylece görüntü vernik çizim uzun sürer.

Aerodinamik şekli sığ deniz çakıl sayesinde orijinal takı imalatı için uygun bir malzemedir.

taşlar delik matkapları yoluyla yapılması ve böylece şık kolye ya da bilezik toplanır. Eğer yaratıcı dükkanlarda küpe imalatı için temel ve tutkal boya satın alabilirsiniz. iki özdeş çakıl seçilen, ve tabana yapıştırılmış. Eklemler alkol ile ön işleme tabi tutulmuş.

İsteğe bağlı olarak çakıl, tercihen bir nebülizör ile bir balon ile deniz boyası altın boya. Bu baz ile zona düzeltmeden önce peşin yapılmalıdır. küpe dahil teknikte aynı halka yapılabilir. Bunun için temel daha kolay bir taş boyutu almaya yapmak için pürüzsüz bir yüzeye sahip seçilir.

ince shingle küçük bir mıknatıs tutkal ve diğer tarafı boya varsa, buzdolabının üstünde bir mıknatıs olsun.

Ayakkabı için Standı - salona yararlı ve pratik ev eşyaları. Bu mat bazında yapmış, ancak aksine ikinci kayalar sopa olup sadece tepsiye koyun.

Bir piramit şeklinde Olağandışı taş zemin lamba. farklı boyutlarda birçok yuvarlak taşlar delinmiş metal bir stand üzerine itilir. Büyük aşağıdaki oluşturmak için monte edilmiş stabil olmuştur.

Sen renkli deniz çakıl ahşap çerçeve ile süslenmiş koridorda veya banyoda şık bir ayna, yapabilirsiniz. Küçük kabukları, kırma taş ile seyreltildi, taşlar arasında boşluk.

Shingle tencere, çiçek saksıları süsleyin. vazolar toplu için büyük kayalar alır. Yapıştırılmış çakıl şeffaf tutkal "An" ve tutkal tabancası. Büyük taşlar daha iyi fayans yapıştırıcı veya beton harç üzerine sabitleyin. pot yüzeyi düz ise, bu takviye edici ağ temelidir. Aynı şekilde kutuları, kutuları, çeşitli kapasite süslemek ve mutfakta sıcak altında destekler.

hızlı, neredeyse her odada benzersiz bir dekora oluşturmak ve ucuz ev ve bahçelerin iç dönüştürebilir bir çakıl taşı kullanma. Uzun süre malzemenin pratik özellikleri sayesinde dekoratif nitelikleri tutabilir.

Her zamankinden eklem ağrısı oldu mu? Ve birinci elden ne bilmiyorum:

 • yetersizlik rahat ve kolay bir hareket;
 • veya egzersiz sonrası ağrı;
 • merdiven inip gidiş rahatsızlık;
 • eklem şişmesi iltihabı;
 • nahoş krizi kendi başlarına değil ek bileşeni;
 • eklemlerde mantıksız ve dayanılmaz ağrılar.

Lütfen soruya cevap verin, iyisin? Eğer tahammül acı bu tür var mı? Ne kadar para zaten etkisiz tedavi "sızan" var? Bu bitirme zamanı! Katılıyor musunuz? Bugün doktor eklemlerde ağrı, artrit ve artroz tedavisinde kurtulmanın sırlarını ifşa ettiği Profesör Dikul ile özel bir röportaj, yayımlamak.

Taşların çocuklar için El - fotoğraflar ile ana sınıfları

denize çocuklarla tatile yemek zaman nadir genç turist taşların en azından küçük bir koleksiyonu ile eve getirmez. Çoğu zaman, bu deniz çakıl yıllardır atıl yalan. Ancak, birkaç kişi taşların çocuklara yönelik el sanatları çeşitli oluşturmak mümkün olduğunu biliyoruz. İlginç bir iç, eğlenceli oyuncaklar, sadece siz değil, aynı zamanda çocuklarınızı baştan çıkaracak yaratılış süreci evinin içine önemsiz çevirin. Bu nasıl malzeme kullanılarak, boş zamanlarını işgal ve ne olur nasıl?

taş ve doğal malzemelerden yapılmış güzel el sanatları nasıl yapılır

Eğer doğal malzemeler koleksiyonunu kullanarak uygulayabileceğiniz birçok fikir vardır. Yine bahçede ya da parkta bulunan taşlardan çocuklar için el sanatları çeşitli alır. Sen içini dekore etmek için kullanabilirsiniz. Eğer nehir, deniz ya da yarı değerli taşlarla çocukları yerine getirmek güzel sonuçlar için farklı seçenekler bulabilirsiniz. Aynı ürünün elde el sanatlarının her bu talimatları izleyin.

sahilde toplanan bir doğal malzeme yardımıyla, muhtemelen çeşitli küçük hayvanları tasvir, balık, örneğin banyoda veya eşiğinde güzel kilim oluşturmak için kullanabilirsiniz. Aşağıdaki Eğer kalp veya bir kurbağa güzel canlı resmi yapmak yardımcı olacaktır küçük atölyeler açıklanır. Doğal aura özel bir atmosfer yaratmak için ev böyle el sanatları süsleyin.

Çocuk odası - masal, bilinmeyen küçük hayvanlar, renkli el sanatları bölge. Oldukça el sanatları daha önce komik kurbağa şeklinde taş çocuklar için oluşturulan bu yerin aura tamamlayın. Bunlar, şekiller farklı renklerin, büyük veya küçük olabilir. Çocuğunuz eserinde aşık, aynı zamanda sevinç oyunda kabul edilecektir sadece mutlu, bütün derin o sihirli dünyasına uzak çekilir.

 • süper yapıştırıcı;
 • deniz büyük, küçük boyutu çakıl;
 • yeşil, siyah, beyaz, kırmızı akrilik boya.

 1. Büyük taş Doğru formu kurbağa geleceğin organıdır.
 2. amfibi ayak olarak uygun iki dikdörtgen küçük taşlar.
 3. En küçük taşların yuvarlak tamamen göz bulmak için.
 4. simetrik büyük bir taşın altına bacaklarını takmak, kendi aralarında parçalarını Tutkal. İki küçük gözlerinin üstünde Tutkal.
 5. ağız, yeşil - - beden ve beyaz ve siyah - gözlerini kırmızı ve beyaz: Razrisuy hazır düzenini boya.

Eğer düzgün taşlardan güzel deniz bir sürü varsa, alışılmadık kalbini oluşturmaya çalışın. Eski avlu süslemek için bu kesmek kullanın, dekoratif unsurları ile kapattı. örnek, ışıklar, kapı, kapı, kapının veya çit için. Her zaman orijinal büyüleyici ve yaratıcı bakacağız. , Üretim sürecinde çocuklarınızı dahil edin onlara olağanüstü dekor yaratma bu yöntemi öğretirler.

Gerekli malzemeler::

 • Büyük taşlar deniz saçılma;
 • Sert tel;
 • pense;
 • ince örgü kumaşı küçük bir parça;

Artımlı algoritma üretim el:

  1. Bir kalp şeklinde pense bükümü ile sert bir tel. uçları tam olarak ince bir tel ile birbirine bağlanır.
  2. netleştirme alın ve tamamen onun kalbini sarın. Bir cebi olmalıdır.
  3. mesh iki Arasında katmanları taşları dökün. Sıkıca bitmiş el yapımı makalesinde bir boşluk olmamaya, onları yerleştirilmelidir.
  4. kalp şeklinde çerçeve sert tel örgü elde edin.

deniz taşları yardımıyla derin anlamı ile güzel bir resim oluşturun. evinizin ya da evin hazır için çerçeve ve abartılı dekor öğesinin içine yerleştirin. sevecen çift, genç koyun, tarla çiçekleri ile veya kıvrılmış kalıbı: yapımında farklı temalar kullanın. güzel başyapıtı diğer malzemeleri (kumaş, ahşap, vb) yenerek, ancak, sanat ve bir siluet basit görüntü ile paneller olacak güçlü olmadıklarını varsayalım, sen büyük bir hack sahip olacaktır.

malzeme gerekli aralığı:

   • çakıl
   • iri taneli plaj kumu;
   • Herhangi bir boyutta gözlük olmadan fotoğraf çerçevesi;
   • beyaz karton;
   • süper yapıştırıcı veya PVA;
   • parlak vernik;
   • akrilik boya;
   • Fırça.

üretim işleminin açıklaması:

   1. karton üzerine çekme gökyüzü, deniz martı boyar. profesyonel çizim tekniğini kullanmak gerekli değildir.
   2. Yeşil renkte çakıl küçük bir kısmı (bu ağaçlar olacaktır).
   3. diğer büyük taş ve akrilik yardımıyla farklı boyutlarda küçük evler oluşturmak için boyar.
   4. bir sürgü döşeme Boyalı ve karton yapıştırmak için malzeme, kurutuldu (tüm evler farklı seviyelerde dağlarda ise).
   5. kum ve küçük taşlarla resimde bir plaj oluşturun. Bu amaçla, üst karton gres PVA cömert bir tabaka ve serpin kum alt, taşları ekleyin. Merak etmeyin, kuruduktan sonra, yapıştırıcı tamamen görünmez olacaktır.
   6. her şey kurumasını bekleyin. Kapak cila panelleri bitirdikten sonra.
   7. Sonunda, çerçeve içine resim eklemek.

Eğer yarı değerli taşlardan oluşan bir koleksiyon varsa, elleriyle boynuna benzersiz dekorasyonu oluşturmak. Orijinal yaka şeklinde çok güzel bir aksesuar, hemen hemen her kıyafetleri kusursuz biçimde birleşen olsun. Böyle süslemeleri yapmak Kızını öğretin. çocukluktan bir çocuk büyük görüntüler para harcamak gerekmez oluşturmak bilecek, sadece hayal göstermek ve ellerinizle bir aksesuar yaratmak anlamına gelir.

   1. kes, kağıt alın ve gelecekteki kolye modeli çizin.
   2. bir kolye oluşturmak için tuval almak boyunca kesmek, bir şişe alın.
   3. vakıf kontur boyunca kesilmiş plastik kağıt modeli yerleştirin.
   4. Kağıt üzerinde, sonunda böylece her çakıl yer simetrik deseni oluşturmak için. Çember bir yolda her öğe konumunu hatırlamak ve plastik madde üzerinde desen transfer etmek.
   5. plastik tabana kanal bant ile boyanmış taşlar devre düzeni çubuğu kağıt modeli.
   6. her taşın bir kürdan bulaşmış alt kullanılması ve gösterildiği gibi, plastik tutkal.
   7. desen tam olarak uygulandığı, kuru kolye.
   8. plastik kenar obsheyte iplik boncuk ve maske Çıkıntılı.
   9. kenarları boyunca, kendi bağlantısının yerine kilitlemek için bir zincir takmak.

Taşların çocuklar için ilginç el sanatları oluşturmak için nehir çakıl kullanın. İşe son derece kolay ve her çakıl taşını kesmek yardımıyla, hayvanlar, kelebekler, kalpler ve diğer ilginç öğeleri rakamlar çeşitli üretti. Çocuklar oynamak için değil sadece bu el sanatları seviyorum ama aynı zamanda bunları oluşturmak için. Nehir taşları ve ek parçaları ile güzel bir resim yapın. o kurmak gibi - bak.

adım adım oluşturma işlemi:

   1. Bir kalem ile Whatman Kağıt üzerinde küçük bir ev çizmek, ve yanında - ahşap.
   2. Her taş yapıştırıcı ile bulaşmış ve kağıt çizim çizim altına takmak oldu.
   3. Evin Obkleyte taş duvar, pencere sarı ve siyah kil ile gerçekleştirilir.
   4. Çatı karpuz tohumu ve tutkal kullanarak oluşturdu.
   5. Ahşap karışık tohum obkleyte.

Kendi elleriyle bahçe için Yaratıcı el sanatları

çakıl kullanılarak, evlerinin peyzaj tasarımının özen ve kendi elleriyle ilginç dekoratif unsurlara oluşturun. Kendi fikirleri yararlanın ve ilham olmak ve profesyonel tasarımcıların bitmiş çalışmalarını tekrarlayın. Herhangi bir ürün uyum zaten bahçenizde var olan herşeyi tamamlayan çok orijinal bir görünüm olacak. çocuklar sana yaratıcı sürecinde yer alalım. Ve burada kendi el sanatları oluşturmak için ilham almak yardımcı olacak birkaç fikir:

   • çiçek saksıları;
   • desen çeşitli dar ya da geniş yollar;
   • hayvan ve böcek büyük taşlar boyanmış;
   • cactuses altında boyalı çakıl
   • ev girişinde mat;
   • Yapıştırılan deniz taşları peyzaj ışıkları.

Video ipuçları: nasıl taşlardan el sanatları yapmak

Taşların çocuklar için ilginç el sanatları nasıl oluşturulacağını birçok yaratıcı yolu vardır. Bu malzemenin yardımıyla içini, onun bahçesinde peyzaj dekorasyon için benzersiz fikirler bir sürü somutlaşan edilir. İncelemeler Aşağıda çocuklar için ev ya da paneller şeklinde elleriyle taşlarla el sanatları oluşturulmasını anlatan, küçük video ipuçları bulacaksınız. Burada bile kendi bahçe süslemeleri taşları kullanmayı öğrenmek, bu ürünleri fotoidei göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

− 1 = 7