Tavan dikişsiz dizin Fotoğraf çinileri

Sorunsuz tavan karosu

Bugün tavan kaplamaları tasarımı için kaplama malzemeleri çeşitliliği herhangi hayal vurmak yeteneğine sahiptir. Levhalar, paneller malzeme kullanılan, biçim ve boyut, renk, maliyet, dayanıklılık ve mukavemet, fiyat ve diğer birçok özellikler türüne göre değişir.

Modern kaplamalar kesintisiz karoların çeşitliliği arasında popülerdir. Çok hafif, sağlam ve dayanıklı değil, yüksek nem korkuyor ve büyük bir aralıkta temsil edilmektedir. Buna ek olarak, tavan kaplaması tasarlamak için en uygun yollardan biridir.

Çoğu zaman, sorunsuz bir levha genleşmiş polistiren ve hafif kavisli bir kenara sahiptir. Bu nüans sayesinde bitmiş kumaş bütünsel bakar ve fayans rıhtım alanlarda eklemler neredeyse görünmez.

Bu kumaş polistiren için özel muamele, bu sayede, elde edilen ince beyaz fayans maruz kalır. Panelin bir yüzeyi sıva andıran diğer kabartmalı kabartma deseni ile düz ve pürüzsüzdür.

Karo kolayca ve hızlı bir şekilde yakalamak ve bu havai veya streç tavan gibi diğer kaplama malzemeleri, doğru değildir oda yüksekliğini azaltmaz, ince (yaklaşık 5 mm kalınlığında), çok yumuşaktır.

Kompakt boyutları (50x50 cm) bile kolayca bir kişi için, plaka etiket ile başa çıkmak için olun. Bu araçlar ve zaman minimum gerektirecektir.

Sorunsuz karo pürüzsüz veya dokulu olabilir. Odanın, koridor, banyo, mutfak veya diğer odada kapsayan tavan özgün tasarımı için fırsat çok verir.

1

Aşağıdaki çeşitleri olabilir dikişsiz tasarım tavan kaplamaları için Polistiren paneller:

 1. elma kenarlı panel. Her bir plakanın uç kısımları zikzak veya dalga olarak oluşturulmaktadır. Bu tür şekilli fayans girintiler daha sıkıca birbirine birleştirilebilir izin ve bir ek yeri pratik olarak algılanamaz olacaktır.
 2. dekoratif dolgu ile Paneli. Çini dekorasyon dekore desen, süsleme veya soyutlama. Bu karolar, kolayca birleştirilen ve dikiş bağlı çekici, kabartma süsleme göze çarpmayan olur.
 3. kalibre kenarlı panel. onun geometrik parametreleri ve aynı açılara bağlı İdeal bileşik fayans. Tüm seçenekler neredeyse hiç hatalardır eşleştirin.

avantaj ve her malzemenin dezavantajlarını karşılaştırma başlaması, iç tasarım uygun sürümünü seçin.

dikişsiz karoların faydaları şunlardır:

 1. diğer bakan malzemeler ile karşılaştırıldığında Düşük maliyetli.
 2. Kolay kurulum ve bakım kolaylığı. Fayans kolayca kir temizlenebilir ve özel araçların kullanımını gerektirmez.
 3. Yüksek nem direnci ve yangın güvenliği.
 4. Geniş ürün yelpazesi.
 5. (Her zaman seçilen herhangi bir renge elle döşemeyi boyayabilirsiniz gerekirse) Zengin renkler.
 6. İyi ısı ve ses yalıtımı yeteneği.
 7. Çini mükemmel çatlaklar, cips, tavan kapağının küçük düzensizlikler (kurulum tavan mükemmel bir hazırlık gerektirmez, bu onarım maliyetini düşürebilir) gizler.
 8. Panel çevre açısından zararsız malzemelerden yapılması ve herhangi bir iç dekorasyon için uygundur.
 9. Estetik itiraz.

Böyle plakalar eksiklikleri çok birkaçı:

 1. Düşük hava geçirgenliği.
 2. Yüksek sıcaklık dalgalanmaları en Deformasyon.
 3. Kırılganlık.

Polistiren karolar farklı şekillerde imal edilebilir. Bu nihai maliyeti, mekanik ve operasyonel özelliklere yanı sıra estetik bağlıdır üzerinde.

 1. Basmak. Aksi da damgalama denilen en kolay ve en ucuz yolu. Bu işlemde, polistiren basınç altında özel bir şekil yerleştirilir. çıkış yüzeyi üzerinde tahıl küçük yamalar ile 7.6 mm kalınlığında plitochki 50x50 cm olan.
 2. Enjeksiyon. Bu yöntemde bord kalınlığı inklüzyonlar olmadan mükemmel bir şekilde düz bir dış yüzeye sahip, 9 ila 14 mm arasında elde edilir. daha güçlü ve daha yüksek maliyeti tarafından karakterize edildi.
 3. Ekstrüzyon. ince haddelenmiş plaka (3 mm) ve sağlam bir. yüksek su direnci katsayısı ile karakterizedir. Çoğu zaman, bir yüzey kaplama taklit mermer veya diğer doğal bir malzeme ile imal.

Klasik uygulama kiremit beyaza boyanmış. Beyaz karo çok da özgür ve ferah bir o sadece daha hafif ve havadar hale herhangi bir oda ferahlatıcı ama. Bu fayans yardımıyla olmak görsel alanı küçük bir alanını genişletebilirsiniz.

Gri veya açık bej fayans beyaz öyle tanıdık değil görünüyor. Bu renkler evrensel yakındır ve stilleri ve renkleri çeşitli tasarlanmış iç mekan, çok uygun olması.

Bu zıt veya benzer renk, örneğin, iki renkte döşemelerin çok orijinal kombinasyonunu görünüyor. nazikçe ve yumuşak - İlk seçenek ikinci, daha etkin ve net bir şekilde görünüyor.

Eğer tek bir renkte bir oda düzenlemek için planlıyorsanız, o zaman sorunsuz tavan karoları çeşitli yapacağız. yapı malzemelerinin Mağazalar şimdi yeşil, kırmızı, pembe, kum, turkuaz ve diğer birçok renk panelleri sunuyoruz.

imkansız tabii çizimler ve dokular plakalar, bugün sunulan çeşitli listelemek için. Her yıl orada daha fazla, bu yüzden başka benzer tavan karosu herkes daha az olasıdır bulabilirsiniz.

klasik severler pürüzsüz paneli önerebilir. Bunlar demode ve her zaman önemli görünmüyor. Geleneksel olarak sık süs dama atfedilen edilebilir ve dalgalar ve geometri (küpler, elmas, üçgenler).

Çiçek tasarımları her zaman popülerdir. Bu, küçük gizli veya büyük tomurcuklar, çiçekler şişman olabilir.

Çini zikzaklar, süs eşyaları ve fantezi tasarımları ile süslenmiş abstraktsionnymi, duvarcılık taklit edebilir. Çizim derin ve yüzeysel olabilir. Bazen altın veya gümüş parıltısıyla süslediği fazla etki beyaz fayans vermek.

Doğal malzemeler moda her zaman vardır. özel bir anma mermer, ahşap, tuğla ve diğer malzemelerin dokusunu taklit, toplama plakaları hak nedeni budur. Daha fazla benzerlikler için paneli doğal renkte boyanmış.

Birkaç basit kurallara uyulmasını yardımcı olacaktır gerçekten kaliteli malzemeyi satın:

 1. Levha düzgün, pürüzsüz olmalıdır. berrak, herhangi bir deformasyon veya hasar (eğer varsa) çizimi.
 2. Kontrol kenarları özellikle dikkatli olmalıdır. Her şeyden önce, kendi ideal bir durum bitmiş yüzeyler ve dikiş görsel yokluğu bütünlüğü üzerinde daha büyük bir etkiye sahiptir.
 3. İletişim plaka tarafı, çentik veya çıkıntılar olmamalıdır polistiren tanecikler, homojen ve düzgün bir şekilde öğütülebilir olması gerekir.
 4. plaka çek gücü basit: o havada birkaç saniye köşe yaparak onu alıp onu tutmak için gereklidir. Düşük kaliteli malzeme çatlayabilir.

levhalar döşenmesi ile ilgili tüm faaliyetler, çeşitli aşamalardan ayrılabilir:

1. plakayı hesaplanması. Eğer satın almak için gereken tam olarak kaç tabak bilmek için, öncelikle bunun gerekli miktarını hesaplamak gerekir. Bunu yapmak için, tavan alanı panelin bir alana bölünmelidir kapsamaktadır. Küçük bir yüzdesi, toplam miktarın (genellikle 10 kadar) paneller Döşeme ilave edildi.

gerekli malzeme 2. Alımı. doğrudan gerekli çalışmaları için, Priz, kiremit astar için özel yapıştırıcı olarak dekoratif öğeler, (kayıt yerleştirme duvar ve tavan kaplaması arasına alan için) süpürgelik, çinileri. Çalışma Yüzeye gereken düzeye, mezura, bir kalem, bir çekül işaretleyin.

yüzeyin 3. hazırlanması. Tavan düzgün ve belirgin kusurlar, geniş çatlaklar, ezik ya da kabarık çizgi olmalıdır. yüzey temizliği hizalanır ve dolgu maddesi hazırlanmış olmalıdır. Bu plakayı yapıştırmak sürecini kolaylaştırmak ve yapışkan tüketimini azaltacaktır.

Tavanın 4. Düzeni. Bunun için, ilk olarak, birbirine dik iki hat taşıdığı üzerinden merkezi noktası olmuştur.

5. Yerleştirme. Fayans odanın merkezinden itibaren, duvarlara veya çapraz paralel yapılmış olabilir. tutkal karo ve diagonal olarak çevre üzerinde uygulanan ve daha sonra sıkıca birkaç saniye tavan ve basına eklemek gerekir. Birbirini izleyen her paneli sıkıca boşlukları izin vermeden önceki azami uygulanır. Ancak bu koşul altında, nihai kaplama bütünsel ve dikişleri olmadan bakacağız. karo için ilave olarak maskeleme bandı bunları tutabilir kurutma sırasında ayrılmaz. Yapışkan Tortu, derhal kurutma önlenmesi, fayans ile temizlenmelidir. levhanın yerleştirilmesinden sonra kaide yapıştırma başlayabilir.

tavan kaplamaları zaten şu ya da bu malzemeyi takdir başarmış müşteri yorumları yardımcı uygun seçeneği seçin.

kesintisiz karo üzerinde kalan yorumlar arasında, pozitif tepkiler çoğunlukla bulunur. Böyle karoların ana avantajlarından biri hemen hemen tüm alıcılar basitlik ve kurulum kolaylığı inanıyoruz. örtmek için banyoda tavan döşemeleri sadece birkaç saat gerekir. Sen, uzman bir ekip davet satın alıp profili yüklemek yapmak veya mobilya kapatmaya gerek yoktur. Çalışma hızlı ve temiz bir şekilde gerçekleştirilir.

kumaş için önemli diğer bir avantajı, - çok geniş ve farklı bir dizi. Tabak, süs eşyaları her türlü süslenmiş, çıkıntılı, pürüzsüz bembeyaz veya renkli olabilir.

Pratiklik - bu plakanın bir başka kuşkusuz avantaj sağlar. Uzun orijinal görünümünü korur ve boya ve gerekirse güncellemek için her zaman mümkündür, özel bakım gerektirmez.

Düşük fiyat - Bir bitiş ceket seçiminde önemli bir faktördür. Herhangi bir onarım bugün pahalıdır, bu yüzden kumaş maliyeti seçiminde büyük rol oynar.

Banyoda asma tavan

Banyoda Yansımalı tavan. Etkileyici ve ilginç!

Banyoda tavan için paneller. Estetik olarak hoş, basit ve ekonomik!

köpüğü Tavan karoları

genişletilmiş polistirenden Tavan karoları

Tüm hakları 14+, saklıdır

Site materyalleri Kopyalama sadece sitemize aktif bir bağlantı kurulumu durumunda mümkündür.

sorunsuz Tavan karoları: Fotoğraf tavan fiyat

sorunsuz bir tavan döşemesi gerektiğini Sen karar verdik? Fotoğraflar tavanlar, fiyat ve bizim önerileri nihayet olan seçiminde sizi ikna.

Ne sorunsuz kiremit yapar

dikişsiz plakalar için temel alüminyum, mermer, tekstil, fiberglas, ancak tercihen köpük vardır - bu güzel ve sofistike desenleri oluşturmaktadır.

dükkanlarda üç versiyonu köpük fayans bulacaksınız:

mühürlü. Kırılgan ve ince - güçlerine onarım çalışmaları bile bir acemi için. Ama doğru şeyler ilk defa dışarı çıkarmak yoksa, o ucuzdur, sorunsuz değiştirin. Delme yıkanamaz - sadece hafif nemli bir bezle silme, görünüm kaybeder.

Enjeksiyon (Döküm). imalat sırasında yüksek sıcaklıklar nedeniyle, böyle bir kabartma desenleri de. Bu daha kalın ve güçlüdür, bu nedenle çizim bütünlüğünü görünüyor. Dökme karo maliyeti özelliklerine rağmen onlar çok farklı değildir, damgalama kıyasla daha yüksektir.

ekstrüzyon kalıbından geçirilir (lamine edilmiş). İlk olarak, yöntem, daha sonra bir ham parçalan ödünç bu da görmek için ipeksi, çünkü laminasyon aşamasını geçirir. banyoda monte edilir, bu kiremit, yıkanabilir. Bu, bir su ve toz özelliklerine sahiptir. Lamine plakanın yüzeyi üzerine kaplandığı film, mürekkep malzeme içine derin nüfuz etmez Fakat bu, renk mümkün olmayacaktır. eksiklikleri gizlemek için katlanan kenar - tavan tesviye değilse Lamine kullanılır.

Sorunsuz karo daire ve ofisler için uygundur. az görünen eklemlerin - En iyisi, bu geniş bir alana ve yüksek tavanları bakar.

Neden sorunsuz kiremit seç:

 • Temel kapsama tavanlar için gerekli değildir;
 • Biz ek eki gerekmez - kiremit çok kolaydır;
 • kiremit tavan mükemmel düzensizlikler gizler;
 • En tipik plakalar neme dayanıklıdır;
 • çok ucuz;
 • karolar (lamine hariç) boyanabilir;
 • Yüklemek için bir sihirbaz gerekmez - kendilerine yardım etmek.

Zaten işe başlarsan arada, biz tavan plakalarının yapıştırılması için bir rehber var. Kendiniz için ne kadar basit görüyoruz.

 • mutfak için uygun değildir - bu yağ tutunur;
 • Kurulum ihmal ettiyse, tavan ucuz ve çirkin görünüyor;
 • küçük odalar levha içinde baskıcı etkisi yaratmak.

düşük fiyatına rağmen burada bile sen seçme tüketim malları riske vardır. 3 Kurulu:

 1. Pahalı onarım yaparsanız bir kompakt almayın - genellikle, kusurlu sızan ve kötü eziyet olduğunu. Bu metrekare başına 40 ruble maliyeti ve ofis alanı veya çabuk geçici onarımlar için uygundur.
 2. Enjeksiyon fayans - fiyat / kalite açısından en iyisi. O az para için iyi bir iyi bir yoğunluk ve kalınlığa sahiptir. Metrekare başına 400 ruble - desen ve tasarımlar ve fiyat Çok çeşitli
 3. Hatta akşamları daha fazla ışık ve konfor elde etmek için parlak bir görünüme istiyorsanız, bir lamine fayans kapmak. Bu metrekare başına 500 ruble maliyeti, ancak bir yıkanabilir tavan olsun.

Bu konuda hepimiz. Şimdi sorunsuz tavan panosu ne olabileceğini biliyoruz. Fotoğraflar tavanlar, fiyat ve bizden tavsiye emin kullanışlı, ancak herhangi bir soru, eğer hep yorumların sizi bekliyor için.

Tavan karosu - Sorunsuz karo

Telefon: (9.00 19.00) 8 (495) -790-97-39

Kişinin İsmi: Alexander V. Ivanov

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 2 =