Tek renkli çapraz yeni düzeni dikiş

Tek renkli nakış çapraz. şemaları

Yazar el yapımı-cennet · · 19/05/2016 Yayın 2016/11/04 Güncelleme

Tek renkli nakış çapraz. dekorasyon ve iç dekorasyon öğeleri için Düzenleri.

Tek renkli nakış çapraz. şemaları

İç dekorasyon için daha güzel nakış şemaları bakınız:

Eğer yeni bir pencerede açılacaktır düzeni ile her resim, sen daha büyük bir boyutta en iyi çözünürlüğü bunu görecek.

Sen sosyal ağlar ve imi bu yazı gönderebilirsiniz:

Yeni-fikirler ana sınıfları görevini ve el yapımı olsun ister misin? Sitenin günlük güncellemelerine abone:

1

Tek renkli nakış resimlerinde. şemaları

Yazar: el yapımı-cennet · 16.03.2016 Yayın · Son 07.11.2017 modifiye

nakış ile kozmetik Çanta. düzen

Yazar: el yapımı-cennet · 08.05.2016 Yayın · Son 12.11.2016 modifiye

dikişçi hevesli İlk Adımlar: kanaviçe

Yazar: el yapımı-cennet · 17.05.2016 Yayın · Son 12.11.2016 modifiye

Yorum ekleyin Cevabı iptal

Kategoriler

El yapımı-Cennet © 2018 el yapımı cennet. Tüm hakları saklıdır.

Tek renkli çapraz yeni düzeni dikiş

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 24 Mart 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Nakış Kız

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 8 Şubat 2016

Zodyak işaretleri. grafik

Yani Grafik hizmet vermektedir. monokrom | 6 Şubat 2016

Biz tek renkli nakış haç için yeni düzeni keşfediyoruz

Zevkle modern iç özel bir çekicilik var güzel ev yapımı monokrom nakış monokrom nakış vasıtasıyla mümkündür süsleyin. Herhangi iç modern tarzı haline dikkati çekecek kadar formda, minimalist ve aynı zamanda derin ve böylece dikiş yeni bir tür olarak kabul edilir. Tek renkli kanaviçe eski Mısır kökenli ve sonra İngiltere ve Fransa'da popüler oldu ve şimdi becerilerini bilemek için yeni nakış şemaları keşfediyoruz tüm dünyada dikişçi.

Türleri çapraz dikiş tek renk

Tek renkli nakış - oldukça geniş bir kavram.

"Tek renkli" gibi bir isim nakış çeşitli içerir:

 1. kontur;
 2. Blackwork veya siyah iplik işlemek;
 3. Tek renkli nakış çapraz;
 4. Tek renkli bucaksız.

Kontur nakış Haç Sayılır ve bir kalem eskiz gibi gerçekleştirilir. Bu monokrom nakış kolay türüdür, bu yüzden yeni başlayanlar kullanışlı insanlar için mükemmel bir örneği olacaktır. İnce çizgiler, küçük dokunuşlar, eksiklik duygusu - Tüm bu mistik benzer ürünleri verir. Onlar düzeni genellikle tek sesli, zaman ya da birçok araç gerekmez ve ücretsiz olarak ve herhangi bir yaratıcı web sitesinde kayıt olmadan indirilebilir.

En basit seçenek monokrom nakış şekli çıkarılması için ise

tersi beyaz kumaş üzerinde siyah iplik yapmaktadır ve Blekvork. dik gelecek veya yatay, şimdi moda diyagonal oldu önce Doğrudan bağları sıralar halinde Web'e erişir.

hatların iki tür tek renkli blekvork şunlardır:

Çift dikiş dikiş Teyel iki aşamada gerçekleştirilir. ikinci geçiş ilk boş alanlar kapatır. Aynı ön tarafında yanlış tarafında. O zaman ve ilgi çok ihtiyacı nakış gerçekleştirmek zordur.

nakış tekniği blackwork önce iplik kontrol edin. Bunu yapmak için, bu ışık malzemesinin herhangi parçası üzerinde su ve ovmak ile ıslatılması gerekmektedir. Bu konuya izleri terk edilmesi gerektiğini zaman.

Tek renkli bucaksız nakış diğer türleri kadar popüler değildir. Bu bitki ve çiçek paterniyle karakterize edilir. Orijinal süsler Çay Partisi'ni süslemeleri olan kadınlar hep işlemeli peçeteyle onun mendilini verilen takdir ve benzer şekilde kıyafetlerini birleştirirseniz çocuk, mutlu olacaktır.

Tek renkli nakış, kanaviçe: nakış şeması

nakış Bu tür boş sandalye bırakan, tamamen çapraz dikilir. artık burada ipliğin bir renk gerekli, size basit ve karmaşık hem iş yaratmak için izin yakın farklı renkler kullanabilirsiniz.

nakış, bu tip büyük bir artı deneyimi olmayan esnafa uygun olacaktır. Renklerin az sayıda sanat icra konsantre fırsat verir.

İlk bakışta sıradan, renklerin kombinasyonu tüm iş hacmini verir, ama aynı zamanda, örneğin baz iplik rengi rengini kapalı ayarlayabilirsiniz, mavi ve sarı veya kırmızı ve siyah ikilisi mükemmel olacaktır.

ilginç bir hikayesi ile İnanılmaz güzel monokrom nakış harika bir hediye olmaya aday

ağ tek tek sitelerde nakış haç için, iyi kalitede indirmek için bütün setleri bulabilirsiniz düzenleri bir yeri vardır. Benzersiz bir yaratılmasını yapmak isterseniz, devreleri oluşturmak için hizmet açabilirsiniz. Bunu yapmak ilgilenilen resim yüklemek için, şema boyutunu ve iplik renk sayısını belirler.

Artıları nakış çok tek renk:

 1. düzenleri parsellerin çok sayıda. Güzel süsler, hayvanlar ve insan siluetleri, sembolik çizimleri. Çok popüler nakış "erkek ve kadın", bu kontur veya çapraz dikiş ile kombine edilebilir. Çoğu zaman, çocuk çizimleri, burçlar, kelebekler ve melekler kullanılmaktadır;
 2. Bu nakış yerde orijinal bir görünüm olacak ve kendi elleriyle yarattığı büyük bir sürpriz olacak;
 3. Tek renkli nakış - çarpıcı bir kontrast. Geleneksel siyah beyaz görüntü tuval dokuma, seyreltilmiş ve yakın tonları iplik edilebilir. Örneğin, gölgeler ve renkler birbirinin içine sorunsuz hareket edecek melanj iplikle bir renk düzeni çok organik olarak bakacağız.

Ürün hantal görünmüyor böylece, küçük bir tuval kullanmak daha çalışmak.

Çapraz Dikiş monokrom: şeması ve en ilginç

monokrom nakış yaratıcılık için büyük bir alan vardır. Sen duygu ve tam eşsiz eserler yaratmak, renk, ton ve tona sahip deneme yapabilirsiniz.

Çin'de, bu Sachiko olarak monokrom nakış makineleri icat edilmiştir. zengin insanların kendi giyim tasarımları dekore gibi köylüler, biraz olmaktır. Onlar bu nedenle, sadece mavi boya izin verildi, Sachiko mavi-beyaz renk oldu. Daha sonra kırmızı ve kahverengi iplik eklendi. Dikişler "ileri iğne" desen büyük bir çeşitlilik yaratmak için nakış şeklinde, alışılmadık birleşmelerin numaraya gitti. Sachiko geleneksel şeyler için yorgan işlemeli, ancak aynı zamanda peçete, perde veya masa örtüsü iyi görünecektir.

Hatta bir acemi kolayca monokrom nakış ile baş dikişçi

 1. Işık rengi için ana ve beyaz karıştırmak gerekir. Bir primer ile siyah - koyu için
 2. tek renkli Nakış üç ya da daha fazla renk renk içerebilir;
 3. haçı nakış, biz benekli deriyi alabilir, bu ipi rengini seçmek zorunda değildir.

Siyah Beyaz Portre blekvork da çok güzeldir. Bunu oluşturmak ve oyalamak veya çapraz ya da yarı çapraz için 4-5 tonları yararlanmak için gereklidir. Büyük nakış çeşitli, örneğin, çok ince kızlar şapka işlemeli dikiş veya iki profilde gösterilmektedir çift öpücükle ürün görünüm siluet kalıbıdır.

Bu teknik sıradan görünüyor, ama karmaşık desenleri oluşturmak ve özgünlük süsü verebilir. iplik çalışması farklı kalınlıklarda önüne alındığında, desen derinliğini değiştirmek mümkündür.

Çapraz Dikiş monokrom: eserlerinde küçük düzenleri

monokrom nakış için küçük düzeni kendi oluşturmak için oldukça mümkündür. Bir kafese kağıt parçası, biraz hayal gücü ve çizim becerilerini gerekecektir. Ayrıca uygun bu editör Boya için, bu hücreler üzerinde monoton desen kıracak ve sadece kendi düzenini nakış gerekecektir.

nakış için basit, kolay ve ilginç küçük şeması sadece internet mekanlarda ve deposunda bulunamayan değil, aynı zamanda kendi yapmak

 1. net bir renk sınır mı;
 2. renk ve tonları Karmaşık bir karışımı.

Ana tema küçük devrelerde son derece popüler. Ev için Görüntüler takılar, tek renkli bir fincan kahve, göbekli çaydanlık - tüm bu oldukça kolay yapılır.

Tek renkli nakış çapraz düzenleri: yaratıcılık büyük boyutları

Bu tür programlar açıkça başlayanlar için uygun değildir, bu zaman ve çaba büyük miktarda yatırım gerektirir. Başlangıçta nakış biri yönünü seçmek ve uzun süre bu yöndeki becerilerini bilemek için, yüksek çözünürlüklü korkutamazsın. beyaz nakış için Birisi daha uygun seçenekler, birisi renkli. Bu çalışma uygulamak çok zor olduğundan çok ciddiye ele alınmalıdır.

Sipariş inanılmaz güzel ve büyüleyici monokrom nakış çıktı etmiş olarak, iş için sadece yüksek kaliteli malzemeler seçmeliyim

Sonuç hayal kırıklığı yok Böylece, veri özellikle dikkate alınmalıdır:

 1. iplik kalitesi yüksek olmalı, onlar solmaz;
 2. kumaş knot veya renk evlilik olmamalıdır;
 3. rengin temelleri dişin rengi daha parlak olmalıdır;
 4. Nodüller güvenli dikiş altında gizli olmalıdır;
 5. daha avantajlı çalışma görünüm bitmiş için, yol boyunca yer kazanmak için gereklidir;
 6. Hücre etiketleme sadece iplikle yapılmalıdır, işaretleyici tuval üzerinde leke bırakabilir.

Simgeler nakış için büyük şemaları konularda çok popülerdir. Bu görüntünün adı, bir aziz veya düğün çiftin yüzü olabilir. Çalışmaya başlamadan, sen bir nimet istemek bir dua okumak ve sadece olumlu bir tutum çalışmak gerekir.

Güzel monokrom çapraz yeni düzeni (video) dikiş

Nakış çapraz - büyük ve ilginç dünyası, büyüleyici kullanışlı insanlar tarafından resimlerinin büyük bir sayıdır. Ve şimdi evde konfor yaratmak için kullanılabilecek sanat çok popüler koludur. Bazı öyle sanat için, bazı insanlar kendi başlarına inanılmaz şeyler ve onlara yakın birisi bu yüzden kendi bireyselliklerini ifade ve benzeri çalışmalarında kendilerini rahatlatmak vermek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

65 − = 59